[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa A 2020/2021, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Świt Krzeszowice 28 74 24 2 2 161-29 12 1 1 79-10 12 1 1 82-19
2.  Wisła Jeziorzany 28 65 21 2 5 97-36 10 2 2 51-14 11 0 3 46-22
3.  Lotnik Kryspinów 28 56 18 2 8 76-33 10 1 3 44-14 8 1 5 32-19
4.  JKS Zelków 28 50 15 5 8 71-48 9 2 3 41-18 6 3 5 30-30 2 3 1 0 1 3-3
5.  LKS Skała 2004 28 50 15 5 8 61-51 9 2 3 31-23 6 3 5 30-28 2 3 1 0 1 3-3
6.  Maszycanka Maszyce 28 45 13 6 9 70-65 7 3 4 41-31 6 3 5 29-34
7.  Liszczanka Liszki 28 43 12 7 9 57-45 6 3 5 31-22 6 4 4 26-23
8.  Tęcza Piekary 28 40 12 4 12 70-71 8 1 5 48-38 4 3 7 22-33
9.  Iskra Czułów 28 34 10 4 14 36-75 5 2 7 16-29 5 2 7 20-46
10.  Dragon Szczyglice 28 30 9 3 16 58-77 6 1 7 31-29 3 2 9 27-48 2 3 1 0 1 4-4
11.  Sportowiec Modlniczka 28 30 9 3 16 52-70 6 2 6 33-34 3 1 10 19-36 2 3 1 0 1 4-4
12.  Strażak Rączna 28 28 9 1 18 52-109 7 1 6 35-54 2 0 12 17-55
13.  Wisła Rząska 28 24 7 3 18 42-85 4 2 8 24-36 3 1 10 18-49 2 3 1 0 1 4-3
14.  Wisła Czernichów 28 24 7 3 18 50-91 4 1 9 29-36 3 2 9 21-55 2 3 1 0 1 3-4
15.  Sokół Rybna 28 11 3 2 23 28-96 2 2 10 16-43 1 0 13 12-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Świt Krzeszowice    6-0 2-1 2-3 5-1 12-0 3-0* 2-2 9-0 6-1 5-0 6-0 12-1 6-0 3-1 
 2 Wisła Jeziorzany3-3     1-1 2-1 1-2 3-0 1-0 4-2 4-0 3-4 4-0 7-1 5-0 10-0 3-0* 
 3 Lotnik Kryspinów5-1 3-2     1-1 0-1 2-1 3-4 2-0 6-0 4-1 1-2 3-0* 4-0 5-0 5-1 
 4 JKS Zelków0-3 4-3 1-0     2-0 3-4 1-1 5-0 3-0* 6-1 0-1 10-3 2-1 1-1 3-0* 
 5 LKS Skała 20040-7 1-4 0-3 3-1     2-1 3-0* 1-1 2-2 3-1 2-1 3-0 5-1 4-1 2-0 
 6 Maszycanka Maszyce2-9 2-3 3-2 1-1 1-6     2-3 4-0 1-1 5-2 2-1 4-2 4-0 1-1 9-0 
 7 Liszczanka Liszki2-5 0-2 0-1 4-0 1-1 1-1     2-0 3-0 5-2 0-0 4-0 0-5* 3-4 6-1 
 8 Tęcza Piekary1-8 2-6 0-5 6-2 3-2 3-3 1-4     0-3 4-1 3-1 6-2 7-1 7-0 5-0 
 9 Iskra Czułów0-1 1-2 3-1 0-4 2-1 1-1 1-1 1-0     0-6 4-1 3-0* 0-3 0-5 0-3 
 10 Dragon Szczyglice2-4 2-3 1-2 0-2 1-2 3-2 1-2 4-4 2-3     2-0 1-0 3-2 4-1 5-2 
 11 Sportowiec Modlniczka0-3* 0-4 0-6 2-2 1-4 1-2 2-2 2-3 6-2 4-2     2-1 4-1 6-1 3-1 
 12 Strażak Rączna0-12 0-6 0-4 4-2 1-5 0-6 2-1 2-5 8-1 1-1 6-5     3-0 5-4 3-2 
 13 Wisła Rząska1-7 0-2 7-3 1-5 3-3 0-2 0-1 2-0 1-2 2-2 2-1 2-4     1-3 2-1 
 14 Wisła Czernichów3-9 0-6 1-2 2-3 5-0 1-2 2-2 1-3 1-2 5-1 3-1 1-2 0-3*     4-0 
 15 Sokół Rybna0-10 1-3 0-1 2-3 2-2 2-4 1-5 1-2 0-4 0-2 2-5 3-2 0-0 2-0     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Pauza: Tęcza Piekary.
 
JKS Zelków 4-3 Wisła Jeziorzany 8 sierpnia, 11:00
LKS Skała 2004 3-1 Dragon Szczyglice 8 sierpnia, 17:30
Iskra Czułów 1-1 Liszczanka Liszki 8 sierpnia, 18:00
Lotnik Kryspinów 4-0 Wisła Rząska 8 sierpnia, 11:00
Wisła Czernichów 1-2 Strażak Rączna 9 sierpnia, 18:00
Świt Krzeszowice 3-1 Sokół Rybna 8 sierpnia, 17:30
Maszycanka Maszyce 2-1 Sportowiec Modlniczka 8 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 12 sierpnia

Pauza: Maszycanka Maszyce.
 
Sokół Rybna 2-5 Sportowiec Modlniczka 12 sierpnia, 18:00
Wisła Rząska 1-3 Wisła Czernichów 26 sierpnia, 17:30
Liszczanka Liszki 0-1 Lotnik Kryspinów 12 sierpnia, 17:30
Dragon Szczyglice 2-3 Iskra Czułów 12 sierpnia, 18:00
Wisła Jeziorzany 1-2 LKS Skała 2004 12 sierpnia, 18:00
Tęcza Piekary 6-2 JKS Zelków 12 sierpnia, 17:00
Świt Krzeszowice 6-0 Strażak Rączna 12 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Pauza: JKS Zelków.
 
LKS Skała 2004 1-1 Tęcza Piekary 15 sierpnia, 18:00
Iskra Czułów 1-2 Wisła Jeziorzany 15 sierpnia, 18:00
Lotnik Kryspinów 4-1 Dragon Szczyglice 15 sierpnia, 16:00
Wisła Czernichów 2-2 Liszczanka Liszki 16 sierpnia, 17:00
Świt Krzeszowice 12-1 Wisła Rząska 16 sierpnia, 17:30
Sportowiec Modlniczka 2-1 Strażak Rączna 16 sierpnia, 18:00
Maszycanka Maszyce 9-0 Sokół Rybna 15 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Pauza: Sokół Rybna.
 
Strażak Rączna 0-6 Maszycanka Maszyce 23 sierpnia, 17:00
Wisła Rząska 2-1 Sportowiec Modlniczka 22 sierpnia, 18:00
Liszczanka Liszki 2-5 Świt Krzeszowice 9 września, 17:00
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 16:00) odwołany
Dragon Szczyglice 4-1 Wisła Czernichów 22 sierpnia, 15:00
Wisła Jeziorzany 1-1 Lotnik Kryspinów 23 sierpnia, 17:00
Tęcza Piekary 0-3 Iskra Czułów 23 sierpnia, 16:00
JKS Zelków 2-0 LKS Skała 2004 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Pauza: LKS Skała 2004.
 
Iskra Czułów 0-4 JKS Zelków 29 sierpnia, 17:30
Lotnik Kryspinów 2-0 Tęcza Piekary 30 sierpnia, 16:00
Wisła Czernichów 0-6 Wisła Jeziorzany 30 sierpnia, 16:30
Świt Krzeszowice 6-1 Dragon Szczyglice 29 sierpnia, 16:30
Sportowiec Modlniczka 2-2 Liszczanka Liszki 30 sierpnia, 17:00
Maszycanka Maszyce 4-0 Wisła Rząska 30 sierpnia, 16:30
Sokół Rybna 3-2 Strażak Rączna 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 5-6 września

Pauza: Strażak Rączna.
 
Wisła Rząska 2-1 Sokół Rybna 5 września, 17:00
Liszczanka Liszki 1-1 Maszycanka Maszyce 5 września, 16:00
Dragon Szczyglice 2-0 Sportowiec Modlniczka 5 września, 15:00
Wisła Jeziorzany 3-3 Świt Krzeszowice 5 września, 16:00
Tęcza Piekary 7-0 Wisła Czernichów 6 września, 16:00
JKS Zelków 1-0 Lotnik Kryspinów 6 września, 17:00
LKS Skała 2004 2-2 Iskra Czułów 5 września, 17:30

Kolejka 7 - 12-13 września

Pauza: Iskra Czułów.
 
Lotnik Kryspinów 0-1 LKS Skała 2004 12 września, 16:00
Wisła Czernichów 2-3 JKS Zelków 13 września, 16:00
Świt Krzeszowice 2-2 Tęcza Piekary 12 września, 16:00
Sportowiec Modlniczka 0-4 Wisła Jeziorzany 13 września, 17:00
Maszycanka Maszyce 5-2 Dragon Szczyglice 12 września, 17:00
Sokół Rybna 1-5 Liszczanka Liszki 12 września, 17:00
Strażak Rączna 3-0 Wisła Rząska 13 września, 16:00

Kolejka 8 - 19-20 września

Pauza: Wisła Rząska.
 
Liszczanka Liszki 4-0 Strażak Rączna 19 września, 16:00
Dragon Szczyglice 5-2 Sokół Rybna 19 września, 15:00
Wisła Jeziorzany 3-0 Maszycanka Maszyce 19 września, 16:00
Tęcza Piekary 3-1 Sportowiec Modlniczka 19 września, 16:00
JKS Zelków 0-3 Świt Krzeszowice 20 września, 16:00
LKS Skała 2004 4-1 Wisła Czernichów 20 września, 16:00
Iskra Czułów 3-1 Lotnik Kryspinów 19 września, 16:00

Kolejka 9 - 26-27 września

Pauza: Lotnik Kryspinów.
 
Wisła Czernichów 1-2 Iskra Czułów 27 września, 15:00
Świt Krzeszowice 5-1 LKS Skała 2004 26 września, 15:30
Sportowiec Modlniczka 2-2 JKS Zelków 27 września, 16:00
Maszycanka Maszyce 4-0 Tęcza Piekary 27 września, 16:00
Sokół Rybna 1-3 Wisła Jeziorzany 26 września, 16:00
Strażak Rączna 1-1 Dragon Szczyglice 26 września, 16:00
Wisła Rząska 0-1 Liszczanka Liszki 26 września, 16:30

Kolejka 10 - 3-4 października

Pauza: Liszczanka Liszki.
 
Dragon Szczyglice 3-2 Wisła Rząska 3 października, 15:00
Wisła Jeziorzany 7-1 Strażak Rączna 3 października, 16:00
Tęcza Piekary 5-0 Sokół Rybna 4 października, 15:00
JKS Zelków 3-4 Maszycanka Maszyce 4 października, 16:00
LKS Skała 2004 2-1 Sportowiec Modlniczka 4 października, 16:30
Iskra Czułów 0-1 Świt Krzeszowice 3 października, 16:00
Lotnik Kryspinów 5-0 Wisła Czernichów 3 października, 15:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Pauza: Wisła Czernichów.
 
Świt Krzeszowice 2-1 Lotnik Kryspinów 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (10 października, 15:30) odwołany
Sportowiec Modlniczka 6-2 Iskra Czułów 11 października, 16:00
Sokół Rybna 2-3 JKS Zelków 10 października, 16:00
Strażak Rączna 2-5 Tęcza Piekary 11 października, 15:00
Wisła Rząska 0-2 Wisła Jeziorzany 10 października, 15:30
Liszczanka Liszki 5-2 Dragon Szczyglice 10 października, 16:00
LKS Skała 2004 2-1 Maszycanka Maszyce 11 października, 16:00

Kolejka 12 - 17-18 października

Pauza: Dragon Szczyglice.
 
Wisła Jeziorzany 1-0 Liszczanka Liszki 18 października, 12:00
Tęcza Piekary 7-1 Wisła Rząska 18 października, 15:00
JKS Zelków 10-3 Strażak Rączna 17 października, 15:00
LKS Skała 2004 2-0 Sokół Rybna 14 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 16:00) odwołany
Iskra Czułów 1-1 Maszycanka Maszyce 15 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany
Lotnik Kryspinów 1-2 Sportowiec Modlniczka 14 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 13:00) odwołany
Wisła Czernichów 3-9 Świt Krzeszowice 18 października, 14:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Pauza: Świt Krzeszowice.
 
Sportowiec Modlniczka 6-1 Wisła Czernichów 25 października, 14:30
Maszycanka Maszyce 3-2 Lotnik Kryspinów 24 października, 15:00
Sokół Rybna 0-4 Iskra Czułów 24 października, 15:00
Strażak Rączna 1-5 LKS Skała 2004 25 października, 14:00
Wisła Rząska 1-5 JKS Zelków 24 października, 15:00
Liszczanka Liszki 2-0 Tęcza Piekary 24 października, 11:00
Dragon Szczyglice 2-3 Wisła Jeziorzany 24 października, 14:00

Kolejka 14 - 31 października

Pauza: Wisła Jeziorzany.
 
Tęcza Piekary 4-1 Dragon Szczyglice 31 października, 14:00
JKS Zelków 1-1 Liszczanka Liszki 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (31 października, 14:30) odwołany
LKS Skała 2004 5-1 Wisła Rząska 31 października, 14:00
Iskra Czułów 3-0 Strażak Rączna 31 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Lotnik Kryspinów 5-1 Sokół Rybna 31 października, 14:00
Wisła Czernichów 1-2 Maszycanka Maszyce 31 października, 14:00
Świt Krzeszowice 5-0 Sportowiec Modlniczka 31 października, 14:30

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Pauza: Sportowiec Modlniczka.
 
Maszycanka Maszyce 2-9 Świt Krzeszowice 7 listopada, 14:00
Sokół Rybna 2-0 Wisła Czernichów 7 listopada, 14:00
Strażak Rączna 0-4 Lotnik Kryspinów 8 listopada, 13:00
Wisła Rząska 1-2 Iskra Czułów 7 listopada, 14:00
Liszczanka Liszki 1-1 LKS Skała 2004 8 listopada, 12:00
Dragon Szczyglice 0-2 JKS Zelków 7 listopada, 14:00
Wisła Jeziorzany 4-2 Tęcza Piekary 7 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 20-21 marca

Pauza: Tęcza Piekary.
 
Sportowiec Modlniczka 1-2 Maszycanka Maszyce 5 maja, 18:15
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Jeziorzany 2-1 JKS Zelków 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Dragon Szczyglice 1-2 LKS Skała 2004 4 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Liszczanka Liszki 3-0 Iskra Czułów 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Rząska 7-3 Lotnik Kryspinów 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany / w drugim terminie (28 kwietnia, 17:00) odwołany
Strażak Rączna 5-4 Wisła Czernichów 6 maja, 20:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół Rybna 0-10 Świt Krzeszowice 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 27-28 marca

Pauza: Maszycanka Maszyce.
 
Strażak Rączna 0-12 Świt Krzeszowice 20 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sportowiec Modlniczka 3-1 Sokół Rybna 20 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Czernichów 0-3 Wisła Rząska 20 czerwca, 16:00
(wo)
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / na boisku 1-1
Lotnik Kryspinów 3-4 Liszczanka Liszki 20 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Iskra Czułów 0-6 Dragon Szczyglice 20 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Skała 2004 1-4 Wisła Jeziorzany 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
JKS Zelków 5-0 Tęcza Piekary 19 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie przerwany po I połowie przy stanie 5-0 - drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry / uznano wynik z boiska

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Pauza: JKS Zelków.
 
Tęcza Piekary 3-2 LKS Skała 2004 9 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Jeziorzany 4-0 Iskra Czułów 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie przerwany w 25. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Dragon Szczyglice 1-2 Lotnik Kryspinów 9 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Liszczanka Liszki 3-4 Wisła Czernichów 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Rząska 1-7 Świt Krzeszowice 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Strażak Rączna 6-5 Sportowiec Modlniczka 10 czerwca, 20:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół Rybna 2-4 Maszycanka Maszyce 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 19 - 10-11 kwietnia

Pauza: Sokół Rybna.
 
Maszycanka Maszyce 4-2 Strażak Rączna 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sportowiec Modlniczka 4-1 Wisła Rząska 20 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Świt Krzeszowice 3-0 Liszczanka Liszki 19 maja, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie przerwany w 17. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Wisła Czernichów 5-1 Dragon Szczyglice 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lotnik Kryspinów 3-2 Wisła Jeziorzany 20 maja, 16:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Iskra Czułów 1-0 Tęcza Piekary 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Skała 2004 3-1 JKS Zelków 20 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 20 - 17-18 kwietnia

Pauza: LKS Skała 2004.
 
JKS Zelków 3-0 Iskra Czułów 11 maja, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie nie odbył się
Tęcza Piekary 0-5 Lotnik Kryspinów 13 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Jeziorzany 10-0 Wisła Czernichów 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Dragon Szczyglice 2-4 Świt Krzeszowice 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Liszczanka Liszki 0-0 Sportowiec Modlniczka 12 maja, 18:15
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Rząska 0-2 Maszycanka Maszyce 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Strażak Rączna 3-2 Sokół Rybna 13 maja, 20:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Pauza: Strażak Rączna.
 
Sokół Rybna 0-0 Wisła Rząska 24 kwietnia, 17:00
Maszycanka Maszyce 2-3 Liszczanka Liszki 15 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (24 kwietnia, 17:30) odwołany
Sportowiec Modlniczka 4-2 Dragon Szczyglice 16 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (25 kwietnia, 17:00) odwołany
Świt Krzeszowice 6-0 Wisła Jeziorzany 24 kwietnia, 16:00
Wisła Czernichów 1-3 Tęcza Piekary 24 kwietnia, 17:00
Lotnik Kryspinów 1-1 JKS Zelków 24 kwietnia, 16:00
Iskra Czułów 2-1 LKS Skała 2004 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 1-2 maja

Pauza: Iskra Czułów.
 
LKS Skała 2004 0-3 Lotnik Kryspinów 1 maja, 17:00
JKS Zelków 1-1 Wisła Czernichów 1 maja, 11:00
Tęcza Piekary 1-8 Świt Krzeszowice 1 maja, 15:00
Wisła Jeziorzany 4-0 Sportowiec Modlniczka 1 maja, 17:00
Dragon Szczyglice 3-2 Maszycanka Maszyce 1 maja, 11:00
Liszczanka Liszki 6-1 Sokół Rybna 1 maja, 11:00
Wisła Rząska 2-4 Strażak Rączna 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 8-9 maja

Pauza: Wisła Rząska.
 
Strażak Rączna 2-1 Liszczanka Liszki 9 maja, 18:00
Sokół Rybna 0-2 Dragon Szczyglice 8 maja, 17:00
Maszycanka Maszyce 2-3 Wisła Jeziorzany 8 maja, 17:00
Sportowiec Modlniczka 2-3 Tęcza Piekary 8 maja, 17:00
Świt Krzeszowice 2-3 JKS Zelków 8 maja, 16:30
Wisła Czernichów 5-0 LKS Skała 2004 8 maja, 17:00
Lotnik Kryspinów 6-0 Iskra Czułów 8 maja, 15:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Pauza: Lotnik Kryspinów.
 
Iskra Czułów 0-5 Wisła Czernichów 15 maja, 17:30
przerwany po I połowie przy stanie 0-5 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy / uznano wynik z boiska
LKS Skała 2004 0-7 Świt Krzeszowice 16 maja, 18:00
JKS Zelków 0-1 Sportowiec Modlniczka 15 maja, 11:00
Tęcza Piekary 3-3 Maszycanka Maszyce 15 maja, 16:30
Wisła Jeziorzany 3-0 Sokół Rybna 15 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Dragon Szczyglice 1-0 Strażak Rączna 15 maja, 11:00
Liszczanka Liszki 0-5 Wisła Rząska 15 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-5

Kolejka 25 - 22-23 maja

Pauza: Liszczanka Liszki.
 
Wisła Rząska 2-2 Dragon Szczyglice 22 maja, 17:00
Strażak Rączna 0-6 Wisła Jeziorzany 23 maja, 18:00
Sokół Rybna 1-2 Tęcza Piekary 22 maja, 17:00
Maszycanka Maszyce 1-1 JKS Zelków 22 maja, 16:30
Sportowiec Modlniczka 1-4 LKS Skała 2004 23 maja, 17:30
Świt Krzeszowice 9-0 Iskra Czułów 22 maja, 16:30
Wisła Czernichów 1-2 Lotnik Kryspinów 22 maja, 17:00

Kolejka 26 - 29-30 maja

Pauza: Wisła Czernichów.
 
Maszycanka Maszyce 1-6 LKS Skała 2004 29 maja, 17:30
Lotnik Kryspinów 5-1 Świt Krzeszowice 29 maja, 16:30
Iskra Czułów 4-1 Sportowiec Modlniczka 29 maja, 17:30
JKS Zelków 3-0 Sokół Rybna 29 maja, 11:00
(wo)
na boisku 2-0
Tęcza Piekary 6-2 Strażak Rączna 29 maja, 17:00
Wisła Jeziorzany 5-0 Wisła Rząska 29 maja, 17:00
Dragon Szczyglice 1-2 Liszczanka Liszki 29 maja, 11:00

Kolejka 27 - 2 czerwca

Pauza: Dragon Szczyglice.
 
Liszczanka Liszki 0-2 Wisła Jeziorzany 2 czerwca, 18:00
Wisła Rząska 2-0 Tęcza Piekary 2 czerwca, 18:00
Strażak Rączna 4-2 JKS Zelków 3 czerwca, 20:30
Sokół Rybna 2-2 LKS Skała 2004 2 czerwca, 18:30
Maszycanka Maszyce 1-1 Iskra Czułów 2 czerwca, 18:00
Sportowiec Modlniczka 0-6 Lotnik Kryspinów 2 czerwca, 18:00
Świt Krzeszowice 6-0 Wisła Czernichów 2 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Pauza: Świt Krzeszowice.
 
Wisła Czernichów 3-1 Sportowiec Modlniczka 5 czerwca, 17:00
Lotnik Kryspinów 2-1 Maszycanka Maszyce 5 czerwca, 11:00
Iskra Czułów 0-3 Sokół Rybna 5 czerwca, 18:00
LKS Skała 2004 3-0 Strażak Rączna 5 czerwca, 17:00
JKS Zelków 2-1 Wisła Rząska 6 czerwca, 17:00
Tęcza Piekary 1-4 Liszczanka Liszki 6 czerwca, 16:00
Wisła Jeziorzany 3-4 Dragon Szczyglice 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 12-13 czerwca

Pauza: Wisła Jeziorzany.
 
Dragon Szczyglice 4-4 Tęcza Piekary 12 czerwca, 11:00
Liszczanka Liszki 4-0 JKS Zelków 12 czerwca, 16:30
Wisła Rząska 3-3 LKS Skała 2004 12 czerwca, 17:00
Strażak Rączna 8-1 Iskra Czułów 13 czerwca, 18:00
Sokół Rybna 0-1 Lotnik Kryspinów 12 czerwca, 18:00
Maszycanka Maszyce 1-1 Wisła Czernichów 12 czerwca, 11:00
Sportowiec Modlniczka 0-3 Świt Krzeszowice 12 czerwca, 18:00
(wo)
przerwany w 8. minucie przy stanie 0-2 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

Kolejka 30 - 26-27 czerwca

Pauza: Sportowiec Modlniczka.
 
Świt Krzeszowice 12-0 Maszycanka Maszyce 26 czerwca, 17:00
Wisła Czernichów 4-0 Sokół Rybna 26 czerwca, 17:00
Lotnik Kryspinów 3-0 Strażak Rączna 26 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Iskra Czułów 0-3 Wisła Rząska 26 czerwca, 17:00
LKS Skała 2004 3-0 Liszczanka Liszki 26 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
JKS Zelków 6-1 Dragon Szczyglice 26 czerwca, 17:00
Tęcza Piekary 2-6 Wisła Jeziorzany 26 czerwca, 17:00

Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Kraków I)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Kraków II)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Kraków III)

Keeza Klasa A 2020/2021 (Kraków I)
Keeza Klasa A 2020/2021 (Kraków III)
Keeza Klasa A 2020/2021 (Myślenice)
Keeza Klasa A 2020/2021 (Olkusz)
Keeza Klasa A 2020/2021 (Wieliczka)

Keeza Klasa B 2020/2021 (Kraków I)
Keeza Klasa B 2020/2021 (Kraków II)
Keeza Klasa B 2020/2021 (Kraków III)
Keeza Klasa B 2020/2021 (Kraków IV)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas