[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2020/2021, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Fitball Szklary 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Płomień Jerzmanowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Górzanka Nawojowa Góra 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Orzeł II Bębło 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Topór Aleksandrowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Maszycanka II Maszyce 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Iskra Radwanowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Kmita II Zabierzów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Potok Więckowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Niegoszowianka Niegoszowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Bronowicki KS Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Fitball Szklary    
 2 Płomień Jerzmanowice    
 3 Górzanka Nawojowa Góra    
 4 Orzeł II Bębło    
 5 Topór Aleksandrowice    
 6 Maszycanka II Maszyce    
 7 Iskra Radwanowice    
 8 Kmita II Zabierzów    
 9 Potok Więckowice    
 10 Niegoszowianka Niegoszowice    
 11 Bronowicki KS Kraków    

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Fitball Szklary - ---
Płomień Jerzmanowice - Bronowicki KS Kraków
Górzanka Nawojowa Góra - Niegoszowianka Niegoszowice
Orzeł II Bębło - Potok Więckowice
Topór Aleksandrowice - Kmita II Zabierzów
Maszycanka II Maszyce - Iskra Radwanowice

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

--- - Iskra Radwanowice
Kmita II Zabierzów - Maszycanka II Maszyce
Potok Więckowice - Topór Aleksandrowice
Niegoszowianka Niegoszowice - Orzeł II Bębło
Bronowicki KS Kraków - Górzanka Nawojowa Góra
Fitball Szklary - Płomień Jerzmanowice

Kolejka 3 - 5-6 września

Płomień Jerzmanowice - ---
Górzanka Nawojowa Góra - Fitball Szklary
Orzeł II Bębło - Bronowicki KS Kraków
Topór Aleksandrowice - Niegoszowianka Niegoszowice
Maszycanka II Maszyce - Potok Więckowice
Iskra Radwanowice - Kmita II Zabierzów

Kolejka 4 - 12-13 września

--- - Kmita II Zabierzów
Potok Więckowice - Iskra Radwanowice
Niegoszowianka Niegoszowice - Maszycanka II Maszyce
Bronowicki KS Kraków - Topór Aleksandrowice
Fitball Szklary - Orzeł II Bębło
Płomień Jerzmanowice - Górzanka Nawojowa Góra

Kolejka 5 - 19-20 września

Górzanka Nawojowa Góra - ---
Orzeł II Bębło - Płomień Jerzmanowice
Topór Aleksandrowice - Fitball Szklary
Maszycanka II Maszyce - Bronowicki KS Kraków
Iskra Radwanowice - Niegoszowianka Niegoszowice
Kmita II Zabierzów - Potok Więckowice

Kolejka 6 - 26-27 września

--- - Potok Więckowice
Niegoszowianka Niegoszowice - Kmita II Zabierzów
Bronowicki KS Kraków - Iskra Radwanowice
Fitball Szklary - Maszycanka II Maszyce
Płomień Jerzmanowice - Topór Aleksandrowice
Górzanka Nawojowa Góra - Orzeł II Bębło

Kolejka 7 - 3-4 października

Orzeł II Bębło - ---
Topór Aleksandrowice - Górzanka Nawojowa Góra
Maszycanka II Maszyce - Płomień Jerzmanowice
Iskra Radwanowice - Fitball Szklary
Kmita II Zabierzów - Bronowicki KS Kraków
Potok Więckowice - Niegoszowianka Niegoszowice

Kolejka 8 - 10-11 października

--- - Niegoszowianka Niegoszowice
Bronowicki KS Kraków - Potok Więckowice
Fitball Szklary - Kmita II Zabierzów
Płomień Jerzmanowice - Iskra Radwanowice
Górzanka Nawojowa Góra - Maszycanka II Maszyce
Orzeł II Bębło - Topór Aleksandrowice

Kolejka 9 - 17-18 października

Topór Aleksandrowice - ---
Maszycanka II Maszyce - Orzeł II Bębło
Iskra Radwanowice - Górzanka Nawojowa Góra
Kmita II Zabierzów - Płomień Jerzmanowice
Potok Więckowice - Fitball Szklary
Niegoszowianka Niegoszowice - Bronowicki KS Kraków

Kolejka 10 - 24-25 października

--- - Bronowicki KS Kraków
Fitball Szklary - Niegoszowianka Niegoszowice
Płomień Jerzmanowice - Potok Więckowice
Górzanka Nawojowa Góra - Kmita II Zabierzów
Orzeł II Bębło - Iskra Radwanowice
Topór Aleksandrowice - Maszycanka II Maszyce

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Maszycanka II Maszyce - ---
Iskra Radwanowice - Topór Aleksandrowice
Kmita II Zabierzów - Orzeł II Bębło
Potok Więckowice - Górzanka Nawojowa Góra
Niegoszowianka Niegoszowice - Płomień Jerzmanowice
Bronowicki KS Kraków - Fitball Szklary

Kolejka 12

--- - Fitball Szklary
Bronowicki KS Kraków - Płomień Jerzmanowice
Niegoszowianka Niegoszowice - Górzanka Nawojowa Góra
Potok Więckowice - Orzeł II Bębło
Kmita II Zabierzów - Topór Aleksandrowice
Iskra Radwanowice - Maszycanka II Maszyce

Kolejka 13

Iskra Radwanowice - ---
Maszycanka II Maszyce - Kmita II Zabierzów
Topór Aleksandrowice - Potok Więckowice
Orzeł II Bębło - Niegoszowianka Niegoszowice
Górzanka Nawojowa Góra - Bronowicki KS Kraków
Płomień Jerzmanowice - Fitball Szklary

Kolejka 14

--- - Płomień Jerzmanowice
Fitball Szklary - Górzanka Nawojowa Góra
Bronowicki KS Kraków - Orzeł II Bębło
Niegoszowianka Niegoszowice - Topór Aleksandrowice
Potok Więckowice - Maszycanka II Maszyce
Kmita II Zabierzów - Iskra Radwanowice

Kolejka 15

Kmita II Zabierzów - ---
Iskra Radwanowice - Potok Więckowice
Maszycanka II Maszyce - Niegoszowianka Niegoszowice
Topór Aleksandrowice - Bronowicki KS Kraków
Orzeł II Bębło - Fitball Szklary
Górzanka Nawojowa Góra - Płomień Jerzmanowice

Kolejka 16

--- - Górzanka Nawojowa Góra
Płomień Jerzmanowice - Orzeł II Bębło
Fitball Szklary - Topór Aleksandrowice
Bronowicki KS Kraków - Maszycanka II Maszyce
Niegoszowianka Niegoszowice - Iskra Radwanowice
Potok Więckowice - Kmita II Zabierzów

Kolejka 17

Potok Więckowice - ---
Kmita II Zabierzów - Niegoszowianka Niegoszowice
Iskra Radwanowice - Bronowicki KS Kraków
Maszycanka II Maszyce - Fitball Szklary
Topór Aleksandrowice - Płomień Jerzmanowice
Orzeł II Bębło - Górzanka Nawojowa Góra

Kolejka 18

--- - Orzeł II Bębło
Górzanka Nawojowa Góra - Topór Aleksandrowice
Płomień Jerzmanowice - Maszycanka II Maszyce
Fitball Szklary - Iskra Radwanowice
Bronowicki KS Kraków - Kmita II Zabierzów
Niegoszowianka Niegoszowice - Potok Więckowice

Kolejka 19

Niegoszowianka Niegoszowice - ---
Potok Więckowice - Bronowicki KS Kraków
Kmita II Zabierzów - Fitball Szklary
Iskra Radwanowice - Płomień Jerzmanowice
Maszycanka II Maszyce - Górzanka Nawojowa Góra
Topór Aleksandrowice - Orzeł II Bębło

Kolejka 20

--- - Topór Aleksandrowice
Orzeł II Bębło - Maszycanka II Maszyce
Górzanka Nawojowa Góra - Iskra Radwanowice
Płomień Jerzmanowice - Kmita II Zabierzów
Fitball Szklary - Potok Więckowice
Bronowicki KS Kraków - Niegoszowianka Niegoszowice

Kolejka 21

Bronowicki KS Kraków - ---
Niegoszowianka Niegoszowice - Fitball Szklary
Potok Więckowice - Płomień Jerzmanowice
Kmita II Zabierzów - Górzanka Nawojowa Góra
Iskra Radwanowice - Orzeł II Bębło
Maszycanka II Maszyce - Topór Aleksandrowice

Kolejka 22

--- - Maszycanka II Maszyce
Topór Aleksandrowice - Iskra Radwanowice
Orzeł II Bębło - Kmita II Zabierzów
Górzanka Nawojowa Góra - Potok Więckowice
Płomień Jerzmanowice - Niegoszowianka Niegoszowice
Fitball Szklary - Bronowicki KS Kraków

Klasa A 2020/2021 (Kraków I)
Klasa A 2020/2021 (Kraków II)
Klasa A 2020/2021 (Kraków III)

Klasa B 2020/2021 (Kraków I)
Klasa B 2020/2021 (Kraków III)
Klasa B 2020/2021 (Kraków IV)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas