[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa A 2020/2021, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Fablok Chrzanów 28 74 24 2 2 117-27 12 1 1 66-11 12 1 1 51-16
2.  Błyskawica Myślachowice 28 65 21 2 5 116-41 10 1 3 60-24 11 1 2 56-17 4 7 2 1 1 9-8
3.  Ciężkowianka Jaworzno 28 65 21 2 5 108-33 11 1 2 58-16 10 1 3 50-17 4 6 2 0 2 9-8
4.  Start Kamień 28 65 21 2 5 96-34 10 2 2 49-20 11 0 3 47-14 4 4 1 1 2 5-7
5.  Unia Kwaczała 28 51 16 3 9 65-50 9 1 4 31-19 7 2 5 34-31
6.  Wisła Jankowice 28 50 15 5 8 67-39 9 2 3 37-15 6 3 5 30-24 2 3 1 0 1 4-2
7.  Wolanka Wola Filipowska 28 50 16 2 10 81-63 10 1 3 39-26 6 1 7 42-37 2 3 1 0 1 2-4
8.  Tęcza Tenczynek 28 48 15 3 10 72-42 6 2 6 32-23 9 1 4 40-19
9.  Zagórzanka Zagórze 28 38 12 2 14 69-67 6 0 8 37-32 6 2 6 32-35
10.  UKS Regulice (k. Chrzanowa) 28 34 10 4 14 51-72 5 2 7 24-31 5 2 7 27-41
11.  Promyk Bolęcin 28 21 6 3 19 54-96 4 1 9 25-44 2 2 10 29-52
12.  UKS Dulowa 28 19 6 1 21 46-104 3 1 10 19-47 3 0 11 27-57
13.  MZKS Alwernia 28 16 5 1 22 41-98 2 1 11 22-47 3 0 11 19-51
14.  Wisełka Rozkochów 28 12 4 0 24 26-110 1 0 13 12-59 3 0 11 14-51
15.  Victoria Zalas 28 5 1 2 25 23-156 1 1 12 19-88 0 1 13 4-68

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Fablok Chrzanów    3-0 2-0 1-3 1-1 2-1 8-1 5-1 5-2 10-0 6-0 7-1 7-0 6-1 3-0* 
 2 Błyskawica Myślachowice4-6     2-5 2-0 8-2 2-0 3-1 0-2 2-2 7-1 5-1 4-1 6-2 10-1 5-0 
 3 Ciężkowianka Jaworzno4-0 1-3     2-1 4-2 3-3 6-0 2-3 4-1 5-1 8-1 6-1 3-0* 4-0 6-0 
 4 Start Kamień2-6 2-2 2-1     3-0* 5-0 1-3 2-1 4-0 3-3 4-2 8-2 3-0* 3-0* 7-0 
 5 Unia Kwaczała0-3* 1-2 2-1 1-3     1-2 2-1 3-1 3-2 1-1 4-2 2-1 2-0 6-0 3-0* 
 6 Wisła Jankowice1-1 2-1 0-5 3-0 1-2     3-0 0-3 3-0 1-0 2-2 6-0 8-0 4-1 3-0 
 7 Wolanka Wola Filipowska0-4 2-8 3-3 0-2 3-0 2-1     2-1 2-1 2-1 3-1 6-3 3-0 4-0 7-1 
 8 Tęcza Tenczynek1-4 1-3 1-4 0-2 2-3 2-1 0-0     1-1 1-0 5-2 3-1 2-0 1-2 12-0 
 9 Zagórzanka Zagórze0-4 3-4 0-5 2-3 1-2 1-3 6-0 0-2     2-3 1-0 7-2 4-3 4-1 6-0 
 10 UKS Regulice (k. Chrzanowa)1-2 0-5 1-2 0-1 1-1 2-2 1-7 0-1 2-4     4-2 2-1 4-1 2-1 4-1 
 11 Promyk Bolęcin2-3 0-8 1-2 0-4 0-4 0-3 3-2 1-1 3-5 3-2     0-1 5-4 1-4 6-1 
 12 UKS Dulowa0-3* 0-3* 1-5 1-9 3-1 2-2 0-6 1-6 2-3 1-2 2-6     0-1 2-0 4-0 
 13 MZKS Alwernia1-3 0-3 2-6 0-7 2-4 0-3 3-7 1-2 1-4 2-4 4-1 5-1     1-2 0-0 
 14 Wisełka Rozkochów0-3 0-9 0-5 0-5 2-4 1-3 0-5 0-4 2-3 2-5 0-5* 0-3 3-4     2-1 
 15 Victoria Zalas0-9 2-5 0-6 2-7 0-8 1-6 1-9 2-12 1-4 1-4 4-4 1-9 1-4 3-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Pauza: Zagórzanka Zagórze.
 
Wolanka Wola Filipowska 0-2 Start Kamień 8 sierpnia, 18:00
Wisła Jankowice 1-1 Fablok Chrzanów 8 sierpnia, 11:00
Wisełka Rozkochów 0-5 Ciężkowianka Jaworzno 8 sierpnia, 17:00
Victoria Zalas 1-4 MZKS Alwernia 9 sierpnia, 14:30
Unia Kwaczała 4-2 Promyk Bolęcin 9 sierpnia, 17:00
UKS Dulowa 1-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 9 sierpnia, 17:00
Tęcza Tenczynek 1-3 Błyskawica Myślachowice 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Pauza: Błyskawica Myślachowice.
 
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-1 Tęcza Tenczynek 16 sierpnia, 17:00
Promyk Bolęcin 0-1 UKS Dulowa 16 sierpnia, 17:00
MZKS Alwernia 2-4 Unia Kwaczała 15 sierpnia, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 6-0 Victoria Zalas 16 sierpnia, 17:00
Fablok Chrzanów 6-1 Wisełka Rozkochów 16 sierpnia, 11:00
Start Kamień 5-0 Wisła Jankowice 15 sierpnia, 16:00
Zagórzanka Zagórze 6-0 Wolanka Wola Filipowska 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Pauza: Wolanka Wola Filipowska.
 
Wisła Jankowice 3-0 Zagórzanka Zagórze 22 sierpnia, 17:00
Wisełka Rozkochów 0-5 Start Kamień 22 sierpnia, 16:00
Victoria Zalas 0-9 Fablok Chrzanów 23 sierpnia, 11:00
Unia Kwaczała 2-1 Ciężkowianka Jaworzno 23 sierpnia, 17:00
Tęcza Tenczynek 5-2 Promyk Bolęcin 22 sierpnia, 17:00
Błyskawica Myślachowice 7-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 23 sierpnia, 16:00
MZKS Alwernia 5-1 UKS Dulowa 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Pauza: UKS Regulice (k. Chrzanowa).
 
Promyk Bolęcin 0-8 Błyskawica Myślachowice 30 sierpnia, 17:00
MZKS Alwernia 1-2 Tęcza Tenczynek 30 sierpnia, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 6-1 UKS Dulowa 29 sierpnia, 17:00
Fablok Chrzanów 1-1 Unia Kwaczała 29 sierpnia, 17:00
Start Kamień 7-0 Victoria Zalas 9 września, 17:00
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 16:00) odwołany
Zagórzanka Zagórze 4-1 Wisełka Rozkochów 29 sierpnia, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 2-1 Wisła Jankowice 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Pauza: Wisła Jankowice.
 
Wisełka Rozkochów 0-5 Wolanka Wola Filipowska 5 września, 16:00
Victoria Zalas 1-4 Zagórzanka Zagórze 6 września, 11:00
Unia Kwaczała 1-3 Start Kamień 6 września, 16:00
Tęcza Tenczynek 1-4 Ciężkowianka Jaworzno 5 września, 16:00
Błyskawica Myślachowice 6-2 MZKS Alwernia 6 września, 16:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-2 Promyk Bolęcin 6 września, 16:00
Fablok Chrzanów 7-1 UKS Dulowa 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Pauza: Promyk Bolęcin.
 
MZKS Alwernia 2-4 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 12 września, 15:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-3 Błyskawica Myślachowice 12 września, 16:00
Fablok Chrzanów 5-1 Tęcza Tenczynek 12 września, 11:00
Start Kamień 8-2 UKS Dulowa 12 września, 16:00
Zagórzanka Zagórze 1-2 Unia Kwaczała 12 września, 16:30
Wolanka Wola Filipowska 7-1 Victoria Zalas 13 września, 17:00
Wisła Jankowice 4-1 Wisełka Rozkochów 12 września, 17:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Pauza: Wisełka Rozkochów.
 
Victoria Zalas 1-6 Wisła Jankowice 20 września, 11:00
Unia Kwaczała 2-1 Wolanka Wola Filipowska 20 września, 16:00
UKS Dulowa 2-3 Zagórzanka Zagórze 19 września, 16:00
Tęcza Tenczynek 0-2 Start Kamień 20 września, 16:00
Błyskawica Myślachowice 4-6 Fablok Chrzanów 19 września, 16:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-2 Ciężkowianka Jaworzno 20 września, 16:00
Promyk Bolęcin 5-4 MZKS Alwernia 20 września, 16:30

Kolejka 8 - 26-27 września

Pauza: MZKS Alwernia.
 
Ciężkowianka Jaworzno 8-1 Promyk Bolęcin 26 września, 16:00
Fablok Chrzanów 10-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 14 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (26 września, 16:00) odwołany
Start Kamień 2-2 Błyskawica Myślachowice 7 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (26 września, 16:00) odwołany / w drugim terminie (14 listopada, 13:00) odwołany
Zagórzanka Zagórze 0-2 Tęcza Tenczynek 27 września, 16:00
Wolanka Wola Filipowska 6-3 UKS Dulowa 26 września, 16:00
Wisła Jankowice 1-2 Unia Kwaczała 27 września, 16:00
Wisełka Rozkochów 2-1 Victoria Zalas 14 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 września, 16:00) odwołany

Kolejka 9 - 3-4 października

Pauza: Victoria Zalas.
 
Unia Kwaczała 6-0 Wisełka Rozkochów 4 października, 15:00
Tęcza Tenczynek 0-0 Wolanka Wola Filipowska 4 października, 15:00
Błyskawica Myślachowice 2-2 Zagórzanka Zagórze 3 października, 15:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-1 Start Kamień 4 października, 15:00
Promyk Bolęcin 2-3 Fablok Chrzanów 4 października, 15:30
MZKS Alwernia 2-6 Ciężkowianka Jaworzno 3 października, 15:00
Wisła Jankowice 6-0 UKS Dulowa 3 października, 14:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Pauza: Ciężkowianka Jaworzno.
 
Fablok Chrzanów 7-0 MZKS Alwernia 10 października, 15:00
Start Kamień 4-2 Promyk Bolęcin 10 października, 15:30
Zagórzanka Zagórze 2-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 10 października, 15:30
Wolanka Wola Filipowska 2-8 Błyskawica Myślachowice 11 października, 15:00
Wisła Jankowice 0-3 Tęcza Tenczynek 10 października, 15:30
Wisełka Rozkochów 0-3 UKS Dulowa 10 października, 15:00
Victoria Zalas 0-8 Unia Kwaczała 11 października, 11:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Pauza: Unia Kwaczała.
 
Tęcza Tenczynek 1-2 Wisełka Rozkochów 17 października, 15:00
Błyskawica Myślachowice 2-0 Wisła Jankowice 14 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany / w drugim terminie (21 listopada, 13:00) odwołany
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-7 Wolanka Wola Filipowska 22 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) w Woli Filipowskiej odwołany z powodu złego stanu boiska
Promyk Bolęcin 3-5 Zagórzanka Zagórze 18 października, 15:00
Ciężkowianka Jaworzno 4-0 Fablok Chrzanów 17 października, 11:00
Victoria Zalas 1-9 UKS Dulowa 21 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) w Dulowej odwołany
Start Kamień 3-0 MZKS Alwernia 17 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 12 - 24-25 października

Pauza: Fablok Chrzanów.
 
Start Kamień 2-1 Ciężkowianka Jaworzno 24 października, 15:00
Zagórzanka Zagórze 4-3 MZKS Alwernia 24 października, 15:00
Wolanka Wola Filipowska 3-1 Promyk Bolęcin 24 października, 15:00
Wisła Jankowice 1-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 24 października, 14:30
Wisełka Rozkochów 0-9 Błyskawica Myślachowice 24 października, 14:00
Victoria Zalas 2-12 Tęcza Tenczynek 25 października, 11:00
Unia Kwaczała 2-1 UKS Dulowa 24 października, 15:00

Kolejka 13 - 31 października

Pauza: UKS Dulowa.
 
Tęcza Tenczynek 2-3 Unia Kwaczała 31 października, 14:00
Błyskawica Myślachowice 5-0 Victoria Zalas 31 października, 14:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-1 Wisełka Rozkochów 27 września, 16:00
Promyk Bolęcin 0-3 Wisła Jankowice 31 października, 14:00
MZKS Alwernia 3-7 Wolanka Wola Filipowska 31 października, 14:00
Ciężkowianka Jaworzno 4-1 Zagórzanka Zagórze 31 października, 14:00
Fablok Chrzanów 1-3 Start Kamień 31 października, 11:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Pauza: Start Kamień.
 
Zagórzanka Zagórze 0-4 Fablok Chrzanów 7 listopada, 13:15
Wolanka Wola Filipowska 3-3 Ciężkowianka Jaworzno 7 listopada, 13:30
Wisła Jankowice 8-0 MZKS Alwernia 7 listopada, 13:00
Wisełka Rozkochów 0-5 Promyk Bolęcin 7 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 1-5
Victoria Zalas 1-4 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 8 listopada, 11:00
Unia Kwaczała 1-2 Błyskawica Myślachowice 17 października, 15:00
UKS Dulowa 1-6 Tęcza Tenczynek 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Pauza: Tęcza Tenczynek.
 
Błyskawica Myślachowice 4-1 UKS Dulowa 11 listopada, 13:30
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-1 Unia Kwaczała 11 listopada, 13:00
Promyk Bolęcin 6-1 Victoria Zalas 11 listopada, 13:30
MZKS Alwernia 1-2 Wisełka Rozkochów 11 listopada, 13:00
Ciężkowianka Jaworzno 3-3 Wisła Jankowice 11 listopada, 13:00
Fablok Chrzanów 8-1 Wolanka Wola Filipowska 11 listopada, 11:00
Start Kamień 4-0 Zagórzanka Zagórze 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 20-21 marca

Pauza: Zagórzanka Zagórze.
 
Start Kamień 1-3 Wolanka Wola Filipowska 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (30 czerwca, 18:00) odwołany
Fablok Chrzanów 2-1 Wisła Jankowice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (30 czerwca, 18:00) odwołany
Ciężkowianka Jaworzno 4-0 Wisełka Rozkochów 3 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (30 czerwca, 18:00) odwołany
MZKS Alwernia 0-0 Victoria Zalas 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (30 czerwca, 18:00) odwołany
Promyk Bolęcin 0-4 Unia Kwaczała 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (30 czerwca, 18:00) odwołany
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-1 UKS Dulowa 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (30 czerwca, 18:00) odwołany
Błyskawica Myślachowice 0-2 Tęcza Tenczynek 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (30 czerwca, 18:00) odwołany

Kolejka 17 - 27-28 marca

Pauza: Błyskawica Myślachowice.
 
Tęcza Tenczynek 1-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 18:00) odwołany
UKS Dulowa 2-6 Promyk Bolęcin 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 18:00) odwołany
Unia Kwaczała 2-0 MZKS Alwernia 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 18:00) odwołany
Victoria Zalas 0-6 Ciężkowianka Jaworzno 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 18:00) odwołany
Wisełka Rozkochów 0-3 Fablok Chrzanów 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 18:00) odwołany
Wisła Jankowice 3-0 Start Kamień 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 18:00) odwołany
Wolanka Wola Filipowska 2-1 Zagórzanka Zagórze 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 18:00) odwołany

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Pauza: Wolanka Wola Filipowska.
 
UKS Dulowa 0-1 MZKS Alwernia 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (24 czerwca, 18:00) odwołany
Zagórzanka Zagórze 1-3 Wisła Jankowice 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (24 czerwca, 18:00) odwołany
Start Kamień 3-0 Wisełka Rozkochów 2 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (24 czerwca, 18:00) odwołany / w trzecim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Fablok Chrzanów 3-0 Victoria Zalas 2 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (24 czerwca, 18:00) odwołany / w trzecim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Ciężkowianka Jaworzno 4-2 Unia Kwaczała 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (24 czerwca, 18:00) odwołany
Promyk Bolęcin 1-1 Tęcza Tenczynek 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (24 czerwca, 18:00) odwołany
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-5 Błyskawica Myślachowice 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (24 czerwca, 18:00) odwołany

Kolejka 19 - 10-11 kwietnia

Pauza: UKS Regulice (k. Chrzanowa).
 
Błyskawica Myślachowice 5-1 Promyk Bolęcin 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tęcza Tenczynek 2-0 MZKS Alwernia 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
UKS Dulowa 1-5 Ciężkowianka Jaworzno 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Unia Kwaczała 0-3 Fablok Chrzanów 16 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Victoria Zalas 2-7 Start Kamień 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisełka Rozkochów 2-3 Zagórzanka Zagórze 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Jankowice 3-0 Wolanka Wola Filipowska 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 20 - 17-18 kwietnia

Pauza: Wisła Jankowice.
 
UKS Dulowa 0-3 Fablok Chrzanów 19 czerwca, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Wolanka Wola Filipowska 4-0 Wisełka Rozkochów 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zagórzanka Zagórze 6-0 Victoria Zalas 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Start Kamień 3-0 Unia Kwaczała 19 czerwca, 14:00
(wo)
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie nie odbył się
Ciężkowianka Jaworzno 2-3 Tęcza Tenczynek 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MZKS Alwernia 0-3 Błyskawica Myślachowice 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Promyk Bolęcin 3-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Pauza: Promyk Bolęcin.
 
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-1 MZKS Alwernia 25 kwietnia, 17:00
Błyskawica Myślachowice 2-5 Ciężkowianka Jaworzno 24 kwietnia, 17:00
Tęcza Tenczynek 1-4 Fablok Chrzanów 24 kwietnia, 17:00
UKS Dulowa 1-9 Start Kamień 24 kwietnia, 16:30
Unia Kwaczała 3-2 Zagórzanka Zagórze 25 kwietnia, 17:00
Victoria Zalas 1-9 Wolanka Wola Filipowska 25 kwietnia, 17:00
Wisełka Rozkochów 1-3 Wisła Jankowice 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 1-2 maja

Pauza: Wisełka Rozkochów.
 
Wisła Jankowice 3-0 Victoria Zalas 1 maja, 15:00
Wolanka Wola Filipowska 3-0 Unia Kwaczała 1 maja, 15:00
Zagórzanka Zagórze 7-2 UKS Dulowa 1 maja, 15:00
Start Kamień 2-1 Tęcza Tenczynek 1 maja, 15:00
Fablok Chrzanów 3-0 Błyskawica Myślachowice 1 maja, 15:00
Ciężkowianka Jaworzno 5-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1 maja, 15:00
MZKS Alwernia 4-1 Promyk Bolęcin 1 maja, 15:00

Kolejka 23 - 8-9 maja

Pauza: MZKS Alwernia.
 
Promyk Bolęcin 1-2 Ciężkowianka Jaworzno 9 maja, 17:30
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-2 Fablok Chrzanów 9 maja, 17:30
Błyskawica Myślachowice 2-0 Start Kamień 8 maja, 17:30
Tęcza Tenczynek 1-1 Zagórzanka Zagórze 9 maja, 17:30
UKS Dulowa 0-6 Wolanka Wola Filipowska 8 maja, 17:30
Unia Kwaczała 1-2 Wisła Jankowice 8 maja, 17:30
Victoria Zalas 3-1 Wisełka Rozkochów 9 maja, 17:30

Kolejka 24 - 15-16 maja

Pauza: Victoria Zalas.
 
UKS Dulowa 2-2 Wisła Jankowice 15 maja, 17:30
Wisełka Rozkochów 2-4 Unia Kwaczała 15 maja, 17:30
Wolanka Wola Filipowska 2-1 Tęcza Tenczynek 15 maja, 17:30
Zagórzanka Zagórze 3-4 Błyskawica Myślachowice 16 maja, 17:30
Start Kamień 3-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 15 maja, 17:30
Fablok Chrzanów 6-0 Promyk Bolęcin 15 maja, 17:30
Ciężkowianka Jaworzno 3-0 MZKS Alwernia 16 maja, 17:30
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 25 - 19 maja

Pauza: Ciężkowianka Jaworzno.
 
MZKS Alwernia 1-3 Fablok Chrzanów 19 maja, 17:30
Promyk Bolęcin 0-4 Start Kamień 19 maja, 17:30
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-4 Zagórzanka Zagórze 19 maja, 17:30
Błyskawica Myślachowice 3-1 Wolanka Wola Filipowska 19 maja, 17:30
Tęcza Tenczynek 2-1 Wisła Jankowice 19 maja, 17:30
UKS Dulowa 2-0 Wisełka Rozkochów 19 maja, 17:30
Unia Kwaczała 3-0 Victoria Zalas 19 maja, 17:30
(wo)
nie odbył się

Kolejka 26 - 22-23 maja

Pauza: Unia Kwaczała.
 
UKS Dulowa 4-0 Victoria Zalas 23 maja, 17:30
MZKS Alwernia 0-7 Start Kamień 23 maja, 17:30
Wisełka Rozkochów 0-4 Tęcza Tenczynek 22 maja, 17:30
Wisła Jankowice 2-1 Błyskawica Myślachowice 22 maja, 17:30
Wolanka Wola Filipowska 2-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 22 maja, 17:30
Zagórzanka Zagórze 1-0 Promyk Bolęcin 22 maja, 17:30
Fablok Chrzanów 2-0 Ciężkowianka Jaworzno 22 maja, 17:30

Kolejka 27 - 29-30 maja

Pauza: Fablok Chrzanów.
 
Ciężkowianka Jaworzno 2-1 Start Kamień 29 maja, 11:00
MZKS Alwernia 1-4 Zagórzanka Zagórze 29 maja, 18:00
Promyk Bolęcin 3-2 Wolanka Wola Filipowska 30 maja, 18:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-2 Wisła Jankowice 30 maja, 18:00
Błyskawica Myślachowice 10-1 Wisełka Rozkochów 30 maja, 18:00
Tęcza Tenczynek 12-0 Victoria Zalas 29 maja, 18:00
UKS Dulowa 3-1 Unia Kwaczała 30 maja, 18:00

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Pauza: UKS Dulowa.
 
Unia Kwaczała 3-1 Tęcza Tenczynek 5 czerwca, 18:00
Victoria Zalas 2-5 Błyskawica Myślachowice 6 czerwca, 18:00
Wisełka Rozkochów 2-5 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 5 czerwca, 18:00
Wisła Jankowice 2-2 Promyk Bolęcin 5 czerwca, 18:00
Wolanka Wola Filipowska 3-0 MZKS Alwernia 5 czerwca, 18:00
Zagórzanka Zagórze 0-5 Ciężkowianka Jaworzno 6 czerwca, 18:00
Start Kamień 2-6 Fablok Chrzanów 5 czerwca, 14:00

Kolejka 29 - 12-13 czerwca

Pauza: Start Kamień.
 
Fablok Chrzanów 5-2 Zagórzanka Zagórze 12 czerwca, 18:00
Ciężkowianka Jaworzno 6-0 Wolanka Wola Filipowska 12 czerwca, 11:00
MZKS Alwernia 0-3 Wisła Jankowice 12 czerwca, 18:00
Promyk Bolęcin 1-4 Wisełka Rozkochów 13 czerwca, 18:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-1 Victoria Zalas 13 czerwca, 18:00
Błyskawica Myślachowice 8-2 Unia Kwaczała 13 czerwca, 17:00
Tęcza Tenczynek 3-1 UKS Dulowa 12 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 26-27 czerwca

Pauza: Tęcza Tenczynek.
 
UKS Dulowa 0-3 Błyskawica Myślachowice
(wo)
odwołany
Unia Kwaczała 1-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 26 czerwca, 17:00
Victoria Zalas 4-4 Promyk Bolęcin 26 czerwca, 17:00
Wisełka Rozkochów 3-4 MZKS Alwernia 26 czerwca, 17:00
Wisła Jankowice 0-5 Ciężkowianka Jaworzno 26 czerwca, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 0-4 Fablok Chrzanów 26 czerwca, 17:00
Zagórzanka Zagórze 2-3 Start Kamień 26 czerwca, 17:00

Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Wadowice)

Keeza Klasa A 2020/2021 (Oświęcim)
Keeza Klasa A 2020/2021 (Wadowice)

Keeza Klasa B 2020/2021 (Chrzanów)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas