[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza IV liga 2020/2021, grupa: małopolska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wiślanie Jaśkowice 26 61 19 4 3 86-28 11 2 0 49-10 8 2 3 37-18
2.  Orzeł Ryczów 26 55 17 4 5 56-38 9 2 2 27-16 8 2 3 29-22
3.  Pcimianka Pcim 26 47 14 5 7 54-32 8 4 2 35-13 6 1 5 19-19
4.  LKS Jawiszowice 26 42 12 6 8 58-51 8 3 2 38-22 4 3 6 20-29
5.  Dalin Myślenice 26 41 12 5 9 50-43 9 3 2 30-17 3 2 7 20-26 1 1 0 1 0 1-1
6.  Beskid Andrychów 26 39 11 6 9 37-36 5 4 4 20-18 6 2 5 17-18 1 3 1 0 0 3-2
7.  Sokół Kocmyrzów Baranówka 26 37 10 7 9 58-44 7 3 2 37-12 3 4 7 21-32 3 4 1 1 1 2-2
8.  Unia Oświęcim 26 37 10 7 9 47-41 5 4 4 22-20 5 3 5 25-21 3 4 1 1 1 6-6
9.  MKS Trzebinia 26 33 9 6 11 39-42 7 3 4 27-18 2 3 7 12-24 1 3 1 0 0 1-0

10.  KS Chełmek 27 41 11 8 8 50-40 6 4 3 23-14 5 4 5 27-26 1 1 0 1 0 1-1
11.  Clepardia Kraków 27 40 10 10 7 55-43 7 3 2 28-16 3 7 5 27-27
12.  Garbarnia II Kraków 27 39 10 9 8 46-42 6 4 4 26-23 4 5 4 20-19 1 0 0 0 1 2-3
13.  Słomniczanka Słomniki 27 37 11 4 12 49-48 6 2 6 25-22 5 2 6 24-26 2 2 0 2 0 4-4
14.  LKS Śledziejowice 27 33 10 3 14 53-67 7 1 3 36-29 3 2 11 17-38 1 0 0 0 1 0-1
15.  Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 27 32 7 11 9 27-42 4 4 5 15-17 3 7 4 12-25
16.  Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 27 30 8 6 13 31-55 5 3 6 18-25 3 3 7 13-30
17.  Strażak Rajsko 27 26 7 5 15 39-60 6 2 7 26-28 1 3 8 13-32
18.  Puszcza II Niepołomice 27 20 5 5 17 38-63 3 3 8 17-27 2 2 9 21-36
19.  Proszowianka Proszowice 27 8 1 5 21 21-79 0 4 9 10-38 1 1 12 11-41
Do rozgrywek dokooptowana została Puszcza II Niepołomice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
 1 Wiślanie Jaśkowice    4-1 3-0 5-0 5-2 2-0 3-1 2-1 2-2 3-0 3-3 5-0 8-0 4-0 
 2 Orzeł Ryczów2-1     0-2 3-0* 2-0 2-0 2-2 3-2 2-0 2-5 2-1 3-0 1-1 3-2 
 3 Pcimianka Pcim4-1 0-1     2-3 4-1 1-1 5-1 0-0 2-0 1-1 4-0 2-2 3-1 4-1 3-0 
 4 LKS Jawiszowice5-3 1-3 2-0     2-0 6-2 6-6 1-2 3-1 4-2 2-0 1-1 0-0 5-2 
 5 Dalin Myślenice1-3 2-2 1-0 3-0     1-2 3-0 3-2 2-1 1-1 3-2 4-1 0-0 5-3 1-0 
 6 Beskid Andrychów0-0 1-4 0-1 3-1 0-0     2-1 2-2 1-2 0-0 3-2 2-4 2-1 4-0 
 7 Sokół Kocmyrzów Baranówka0-1 8-1 4-2 2-2 3-1 0-0     1-2 4-0 4-1 2-2 5-0 4-0 
 8 Unia Oświęcim2-4 2-1 1-3 2-1 3-2 1-2 0-1     0-0 0-0 0-0 4-4 4-0 3-2 
 9 MKS Trzebinia2-4 1-3 3-2 1-2 1-1 0-1 4-2 1-1     1-0 1-0 0-0 4-2 3-0 5-0 
 10 KS Chełmek1-1 1-3 2-1 1-2     1-1 3-1 4-0 2-1 2-2 0-2 0-0 2-0 4-0 
 11 Clepardia Kraków1-3 3-2 3-1 1-3     1-1 2-0 3-0 1-0 1-1 6-0 4-4 2-1 
 12 Garbarnia II Kraków2-2 3-3 2-4 1-2 2-1 3-3 1-1     0-3 1-0 0-2 1-0 4-0 3-1 3-1 
 13 Słomniczanka Słomniki0-3 0-4 1-1 0-0 1-2 4-0 3-2 3-0     2-3 1-2 5-0 2-1 1-3 2-1 
 14 LKS Śledziejowice1-2 2-2 1-6 5-4 1-2 4-3     4-1 6-2 2-1 6-4 4-2 
 15 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)0-1 0-3 0-2 1-0 2-1 3-3 1-1 0-3 0-1     6-1 1-1 0-0 1-0 
 16 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie1-3 0-3 1-3 3-1 1-4 0-0 3-2 0-2 2-1 3-3 0-1     2-1 1-0 1-1 
 17 Strażak Rajsko0-3 2-3 3-1 2-1 0-2 2-1 3-4 0-2 2-2 0-2 3-2 1-1 3-1     4-1 1-2 
 18 Puszcza II Niepołomice2-3 0-4 1-4 1-0 2-2 1-2 0-3 0-2 1-1 3-1 0-0 0-1 1-3     5-1 
 19 Proszowianka Proszowice0-10 0-0 0-2 3-6 0-3 2-2 0-3 0-1 0-2 1-1 1-2 2-2 1-4     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Pauza: LKS Śledziejowice.
 
Wiślanie Jaśkowice 4-0 Puszcza II Niepołomice 8 sierpnia, 17:00
Pcimianka Pcim 3-0 Proszowianka Proszowice 9 sierpnia, 16:30
Orzeł Ryczów 2-1 Garbarnia II Kraków 8 sierpnia, 14:00
Dalin Myślenice 1-1 KS Chełmek 8 sierpnia, 17:00
Słomniczanka Słomniki 0-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 8 sierpnia, 14:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 6-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 8 sierpnia, 11:00
Beskid Andrychów 3-1 LKS Jawiszowice 8 sierpnia, 17:00
MKS Trzebinia 3-0 Strażak Rajsko 8 sierpnia, 11:00
Unia Oświęcim 0-0 Clepardia Kraków 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Pauza: Wiślanie Jaśkowice.
 
LKS Śledziejowice 5-4 Clepardia Kraków 15 sierpnia, 17:00
Strażak Rajsko 2-1 Unia Oświęcim 15 sierpnia, 11:00
LKS Jawiszowice 3-1 MKS Trzebinia 15 sierpnia, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-3 Beskid Andrychów 15 sierpnia, 11:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 5-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 15 sierpnia, 11:00
KS Chełmek 4-0 Słomniczanka Słomniki 15 sierpnia, 16:00
Garbarnia II Kraków 2-4 Dalin Myślenice 15 sierpnia, 16:00
Proszowianka Proszowice 0-0 Orzeł Ryczów 15 sierpnia, 11:00
Puszcza II Niepołomice 2-3 Pcimianka Pcim 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Pauza: Pcimianka Pcim.
 
Wiślanie Jaśkowice 5-0 LKS Śledziejowice 22 sierpnia, 11:00
Orzeł Ryczów 3-2 Puszcza II Niepołomice 22 sierpnia, 11:00
Dalin Myślenice 1-0 Proszowianka Proszowice 22 sierpnia, 11:00
Słomniczanka Słomniki 3-0 Garbarnia II Kraków 23 sierpnia, 16:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-1 KS Chełmek 23 sierpnia, 17:30
Beskid Andrychów 2-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 22 sierpnia, 17:00
MKS Trzebinia 4-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 22 sierpnia, 11:00
Unia Oświęcim 2-1 LKS Jawiszowice 22 sierpnia, 11:00
Clepardia Kraków 6-0 Strażak Rajsko 22 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Pauza: Orzeł Ryczów.
 
LKS Śledziejowice 2-1 Strażak Rajsko 29 sierpnia, 17:00
LKS Jawiszowice 2-0 Clepardia Kraków 30 sierpnia, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-4 Unia Oświęcim 30 sierpnia, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-0 MKS Trzebinia 30 sierpnia, 17:00
KS Chełmek 2-1 Beskid Andrychów 29 sierpnia, 16:30
Garbarnia II Kraków 0-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 29 sierpnia, 11:00
Proszowianka Proszowice 0-1 Słomniczanka Słomniki 29 sierpnia, 11:00
Puszcza II Niepołomice 1-4 Dalin Myślenice 30 sierpnia, 17:00
Wiślanie Jaśkowice 3-0 Pcimianka Pcim 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Pauza: Dalin Myślenice.
 
Pcimianka Pcim 2-2 LKS Śledziejowice 6 września, 16:30
Orzeł Ryczów 2-1 Wiślanie Jaśkowice 5 września, 17:00
Słomniczanka Słomniki 1-3 Puszcza II Niepołomice 5 września, 11:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-0 Proszowianka Proszowice 6 września, 17:00
Beskid Andrychów 3-2 Garbarnia II Kraków 5 września, 16:30
MKS Trzebinia 1-0 KS Chełmek 5 września, 11:00
Unia Oświęcim 0-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 5 września, 17:00
Clepardia Kraków 1-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 5 września, 11:00
Strażak Rajsko 3-1 LKS Jawiszowice 5 września, 11:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Pauza: Słomniczanka Słomniki.
 
LKS Śledziejowice 1-2 LKS Jawiszowice 12 września, 16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-1 Strażak Rajsko 12 września, 11:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-2 Clepardia Kraków 12 września, 16:00
KS Chełmek 1-2 Unia Oświęcim 12 września, 17:00
Garbarnia II Kraków 2-1 MKS Trzebinia 13 września, 11:00
Proszowianka Proszowice 0-2 Beskid Andrychów 13 września, 11:00
Puszcza II Niepołomice 0-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 13 września, 17:00
Wiślanie Jaśkowice 5-2 Dalin Myślenice 12 września, 11:00
Pcimianka Pcim 0-1 Orzeł Ryczów 13 września, 16:30

Kolejka 7 - 19-20 września

Pauza: Orzeł Piaski Wielkie (Kraków).
 
Orzeł Ryczów 3-0 LKS Śledziejowice 19 września, 16:00
Dalin Myślenice 1-0 Pcimianka Pcim 19 września, 11:00
Słomniczanka Słomniki 0-3 Wiślanie Jaśkowice 14 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (16 września, 16:00) odwołany
Beskid Andrychów 4-0 Puszcza II Niepołomice 19 września, 16:00
MKS Trzebinia 5-0 Proszowianka Proszowice 19 września, 11:00
Unia Oświęcim 0-0 Garbarnia II Kraków 19 września, 16:00
Clepardia Kraków 1-3 KS Chełmek 19 września, 11:00
Strażak Rajsko 0-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 19 września, 11:00
LKS Jawiszowice 0-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 20 września, 16:30

Kolejka 8 - 26-27 września

Pauza: Beskid Andrychów.
 
LKS Śledziejowice 6-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 27 września, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-2 LKS Jawiszowice 26 września, 15:00
KS Chełmek 0-0 Strażak Rajsko 26 września, 16:00
Garbarnia II Kraków 1-1 Clepardia Kraków 27 września, 16:30
Proszowianka Proszowice 3-6 Unia Oświęcim 26 września, 11:00
Puszcza II Niepołomice 2-2 MKS Trzebinia 27 września, 13:00
w Drwini
Wiślanie Jaśkowice 8-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 26 września, 15:00
Pcimianka Pcim 4-0 Słomniczanka Słomniki 27 września, 16:30
Orzeł Ryczów 2-0 Dalin Myślenice 26 września, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Pauza: MKS Trzebinia.
 
Dalin Myślenice 4-1 LKS Śledziejowice 4 października, 15:00
Słomniczanka Słomniki 0-4 Orzeł Ryczów 3 października, 15:30
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-1 Pcimianka Pcim 4 października, 15:00
Beskid Andrychów 0-0 Wiślanie Jaśkowice 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (3 października, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Unia Oświęcim 3-2 Puszcza II Niepołomice 3 października, 16:00
Clepardia Kraków 2-1 Proszowianka Proszowice 3 października, 11:00
Strażak Rajsko 2-2 Garbarnia II Kraków 3 października, 11:00
LKS Jawiszowice 4-2 KS Chełmek 4 października, 16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 3 października, 16:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Pauza: Unia Oświęcim.
 
LKS Śledziejowice 2-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 10 października, 11:00
KS Chełmek 0-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 10 października, 15:00
Garbarnia II Kraków 3-3 LKS Jawiszowice 11 października, 11:00
Proszowianka Proszowice 2-2 Strażak Rajsko 10 października, 11:00
Puszcza II Niepołomice 0-3 Clepardia Kraków 10 października, 11:00
Wiślanie Jaśkowice 2-2 MKS Trzebinia 10 października, 11:00
Pcimianka Pcim 1-1 Beskid Andrychów 11 października, 15:30
Orzeł Ryczów 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 10 października, 15:00
Dalin Myślenice 3-2 Słomniczanka Słomniki 10 października, 11:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Pauza: Clepardia Kraków.
 
Słomniczanka Słomniki 2-3 LKS Śledziejowice 11 listopada, 11:30
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-3 Dalin Myślenice 18 października, 15:00
Beskid Andrychów 1-4 Orzeł Ryczów 17 października, 15:00
MKS Trzebinia 3-2 Pcimianka Pcim 17 października, 11:00
Unia Oświęcim 2-4 Wiślanie Jaśkowice 17 października, 11:00
Strażak Rajsko 4-1 Puszcza II Niepołomice 13 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (17 października, 11:00) odwołany / w drugim terminie (11 listopada, 11:00) odwołany
LKS Jawiszowice 5-2 Proszowianka Proszowice 14 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany / w drugim terminie (11 listopada, 14:00) odwołany / w trzecim terminie (14 listopada, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-2 Garbarnia II Kraków 18 października, 14:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-1 KS Chełmek 17 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Pauza: Strażak Rajsko.
 
LKS Śledziejowice 1-6 KS Chełmek 24 października, 15:00
Garbarnia II Kraków 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 25 października, 11:00
Proszowianka Proszowice 1-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 24 października, 11:00
Puszcza II Niepołomice 0-4 LKS Jawiszowice 24 października, 16:00
Wiślanie Jaśkowice 3-0 Clepardia Kraków 24 października, 11:00
Pcimianka Pcim 0-0 Unia Oświęcim 25 października, 14:00
Orzeł Ryczów 2-0 MKS Trzebinia 24 października, 15:00
Dalin Myślenice 1-2 Beskid Andrychów 24 października, 12:00
Słomniczanka Słomniki 1-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 19 listopada, 20:00
w pierwotnym terminie (24 października, 14:30) odwołany

Kolejka 13 - 31 października

Pauza: LKS Jawiszowice.
 
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-1 LKS Śledziejowice 15 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (31 października, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Beskid Andrychów 2-4 Słomniczanka Słomniki 31 października, 14:00
MKS Trzebinia 1-1 Dalin Myślenice 31 października, 11:00
Unia Oświęcim 2-1 Orzeł Ryczów 4 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (31 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Clepardia Kraków 1-3 Pcimianka Pcim 31 października, 11:00
Strażak Rajsko 0-3 Wiślanie Jaśkowice 31 października, 11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-0 Puszcza II Niepołomice 31 października, 14:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-0 Proszowianka Proszowice 31 października, 14:00
KS Chełmek 3-1 Garbarnia II Kraków 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Pauza: Węgrzcanka Węgrzce Wielkie.
 
LKS Śledziejowice 1-2 Garbarnia II Kraków 7 listopada, 13:30
KS Chełmek 4-0 Proszowianka Proszowice 7 listopada, 11:00
Puszcza II Niepołomice 1-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 8 listopada, 15:00
Wiślanie Jaśkowice 5-0 LKS Jawiszowice 7 listopada, 11:00
Pcimianka Pcim 4-1 Strażak Rajsko 21 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 14:00) odwołany
Orzeł Ryczów 2-5 Clepardia Kraków 11 listopada, 17:30
w pierwotnym terminie (7 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dalin Myślenice 3-2 Unia Oświęcim 7 listopada, 13:00
Słomniczanka Słomniki 1-2 MKS Trzebinia 7 listopada, 13:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-2 Beskid Andrychów 8 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 24-25 kwietnia

Pauza: Sokół Kocmyrzów Baranówka.
 
Beskid Andrychów 2-1 LKS Śledziejowice 24 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w trzecim terminie w Chełmku; na bocznym boisku stadionu MOKSiR
MKS Trzebinia 0-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 24 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Unia Oświęcim 4-4 Słomniczanka Słomniki 24 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Clepardia Kraków 3-2 Dalin Myślenice 24 kwietnia, 19:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 16:00) na Stadionie Miejskim im. Władysława Kawuli odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w trzecim terminie na Stadionie Miejskim im. Władysława Kawuli
Strażak Rajsko 2-3 Orzeł Ryczów 24 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Jawiszowice 2-0 Pcimianka Pcim 24 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-3 Wiślanie Jaśkowice 24 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Chełmek 2-0 Puszcza II Niepołomice 24 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Garbarnia II Kraków 3-1 Proszowianka Proszowice 24 kwietnia, 12:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 12:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 10:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 16 - 1-2 maja

Pauza: KS Chełmek.
 
LKS Śledziejowice 4-2 Proszowianka Proszowice 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Puszcza II Niepołomice 0-2 Garbarnia II Kraków 2 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wiślanie Jaśkowice 3-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pcimianka Pcim 3-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Ryczów 3-0 LKS Jawiszowice 1 maja, 15:30
(wo)
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w trzecim terminie na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Dalin Myślenice 5-3 Strażak Rajsko 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Słomniczanka Słomniki 3-2 Clepardia Kraków 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-0 Unia Oświęcim 1 maja, 16:30
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Beskid Andrychów 1-2 MKS Trzebinia 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 8-9 maja

Pauza: Garbarnia II Kraków.
 
MKS Trzebinia 1-0 LKS Śledziejowice 8 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (24 kwietnia, 11:00) odwołany
Unia Oświęcim 1-2 Beskid Andrychów 8 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Clepardia Kraków 1-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 8 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Strażak Rajsko 0-2 Słomniczanka Słomniki 8 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Jawiszowice 2-0 Dalin Myślenice 8 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-3 Orzeł Ryczów 8 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-2 Pcimianka Pcim 9 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Chełmek 1-1 Wiślanie Jaśkowice 8 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Proszowianka Proszowice 1-4 Puszcza II Niepołomice 8 maja, 14:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany

Kolejka 18 - 12 maja

Pauza: Proszowianka Proszowice.
 
LKS Śledziejowice 6-4 Puszcza II Niepołomice 12 maja, 18:00
Wiślanie Jaśkowice 3-3 Garbarnia II Kraków 12 maja, 18:00
Pcimianka Pcim 1-1 KS Chełmek 12 maja, 18:00
Orzeł Ryczów 2-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 12 maja, 18:00
Dalin Myślenice 0-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 12 maja, 18:00
Słomniczanka Słomniki 1-1 LKS Jawiszowice 12 maja, 18:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 Strażak Rajsko 12 maja, 18:00
Beskid Andrychów 0-0 Clepardia Kraków 12 maja, 18:00
MKS Trzebinia 1-1 Unia Oświęcim 12 maja, 18:00

Kolejka 19 - 15-16 maja

Pauza: Puszcza II Niepołomice.
 
Unia Oświęcim 4-0 LKS Śledziejowice 15 maja, 17:00
Clepardia Kraków 3-1 MKS Trzebinia 15 maja, 17:00
Strażak Rajsko 2-1 Beskid Andrychów 15 maja, 17:00
LKS Jawiszowice 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 15 maja, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-1 Słomniczanka Słomniki 15 maja, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-1 Dalin Myślenice 15 maja, 17:00
KS Chełmek 1-3 Orzeł Ryczów 15 maja, 17:00
Garbarnia II Kraków 2-2 Pcimianka Pcim 15 maja, 17:00
Proszowianka Proszowice 0-10 Wiślanie Jaśkowice 15 maja, 12:00

Kolejka 20 - 22-23 maja

Pauza: Wiślanie Jaśkowice.
 
Orzeł Ryczów 3-2 Unia Oświęcim 22 maja, 14:00
Beskid Andrychów 0-1 Pcimianka Pcim 22 maja, 17:00
MKS Trzebinia 4-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 22 maja, 11:00
Dalin Myślenice 3-0 LKS Jawiszowice 22 maja, 17:00
Proszowianka Proszowice 2-2 Clepardia Kraków 22 maja, 17:00
Puszcza II Niepołomice 1-2 KS Chełmek 22 maja, 17:00
Strażak Rajsko 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 22 maja, 17:00
LKS Śledziejowice 4-3 Słomniczanka Słomniki 22 maja, 17:00
Garbarnia II Kraków 1-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 22 maja, 17:00

Kolejka 21 - 26 maja

Pauza: LKS Jawiszowice.
 
Dalin Myślenice 2-1 MKS Trzebinia 26 maja, 18:00
Pcimianka Pcim 5-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 26 maja, 18:00
Beskid Andrychów 2-2 Unia Oświęcim 26 maja, 18:00
Wiślanie Jaśkowice 4-1 Orzeł Ryczów 26 maja, 18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-1 Proszowianka Proszowice 26 maja, 18:00
Garbarnia II Kraków 0-3 Słomniczanka Słomniki 26 maja, 18:00
Strażak Rajsko 3-2 LKS Śledziejowice 26 maja, 18:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-0 Puszcza II Niepołomice 26 maja, 18:00
KS Chełmek 1-1 Clepardia Kraków 26 maja, 18:00

Kolejka 22 - 29-30 maja

Pauza: Orzeł Ryczów.
 
Wiślanie Jaśkowice 2-0 Beskid Andrychów 29 maja, 11:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-2 Unia Oświęcim 29 maja, 18:00
Pcimianka Pcim 4-1 Dalin Myślenice 30 maja, 18:00
MKS Trzebinia 1-2 LKS Jawiszowice 29 maja, 11:00
Proszowianka Proszowice 0-3 KS Chełmek 29 maja, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-3 Clepardia Kraków 30 maja, 17:00
Puszcza II Niepołomice 3-1 LKS Śledziejowice 29 maja, 11:00
Garbarnia II Kraków 4-0 Strażak Rajsko 30 maja, 11:00
Słomniczanka Słomniki 5-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 30 maja, 18:00

Kolejka 23 - 2 czerwca

Pauza: MKS Trzebinia.
 
Pcimianka Pcim 2-3 LKS Jawiszowice 3 czerwca, 16:00
Unia Oświęcim 3-2 Dalin Myślenice 2 czerwca, 18:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-1 Wiślanie Jaśkowice 2 czerwca, 18:30
Orzeł Ryczów 2-0 Beskid Andrychów 2 czerwca, 18:00
Słomniczanka Słomniki 2-1 Proszowianka Proszowice 2 czerwca, 18:00
Strażak Rajsko 3-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2 czerwca, 18:30
Garbarnia II Kraków 3-1 Puszcza II Niepołomice 2 czerwca, 18:00
Clepardia Kraków 3-0 LKS Śledziejowice 2 czerwca, 18:00
KS Chełmek 2-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2 czerwca, 18:00

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Pauza: Beskid Andrychów.
 
Sokół Kocmyrzów Baranówka 8-1 Orzeł Ryczów 6 czerwca, 11:00
Dalin Myślenice 1-3 Wiślanie Jaśkowice 5 czerwca, 17:00
LKS Jawiszowice 1-2 Unia Oświęcim 5 czerwca, 17:00
Pcimianka Pcim 2-0 MKS Trzebinia 5 czerwca, 14:00
Proszowianka Proszowice 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 5 czerwca, 17:00
KS Chełmek 2-1 LKS Śledziejowice 5 czerwca, 17:00
Clepardia Kraków 1-1 Garbarnia II Kraków 5 czerwca, 17:00
Puszcza II Niepołomice 0-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 5 czerwca, 17:00
Słomniczanka Słomniki 2-1 Strażak Rajsko 6 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 9 czerwca

Pauza: Pcimianka Pcim.
 
Unia Oświęcim 0-0 MKS Trzebinia 9 czerwca, 18:00
LKS Jawiszowice 5-3 Wiślanie Jaśkowice 9 czerwca, 17:30
Dalin Myślenice 2-2 Orzeł Ryczów 9 czerwca, 18:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-0 Beskid Andrychów 9 czerwca, 18:00
Strażak Rajsko 1-2 Proszowianka Proszowice 9 czerwca, 18:30
Puszcza II Niepołomice 1-1 Słomniczanka Słomniki 9 czerwca, 18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-2 Clepardia Kraków 9 czerwca, 18:00
Garbarnia II Kraków 3-3 KS Chełmek 9 czerwca, 18:00
LKS Śledziejowice 4-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 9 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 12-13 czerwca

Pauza: Sokół Kocmyrzów Baranówka.
 
Beskid Andrychów 0-0 Dalin Myślenice 12 czerwca, 11:00
w Myślenicach; Beskid gospodarzem
LKS Jawiszowice 1-3 Orzeł Ryczów 12 czerwca, 17:00
MKS Trzebinia 2-4 Wiślanie Jaśkowice 12 czerwca, 11:00
Unia Oświęcim 1-3 Pcimianka Pcim 12 czerwca, 17:00
Proszowianka Proszowice 0-2 LKS Śledziejowice 12 czerwca, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 Garbarnia II Kraków 12 czerwca, 18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-0 KS Chełmek 13 czerwca, 17:00
Clepardia Kraków 2-0 Słomniczanka Słomniki 12 czerwca, 11:00
Puszcza II Niepołomice 1-3 Strażak Rajsko 12 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 16 czerwca

Pauza: Unia Oświęcim.
 
Pcimianka Pcim 4-1 Wiślanie Jaśkowice 16 czerwca, 18:00
MKS Trzebinia 1-3 Orzeł Ryczów 16 czerwca, 18:00
LKS Jawiszowice 6-2 Beskid Andrychów 16 czerwca, 17:30
Dalin Myślenice 3-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 16 czerwca, 18:00
Puszcza II Niepołomice 5-1 Proszowianka Proszowice 16 czerwca, 18:00
Strażak Rajsko 0-2 Clepardia Kraków 16 czerwca, 18:30
Słomniczanka Słomniki 4-0 KS Chełmek 16 czerwca, 18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 16 czerwca, 18:00
Garbarnia II Kraków 1-0 LKS Śledziejowice 15 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 19-20 czerwca

Pauza: Dalin Myślenice.
 
LKS Jawiszowice 6-6 Sokół Kocmyrzów Baranówka 19 czerwca, 11:00
MKS Trzebinia 0-1 Beskid Andrychów 19 czerwca, 11:00
Orzeł Ryczów 0-2 Pcimianka Pcim 19 czerwca, 14:00
Wiślanie Jaśkowice 2-1 Unia Oświęcim 19 czerwca, 15:00
Proszowianka Proszowice 0-3 Garbarnia II Kraków 19 czerwca, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-3 LKS Śledziejowice 19 czerwca, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-3 Słomniczanka Słomniki 19 czerwca, 17:00
Strażak Rajsko 3-4 KS Chełmek 19 czerwca, 17:00
Clepardia Kraków 4-4 Puszcza II Niepołomice 19 czerwca, 11:00

III liga 2020/2021 (IV)

hummel IV liga 2020/2021 (lubelska I)
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska II)
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska (mistrzowska))
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska (spadkowa))
Keeza IV liga 2020/2021 (małopolska (wschód))
IV liga 2020/2021 (podkarpacka)
IV liga 2020/2021 (świętokrzyska)

Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Kraków I)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Kraków II)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Kraków III)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Wadowice)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas