[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

hummel IV liga 2020/2021, grupa: lubelska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Międzyrzec Podlaski 22 48 15 3 4 49-19 8 2 1 24-5 7 1 3 25-14
2.  Powiślak Końskowola 22 42 13 3 6 46-29 8 2 1 30-12 5 1 5 16-17
3.  Lutnia Piszczac 22 34 9 7 6 31-32 5 3 3 19-16 4 4 3 12-16 2 6 2 0 0 4-2
4.  Włodawianka Włodawa 22 34 10 4 8 43-30 2 3 6 18-16 8 1 2 25-14 2 0 0 0 2 2-4
5.  POM Iskra Piotrowice 22 33 11 0 11 35-30 7 0 4 23-12 4 0 7 12-18 2 6 2 0 0 4-2
6.  Lublinianka Lublin 22 33 10 3 9 35-25 6 1 4 18-10 4 2 5 17-15 2 0 0 0 2 2-4
7.  Górnik II Łęczna 22 32 10 2 10 32-26 6 1 4 15-9 4 1 6 17-17
8.  Sparta Rejowiec Fabryczny 22 30 8 6 8 20-36 4 3 4 11-15 4 3 4 9-21
9.  Opolanin Opole Lubelskie 22 28 7 7 8 34-40 4 3 4 18-20 3 4 4 16-20
10.  Orlęta Łuków 22 25 7 4 11 30-50 2 1 8 11-28 5 3 3 19-22
11.  Start Krasnystaw 22 16 3 7 12 21-35 2 4 5 13-18 1 3 7 8-17
12.  Bizon Jeleniec 22 15 3 6 13 22-46 2 3 6 12-25 1 3 7 10-21

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Huragan Międzyrzec Podlaski    3-0 2-0 3-1 1-3 1-0 1-0 4-0 0-0 6-0 1-1 2-0 
 2 Powiślak Końskowola3-1     3-1 2-2 2-1 3-2 1-2 1-1 8-1 4-1 2-0 1-0 
 3 Lutnia Piszczac0-2 2-0     3-2 3-1 0-1 4-3 1-1 1-2 2-2 1-1 2-1 
 4 Włodawianka Włodawa3-0 2-2 0-1     1-2 1-3 1-1 7-0 2-2 0-2 0-1 1-2 
 5 POM Iskra Piotrowice0-2 3-0 4-0 2-3     2-1 4-1 0-1 3-0* 0-1 2-1 3-2 
 6 Lublinianka Lublin2-3 1-0 0-0 0-2 1-2     2-1 3-0 3-0 0-1 2-1 4-0 
 7 Górnik II Łęczna2-0 1-2 1-2 0-1 2-1 1-0     1-2 2-0 3-0 1-0 1-1 
 8 Sparta Rejowiec Fabryczny0-4 1-0 1-2 1-2 1-0 1-0 0-2     1-1 3-3 2-1 0-0 
 9 Opolanin Opole Lubelskie3-4 0-2 1-1 1-4 2-0 2-2 2-1 1-1     1-3 3-1 2-1 
 10 Orlęta Łuków0-2 0-3 3-3 0-2 0-2 1-4 1-5 0-1 0-4     3-1 3-1 
 11 Start Krasnystaw1-1 2-4 0-1 1-4 4-0 1-1 1-0 0-1 0-0 1-4     2-2 
 12 Bizon Jeleniec0-6 2-3 1-1 1-2 1-0 2-3 0-1 3-1 0-6 2-2 0-0     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Orlęta Łuków 0-4 Opolanin Opole Lubelskie 1 sierpnia, 17:00
Start Krasnystaw 1-0 Górnik II Łęczna 2 sierpnia, 17:00
Powiślak Końskowola 3-2 Lublinianka Lublin 2 sierpnia, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 1 sierpnia, 12:00
Lutnia Piszczac 3-1 POM Iskra Piotrowice 2 sierpnia, 17:00
Włodawianka Włodawa 1-2 Bizon Jeleniec 1 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Bizon Jeleniec 8 sierpnia, 13:00
POM Iskra Piotrowice 2-3 Włodawianka Włodawa 9 sierpnia, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-0 Lutnia Piszczac 8 sierpnia, 17:00
Lublinianka Lublin 3-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 8 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna 1-2 Powiślak Końskowola 3 listopada, 16:00
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (9 września, 17:00) odwołany / w trzecim terminie (21 października, 16:00) odwołany / w czwartym terminie (28 października, 16:00) odwołany
Orlęta Łuków 3-1 Start Krasnystaw 8 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 12 sierpnia

Start Krasnystaw 0-0 Opolanin Opole Lubelskie 12 sierpnia, 17:30
Powiślak Końskowola 4-1 Orlęta Łuków 12 sierpnia, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-2 Górnik II Łęczna 12 sierpnia, 17:00
Lutnia Piszczac 0-1 Lublinianka Lublin 12 sierpnia, 17:00
Włodawianka Włodawa 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 12 sierpnia, 17:00
Bizon Jeleniec 1-0 POM Iskra Piotrowice 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Opolanin Opole Lubelskie 2-0 POM Iskra Piotrowice 15 sierpnia, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-0 Bizon Jeleniec 15 sierpnia, 17:30
Lublinianka Lublin 0-2 Włodawianka Włodawa 15 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna 1-2 Lutnia Piszczac 16 sierpnia, 11:00
Orlęta Łuków 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 15 sierpnia, 12:00
Start Krasnystaw 2-4 Powiślak Końskowola 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Powiślak Końskowola 8-1 Opolanin Opole Lubelskie 23 sierpnia, 13:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Start Krasnystaw 22 sierpnia, 16:00
Lutnia Piszczac 2-2 Orlęta Łuków 23 sierpnia, 17:00
Włodawianka Włodawa 1-1 Górnik II Łęczna 23 sierpnia, 17:00
Bizon Jeleniec 2-3 Lublinianka Lublin 22 sierpnia, 12:00
POM Iskra Piotrowice 0-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 23 sierpnia, 13:00

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Opolanin Opole Lubelskie 3-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 30 sierpnia, 17:00
Lublinianka Lublin 1-2 POM Iskra Piotrowice 29 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna 1-1 Bizon Jeleniec 30 sierpnia, 17:00
Orlęta Łuków 0-2 Włodawianka Włodawa 29 sierpnia, 17:00
Start Krasnystaw 0-1 Lutnia Piszczac 29 sierpnia, 11:00
Powiślak Końskowola 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 29 sierpnia, 12:00

Kolejka 7 - 5-6 września

Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Opolanin Opole Lubelskie 5 września, 11:00
Lutnia Piszczac 2-0 Powiślak Końskowola 6 września, 17:00
Włodawianka Włodawa 0-1 Start Krasnystaw 6 września, 16:00
Bizon Jeleniec 2-2 Orlęta Łuków 5 września, 16:00
POM Iskra Piotrowice 4-1 Górnik II Łęczna 6 września, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-0 Lublinianka Lublin 5 września, 17:00

Kolejka 8 - 12-13 września

Opolanin Opole Lubelskie 2-2 Lublinianka Lublin 13 września, 16:00
Górnik II Łęczna 2-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 12 września, 11:00
Orlęta Łuków 0-2 POM Iskra Piotrowice 12 września, 12:00
Start Krasnystaw 2-2 Bizon Jeleniec 12 września, 16:00
Powiślak Końskowola 2-2 Włodawianka Włodawa 13 września, 11:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-2 Lutnia Piszczac 12 września, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 września

Lutnia Piszczac 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 20 września, 16:00
Włodawianka Włodawa 7-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 19 września, 16:00
Bizon Jeleniec 2-3 Powiślak Końskowola 19 września, 11:00
POM Iskra Piotrowice 2-1 Start Krasnystaw 19 września, 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 6-0 Orlęta Łuków 19 września, 16:00
Lublinianka Lublin 2-1 Górnik II Łęczna 19 września, 11:00

Kolejka 10 - 26-27 września

Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Górnik II Łęczna 26 września, 14:00
Orlęta Łuków 1-4 Lublinianka Lublin 26 września, 16:00
Start Krasnystaw 1-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 27 września, 15:00
Powiślak Końskowola 2-1 POM Iskra Piotrowice 27 września, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Bizon Jeleniec 26 września, 15:00
Lutnia Piszczac 3-2 Włodawianka Włodawa 27 września, 16:00

Kolejka 11 - 3-4 października

Włodawianka Włodawa 2-2 Opolanin Opole Lubelskie 4 października, 15:00
Bizon Jeleniec 1-1 Lutnia Piszczac 3 października, 15:00
POM Iskra Piotrowice 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 4 października, 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 Powiślak Końskowola 3 października, 15:00
Lublinianka Lublin 2-1 Start Krasnystaw 3 października, 11:00
Górnik II Łęczna 3-0 Orlęta Łuków 3 października, 11:00

Kolejka 12 - 10-11 października

Opolanin Opole Lubelskie 1-3 Orlęta Łuków 21 października, 15:45
w pierwotnym terminie (11 października, 15:00) odwołany
Górnik II Łęczna 1-0 Start Krasnystaw 10 października, 11:00
Lublinianka Lublin 1-0 Powiślak Końskowola 10 października, 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 11 października, 15:00
POM Iskra Piotrowice 4-0 Lutnia Piszczac 11 października, 13:00
Bizon Jeleniec 1-2 Włodawianka Włodawa 10 października, 15:00

Kolejka 13 - 17-18 października

Bizon Jeleniec 0-6 Opolanin Opole Lubelskie 17 października, 13:00
Włodawianka Włodawa 1-2 POM Iskra Piotrowice 18 października, 14:00
Lutnia Piszczac 0-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 18 października, 14:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Lublinianka Lublin 18 października, 14:00
Powiślak Końskowola 1-2 Górnik II Łęczna 27 października, 14:30
w pierwotnym terminie (17 października, 13:00) odwołany
Start Krasnystaw 1-4 Orlęta Łuków 18 października, 12:00

Kolejka 14 - 24-25 października

Opolanin Opole Lubelskie 3-1 Start Krasnystaw 24 października, 12:00
Orlęta Łuków 0-3 Powiślak Końskowola 24 października, 14:00
Górnik II Łęczna 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 25 października, 11:00
Lublinianka Lublin 0-0 Lutnia Piszczac 24 października, 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-1 Włodawianka Włodawa 24 października, 14:00
POM Iskra Piotrowice 3-2 Bizon Jeleniec 24 października, 13:00

Kolejka 15 - 31 października

POM Iskra Piotrowice 3-0 Opolanin Opole Lubelskie 31 października, 13:00
(wo)
na boisku 1-2
Bizon Jeleniec 0-6 Huragan Międzyrzec Podlaski 31 października, 14:00
Włodawianka Włodawa 1-3 Lublinianka Lublin 31 października, 13:00
Lutnia Piszczac 4-3 Górnik II Łęczna 28 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (31 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie (18 listopada, 13:00) odwołany
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-3 Orlęta Łuków 31 października, 13:00
Powiślak Końskowola 2-0 Start Krasnystaw 31 października, 13:00

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Opolanin Opole Lubelskie 0-2 Powiślak Końskowola 7 listopada, 13:00
Start Krasnystaw 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 7 listopada, 13:00
Orlęta Łuków 3-3 Lutnia Piszczac 7 listopada, 13:00
Górnik II Łęczna 0-1 Włodawianka Włodawa 7 listopada, 14:00
Lublinianka Lublin 4-0 Bizon Jeleniec 7 listopada, 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-3 POM Iskra Piotrowice 7 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 11 listopada

Huragan Międzyrzec Podlaski 0-0 Opolanin Opole Lubelskie 11 listopada, 13:00
POM Iskra Piotrowice 2-1 Lublinianka Lublin 11 listopada, 13:00
Bizon Jeleniec 0-1 Górnik II Łęczna 11 listopada, 13:00
Włodawianka Włodawa 0-2 Orlęta Łuków 11 listopada, 13:00
Lutnia Piszczac 1-1 Start Krasnystaw 11 listopada, 13:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Powiślak Końskowola 11 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 14-15 listopada

Opolanin Opole Lubelskie 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 14 listopada, 11:00
Powiślak Końskowola 3-1 Lutnia Piszczac 15 listopada, 13:00
Start Krasnystaw 1-4 Włodawianka Włodawa 15 listopada, 13:00
Orlęta Łuków 3-1 Bizon Jeleniec 14 listopada, 13:00
Górnik II Łęczna 2-1 POM Iskra Piotrowice 14 listopada, 18:00
Lublinianka Lublin 2-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 14 listopada, 11:00

Kolejka 19 - 21-22 listopada

Lublinianka Lublin 3-0 Opolanin Opole Lubelskie 21 listopada, 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-0 Górnik II Łęczna 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (21 listopada, 13:00) odwołany
POM Iskra Piotrowice 0-1 Orlęta Łuków 22 listopada, 12:00
Bizon Jeleniec 0-0 Start Krasnystaw 22 listopada, 13:00
Włodawianka Włodawa 2-2 Powiślak Końskowola 21 listopada, 12:00
Lutnia Piszczac 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 22 listopada, 11:00

Kolejka 20 - 13-14 marca

Opolanin Opole Lubelskie 1-1 Lutnia Piszczac 14 marca, 13:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-2 Włodawianka Włodawa 14 marca, 14:00
Powiślak Końskowola 1-0 Bizon Jeleniec 14 marca, 13:00
Start Krasnystaw 4-0 POM Iskra Piotrowice 14 marca, 13:00
Orlęta Łuków 0-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 13 marca, 11:00
Górnik II Łęczna 1-0 Lublinianka Lublin 14 marca, 11:00

Kolejka 21 - 20-21 marca

Górnik II Łęczna 2-0 Opolanin Opole Lubelskie 11 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lublinianka Lublin 0-1 Orlęta Łuków 10 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-1 Start Krasnystaw 1 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
POM Iskra Piotrowice 3-0 Powiślak Końskowola 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 19:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Bizon Jeleniec 3-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 3 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Włodawianka Włodawa 0-1 Lutnia Piszczac 10 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 22 - 27-28 marca

Opolanin Opole Lubelskie 1-4 Włodawianka Włodawa 14 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lutnia Piszczac 2-1 Bizon Jeleniec 28 marca, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 POM Iskra Piotrowice 14 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Powiślak Końskowola 3-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 27 marca, 15:00
Start Krasnystaw 1-1 Lublinianka Lublin 28 marca, 15:00
Orlęta Łuków 1-5 Górnik II Łęczna 28 marca, 15:00

III liga 2020/2021 (IV)

hummel IV liga 2020/2021 (lubelska II)
Keeza IV liga 2020/2021 (małopolska (wschód))
Keeza IV liga 2020/2021 (małopolska (zachód))
IV liga 2020/2021 (podkarpacka)
IV liga 2020/2021 (świętokrzyska)

Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Biała Podlaska)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Chełm)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Lublin)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Zamość)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas