[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2020/2021, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Kamień 9 27 9 0 0 37-5 4 0 0 24-4 5 0 0 13-1
2.  Unia Kwaczała 11 25 8 1 2 33-14 4 0 2 16-9 4 1 0 17-5
3.  Ciężkowianka Jaworzno 10 24 8 0 2 43-11 4 0 1 25-5 4 0 1 18-6
4.  Fablok Chrzanów 10 23 7 2 1 45-15 4 1 0 26-4 3 1 1 19-11
5.  Błyskawica Myślachowice 9 22 7 1 1 43-16 2 1 1 19-11 5 0 0 24-5
6.  Tęcza Tenczynek 11 16 5 1 5 17-19 1 1 4 8-13 4 0 1 9-6 1 3 1 0 0 2-0
7.  Zagórzanka Zagórze 10 16 5 1 4 27-19 2 0 3 13-8 3 1 1 14-11 1 0 0 0 1 0-2
8.  UKS Regulice (k. Chrzanowa) 9 15 5 0 4 17-19 2 0 3 7-7 3 0 1 10-12
9.  Wolanka Wola Filipowska 9 13 4 1 4 23-23 3 0 2 17-15 1 1 2 6-8 1 3 1 0 0 2-1
10.  Wisła Jankowice 9 13 4 1 4 22-15 3 1 2 15-7 1 0 2 7-8 1 0 0 0 1 1-2
11.  MZKS Alwernia 9 6 2 0 7 22-36 1 0 4 12-17 1 0 3 10-19 1 3 1 0 0 5-1
12.  UKS Dulowa 10 6 2 0 8 15-43 0 0 2 3-5 2 0 6 12-38 1 0 0 0 1 1-5
13.  Promyk Bolęcin 10 3 1 0 9 19-46 1 0 4 10-21 0 0 5 9-25
14.  Wisełka Rozkochów 10 3 1 0 9 6-41 0 0 4 0-18 1 0 5 6-23
15.  Victoria Zalas 8 0 0 0 8 4-51 0 0 5 3-31 0 0 3 1-20

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Start Kamień    5-0 8-2 4-2 7-0 
 2 Unia Kwaczała1-3     2-1 1-2 2-1 4-2 6-0 
 3 Ciężkowianka Jaworzno    4-0 1-3 6-1 8-1 6-0 
 4 Fablok Chrzanów1-1     5-1 7-0 7-1 6-1 
 5 Błyskawica Myślachowice4-6     2-2 7-1 6-2 
 6 Tęcza Tenczynek0-2 1-4 1-3     0-0 5-2 1-2 
 7 Zagórzanka Zagórze1-2 0-2     2-3 6-0 4-1 
 8 UKS Regulice (k. Chrzanowa)0-1 1-2 0-1     4-2 2-1 
 9 Wolanka Wola Filipowska0-2 2-8     2-1 6-3 7-1 
 10 Wisła Jankowice1-2 1-1 0-3 3-0     6-0 4-1 
 11 MZKS Alwernia2-4 2-6 1-2 2-4     5-1 
 12 UKS Dulowa2-3 1-2     
 13 Promyk Bolęcin2-3 0-8 3-5 5-4 0-1     
 14 Wisełka Rozkochów0-5 0-5 0-5 0-3     
 15 Victoria Zalas0-8 0-9 1-4 1-6 1-4     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Pauza: Zagórzanka Zagórze.
 
Wolanka Wola Filipowska 0-2 Start Kamień 8 sierpnia, 18:00
Wisła Jankowice 1-1 Fablok Chrzanów 8 sierpnia, 11:00
Wisełka Rozkochów 0-5 Ciężkowianka Jaworzno 8 sierpnia, 17:00
Victoria Zalas 1-4 MZKS Alwernia 9 sierpnia, 14:30
Unia Kwaczała 4-2 Promyk Bolęcin 9 sierpnia, 17:00
UKS Dulowa 1-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 9 sierpnia, 17:00
Tęcza Tenczynek 1-3 Błyskawica Myślachowice 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Pauza: Błyskawica Myślachowice.
 
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-1 Tęcza Tenczynek 16 sierpnia, 17:00
Promyk Bolęcin 0-1 UKS Dulowa 16 sierpnia, 17:00
MZKS Alwernia 2-4 Unia Kwaczała 15 sierpnia, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 6-0 Victoria Zalas 16 sierpnia, 17:00
Fablok Chrzanów 6-1 Wisełka Rozkochów 16 sierpnia, 11:00
Start Kamień 5-0 Wisła Jankowice 15 sierpnia, 16:00
Zagórzanka Zagórze 6-0 Wolanka Wola Filipowska 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Pauza: Wolanka Wola Filipowska.
 
Wisła Jankowice 3-0 Zagórzanka Zagórze 22 sierpnia, 17:00
Wisełka Rozkochów 0-5 Start Kamień 22 sierpnia, 16:00
Victoria Zalas 0-9 Fablok Chrzanów 23 sierpnia, 11:00
Unia Kwaczała 2-1 Ciężkowianka Jaworzno 23 sierpnia, 17:00
Tęcza Tenczynek 5-2 Promyk Bolęcin 22 sierpnia, 17:00
Błyskawica Myślachowice 7-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 23 sierpnia, 16:00
MZKS Alwernia 5-1 UKS Dulowa 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Pauza: UKS Regulice (k. Chrzanowa).
 
Promyk Bolęcin 0-8 Błyskawica Myślachowice 30 sierpnia, 17:00
MZKS Alwernia 1-2 Tęcza Tenczynek 30 sierpnia, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 6-1 UKS Dulowa 29 sierpnia, 17:00
Fablok Chrzanów 1-1 Unia Kwaczała 29 sierpnia, 17:00
Start Kamień 7-0 Victoria Zalas 9 września, 17:00
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 16:00) odwołany
Zagórzanka Zagórze 4-1 Wisełka Rozkochów 29 sierpnia, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 2-1 Wisła Jankowice 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Pauza: Wisła Jankowice.
 
Wisełka Rozkochów 0-5 Wolanka Wola Filipowska 5 września, 16:00
Victoria Zalas 1-4 Zagórzanka Zagórze 6 września, 11:00
Unia Kwaczała 1-3 Start Kamień 6 września, 16:00
Tęcza Tenczynek 1-4 Ciężkowianka Jaworzno 5 września, 16:00
Błyskawica Myślachowice 6-2 MZKS Alwernia 6 września, 16:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-2 Promyk Bolęcin 6 września, 16:00
Fablok Chrzanów 7-1 UKS Dulowa 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Pauza: Promyk Bolęcin.
 
MZKS Alwernia 2-4 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 12 września, 15:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-3 Błyskawica Myślachowice 12 września, 16:00
Fablok Chrzanów 5-1 Tęcza Tenczynek 12 września, 11:00
Start Kamień 8-2 UKS Dulowa 12 września, 16:00
Zagórzanka Zagórze 1-2 Unia Kwaczała 12 września, 16:30
Wolanka Wola Filipowska 7-1 Victoria Zalas 13 września, 17:00
Wisła Jankowice 4-1 Wisełka Rozkochów 12 września, 17:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Pauza: Wisełka Rozkochów.
 
Victoria Zalas 1-6 Wisła Jankowice 20 września, 11:00
Unia Kwaczała 2-1 Wolanka Wola Filipowska 20 września, 16:00
UKS Dulowa 2-3 Zagórzanka Zagórze 19 września, 16:00
Tęcza Tenczynek 0-2 Start Kamień 20 września, 16:00
Błyskawica Myślachowice 4-6 Fablok Chrzanów 19 września, 16:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-2 Ciężkowianka Jaworzno 20 września, 16:00
Promyk Bolęcin 5-4 MZKS Alwernia 20 września, 16:30

Kolejka 8 - 26-27 września

Pauza: MZKS Alwernia.
 
Ciężkowianka Jaworzno 8-1 Promyk Bolęcin 26 września, 16:00
Fablok Chrzanów - UKS Regulice (k. Chrzanowa) 14 listopada, 16:00
w pierwotnym terminie (26 września, 16:00) odwołany
Start Kamień - Błyskawica Myślachowice 14 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (26 września, 16:00) odwołany
Zagórzanka Zagórze 0-2 Tęcza Tenczynek 27 września, 16:00
Wolanka Wola Filipowska 6-3 UKS Dulowa 26 września, 16:00
Wisła Jankowice 1-2 Unia Kwaczała 27 września, 16:00
Wisełka Rozkochów - Victoria Zalas 14 listopada, 16:00
w pierwotnym terminie (27 września, 16:00) odwołany

Kolejka 9 - 3-4 października

Pauza: Victoria Zalas.
 
Unia Kwaczała 6-0 Wisełka Rozkochów 4 października, 15:00
Tęcza Tenczynek 0-0 Wolanka Wola Filipowska 4 października, 15:00
Błyskawica Myślachowice 2-2 Zagórzanka Zagórze 3 października, 15:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-1 Start Kamień 4 października, 15:00
Promyk Bolęcin 2-3 Fablok Chrzanów 4 października, 15:30
MZKS Alwernia 2-6 Ciężkowianka Jaworzno 3 października, 15:00
Wisła Jankowice 6-0 UKS Dulowa 3 października, 14:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Pauza: Ciężkowianka Jaworzno.
 
Fablok Chrzanów 7-0 MZKS Alwernia 10 października, 15:00
Start Kamień 4-2 Promyk Bolęcin 10 października, 15:30
Zagórzanka Zagórze 2-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 10 października, 15:30
Wolanka Wola Filipowska 2-8 Błyskawica Myślachowice 11 października, 15:00
Wisła Jankowice 0-3 Tęcza Tenczynek 10 października, 15:30
Wisełka Rozkochów 0-3 UKS Dulowa 10 października, 15:00
Victoria Zalas 0-8 Unia Kwaczała 11 października, 11:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Pauza: Unia Kwaczała.
 
UKS Dulowa - Victoria Zalas 21 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany
Tęcza Tenczynek 1-2 Wisełka Rozkochów 17 października, 15:00
Błyskawica Myślachowice - Wisła Jankowice 21 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany
Promyk Bolęcin 3-5 Zagórzanka Zagórze 18 października, 15:00
Ciężkowianka Jaworzno 4-0 Fablok Chrzanów 17 października, 11:00
Wolanka Wola Filipowska - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Kamień - MZKS Alwernia 17 października, 15:00
goście nie dojechali

Kolejka 12 - 24-25 października

Pauza: Fablok Chrzanów.
 
Start Kamień - Ciężkowianka Jaworzno 24 października, 15:00
Zagórzanka Zagórze - MZKS Alwernia 24 października, 15:00
Wolanka Wola Filipowska - Promyk Bolęcin 24 października, 15:00
Wisła Jankowice - UKS Regulice (k. Chrzanowa) 24 października, 14:30
Wisełka Rozkochów - Błyskawica Myślachowice 24 października, 14:00
Victoria Zalas - Tęcza Tenczynek 25 października, 11:00
Unia Kwaczała - UKS Dulowa 24 października, 15:00

Kolejka 13 - 31 października

Pauza: UKS Dulowa.
 
Tęcza Tenczynek - Unia Kwaczała
Błyskawica Myślachowice - Victoria Zalas
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-1 Wisełka Rozkochów 27 września, 16:00
Promyk Bolęcin - Wisła Jankowice
MZKS Alwernia - Wolanka Wola Filipowska
Ciężkowianka Jaworzno - Zagórzanka Zagórze
Fablok Chrzanów - Start Kamień

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Pauza: Start Kamień.
 
Zagórzanka Zagórze - Fablok Chrzanów
Wolanka Wola Filipowska - Ciężkowianka Jaworzno
Wisła Jankowice - MZKS Alwernia
Wisełka Rozkochów - Promyk Bolęcin
Victoria Zalas - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Unia Kwaczała 1-2 Błyskawica Myślachowice 17 października, 15:00
UKS Dulowa - Tęcza Tenczynek

Kolejka 15 - 11 listopada

Pauza: Tęcza Tenczynek.
 
Błyskawica Myślachowice - UKS Dulowa
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Unia Kwaczała
Promyk Bolęcin - Victoria Zalas
MZKS Alwernia - Wisełka Rozkochów
Ciężkowianka Jaworzno - Wisła Jankowice
Fablok Chrzanów - Wolanka Wola Filipowska
Start Kamień - Zagórzanka Zagórze

Kolejka 16

Pauza: Zagórzanka Zagórze.
 
Start Kamień - Wolanka Wola Filipowska
Fablok Chrzanów - Wisła Jankowice
Ciężkowianka Jaworzno - Wisełka Rozkochów
MZKS Alwernia - Victoria Zalas
Promyk Bolęcin - Unia Kwaczała
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - UKS Dulowa
Błyskawica Myślachowice - Tęcza Tenczynek

Kolejka 17

Pauza: Błyskawica Myślachowice.
 
Tęcza Tenczynek - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
UKS Dulowa - Promyk Bolęcin
Unia Kwaczała - MZKS Alwernia
Victoria Zalas - Ciężkowianka Jaworzno
Wisełka Rozkochów - Fablok Chrzanów
Wisła Jankowice - Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska - Zagórzanka Zagórze

Kolejka 18

Pauza: Wolanka Wola Filipowska.
 
UKS Dulowa - MZKS Alwernia
Zagórzanka Zagórze - Wisła Jankowice
Start Kamień - Wisełka Rozkochów
Fablok Chrzanów - Victoria Zalas
Ciężkowianka Jaworzno - Unia Kwaczała
Promyk Bolęcin - Tęcza Tenczynek
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Błyskawica Myślachowice

Kolejka 19

Pauza: UKS Regulice (k. Chrzanowa).
 
Błyskawica Myślachowice - Promyk Bolęcin
Tęcza Tenczynek - MZKS Alwernia
UKS Dulowa - Ciężkowianka Jaworzno
Unia Kwaczała - Fablok Chrzanów
Victoria Zalas - Start Kamień
Wisełka Rozkochów - Zagórzanka Zagórze
Wisła Jankowice - Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 20

Pauza: Wisła Jankowice.
 
UKS Dulowa - Fablok Chrzanów
Wolanka Wola Filipowska - Wisełka Rozkochów
Zagórzanka Zagórze - Victoria Zalas
Start Kamień - Unia Kwaczała
Ciężkowianka Jaworzno - Tęcza Tenczynek
MZKS Alwernia - Błyskawica Myślachowice
Promyk Bolęcin - UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 21

Pauza: Promyk Bolęcin.
 
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - MZKS Alwernia
Błyskawica Myślachowice - Ciężkowianka Jaworzno
Tęcza Tenczynek - Fablok Chrzanów
UKS Dulowa - Start Kamień
Unia Kwaczała - Zagórzanka Zagórze
Victoria Zalas - Wolanka Wola Filipowska
Wisełka Rozkochów - Wisła Jankowice

Kolejka 22

Pauza: Wisełka Rozkochów.
 
Wisła Jankowice - Victoria Zalas
Wolanka Wola Filipowska - Unia Kwaczała
Zagórzanka Zagórze - UKS Dulowa
Start Kamień - Tęcza Tenczynek
Fablok Chrzanów - Błyskawica Myślachowice
Ciężkowianka Jaworzno - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
MZKS Alwernia - Promyk Bolęcin

Kolejka 23

Pauza: MZKS Alwernia.
 
Promyk Bolęcin - Ciężkowianka Jaworzno
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Fablok Chrzanów
Błyskawica Myślachowice - Start Kamień
Tęcza Tenczynek - Zagórzanka Zagórze
UKS Dulowa - Wolanka Wola Filipowska
Unia Kwaczała - Wisła Jankowice
Victoria Zalas - Wisełka Rozkochów

Kolejka 24

Pauza: Victoria Zalas.
 
UKS Dulowa - Wisła Jankowice
Wisełka Rozkochów - Unia Kwaczała
Wolanka Wola Filipowska - Tęcza Tenczynek
Zagórzanka Zagórze - Błyskawica Myślachowice
Start Kamień - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Fablok Chrzanów - Promyk Bolęcin
Ciężkowianka Jaworzno - MZKS Alwernia

Kolejka 25

Pauza: Ciężkowianka Jaworzno.
 
MZKS Alwernia - Fablok Chrzanów
Promyk Bolęcin - Start Kamień
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Zagórzanka Zagórze
Błyskawica Myślachowice - Wolanka Wola Filipowska
Tęcza Tenczynek - Wisła Jankowice
UKS Dulowa - Wisełka Rozkochów
Unia Kwaczała - Victoria Zalas

Kolejka 26

Pauza: Unia Kwaczała.
 
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Wolanka Wola Filipowska
MZKS Alwernia - Start Kamień
Victoria Zalas - UKS Dulowa
Wisełka Rozkochów - Tęcza Tenczynek
Wisła Jankowice - Błyskawica Myślachowice
Zagórzanka Zagórze - Promyk Bolęcin
Fablok Chrzanów - Ciężkowianka Jaworzno

Kolejka 27

Pauza: Fablok Chrzanów.
 
Ciężkowianka Jaworzno - Start Kamień
MZKS Alwernia - Zagórzanka Zagórze
Promyk Bolęcin - Wolanka Wola Filipowska
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Wisła Jankowice
Błyskawica Myślachowice - Wisełka Rozkochów
Tęcza Tenczynek - Victoria Zalas
UKS Dulowa - Unia Kwaczała

Kolejka 28

Pauza: UKS Dulowa.
 
Unia Kwaczała - Tęcza Tenczynek
Victoria Zalas - Błyskawica Myślachowice
Wisełka Rozkochów - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Wisła Jankowice - Promyk Bolęcin
Wolanka Wola Filipowska - MZKS Alwernia
Zagórzanka Zagórze - Ciężkowianka Jaworzno
Start Kamień - Fablok Chrzanów

Kolejka 29

Pauza: Start Kamień.
 
Fablok Chrzanów - Zagórzanka Zagórze
Ciężkowianka Jaworzno - Wolanka Wola Filipowska
MZKS Alwernia - Wisła Jankowice
Promyk Bolęcin - Wisełka Rozkochów
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Victoria Zalas
Błyskawica Myślachowice - Unia Kwaczała
Tęcza Tenczynek - UKS Dulowa

Kolejka 30

Pauza: Tęcza Tenczynek.
 
UKS Dulowa - Błyskawica Myślachowice
Unia Kwaczała - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Victoria Zalas - Promyk Bolęcin
Wisełka Rozkochów - MZKS Alwernia
Wisła Jankowice - Ciężkowianka Jaworzno
Wolanka Wola Filipowska - Fablok Chrzanów
Zagórzanka Zagórze - Start Kamień

Klasa okręgowa 2020/2021 (Wadowice)

Klasa A 2020/2021 (Oświęcim)
Klasa A 2020/2021 (Wadowice)

Klasa B 2020/2021 (Chrzanów)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas