[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2020/2021, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Połaniec 38 85 27 4 7 94-40 16 1 2 52-19 11 3 5 42-21
2.  Moravia Morawica 38 74 22 8 8 76-40 14 3 2 41-18 8 5 6 35-22
3.  Orlicz Suchedniów 38 71 21 8 9 74-46 12 4 3 35-16 9 4 6 39-30
4.  Spartakus Daleszyce 38 69 22 3 13 70-50 13 1 5 40-24 9 2 8 30-26
5.  GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 38 66 21 3 14 99-50 11 2 6 58-23 10 1 8 41-27
6.  Granat Skarżysko-Kamienna 38 65 20 5 13 81-45 11 4 4 43-15 9 1 9 38-30
7.  AKS 1947 Busko Zdrój 38 64 20 4 14 79-59 11 0 8 41-24 9 4 6 38-35
8.  Alit Ożarów 38 61 17 10 11 75-64 11 7 1 44-22 6 3 10 31-42
9.  GKS Rudki 38 59 16 11 11 63-55 10 3 6 39-30 6 8 5 24-25
10.  Wierna Małogoszcz 38 57 17 6 15 82-72 12 2 5 50-27 5 4 10 32-45
11.  Star Starachowice 38 54 16 6 16 62-70 7 4 8 33-39 9 2 8 29-31
12.  Nida Pińczów 38 53 15 8 15 53-54 8 5 6 27-20 7 3 9 26-34
13.  Łysica Bodzentyn 38 50 15 5 18 56-65 5 4 10 23-32 10 1 8 33-33 2 4 1 1 0 4-3
14.  Neptun Końskie 38 50 14 8 16 59-57 8 5 6 31-23 6 3 10 28-34 2 1 0 1 1 3-4
15.  Pogoń 1945 Staszów 38 46 13 7 18 50-72 5 2 12 24-47 8 5 6 26-25
16.  Lubrzanka Kajetanów 38 36 10 6 22 52-103 5 4 10 28-47 5 2 12 24-56
17.  Naprzód Jędrzejów 38 35 10 5 23 48-82 8 1 10 30-36 2 4 13 18-46 2 3 1 0 1 4-4
18.  Hetman Włoszczowa 38 35 9 8 21 56-82 4 6 9 32-41 5 2 12 24-41 2 3 1 0 1 4-4
19.  OKS Opatów 38 26 6 8 24 49-89 5 4 10 34-40 1 4 14 15-49
20.  Partyzant Radoszyce 38 19 4 7 27 29-112 3 3 13 14-45 1 4 14 15-67

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
 1 Czarni Połaniec    0-0 0-2 5-2 1-0 2-1 2-1 4-3 5-1 3-2 4-0 1-0 3-1 4-2 0-1 5-1 2-1 4-1 1-0 6-0 
 2 Moravia Morawica1-1     3-1 0-4 3-1 2-1 2-1 2-0 1-0 2-0 6-2 4-1 1-2 2-1 1-1 2-0 1-0 3-1 4-0 1-1 
 3 Orlicz Suchedniów4-1 0-2     0-2 2-1 2-1 4-2 2-0 3-0 1-1 2-0 3-1 2-2 0-1 0-0 1-1 2-0 3-1 1-0 3-0 
 4 Spartakus Daleszyce3-0* 2-0 4-2     3-1 2-1 1-2 1-0 0-1 3-2 1-4 3-1 1-0 2-3 3-1 3-3 1-0 3-1 1-2 3-0* 
 5 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)0-1 2-2 5-1 4-1     1-2 4-0 5-3 0-0 4-0 1-3 2-0 3-0* 1-2 4-5 2-0 5-1 1-2 8-0 6-0 
 6 Granat Skarżysko-Kamienna1-1 2-2 0-0 1-0 1-0     0-1 1-2 2-3 4-0 2-1 1-2 2-0 3-0 1-1 5-0 6-0 2-1 3-1 6-0 
 7 AKS 1947 Busko Zdrój3-0* 0-3 2-0 1-0 1-4 0-1     5-1 0-1 1-2 1-2 4-1 1-0 1-0 0-1 7-1 3-0 2-1 6-2 3-4 
 8 Alit Ożarów3-0 2-1 0-0 0-0 0-0 2-4 4-3     1-1 3-2 4-4 3-1 2-0 5-0 3-2 4-0 2-2 1-0 1-1 4-1 
 9 GKS Rudki0-3 3-1 1-2 0-2 2-5 1-0 1-2 2-0     3-2 2-1 1-2 6-2 3-3 2-0 3-1 1-1 3-1 2-2 3-0 
 10 Wierna Małogoszcz0-2 1-1 5-2 2-1 0-1 2-5 1-3 1-1 2-1     1-0 5-1 4-1 2-0 1-2 7-0 3-1 4-1 6-4 3-0 
 11 Star Starachowice2-3 3-1 1-3 0-4 1-3 3-2 2-2 2-2 1-5 2-4     0-0 0-1 1-0 2-3 3-1 3-2 2-2 1-0 4-1 
 12 Nida Pińczów0-3 0-3 2-0 1-0 1-2 2-0 1-1 1-2 0-0 2-2 1-2     2-3 1-1 0-0 3-1 3-0 1-0 1-0 5-0 
 13 Łysica Bodzentyn0-1 2-1 1-1 0-1 1-3 0-3 1-5 1-2 2-0 2-2 0-2 1-3     2-2 2-0 0-2 2-0 1-2 1-1 4-1 
 14 Neptun Końskie0-0 1-0 1-1 1-1 1-0 1-3 1-2 5-1 1-1 1-1 0-2 2-1 1-2     0-2 3-2 3-1 2-3 2-0 5-0 
 15 Pogoń 1945 Staszów0-8 0-3 1-5 0-3 0-3 2-0 5-1 1-4 2-2 1-4 1-0 0-1 1-2 1-3     1-2 3-1 1-2 2-1 2-2 
 16 Lubrzanka Kajetanów1-4 0-5 0-3 2-1 2-7 5-1 2-3 0-4 1-1 3-2 1-3 1-1 1-3 1-0 2-3     2-3 2-2 0-0 2-1 
 17 Naprzód Jędrzejów0-4 0-1 1-4 6-1 2-1 1-3 0-4 3-3 0-1 6-2 0-1 0-3 1-5 2-1 1-0 1-0     1-2 2-0 3-0 
 18 Hetman Włoszczowa2-3 2-5 2-6 1-2 2-0 1-1 1-2 3-0 2-2 3-1 1-1 1-1 0-4 0-3 0-0 2-3 2-3     4-1 3-3 
 19 OKS Opatów1-0 1-3 1-4 2-3 4-5 1-3 2-2 3-0 1-1 1-2 3-0 2-3 2-4 2-1 1-3 2-3 1-1 3-1     1-1 
 20 Partyzant Radoszyce0-7 1-1 0-2 0-2 0-4 0-6 1-1 0-3 1-3 0-1 0-1 0-3 0-1 1-5 2-1 2-3 1-1 2-0 3-0     

Kolejka 1 - 18-19 lipca

Lubrzanka Kajetanów 1-3 Star Starachowice 18 lipca, 11:00
Nida Pińczów 0-0 GKS Rudki 19 lipca, 17:30
Spartakus Daleszyce 3-1 Pogoń 1945 Staszów 19 lipca, 17:30
Granat Skarżysko-Kamienna 6-0 Partyzant Radoszyce 18 lipca, 11:00
Alit Ożarów 2-2 Naprzód Jędrzejów 18 lipca, 17:30
Wierna Małogoszcz 0-2 Czarni Połaniec 18 lipca, 17:30
Łysica Bodzentyn 2-1 Moravia Morawica 18 lipca, 15:00
OKS Opatów 2-2 AKS 1947 Busko Zdrój 19 lipca, 17:30
Hetman Włoszczowa 2-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 19 lipca, 17:30
Orlicz Suchedniów 0-1 Neptun Końskie 19 lipca, 17:30

Kolejka 2 - 25-26 lipca

Star Starachowice 1-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 25 lipca, 17:30
AKS 1947 Busko Zdrój 2-1 Hetman Włoszczowa 26 lipca, 17:30
Moravia Morawica 4-0 OKS Opatów 26 lipca, 17:30
Orlicz Suchedniów 2-2 Łysica Bodzentyn 26 lipca, 17:30
Czarni Połaniec 4-2 Neptun Końskie 26 lipca, 17:30
Naprzód Jędrzejów 6-2 Wierna Małogoszcz 26 lipca, 17:30
Partyzant Radoszyce 0-3 Alit Ożarów 25 lipca, 17:30
Pogoń 1945 Staszów 2-0 Granat Skarżysko-Kamienna 26 lipca, 17:30
GKS Rudki 0-2 Spartakus Daleszyce 26 lipca, 17:30
Lubrzanka Kajetanów 1-1 Nida Pińczów 26 lipca, 17:30

Kolejka 3 - 1-2 sierpnia

Nida Pińczów 1-2 Star Starachowice 1 sierpnia, 17:00
Spartakus Daleszyce 3-3 Lubrzanka Kajetanów 2 sierpnia, 17:30
Granat Skarżysko-Kamienna 2-3 GKS Rudki 2 sierpnia, 11:00
Alit Ożarów 3-2 Pogoń 1945 Staszów 1 sierpnia, 17:30
Wierna Małogoszcz 3-0 Partyzant Radoszyce 1 sierpnia, 17:30
Neptun Końskie 3-1 Naprzód Jędrzejów 2 sierpnia, 17:30
Łysica Bodzentyn 0-1 Czarni Połaniec 1 sierpnia, 17:30
OKS Opatów 1-4 Orlicz Suchedniów 2 sierpnia, 17:30
Hetman Włoszczowa 2-5 Moravia Morawica 2 sierpnia, 17:30
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4-0 AKS 1947 Busko Zdrój 2 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 8-9 sierpnia

Star Starachowice 2-2 AKS 1947 Busko Zdrój 8 sierpnia, 17:30
Moravia Morawica 3-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 9 sierpnia, 17:30
Orlicz Suchedniów 3-1 Hetman Włoszczowa 9 sierpnia, 17:30
Czarni Połaniec 1-0 OKS Opatów 8 sierpnia, 17:30
Naprzód Jędrzejów 1-5 Łysica Bodzentyn 9 sierpnia, 17:30
Partyzant Radoszyce 1-5 Neptun Końskie 8 sierpnia, 11:00
Pogoń 1945 Staszów 1-4 Wierna Małogoszcz 9 sierpnia, 17:30
GKS Rudki 2-0 Alit Ożarów 8 sierpnia, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 5-1 Granat Skarżysko-Kamienna 8 sierpnia, 17:00
Nida Pińczów 1-0 Spartakus Daleszyce 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 15-16 sierpnia

Spartakus Daleszyce 1-4 Star Starachowice 15 sierpnia, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1-2 Nida Pińczów 15 sierpnia, 17:00
Alit Ożarów 4-0 Lubrzanka Kajetanów 15 sierpnia, 17:00
Wierna Małogoszcz 2-1 GKS Rudki 15 sierpnia, 11:00
Neptun Końskie 0-2 Pogoń 1945 Staszów 16 sierpnia, 17:00
Łysica Bodzentyn 4-1 Partyzant Radoszyce 16 sierpnia, 17:00
OKS Opatów 1-1 Naprzód Jędrzejów 16 sierpnia, 17:00
Hetman Włoszczowa 2-3 Czarni Połaniec 16 sierpnia, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5-1 Orlicz Suchedniów 15 sierpnia, 14:00
AKS 1947 Busko Zdrój 0-3 Moravia Morawica 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 22-23 sierpnia

Star Starachowice 3-1 Moravia Morawica 22 sierpnia, 17:00
Orlicz Suchedniów 4-2 AKS 1947 Busko Zdrój 23 sierpnia, 17:00
Czarni Połaniec 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 22 sierpnia, 11:00
Naprzód Jędrzejów 1-2 Hetman Włoszczowa 23 sierpnia, 17:00
Partyzant Radoszyce 3-0 OKS Opatów 23 sierpnia, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 1-2 Łysica Bodzentyn 22 sierpnia, 17:00
GKS Rudki 3-3 Neptun Końskie 22 sierpnia, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 3-2 Wierna Małogoszcz 23 sierpnia, 13:00
Nida Pińczów 1-2 Alit Ożarów 23 sierpnia, 17:00
Spartakus Daleszyce 2-1 Granat Skarżysko-Kamienna 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 7 - 29-30 sierpnia

Granat Skarżysko-Kamienna 2-1 Star Starachowice 30 sierpnia, 17:00
Alit Ożarów 0-0 Spartakus Daleszyce 29 sierpnia, 17:00
Wierna Małogoszcz 5-1 Nida Pińczów 29 sierpnia, 16:00
Neptun Końskie 3-2 Lubrzanka Kajetanów 30 sierpnia, 17:00
Łysica Bodzentyn 2-0 GKS Rudki 29 sierpnia, 17:00
OKS Opatów 1-3 Pogoń 1945 Staszów 30 sierpnia, 17:00
Hetman Włoszczowa 3-3 Partyzant Radoszyce 30 sierpnia, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5-1 Naprzód Jędrzejów 29 sierpnia, 17:00
AKS 1947 Busko Zdrój 3-0 Czarni Połaniec 30 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-4
Moravia Morawica 3-1 Orlicz Suchedniów 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 8 - 5-6 września

Star Starachowice 1-3 Orlicz Suchedniów 5 września, 16:00
Czarni Połaniec 0-0 Moravia Morawica 6 września, 11:00
Naprzód Jędrzejów 0-4 AKS 1947 Busko Zdrój 6 września, 16:00
Partyzant Radoszyce 0-4 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6 września, 16:00
Pogoń 1945 Staszów 1-2 Hetman Włoszczowa 6 września, 16:00
GKS Rudki 2-2 OKS Opatów 5 września, 16:00
Lubrzanka Kajetanów 1-3 Łysica Bodzentyn 6 września, 16:00
Nida Pińczów 1-1 Neptun Końskie 6 września, 16:00
Spartakus Daleszyce 3-2 Wierna Małogoszcz 6 września, 16:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1-2 Alit Ożarów 5 września, 16:00

Kolejka 9 - 12-13 września

Alit Ożarów 4-4 Star Starachowice 12 września, 16:00
Wierna Małogoszcz 2-5 Granat Skarżysko-Kamienna 12 września, 16:00
Neptun Końskie 1-1 Spartakus Daleszyce 13 września, 16:00
Łysica Bodzentyn 1-3 Nida Pińczów 13 września, 16:00
OKS Opatów 2-3 Lubrzanka Kajetanów 13 września, 16:00
Hetman Włoszczowa 2-2 GKS Rudki 13 września, 16:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4-5 Pogoń 1945 Staszów 12 września, 16:00
AKS 1947 Busko Zdrój 3-4 Partyzant Radoszyce 12 września, 19:00
Moravia Morawica 1-0 Naprzód Jędrzejów 12 września, 11:00
Orlicz Suchedniów 4-1 Czarni Połaniec 13 września, 16:00

Kolejka 10 - 19-20 września

Star Starachowice 2-3 Czarni Połaniec 19 września, 15:00
Naprzód Jędrzejów 1-4 Orlicz Suchedniów 20 września, 15:00
Partyzant Radoszyce 1-1 Moravia Morawica 20 września, 15:00
Pogoń 1945 Staszów 5-1 AKS 1947 Busko Zdrój 19 września, 15:00
GKS Rudki 2-5 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 19 września, 15:00
Lubrzanka Kajetanów 2-2 Hetman Włoszczowa 20 września, 11:00
Nida Pińczów 1-0 OKS Opatów 20 września, 15:00
Spartakus Daleszyce 1-0 Łysica Bodzentyn 20 września, 15:00
Granat Skarżysko-Kamienna 3-0 Neptun Końskie 19 września, 15:00
Alit Ożarów 3-2 Wierna Małogoszcz 19 września, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 września

Wierna Małogoszcz 1-0 Star Starachowice 26 września, 11:00
Neptun Końskie 5-1 Alit Ożarów 27 września, 15:00
Łysica Bodzentyn 0-3 Granat Skarżysko-Kamienna 27 września, 15:00
OKS Opatów 2-3 Spartakus Daleszyce 27 września, 15:00
Hetman Włoszczowa 1-1 Nida Pińczów 27 września, 15:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Lubrzanka Kajetanów 26 września, 15:30
AKS 1947 Busko Zdrój 0-1 GKS Rudki 25 września, 19:00
Moravia Morawica 1-1 Pogoń 1945 Staszów 27 września, 15:00
Orlicz Suchedniów 3-0 Partyzant Radoszyce 27 września, 14:00
Czarni Połaniec 2-1 Naprzód Jędrzejów 28 października, 13:30
w pierwotnym terminie (26 września, 11:00) odwołany / w drugim terminie (7 października 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 12 - 3-4 października

Star Starachowice 3-2 Naprzód Jędrzejów 4 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (3 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Partyzant Radoszyce 0-7 Czarni Połaniec 4 października, 15:00
Pogoń 1945 Staszów 1-5 Orlicz Suchedniów 4 października, 15:00
GKS Rudki 3-1 Moravia Morawica 4 października, 15:00
Lubrzanka Kajetanów 2-3 AKS 1947 Busko Zdrój 3 października, 13:00
Nida Pińczów 1-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4 października, 15:00
Spartakus Daleszyce 3-1 Hetman Włoszczowa 4 października, 15:00
Granat Skarżysko-Kamienna 3-1 OKS Opatów 3 października, 15:00
Alit Ożarów 2-0 Łysica Bodzentyn 4 października, 15:00
Wierna Małogoszcz 2-0 Neptun Końskie 3 października, 15:00

Kolejka 13 - 10-11 października

Neptun Końskie 0-2 Star Starachowice 11 października, 15:00
Łysica Bodzentyn 2-2 Wierna Małogoszcz 4 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (10 października, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
OKS Opatów 3-0 Alit Ożarów 11 października, 15:00
Hetman Włoszczowa 1-1 Granat Skarżysko-Kamienna 11 października, 15:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4-1 Spartakus Daleszyce 10 października, 15:00
AKS 1947 Busko Zdrój 4-1 Nida Pińczów 10 października, 19:00
Moravia Morawica 2-0 Lubrzanka Kajetanów 11 października, 11:00
Orlicz Suchedniów 3-0 GKS Rudki 11 października, 15:00
Czarni Połaniec 0-1 Pogoń 1945 Staszów 10 października, 15:30
Naprzód Jędrzejów 3-0 Partyzant Radoszyce 22 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 października, 15:00) odwołany

Kolejka 14 - 17-18 października

Star Starachowice 4-1 Partyzant Radoszyce 17 października, 14:00
Pogoń 1945 Staszów 3-1 Naprzód Jędrzejów 18 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS Rudki 0-3 Czarni Połaniec 22 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lubrzanka Kajetanów 0-3 Orlicz Suchedniów 28 października, 13:30
w pierwotnym terminie (17 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nida Pińczów 0-3 Moravia Morawica 18 października, 14:00
Spartakus Daleszyce 1-2 AKS 1947 Busko Zdrój 18 października, 14:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 17 października, 14:00
Alit Ożarów 1-0 Hetman Włoszczowa 22 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wierna Małogoszcz 6-4 OKS Opatów 17 października, 11:00
Neptun Końskie 1-2 Łysica Bodzentyn 21 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 15 - 24-25 października

Łysica Bodzentyn 0-2 Star Starachowice 25 października, 13:00
OKS Opatów 2-1 Neptun Końskie 25 października, 13:00
Hetman Włoszczowa 3-1 Wierna Małogoszcz 25 października, 13:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5-3 Alit Ożarów 25 października, 13:00
AKS 1947 Busko Zdrój 0-1 Granat Skarżysko-Kamienna 24 października, 13:30
Moravia Morawica 0-4 Spartakus Daleszyce 25 października, 13:00
Orlicz Suchedniów 3-1 Nida Pińczów 24 października, 12:00
Czarni Połaniec 5-1 Lubrzanka Kajetanów 25 października, 11:00
Naprzód Jędrzejów 0-1 GKS Rudki 25 października, 13:00
Partyzant Radoszyce 2-1 Pogoń 1945 Staszów 25 października, 13:00

Kolejka 16 - 31 października

Star Starachowice 2-3 Pogoń 1945 Staszów 31 października, 13:00
GKS Rudki 3-0 Partyzant Radoszyce 31 października, 13:00
Lubrzanka Kajetanów 2-3 Naprzód Jędrzejów 31 października, 13:00
Nida Pińczów 0-3 Czarni Połaniec 31 października, 13:00
Spartakus Daleszyce 4-2 Orlicz Suchedniów 31 października, 13:00
Granat Skarżysko-Kamienna 2-2 Moravia Morawica 31 października, 13:00
Alit Ożarów 4-3 AKS 1947 Busko Zdrój 31 października, 13:00
Wierna Małogoszcz 0-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 30 października, 13:30
Neptun Końskie 2-3 Hetman Włoszczowa 31 października, 13:00
Łysica Bodzentyn 1-1 OKS Opatów 31 października, 13:00

Kolejka 17 - 7-8 listopada

OKS Opatów 3-0 Star Starachowice 8 listopada, 13:00
Hetman Włoszczowa 0-4 Łysica Bodzentyn 7 listopada, 13:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-2 Neptun Końskie 8 listopada, 13:00
AKS 1947 Busko Zdrój 1-2 Wierna Małogoszcz 7 listopada, 13:30
Moravia Morawica 2-0 Alit Ożarów 7 listopada, 13:00
Orlicz Suchedniów 2-1 Granat Skarżysko-Kamienna 7 listopada, 13:00
Czarni Połaniec 5-2 Spartakus Daleszyce 7 listopada, 13:00
Naprzód Jędrzejów 0-3 Nida Pińczów 8 listopada, 13:00
Partyzant Radoszyce 2-3 Lubrzanka Kajetanów 8 listopada, 13:00
Pogoń 1945 Staszów 2-2 GKS Rudki 8 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 11 listopada

Star Starachowice 1-5 GKS Rudki 11 listopada, 13:00
Lubrzanka Kajetanów 2-3 Pogoń 1945 Staszów 11 listopada, 13:00
Nida Pińczów 5-0 Partyzant Radoszyce 11 listopada, 13:00
Spartakus Daleszyce 1-0 Naprzód Jędrzejów 11 listopada, 13:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1-1 Czarni Połaniec 11 listopada, 13:00
Alit Ożarów 0-0 Orlicz Suchedniów 11 listopada, 13:00
Wierna Małogoszcz 1-1 Moravia Morawica 11 listopada, 13:00
Neptun Końskie 1-2 AKS 1947 Busko Zdrój 11 listopada, 13:00
Łysica Bodzentyn 1-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 11 listopada, 13:00
OKS Opatów 3-1 Hetman Włoszczowa 11 listopada, 13:00

Kolejka 19 - 14-15 listopada

Hetman Włoszczowa 1-1 Star Starachowice 15 listopada, 13:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 8-0 OKS Opatów 14 listopada, 13:00
AKS 1947 Busko Zdrój 1-0 Łysica Bodzentyn 14 listopada, 11:00
Moravia Morawica 2-1 Neptun Końskie 14 listopada, 11:00
Orlicz Suchedniów 1-1 Wierna Małogoszcz 14 listopada, 13:00
Czarni Połaniec 4-3 Alit Ożarów 15 listopada, 11:00
Naprzód Jędrzejów 1-3 Granat Skarżysko-Kamienna 15 listopada, 13:00
Partyzant Radoszyce 0-2 Spartakus Daleszyce 15 listopada, 13:00
Pogoń 1945 Staszów 0-1 Nida Pińczów 15 listopada, 13:00
GKS Rudki 3-1 Lubrzanka Kajetanów 15 listopada, 13:00

Kolejka 20 - 13-14 marca

Neptun Końskie 1-1 Orlicz Suchedniów 14 marca, 14:00
Star Starachowice 3-1 Lubrzanka Kajetanów 14 marca, 14:00
GKS Rudki 1-2 Nida Pińczów 13 marca, 15:00
Pogoń 1945 Staszów 0-3 Spartakus Daleszyce 14 marca, 14:30
Partyzant Radoszyce 0-6 Granat Skarżysko-Kamienna 14 marca, 14:00
Naprzód Jędrzejów 3-3 Alit Ożarów 14 marca, 14:00
Czarni Połaniec 3-2 Wierna Małogoszcz 14 marca, 11:00
Moravia Morawica 1-2 Łysica Bodzentyn 14 marca, 14:00
AKS 1947 Busko Zdrój 6-2 OKS Opatów 13 marca, 13:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-2 Hetman Włoszczowa 13 marca, 15:00

Kolejka 21 - 20-21 marca

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-3 Star Starachowice 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Hetman Włoszczowa 1-2 AKS 1947 Busko Zdrój 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
OKS Opatów 1-3 Moravia Morawica 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Łysica Bodzentyn 1-1 Orlicz Suchedniów 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Neptun Końskie 0-0 Czarni Połaniec 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wierna Małogoszcz 3-1 Naprzód Jędrzejów 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Alit Ożarów 4-1 Partyzant Radoszyce 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Granat Skarżysko-Kamienna 1-1 Pogoń 1945 Staszów 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Spartakus Daleszyce 0-1 GKS Rudki 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Nida Pińczów 3-1 Lubrzanka Kajetanów 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 22 - 27-28 marca

Star Starachowice 0-0 Nida Pińczów 28 marca, 15:00
Lubrzanka Kajetanów 2-1 Spartakus Daleszyce 28 marca, 15:00
GKS Rudki 1-0 Granat Skarżysko-Kamienna 28 marca, 15:00
Pogoń 1945 Staszów 1-4 Alit Ożarów 28 marca, 15:00
Partyzant Radoszyce 0-1 Wierna Małogoszcz 28 marca, 15:00
Naprzód Jędrzejów 2-1 Neptun Końskie 28 marca, 15:00
Czarni Połaniec 3-1 Łysica Bodzentyn 28 marca, 11:00
Orlicz Suchedniów 1-0 OKS Opatów 28 marca, 15:00
Moravia Morawica 3-1 Hetman Włoszczowa 28 marca, 15:00
AKS 1947 Busko Zdrój 1-4 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 27 marca, 15:00

Kolejka 23 - 3 kwietnia

AKS 1947 Busko Zdrój 1-2 Star Starachowice 3 kwietnia, 16:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-2 Moravia Morawica 3 kwietnia, 11:00
Hetman Włoszczowa 2-6 Orlicz Suchedniów 3 kwietnia, 16:00
OKS Opatów 1-0 Czarni Połaniec 3 kwietnia, 16:00
Łysica Bodzentyn 2-0 Naprzód Jędrzejów 3 kwietnia, 12:00
Neptun Końskie 5-0 Partyzant Radoszyce 3 kwietnia, 13:00
Wierna Małogoszcz 1-2 Pogoń 1945 Staszów 3 kwietnia, 11:00
Alit Ożarów 1-1 GKS Rudki 3 kwietnia, 13:00
Granat Skarżysko-Kamienna 5-0 Lubrzanka Kajetanów 3 kwietnia, 11:30
Spartakus Daleszyce 3-1 Nida Pińczów 3 kwietnia, 13:00

Kolejka 24 - 10-11 kwietnia

Star Starachowice 0-4 Spartakus Daleszyce 10 kwietnia, 16:00
Nida Pińczów 2-0 Granat Skarżysko-Kamienna 11 kwietnia, 16:00
Lubrzanka Kajetanów 0-4 Alit Ożarów 11 kwietnia, 16:00
GKS Rudki 3-2 Wierna Małogoszcz 10 kwietnia, 16:00
Pogoń 1945 Staszów 1-3 Neptun Końskie 11 kwietnia, 16:00
Partyzant Radoszyce 0-1 Łysica Bodzentyn 11 kwietnia, 16:00
Naprzód Jędrzejów 2-0 OKS Opatów 11 kwietnia, 16:00
Czarni Połaniec 4-1 Hetman Włoszczowa 11 kwietnia, 16:00
Orlicz Suchedniów 2-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 11 kwietnia, 16:00
Moravia Morawica 2-1 AKS 1947 Busko Zdrój 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 14 kwietnia

Moravia Morawica 6-2 Star Starachowice 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
AKS 1947 Busko Zdrój 2-0 Orlicz Suchedniów 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-1 Czarni Połaniec 14 kwietnia, 16:30
Hetman Włoszczowa 2-3 Naprzód Jędrzejów 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
OKS Opatów 1-1 Partyzant Radoszyce 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łysica Bodzentyn 2-0 Pogoń 1945 Staszów 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Neptun Końskie 1-1 GKS Rudki 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wierna Małogoszcz 7-0 Lubrzanka Kajetanów 12 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Alit Ożarów 3-1 Nida Pińczów 12 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Granat Skarżysko-Kamienna 1-0 Spartakus Daleszyce 12 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 26 - 17-18 kwietnia

Star Starachowice 3-2 Granat Skarżysko-Kamienna 18 kwietnia, 16:00
Spartakus Daleszyce 1-0 Alit Ożarów 18 kwietnia, 16:00
Nida Pińczów 2-2 Wierna Małogoszcz 18 kwietnia, 16:00
Lubrzanka Kajetanów 1-0 Neptun Końskie 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Rudki 6-2 Łysica Bodzentyn 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu ulewy
Pogoń 1945 Staszów 2-1 OKS Opatów 18 kwietnia, 16:00
Partyzant Radoszyce 2-0 Hetman Włoszczowa 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zalania boiska
Naprzód Jędrzejów 2-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Połaniec 2-1 AKS 1947 Busko Zdrój 17 kwietnia, 16:00
Orlicz Suchedniów 0-2 Moravia Morawica 18 kwietnia, 12:00

Kolejka 27 - 24-25 kwietnia

Orlicz Suchedniów 2-0 Star Starachowice 25 kwietnia, 17:00
Moravia Morawica 1-1 Czarni Połaniec 25 kwietnia, 17:00
AKS 1947 Busko Zdrój 3-0 Naprzód Jędrzejów 24 kwietnia, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6-0 Partyzant Radoszyce 25 kwietnia, 17:00
Hetman Włoszczowa 0-0 Pogoń 1945 Staszów 25 kwietnia, 17:00
OKS Opatów 1-1 GKS Rudki 25 kwietnia, 17:00
Łysica Bodzentyn 0-2 Lubrzanka Kajetanów 24 kwietnia, 13:00
Neptun Końskie 2-1 Nida Pińczów 25 kwietnia, 17:00
Wierna Małogoszcz 2-1 Spartakus Daleszyce 24 kwietnia, 16:00
Alit Ożarów 2-4 Granat Skarżysko-Kamienna 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 28 - 28 kwietnia

Star Starachowice 2-2 Alit Ożarów 28 kwietnia, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 4-0 Wierna Małogoszcz 28 kwietnia, 17:00
Spartakus Daleszyce 2-3 Neptun Końskie 28 kwietnia, 17:00
Nida Pińczów 2-3 Łysica Bodzentyn 28 kwietnia, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 0-0 OKS Opatów 28 kwietnia, 17:00
GKS Rudki 3-1 Hetman Włoszczowa 28 kwietnia, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 0-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 28 kwietnia, 17:00
Partyzant Radoszyce 1-1 AKS 1947 Busko Zdrój 28 kwietnia, 17:00
Naprzód Jędrzejów 0-1 Moravia Morawica 28 kwietnia, 17:00
Czarni Połaniec 0-2 Orlicz Suchedniów 28 kwietnia, 17:30

Kolejka 29 - 1-2 maja

Czarni Połaniec 4-0 Star Starachowice 1 maja, 15:00
Orlicz Suchedniów 2-0 Naprzód Jędrzejów 2 maja, 17:00
Moravia Morawica 1-1 Partyzant Radoszyce 1 maja, 17:00
AKS 1947 Busko Zdrój 0-1 Pogoń 1945 Staszów 1 maja, 19:47
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-0 GKS Rudki 2 maja, 17:00
Hetman Włoszczowa 2-3 Lubrzanka Kajetanów 2 maja, 17:00
OKS Opatów 2-3 Nida Pińczów 2 maja, 17:00
Łysica Bodzentyn 0-1 Spartakus Daleszyce 1 maja, 14:00
Neptun Końskie 1-3 Granat Skarżysko-Kamienna 2 maja, 13:00
Wierna Małogoszcz 1-1 Alit Ożarów 1 maja, 16:00

Kolejka 30 - 8-9 maja

Star Starachowice 2-4 Wierna Małogoszcz 8 maja, 17:00
Alit Ożarów 5-0 Neptun Końskie 8 maja, 13:00
Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 Łysica Bodzentyn 8 maja, 17:00
Spartakus Daleszyce 1-2 OKS Opatów 9 maja, 17:00
Nida Pińczów 1-0 Hetman Włoszczowa 8 maja, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 2-7 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 9 maja, 17:00
GKS Rudki 1-2 AKS 1947 Busko Zdrój 9 maja, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 0-3 Moravia Morawica 9 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce 0-2 Orlicz Suchedniów 9 maja, 17:00
Naprzód Jędrzejów 0-4 Czarni Połaniec 9 maja, 17:00

Kolejka 31 - 15-16 maja

Naprzód Jędrzejów 0-1 Star Starachowice 16 maja, 17:00
Czarni Połaniec 6-0 Partyzant Radoszyce 15 maja, 15:00
Orlicz Suchedniów 0-0 Pogoń 1945 Staszów 16 maja, 17:00
Moravia Morawica 1-0 GKS Rudki 16 maja, 17:00
AKS 1947 Busko Zdrój 7-1 Lubrzanka Kajetanów 15 maja, 19:47
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Nida Pińczów 15 maja, 17:30
Hetman Włoszczowa 1-2 Spartakus Daleszyce 16 maja, 17:00
OKS Opatów 1-3 Granat Skarżysko-Kamienna 16 maja, 17:00
Łysica Bodzentyn 1-2 Alit Ożarów 16 maja, 17:00
Neptun Końskie 1-1 Wierna Małogoszcz 16 maja, 17:00

Kolejka 32 - 19 maja

Star Starachowice 1-0 Neptun Końskie 19 maja, 17:30
Wierna Małogoszcz 4-1 Łysica Bodzentyn 19 maja, 17:30
Alit Ożarów 1-1 OKS Opatów 19 maja, 17:30
Granat Skarżysko-Kamienna 2-1 Hetman Włoszczowa 19 maja, 17:30
Spartakus Daleszyce 3-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 19 maja, 17:30
Nida Pińczów 1-1 AKS 1947 Busko Zdrój 19 maja, 17:30
Lubrzanka Kajetanów 0-5 Moravia Morawica 19 maja, 17:30
GKS Rudki 1-2 Orlicz Suchedniów 19 maja, 17:30
Pogoń 1945 Staszów 0-8 Czarni Połaniec 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (19 maja, 17:30) odwołany
Partyzant Radoszyce 1-1 Naprzód Jędrzejów 19 maja, 17:30

Kolejka 33 - 22-23 maja

Partyzant Radoszyce 0-1 Star Starachowice 23 maja, 17:00
Naprzód Jędrzejów 1-0 Pogoń 1945 Staszów 23 maja, 17:00
Czarni Połaniec 5-1 GKS Rudki 22 maja, 17:00
Orlicz Suchedniów 1-1 Lubrzanka Kajetanów 23 maja, 17:00
Moravia Morawica 4-1 Nida Pińczów 23 maja, 17:00
AKS 1947 Busko Zdrój 1-0 Spartakus Daleszyce 22 maja, 19:47
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-2 Granat Skarżysko-Kamienna 22 maja, 17:30
Hetman Włoszczowa 3-0 Alit Ożarów 22 maja, 13:30
OKS Opatów 1-2 Wierna Małogoszcz 23 maja, 17:00
Łysica Bodzentyn 2-2 Neptun Końskie 23 maja, 17:00

Kolejka 34 - 29-30 maja

Star Starachowice 0-1 Łysica Bodzentyn 29 maja, 17:00
Neptun Końskie 2-0 OKS Opatów 30 maja, 17:00
Wierna Małogoszcz 4-1 Hetman Włoszczowa 29 maja, 17:00
Alit Ożarów 0-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 29 maja, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 0-1 AKS 1947 Busko Zdrój 29 maja, 17:00
Spartakus Daleszyce 2-0 Moravia Morawica 30 maja, 17:00
Nida Pińczów 2-0 Orlicz Suchedniów 30 maja, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 1-4 Czarni Połaniec 30 maja, 17:00
GKS Rudki 1-1 Naprzód Jędrzejów 29 maja, 16:00
Pogoń 1945 Staszów 2-2 Partyzant Radoszyce 29 maja, 11:00

Kolejka 35 - 3 czerwca

Pogoń 1945 Staszów 1-0 Star Starachowice 3 czerwca, 17:00
Partyzant Radoszyce 1-3 GKS Rudki 3 czerwca, 17:00
Naprzód Jędrzejów 1-0 Lubrzanka Kajetanów 3 czerwca, 17:00
Czarni Połaniec 1-0 Nida Pińczów 3 czerwca, 17:00
Orlicz Suchedniów 0-2 Spartakus Daleszyce 3 czerwca, 17:00
Moravia Morawica 2-1 Granat Skarżysko-Kamienna 3 czerwca, 16:30
AKS 1947 Busko Zdrój 5-1 Alit Ożarów 3 czerwca, 18:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4-0 Wierna Małogoszcz 2 czerwca, 17:30
Hetman Włoszczowa 0-3 Neptun Końskie 3 czerwca, 17:00
OKS Opatów 2-4 Łysica Bodzentyn 3 czerwca, 17:00

Kolejka 36 - 5-6 czerwca

Star Starachowice 1-0 OKS Opatów 6 czerwca, 17:00
Łysica Bodzentyn 1-2 Hetman Włoszczowa 6 czerwca, 17:00
Neptun Końskie 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6 czerwca, 17:00
Wierna Małogoszcz 1-3 AKS 1947 Busko Zdrój 6 czerwca, 11:00
Alit Ożarów 2-1 Moravia Morawica 6 czerwca, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 0-0 Orlicz Suchedniów 6 czerwca, 17:00
Spartakus Daleszyce 3-0 Czarni Połaniec 6 czerwca, 18:00
(wo)
przerwany w 90. minucie przy stanie 2-2 - goście zrezygnowali z dalszej gry
Nida Pińczów 3-0 Naprzód Jędrzejów 6 czerwca, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 2-1 Partyzant Radoszyce 6 czerwca, 17:00
GKS Rudki 2-0 Pogoń 1945 Staszów 6 czerwca, 17:00

Kolejka 37 - 19-20 czerwca

GKS Rudki 2-1 Star Starachowice 19 czerwca, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 1-2 Lubrzanka Kajetanów 20 czerwca, 17:00
Partyzant Radoszyce 0-3 Nida Pińczów 20 czerwca, 17:00
Naprzód Jędrzejów 6-1 Spartakus Daleszyce 20 czerwca, 17:00
Czarni Połaniec 2-1 Granat Skarżysko-Kamienna 20 czerwca, 17:00
Orlicz Suchedniów 2-0 Alit Ożarów 20 czerwca, 17:00
Moravia Morawica 2-0 Wierna Małogoszcz 20 czerwca, 17:00
AKS 1947 Busko Zdrój 1-0 Neptun Końskie 20 czerwca, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-0 Łysica Bodzentyn 18 czerwca, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Hetman Włoszczowa 4-1 OKS Opatów 20 czerwca, 17:00

Kolejka 38 - 26-27 czerwca

Star Starachowice 2-2 Hetman Włoszczowa 26 czerwca, 17:00
OKS Opatów 4-5 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 26 czerwca, 12:00
Łysica Bodzentyn 1-5 AKS 1947 Busko Zdrój 26 czerwca, 16:00
Neptun Końskie 1-0 Moravia Morawica 26 czerwca, 17:00
Wierna Małogoszcz 5-2 Orlicz Suchedniów 26 czerwca, 16:00
Alit Ożarów 3-0 Czarni Połaniec 26 czerwca, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 6-0 Naprzód Jędrzejów 26 czerwca, 17:00
Spartakus Daleszyce 3-0 Partyzant Radoszyce 26 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Nida Pińczów 0-0 Pogoń 1945 Staszów 26 czerwca, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 1-1 GKS Rudki 26 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (IV)

III liga 2020/2021 (IV)

hummel IV liga 2020/2021 (lubelska I)
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska II)
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska (mistrzowska))
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska (spadkowa))
Keeza IV liga 2020/2021 (małopolska (wschód))
Keeza IV liga 2020/2021 (małopolska (zachód))
IV liga 2020/2021 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2020/2021 (świętokrzyska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas