[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa A 2020/2021, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skawa Wadowice 34 88 27 7 0 93-17 14 3 0 51-9 13 4 0 42-8
2.  Halniak Targanice 34 67 21 4 9 97-50 12 1 4 53-19 9 3 5 44-31
3.  Jałowiec Stryszawa 34 61 17 10 7 92-57 12 4 1 51-17 5 6 6 41-40 2 3 1 0 1 4-3
4.  Burza Roczyny 34 61 18 7 9 75-57 14 2 1 48-21 4 5 8 27-36 2 3 1 0 1 3-4
5.  Naroże Juszczyn 34 57 18 3 13 107-79 11 2 4 57-36 7 1 9 50-43 2 3 1 0 1 10-6
6.  Nadwiślanka Brzeźnica 34 57 17 6 11 79-70 9 3 5 42-30 8 3 6 37-40 2 3 1 0 1 6-10
7.  Huragan Inwałd 34 54 16 6 12 87-73 11 3 3 51-31 5 3 9 36-42 2 3 1 0 1 7-7
8.  Olimpia Chocznia 34 54 16 6 12 85-58 7 5 5 45-38 9 1 7 40-20 2 3 1 0 1 7-7
9.  Żuraw Krzeszów 34 53 16 5 13 77-76 8 3 6 42-37 8 2 7 35-39
10.  Orzeł Wieprz 34 50 14 8 12 79-72 9 3 5 46-33 5 5 7 33-39
11.  Strzelec Budzów 34 39 12 3 19 59-79 8 2 7 34-37 4 1 12 25-42
12.  Wisła Łączany 34 38 11 5 18 46-59 7 2 8 26-25 4 3 10 20-34 2 3 1 0 1 2-2
13.  Dąb Paszkówka 34 38 11 5 18 57-72 9 2 6 36-25 2 3 12 21-47 2 3 1 0 1 2-2
14.  Znicz Sułkowice Bolęcina 34 33 10 3 21 47-79 7 2 8 29-30 3 1 13 18-49 2 3 1 0 1 2-2
15.  Astra Spytkowice 34 33 8 9 17 46-66 6 6 5 28-29 2 3 12 18-37 2 3 1 0 1 2-2
16.  BCS Zawoja 34 32 10 2 22 48-110 6 2 9 23-50 4 0 13 25-60
17.  Korona Skawinki 34 28 8 4 22 47-88 6 2 9 24-35 2 2 13 23-53
18.  Leńczanka Leńcze 34 26 7 5 22 48-107 6 2 9 28-53 1 3 13 20-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Skawa Wadowice    1-1 1-1 3-0 1-0 3-1 2-1 0-0 2-0 6-1 3-2 2-0 6-0 4-0 3-1 7-0 5-1 2-0 
 2 Halniak Targanice0-4     4-2 4-1 5-2 2-1 7-0 0-1 3-4 0-0 3-0* 2-0 2-0 3-4 3-0 6-0 5-0 4-0 
 3 Jałowiec Stryszawa1-1 0-0     2-0 1-0 8-0 1-0 4-1 2-2 4-1 1-5 4-1 5-2 4-0 5-1 2-0 5-1 2-2 
 4 Burza Roczyny0-2 0-0 3-2     3-2 3-1 2-2 4-1 2-0 2-1 4-2 3-1 3-0 4-1 2-1 6-2 3-1 4-2 
 5 Naroże Juszczyn0-4 4-1 2-5 3-2     7-0 5-2 1-5 2-2 2-1 1-3 5-1 2-1 6-1 3-1 4-2 5-5 5-0 
 6 Nadwiślanka Brzeźnica0-0 0-1 1-1 1-4 6-3     3-2 2-1 6-1 4-6 1-0 1-1 0-3* 4-2 2-1 2-3 6-1 3-0 
 7 Huragan Inwałd2-2 0-1 6-4 3-1 2-5 2-2     2-1 3-2 3-4 7-0* 4-2 5-3 2-1 0-0 3-0 2-1 5-2 
 8 Olimpia Chocznia0-0 4-2 4-4 1-1 2-7 2-2 6-5     1-2 5-0 3-0 5-0 3-1 3-1 1-2 2-4 0-4 3-3 
 9 Żuraw Krzeszów1-2 2-8 1-1 5-5 4-5 0-2 1-4 2-0     2-2 2-0 2-1 2-1 4-0 4-1 2-3 3-1 5-1 
 10 Orzeł Wieprz0-4 7-3 2-2 4-1 5-1 1-2 2-2 2-4 0-4     4-2 0-0 5-0 1-2 4-2 3-1 3-1 3-2 
 11 Strzelec Budzów0-1 1-4 1-5 0-0 3-0 5-3 0-4 1-5 2-1 1-3     1-3 3-0 4-2 3-2 3-1 1-1 5-2 
 12 Wisła Łączany0-1 1-4 3-0 0-1 4-2 0-3 0-1 0-3 0-4 0-0 2-0     2-0 1-2 2-1 5-1 4-0 2-2 
 13 Dąb Paszkówka1-2 5-1 2-3 0-0 3-4 0-2 3-1 0-7 7-0 0-2 2-1 2-0     3-0 1-1 2-1 2-0 3-0 
 14 Znicz Sułkowice Bolęcina1-4 1-3 3-1 0-1 2-0 2-3 0-3 1-0 5-1 2-2 0-3 1-0 2-2     1-0 5-2 2-3 1-2 
 15 Astra Spytkowice1-3 3-1 3-3 2-2 1-2 1-1 2-1 0-4 1-2 0-0 1-1 0-1 4-4 2-1     3-1 2-1 2-1 
 16 BCS Zawoja0-3 1-6 2-1 1-6 0-7 1-6 2-2 1-0 1-5 3-7 0-4* 0-1 2-0 2-0 0-0     3-1 4-1 
 17 Korona Skawinki0-3 0-3 1-2 4-1 1-1 3-5 3-5 0-1 2-3 2-1 2-0 0-6 0-0 1-0 0-2 4-2     1-0 
 18 Leńczanka Leńcze1-6 1-5 1-4 3-1 0-9 0-3 3-1 0-6 0-2 3-2 6-2 2-2 1-4 1-1 3-2 1-2 2-1     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Astra Spytkowice 1-2 Żuraw Krzeszów 1 sierpnia, 17:00
Huragan Inwałd 3-0 BCS Zawoja 2 sierpnia, 14:00
Strzelec Budzów 0-0 Burza Roczyny 1 sierpnia, 17:00
Skawa Wadowice 3-1 Nadwiślanka Brzeźnica 1 sierpnia, 11:00
Orzeł Wieprz 5-0 Dąb Paszkówka 1 sierpnia, 17:00
Olimpia Chocznia 0-4 Korona Skawinki 2 sierpnia, 17:00
Naroże Juszczyn 5-1 Wisła Łączany 1 sierpnia, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 3-1 Jałowiec Stryszawa 2 sierpnia, 15:00
Leńczanka Leńcze 1-5 Halniak Targanice 2 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Żuraw Krzeszów 2-8 Halniak Targanice 9 sierpnia, 14:00
Jałowiec Stryszawa 2-2 Leńczanka Leńcze 8 sierpnia, 17:00
Wisła Łączany 1-2 Znicz Sułkowice Bolęcina 8 sierpnia, 17:00
Korona Skawinki 1-1 Naroże Juszczyn 9 sierpnia, 11:00
Dąb Paszkówka 0-7 Olimpia Chocznia 9 sierpnia, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 4-6 Orzeł Wieprz 9 sierpnia, 17:00
Burza Roczyny 0-2 Skawa Wadowice 9 sierpnia, 17:00
BCS Zawoja 0-4 Strzelec Budzów 9 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-4
Astra Spytkowice 2-1 Huragan Inwałd 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Huragan Inwałd 3-2 Żuraw Krzeszów 16 sierpnia, 17:00
Strzelec Budzów 3-2 Astra Spytkowice 16 sierpnia, 17:00
Skawa Wadowice 7-0 BCS Zawoja 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Wieprz 4-1 Burza Roczyny 14 sierpnia, 18:00
Olimpia Chocznia 2-2 Nadwiślanka Brzeźnica 16 sierpnia, 17:00
Naroże Juszczyn 2-1 Dąb Paszkówka 15 sierpnia, 11:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-3 Korona Skawinki 16 sierpnia, 15:00
Leńczanka Leńcze 2-2 Wisła Łączany 16 sierpnia, 17:00
Halniak Targanice 4-2 Jałowiec Stryszawa 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Żuraw Krzeszów 1-1 Jałowiec Stryszawa 22 sierpnia, 17:00
Wisła Łączany 1-4 Halniak Targanice 22 sierpnia, 17:00
Korona Skawinki 1-0 Leńczanka Leńcze 23 sierpnia, 11:00
Dąb Paszkówka 3-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 22 sierpnia, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 6-3 Naroże Juszczyn 23 sierpnia, 17:00
Burza Roczyny 4-1 Olimpia Chocznia 23 sierpnia, 17:00
BCS Zawoja 3-7 Orzeł Wieprz 23 sierpnia, 17:00
Astra Spytkowice 1-3 Skawa Wadowice 22 sierpnia, 17:00
Huragan Inwałd 7-0 Strzelec Budzów 23 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 7-1

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Strzelec Budzów 2-1 Żuraw Krzeszów 30 sierpnia, 17:00
Skawa Wadowice 2-1 Huragan Inwałd 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Wieprz 4-2 Astra Spytkowice 29 sierpnia, 17:00
Olimpia Chocznia 2-4 BCS Zawoja 30 sierpnia, 17:00
Naroże Juszczyn 3-2 Burza Roczyny 29 sierpnia, 13:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-3 Nadwiślanka Brzeźnica 30 sierpnia, 15:00
Leńczanka Leńcze 1-4 Dąb Paszkówka 30 sierpnia, 17:00
Halniak Targanice 5-0 Korona Skawinki 30 sierpnia, 17:00
Jałowiec Stryszawa 4-1 Wisła Łączany 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 5-6 września

Żuraw Krzeszów 2-1 Wisła Łączany 5 września, 17:00
Korona Skawinki 1-2 Jałowiec Stryszawa 6 września, 11:00
Dąb Paszkówka 5-1 Halniak Targanice 6 września, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 3-0 Leńczanka Leńcze 5 września, 17:00
Burza Roczyny 4-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 6 września, 17:00
BCS Zawoja 0-7 Naroże Juszczyn 6 września, 17:00
Astra Spytkowice 0-4 Olimpia Chocznia 5 września, 14:30
Huragan Inwałd 3-4 Orzeł Wieprz 6 września, 14:00
Strzelec Budzów 0-1 Skawa Wadowice 6 września, 17:00

Kolejka 7 - 12-13 września

Skawa Wadowice 2-0 Żuraw Krzeszów 12 września, 16:00
Orzeł Wieprz 4-2 Strzelec Budzów 12 września, 16:00
Olimpia Chocznia 6-5 Huragan Inwałd 13 września, 16:00
Naroże Juszczyn 3-1 Astra Spytkowice 13 września, 13:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 5-2 BCS Zawoja 13 września, 15:00
Leńczanka Leńcze 3-1 Burza Roczyny 13 września, 16:00
Halniak Targanice 2-1 Nadwiślanka Brzeźnica 13 września, 16:00
Jałowiec Stryszawa 5-2 Dąb Paszkówka 12 września, 16:00
Wisła Łączany 4-0 Korona Skawinki 12 września, 11:00

Kolejka 8 - 19-20 września

Żuraw Krzeszów 3-1 Korona Skawinki 19 września, 16:00
Dąb Paszkówka 2-0 Wisła Łączany 19 września, 16:00
Nadwiślanka Brzeźnica 1-1 Jałowiec Stryszawa 20 września, 16:00
Burza Roczyny 0-0 Halniak Targanice 20 września, 16:00
BCS Zawoja 4-1 Leńczanka Leńcze 20 września, 16:00
Astra Spytkowice 2-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 20 września, 16:00
Huragan Inwałd 2-5 Naroże Juszczyn 20 września, 14:00
Strzelec Budzów 1-5 Olimpia Chocznia 20 września, 16:00
Skawa Wadowice 6-1 Orzeł Wieprz 19 września, 16:00

Kolejka 9 - 26-27 września

Orzeł Wieprz 0-4 Żuraw Krzeszów 26 września, 16:00
Olimpia Chocznia 0-0 Skawa Wadowice 27 września, 16:00
Naroże Juszczyn 1-3 Strzelec Budzów 26 września, 13:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 0-3 Huragan Inwałd 27 września, 15:00
Leńczanka Leńcze 3-2 Astra Spytkowice 27 września, 16:00
Halniak Targanice 6-0 BCS Zawoja 27 września, 16:00
Jałowiec Stryszawa 2-0 Burza Roczyny 26 września, 14:00
Wisła Łączany 0-3 Nadwiślanka Brzeźnica 26 września, 16:00
Korona Skawinki 0-0 Dąb Paszkówka 27 września, 11:00

Kolejka 10 - 3-4 października

Żuraw Krzeszów 2-1 Dąb Paszkówka 3 października, 15:00
Nadwiślanka Brzeźnica 6-1 Korona Skawinki 4 października, 15:00
Burza Roczyny 3-1 Wisła Łączany 4 października, 14:00
BCS Zawoja 2-1 Jałowiec Stryszawa 4 października, 15:00
Astra Spytkowice 3-1 Halniak Targanice 3 października, 13:00
Huragan Inwałd 5-2 Leńczanka Leńcze 4 października, 15:00
Strzelec Budzów 4-2 Znicz Sułkowice Bolęcina 4 października, 15:00
Skawa Wadowice 1-0 Naroże Juszczyn 3 października, 15:00
Orzeł Wieprz 2-4 Olimpia Chocznia 3 października, 15:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Olimpia Chocznia 1-2 Żuraw Krzeszów 11 października, 15:00
Naroże Juszczyn 2-1 Orzeł Wieprz 10 października, 11:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-4 Skawa Wadowice 11 października, 15:00
Leńczanka Leńcze 6-2 Strzelec Budzów 10 października, 15:00
Halniak Targanice 7-0 Huragan Inwałd 11 października, 15:00
Jałowiec Stryszawa 5-1 Astra Spytkowice 10 października, 15:00
Wisła Łączany 5-1 BCS Zawoja 10 października, 11:00
Korona Skawinki 4-1 Burza Roczyny 11 października, 11:00
Dąb Paszkówka 0-2 Nadwiślanka Brzeźnica 11 października, 15:00

Kolejka 12 - 17-18 października

Żuraw Krzeszów 0-2 Nadwiślanka Brzeźnica 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany
Burza Roczyny 3-0 Dąb Paszkówka 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany
BCS Zawoja 3-1 Korona Skawinki 18 października, 15:00
Astra Spytkowice 0-1 Wisła Łączany 26 sierpnia, 18:00
Huragan Inwałd 6-4 Jałowiec Stryszawa 17 października, 15:00
Strzelec Budzów 1-4 Halniak Targanice 18 października, 15:00
Skawa Wadowice 2-0 Leńczanka Leńcze 17 października, 15:00
Orzeł Wieprz 1-2 Znicz Sułkowice Bolęcina 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany
Olimpia Chocznia 2-7 Naroże Juszczyn 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany

Kolejka 13 - 24-25 października

Naroże Juszczyn 2-2 Żuraw Krzeszów 24 października, 15:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-0 Olimpia Chocznia 25 października, 14:30
Leńczanka Leńcze 3-2 Orzeł Wieprz 25 października, 14:30
Halniak Targanice 0-4 Skawa Wadowice 25 października, 14:30
Jałowiec Stryszawa 1-5 Strzelec Budzów 24 października, 15:00
Wisła Łączany 0-1 Huragan Inwałd 24 października, 15:00
Korona Skawinki 0-2 Astra Spytkowice 24 października, 15:00
Dąb Paszkówka 2-1 BCS Zawoja 25 października, 11:00
Nadwiślanka Brzeźnica 1-4 Burza Roczyny 25 października, 14:30

Kolejka 14 - 31 października

Żuraw Krzeszów 5-5 Burza Roczyny 31 października, 14:00
BCS Zawoja 1-6 Nadwiślanka Brzeźnica 31 października, 14:00
Astra Spytkowice 4-4 Dąb Paszkówka 31 października, 14:00
Huragan Inwałd 2-1 Korona Skawinki 31 października, 14:00
Strzelec Budzów 1-3 Wisła Łączany 31 października, 14:00
Skawa Wadowice 1-1 Jałowiec Stryszawa 31 października, 14:00
Orzeł Wieprz 7-3 Halniak Targanice 28 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (31 października, 14:00) odwołany
Olimpia Chocznia 3-3 Leńczanka Leńcze 31 października, 14:00
Naroże Juszczyn 6-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 31 października, 14:00

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Znicz Sułkowice Bolęcina 5-1 Żuraw Krzeszów 7 listopada, 13:00
Leńczanka Leńcze 0-9 Naroże Juszczyn 8 listopada, 13:00
Halniak Targanice 0-1 Olimpia Chocznia 8 listopada, 13:00
Jałowiec Stryszawa 4-1 Orzeł Wieprz 7 listopada, 13:00
Wisła Łączany 0-1 Skawa Wadowice 7 listopada, 13:00
Korona Skawinki 2-0 Strzelec Budzów 8 listopada, 11:00
Dąb Paszkówka 3-1 Huragan Inwałd 8 listopada, 13:00
Nadwiślanka Brzeźnica 2-1 Astra Spytkowice 8 listopada, 13:00
Burza Roczyny 6-2 BCS Zawoja 8 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Żuraw Krzeszów 2-3 BCS Zawoja 14 listopada, 13:00
Astra Spytkowice 2-2 Burza Roczyny 14 listopada, 13:00
Huragan Inwałd 2-2 Nadwiślanka Brzeźnica 14 listopada, 13:00
Strzelec Budzów 3-0 Dąb Paszkówka 15 listopada, 13:00
Skawa Wadowice 5-1 Korona Skawinki 14 listopada, 13:00
Orzeł Wieprz 0-0 Wisła Łączany 14 listopada, 14:00
Olimpia Chocznia 4-4 Jałowiec Stryszawa 15 listopada, 13:00
Naroże Juszczyn 4-1 Halniak Targanice 14 listopada, 13:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-2 Leńczanka Leńcze 14 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 21-22 listopada

Leńczanka Leńcze 0-2 Żuraw Krzeszów 22 listopada, 13:00
Halniak Targanice 3-4 Znicz Sułkowice Bolęcina 22 listopada, 13:00
Jałowiec Stryszawa 1-0 Naroże Juszczyn 21 listopada, 13:00
Wisła Łączany 0-3 Olimpia Chocznia 21 listopada, 13:00
Korona Skawinki 2-1 Orzeł Wieprz 22 listopada, 11:00
Dąb Paszkówka 1-2 Skawa Wadowice 21 listopada, 13:00
Nadwiślanka Brzeźnica 1-0 Strzelec Budzów 21 listopada, 13:00
Burza Roczyny 2-2 Huragan Inwałd 21 listopada, 13:00
BCS Zawoja 0-0 Astra Spytkowice 22 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 6-7 marca

Żuraw Krzeszów 4-1 Astra Spytkowice 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (6 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
BCS Zawoja 2-2 Huragan Inwałd 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Burza Roczyny 4-2 Strzelec Budzów 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nadwiślanka Brzeźnica 0-0 Skawa Wadowice 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Paszkówka 0-2 Orzeł Wieprz 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Skawinki 0-1 Olimpia Chocznia 25 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (7 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Łączany 4-2 Naroże Juszczyn 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jałowiec Stryszawa 4-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Halniak Targanice 4-0 Leńczanka Leńcze 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 13-14 marca

Halniak Targanice 3-4 Żuraw Krzeszów 14 marca, 15:00
Leńczanka Leńcze 1-4 Jałowiec Stryszawa 14 marca, 15:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-0 Wisła Łączany 14 marca, 15:00
Naroże Juszczyn 5-5 Korona Skawinki 14 marca, 16:00
Olimpia Chocznia 3-1 Dąb Paszkówka 14 marca, 15:00
Orzeł Wieprz 1-2 Nadwiślanka Brzeźnica 13 marca, 15:00
Skawa Wadowice 3-0 Burza Roczyny 13 marca, 15:00
Strzelec Budzów 3-1 BCS Zawoja 14 marca, 20:00
Huragan Inwałd 0-0 Astra Spytkowice 13 marca, 15:00

Kolejka 20 - 1-2 maja

Żuraw Krzeszów 1-4 Huragan Inwałd 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Astra Spytkowice 1-1 Strzelec Budzów 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
BCS Zawoja 0-3 Skawa Wadowice 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Burza Roczyny 2-1 Orzeł Wieprz 30 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Nadwiślanka Brzeźnica 2-1 Olimpia Chocznia 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Dąb Paszkówka 3-4 Naroże Juszczyn 2 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Skawinki 1-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 2 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Łączany 2-2 Leńczanka Leńcze 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jałowiec Stryszawa 0-0 Halniak Targanice 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 21 - 5 maja

Jałowiec Stryszawa 2-2 Żuraw Krzeszów 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Halniak Targanice 2-0 Wisła Łączany 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Leńczanka Leńcze 2-1 Korona Skawinki 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-2 Dąb Paszkówka 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Naroże Juszczyn 7-0 Nadwiślanka Brzeźnica 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Olimpia Chocznia 1-1 Burza Roczyny 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Wieprz 3-1 BCS Zawoja 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Skawa Wadowice 3-1 Astra Spytkowice 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Strzelec Budzów 0-4 Huragan Inwałd 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 22 - 8-9 maja

Żuraw Krzeszów 2-0 Strzelec Budzów 8 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Huragan Inwałd 2-2 Skawa Wadowice 8 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Astra Spytkowice 0-0 Orzeł Wieprz 8 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
BCS Zawoja 1-0 Olimpia Chocznia 8 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Burza Roczyny 3-2 Naroże Juszczyn 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Nadwiślanka Brzeźnica 4-2 Znicz Sułkowice Bolęcina 8 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Dąb Paszkówka 3-0 Leńczanka Leńcze 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Skawinki 0-3 Halniak Targanice 9 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Łączany 3-0 Jałowiec Stryszawa 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 23 - 12 maja

Wisła Łączany 0-4 Żuraw Krzeszów 12 maja, 18:00
Jałowiec Stryszawa 5-1 Korona Skawinki 12 maja, 18:00
Halniak Targanice 2-0 Dąb Paszkówka 12 maja, 18:00
Leńczanka Leńcze 0-3 Nadwiślanka Brzeźnica 13 maja, 18:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 0-1 Burza Roczyny 12 maja, 18:00
Naroże Juszczyn 4-2 BCS Zawoja 12 maja, 18:00
Olimpia Chocznia 1-2 Astra Spytkowice 12 maja, 18:00
Orzeł Wieprz 2-2 Huragan Inwałd 12 maja, 18:00
Skawa Wadowice 3-2 Strzelec Budzów 12 maja, 18:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Żuraw Krzeszów 1-2 Skawa Wadowice 15 maja, 17:00
Strzelec Budzów 1-3 Orzeł Wieprz 15 maja, 17:00
Huragan Inwałd 2-1 Olimpia Chocznia 15 maja, 17:00
Astra Spytkowice 1-2 Naroże Juszczyn 15 maja, 17:00
BCS Zawoja 2-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 15 maja, 17:00
Burza Roczyny 4-2 Leńczanka Leńcze 16 maja, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 0-1 Halniak Targanice 16 maja, 17:00
Dąb Paszkówka 2-3 Jałowiec Stryszawa 16 maja, 17:00
Korona Skawinki 0-6 Wisła Łączany 16 maja, 11:00

Kolejka 25 - 22-23 maja

Korona Skawinki 2-3 Żuraw Krzeszów 23 maja, 11:00
Wisła Łączany 2-0 Dąb Paszkówka 22 maja, 17:00
Jałowiec Stryszawa 8-0 Nadwiślanka Brzeźnica 22 maja, 17:00
Halniak Targanice 4-1 Burza Roczyny 23 maja, 17:00
Leńczanka Leńcze 1-2 BCS Zawoja 22 maja, 15:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-0 Astra Spytkowice 23 maja, 17:00
Naroże Juszczyn 5-2 Huragan Inwałd 22 maja, 17:00
Olimpia Chocznia 3-0 Strzelec Budzów 23 maja, 17:00
Orzeł Wieprz 0-4 Skawa Wadowice 22 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26 maja

Żuraw Krzeszów 2-2 Orzeł Wieprz 26 maja, 18:00
Skawa Wadowice 0-0 Olimpia Chocznia 26 maja, 18:00
Strzelec Budzów 3-0 Naroże Juszczyn 26 maja, 18:00
Huragan Inwałd 2-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 26 maja, 18:00
Astra Spytkowice 2-1 Leńczanka Leńcze 26 maja, 18:00
BCS Zawoja 1-6 Halniak Targanice 26 maja, 18:00
Burza Roczyny 3-2 Jałowiec Stryszawa 26 maja, 18:00
Nadwiślanka Brzeźnica 1-1 Wisła Łączany 26 maja, 18:00
Dąb Paszkówka 2-0 Korona Skawinki 26 maja, 18:00

Kolejka 27 - 29-30 maja

Dąb Paszkówka 7-0 Żuraw Krzeszów 30 maja, 17:00
Korona Skawinki 3-5 Nadwiślanka Brzeźnica 30 maja, 11:00
Wisła Łączany 0-1 Burza Roczyny 29 maja, 17:00
Jałowiec Stryszawa 2-0 BCS Zawoja 29 maja, 17:00
Halniak Targanice 3-0 Astra Spytkowice 30 maja, 17:00
przerwany w 46. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Leńczanka Leńcze 3-1 Huragan Inwałd 29 maja, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 0-3 Strzelec Budzów 29 maja, 17:00
Naroże Juszczyn 0-4 Skawa Wadowice 29 maja, 17:00
Olimpia Chocznia 5-0 Orzeł Wieprz 29 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2 czerwca

Żuraw Krzeszów 2-0 Olimpia Chocznia 2 czerwca, 18:00
Orzeł Wieprz 5-1 Naroże Juszczyn 2 czerwca, 18:00
Skawa Wadowice 4-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 2 czerwca, 18:00
Strzelec Budzów 5-2 Leńczanka Leńcze 2 czerwca, 18:00
Huragan Inwałd 0-1 Halniak Targanice 2 czerwca, 18:00
Astra Spytkowice 3-3 Jałowiec Stryszawa 2 czerwca, 18:00
BCS Zawoja 0-1 Wisła Łączany 2 czerwca, 18:00
Burza Roczyny 3-1 Korona Skawinki 2 czerwca, 18:00
Nadwiślanka Brzeźnica 0-3 Dąb Paszkówka 3 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-0

Kolejka 29 - 5-6 czerwca

Nadwiślanka Brzeźnica 6-1 Żuraw Krzeszów 6 czerwca, 17:00
Dąb Paszkówka 0-0 Burza Roczyny 6 czerwca, 17:00
Korona Skawinki 4-2 BCS Zawoja 6 czerwca, 11:00
Wisła Łączany 2-1 Astra Spytkowice 5 czerwca, 17:00
Jałowiec Stryszawa 1-0 Huragan Inwałd 5 czerwca, 17:00
Halniak Targanice 3-0 Strzelec Budzów 5 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-2
Leńczanka Leńcze 1-6 Skawa Wadowice 5 czerwca, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-2 Orzeł Wieprz 5 czerwca, 17:00
Naroże Juszczyn 1-5 Olimpia Chocznia 5 czerwca, 13:00

Kolejka 30 - 9 czerwca

Żuraw Krzeszów 4-5 Naroże Juszczyn 9 czerwca, 18:00
Olimpia Chocznia 3-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 9 czerwca, 18:00
Orzeł Wieprz 3-2 Leńczanka Leńcze 9 czerwca, 18:00
Skawa Wadowice 1-1 Halniak Targanice 9 czerwca, 18:00
Strzelec Budzów 1-5 Jałowiec Stryszawa 9 czerwca, 18:00
Huragan Inwałd 4-2 Wisła Łączany 9 czerwca, 18:00
Astra Spytkowice 2-1 Korona Skawinki 9 czerwca, 18:00
BCS Zawoja 2-0 Dąb Paszkówka 9 czerwca, 18:00
Burza Roczyny 3-1 Nadwiślanka Brzeźnica 9 czerwca, 18:00

Kolejka 31 - 12-13 czerwca

Burza Roczyny 2-0 Żuraw Krzeszów 13 czerwca, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 2-3 BCS Zawoja 12 czerwca, 17:00
Dąb Paszkówka 1-1 Astra Spytkowice 12 czerwca, 17:00
Korona Skawinki 3-5 Huragan Inwałd 13 czerwca, 11:00
Wisła Łączany 2-0 Strzelec Budzów 12 czerwca, 17:00
Jałowiec Stryszawa 1-1 Skawa Wadowice 13 czerwca, 15:00
Halniak Targanice 0-0 Orzeł Wieprz 13 czerwca, 18:00
Leńczanka Leńcze 0-6 Olimpia Chocznia 13 czerwca, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-0 Naroże Juszczyn 13 czerwca, 17:00

Kolejka 32 - 19-20 czerwca

Żuraw Krzeszów 4-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 19 czerwca, 17:00
Naroże Juszczyn 5-0 Leńczanka Leńcze 19 czerwca, 17:00
Olimpia Chocznia 4-2 Halniak Targanice 20 czerwca, 17:00
Orzeł Wieprz 2-2 Jałowiec Stryszawa 19 czerwca, 11:30
Skawa Wadowice 2-0 Wisła Łączany 19 czerwca, 17:00
Strzelec Budzów 1-1 Korona Skawinki 19 czerwca, 17:00
Huragan Inwałd 5-3 Dąb Paszkówka 19 czerwca, 17:00
Astra Spytkowice 1-1 Nadwiślanka Brzeźnica 20 czerwca, 11:00
BCS Zawoja 1-6 Burza Roczyny 19 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 26-27 czerwca

BCS Zawoja 1-5 Żuraw Krzeszów 26 czerwca, 17:00
Burza Roczyny 2-1 Astra Spytkowice 27 czerwca, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 3-2 Huragan Inwałd 26 czerwca, 15:00
Dąb Paszkówka 2-1 Strzelec Budzów 27 czerwca, 17:00
Korona Skawinki 0-3 Skawa Wadowice 27 czerwca, 11:00
Wisła Łączany 0-0 Orzeł Wieprz 26 czerwca, 17:00
Jałowiec Stryszawa 4-1 Olimpia Chocznia 26 czerwca, 17:00
Halniak Targanice 5-2 Naroże Juszczyn 26 czerwca, 17:00
Leńczanka Leńcze 1-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 27 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 30 czerwca

Żuraw Krzeszów 5-1 Leńczanka Leńcze 30 czerwca, 18:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-3 Halniak Targanice 30 czerwca, 18:00
Naroże Juszczyn 2-5 Jałowiec Stryszawa 30 czerwca, 18:00
Olimpia Chocznia 5-0 Wisła Łączany 30 czerwca, 18:00
Orzeł Wieprz 3-1 Korona Skawinki 30 czerwca, 18:00
Skawa Wadowice 6-0 Dąb Paszkówka 30 czerwca, 18:00
Strzelec Budzów 5-3 Nadwiślanka Brzeźnica 30 czerwca, 18:00
Huragan Inwałd 3-1 Burza Roczyny 30 czerwca, 18:00
Astra Spytkowice 3-1 BCS Zawoja 30 czerwca, 18:00

Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Wadowice)

Keeza Klasa A 2020/2021 (Chrzanów)
Keeza Klasa A 2020/2021 (Oświęcim)

Keeza Klasa B 2020/2021 (Wadowice I)
Keeza Klasa B 2020/2021 (Wadowice II)
Keeza Klasa B 2020/2021 (Wadowice III)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas