[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wieczysta Kraków 7 21 7 0 0 54-4 4 0 0 28-1 3 0 0 26-3
2.  Prądniczanka Kraków 7 18 6 0 1 29-12 4 0 0 20-4 2 0 1 9-8
3.  Kmita Zabierzów 7 16 5 1 1 19-3 2 0 1 7-1 3 1 0 12-2
4.  KS Borek (Kraków) 7 15 5 0 2 23-13 3 0 0 14-4 2 0 2 9-9 1 3 1 0 0 4-2
5.  Skawinka Skawina 8 15 5 0 3 24-17 3 0 1 14-6 2 0 2 10-11 1 0 0 0 1 2-4
6.  Prokocim Kraków 6 12 4 0 2 13-7 2 0 2 8-6 2 0 0 5-1
7.  Grębałowianka Kraków 8 12 4 0 4 17-35 2 0 2 10-19 2 0 2 7-16
8.  Orlęta Rudawa 8 11 3 2 3 15-22 2 1 1 9-11 1 1 2 6-11
9.  Hutnik II Kraków 6 10 3 1 2 19-15 2 1 0 13-5 1 0 2 6-10
10.  Piast Wołowice 8 7 2 1 5 12-29 1 0 3 4-11 1 1 2 8-18
11.  Nadwiślan Kraków 7 6 2 0 5 9-15 1 0 2 3-5 1 0 3 6-10 1 3 1 0 0 5-2
12.  Dąbski KS Kraków 7 6 2 0 5 14-29 0 0 3 5-15 2 0 2 9-14 1 0 0 0 1 2-5
13.  Kaszowianka Kaszów 8 5 1 2 5 12-27 1 1 2 8-17 0 1 3 4-10
14.  Zwierzyniecki KS Kraków 8 4 1 1 6 6-19 1 1 2 1-4 0 0 4 5-15
15.  Bronowianka Kraków 8 3 1 0 7 9-28 1 0 3 9-13 0 0 4 0-15

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Wieczysta Kraków    7-0 3-0 11-1 7-0 
 2 Prądniczanka Kraków    7-2 7-0 3-1 3-1 
 3 Kmita Zabierzów    5-0 0-1 2-0 
 4 KS Borek (Kraków)    4-2 3-1 7-1 
 5 Skawinka Skawina2-4     6-0 2-1 4-1 
 6 Prokocim Kraków1-3 1-2     3-1 3-0 
 7 Grębałowianka Kraków1-12 1-6     5-1 3-0 
 8 Orlęta Rudawa0-7 2-1     3-3 4-0 
 9 Hutnik II Kraków7-0     2-2 4-3 
 10 Piast Wołowice0-4 0-3     3-4 1-0 
 11 Nadwiślan Kraków1-2 1-3     1-0 
 12 Dąbski KS Kraków0-4 3-6 2-5     
 13 Kaszowianka Kaszów1-11 1-2 3-3 3-1     
 14 Zwierzyniecki KS Kraków0-0 0-3 0-1 1-0     
 15 Bronowianka Kraków0-3 0-6 2-3 7-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Pauza: Wieczysta Kraków.
 
Hutnik II Kraków 4-3 Zwierzyniecki KS Kraków 8 sierpnia, 17:00
Prokocim Kraków 3-1 Orlęta Rudawa 8 sierpnia, 17:00
Prądniczanka Kraków 7-2 Skawinka Skawina 8 sierpnia, 11:00
Kaszowianka Kaszów 3-1 Nadwiślan Kraków 9 sierpnia, 14:00
Bronowianka Kraków 2-3 Dąbski KS Kraków 8 sierpnia, 17:00
Grębałowianka Kraków 1-6 KS Borek (Kraków) 8 sierpnia, 17:30
Piast Wołowice 0-4 Kmita Zabierzów 9 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 12 sierpnia

Pauza: Kmita Zabierzów.
 
KS Borek (Kraków) 3-1 Piast Wołowice 12 sierpnia, 18:00
Dąbski KS Kraków 3-6 Grębałowianka Kraków 12 sierpnia, 17:30
Nadwiślan Kraków 1-0 Bronowianka Kraków 12 sierpnia, 18:00
Skawinka Skawina 4-1 Kaszowianka Kaszów 12 sierpnia, 18:00
Orlęta Rudawa 0-7 Prądniczanka Kraków 26 sierpnia, 17:30
Zwierzyniecki KS Kraków 0-3 Prokocim Kraków 9 września, 17:00
Wieczysta Kraków 3-0 Hutnik II Kraków 12 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Pauza: Hutnik II Kraków.
 
Prokocim Kraków 1-3 Wieczysta Kraków 15 sierpnia, 17:30
Prądniczanka Kraków 3-1 Zwierzyniecki KS Kraków 15 sierpnia, 11:00
Kaszowianka Kaszów 3-3 Orlęta Rudawa 16 sierpnia, 17:00
Bronowianka Kraków 0-3 Skawinka Skawina 15 sierpnia, 11:00
Grębałowianka Kraków 3-0 Nadwiślan Kraków 16 sierpnia, 17:00
Piast Wołowice 3-4 Dąbski KS Kraków 16 sierpnia, 16:00
Kmita Zabierzów 5-0 KS Borek (Kraków) 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Pauza: KS Borek (Kraków).
 
Dąbski KS Kraków 0-4 Kmita Zabierzów 23 września, 16:00
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Nadwiślan Kraków 1-3 Piast Wołowice 23 sierpnia, 17:00
Skawinka Skawina 6-0 Grębałowianka Kraków 22 sierpnia, 17:00
Orlęta Rudawa 4-0 Bronowianka Kraków 9 września, 17:30
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zwierzyniecki KS Kraków 1-0 Kaszowianka Kaszów 22 sierpnia, 17:30
Wieczysta Kraków 7-0 Prądniczanka Kraków 22 sierpnia, 11:00
Hutnik II Kraków - Prokocim Kraków
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Pauza: Prokocim Kraków.
 
Prądniczanka Kraków 7-0 Hutnik II Kraków 29 sierpnia, 11:00
Kaszowianka Kaszów 1-11 Wieczysta Kraków 30 sierpnia, 14:00
Bronowianka Kraków 7-1 Zwierzyniecki KS Kraków 29 sierpnia, 11:00
Grębałowianka Kraków 5-1 Orlęta Rudawa 30 sierpnia, 17:00
Piast Wołowice 0-3 Skawinka Skawina 30 sierpnia, 16:00
Kmita Zabierzów 2-0 Nadwiślan Kraków 29 sierpnia, 17:00
KS Borek (Kraków) 7-1 Dąbski KS Kraków 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 6 - 5-6 września

Pauza: Dąbski KS Kraków.
 
Nadwiślan Kraków 1-2 KS Borek (Kraków) 5 września, 17:00
Skawinka Skawina 2-4 Kmita Zabierzów 5 września, 15:00
Orlęta Rudawa 3-3 Piast Wołowice 6 września, 12:00
Zwierzyniecki KS Kraków 0-1 Grębałowianka Kraków 5 września, 17:00
Wieczysta Kraków 7-0 Bronowianka Kraków 5 września, 11:00
Hutnik II Kraków 2-2 Kaszowianka Kaszów 6 września, 16:00
Prokocim Kraków 1-2 Prądniczanka Kraków 5 września, 17:00

Kolejka 7 - 12-13 września

Pauza: Prądniczanka Kraków.
 
Kaszowianka Kaszów 1-2 Prokocim Kraków 13 września, 14:00
Bronowianka Kraków 0-6 Hutnik II Kraków 12 września, 11:00
Grębałowianka Kraków 1-12 Wieczysta Kraków 12 września, 16:00
Piast Wołowice 1-0 Zwierzyniecki KS Kraków 13 września, 16:00
Kmita Zabierzów 0-1 Orlęta Rudawa 12 września, 17:00
KS Borek (Kraków) 4-2 Skawinka Skawina 12 września, 11:00
Dąbski KS Kraków 2-5 Nadwiślan Kraków 12 września, 17:00

Kolejka 8 - 19-20 września

Pauza: Nadwiślan Kraków.
 
Skawinka Skawina 2-1 Dąbski KS Kraków 19 września, 16:45
Orlęta Rudawa 2-1 KS Borek (Kraków) 19 września, 16:00
Zwierzyniecki KS Kraków 0-0 Kmita Zabierzów 19 września, 16:00
Wieczysta Kraków 11-1 Piast Wołowice 19 września, 11:00
Hutnik II Kraków 7-0 Grębałowianka Kraków 20 września, 16:00
Prokocim Kraków 3-0 Bronowianka Kraków 20 września, 16:30
Prądniczanka Kraków 3-1 Kaszowianka Kaszów 19 września, 14:00

Kolejka 9 - 26-27 września

Pauza: Kaszowianka Kaszów.
 
Bronowianka Kraków - Prądniczanka Kraków 26 września, 11:00
Grębałowianka Kraków - Prokocim Kraków 27 września, 16:00
Piast Wołowice - Hutnik II Kraków 26 września, 16:00
Kmita Zabierzów - Wieczysta Kraków 26 września, 16:30
KS Borek (Kraków) - Zwierzyniecki KS Kraków 26 września, 11:00
Dąbski KS Kraków - Orlęta Rudawa 26 września, 16:00
Nadwiślan Kraków - Skawinka Skawina 26 września, 17:00

Kolejka 10 - 3-4 października

Pauza: Skawinka Skawina.
 
Orlęta Rudawa - Nadwiślan Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków - Dąbski KS Kraków
Wieczysta Kraków - KS Borek (Kraków)
Hutnik II Kraków - Kmita Zabierzów
Prokocim Kraków - Piast Wołowice
Prądniczanka Kraków - Grębałowianka Kraków
Kaszowianka Kaszów - Bronowianka Kraków

Kolejka 11 - 10-11 października

Pauza: Bronowianka Kraków.
 
Grębałowianka Kraków - Kaszowianka Kaszów
Piast Wołowice - Prądniczanka Kraków
Kmita Zabierzów - Prokocim Kraków
KS Borek (Kraków) - Hutnik II Kraków
Dąbski KS Kraków - Wieczysta Kraków
Nadwiślan Kraków - Zwierzyniecki KS Kraków
Skawinka Skawina - Orlęta Rudawa

Kolejka 12 - 17-18 października

Pauza: Orlęta Rudawa.
 
Zwierzyniecki KS Kraków - Skawinka Skawina
Wieczysta Kraków - Nadwiślan Kraków
Hutnik II Kraków - Dąbski KS Kraków
Prokocim Kraków - KS Borek (Kraków)
Prądniczanka Kraków - Kmita Zabierzów
Kaszowianka Kaszów - Piast Wołowice
Bronowianka Kraków - Grębałowianka Kraków

Kolejka 13 - 24-25 października

Pauza: Grębałowianka Kraków.
 
Piast Wołowice - Bronowianka Kraków
Kmita Zabierzów - Kaszowianka Kaszów
KS Borek (Kraków) - Prądniczanka Kraków
Dąbski KS Kraków - Prokocim Kraków
Nadwiślan Kraków - Hutnik II Kraków
Skawinka Skawina - Wieczysta Kraków
Orlęta Rudawa - Zwierzyniecki KS Kraków

Kolejka 14 - 31 października

Pauza: Zwierzyniecki KS Kraków.
 
Wieczysta Kraków - Orlęta Rudawa
Hutnik II Kraków - Skawinka Skawina
Prokocim Kraków - Nadwiślan Kraków
Prądniczanka Kraków - Dąbski KS Kraków
Kaszowianka Kaszów - KS Borek (Kraków)
Bronowianka Kraków - Kmita Zabierzów
Grębałowianka Kraków - Piast Wołowice

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Pauza: Piast Wołowice.
 
Kmita Zabierzów - Grębałowianka Kraków
KS Borek (Kraków) - Bronowianka Kraków
Dąbski KS Kraków - Kaszowianka Kaszów
Nadwiślan Kraków - Prądniczanka Kraków
Skawinka Skawina - Prokocim Kraków
Orlęta Rudawa - Hutnik II Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków - Wieczysta Kraków

Kolejka 16

Pauza: Wieczysta Kraków.
 
Zwierzyniecki KS Kraków - Hutnik II Kraków
Orlęta Rudawa - Prokocim Kraków
Skawinka Skawina - Prądniczanka Kraków
Nadwiślan Kraków - Kaszowianka Kaszów
Dąbski KS Kraków - Bronowianka Kraków
KS Borek (Kraków) - Grębałowianka Kraków
Kmita Zabierzów - Piast Wołowice

Kolejka 17

Pauza: Kmita Zabierzów.
 
Piast Wołowice - KS Borek (Kraków)
Grębałowianka Kraków - Dąbski KS Kraków
Bronowianka Kraków - Nadwiślan Kraków
Kaszowianka Kaszów - Skawinka Skawina
Prądniczanka Kraków - Orlęta Rudawa
Prokocim Kraków - Zwierzyniecki KS Kraków
Hutnik II Kraków - Wieczysta Kraków

Kolejka 18

Pauza: Hutnik II Kraków.
 
Wieczysta Kraków - Prokocim Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków - Prądniczanka Kraków
Orlęta Rudawa - Kaszowianka Kaszów
Skawinka Skawina - Bronowianka Kraków
Nadwiślan Kraków - Grębałowianka Kraków
Dąbski KS Kraków - Piast Wołowice
KS Borek (Kraków) - Kmita Zabierzów

Kolejka 19

Pauza: KS Borek (Kraków).
 
Kmita Zabierzów - Dąbski KS Kraków
Piast Wołowice - Nadwiślan Kraków
Grębałowianka Kraków - Skawinka Skawina
Bronowianka Kraków - Orlęta Rudawa
Kaszowianka Kaszów - Zwierzyniecki KS Kraków
Prądniczanka Kraków - Wieczysta Kraków
Prokocim Kraków - Hutnik II Kraków

Kolejka 20

Pauza: Prokocim Kraków.
 
Hutnik II Kraków - Prądniczanka Kraków
Wieczysta Kraków - Kaszowianka Kaszów
Zwierzyniecki KS Kraków - Bronowianka Kraków
Orlęta Rudawa - Grębałowianka Kraków
Skawinka Skawina - Piast Wołowice
Nadwiślan Kraków - Kmita Zabierzów
Dąbski KS Kraków - KS Borek (Kraków)

Kolejka 21

Pauza: Dąbski KS Kraków.
 
KS Borek (Kraków) - Nadwiślan Kraków
Kmita Zabierzów - Skawinka Skawina
Piast Wołowice - Orlęta Rudawa
Grębałowianka Kraków - Zwierzyniecki KS Kraków
Bronowianka Kraków - Wieczysta Kraków
Kaszowianka Kaszów - Hutnik II Kraków
Prądniczanka Kraków - Prokocim Kraków

Kolejka 22

Pauza: Prądniczanka Kraków.
 
Prokocim Kraków - Kaszowianka Kaszów
Hutnik II Kraków - Bronowianka Kraków
Wieczysta Kraków - Grębałowianka Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków - Piast Wołowice
Orlęta Rudawa - Kmita Zabierzów
Skawinka Skawina - KS Borek (Kraków)
Nadwiślan Kraków - Dąbski KS Kraków

Kolejka 23

Pauza: Nadwiślan Kraków.
 
Dąbski KS Kraków - Skawinka Skawina
KS Borek (Kraków) - Orlęta Rudawa
Kmita Zabierzów - Zwierzyniecki KS Kraków
Piast Wołowice - Wieczysta Kraków
Grębałowianka Kraków - Hutnik II Kraków
Bronowianka Kraków - Prokocim Kraków
Kaszowianka Kaszów - Prądniczanka Kraków

Kolejka 24

Pauza: Kaszowianka Kaszów.
 
Prądniczanka Kraków - Bronowianka Kraków
Prokocim Kraków - Grębałowianka Kraków
Hutnik II Kraków - Piast Wołowice
Wieczysta Kraków - Kmita Zabierzów
Zwierzyniecki KS Kraków - KS Borek (Kraków)
Orlęta Rudawa - Dąbski KS Kraków
Skawinka Skawina - Nadwiślan Kraków

Kolejka 25

Pauza: Skawinka Skawina.
 
Nadwiślan Kraków - Orlęta Rudawa
Dąbski KS Kraków - Zwierzyniecki KS Kraków
KS Borek (Kraków) - Wieczysta Kraków
Kmita Zabierzów - Hutnik II Kraków
Piast Wołowice - Prokocim Kraków
Grębałowianka Kraków - Prądniczanka Kraków
Bronowianka Kraków - Kaszowianka Kaszów

Kolejka 26

Pauza: Bronowianka Kraków.
 
Kaszowianka Kaszów - Grębałowianka Kraków
Prądniczanka Kraków - Piast Wołowice
Prokocim Kraków - Kmita Zabierzów
Hutnik II Kraków - KS Borek (Kraków)
Wieczysta Kraków - Dąbski KS Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków - Nadwiślan Kraków
Orlęta Rudawa - Skawinka Skawina

Kolejka 27

Pauza: Orlęta Rudawa.
 
Skawinka Skawina - Zwierzyniecki KS Kraków
Nadwiślan Kraków - Wieczysta Kraków
Dąbski KS Kraków - Hutnik II Kraków
KS Borek (Kraków) - Prokocim Kraków
Kmita Zabierzów - Prądniczanka Kraków
Piast Wołowice - Kaszowianka Kaszów
Grębałowianka Kraków - Bronowianka Kraków

Kolejka 28

Pauza: Grębałowianka Kraków.
 
Bronowianka Kraków - Piast Wołowice
Kaszowianka Kaszów - Kmita Zabierzów
Prądniczanka Kraków - KS Borek (Kraków)
Prokocim Kraków - Dąbski KS Kraków
Hutnik II Kraków - Nadwiślan Kraków
Wieczysta Kraków - Skawinka Skawina
Zwierzyniecki KS Kraków - Orlęta Rudawa

Kolejka 29

Pauza: Zwierzyniecki KS Kraków.
 
Orlęta Rudawa - Wieczysta Kraków
Skawinka Skawina - Hutnik II Kraków
Nadwiślan Kraków - Prokocim Kraków
Dąbski KS Kraków - Prądniczanka Kraków
KS Borek (Kraków) - Kaszowianka Kaszów
Kmita Zabierzów - Bronowianka Kraków
Piast Wołowice - Grębałowianka Kraków

Kolejka 30

Pauza: Piast Wołowice.
 
Grębałowianka Kraków - Kmita Zabierzów
Bronowianka Kraków - KS Borek (Kraków)
Kaszowianka Kaszów - Dąbski KS Kraków
Prądniczanka Kraków - Nadwiślan Kraków
Prokocim Kraków - Skawinka Skawina
Hutnik II Kraków - Orlęta Rudawa
Wieczysta Kraków - Zwierzyniecki KS Kraków

IV liga 2020/2021 (małopolska (zachód))

Klasa okręgowa 2020/2021 (Kraków I)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Kraków III)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Wadowice)

Klasa A 2020/2021 (Kraków I)
Klasa A 2020/2021 (Kraków II)
Klasa A 2020/2021 (Kraków III)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas