[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa B 2020/2021, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Luszowice 20 41 13 2 5 59-27 7 1 2 31-11 6 1 3 28-16
2.  Górnik Siersza (Trzebinia) 20 37 12 1 7 44-30 8 0 2 28-11 4 1 5 16-19 3 6 2 0 1 5-2
3.  Nadwiślanka Okleśna 20 37 11 4 5 46-32 7 2 1 29-13 4 2 4 17-19 3 3 1 0 2 2-5
4.  Zryw Brodła 20 33 10 3 7 60-44 5 2 3 31-17 5 1 4 29-27
5.  Jutrzenka Ostrężnica 19 28 9 1 9 34-44 5 0 5 22-22 4 1 4 12-22

6.  Korona Mętków 20 25 7 4 9 50-44 4 2 4 27-18 3 2 5 23-26
7.  Ruch Młoszowa 19 22 6 4 9 43-53 2 4 4 22-24 4 0 5 21-29
8.  Tempo Płaza 19 17 5 2 12 31-55 4 0 5 20-24 1 2 7 11-31
9.  Korona Lgota 19 12 3 3 13 29-67 1 1 7 15-31 2 2 6 14-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Polonia Luszowice    5-3 
0-2 
0-2 2-0 4-0 3-2 
2-2 
5-0 6-0 4-0 
 2 Górnik Siersza (Trzebinia)1-0     2-0 
3-0 
4-2 1-2 2-3 
3-0 
4-2 4-0 4-2 
 3 Nadwiślanka Okleśna1-1 
5-4 
2-0     3-3 
3-4 
4-0 1-0 2-0 3-0 5-1 
 4 Zryw Brodła2-3 
4-5 
2-0 
3-4 
1-1     1-1 6-1 4-2 3-0* 5-0 
 5 Jutrzenka Ostrężnica0-1 2-0 3-2 1-5     4-2 3-5 
5-0 
1-4 
2-1 
1-2 
 6 Korona Mętków1-2 1-3 3-0* 
2-2 
5-1 
2-3 
4-1     1-4 1-1 7-1 
 7 Ruch Młoszowa2-1 0-1 2-3 2-5 2-3 4-4     5-2 
1-1 
3-3 
1-1 
 8 Tempo Płaza0-4 2-1 2-3 4-3 4-1 0-5 2-3     3-4 
3-0 
 9 Korona Lgota0-7 2-2 1-4 1-3 1-2 
1-2 
1-4 3-5 5-2     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: Zryw Brodła.
 
Korona Lgota 2-2 Górnik Siersza (Trzebinia) 22 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Ostrężnica 0-1 Polonia Luszowice 22 sierpnia, 17:30
Tempo Płaza 2-3 Nadwiślanka Okleśna 22 sierpnia, 17:00
Korona Mętków 1-4 Ruch Młoszowa 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: Ruch Młoszowa.
 
Nadwiślanka Okleśna 1-0 Korona Mętków 29 sierpnia, 17:00
Polonia Luszowice 6-0 Tempo Płaza 29 sierpnia, 17:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 1-2 Jutrzenka Ostrężnica 29 sierpnia, 17:00
Zryw Brodła 5-0 Korona Lgota 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: Korona Lgota.
 
Jutrzenka Ostrężnica 1-5 Zryw Brodła 5 września, 17:00
Tempo Płaza 2-1 Górnik Siersza (Trzebinia) 31 października, 11:00
w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) odwołany
Korona Mętków 1-2 Polonia Luszowice 6 września, 16:00
Ruch Młoszowa 2-3 Nadwiślanka Okleśna 5 września, 17:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: Nadwiślanka Okleśna.
 
Polonia Luszowice 5-0 Ruch Młoszowa 13 września, 17:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 2-3 Korona Mętków 13 września, 14:30
Zryw Brodła 3-0 Tempo Płaza 12 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Korona Lgota 1-2 Jutrzenka Ostrężnica 13 września, 14:30

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Jutrzenka Ostrężnica.
 
Tempo Płaza 3-4 Korona Lgota 19 września, 16:00
Korona Mętków 5-1 Zryw Brodła 19 września, 16:00
Ruch Młoszowa 0-1 Górnik Siersza (Trzebinia) 19 września, 16:00
Nadwiślanka Okleśna 1-1 Polonia Luszowice 19 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Polonia Luszowice.
 
Górnik Siersza (Trzebinia) 2-0 Nadwiślanka Okleśna 26 września, 16:00
Zryw Brodła 4-2 Ruch Młoszowa 26 września, 13:00
Korona Lgota 1-4 Korona Mętków 26 września, 16:00
Jutrzenka Ostrężnica 1-4 Tempo Płaza 26 września, 16:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Tempo Płaza.
 
Korona Mętków 4-1 Jutrzenka Ostrężnica 4 października, 15:00
Ruch Młoszowa 3-3 Korona Lgota 3 października, 16:00
Nadwiślanka Okleśna 3-3 Zryw Brodła 31 października, 11:00
w pierwotnym terminie (3 października, 16:00) odwołany
Polonia Luszowice 5-3 Górnik Siersza (Trzebinia) 3 października, 16:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Górnik Siersza (Trzebinia).
 
Zryw Brodła 2-3 Polonia Luszowice 10 października, 15:00
Korona Lgota 1-4 Nadwiślanka Okleśna 11 października, 14:30
Jutrzenka Ostrężnica 3-5 Ruch Młoszowa 10 października, 16:00
Tempo Płaza 0-5 Korona Mętków 10 października, 15:30

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: Korona Mętków.
 
Ruch Młoszowa 5-2 Tempo Płaza 17 października, 15:30
Nadwiślanka Okleśna 4-0 Jutrzenka Ostrężnica 17 października, 15:30
Polonia Luszowice 4-0 Korona Lgota 18 października, 15:30
Górnik Siersza (Trzebinia) 4-2 Zryw Brodła 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Zryw Brodła.
 
Górnik Siersza (Trzebinia) 4-2 Korona Lgota 21 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 października, 15:00) odwołany
Polonia Luszowice 4-0 Jutrzenka Ostrężnica 11 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (24 października, 14:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Nadwiślanka Okleśna 3-0 Tempo Płaza 25 października, 15:00
Ruch Młoszowa 4-4 Korona Mętków 25 października, 15:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Pauza: Ruch Młoszowa.
 
Korona Mętków 3-0 Nadwiślanka Okleśna 7 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 2-1
Tempo Płaza 0-4 Polonia Luszowice 7 listopada, 13:00
Jutrzenka Ostrężnica 2-0 Górnik Siersza (Trzebinia) 7 listopada, 13:00
Korona Lgota 1-3 Zryw Brodła 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (8 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (20 marca, 14:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 12 - 14-15 listopada

Pauza: Korona Lgota.
 
Zryw Brodła 1-1 Jutrzenka Ostrężnica 15 listopada, 13:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 4-0 Tempo Płaza 14 listopada, 13:00
Polonia Luszowice 3-2 Korona Mętków 14 listopada, 13:00
Nadwiślanka Okleśna 2-0 Ruch Młoszowa 14 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 27-28 marca

Pauza: Nadwiślanka Okleśna.
 
Ruch Młoszowa 2-1 Polonia Luszowice 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Mętków 1-3 Górnik Siersza (Trzebinia) 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tempo Płaza 4-3 Zryw Brodła 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jutrzenka Ostrężnica 1-2 Korona Lgota 8 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 14 - 3 kwietnia

Pauza: Jutrzenka Ostrężnica.
 
Korona Lgota 5-2 Tempo Płaza 15 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zryw Brodła 6-1 Korona Mętków 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Siersza (Trzebinia) 4-2 Ruch Młoszowa 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Luszowice 0-2 Nadwiślanka Okleśna 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 15 - 10-11 kwietnia

Pauza: Polonia Luszowice.
 
Nadwiślanka Okleśna 2-0 Górnik Siersza (Trzebinia) 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ruch Młoszowa 2-5 Zryw Brodła 23 maja, 15:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Mętków 7-1 Korona Lgota 23 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tempo Płaza 4-1 Jutrzenka Ostrężnica 23 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 16 - 17-18 kwietnia

Pauza: Tempo Płaza.
 
Jutrzenka Ostrężnica 4-2 Korona Mętków 29 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Lgota 3-5 Ruch Młoszowa 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zryw Brodła 1-1 Nadwiślanka Okleśna 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Siersza (Trzebinia) 1-0 Polonia Luszowice 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 24-25 kwietnia

Pauza: Górnik Siersza (Trzebinia).
 
Polonia Luszowice 2-0 Zryw Brodła 24 kwietnia, 16:00
Nadwiślanka Okleśna 5-1 Korona Lgota 24 kwietnia, 17:00
Ruch Młoszowa 2-3 Jutrzenka Ostrężnica 25 kwietnia, 17:00
Korona Mętków 1-1 Tempo Płaza 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 1-2 maja

Pauza: Korona Mętków.
 
Tempo Płaza 2-3 Ruch Młoszowa 1 maja, 17:30
Jutrzenka Ostrężnica 3-2 Nadwiślanka Okleśna 2 maja, 17:00
Korona Lgota 0-7 Polonia Luszowice 1 maja, 12:00
Zryw Brodła 2-0 Górnik Siersza (Trzebinia) 2 maja, 17:00

Kolejka 19 - 5-6 czerwca

Pauza: Polonia Luszowice.
 
Korona Mętków 2-2 Nadwiślanka Okleśna 6 czerwca, 17:00
Zryw Brodła 3-4 Górnik Siersza (Trzebinia) 6 czerwca, 18:00
Tempo Płaza 3-0 Korona Lgota 6 czerwca, 18:00
Jutrzenka Ostrężnica 5-0 Ruch Młoszowa 6 czerwca, 18:00

Kolejka 20 - 9 czerwca

Pauza: Górnik Siersza (Trzebinia), Jutrzenka Ostrężnica, Korona Lgota, Tempo Płaza, Ruch Młoszowa.
 
Nadwiślanka Okleśna 3-4 Zryw Brodła 9 czerwca, 18:00
Polonia Luszowice 2-2 Korona Mętków 9 czerwca, 18:00

Kolejka 21 - 12-13 czerwca

Pauza: Korona Mętków.
 
Zryw Brodła 4-5 Polonia Luszowice 13 czerwca, 18:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 3-0 Nadwiślanka Okleśna 13 czerwca, 17:00
Ruch Młoszowa 1-1 Korona Lgota 13 czerwca, 18:00
Jutrzenka Ostrężnica 2-1 Tempo Płaza 13 czerwca, 18:00

Kolejka 22 - 19-20 czerwca

Pauza: Nadwiślanka Okleśna.
 
Polonia Luszowice 0-2 Górnik Siersza (Trzebinia) 19 czerwca, 17:00
Korona Mętków 2-3 Zryw Brodła 20 czerwca, 17:00
Korona Lgota 1-2 Jutrzenka Ostrężnica 20 czerwca, 15:00
Ruch Młoszowa 1-1 Tempo Płaza 20 czerwca, 16:30

Kolejka 23 - 26-27 czerwca

Pauza: Jutrzenka Ostrężnica, Korona Lgota, Tempo Płaza, Zryw Brodła, Ruch Młoszowa.
 
Górnik Siersza (Trzebinia) 3-0 Korona Mętków 27 czerwca, 17:00
Nadwiślanka Okleśna 5-4 Polonia Luszowice 26 czerwca, 17:00

Keeza Klasa A 2020/2021 (Chrzanów)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas