[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Biała Podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Żabików 26 65 21 2 3 70-27 11 0 2 31-12 10 2 1 39-15
2.  Grom Kąkolewnica 26 57 17 6 3 65-23 9 4 0 33-10 8 2 3 32-13
3.  Bad Boys Zastawie 26 46 13 7 6 60-33 7 4 2 33-16 6 3 4 27-17 2 3 1 0 1 4-4
4.  ŁKS Łazy 26 46 15 1 10 72-52 8 0 5 31-29 7 1 5 41-23 2 3 1 0 1 4-4
5.  LKS Milanów 26 42 12 6 8 60-53 7 3 3 27-20 5 3 5 33-33
6.  LZS Dobryń 26 41 12 5 9 63-46 7 2 4 37-22 5 3 5 26-24
7.  Orzeł Czemierniki 26 40 12 4 10 44-39 8 2 3 25-19 4 2 7 19-20
8.  Unia Krzywda 26 39 12 3 11 40-37 5 1 7 14-21 7 2 4 26-16
9.  Sokół Adamów 26 36 11 3 12 51-41 6 2 5 28-22 5 1 7 23-19
10.  Tytan Wisznice 26 26 7 5 14 44-49 4 4 5 23-20 3 1 9 21-29 4 10 3 1 0 11-5
11.  Kujawiak Stanin 26 26 7 5 14 37-52 3 2 8 17-25 4 3 6 20-27 4 4 1 1 2 6-7
12.  Granica Terespol 26 26 8 2 16 39-70 5 1 7 24-32 3 1 9 15-38 4 3 1 0 3 3-8
13.  Bór Dąbie 26 19 6 1 19 43-86 5 0 8 30-39 1 1 11 13-47
14.  Ar-Tig Huta Dąbrowa 26 11 3 2 21 23-103 0 1 12 11-60 3 1 9 12-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Unia Żabików    2-0 0-2 7-4 3-1 2-0 2-0 1-4 1-0 3-1 3-0 3-0* 3-0 1-0 
 2 Grom Kąkolewnica0-0     1-0 1-1 4-4 2-2 1-0 3-0 2-1 4-1 2-0 5-1 4-0 4-0 
 3 Bad Boys Zastawie2-2 1-2     2-1 2-2 2-3 2-2 2-0 2-1 2-1 1-1 3-0* 6-1 6-0 
 4 ŁKS Łazy1-4 0-6 3-2     5-2 1-0 3-1 0-3 1-2 2-1 1-3 5-2 2-1 7-2 
 5 LKS Milanów1-3 0-2 3-3 1-5     4-0 1-1 2-1 1-1 3-1 1-0 4-1 3-2 3-0 
 6 LZS Dobryń2-3 1-1 2-0 4-1 6-1     0-2 1-2 1-5 3-0 5-0 2-2 3-1 7-4 
 7 Orzeł Czemierniki3-0 0-4 0-5 2-1 2-2 2-1     2-2 2-1 2-0 4-1 3-1 3-0 0-1 
 8 Unia Krzywda0-5 0-1 1-2 0-1 0-3 0-2 2-1     3-2 1-1 1-0 4-1 2-0 0-2 
 9 Sokół Adamów0-3 2-1 2-1 2-1 0-3 1-1 1-3 0-1     3-2 3-3 5-1 9-1 0-1 
 10 Tytan Wisznice0-4 1-1 1-1 0-3 5-1 0-3 0-1 2-2 0-1     3-3 3-0 4-0 4-0 
 11 Kujawiak Stanin1-2 1-0 1-1 0-2 3-1 3-4 2-1 0-3 1-3 1-2     0-1 2-3 2-2 
 12 Granica Terespol1-3 1-3 1-4 2-7 0-3 2-2 3-0* 2-1 3-2 1-3 1-2     4-2 3-0* 
 13 Bór Dąbie1-4 3-5 2-5 1-7 3-4 4-2 1-0 1-5 2-1 4-2 2-3 0-1     6-0 
 14 Ar-Tig Huta Dąbrowa3-6 1-6 0-1 1-7 0-6 1-6 2-7 0-2 0-3* 0-6 0-4 1-4 2-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

LZS Dobryń 2-0 Bad Boys Zastawie 16 sierpnia, 16:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 2-2 Bór Dąbie 16 sierpnia, 16:00
Tytan Wisznice 0-4 Unia Żabików 16 sierpnia, 16:00
Sokół Adamów 5-1 Granica Terespol 16 sierpnia, 16:00
Orzeł Czemierniki 0-4 Grom Kąkolewnica 16 sierpnia, 17:00
ŁKS Łazy 0-3 Unia Krzywda 16 sierpnia, 16:00
LKS Milanów 1-0 Kujawiak Stanin 16 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Bad Boys Zastawie 1-1 Kujawiak Stanin 23 sierpnia, 16:00
Unia Krzywda 0-3 LKS Milanów 23 sierpnia, 16:00
Granica Terespol 3-0 Orzeł Czemierniki 22 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-2
Unia Żabików 1-0 Sokół Adamów 23 sierpnia, 16:00
Bór Dąbie 4-2 Tytan Wisznice 23 sierpnia, 16:00
LZS Dobryń 7-4 Ar-Tig Huta Dąbrowa 23 sierpnia, 16:00
ŁKS Łazy 0-6 Grom Kąkolewnica 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Ar-Tig Huta Dąbrowa 0-1 Bad Boys Zastawie 30 sierpnia, 16:00
Tytan Wisznice 0-3 LZS Dobryń 30 sierpnia, 13:00
Sokół Adamów 9-1 Bór Dąbie 30 sierpnia, 16:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Orzeł Czemierniki 3-0 Unia Żabików 30 sierpnia, 16:00
ŁKS Łazy 5-2 Granica Terespol 30 sierpnia, 16:00
LKS Milanów 0-2 Grom Kąkolewnica 30 sierpnia, 16:00
Kujawiak Stanin 0-3 Unia Krzywda 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Bad Boys Zastawie 2-0 Unia Krzywda 6 września, 16:00
Grom Kąkolewnica 2-0 Kujawiak Stanin 6 września, 16:00
Granica Terespol 0-3 LKS Milanów 6 września, 16:00
Unia Żabików 7-4 ŁKS Łazy 6 września, 16:00
Bór Dąbie 1-0 Orzeł Czemierniki 6 września, 16:00
LZS Dobryń 1-5 Sokół Adamów 6 września, 16:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 0-6 Tytan Wisznice 6 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Tytan Wisznice 1-1 Bad Boys Zastawie 13 września, 13:00
Sokół Adamów 0-1 Ar-Tig Huta Dąbrowa 13 września, 16:00
Orzeł Czemierniki 2-1 LZS Dobryń 13 września, 16:00
ŁKS Łazy 2-1 Bór Dąbie 13 września, 16:00
LKS Milanów 1-3 Unia Żabików 13 września, 16:00
Kujawiak Stanin 0-1 Granica Terespol 13 września, 16:00
Unia Krzywda 0-1 Grom Kąkolewnica 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Bad Boys Zastawie 1-2 Grom Kąkolewnica 20 września, 16:00
Granica Terespol 2-1 Unia Krzywda 20 września, 16:00
Unia Żabików 3-0 Kujawiak Stanin 20 września, 16:00
Bór Dąbie 3-4 LKS Milanów 20 września, 16:00
LZS Dobryń 4-1 ŁKS Łazy 20 września, 16:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 2-7 Orzeł Czemierniki 20 września, 16:00
Tytan Wisznice 0-1 Sokół Adamów 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Sokół Adamów 2-1 Bad Boys Zastawie 27 września, 15:00
Orzeł Czemierniki 2-0 Tytan Wisznice 27 września, 15:00
w Wohyniu
ŁKS Łazy 7-2 Ar-Tig Huta Dąbrowa 27 września, 15:00
LKS Milanów 4-0 LZS Dobryń 27 września, 15:00
Kujawiak Stanin 2-3 Bór Dąbie 27 września, 15:00
Unia Krzywda 0-5 Unia Żabików 27 września, 15:00
Grom Kąkolewnica 5-1 Granica Terespol 27 września, 15:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Bad Boys Zastawie 3-0 Granica Terespol 4 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Unia Żabików 2-0 Grom Kąkolewnica 14 listopada, 13:00
Bór Dąbie 1-5 Unia Krzywda 4 października, 15:00
LZS Dobryń 5-0 Kujawiak Stanin 4 października, 15:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 0-6 LKS Milanów 4 października, 15:00
Tytan Wisznice 0-3 ŁKS Łazy 4 października, 15:00
Sokół Adamów 1-3 Orzeł Czemierniki 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Orzeł Czemierniki 0-5 Bad Boys Zastawie 11 października, 14:00
ŁKS Łazy 1-2 Sokół Adamów 15 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (11 października, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Milanów 3-1 Tytan Wisznice 15 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (11 października, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kujawiak Stanin 2-2 Ar-Tig Huta Dąbrowa 11 października, 14:00
Unia Krzywda 0-2 LZS Dobryń 11 października, 14:00
Grom Kąkolewnica 4-0 Bór Dąbie 10 października, 15:00
Granica Terespol 1-3 Unia Żabików 11 października, 14:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Bad Boys Zastawie 2-2 Unia Żabików 18 października, 14:00
Bór Dąbie 0-1 Granica Terespol 18 października, 14:00
LZS Dobryń 1-1 Grom Kąkolewnica 18 października, 14:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 0-2 Unia Krzywda 18 października, 14:00
Tytan Wisznice 3-3 Kujawiak Stanin 18 października, 14:00
Sokół Adamów 0-3 LKS Milanów 18 października, 14:00
Orzeł Czemierniki 2-1 ŁKS Łazy 18 października, 14:00

Kolejka 11 - 24-25 października

ŁKS Łazy 3-2 Bad Boys Zastawie 25 października, 14:00
LKS Milanów 1-1 Orzeł Czemierniki 25 października, 11:00
Kujawiak Stanin 1-3 Sokół Adamów 25 października, 14:00
Unia Krzywda 1-1 Tytan Wisznice 25 października, 14:00
Grom Kąkolewnica 4-0 Ar-Tig Huta Dąbrowa 25 października, 14:00
Granica Terespol 2-2 LZS Dobryń 25 października, 14:00
Unia Żabików 3-0 Bór Dąbie 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Bad Boys Zastawie 6-1 Bór Dąbie 8 listopada, 13:00
LZS Dobryń 2-3 Unia Żabików 8 listopada, 13:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 1-4 Granica Terespol 8 listopada, 13:00
Tytan Wisznice 1-1 Grom Kąkolewnica 8 listopada, 13:00
Sokół Adamów 0-1 Unia Krzywda 8 listopada, 13:00
Orzeł Czemierniki 4-1 Kujawiak Stanin 8 listopada, 13:00
ŁKS Łazy 5-2 LKS Milanów 8 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11 listopada

LKS Milanów 3-3 Bad Boys Zastawie 11 listopada, 13:00
Kujawiak Stanin 0-2 ŁKS Łazy 11 listopada, 13:00
Unia Krzywda 2-1 Orzeł Czemierniki 11 listopada, 13:00
Grom Kąkolewnica 2-1 Sokół Adamów 11 listopada, 13:00
Granica Terespol 1-3 Tytan Wisznice 11 listopada, 13:00
Unia Żabików 1-0 Ar-Tig Huta Dąbrowa 11 listopada, 13:00
Bór Dąbie 4-2 LZS Dobryń 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 27-28 marca

Bad Boys Zastawie 2-3 LZS Dobryń 13 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Bór Dąbie 6-0 Ar-Tig Huta Dąbrowa 13 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Unia Żabików 3-1 Tytan Wisznice 13 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Granica Terespol 3-2 Sokół Adamów 13 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Grom Kąkolewnica 1-0 Orzeł Czemierniki 13 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Unia Krzywda 0-1 ŁKS Łazy 13 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kujawiak Stanin 3-1 LKS Milanów 13 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 15 - 10-11 kwietnia

Grom Kąkolewnica 1-1 ŁKS Łazy 30 kwietnia, 17:00
Kujawiak Stanin 1-1 Bad Boys Zastawie 30 kwietnia, 17:00
LKS Milanów 2-1 Unia Krzywda 30 kwietnia, 17:00
Orzeł Czemierniki 3-1 Granica Terespol 30 kwietnia, 17:00
Sokół Adamów 0-3 Unia Żabików 1 maja, 12:00
Tytan Wisznice 4-0 Bór Dąbie 30 kwietnia, 17:30
Ar-Tig Huta Dąbrowa 1-6 LZS Dobryń 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 17-18 kwietnia

Bad Boys Zastawie 6-0 Ar-Tig Huta Dąbrowa 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Dobryń 3-0 Tytan Wisznice 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Bór Dąbie 2-1 Sokół Adamów 16 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (19 maja, 17:00) odwołany / w trzecim terminie (26 maja, 17:00) odwołany
Unia Żabików 2-0 Orzeł Czemierniki 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (19 maja, 17:00) odwołany
Granica Terespol 2-7 ŁKS Łazy 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Grom Kąkolewnica 4-4 LKS Milanów 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Unia Krzywda 1-0 Kujawiak Stanin 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 24-25 kwietnia

Unia Krzywda 1-2 Bad Boys Zastawie 25 kwietnia, 16:00
Kujawiak Stanin 1-0 Grom Kąkolewnica 25 kwietnia, 16:00
LKS Milanów 4-1 Granica Terespol 25 kwietnia, 17:00
ŁKS Łazy 1-4 Unia Żabików 25 kwietnia, 16:00
Orzeł Czemierniki 3-0 Bór Dąbie 25 kwietnia, 16:00
Sokół Adamów 1-1 LZS Dobryń 25 kwietnia, 16:00
Tytan Wisznice 4-0 Ar-Tig Huta Dąbrowa 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 3 maja

Bad Boys Zastawie 2-1 Tytan Wisznice 3 maja, 16:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 0-3 Sokół Adamów 3 maja, 16:00
(wo)
na boisku 0-2
LZS Dobryń 0-2 Orzeł Czemierniki 3 maja, 16:00
Bór Dąbie 1-7 ŁKS Łazy 3 maja, 16:00
Unia Żabików 3-1 LKS Milanów 3 maja, 17:00
Granica Terespol 1-2 Kujawiak Stanin 3 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 3-0 Unia Krzywda 3 maja, 16:00

Kolejka 19 - 8-9 maja

Grom Kąkolewnica 1-0 Bad Boys Zastawie 9 maja, 16:00
Unia Krzywda 4-1 Granica Terespol 9 maja, 16:00
Kujawiak Stanin 1-2 Unia Żabików 9 maja, 16:00
LKS Milanów 3-2 Bór Dąbie 9 maja, 16:00
ŁKS Łazy 1-0 LZS Dobryń 9 maja, 16:00
Orzeł Czemierniki 0-1 Ar-Tig Huta Dąbrowa 9 maja, 16:00
Sokół Adamów 3-2 Tytan Wisznice 9 maja, 16:00

Kolejka 20 - 15-16 maja

Bad Boys Zastawie 2-1 Sokół Adamów 16 maja, 16:00
Tytan Wisznice 0-1 Orzeł Czemierniki 16 maja, 16:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 1-7 ŁKS Łazy 16 maja, 16:00
LZS Dobryń 6-1 LKS Milanów 16 maja, 16:00
Bór Dąbie 2-3 Kujawiak Stanin 16 maja, 16:00
Unia Żabików 1-4 Unia Krzywda 16 maja, 16:00
Granica Terespol 1-3 Grom Kąkolewnica 16 maja, 16:00

Kolejka 21 - 22-23 maja

Granica Terespol 1-4 Bad Boys Zastawie 23 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 0-0 Unia Żabików 23 maja, 18:00
Unia Krzywda 2-0 Bór Dąbie 23 maja, 16:00
Kujawiak Stanin 3-4 LZS Dobryń 23 maja, 16:00
LKS Milanów 3-0 Ar-Tig Huta Dąbrowa 23 maja, 16:00
ŁKS Łazy 2-1 Tytan Wisznice 23 maja, 16:00
Orzeł Czemierniki 2-1 Sokół Adamów 23 maja, 16:00

Kolejka 22 - 29-30 maja

Bad Boys Zastawie 2-2 Orzeł Czemierniki 30 maja, 16:00
Sokół Adamów 2-1 ŁKS Łazy 30 maja, 16:00
Tytan Wisznice 5-1 LKS Milanów 30 maja, 16:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 0-4 Kujawiak Stanin 30 maja, 16:00
LZS Dobryń 1-2 Unia Krzywda 30 maja, 16:00
Bór Dąbie 3-5 Grom Kąkolewnica 30 maja, 16:00
Unia Żabików 3-0 Granica Terespol 30 maja, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 23 - 3 czerwca

Unia Żabików 0-2 Bad Boys Zastawie 3 czerwca, 14:00
Granica Terespol 4-2 Bór Dąbie 3 czerwca, 18:00
Grom Kąkolewnica 2-2 LZS Dobryń 3 czerwca, 18:00
Unia Krzywda 0-2 Ar-Tig Huta Dąbrowa 3 czerwca, 18:00
Kujawiak Stanin 1-2 Tytan Wisznice 3 czerwca, 18:00
LKS Milanów 1-1 Sokół Adamów 3 czerwca, 14:00
ŁKS Łazy 3-1 Orzeł Czemierniki 3 czerwca, 14:00

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Bad Boys Zastawie 2-1 ŁKS Łazy 5 czerwca, 17:00
Orzeł Czemierniki 2-2 LKS Milanów 6 czerwca, 16:00
Sokół Adamów 3-3 Kujawiak Stanin 6 czerwca, 16:00
Tytan Wisznice 2-2 Unia Krzywda 6 czerwca, 16:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 1-6 Grom Kąkolewnica 6 czerwca, 16:00
LZS Dobryń 2-2 Granica Terespol 6 czerwca, 16:00
Bór Dąbie 1-4 Unia Żabików 6 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 19-20 czerwca

Bór Dąbie 2-5 Bad Boys Zastawie 20 czerwca, 16:00
Unia Żabików 2-0 LZS Dobryń 20 czerwca, 16:00
Granica Terespol 3-0 Ar-Tig Huta Dąbrowa 20 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Grom Kąkolewnica 4-1 Tytan Wisznice 20 czerwca, 16:00
Unia Krzywda 3-2 Sokół Adamów 20 czerwca, 16:00
Kujawiak Stanin 2-1 Orzeł Czemierniki 20 czerwca, 16:00
LKS Milanów 1-5 ŁKS Łazy 20 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 26-27 czerwca

Bad Boys Zastawie 2-2 LKS Milanów 27 czerwca, 16:00
ŁKS Łazy 1-3 Kujawiak Stanin 27 czerwca, 16:00
Orzeł Czemierniki 2-2 Unia Krzywda 27 czerwca, 16:00
Sokół Adamów 2-1 Grom Kąkolewnica 27 czerwca, 16:00
Tytan Wisznice 3-0 Granica Terespol 27 czerwca, 16:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 3-6 Unia Żabików 27 czerwca, 16:00
LZS Dobryń 3-1 Bór Dąbie 27 czerwca, 16:00

hummel IV liga 2020/2021 (lubelska I)
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska II)
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska (mistrzowska))
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska (spadkowa))

Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Chełm)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Lublin)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Zamość)

Keeza Klasa A 2020/2021 (Biała Podlaska I)
Keeza Klasa A 2020/2021 (Biała Podlaska II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas