[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

hummel IV liga 2020/2021, grupa: lubelska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 64 21 1 0 83-7 10 1 0 47-4 11 0 0 36-3
2.  Victoria Żmudź 22 44 13 5 4 40-16 8 2 1 27-6 5 3 3 13-10
3.  Granit Bychawa 22 40 12 4 6 42-22 9 1 1 26-7 3 3 5 16-15
4.  Świdniczanka Świdnik 22 39 12 3 7 45-25 6 2 3 22-13 6 1 4 23-12
5.  Kryształ Werbkowice 22 37 11 4 7 33-25 7 2 2 18-9 4 2 5 15-16
6.  Huczwa Tyszowce 22 33 10 3 9 38-33 5 1 5 19-16 5 2 4 19-17 2 3 1 0 1 7-2
7.  Gryf Gmina Zamość 22 33 10 3 9 27-39 7 1 3 15-16 3 2 6 12-23 2 3 1 0 1 2-7
8.  Grom Różaniec 22 31 9 4 9 35-24 5 1 5 19-12 4 3 4 16-12
9.  Unia Hrubieszów 22 24 6 6 10 26-49 4 3 4 16-21 2 3 6 10-28
10.  Kłos Gmina Chełm 22 22 6 4 12 20-33 2 4 5 11-15 4 0 7 9-18
11.  Łada 1945 Biłgoraj 22 7 2 1 19 11-78 1 1 9 7-31 1 0 10 4-47
12.  Unia Białopole 22 3 1 0 21 21-70 0 0 11 7-37 1 0 10 14-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski    1-0 5-0 1-0 2-2 2-0 6-0 2-0 4-1 8-0 10-0 6-1 
 2 Victoria Żmudź0-3     3-0 4-3 1-0 3-0 0-0 0-0 9-0 2-0 3-0 2-0 
 3 Granit Bychawa0-2 1-0     1-0 2-0 2-2 2-1 2-1 3-0 3-0 6-0 4-1 
 4 Świdniczanka Świdnik1-3 0-0 2-0     0-3* 1-2 4-0 3-3 3-0 1-0 3-0 4-2 
 5 Kryształ Werbkowice0-3 3-2 1-0 0-0     3-2 2-0 0-1 0-0 1-0 6-0 2-1 
 6 Huczwa Tyszowce0-4 1-2 2-1 0-1 4-0     6-0 0-3 3-3 0-1 2-1 1-0 
 7 Gryf Gmina Zamość0-6 0-2 0-3 2-1 0-0 2-1     2-1 2-0 1-0 1-0 5-2 
 8 Grom Różaniec0-1 0-1 2-2 1-2 3-1 0-1 0-2     3-0* 2-0 5-0 3-2 
 9 Unia Hrubieszów1-3 1-1 0-0 0-2 2-1 3-3 0-6 1-0     0-3* 5-0 3-2 
 10 Kłos Gmina Chełm0-4 1-1 0-0 0-1 1-5 0-2 1-1 0-1 0-0     5-0 3-0 
 11 Łada 1945 Biłgoraj0-2 2-3 0-6 2-7 0-1 0-3* 1-0 2-2 0-2 0-2     0-3 
 12 Unia Białopole1-5 0-1 0-4 1-6 1-2 1-3 1-2 0-4 1-4 0-3 1-3     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Victoria Żmudź 0-0 Gryf Gmina Zamość 2 sierpnia, 18:00
Granit Bychawa 3-0 Unia Hrubieszów 2 sierpnia, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 8-0 Kłos Gmina Chełm 2 sierpnia, 17:00
Świdniczanka Świdnik 4-2 Unia Białopole 1 sierpnia, 11:00
Grom Różaniec 3-1 Kryształ Werbkowice 2 sierpnia, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-3 Huczwa Tyszowce 2 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Gryf Gmina Zamość 2-1 Huczwa Tyszowce 9 sierpnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 6-0 Łada 1945 Biłgoraj 9 sierpnia, 17:00
Unia Białopole 0-4 Grom Różaniec 8 sierpnia, 16:00
Kłos Gmina Chełm 0-1 Świdniczanka Świdnik 8 sierpnia, 16:00
Unia Hrubieszów 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 sierpnia, 17:00
Victoria Żmudź 3-0 Granit Bychawa 8 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 12 sierpnia

Granit Bychawa 2-1 Gryf Gmina Zamość 12 sierpnia, 17:30
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Victoria Żmudź 12 sierpnia, 17:00
Świdniczanka Świdnik 3-0 Unia Hrubieszów 12 sierpnia, 17:00
Grom Różaniec 2-0 Kłos Gmina Chełm 12 sierpnia, 18:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-3 Unia Białopole 12 sierpnia, 17:00
Huczwa Tyszowce 4-0 Kryształ Werbkowice 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Gryf Gmina Zamość 0-0 Kryształ Werbkowice 15 sierpnia, 17:00
Unia Białopole 1-3 Huczwa Tyszowce 15 sierpnia, 11:00
Kłos Gmina Chełm 5-0 Łada 1945 Biłgoraj 16 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów 1-0 Grom Różaniec 16 sierpnia, 17:00
Victoria Żmudź 4-3 Świdniczanka Świdnik 15 sierpnia, 16:00
Granit Bychawa 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Tomasovia Tomaszów Lubelski 6-0 Gryf Gmina Zamość 23 sierpnia, 17:00
Świdniczanka Świdnik 2-0 Granit Bychawa 22 sierpnia, 16:00
Grom Różaniec 0-1 Victoria Żmudź 23 sierpnia, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Unia Hrubieszów 22 sierpnia, 17:00
Huczwa Tyszowce 0-1 Kłos Gmina Chełm 23 sierpnia, 16:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Unia Białopole 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Gryf Gmina Zamość 5-2 Unia Białopole 29 sierpnia, 13:00
Kłos Gmina Chełm 1-5 Kryształ Werbkowice 29 sierpnia, 14:00
Unia Hrubieszów 3-3 Huczwa Tyszowce 30 sierpnia, 15:00
Victoria Żmudź 3-0 Łada 1945 Biłgoraj 29 sierpnia, 16:00
Granit Bychawa 2-1 Grom Różaniec 29 sierpnia, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Świdniczanka Świdnik 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 7 - 5-6 września

Świdniczanka Świdnik 4-0 Gryf Gmina Zamość 6 września, 14:00
Grom Różaniec 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 września, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-6 Granit Bychawa 6 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 1-2 Victoria Żmudź 6 września, 16:00
Kryształ Werbkowice 0-0 Unia Hrubieszów 6 września, 16:00
Unia Białopole 0-3 Kłos Gmina Chełm 5 września, 11:00

Kolejka 8 - 12-13 września

Gryf Gmina Zamość 1-0 Kłos Gmina Chełm 12 września, 16:00
Unia Hrubieszów 3-2 Unia Białopole 13 września, 16:00
Victoria Żmudź 1-0 Kryształ Werbkowice 12 września, 16:00
Granit Bychawa 2-2 Huczwa Tyszowce 13 września, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 10-0 Łada 1945 Biłgoraj 13 września, 16:00
Świdniczanka Świdnik 3-3 Grom Różaniec 13 września, 13:00

Kolejka 9 - 19-20 września

Grom Różaniec 0-2 Gryf Gmina Zamość 20 września, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-7 Świdniczanka Świdnik 20 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 0-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 września, 15:00
Kryształ Werbkowice 1-0 Granit Bychawa 20 września, 16:00
Unia Białopole 0-1 Victoria Żmudź 20 września, 15:00
Kłos Gmina Chełm 0-0 Unia Hrubieszów 20 września, 11:00

Kolejka 10 - 26-27 września

Gryf Gmina Zamość 2-0 Unia Hrubieszów 26 września, 16:00
Victoria Żmudź 2-0 Kłos Gmina Chełm 26 września, 16:00
Granit Bychawa 4-1 Unia Białopole 27 września, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Kryształ Werbkowice 27 września, 15:00
Świdniczanka Świdnik 1-2 Huczwa Tyszowce 27 września, 13:00
Grom Różaniec 5-0 Łada 1945 Biłgoraj 27 września, 16:00

Kolejka 11 - 3-4 października

Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Gryf Gmina Zamość 3 października, 16:00
Huczwa Tyszowce 0-3 Grom Różaniec 4 października, 15:00
Kryształ Werbkowice 0-0 Świdniczanka Świdnik 4 października, 15:00
Unia Białopole 1-5 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 października, 15:00
Kłos Gmina Chełm 0-0 Granit Bychawa 3 października, 11:00
Unia Hrubieszów 1-1 Victoria Żmudź 4 października, 15:00

Kolejka 12 - 10-11 października

Gryf Gmina Zamość 0-2 Victoria Żmudź 11 października, 15:00
Unia Hrubieszów 0-0 Granit Bychawa 10 października, 11:00
Kłos Gmina Chełm 0-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 października, 11:00
Unia Białopole 1-6 Świdniczanka Świdnik 11 października, 14:00
Kryształ Werbkowice 0-1 Grom Różaniec 11 października, 15:00
Huczwa Tyszowce 2-1 Łada 1945 Biłgoraj 11 października, 15:00

Kolejka 13 - 17-18 października

Huczwa Tyszowce 6-0 Gryf Gmina Zamość 18 października, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-1 Kryształ Werbkowice 18 października, 15:00
Grom Różaniec 3-2 Unia Białopole 18 października, 15:00
Świdniczanka Świdnik 1-0 Kłos Gmina Chełm 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (4 listopada, 14:00) odwołany
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-1 Unia Hrubieszów 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie (28 października) odwołany
Granit Bychawa 1-0 Victoria Żmudź 17 października, 15:00

Kolejka 14 - 24-25 października

Gryf Gmina Zamość 0-3 Granit Bychawa 4 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (24 października, 15:00) odwołany
Victoria Żmudź 0-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 października, 14:00
Unia Hrubieszów 0-2 Świdniczanka Świdnik 25 października, 14:00
Kłos Gmina Chełm 0-1 Grom Różaniec 24 października, 14:00
Unia Białopole 1-3 Łada 1945 Biłgoraj 4 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (25 października, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kryształ Werbkowice 3-2 Huczwa Tyszowce 4 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (25 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 15 - 31 października

Kryształ Werbkowice 2-0 Gryf Gmina Zamość 31 października, 13:00
Huczwa Tyszowce 1-0 Unia Białopole 31 października, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Kłos Gmina Chełm 31 października, 14:00
Grom Różaniec 3-0 Unia Hrubieszów 31 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-0
Świdniczanka Świdnik 0-0 Victoria Żmudź 31 października, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-0 Granit Bychawa 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (31 października, 13:00) odwołany

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Gryf Gmina Zamość 0-6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 12:00) odwołany
Granit Bychawa 1-0 Świdniczanka Świdnik 28 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Victoria Żmudź 0-0 Grom Różaniec 7 listopada, 13:00
Unia Hrubieszów 5-0 Łada 1945 Biłgoraj 28 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (8 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kłos Gmina Chełm 0-2 Huczwa Tyszowce 7 listopada, 11:00
Unia Białopole 1-2 Kryształ Werbkowice 8 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 11 listopada

Unia Białopole 1-2 Gryf Gmina Zamość 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kryształ Werbkowice 1-0 Kłos Gmina Chełm 11 listopada, 13:00
Huczwa Tyszowce 3-3 Unia Hrubieszów 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany
Łada 1945 Biłgoraj 2-3 Victoria Żmudź 5 grudnia, 12:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 14:00) odwołany / w drugim terminie (18 listopada, 13:00) odwołany
Grom Różaniec 2-2 Granit Bychawa 11 listopada, 14:00
Świdniczanka Świdnik 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 18 - 14-15 listopada

Gryf Gmina Zamość 2-1 Świdniczanka Świdnik 14 listopada, 12:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Grom Różaniec 15 listopada, 13:00
Granit Bychawa 6-0 Łada 1945 Biłgoraj 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (15 listopada, 13:00) odwołany
Victoria Żmudź 3-0 Huczwa Tyszowce 29 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 12:00) odwołany / w drugim terminie (2 grudnia, 13:00) odwołany
Unia Hrubieszów 2-1 Kryształ Werbkowice 15 listopada, 13:00
Kłos Gmina Chełm 3-0 Unia Białopole 14 listopada, 11:00

Kolejka 19 - 21-22 listopada

Kłos Gmina Chełm 1-1 Gryf Gmina Zamość 21 listopada, 11:00
Unia Białopole 1-4 Unia Hrubieszów 22 listopada, 13:00
Kryształ Werbkowice 3-2 Victoria Żmudź 21 listopada, 13:00
Huczwa Tyszowce 2-1 Granit Bychawa 21 listopada, 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 listopada, 13:00
Grom Różaniec 1-2 Świdniczanka Świdnik 21 listopada, 13:30

Kolejka 20 - 13-14 marca

Gryf Gmina Zamość 2-1 Grom Różaniec 14 marca, 14:30
Świdniczanka Świdnik 3-0 Łada 1945 Biłgoraj 14 marca, 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Huczwa Tyszowce 13 marca, 15:00
Granit Bychawa 2-0 Kryształ Werbkowice 13 marca, 14:30
Victoria Żmudź 2-0 Unia Białopole 13 marca, 11:30
Unia Hrubieszów 0-3 Kłos Gmina Chełm 13 marca, 14:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu

Kolejka 21 - 20-21 marca

Unia Hrubieszów 0-6 Gryf Gmina Zamość 10 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kłos Gmina Chełm 1-1 Victoria Żmudź 3 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Unia Białopole 0-4 Granit Bychawa 3 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kryształ Werbkowice 0-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Huczwa Tyszowce 0-1 Świdniczanka Świdnik 10 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Łada 1945 Biłgoraj 2-2 Grom Różaniec 11 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 22 - 27-28 marca

Gryf Gmina Zamość 1-0 Łada 1945 Biłgoraj 14 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Grom Różaniec 0-1 Huczwa Tyszowce 14 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Świdniczanka Świdnik 0-3 Kryształ Werbkowice
(wo)
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:00) gospodarze nie przygotowali boiska
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6-1 Unia Białopole 27 marca, 15:00
Granit Bychawa 3-0 Kłos Gmina Chełm 27 marca, 15:30
Victoria Żmudź 9-0 Unia Hrubieszów 14 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Baraże o udział w III lidze (IV)

III liga 2020/2021 (IV)

hummel IV liga 2020/2021 (lubelska I)
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska (mistrzowska))
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska (spadkowa))
Keeza IV liga 2020/2021 (małopolska (wschód))
Keeza IV liga 2020/2021 (małopolska (zachód))
IV liga 2020/2021 (podkarpacka)
IV liga 2020/2021 (świętokrzyska)

Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Biała Podlaska)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Chełm)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Lublin)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Zamość)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas