[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2020/2021, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagórzanka Zagórze 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wolanka Wola Filipowska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wisła Jankowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wisełka Rozkochów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Victoria Zalas 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Unia Kwaczała 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 UKS Dulowa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Tęcza Tenczynek 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Błyskawica Myślachowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Promyk Bolęcin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MZKS Alwernia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ciężkowianka Jaworzno 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Fablok Chrzanów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Start Kamień 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Zagórzanka Zagórze    
 2 Wolanka Wola Filipowska    
 3 Wisła Jankowice    
 4 Wisełka Rozkochów    
 5 Victoria Zalas    
 6 Unia Kwaczała    
 7 UKS Dulowa    
 8 Tęcza Tenczynek    
 9 Błyskawica Myślachowice    
 10 UKS Regulice (k. Chrzanowa)    
 11 Promyk Bolęcin    
 12 MZKS Alwernia    
 13 Ciężkowianka Jaworzno    
 14 Fablok Chrzanów    
 15 Start Kamień    

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Zagórzanka Zagórze - ---
Wolanka Wola Filipowska - Start Kamień 8 sierpnia, 18:00
Wisła Jankowice - Fablok Chrzanów 8 sierpnia, 11:00
Wisełka Rozkochów - Ciężkowianka Jaworzno 8 sierpnia, 17:00
Victoria Zalas - MZKS Alwernia 9 sierpnia, 14:30
Unia Kwaczała - Promyk Bolęcin 9 sierpnia, 17:00
UKS Dulowa - UKS Regulice (k. Chrzanowa) 9 sierpnia, 17:00
Tęcza Tenczynek - Błyskawica Myślachowice 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

--- - Błyskawica Myślachowice
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Tęcza Tenczynek
Promyk Bolęcin - UKS Dulowa
MZKS Alwernia - Unia Kwaczała
Ciężkowianka Jaworzno - Victoria Zalas
Fablok Chrzanów - Wisełka Rozkochów
Start Kamień - Wisła Jankowice
Zagórzanka Zagórze - Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Wolanka Wola Filipowska - ---
Wisła Jankowice - Zagórzanka Zagórze
Wisełka Rozkochów - Start Kamień
Victoria Zalas - Fablok Chrzanów
Unia Kwaczała - Ciężkowianka Jaworzno
UKS Dulowa - MZKS Alwernia
Tęcza Tenczynek - Promyk Bolęcin
Błyskawica Myślachowice - UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

--- - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Promyk Bolęcin - Błyskawica Myślachowice
MZKS Alwernia - Tęcza Tenczynek
Ciężkowianka Jaworzno - UKS Dulowa
Fablok Chrzanów - Unia Kwaczała
Start Kamień - Victoria Zalas
Zagórzanka Zagórze - Wisełka Rozkochów
Wolanka Wola Filipowska - Wisła Jankowice

Kolejka 5 - 5-6 września

Wisła Jankowice - ---
Wisełka Rozkochów - Wolanka Wola Filipowska
Victoria Zalas - Zagórzanka Zagórze
Unia Kwaczała - Start Kamień
UKS Dulowa - Fablok Chrzanów
Tęcza Tenczynek - Ciężkowianka Jaworzno
Błyskawica Myślachowice - MZKS Alwernia
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Promyk Bolęcin

Kolejka 6 - 12-13 września

--- - Promyk Bolęcin
MZKS Alwernia - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Ciężkowianka Jaworzno - Błyskawica Myślachowice
Fablok Chrzanów - Tęcza Tenczynek
Start Kamień - UKS Dulowa
Zagórzanka Zagórze - Unia Kwaczała
Wolanka Wola Filipowska - Victoria Zalas
Wisła Jankowice - Wisełka Rozkochów

Kolejka 7 - 19-20 września

Wisełka Rozkochów - ---
Victoria Zalas - Wisła Jankowice
Unia Kwaczała - Wolanka Wola Filipowska
UKS Dulowa - Zagórzanka Zagórze
Tęcza Tenczynek - Start Kamień
Błyskawica Myślachowice - Fablok Chrzanów
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Ciężkowianka Jaworzno
Promyk Bolęcin - MZKS Alwernia

Kolejka 8 - 26-27 września

--- - MZKS Alwernia
Ciężkowianka Jaworzno - Promyk Bolęcin
Fablok Chrzanów - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Start Kamień - Błyskawica Myślachowice
Zagórzanka Zagórze - Tęcza Tenczynek
Wolanka Wola Filipowska - UKS Dulowa
Wisła Jankowice - Unia Kwaczała
Wisełka Rozkochów - Victoria Zalas

Kolejka 9 - 3-4 października

Victoria Zalas - ---
Unia Kwaczała - Wisełka Rozkochów
UKS Dulowa - Wisła Jankowice
Tęcza Tenczynek - Wolanka Wola Filipowska
Błyskawica Myślachowice - Zagórzanka Zagórze
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Start Kamień
Promyk Bolęcin - Fablok Chrzanów
MZKS Alwernia - Ciężkowianka Jaworzno

Kolejka 10 - 10-11 października

--- - Ciężkowianka Jaworzno
Fablok Chrzanów - MZKS Alwernia
Start Kamień - Promyk Bolęcin
Zagórzanka Zagórze - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Wolanka Wola Filipowska - Błyskawica Myślachowice
Wisła Jankowice - Tęcza Tenczynek
Wisełka Rozkochów - UKS Dulowa
Victoria Zalas - Unia Kwaczała

Kolejka 11 - 17-18 października

Unia Kwaczała - ---
UKS Dulowa - Victoria Zalas
Tęcza Tenczynek - Wisełka Rozkochów
Błyskawica Myślachowice - Wisła Jankowice
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Wolanka Wola Filipowska
Promyk Bolęcin - Zagórzanka Zagórze
MZKS Alwernia - Start Kamień
Ciężkowianka Jaworzno - Fablok Chrzanów

Kolejka 12 - 24-25 października

--- - Fablok Chrzanów
Start Kamień - Ciężkowianka Jaworzno
Zagórzanka Zagórze - MZKS Alwernia
Wolanka Wola Filipowska - Promyk Bolęcin
Wisła Jankowice - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Wisełka Rozkochów - Błyskawica Myślachowice
Victoria Zalas - Tęcza Tenczynek
Unia Kwaczała - UKS Dulowa

Kolejka 13 - 31 października

UKS Dulowa - ---
Tęcza Tenczynek - Unia Kwaczała
Błyskawica Myślachowice - Victoria Zalas
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Wisełka Rozkochów
Promyk Bolęcin - Wisła Jankowice
MZKS Alwernia - Wolanka Wola Filipowska
Ciężkowianka Jaworzno - Zagórzanka Zagórze
Fablok Chrzanów - Start Kamień

Kolejka 14 - 7-8 listopada

--- - Start Kamień
Zagórzanka Zagórze - Fablok Chrzanów
Wolanka Wola Filipowska - Ciężkowianka Jaworzno
Wisła Jankowice - MZKS Alwernia
Wisełka Rozkochów - Promyk Bolęcin
Victoria Zalas - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Unia Kwaczała - Błyskawica Myślachowice
UKS Dulowa - Tęcza Tenczynek

Kolejka 15 - 11 listopada

Tęcza Tenczynek - ---
Błyskawica Myślachowice - UKS Dulowa
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Unia Kwaczała
Promyk Bolęcin - Victoria Zalas
MZKS Alwernia - Wisełka Rozkochów
Ciężkowianka Jaworzno - Wisła Jankowice
Fablok Chrzanów - Wolanka Wola Filipowska
Start Kamień - Zagórzanka Zagórze

Kolejka 16

--- - Zagórzanka Zagórze
Start Kamień - Wolanka Wola Filipowska
Fablok Chrzanów - Wisła Jankowice
Ciężkowianka Jaworzno - Wisełka Rozkochów
MZKS Alwernia - Victoria Zalas
Promyk Bolęcin - Unia Kwaczała
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - UKS Dulowa
Błyskawica Myślachowice - Tęcza Tenczynek

Kolejka 17

Błyskawica Myślachowice - ---
Tęcza Tenczynek - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
UKS Dulowa - Promyk Bolęcin
Unia Kwaczała - MZKS Alwernia
Victoria Zalas - Ciężkowianka Jaworzno
Wisełka Rozkochów - Fablok Chrzanów
Wisła Jankowice - Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska - Zagórzanka Zagórze

Kolejka 18

--- - Wolanka Wola Filipowska
Zagórzanka Zagórze - Wisła Jankowice
Start Kamień - Wisełka Rozkochów
Fablok Chrzanów - Victoria Zalas
Ciężkowianka Jaworzno - Unia Kwaczała
MZKS Alwernia - UKS Dulowa
Promyk Bolęcin - Tęcza Tenczynek
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Błyskawica Myślachowice

Kolejka 19

UKS Regulice (k. Chrzanowa) - ---
Błyskawica Myślachowice - Promyk Bolęcin
Tęcza Tenczynek - MZKS Alwernia
UKS Dulowa - Ciężkowianka Jaworzno
Unia Kwaczała - Fablok Chrzanów
Victoria Zalas - Start Kamień
Wisełka Rozkochów - Zagórzanka Zagórze
Wisła Jankowice - Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 20

--- - Wisła Jankowice
Wolanka Wola Filipowska - Wisełka Rozkochów
Zagórzanka Zagórze - Victoria Zalas
Start Kamień - Unia Kwaczała
Fablok Chrzanów - UKS Dulowa
Ciężkowianka Jaworzno - Tęcza Tenczynek
MZKS Alwernia - Błyskawica Myślachowice
Promyk Bolęcin - UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 21

Promyk Bolęcin - ---
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - MZKS Alwernia
Błyskawica Myślachowice - Ciężkowianka Jaworzno
Tęcza Tenczynek - Fablok Chrzanów
UKS Dulowa - Start Kamień
Unia Kwaczała - Zagórzanka Zagórze
Victoria Zalas - Wolanka Wola Filipowska
Wisełka Rozkochów - Wisła Jankowice

Kolejka 22

--- - Wisełka Rozkochów
Wisła Jankowice - Victoria Zalas
Wolanka Wola Filipowska - Unia Kwaczała
Zagórzanka Zagórze - UKS Dulowa
Start Kamień - Tęcza Tenczynek
Fablok Chrzanów - Błyskawica Myślachowice
Ciężkowianka Jaworzno - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
MZKS Alwernia - Promyk Bolęcin

Kolejka 23

MZKS Alwernia - ---
Promyk Bolęcin - Ciężkowianka Jaworzno
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Fablok Chrzanów
Błyskawica Myślachowice - Start Kamień
Tęcza Tenczynek - Zagórzanka Zagórze
UKS Dulowa - Wolanka Wola Filipowska
Unia Kwaczała - Wisła Jankowice
Victoria Zalas - Wisełka Rozkochów

Kolejka 24

--- - Victoria Zalas
Wisełka Rozkochów - Unia Kwaczała
Wisła Jankowice - UKS Dulowa
Wolanka Wola Filipowska - Tęcza Tenczynek
Zagórzanka Zagórze - Błyskawica Myślachowice
Start Kamień - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Fablok Chrzanów - Promyk Bolęcin
Ciężkowianka Jaworzno - MZKS Alwernia

Kolejka 25

Ciężkowianka Jaworzno - ---
MZKS Alwernia - Fablok Chrzanów
Promyk Bolęcin - Start Kamień
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Zagórzanka Zagórze
Błyskawica Myślachowice - Wolanka Wola Filipowska
Tęcza Tenczynek - Wisła Jankowice
UKS Dulowa - Wisełka Rozkochów
Unia Kwaczała - Victoria Zalas

Kolejka 26

--- - Unia Kwaczała
Victoria Zalas - UKS Dulowa
Wisełka Rozkochów - Tęcza Tenczynek
Wisła Jankowice - Błyskawica Myślachowice
Wolanka Wola Filipowska - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Zagórzanka Zagórze - Promyk Bolęcin
Start Kamień - MZKS Alwernia
Fablok Chrzanów - Ciężkowianka Jaworzno

Kolejka 27

Fablok Chrzanów - ---
Ciężkowianka Jaworzno - Start Kamień
MZKS Alwernia - Zagórzanka Zagórze
Promyk Bolęcin - Wolanka Wola Filipowska
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Wisła Jankowice
Błyskawica Myślachowice - Wisełka Rozkochów
Tęcza Tenczynek - Victoria Zalas
UKS Dulowa - Unia Kwaczała

Kolejka 28

--- - UKS Dulowa
Unia Kwaczała - Tęcza Tenczynek
Victoria Zalas - Błyskawica Myślachowice
Wisełka Rozkochów - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Wisła Jankowice - Promyk Bolęcin
Wolanka Wola Filipowska - MZKS Alwernia
Zagórzanka Zagórze - Ciężkowianka Jaworzno
Start Kamień - Fablok Chrzanów

Kolejka 29

Start Kamień - ---
Fablok Chrzanów - Zagórzanka Zagórze
Ciężkowianka Jaworzno - Wolanka Wola Filipowska
MZKS Alwernia - Wisła Jankowice
Promyk Bolęcin - Wisełka Rozkochów
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Victoria Zalas
Błyskawica Myślachowice - Unia Kwaczała
Tęcza Tenczynek - UKS Dulowa

Kolejka 30

--- - Tęcza Tenczynek
UKS Dulowa - Błyskawica Myślachowice
Unia Kwaczała - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Victoria Zalas - Promyk Bolęcin
Wisełka Rozkochów - MZKS Alwernia
Wisła Jankowice - Ciężkowianka Jaworzno
Wolanka Wola Filipowska - Fablok Chrzanów
Zagórzanka Zagórze - Start Kamień

Klasa okręgowa 2020/2021 (Wadowice)

Klasa A 2020/2021 (Oświęcim)
Klasa A 2020/2021 (Wadowice)

Klasa B 2020/2021 (Chrzanów)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas