[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa A 2020/2021, grupa: Oświęcim
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Brzeszcze 26 65 21 2 3 87-18 12 1 0 45-4 9 1 3 42-14
2.  Strumień Polanka Wielka 26 60 18 6 2 79-26 10 2 1 43-11 8 4 1 36-15
3.  Przeciszovia Przeciszów 26 57 17 6 3 75-32 10 3 0 45-10 7 3 3 30-22
4.  LKS Bobrek 26 46 14 4 8 54-41 9 2 2 28-13 5 2 6 26-28
5.  Zgoda Malec 26 43 12 7 7 72-55 6 3 4 34-27 6 4 3 38-28
6.  Soła Łęki 26 42 13 3 10 63-44 9 1 3 41-22 4 2 7 22-22
7.  Orzeł Witkowice 26 39 12 3 11 64-55 8 2 3 38-28 4 1 8 26-27
8.  Solavia Grojec 26 31 9 4 13 49-63 6 2 5 25-31 3 2 8 24-32 2 4 1 1 0 7-3
9.  Puls Broszkowice 26 31 9 4 13 68-83 6 2 5 41-40 3 2 8 27-43 2 1 0 1 1 3-7
10.  LKS Bulowice 26 26 8 2 16 38-68 6 2 5 23-28 2 0 11 15-40
11.  Sygnał Włosienica 26 23 6 5 15 51-64 5 3 5 35-29 1 2 10 16-35
12.  LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 26 20 6 2 18 34-78 5 1 7 21-29 1 1 11 13-49
13.  Zaborzanka Zaborze 26 19 6 1 19 27-80 4 0 9 12-36 2 1 10 15-44
14.  Pogórze Gierałtowice 26 18 5 3 18 34-88 3 2 8 17-39 2 1 10 17-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Górnik Brzeszcze    0-0 4-0 2-1 3-0 3-0 3-1 4-0 3-1 2-1 3-0 6-0 6-0 6-0 
 2 Strumień Polanka Wielka2-0     1-2 1-1 0-0 1-0 4-2 3-0 8-2 5-0 1-0 5-1 7-0 5-3 
 3 Przeciszovia Przeciszów1-1 1-1     2-0 3-3 3-0 2-0 4-0 1-0 6-0 6-2 7-1 4-1 5-1 
 4 LKS Bobrek2-0 1-0 1-3     5-1 2-2 1-0 2-3 3-1 2-0 3-1 2-1 3-0 1-1 
 5 Zgoda Malec1-4 0-1 0-4 4-3     2-0 1-3 2-2 3-3 3-1 3-3 7-2 3-1 5-0 
 6 Soła Łęki3-2 2-2 1-0 5-1 4-2     2-4 4-3 2-3 5-1 3-1 5-0 1-3 4-0 
 7 Orzeł Witkowice1-4 2-2 6-3 3-1 2-6 3-0     1-1 3-1 5-2 1-3 2-0 6-4 3-1 
 8 Solavia Grojec0-3 2-6 0-2 2-3 0-5 2-0 3-2     2-2 3-2 3-1 3-3 2-1 3-1 
 9 Puls Broszkowice2-6 3-4 2-4 3-3 3-3 1-4 5-3 1-5     3-2 3-1 2-1 5-1 8-3 
 10 LKS Bulowice0-2 1-5 3-3 4-3 0-4 0-4 0-3 3-0 6-3     1-1 1-0 3-0 1-0 
 11 Sygnał Włosienica0-2 1-3 2-2 2-3 3-6 3-3 1-1 2-1 7-4 3-0     7-0 2-0 2-4 
 12 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)0-6 0-5 0-1 0-2 1-1 0-1 2-1 5-3 2-3 3-2 3-1     0-2 5-1 
 13 Zaborzanka Zaborze1-8 2-4 1-5 0-2 1-2 1-0 0-4 0-6 1-0 0-1 2-1 2-1     1-2 
 14 Pogórze Gierałtowice1-4 0-3 1-1 0-3 3-5 1-8 3-2 1-0 2-4 0-3 3-1 0-3 2-2     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

LKS Bulowice 1-5 Strumień Polanka Wielka 8 sierpnia, 11:00
Solavia Grojec 0-2 Przeciszovia Przeciszów 9 sierpnia, 11:00
Sygnał Włosienica 2-3 LKS Bobrek 9 sierpnia, 17:00
Zgoda Malec 7-2 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 9 sierpnia, 17:00
Soła Łęki 2-4 Orzeł Witkowice 9 sierpnia, 17:00
Puls Broszkowice 2-6 Górnik Brzeszcze 8 sierpnia, 17:00
Zaborzanka Zaborze 1-2 Pogórze Gierałtowice 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Strumień Polanka Wielka 5-3 Pogórze Gierałtowice 15 sierpnia, 17:00
Górnik Brzeszcze 6-0 Zaborzanka Zaborze 15 sierpnia, 11:00
Orzeł Witkowice 3-1 Puls Broszkowice 15 sierpnia, 16:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 0-1 Soła Łęki 15 sierpnia, 17:00
LKS Bobrek 5-1 Zgoda Malec 15 sierpnia, 17:00
Przeciszovia Przeciszów 6-2 Sygnał Włosienica 15 sierpnia, 17:00
LKS Bulowice 3-0 Solavia Grojec 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Solavia Grojec 2-6 Strumień Polanka Wielka 7 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (23 sierpnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie (9 września, 17:00) odwołany
Sygnał Włosienica 3-0 LKS Bulowice 23 sierpnia, 17:00
Zgoda Malec 0-4 Przeciszovia Przeciszów 22 sierpnia, 17:00
Soła Łęki 5-1 LKS Bobrek 22 sierpnia, 17:00
Puls Broszkowice 2-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 22 sierpnia, 17:00
Zaborzanka Zaborze 0-4 Orzeł Witkowice 22 sierpnia, 17:00
Pogórze Gierałtowice 1-4 Górnik Brzeszcze 22 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Strumień Polanka Wielka 2-0 Górnik Brzeszcze 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (30 września, 17:00) odwołany
Orzeł Witkowice 3-1 Pogórze Gierałtowice 29 sierpnia, 16:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 0-2 Zaborzanka Zaborze 29 sierpnia, 11:00
LKS Bobrek 3-1 Puls Broszkowice 29 sierpnia, 17:00
Przeciszovia Przeciszów 3-0 Soła Łęki 29 sierpnia, 17:00
LKS Bulowice 0-4 Zgoda Malec 30 sierpnia, 17:00
Solavia Grojec 3-1 Sygnał Włosienica 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Sygnał Włosienica 1-3 Strumień Polanka Wielka 6 września, 17:00
Zgoda Malec 2-2 Solavia Grojec 6 września, 17:00
Soła Łęki 5-1 LKS Bulowice 5 września, 17:00
Puls Broszkowice 2-4 Przeciszovia Przeciszów 6 września, 17:00
Zaborzanka Zaborze 0-2 LKS Bobrek 5 września, 17:00
Pogórze Gierałtowice 0-3 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 5 września, 11:00
Górnik Brzeszcze 3-1 Orzeł Witkowice 5 września, 17:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Strumień Polanka Wielka 4-2 Orzeł Witkowice 12 września, 17:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 0-6 Górnik Brzeszcze 12 września, 17:00
LKS Bobrek 1-1 Pogórze Gierałtowice 12 września, 17:00
Przeciszovia Przeciszów 4-1 Zaborzanka Zaborze 12 września, 17:00
LKS Bulowice 6-3 Puls Broszkowice 12 września, 17:00
Solavia Grojec 2-0 Soła Łęki 13 września, 17:00
Sygnał Włosienica 3-6 Zgoda Malec 13 września, 17:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Zgoda Malec 0-1 Strumień Polanka Wielka 20 września, 16:30
Soła Łęki 3-1 Sygnał Włosienica 19 września, 16:30
Puls Broszkowice 1-5 Solavia Grojec 19 września, 16:30
Zaborzanka Zaborze 0-1 LKS Bulowice 20 września, 16:00
Pogórze Gierałtowice 1-1 Przeciszovia Przeciszów 19 września, 11:00
Górnik Brzeszcze 2-1 LKS Bobrek 19 września, 16:30
Orzeł Witkowice 2-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Strumień Polanka Wielka 5-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 26 września, 16:30
LKS Bobrek 1-0 Orzeł Witkowice 26 września, 16:30
Przeciszovia Przeciszów 1-1 Górnik Brzeszcze 26 września, 11:00
LKS Bulowice 1-0 Pogórze Gierałtowice 26 września, 16:30
Solavia Grojec 2-1 Zaborzanka Zaborze 27 września, 16:30
Sygnał Włosienica 7-4 Puls Broszkowice 27 września, 16:30
Zgoda Malec 2-0 Soła Łęki 27 września, 16:30

Kolejka 9 - 3-4 października

Soła Łęki 2-2 Strumień Polanka Wielka 3 października, 16:00
Puls Broszkowice 3-3 Zgoda Malec 3 października, 16:00
Zaborzanka Zaborze 2-1 Sygnał Włosienica 4 października, 16:00
Pogórze Gierałtowice 1-0 Solavia Grojec 3 października, 11:00
Górnik Brzeszcze 2-1 LKS Bulowice 3 października, 16:00
Orzeł Witkowice 6-3 Przeciszovia Przeciszów 4 października, 16:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 0-2 LKS Bobrek 3 października, 11:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Strumień Polanka Wielka 1-1 LKS Bobrek 10 października, 15:30
Przeciszovia Przeciszów 7-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 11 października, 15:30
LKS Bulowice 0-3 Orzeł Witkowice 10 października, 15:30
Solavia Grojec 0-3 Górnik Brzeszcze 11 października, 15:30
Sygnał Włosienica 2-4 Pogórze Gierałtowice 11 października, 15:30
Zgoda Malec 3-1 Zaborzanka Zaborze 11 października, 15:30
Soła Łęki 2-3 Puls Broszkowice 10 października, 15:30

Kolejka 11 - 17-18 października

Puls Broszkowice 3-4 Strumień Polanka Wielka 18 października, 15:00
Zaborzanka Zaborze 1-0 Soła Łęki 7 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany
Pogórze Gierałtowice 3-5 Zgoda Malec 7 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany
Górnik Brzeszcze 3-0 Sygnał Włosienica 17 października, 15:00
Orzeł Witkowice 1-1 Solavia Grojec 14 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 3-2 LKS Bulowice 17 października, 15:00
LKS Bobrek 1-3 Przeciszovia Przeciszów 17 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Strumień Polanka Wielka 1-2 Przeciszovia Przeciszów 24 października, 14:30
LKS Bulowice 4-3 LKS Bobrek 24 października, 11:00
Solavia Grojec 3-3 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 24 października, 14:30
Sygnał Włosienica 1-1 Orzeł Witkowice 25 października, 14:30
Zgoda Malec 1-4 Górnik Brzeszcze 25 października, 14:30
Soła Łęki 4-0 Pogórze Gierałtowice 24 października, 14:30
Puls Broszkowice 5-1 Zaborzanka Zaborze 24 października, 15:00

Kolejka 13 - 31 października

Zaborzanka Zaborze 2-4 Strumień Polanka Wielka 31 października, 11:00
Pogórze Gierałtowice 2-4 Puls Broszkowice 31 października, 14:00
Górnik Brzeszcze 3-0 Soła Łęki 31 października, 14:00
Orzeł Witkowice 2-6 Zgoda Malec 31 października, 14:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 3-1 Sygnał Włosienica 31 października, 14:00
LKS Bobrek 2-3 Solavia Grojec 31 października, 11:00
Przeciszovia Przeciszów 6-0 LKS Bulowice 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 27-28 marca

Strumień Polanka Wielka 5-0 LKS Bulowice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Przeciszovia Przeciszów 4-0 Solavia Grojec 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Bobrek 3-1 Sygnał Włosienica 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-1 Zgoda Malec 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Witkowice 3-0 Soła Łęki 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Brzeszcze 3-1 Puls Broszkowice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogórze Gierałtowice 2-2 Zaborzanka Zaborze 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 15 - 3 kwietnia

Pogórze Gierałtowice 0-3 Strumień Polanka Wielka 19 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zaborzanka Zaborze 1-8 Górnik Brzeszcze 19 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Puls Broszkowice 5-3 Orzeł Witkowice 19 maja, 19:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie w Chełmku
Soła Łęki 5-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 19 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zgoda Malec 4-3 LKS Bobrek 19 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sygnał Włosienica 2-2 Przeciszovia Przeciszów 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Solavia Grojec 3-2 LKS Bulowice 10 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (19 maja, 17:30) odwołany

Kolejka 16 - 10-11 kwietnia

Strumień Polanka Wielka 3-0 Solavia Grojec 3 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Bulowice 1-1 Sygnał Włosienica 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Przeciszovia Przeciszów 3-3 Zgoda Malec 3 czerwca, 10:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Bobrek 2-2 Soła Łęki 3 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 2-3 Puls Broszkowice 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Witkowice 6-4 Zaborzanka Zaborze 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Brzeszcze 6-0 Pogórze Gierałtowice 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 17-18 kwietnia

Górnik Brzeszcze 0-0 Strumień Polanka Wielka 19 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 17:00) odwołany
Pogórze Gierałtowice 3-2 Orzeł Witkowice 19 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 17:00) odwołany
Zaborzanka Zaborze 2-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 20 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 17:00) odwołany
Puls Broszkowice 3-3 LKS Bobrek 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 17:00) odwołany
Soła Łęki 1-0 Przeciszovia Przeciszów 20 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 17:00) odwołany
Zgoda Malec 3-1 LKS Bulowice 20 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 17:00) odwołany
Sygnał Włosienica 2-1 Solavia Grojec 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 17:00) odwołany

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

Strumień Polanka Wielka 1-0 Sygnał Włosienica 24 kwietnia, 17:00
Solavia Grojec 0-5 Zgoda Malec 24 kwietnia, 17:00
LKS Bulowice 0-4 Soła Łęki 24 kwietnia, 17:00
w Łękach; LKS gospodarzem
Przeciszovia Przeciszów 1-0 Puls Broszkowice 24 kwietnia, 17:00
LKS Bobrek 3-0 Zaborzanka Zaborze 24 kwietnia, 17:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 5-1 Pogórze Gierałtowice 24 kwietnia, 17:00
Orzeł Witkowice 1-4 Górnik Brzeszcze 24 kwietnia, 16:00
w Brzeszczach; Orzeł gospodarzem

Kolejka 19 - 1-2 maja

Orzeł Witkowice 2-2 Strumień Polanka Wielka 1 maja, 17:00
Górnik Brzeszcze 6-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1 maja, 17:00
Pogórze Gierałtowice 0-3 LKS Bobrek 1 maja, 17:00
Zaborzanka Zaborze 1-5 Przeciszovia Przeciszów 1 maja, 17:00
Puls Broszkowice 3-2 LKS Bulowice 1 maja, 17:00
Soła Łęki 4-3 Solavia Grojec 1 maja, 17:00
Zgoda Malec 3-3 Sygnał Włosienica 1 maja, 17:00

Kolejka 20 - 8-9 maja

Strumień Polanka Wielka 0-0 Zgoda Malec 8 maja, 16:00
Sygnał Włosienica 3-3 Soła Łęki 8 maja, 17:00
Solavia Grojec 2-2 Puls Broszkowice 9 maja, 17:00
LKS Bulowice 3-0 Zaborzanka Zaborze 8 maja, 17:00
Przeciszovia Przeciszów 5-1 Pogórze Gierałtowice 8 maja, 17:00
LKS Bobrek 2-0 Górnik Brzeszcze 8 maja, 17:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 2-1 Orzeł Witkowice 8 maja, 17:00

Kolejka 21 - 15-16 maja

LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 0-5 Strumień Polanka Wielka 15 maja, 17:00
Orzeł Witkowice 3-1 LKS Bobrek 15 maja, 11:00
Górnik Brzeszcze 4-0 Przeciszovia Przeciszów 15 maja, 17:00
Pogórze Gierałtowice 0-3 LKS Bulowice 16 maja, 15:00
Zaborzanka Zaborze 0-6 Solavia Grojec 16 maja, 17:30
Puls Broszkowice 3-1 Sygnał Włosienica 15 maja, 17:00
Soła Łęki 4-2 Zgoda Malec 9 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (15 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 22 - 22-23 maja

Strumień Polanka Wielka 1-0 Soła Łęki 22 maja, 16:00
Zgoda Malec 3-3 Puls Broszkowice 23 maja, 17:00
Sygnał Włosienica 2-0 Zaborzanka Zaborze 23 maja, 17:00
Solavia Grojec 3-1 Pogórze Gierałtowice 22 maja, 17:00
LKS Bulowice 0-2 Górnik Brzeszcze 23 maja, 18:00
Przeciszovia Przeciszów 2-0 Orzeł Witkowice 22 maja, 17:00
LKS Bobrek 2-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 22 maja, 16:00

Kolejka 23 - 29-30 maja

LKS Bobrek 1-0 Strumień Polanka Wielka 29 maja, 17:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 0-1 Przeciszovia Przeciszów 29 maja, 17:00
Orzeł Witkowice 5-2 LKS Bulowice 29 maja, 16:00
Górnik Brzeszcze 4-0 Solavia Grojec 29 maja, 17:00
Pogórze Gierałtowice 3-1 Sygnał Włosienica 29 maja, 17:00
Zaborzanka Zaborze 1-2 Zgoda Malec 29 maja, 17:00
Puls Broszkowice 1-4 Soła Łęki 30 maja, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Strumień Polanka Wielka 8-2 Puls Broszkowice 5 czerwca, 16:00
Soła Łęki 1-3 Zaborzanka Zaborze 5 czerwca, 18:00
Zgoda Malec 5-0 Pogórze Gierałtowice 6 czerwca, 17:00
Sygnał Włosienica 0-2 Górnik Brzeszcze 6 czerwca, 11:00
Solavia Grojec 3-2 Orzeł Witkowice 6 czerwca, 17:00
LKS Bulowice 1-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 5 czerwca, 17:00
Przeciszovia Przeciszów 2-0 LKS Bobrek 6 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 12-13 czerwca

Przeciszovia Przeciszów 1-1 Strumień Polanka Wielka 12 czerwca, 17:00
LKS Bobrek 2-0 LKS Bulowice 12 czerwca, 17:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 5-3 Solavia Grojec 13 czerwca, 17:00
Orzeł Witkowice 1-3 Sygnał Włosienica 12 czerwca, 16:00
Górnik Brzeszcze 3-0 Zgoda Malec 12 czerwca, 18:00
Pogórze Gierałtowice 1-8 Soła Łęki 12 czerwca, 17:00
Zaborzanka Zaborze 1-0 Puls Broszkowice 13 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 26-27 czerwca

Strumień Polanka Wielka 7-0 Zaborzanka Zaborze 26 czerwca, 17:00
Puls Broszkowice 8-3 Pogórze Gierałtowice 26 czerwca, 17:00
Soła Łęki 3-2 Górnik Brzeszcze 26 czerwca, 17:00
Zgoda Malec 1-3 Orzeł Witkowice 26 czerwca, 13:00
Sygnał Włosienica 7-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 26 czerwca, 17:00
Solavia Grojec 2-3 LKS Bobrek 26 czerwca, 17:00
LKS Bulowice 3-3 Przeciszovia Przeciszów 26 czerwca, 17:00

Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Wadowice)

Keeza Klasa A 2020/2021 (Chrzanów)
Keeza Klasa A 2020/2021 (Wadowice)

Keeza Klasa B 2020/2021 (Oświęcim)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas