[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2020/2021, grupa: Myślenice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Karpaty Siepraw 13 33 11 0 2 42-21 5 0 1 20-10 6 0 1 22-11
2.  Clavia Świątniki Górne 12 28 9 1 2 35-16 3 1 1 16-9 6 0 1 19-7
3.  LKS Rudnik (k. Myślenic) 13 26 8 2 3 31-16 4 2 1 15-9 4 0 2 16-7
4.  Sokół Borzęta 13 22 7 1 5 26-31 4 0 3 13-16 3 1 2 13-15
5.  Górki Myślenice 11 21 7 0 4 28-16 2 0 3 11-9 5 0 1 17-7
6.  Topór Tenczyn 12 21 6 3 3 26-24 4 1 2 15-16 2 2 1 11-8
7.  Hejnał Krzyszkowice 12 19 6 1 5 25-20 2 0 3 10-8 4 1 2 15-12 1 1 0 1 0 1-1
8.  Iskra Brzączowice 13 19 5 4 4 23-24 3 2 1 10-7 2 2 3 13-17 1 1 0 1 0 1-1
9.  Zielonka Wrząsowice 12 15 4 3 5 26-26 2 1 4 17-16 2 2 1 9-10
10.  Gościbia Sułkowice 12 15 5 0 7 18-22 3 0 3 11-9 2 0 4 7-13
11.  Rokita Kornatka 11 14 4 2 5 24-29 2 1 3 13-17 2 1 2 11-12
12.  Beskid Tokarnia 12 12 4 0 8 30-42 1 0 4 10-14 3 0 4 20-28 1 3 1 0 0 7-2
13.  Skalnik Trzemeśnia 11 12 3 3 5 22-26 2 1 3 14-16 1 2 2 8-10 1 0 0 0 1 2-7
14.  Staw Polanka 13 9 2 3 8 20-28 2 2 3 15-13 0 1 5 5-15
15.  Lubomir Wiśniowa 12 6 2 0 10 17-33 1 0 4 7-14 1 0 6 10-19
16.  Sęp Droginia 12 6 1 3 8 9-28 1 2 4 7-15 0 1 4 2-13

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Karpaty Siepraw    3-1 1-3 4-1 3-2 3-0 6-3 
 2 Clavia Świątniki Górne    1-3 4-2 2-2 4-1 5-1 
 3 LKS Rudnik (k. Myślenic)1-3     1-0 1-1 2-1 5-2 1-1 4-1 
 4 Sokół Borzęta0-5 2-1     0-4 0-3 6-0 3-2 2-1 
 5 Górki Myślenice2-4     2-3 3-0 1-2 3-0 
 6 Topór Tenczyn2-4 0-7     1-1 5-1 3-1 1-0 3-2 
 7 Hejnał Krzyszkowice2-4 0-1 1-2     3-1 4-0 
 8 Iskra Brzączowice0-1 1-1     2-2 3-1 2-1 2-1 
 9 Zielonka Wrząsowice3-4 4-1 1-2 1-3     1-3 6-2 1-1 
 10 Gościbia Sułkowice3-0 0-2 5-1 2-4     0-2 1-0 
 11 Rokita Kornatka2-4 2-4 1-4 2-2 4-2     2-1 
 12 Beskid Tokarnia1-4 1-2 4-0 2-4     2-4 
 13 Skalnik Trzemeśnia3-5 5-1 1-2 2-7     0-0 3-1 
 14 Staw Polanka1-3 2-2 0-2 3-0* 2-2 3-4     4-0 
 15 Lubomir Wiśniowa0-4 0-2 2-3 1-3 4-2     
 16 Sęp Droginia0-2 2-0 1-2 0-4 2-2 1-1 1-4     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Zielonka Wrząsowice 6-2 Beskid Tokarnia 1 sierpnia, 17:00
Topór Tenczyn 2-4 Clavia Świątniki Górne 2 sierpnia, 17:00
Staw Polanka 3-0 Gościbia Sułkowice 1 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Sokół Borzęta 0-4 Górki Myślenice 2 sierpnia, 18:00
Skalnik Trzemeśnia 3-5 Hejnał Krzyszkowice 2 sierpnia, 17:00
Sęp Droginia 1-1 Iskra Brzączowice 1 sierpnia, 18:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-3 Karpaty Siepraw 1 sierpnia, 15:00
Rokita Kornatka 2-1 Lubomir Wiśniowa 2 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Beskid Tokarnia 2-4 Lubomir Wiśniowa 9 sierpnia, 16:00
Karpaty Siepraw 6-3 Rokita Kornatka 8 sierpnia, 17:00
Iskra Brzączowice 0-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 9 sierpnia, 17:30
Hejnał Krzyszkowice 4-0 Sęp Droginia 8 sierpnia, 16:30
Górki Myślenice 1-2 Skalnik Trzemeśnia 8 sierpnia, 18:00
Gościbia Sułkowice 5-1 Sokół Borzęta 8 sierpnia, 18:00
Clavia Świątniki Górne 4-1 Staw Polanka 8 sierpnia, 17:30
Zielonka Wrząsowice 1-2 Topór Tenczyn 9 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Topór Tenczyn 5-1 Beskid Tokarnia 15 sierpnia, 18:00
Staw Polanka 0-2 Zielonka Wrząsowice 15 sierpnia, 17:00
Sokół Borzęta 0-5 Clavia Świątniki Górne 16 sierpnia, 18:00
Skalnik Trzemeśnia 1-2 Gościbia Sułkowice 15 sierpnia, 17:00
Sęp Droginia 0-4 Górki Myślenice 12 sierpnia, 18:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-0 Hejnał Krzyszkowice 15 sierpnia, 17:30
Rokita Kornatka 4-2 Iskra Brzączowice 16 sierpnia, 18:00
Lubomir Wiśniowa 0-4 Karpaty Siepraw 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Beskid Tokarnia 1-4 Karpaty Siepraw 23 sierpnia, 16:00
Iskra Brzączowice 2-1 Lubomir Wiśniowa 22 sierpnia, 18:00
Hejnał Krzyszkowice 3-1 Rokita Kornatka 23 sierpnia, 16:00
Górki Myślenice 2-4 LKS Rudnik (k. Myślenic) 23 sierpnia, 17:00
Gościbia Sułkowice 1-0 Sęp Droginia 22 sierpnia, 18:00
Clavia Świątniki Górne 2-2 Skalnik Trzemeśnia 22 sierpnia, 14:00
Zielonka Wrząsowice 4-1 Sokół Borzęta 22 sierpnia, 17:00
Topór Tenczyn 1-0 Staw Polanka 23 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 26 sierpnia

Staw Polanka 3-4 Beskid Tokarnia 26 sierpnia, 18:00
Sokół Borzęta 0-3 Topór Tenczyn 26 sierpnia, 18:00
Skalnik Trzemeśnia 5-1 Zielonka Wrząsowice 26 sierpnia, 18:00
Sęp Droginia 0-2 Clavia Świątniki Górne 26 sierpnia, 18:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-1 Gościbia Sułkowice 26 sierpnia, 18:00
Rokita Kornatka 1-4 Górki Myślenice 26 sierpnia, 18:00
Lubomir Wiśniowa 0-2 Hejnał Krzyszkowice 26 sierpnia, 18:00
Karpaty Siepraw 3-0 Iskra Brzączowice 26 sierpnia, 18:00

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Beskid Tokarnia 2-4 Iskra Brzączowice 30 sierpnia, 16:00
Hejnał Krzyszkowice 2-4 Karpaty Siepraw 30 sierpnia, 11:00
Górki Myślenice 3-0 Lubomir Wiśniowa 29 sierpnia, 17:00
Gościbia Sułkowice 0-2 Rokita Kornatka 29 sierpnia, 17:00
Clavia Świątniki Górne 1-3 LKS Rudnik (k. Myślenic) 29 sierpnia, 17:30
Zielonka Wrząsowice 1-1 Sęp Droginia 30 sierpnia, 17:00
Topór Tenczyn 3-1 Skalnik Trzemeśnia 30 sierpnia, 17:30
Staw Polanka 2-2 Sokół Borzęta 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 7 - 5-6 września

Sokół Borzęta 6-0 Beskid Tokarnia 5 września, 17:00
Skalnik Trzemeśnia 0-0 Staw Polanka 16 września, 17:00
w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) odwołany
Sęp Droginia 2-2 Topór Tenczyn 5 września, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-1 Zielonka Wrząsowice 5 września, 17:00
Rokita Kornatka 2-4 Clavia Świątniki Górne 6 września, 14:00
Lubomir Wiśniowa 1-3 Gościbia Sułkowice 6 września, 15:00
Karpaty Siepraw 4-1 Górki Myślenice 5 września, 17:00
Iskra Brzączowice 1-1 Hejnał Krzyszkowice 2 września, 17:00

Kolejka 8 - 12-13 września

Beskid Tokarnia 4-0 Hejnał Krzyszkowice 13 września, 15:00
Górki Myślenice 2-3 Iskra Brzączowice 12 września, 17:00
Gościbia Sułkowice 3-0 Karpaty Siepraw 12 września, 17:00
Clavia Świątniki Górne 5-1 Lubomir Wiśniowa 12 września, 11:00
Zielonka Wrząsowice 1-3 Rokita Kornatka 13 września, 17:00
Topór Tenczyn 0-7 LKS Rudnik (k. Myślenic) 12 września, 17:00
Staw Polanka 4-0 Sęp Droginia 12 września, 16:30
Sokół Borzęta 3-2 Skalnik Trzemeśnia 12 września, 17:00

Kolejka 9 - 19-20 września

Skalnik Trzemeśnia 2-7 Beskid Tokarnia 19 września, 16:30
Sęp Droginia 1-2 Sokół Borzęta 19 września, 16:30
LKS Rudnik (k. Myślenic) 4-1 Staw Polanka 19 września, 16:30
Rokita Kornatka 2-2 Topór Tenczyn 20 września, 14:00
Lubomir Wiśniowa 2-3 Zielonka Wrząsowice 20 września, 15:00
Karpaty Siepraw 3-1 Clavia Świątniki Górne 20 września, 17:00
Iskra Brzączowice 3-1 Gościbia Sułkowice 20 września, 16:00
Hejnał Krzyszkowice 1-2 Górki Myślenice 20 września, 11:00

Kolejka 10 - 26-27 września

Beskid Tokarnia 1-2 Górki Myślenice 27 września, 14:00
Gościbia Sułkowice 2-4 Hejnał Krzyszkowice 26 września, 16:00
Clavia Świątniki Górne 4-2 Iskra Brzączowice 26 września, 16:00
Zielonka Wrząsowice 3-4 Karpaty Siepraw 26 września, 16:00
Topór Tenczyn 3-2 Lubomir Wiśniowa 26 września, 17:00
Staw Polanka 2-2 Rokita Kornatka 27 września, 16:00
Sokół Borzęta 2-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 26 września, 16:00
Skalnik Trzemeśnia 3-1 Sęp Droginia 26 września, 16:00
mecz pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska

Kolejka 11 - 3-4 października

Sęp Droginia 1-4 Beskid Tokarnia 3 października, 16:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-1 Skalnik Trzemeśnia 3 października, 16:00
Rokita Kornatka 2-4 Sokół Borzęta 4 października, 14:00
Lubomir Wiśniowa 4-2 Staw Polanka 4 października, 15:00
Karpaty Siepraw 3-2 Topór Tenczyn 3 października, 16:30
Iskra Brzączowice 2-2 Zielonka Wrząsowice 4 października, 16:00
Hejnał Krzyszkowice 0-1 Clavia Świątniki Górne 3 października, 16:00
Górki Myślenice 3-0 Gościbia Sułkowice 3 października, 16:00

Kolejka 12 - 10-11 października

Beskid Tokarnia - Gościbia Sułkowice
w pierwotnym terminie (11 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Clavia Świątniki Górne - Górki Myślenice
w pierwotnym terminie (10 października, 12:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zielonka Wrząsowice 1-3 Hejnał Krzyszkowice 10 października, 16:00
Topór Tenczyn 1-1 Iskra Brzączowice 11 października, 16:00
Staw Polanka 1-3 Karpaty Siepraw 10 października, 14:30
Sokół Borzęta 2-1 Lubomir Wiśniowa 10 października, 16:00
Skalnik Trzemeśnia - Rokita Kornatka 7 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (10 października, 16:00) odwołany
Sęp Droginia 2-0 LKS Rudnik (k. Myślenic) 11 października, 15:00

Kolejka 13 - 17-18 października

LKS Rudnik (k. Myślenic) 5-2 Beskid Tokarnia 17 października, 14:30
Rokita Kornatka - Sęp Droginia 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany
Lubomir Wiśniowa - Skalnik Trzemeśnia 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany
Karpaty Siepraw 1-3 Sokół Borzęta 17 października, 17:00
Iskra Brzączowice 2-1 Staw Polanka 18 października, 15:00
Hejnał Krzyszkowice - Topór Tenczyn 7 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) odwołany
Górki Myślenice - Zielonka Wrząsowice
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany
Gościbia Sułkowice 0-2 Clavia Świątniki Górne 17 października, 14:00

Kolejka 14 - 24-25 października

Beskid Tokarnia - Clavia Świątniki Górne 25 października, 14:00
Zielonka Wrząsowice - Gościbia Sułkowice 24 października, 15:00
Topór Tenczyn - Górki Myślenice 25 października, 15:00
Staw Polanka - Hejnał Krzyszkowice 24 października, 15:00
Sokół Borzęta - Iskra Brzączowice 25 października, 15:00
Skalnik Trzemeśnia - Karpaty Siepraw 24 października, 15:00
Sęp Droginia - Lubomir Wiśniowa 25 października, 14:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) - Rokita Kornatka 24 października, 15:30

Kolejka 15 - 31 października

Rokita Kornatka - Beskid Tokarnia
Lubomir Wiśniowa - LKS Rudnik (k. Myślenic)
Karpaty Siepraw - Sęp Droginia
Iskra Brzączowice - Skalnik Trzemeśnia
Hejnał Krzyszkowice - Sokół Borzęta
Górki Myślenice - Staw Polanka
Gościbia Sułkowice - Topór Tenczyn
Clavia Świątniki Górne - Zielonka Wrząsowice

Kolejka 16

Beskid Tokarnia - Zielonka Wrząsowice
Clavia Świątniki Górne - Topór Tenczyn
Gościbia Sułkowice - Staw Polanka
Górki Myślenice - Sokół Borzęta
Hejnał Krzyszkowice - Skalnik Trzemeśnia
Iskra Brzączowice - Sęp Droginia
Karpaty Siepraw - LKS Rudnik (k. Myślenic)
Lubomir Wiśniowa - Rokita Kornatka

Kolejka 17

Lubomir Wiśniowa - Beskid Tokarnia
Rokita Kornatka - Karpaty Siepraw
LKS Rudnik (k. Myślenic) - Iskra Brzączowice
Sęp Droginia - Hejnał Krzyszkowice
Skalnik Trzemeśnia - Górki Myślenice
Sokół Borzęta - Gościbia Sułkowice
Staw Polanka - Clavia Świątniki Górne
Topór Tenczyn - Zielonka Wrząsowice

Kolejka 18

Beskid Tokarnia - Topór Tenczyn
Zielonka Wrząsowice - Staw Polanka
Clavia Świątniki Górne - Sokół Borzęta
Gościbia Sułkowice - Skalnik Trzemeśnia
Górki Myślenice - Sęp Droginia
Hejnał Krzyszkowice - LKS Rudnik (k. Myślenic)
Iskra Brzączowice - Rokita Kornatka
Karpaty Siepraw - Lubomir Wiśniowa

Kolejka 19

Karpaty Siepraw - Beskid Tokarnia
Lubomir Wiśniowa - Iskra Brzączowice
Rokita Kornatka - Hejnał Krzyszkowice
LKS Rudnik (k. Myślenic) - Górki Myślenice
Sęp Droginia - Gościbia Sułkowice
Skalnik Trzemeśnia - Clavia Świątniki Górne
Sokół Borzęta - Zielonka Wrząsowice
Staw Polanka - Topór Tenczyn

Kolejka 20

Beskid Tokarnia - Staw Polanka
Topór Tenczyn - Sokół Borzęta
Zielonka Wrząsowice - Skalnik Trzemeśnia
Clavia Świątniki Górne - Sęp Droginia
Gościbia Sułkowice - LKS Rudnik (k. Myślenic)
Górki Myślenice - Rokita Kornatka
Hejnał Krzyszkowice - Lubomir Wiśniowa
Iskra Brzączowice - Karpaty Siepraw

Kolejka 21

Iskra Brzączowice - Beskid Tokarnia
Karpaty Siepraw - Hejnał Krzyszkowice
Lubomir Wiśniowa - Górki Myślenice
Rokita Kornatka - Gościbia Sułkowice
LKS Rudnik (k. Myślenic) - Clavia Świątniki Górne
Sęp Droginia - Zielonka Wrząsowice
Skalnik Trzemeśnia - Topór Tenczyn
Sokół Borzęta - Staw Polanka

Kolejka 22

Beskid Tokarnia - Sokół Borzęta
Staw Polanka - Skalnik Trzemeśnia
Topór Tenczyn - Sęp Droginia
Zielonka Wrząsowice - LKS Rudnik (k. Myślenic)
Clavia Świątniki Górne - Rokita Kornatka
Gościbia Sułkowice - Lubomir Wiśniowa
Górki Myślenice - Karpaty Siepraw
Hejnał Krzyszkowice - Iskra Brzączowice

Kolejka 23

Hejnał Krzyszkowice - Beskid Tokarnia
Iskra Brzączowice - Górki Myślenice
Karpaty Siepraw - Gościbia Sułkowice
Lubomir Wiśniowa - Clavia Świątniki Górne
Rokita Kornatka - Zielonka Wrząsowice
LKS Rudnik (k. Myślenic) - Topór Tenczyn
Sęp Droginia - Staw Polanka
Skalnik Trzemeśnia - Sokół Borzęta

Kolejka 24

Beskid Tokarnia - Skalnik Trzemeśnia
Sokół Borzęta - Sęp Droginia
Staw Polanka - LKS Rudnik (k. Myślenic)
Topór Tenczyn - Rokita Kornatka
Zielonka Wrząsowice - Lubomir Wiśniowa
Clavia Świątniki Górne - Karpaty Siepraw
Gościbia Sułkowice - Iskra Brzączowice
Górki Myślenice - Hejnał Krzyszkowice

Kolejka 25

Górki Myślenice - Beskid Tokarnia
Hejnał Krzyszkowice - Gościbia Sułkowice
Iskra Brzączowice - Clavia Świątniki Górne
Karpaty Siepraw - Zielonka Wrząsowice
Lubomir Wiśniowa - Topór Tenczyn
Rokita Kornatka - Staw Polanka
LKS Rudnik (k. Myślenic) - Sokół Borzęta
Sęp Droginia - Skalnik Trzemeśnia

Kolejka 26

Beskid Tokarnia - Sęp Droginia
Skalnik Trzemeśnia - LKS Rudnik (k. Myślenic)
Sokół Borzęta - Rokita Kornatka
Staw Polanka - Lubomir Wiśniowa
Topór Tenczyn - Karpaty Siepraw
Zielonka Wrząsowice - Iskra Brzączowice
Clavia Świątniki Górne - Hejnał Krzyszkowice
Gościbia Sułkowice - Górki Myślenice

Kolejka 27

Gościbia Sułkowice - Beskid Tokarnia
Górki Myślenice - Clavia Świątniki Górne
Hejnał Krzyszkowice - Zielonka Wrząsowice
Iskra Brzączowice - Topór Tenczyn
Karpaty Siepraw - Staw Polanka
Lubomir Wiśniowa - Sokół Borzęta
Rokita Kornatka - Skalnik Trzemeśnia
LKS Rudnik (k. Myślenic) - Sęp Droginia

Kolejka 28

Beskid Tokarnia - LKS Rudnik (k. Myślenic)
Sęp Droginia - Rokita Kornatka
Skalnik Trzemeśnia - Lubomir Wiśniowa
Sokół Borzęta - Karpaty Siepraw
Staw Polanka - Iskra Brzączowice
Topór Tenczyn - Hejnał Krzyszkowice
Zielonka Wrząsowice - Górki Myślenice
Clavia Świątniki Górne - Gościbia Sułkowice

Kolejka 29

Clavia Świątniki Górne - Beskid Tokarnia
Gościbia Sułkowice - Zielonka Wrząsowice
Górki Myślenice - Topór Tenczyn
Hejnał Krzyszkowice - Staw Polanka
Iskra Brzączowice - Sokół Borzęta
Karpaty Siepraw - Skalnik Trzemeśnia
Lubomir Wiśniowa - Sęp Droginia
Rokita Kornatka - LKS Rudnik (k. Myślenic)

Kolejka 30

Beskid Tokarnia - Rokita Kornatka
LKS Rudnik (k. Myślenic) - Lubomir Wiśniowa
Sęp Droginia - Karpaty Siepraw
Skalnik Trzemeśnia - Iskra Brzączowice
Sokół Borzęta - Hejnał Krzyszkowice
Staw Polanka - Górki Myślenice
Topór Tenczyn - Gościbia Sułkowice
Zielonka Wrząsowice - Clavia Świątniki Górne

Klasa okręgowa 2020/2021 (Kraków III)

Klasa A 2020/2021 (Kraków I)
Klasa A 2020/2021 (Kraków II)
Klasa A 2020/2021 (Kraków III)
Klasa A 2020/2021 (Wieliczka)

Klasa B 2020/2021 (Myślenice)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas