[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tempo Białka 32 87 28 3 1 97-14 15 1 0 55-4 13 2 1 42-10
2.  Niwa Nowa Wieś 32 78 25 3 4 94-27 12 1 3 52-13 13 2 1 42-14
3.  Hejnał Kęty 32 69 22 3 7 81-34 8 3 5 38-17 14 0 2 43-17
4.  Nadwiślanin Gromiec 32 64 21 1 10 66-41 12 1 3 37-19 9 0 7 29-22
5.  Brzezina Osiek 32 57 17 6 9 67-37 10 3 3 34-12 7 3 6 33-25
6.  LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 32 48 14 6 12 63-49 7 3 6 39-21 7 3 6 24-28
7.  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 32 46 13 7 12 65-59 8 5 3 33-19 5 2 9 32-40
8.  Babia Góra Sucha Beskidzka 32 45 13 6 13 51-49 7 3 6 27-19 6 3 7 24-30
9.  Victoria 1918 Jaworzno 32 42 12 6 14 68-61 6 4 6 39-30 6 2 8 29-31
10.  Sokół Przytkowice 32 41 11 8 13 43-55 8 4 4 30-23 3 4 9 13-32
11.  MKS Libiąż 32 37 11 4 17 57-58 6 0 10 29-30 5 4 7 28-28
12.  Zgoda Byczyna (Jaworzno) 32 35 10 5 17 41-66 5 1 10 18-38 5 4 7 23-28
13.  LKS Żarki 32 34 9 7 16 43-57 3 2 11 25-36 6 5 5 18-21
14.  Zatorzanka Zator 32 33 10 3 19 47-78 5 2 9 23-34 5 1 10 24-44
15.  Halniak Maków Podhalański 32 31 8 7 17 36-61 6 3 7 20-19 2 4 10 16-42
16.  Garbarz Zembrzyce 32 21 6 3 23 41-93 3 2 11 25-44 3 1 12 16-49
17.  Sosnowianka Stanisław Dolny 32 8 2 2 28 30-151 1 2 13 22-66 1 0 15 8-85

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Tempo Białka    3-0 3-0 2-0 3-0 3-0 3-0* 2-0 8-0 3-0 4-1 2-2 2-0 4-0 2-1 4-0 7-0 
 2 Niwa Nowa Wieś1-1     0-1 2-0 4-1 4-0 4-0 6-0 0-2 6-1 4-2 5-2 0-1 5-0 4-1 3-0* 4-1 
 3 Hejnał Kęty0-1 0-1     2-1 3-3 1-2 2-1 4-1 1-2 1-1 0-0 4-1 2-0 3-1 1-2 5-0 9-0 
 4 Nadwiślanin Gromiec0-5 0-5 0-1     2-0 4-0 1-0 2-2 1-0 4-1 2-1 3-2 3-0 4-0 4-0 3-2 4-0 
 5 Brzezina Osiek2-0 0-1 3-6 2-1     0-0 5-0 2-0 1-0 0-1 3-3 3-0 0-0 2-0 2-0 6-0 3-0 
 6 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)1-3 1-3 2-3 0-2 0-0     5-1 2-3 2-0 1-1 1-1 1-0 1-2 4-1 5-0 4-0 9-1 
 7 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska1-2 1-1 1-0 3-1 0-1 2-2     1-1 1-1 2-0 2-1 1-1 4-2 2-3 4-2 3-0* 5-1 
 8 Babia Góra Sucha Beskidzka0-2 1-2 1-3 2-0 1-1 1-0 1-3     3-0 2-0 0-3 1-3 1-1 2-0 1-1 3-0 7-0 
 9 Victoria 1918 Jaworzno2-2 2-2 3-4 1-2 2-1 0-3 5-2 4-1     3-0 0-3 0-3 2-2 2-2 5-0 1-3 7-0 
 10 Sokół Przytkowice0-2 1-2 1-4 2-1 4-2 2-2 1-1 3-2 4-0     2-1 1-1 3-1 3-0 1-1 0-2 2-1 
 11 MKS Libiąż2-3 1-3 0-4 2-3 0-1 1-4 1-0 1-0 0-6 3-0     0-1 0-1 1-2 4-1 3-1 10-0 
 12 Zgoda Byczyna (Jaworzno)0-2 0-2 0-5 1-2 1-6 1-2 0-3 0-3 0-5 2-1 3-2     0-0 5-3 1-0 4-1 0-1 
 13 LKS Żarki0-1 1-5 1-2 2-4 0-2 3-4 4-3 2-4 1-2 1-1 2-0 1-2     1-3 0-0 2-3 4-0 
 14 Zatorzanka Zator0-5 0-1 0-2 1-3 3-2 1-2 0-3 1-3 2-1 1-1 1-3 3-2 0-2     2-2 3-2 5-0 
 15 Halniak Maków Podhalański0-2 1-3 1-2 0-1 0-3 2-0 1-1 0-0 2-2 1-0 0-1 2-0 0-1 2-1     3-0 5-2 
 16 Garbarz Zembrzyce1-6 2-5 1-2 0-2 1-3 1-0 4-5 0-3 0-4 1-2 2-2 0-0 1-3 4-5 3-1     4-1 
 17 Sosnowianka Stanisław Dolny0-5 0-6 0-4 0-6 1-7 2-3 3-9 0-1 5-4 1-3 2-4 1-3 2-2 0-3 3-4 2-2     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Pauza: Tempo Białka.
 
Hejnał Kęty 2-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 8 sierpnia, 17:00
Sokół Przytkowice 4-0 Victoria 1918 Jaworzno 8 sierpnia, 18:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-3 Babia Góra Sucha Beskidzka 8 sierpnia, 16:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 2-2 LKS Żarki 9 sierpnia, 17:00
Halniak Maków Podhalański 0-3 Brzezina Osiek 9 sierpnia, 17:00
Garbarz Zembrzyce 0-2 Nadwiślanin Gromiec 8 sierpnia, 17:00
MKS Libiąż 1-2 Zatorzanka Zator 8 sierpnia, 17:00
Niwa Nowa Wieś 4-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 8 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Pauza: LKS Gorzów (k. Oświęcimia).
 
Zatorzanka Zator 0-1 Niwa Nowa Wieś 16 sierpnia, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 2-1 MKS Libiąż 16 sierpnia, 17:00
Brzezina Osiek 6-0 Garbarz Zembrzyce 15 sierpnia, 15:00
LKS Żarki 0-0 Halniak Maków Podhalański 15 sierpnia, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 7-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 16 sierpnia, 16:00
Victoria 1918 Jaworzno 0-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 15 sierpnia, 17:30
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-0 Sokół Przytkowice 15 sierpnia, 17:00
Tempo Białka 3-0 Hejnał Kęty 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Pauza: Hejnał Kęty.
 
Sokół Przytkowice 0-2 Tempo Białka 22 sierpnia, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 23 sierpnia, 11:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 5-4 Victoria 1918 Jaworzno 23 sierpnia, 17:00
Halniak Maków Podhalański 0-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 23 sierpnia, 17:00
Garbarz Zembrzyce 1-3 LKS Żarki 22 sierpnia, 17:00
MKS Libiąż 0-1 Brzezina Osiek 22 sierpnia, 17:00
Niwa Nowa Wieś 2-0 Nadwiślanin Gromiec 22 sierpnia, 16:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 4-1 Zatorzanka Zator 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Pauza: Zatorzanka Zator.
 
Nadwiślanin Gromiec 4-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 26 sierpnia, 17:00
Brzezina Osiek 0-1 Niwa Nowa Wieś 26 sierpnia, 17:00
LKS Żarki 2-0 MKS Libiąż 26 sierpnia, 17:30
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-0 Garbarz Zembrzyce 26 sierpnia, 18:00
Victoria 1918 Jaworzno 5-0 Halniak Maków Podhalański 26 sierpnia, 18:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 26 sierpnia, 17:00
Tempo Białka 2-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 26 sierpnia, 18:00
Hejnał Kęty 1-1 Sokół Przytkowice 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Pauza: Sokół Przytkowice.
 
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-5 Hejnał Kęty 29 sierpnia, 16:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-5 Tempo Białka 30 sierpnia, 17:00
Halniak Maków Podhalański 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 29 sierpnia, 16:00
Garbarz Zembrzyce 0-4 Victoria 1918 Jaworzno 29 sierpnia, 16:00
MKS Libiąż 1-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 29 sierpnia, 16:00
Niwa Nowa Wieś 0-1 LKS Żarki 29 sierpnia, 16:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 0-0 Brzezina Osiek 29 sierpnia, 16:00
Zatorzanka Zator 1-3 Nadwiślanin Gromiec 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 5-6 września

Pauza: Nadwiślanin Gromiec.
 
Brzezina Osiek 2-0 Zatorzanka Zator 5 września, 16:00
LKS Żarki 3-4 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 5 września, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-2 Niwa Nowa Wieś 5 września, 17:00
Victoria 1918 Jaworzno 0-3 MKS Libiąż 5 września, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-0 Garbarz Zembrzyce 5 września, 17:00
(wo)
na boisku 3-1
Tempo Białka 2-1 Halniak Maków Podhalański 5 września, 17:00
Hejnał Kęty 9-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 5 września, 17:00
Sokół Przytkowice 1-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 5 września, 11:00

Kolejka 7 - 9 września

Pauza: Zgoda Byczyna (Jaworzno).
 
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-3 Sokół Przytkowice 9 września, 17:00
Halniak Maków Podhalański 1-2 Hejnał Kęty 9 września, 17:00
Garbarz Zembrzyce 1-6 Tempo Białka 9 września, 16:00
MKS Libiąż 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 9 września, 16:00
Niwa Nowa Wieś 0-2 Victoria 1918 Jaworzno 9 września, 17:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 2-3 Babia Góra Sucha Beskidzka 9 września, 16:00
Zatorzanka Zator 0-2 LKS Żarki 9 września, 16:00
Nadwiślanin Gromiec 2-0 Brzezina Osiek 9 września, 17:00

Kolejka 8 - 12-13 września

Pauza: Brzezina Osiek.
 
LKS Żarki 2-4 Nadwiślanin Gromiec 12 września, 16:30
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-0 Zatorzanka Zator 12 września, 11:00
Victoria 1918 Jaworzno 0-3 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 12 września, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Niwa Nowa Wieś 12 września, 17:00
Tempo Białka 4-1 MKS Libiąż 13 września, 16:00
Hejnał Kęty 5-0 Garbarz Zembrzyce 12 września, 16:00
Sokół Przytkowice 1-1 Halniak Maków Podhalański 12 września, 15:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 12 września, 11:00

Kolejka 9 - 19-20 września

Pauza: Sosnowianka Stanisław Dolny.
 
Halniak Maków Podhalański 2-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 19 września, 16:00
Garbarz Zembrzyce 1-2 Sokół Przytkowice 19 września, 16:00
MKS Libiąż 0-4 Hejnał Kęty 19 września, 16:00
Niwa Nowa Wieś 1-1 Tempo Białka 19 września, 16:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 5-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 19 września, 16:00
Zatorzanka Zator 2-1 Victoria 1918 Jaworzno 20 września, 16:00
Nadwiślanin Gromiec 2-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 20 września, 15:00
Brzezina Osiek 0-0 LKS Żarki 19 września, 11:00

Kolejka 10 - 26-27 września

Pauza: LKS Żarki.
 
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-1 Brzezina Osiek 26 września, 16:00
Victoria 1918 Jaworzno 1-2 Nadwiślanin Gromiec 26 września, 16:30
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-3 Zatorzanka Zator 26 września, 16:00
Tempo Białka 3-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 26 września, 16:00
Hejnał Kęty 0-1 Niwa Nowa Wieś 26 września, 13:00
Sokół Przytkowice 2-1 MKS Libiąż 27 września, 15:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-1 Garbarz Zembrzyce 26 września, 16:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 3-4 Halniak Maków Podhalański 27 września, 16:00

Kolejka 11 - 3-4 października

Pauza: Halniak Maków Podhalański.
 
Garbarz Zembrzyce 4-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 3 października, 15:30
MKS Libiąż 0-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3 października, 15:30
Niwa Nowa Wieś 6-1 Sokół Przytkowice 3 października, 16:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 2-3 Hejnał Kęty 3 października, 16:00
Zatorzanka Zator 0-5 Tempo Białka 3 października, 15:00
Nadwiślanin Gromiec 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3 października, 15:00
Brzezina Osiek 1-0 Victoria 1918 Jaworzno 3 października, 15:00
LKS Żarki 2-4 Babia Góra Sucha Beskidzka 3 października, 16:00

Kolejka 12 - 10-11 października

Pauza: Babia Góra Sucha Beskidzka.
 
Victoria 1918 Jaworzno 2-2 LKS Żarki 10 października, 15:30
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-1 Brzezina Osiek 10 października, 15:30
Tempo Białka 2-0 Nadwiślanin Gromiec 11 października, 15:00
Hejnał Kęty 3-1 Zatorzanka Zator 10 października, 15:00
Sokół Przytkowice 2-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 10 października, 11:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-2 Niwa Nowa Wieś 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (10 października, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sosnowianka Stanisław Dolny 2-4 MKS Libiąż 11 października, 15:00
Halniak Maków Podhalański 3-0 Garbarz Zembrzyce 14 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (10 października, 15:00) odwołany

Kolejka 13 - 17-18 października

Pauza: Garbarz Zembrzyce.
 
MKS Libiąż 4-1 Halniak Maków Podhalański 17 października, 14:30
Niwa Nowa Wieś 4-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 14 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 17 października, 15:00
Zatorzanka Zator 1-1 Sokół Przytkowice 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany
Nadwiślanin Gromiec 0-1 Hejnał Kęty 14 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany
Brzezina Osiek 2-0 Tempo Białka 17 października, 15:00
LKS Żarki 4-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 17 października, 15:30
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-0 Victoria 1918 Jaworzno 6 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 10:00) odwołany / w drugim terminie (14 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 14 - 24-25 października

Pauza: Victoria 1918 Jaworzno.
 
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 24 października, 11:00
Tempo Białka 2-0 LKS Żarki 24 października, 15:00
Hejnał Kęty 3-3 Brzezina Osiek 24 października, 14:00
Sokół Przytkowice 2-1 Nadwiślanin Gromiec 24 października, 12:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 5-3 Zatorzanka Zator 21 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 października, 14:00) odwołany
Sosnowianka Stanisław Dolny 2-3 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 25 października, 14:00
Halniak Maków Podhalański 1-3 Niwa Nowa Wieś 24 października, 14:00
Garbarz Zembrzyce 2-2 MKS Libiąż 24 października, 11:00

Kolejka 15 - 31 października

Pauza: MKS Libiąż.
 
Niwa Nowa Wieś 3-0 Garbarz Zembrzyce 21 listopada, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (31 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie nie odbył się
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 5-0 Halniak Maków Podhalański 31 października, 14:00
Zatorzanka Zator 5-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (31 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie (13 marca, 14:00) odwołany / w trzecim terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Nadwiślanin Gromiec 3-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 31 października, 13:30
Brzezina Osiek 0-1 Sokół Przytkowice 31 października, 12:00
LKS Żarki 1-2 Hejnał Kęty 31 października, 14:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-2 Tempo Białka 31 października, 13:30
Victoria 1918 Jaworzno 5-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 10 marca, 17:00
w pierwotnym terminie (31 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie (21 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Pauza: Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska.
 
Hejnał Kęty 4-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 7 listopada, 13:00
Sokół Przytkowice 3-1 LKS Żarki 7 listopada, 13:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-6 Brzezina Osiek 7 listopada, 13:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-6 Nadwiślanin Gromiec 8 listopada, 13:00
Halniak Maków Podhalański 2-1 Zatorzanka Zator 7 listopada, 13:00
Garbarz Zembrzyce 1-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 13 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 13:00) odwołany
MKS Libiąż 1-3 Niwa Nowa Wieś 7 listopada, 13:30
Victoria 1918 Jaworzno 2-2 Tempo Białka 13 marca, 17:00
w pierwotnym terminie (8 listopada, 13:30) w Białce odwołany / w drugim terminie (18 listopada, 13:30) w Białce odwołany

Kolejka 17 - 11 listopada

Pauza: Niwa Nowa Wieś.
 
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-1 MKS Libiąż 11 listopada, 13:00
Zatorzanka Zator 3-2 Garbarz Zembrzyce 11 listopada, 13:00
Nadwiślanin Gromiec 4-0 Halniak Maków Podhalański 11 listopada, 13:00
Brzezina Osiek 3-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 11 listopada, 11:00
LKS Żarki 1-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 14 listopada, 13:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-0 Sokół Przytkowice 11 listopada, 13:00
Victoria 1918 Jaworzno 3-4 Hejnał Kęty 17 marca, 17:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (28 listopada, 11:00) odwołany
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-2 Tempo Białka 11 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 20-21 marca

Pauza: Tempo Białka.
 
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-0 Hejnał Kęty 3 maja, 17:00
w Stanisławiu Dolnym / w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (30 czerwca, 18:00) odwołany
Victoria 1918 Jaworzno 3-0 Sokół Przytkowice 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (30 czerwca, 18:00) odwołany
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (30 czerwca, 18:00) odwołany
LKS Żarki 4-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (30 czerwca, 18:00) odwołany
Brzezina Osiek 2-0 Halniak Maków Podhalański 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (30 czerwca, 18:00) odwołany
Nadwiślanin Gromiec 3-2 Garbarz Zembrzyce 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (30 czerwca, 18:00) odwołany
Zatorzanka Zator 1-3 MKS Libiąż 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (30 czerwca, 18:00) odwołany
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-3 Niwa Nowa Wieś 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (30 czerwca, 18:00) odwołany

Kolejka 19 - 27-28 marca

Pauza: LKS Gorzów (k. Oświęcimia).
 
Niwa Nowa Wieś 5-0 Zatorzanka Zator 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Libiąż 2-3 Nadwiślanin Gromiec 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Garbarz Zembrzyce 1-3 Brzezina Osiek 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Halniak Maków Podhalański 0-1 LKS Żarki 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-5 Victoria 1918 Jaworzno 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół Przytkowice 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Hejnał Kęty 0-1 Tempo Białka 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 20 - 3 kwietnia

Pauza: Hejnał Kęty.
 
Tempo Białka 3-0 Sokół Przytkowice 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 26 maja, 17:30
w Stanisławiu Dolnym / w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie w Stanisławiu Dolnym
Victoria 1918 Jaworzno 7-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-1 Halniak Maków Podhalański 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Żarki 2-3 Garbarz Zembrzyce 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Brzezina Osiek 3-3 MKS Libiąż 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Nadwiślanin Gromiec 0-5 Niwa Nowa Wieś 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zatorzanka Zator 1-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 21 - 7 kwietnia

Pauza: Zatorzanka Zator.
 
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 0-2 Nadwiślanin Gromiec 12 czerwca, 12:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Niwa Nowa Wieś 4-1 Brzezina Osiek 12 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Libiąż 0-1 LKS Żarki 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Garbarz Zembrzyce 0-3 Babia Góra Sucha Beskidzka 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Halniak Maków Podhalański 2-2 Victoria 1918 Jaworzno 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sosnowianka Stanisław Dolny 3-9 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-2 Tempo Białka 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół Przytkowice 1-4 Hejnał Kęty 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 22 - 10-11 kwietnia

Pauza: Sokół Przytkowice.
 
Hejnał Kęty 4-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tempo Białka 7-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4-2 Halniak Maków Podhalański 16 czerwca, 18:00
w Stanisławiu Dolnym / w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Victoria 1918 Jaworzno 1-3 Garbarz Zembrzyce 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-3 MKS Libiąż 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Żarki 1-5 Niwa Nowa Wieś 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Brzezina Osiek 0-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Nadwiślanin Gromiec 4-0 Zatorzanka Zator 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 23 - 17-18 kwietnia

Pauza: Nadwiślanin Gromiec.
 
Zatorzanka Zator 3-2 Brzezina Osiek 19 czerwca, 16:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-2 LKS Żarki 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Niwa Nowa Wieś 6-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 19 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Libiąż 0-6 Victoria 1918 Jaworzno 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Garbarz Zembrzyce 4-5 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Halniak Maków Podhalański 0-2 Tempo Białka 19 czerwca, 15:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-4 Hejnał Kęty 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (19 czerwca, 18:00) odwołany
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-1 Sokół Przytkowice 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 24 - 21 kwietnia

Pauza: Zgoda Byczyna (Jaworzno).
 
Sokół Przytkowice 2-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 24 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (21 kwietnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie (22 czerwca, 18:00) przerwany z powodu zalania boiska / w trzecim terminie dokończony
Hejnał Kęty 1-2 Halniak Maków Podhalański 22 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (21 kwietnia, 17:00) odwołany
Tempo Białka 4-0 Garbarz Zembrzyce 24 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (21 kwietnia, 17:00) odwołany
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-1 MKS Libiąż 22 czerwca, 18:00
w Stanisławiu Dolnym / w pierwotnym terminie (21 kwietnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie przerwany po I połowie przy stanie 2-1 z powodu zalania boiska / uznano wynik z boiska
Victoria 1918 Jaworzno 2-2 Niwa Nowa Wieś 22 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (21 kwietnia, 17:00) odwołany
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (21 kwietnia, 17:00) odwołany
LKS Żarki 1-3 Zatorzanka Zator 22 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (21 kwietnia, 16:00) odwołany
Brzezina Osiek 2-1 Nadwiślanin Gromiec 24 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (21 kwietnia, 17:00) odwołany

Kolejka 25 - 24-25 kwietnia

Pauza: Brzezina Osiek.
 
Nadwiślanin Gromiec 3-0 LKS Żarki 25 kwietnia, 16:00
Zatorzanka Zator 1-3 Babia Góra Sucha Beskidzka 24 kwietnia, 17:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 2-0 Victoria 1918 Jaworzno 24 kwietnia, 17:00
Niwa Nowa Wieś 4-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 24 kwietnia, 16:00
MKS Libiąż 2-3 Tempo Białka 24 kwietnia, 17:00
Garbarz Zembrzyce 1-2 Hejnał Kęty 24 kwietnia, 17:00
Halniak Maków Podhalański 1-0 Sokół Przytkowice 24 kwietnia, 15:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 - 1-2 maja

Pauza: Sosnowianka Stanisław Dolny.
 
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-0 Halniak Maków Podhalański 1 maja, 15:00
Sokół Przytkowice 0-2 Garbarz Zembrzyce 1 maja, 15:00
Hejnał Kęty 0-0 MKS Libiąż 1 maja, 11:00
Tempo Białka 3-0 Niwa Nowa Wieś 1 maja, 15:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1 maja, 15:00
w Stanisławiu Dolnym
Victoria 1918 Jaworzno 2-2 Zatorzanka Zator 1 maja, 11:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-0 Nadwiślanin Gromiec 1 maja, 15:00
LKS Żarki 0-2 Brzezina Osiek 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 27 - 8-9 maja

Pauza: LKS Żarki.
 
Brzezina Osiek 2-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 8 maja, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 1-0 Victoria 1918 Jaworzno 8 maja, 15:00
Zatorzanka Zator 0-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 8 maja, 17:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-3 Tempo Białka 8 maja, 17:00
Niwa Nowa Wieś 0-1 Hejnał Kęty 8 maja, 11:00
MKS Libiąż 3-0 Sokół Przytkowice 8 maja, 17:00
Garbarz Zembrzyce 0-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 8 maja, 17:00
Halniak Maków Podhalański 5-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 8 maja, 11:00

Kolejka 28 - 15-16 maja

Pauza: Halniak Maków Podhalański.
 
Sosnowianka Stanisław Dolny 2-2 Garbarz Zembrzyce 15 maja, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-2 MKS Libiąż 15 maja, 17:00
Sokół Przytkowice 1-2 Niwa Nowa Wieś 15 maja, 16:00
Hejnał Kęty 1-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 15 maja, 17:00
Tempo Białka 4-0 Zatorzanka Zator 15 maja, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-1 Nadwiślanin Gromiec 16 maja, 17:00
w Stanisławiu Dolnym
Victoria 1918 Jaworzno 2-1 Brzezina Osiek 16 maja, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-1 LKS Żarki 15 maja, 17:00

Kolejka 29 - 22-23 maja

Pauza: Babia Góra Sucha Beskidzka.
 
LKS Żarki 1-2 Victoria 1918 Jaworzno 22 maja, 17:00
Brzezina Osiek 5-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 22 maja, 13:00
Nadwiślanin Gromiec 0-5 Tempo Białka 22 maja, 17:00
Zatorzanka Zator 0-2 Hejnał Kęty 22 maja, 15:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-1 Sokół Przytkowice 22 maja, 17:00
Niwa Nowa Wieś 5-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 22 maja, 16:00
MKS Libiąż 10-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 22 maja, 17:00
Garbarz Zembrzyce 3-1 Halniak Maków Podhalański 22 maja, 17:00

Kolejka 30 - 29-30 maja

Pauza: Garbarz Zembrzyce.
 
Halniak Maków Podhalański 0-1 MKS Libiąż 29 maja, 17:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-6 Niwa Nowa Wieś 29 maja, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 29 maja, 17:00
Sokół Przytkowice 3-0 Zatorzanka Zator 29 maja, 17:00
Hejnał Kęty 2-1 Nadwiślanin Gromiec 29 maja, 15:00
Tempo Białka 3-0 Brzezina Osiek 29 maja, 16:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4-2 LKS Żarki 29 maja, 17:00
w Stanisławiu Dolnym
Victoria 1918 Jaworzno 4-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 30 maja, 17:00

Kolejka 31 - 2 czerwca

Pauza: Victoria 1918 Jaworzno.
 
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2 czerwca, 18:00
LKS Żarki 0-1 Tempo Białka 2 czerwca, 17:00
Brzezina Osiek 3-6 Hejnał Kęty 2 czerwca, 18:00
Nadwiślanin Gromiec 4-1 Sokół Przytkowice 2 czerwca, 18:00
Zatorzanka Zator 3-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2 czerwca, 18:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 9-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 2 czerwca, 18:00
Niwa Nowa Wieś 4-1 Halniak Maków Podhalański 2 czerwca, 18:00
MKS Libiąż 3-1 Garbarz Zembrzyce 2 czerwca, 18:00

Kolejka 32 - 5-6 czerwca

Pauza: MKS Libiąż.
 
Garbarz Zembrzyce 2-5 Niwa Nowa Wieś 5 czerwca, 18:00
Halniak Maków Podhalański 2-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 6 czerwca, 17:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-3 Zatorzanka Zator 5 czerwca, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-2 Nadwiślanin Gromiec 5 czerwca, 18:00
Sokół Przytkowice 4-2 Brzezina Osiek 5 czerwca, 18:00
Hejnał Kęty 2-0 LKS Żarki 5 czerwca, 18:00
Tempo Białka 2-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 5 czerwca, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Victoria 1918 Jaworzno 5 czerwca, 17:00
w Stanisławiu Dolnym

Kolejka 33 - 26-27 czerwca

Pauza: Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska.
 
Tempo Białka 8-0 Victoria 1918 Jaworzno 26 czerwca, 16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-3 Hejnał Kęty 26 czerwca, 18:00
LKS Żarki 1-1 Sokół Przytkowice 26 czerwca, 11:00
Brzezina Osiek 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 26 czerwca, 18:00
Nadwiślanin Gromiec 4-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 26 czerwca, 18:00
Zatorzanka Zator 2-2 Halniak Maków Podhalański 26 czerwca, 16:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 4-0 Garbarz Zembrzyce 26 czerwca, 18:00
Niwa Nowa Wieś 4-2 MKS Libiąż 26 czerwca, 14:00

Kolejka 34 - 30 czerwca

Pauza: Niwa Nowa Wieś.
 
MKS Libiąż 1-4 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 19 maja, 17:30
Garbarz Zembrzyce 4-5 Zatorzanka Zator 30 czerwca, 18:00
Halniak Maków Podhalański 0-1 Nadwiślanin Gromiec 30 czerwca, 18:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-7 Brzezina Osiek 30 czerwca, 18:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-0 LKS Żarki 30 czerwca, 18:00
Sokół Przytkowice 3-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 30 czerwca, 18:00
Hejnał Kęty 1-2 Victoria 1918 Jaworzno 30 czerwca, 18:00
Tempo Białka 3-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 30 czerwca, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Keeza IV liga 2020/2021 (małopolska (zachód))

Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Kraków I)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Kraków II)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Kraków III)

Keeza Klasa A 2020/2021 (Chrzanów)
Keeza Klasa A 2020/2021 (Oświęcim)
Keeza Klasa A 2020/2021 (Wadowice)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas