[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Zamość
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tanew Majdan Stary 34 79 25 4 5 127-34 15 1 1 73-12 10 3 4 54-22 2 3 1 0 1 3-1
2.  Igros Krasnobród 34 79 25 4 5 85-30 12 4 1 45-10 13 0 4 40-20 2 3 1 0 1 1-3
3.  Omega Stary Zamość 34 77 23 8 3 113-26 12 5 0 72-8 11 3 3 41-18
4.  Korona Łaszczów 34 72 22 6 6 95-34 11 4 2 47-16 11 2 4 48-18 2 3 1 0 1 8-6
5.  Błękitni Obsza 34 72 23 3 8 95-47 12 1 4 56-23 11 2 4 39-24 2 3 1 0 1 6-8
6.  Pogoń 96 Łaszczówka 34 67 21 4 9 70-39 9 3 5 32-18 12 1 4 38-21
7.  Olimpia Miączyn 34 58 18 4 12 73-61 10 2 5 42-29 8 2 7 31-32
8.  Roztocze Szczebrzeszyn 34 56 17 5 12 63-46 11 2 4 37-19 6 3 8 26-27 2 6 2 0 0 6-1
9.  Olimpiakos Tarnogród 34 56 18 2 14 72-70 8 1 8 40-38 10 1 6 32-32 2 0 0 0 2 1-6
10.  Granica Lubycza Królewska 34 43 12 7 15 54-60 8 2 7 28-24 4 5 8 26-36
11.  Victoria Łukowa 34 42 12 6 16 53-93 6 4 7 24-34 6 2 9 29-59
12.  Metalowiec Goraj 34 38 11 5 18 57-61 6 1 10 31-36 5 4 8 26-25
13.  Tur Turobin 34 37 10 7 17 43-77 8 2 7 22-32 2 5 10 21-45
14.  Potok Sitno 34 35 11 2 21 39-89 6 1 10 26-36 5 1 11 13-53
15.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 34 26 7 5 22 40-87 3 4 10 28-47 4 1 12 12-40
16.  Sokół Zwierzyniec 34 22 6 4 24 47-106 4 2 11 29-45 2 2 13 18-61
17.  Tarpan Korchów 34 9 2 3 29 39-132 2 0 15 20-60 0 3 14 19-72 2 4 1 1 0 5-4
18.  Orzeł Tereszpol 34 9 2 3 29 27-100 1 2 14 10-43 1 1 15 17-57 2 1 0 1 1 4-5

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Tanew Majdan Stary    3-0 3-1 1-0 2-2 3-2 4-0 4-1 0-2 4-2 3-0* 4-0 5-1 8-0 8-0 7-0 10-1 4-0 
 2 Igros Krasnobród1-0     0-0 1-1 5-2 1-2 4-1 1-0 5-0 1-1 1-1 1-0 2-0 4-0 4-0 5-0 5-0 4-2 
 3 Omega Stary Zamość1-1 7-1     0-0 2-2 3-0 3-0 6-0 3-0 4-1 13-0 0-0 7-0 3-3 2-0 7-0 7-0 4-0 
 4 Korona Łaszczów1-1 2-1 1-1     5-1 0-1 1-3 2-0 3-2 1-0 4-1 1-1 3-0* 10-0 0-0 3-1 6-2 4-1 
 5 Błękitni Obsza1-6 0-3* 1-2 5-3     1-2 5-1 0-0 5-0 2-0 5-1 4-1 2-1 2-0 2-1 7-1 8-1 6-0 
 6 Pogoń 96 Łaszczówka1-2 0-1 0-0 0-3 0-2     1-0 1-1 0-1 3-0* 4-0 3-0 3-1 3-0 5-2 3-1 4-4 1-0 
 7 Olimpia Miączyn3-1 0-3 0-6 1-4 3-0 3-1     1-0 1-3 1-1 8-1 2-1 2-2 4-0 0-1 5-3 4-1 4-1 
 8 Roztocze Szczebrzeszyn1-1 1-3 0-2 1-0 1-2 0-5 3-2     2-1 3-0 5-1 2-0 0-0 7-0 2-0 4-1 3-0* 2-1 
 9 Olimpiakos Tarnogród1-7 0-1 2-3 2-3 3-2 2-3 2-1 0-4     3-3 0-3 0-1 3-2 3-1 5-1 5-1 4-1 5-1 
 10 Granica Lubycza Królewska2-1 0-1 1-2 2-1 0-1 0-3 1-2 1-2 4-0     3-2 1-1 1-1 3-1 1-0 3-2 3-1 2-3 
 11 Victoria Łukowa2-5 0-4 2-1 2-4 2-3 2-2 2-2 2-0 1-1 0-4     0-4 2-0 2-1 2-0 0-1 1-1 2-1 
 12 Metalowiec Goraj5-1 1-5 0-4 0-2 0-3 1-2 1-2 2-0 2-3 2-0 2-6     6-3 1-2 0-1 1-1 4-1 3-0 
 13 Tur Turobin0-3 1-3 1-7 1-4 0-4 1-0 1-1 0-0 0-2 2-3 3-0 3-2     2-0 2-1 1-0 2-1 2-1 
 14 Potok Sitno1-6 2-1 0-1 1-2 0-1 1-2 1-3 3-1 0-2 5-1 1-2 0-8 4-1     2-0 2-4 2-0 1-1 
 15 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)0-4 2-6 1-2 1-5 0-2 2-4 1-2 2-5 1-4 1-1 2-2 2-2 3-3 0-1     2-1 4-1 4-2 
 16 Sokół Zwierzyniec0-1 0-1 5-3 0-7 1-3 0-4 0-3 1-4 2-4 2-2 2-3 1-4 2-2 0-1 4-0     4-3 5-0 
 17 Tarpan Korchów2-8 0-3 1-3 0-6 0-5 1-2 1-4 0-6 2-5 1-4 1-2 0-1 0-2 1-2 0-3 6-1     4-3 
 18 Orzeł Tereszpol0-6 1-3 0-3 0-3 0-4 0-3 1-4 1-2 1-2 1-3 2-4 1-0 0-2 0-1 1-2 0-0 1-1     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Błękitni Obsza 1-2 Pogoń 96 Łaszczówka 1 sierpnia, 17:00
Omega Stary Zamość 0-0 Korona Łaszczów 1 sierpnia, 17:30
Granica Lubycza Królewska 2-1 Tanew Majdan Stary 1 sierpnia, 17:00
Tur Turobin 3-0 Victoria Łukowa 2 sierpnia, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-2 Metalowiec Goraj 1 sierpnia, 16:00
Sokół Zwierzyniec 1-4 Roztocze Szczebrzeszyn 2 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn 1-3 Olimpiakos Tarnogród 1 sierpnia, 17:00
Tarpan Korchów 1-2 Potok Sitno 2 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 4-2 Orzeł Tereszpol 2 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Pogoń 96 Łaszczówka 3-0 Potok Sitno 8 sierpnia, 13:00
Olimpiakos Tarnogród 4-1 Tarpan Korchów 8 sierpnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-2 Olimpia Miączyn 8 sierpnia, 17:00
Metalowiec Goraj 1-1 Sokół Zwierzyniec 8 sierpnia, 16:00
Victoria Łukowa 2-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 8 sierpnia, 17:00
Tanew Majdan Stary 5-1 Tur Turobin 9 sierpnia, 14:00
Igros Krasnobród 1-1 Granica Lubycza Królewska 8 sierpnia, 13:00
Korona Łaszczów 4-1 Orzeł Tereszpol 9 sierpnia, 18:00
Błękitni Obsza 1-2 Omega Stary Zamość 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Omega Stary Zamość 3-0 Pogoń 96 Łaszczówka 15 sierpnia, 11:00
Granica Lubycza Królewska 2-1 Korona Łaszczów 15 sierpnia, 17:00
Tur Turobin 1-3 Igros Krasnobród 16 sierpnia, 16:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-4 Tanew Majdan Stary 16 sierpnia, 16:00
Sokół Zwierzyniec 2-3 Victoria Łukowa 16 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn 2-1 Metalowiec Goraj 16 sierpnia, 15:00
Tarpan Korchów 0-6 Roztocze Szczebrzeszyn 16 sierpnia, 17:00
Potok Sitno 0-2 Olimpiakos Tarnogród 15 sierpnia, 11:00
Błękitni Obsza 6-0 Orzeł Tereszpol 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Pogoń 96 Łaszczówka 0-1 Olimpiakos Tarnogród 22 sierpnia, 11:00
Roztocze Szczebrzeszyn 7-0 Potok Sitno 22 sierpnia, 17:00
Metalowiec Goraj 4-1 Tarpan Korchów 22 sierpnia, 17:00
Victoria Łukowa 2-2 Olimpia Miączyn 22 sierpnia, 11:00
Tanew Majdan Stary 7-0 Sokół Zwierzyniec 23 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 4-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 23 sierpnia, 17:00
Błękitni Obsza 2-0 Granica Lubycza Królewska 22 sierpnia, 11:00
Omega Stary Zamość 4-0 Orzeł Tereszpol 23 sierpnia, 14:00
Tur Turobin 1-4 Korona Łaszczów 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Granica Lubycza Królewska 1-2 Omega Stary Zamość 30 sierpnia, 15:00
Tur Turobin 0-4 Błękitni Obsza 30 sierpnia, 16:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-5 Korona Łaszczów 30 sierpnia, 16:00
Sokół Zwierzyniec 0-1 Igros Krasnobród 30 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn 3-1 Tanew Majdan Stary 29 sierpnia, 17:00
Tarpan Korchów 1-2 Victoria Łukowa 30 sierpnia, 17:00
Potok Sitno 0-8 Metalowiec Goraj 30 sierpnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 0-4 Roztocze Szczebrzeszyn 29 sierpnia, 13:00
Pogoń 96 Łaszczówka 1-0 Orzeł Tereszpol 30 sierpnia, 15:00

Kolejka 6 - 5-6 września

Pogoń 96 Łaszczówka 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 5 września, 17:00
Metalowiec Goraj 2-3 Olimpiakos Tarnogród 6 września, 16:00
Victoria Łukowa 2-1 Potok Sitno 6 września, 16:00
Tanew Majdan Stary 10-1 Tarpan Korchów 6 września, 17:00
Igros Krasnobród 4-1 Olimpia Miączyn 5 września, 11:00
Korona Łaszczów 3-1 Sokół Zwierzyniec 6 września, 16:00
Błękitni Obsza 2-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 5 września, 11:00
Omega Stary Zamość 7-0 Tur Turobin 6 września, 16:00
Orzeł Tereszpol 1-3 Granica Lubycza Królewska 5 września, 16:00

Kolejka 7 - 12-13 września

Granica Lubycza Królewska 0-3 Pogoń 96 Łaszczówka 13 września, 15:00
Tur Turobin 2-1 Orzeł Tereszpol 13 września, 15:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-2 Omega Stary Zamość 13 września, 16:00
Sokół Zwierzyniec 1-3 Błękitni Obsza 12 września, 11:00
Olimpia Miączyn 1-4 Korona Łaszczów 12 września, 16:00
Tarpan Korchów 0-3 Igros Krasnobród 13 września, 16:00
Potok Sitno 1-6 Tanew Majdan Stary 13 września, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 0-3 Victoria Łukowa 13 września, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Metalowiec Goraj 13 września, 17:00

Kolejka 8 - 19-20 września

Pogoń 96 Łaszczówka 3-0 Metalowiec Goraj 20 września, 15:00
Victoria Łukowa 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 20 września, 15:00
Tanew Majdan Stary 0-2 Olimpiakos Tarnogród 19 września, 11:00
Igros Krasnobród 4-0 Potok Sitno 19 września, 13:00
Korona Łaszczów 6-2 Tarpan Korchów 19 września, 15:00
Błękitni Obsza 5-1 Olimpia Miączyn 19 września, 16:00
Omega Stary Zamość 7-0 Sokół Zwierzyniec 19 września, 13:00
Orzeł Tereszpol 1-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 19 września, 16:00
Granica Lubycza Królewska 1-1 Tur Turobin 20 września, 15:00

Kolejka 9 - 26-27 września

Tur Turobin 1-0 Pogoń 96 Łaszczówka 26 września, 12:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-1 Granica Lubycza Królewska 27 września, 15:30
Sokół Zwierzyniec 5-0 Orzeł Tereszpol 27 września, 14:00
Olimpia Miączyn 0-6 Omega Stary Zamość 26 września, 16:00
Tarpan Korchów 0-5 Błękitni Obsza 27 września, 16:00
Potok Sitno 1-2 Korona Łaszczów 27 września, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 0-1 Igros Krasnobród 26 września, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Tanew Majdan Stary 27 września, 16:00
Metalowiec Goraj 2-6 Victoria Łukowa 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 3-4 października

Pogoń 96 Łaszczówka 4-0 Victoria Łukowa 4 października, 15:00
Tanew Majdan Stary 4-0 Metalowiec Goraj 4 października, 16:00
Igros Krasnobród 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn 3 października, 11:00
Korona Łaszczów 3-2 Olimpiakos Tarnogród 4 października, 14:30
Błękitni Obsza 2-0 Potok Sitno 3 października, 15:00
Omega Stary Zamość 7-0 Tarpan Korchów 3 października, 15:00
Orzeł Tereszpol 1-4 Olimpia Miączyn 4 października, 13:00
Granica Lubycza Królewska 3-2 Sokół Zwierzyniec 3 października, 15:00
Tur Turobin 2-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 4 października, 12:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-4 Pogoń 96 Łaszczówka 21 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 października, 15:00) odwołany
Sokół Zwierzyniec 2-2 Tur Turobin 11 października, 15:00
Olimpia Miączyn 1-1 Granica Lubycza Królewska 10 października, 15:00
Tarpan Korchów 4-3 Orzeł Tereszpol 11 października, 15:00
Potok Sitno 0-1 Omega Stary Zamość 10 października, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 3-2 Błękitni Obsza 11 października, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-0 Korona Łaszczów 10 października, 16:00
Metalowiec Goraj 1-5 Igros Krasnobród 11 października, 15:00
Victoria Łukowa 2-5 Tanew Majdan Stary 11 października, 14:00

Kolejka 12 - 17-18 października

Pogoń 96 Łaszczówka 1-2 Tanew Majdan Stary 17 października, 13:00
Igros Krasnobród 1-1 Victoria Łukowa 18 października, 15:00
Korona Łaszczów 1-1 Metalowiec Goraj 18 października, 14:00
Błękitni Obsza 0-0 Roztocze Szczebrzeszyn 18 października, 15:00
Omega Stary Zamość 3-0 Olimpiakos Tarnogród 17 października, 14:00
Orzeł Tereszpol 0-1 Potok Sitno 18 października, 15:00
Granica Lubycza Królewska 3-1 Tarpan Korchów 18 października, 14:00
Tur Turobin 1-1 Olimpia Miączyn 18 października, 14:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-1 Sokół Zwierzyniec 17 października, 15:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Sokół Zwierzyniec 0-4 Pogoń 96 Łaszczówka 25 października, 14:00
Olimpia Miączyn 0-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 24 października, 15:00
Tarpan Korchów 0-2 Tur Turobin 25 października, 14:00
Potok Sitno 5-1 Granica Lubycza Królewska 25 października, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 5-1 Orzeł Tereszpol 21 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (24 października, 13:00) odwołany
Roztocze Szczebrzeszyn 0-2 Omega Stary Zamość 25 października, 14:00
Metalowiec Goraj 0-3 Błękitni Obsza 21 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (25 października, 14:00) odwołany
Victoria Łukowa 2-4 Korona Łaszczów 25 października, 14:00
Tanew Majdan Stary 3-0 Igros Krasnobród 25 października, 14:00

Kolejka 14 - 31 października

Pogoń 96 Łaszczówka 0-1 Igros Krasnobród 31 października, 11:00
Korona Łaszczów 1-1 Tanew Majdan Stary 31 października, 13:30
Błękitni Obsza 5-1 Victoria Łukowa 31 października, 14:00
Omega Stary Zamość 0-0 Metalowiec Goraj 31 października, 13:00
Orzeł Tereszpol 1-2 Roztocze Szczebrzeszyn 31 października, 14:00
Granica Lubycza Królewska 4-0 Olimpiakos Tarnogród 31 października, 13:00
Tur Turobin 2-0 Potok Sitno 31 października, 11:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 4-1 Tarpan Korchów 31 października, 13:00
Sokół Zwierzyniec 0-3 Olimpia Miączyn 31 października, 13:00

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Olimpia Miączyn 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka 7 listopada, 11:00
Tarpan Korchów 6-1 Sokół Zwierzyniec 8 listopada, 13:00
Potok Sitno 2-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 7 listopada, 13:30
Olimpiakos Tarnogród 3-2 Tur Turobin 7 listopada, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Granica Lubycza Królewska 8 listopada, 13:00
Metalowiec Goraj 3-0 Orzeł Tereszpol 8 listopada, 13:30
Victoria Łukowa 2-1 Omega Stary Zamość 21 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (8 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tanew Majdan Stary 2-2 Błękitni Obsza 8 listopada, 13:30
Igros Krasnobród 1-1 Korona Łaszczów 8 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 11 listopada

Pogoń 96 Łaszczówka 0-3 Korona Łaszczów 11 listopada, 13:30
Błękitni Obsza 0-3 Igros Krasnobród 11 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 1-1
Omega Stary Zamość 1-1 Tanew Majdan Stary 11 listopada, 13:00
Orzeł Tereszpol 2-4 Victoria Łukowa 11 listopada, 13:30
Granica Lubycza Królewska 1-1 Metalowiec Goraj 11 listopada, 13:00
Tur Turobin 0-0 Roztocze Szczebrzeszyn 11 listopada, 13:30
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-4 Olimpiakos Tarnogród 11 listopada, 13:30
Sokół Zwierzyniec 0-1 Potok Sitno 11 listopada, 13:00
Olimpia Miączyn 4-1 Tarpan Korchów 11 listopada, 11:00

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Tarpan Korchów 1-2 Pogoń 96 Łaszczówka 15 listopada, 13:00
Potok Sitno 1-3 Olimpia Miączyn 14 listopada, 13:00
Olimpiakos Tarnogród 5-1 Sokół Zwierzyniec 14 listopada, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 15 listopada, 13:00
Metalowiec Goraj 6-3 Tur Turobin 15 listopada, 13:00
Victoria Łukowa 0-4 Granica Lubycza Królewska 14 listopada, 13:00
Tanew Majdan Stary 4-0 Orzeł Tereszpol 14 listopada, 13:00
Igros Krasnobród 0-0 Omega Stary Zamość 15 listopada, 13:00
Korona Łaszczów 5-1 Błękitni Obsza 14 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 13-14 marca

Orzeł Tereszpol 1-3 Igros Krasnobród 14 marca, 13:00
Pogoń 96 Łaszczówka 0-2 Błękitni Obsza 14 marca, 14:00
Korona Łaszczów 1-1 Omega Stary Zamość 14 marca, 14:00
Tanew Majdan Stary 4-2 Granica Lubycza Królewska 13 marca, 13:00
Victoria Łukowa 2-0 Tur Turobin 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Metalowiec Goraj 0-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 14 marca, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 4-1 Sokół Zwierzyniec 14 marca, 13:00
Olimpiakos Tarnogród 2-1 Olimpia Miączyn 13 marca, 13:00
Potok Sitno 2-0 Tarpan Korchów 14 marca, 13:00

Kolejka 19 - 20-21 marca

Potok Sitno 1-2 Pogoń 96 Łaszczówka 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tarpan Korchów 2-5 Olimpiakos Tarnogród 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (21 kwietnia, 17:00) odwołany
Olimpia Miączyn 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół Zwierzyniec 1-4 Metalowiec Goraj 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-2 Victoria Łukowa 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tur Turobin 0-3 Tanew Majdan Stary 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Granica Lubycza Królewska 0-1 Igros Krasnobród 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Tereszpol 0-3 Korona Łaszczów 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Omega Stary Zamość 2-2 Błękitni Obsza 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 20 - 27-28 marca

Orzeł Tereszpol 0-4 Błękitni Obsza 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń 96 Łaszczówka 0-0 Omega Stary Zamość 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Łaszczów 1-0 Granica Lubycza Królewska 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Igros Krasnobród 2-0 Tur Turobin 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tanew Majdan Stary 8-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Victoria Łukowa 0-1 Sokół Zwierzyniec 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Metalowiec Goraj 1-2 Olimpia Miączyn 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Tarpan Korchów 5 maja, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (27 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Olimpiakos Tarnogród 3-1 Potok Sitno 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 21 - 31 marca

Korona Łaszczów 3-0 Tur Turobin 19 maja, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Olimpiakos Tarnogród 2-3 Pogoń 96 Łaszczówka 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Potok Sitno 3-1 Roztocze Szczebrzeszyn 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tarpan Korchów 0-1 Metalowiec Goraj 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Olimpia Miączyn 8-1 Victoria Łukowa 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół Zwierzyniec 0-1 Tanew Majdan Stary 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-6 Igros Krasnobród 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Granica Lubycza Królewska 0-1 Błękitni Obsza 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Tereszpol 0-3 Omega Stary Zamość 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 22 - 10-11 kwietnia

Orzeł Tereszpol 0-3 Pogoń 96 Łaszczówka 10 kwietnia, 16:00
Omega Stary Zamość 4-1 Granica Lubycza Królewska 10 kwietnia, 14:00
Błękitni Obsza 2-1 Tur Turobin 10 kwietnia, 15:00
Korona Łaszczów 0-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 11 kwietnia, 15:00
Igros Krasnobród 5-0 Sokół Zwierzyniec 10 kwietnia, 15:00
Tanew Majdan Stary 4-0 Olimpia Miączyn 11 kwietnia, 15:00
Victoria Łukowa 1-1 Tarpan Korchów 11 kwietnia, 14:00
Metalowiec Goraj 1-2 Potok Sitno 10 kwietnia, 12:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Olimpiakos Tarnogród 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 17-18 kwietnia

Roztocze Szczebrzeszyn 0-5 Pogoń 96 Łaszczówka 17 kwietnia, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 0-1 Metalowiec Goraj 17 kwietnia, 16:00
Potok Sitno 1-2 Victoria Łukowa 17 kwietnia, 13:00
Tarpan Korchów 2-8 Tanew Majdan Stary 18 kwietnia, 16:00
Olimpia Miączyn 0-3 Igros Krasnobród 17 kwietnia, 16:00
Sokół Zwierzyniec 0-7 Korona Łaszczów 17 kwietnia, 16:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-2 Błękitni Obsza 18 kwietnia, 16:00
Tur Turobin 1-7 Omega Stary Zamość 18 kwietnia, 15:00
Granica Lubycza Królewska 2-3 Orzeł Tereszpol 18 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 24-25 kwietnia

Pogoń 96 Łaszczówka 3-0 Granica Lubycza Królewska 24 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-0
Orzeł Tereszpol 0-2 Tur Turobin 25 kwietnia, 16:00
Omega Stary Zamość 2-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 24 kwietnia, 16:00
Błękitni Obsza 7-1 Sokół Zwierzyniec 24 kwietnia, 16:00
Korona Łaszczów 1-3 Olimpia Miączyn 25 kwietnia, 15:00
Igros Krasnobród 5-0 Tarpan Korchów 24 kwietnia, 16:00
Tanew Majdan Stary 8-0 Potok Sitno 25 kwietnia, 16:00
Victoria Łukowa 1-1 Olimpiakos Tarnogród 25 kwietnia, 16:00
Metalowiec Goraj 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 25 kwietnia, 16:30

Kolejka 25 - 1-2 maja

Metalowiec Goraj 1-2 Pogoń 96 Łaszczówka 2 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 5-1 Victoria Łukowa 1 maja, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 1-7 Tanew Majdan Stary 1 maja, 13:00
Potok Sitno 2-1 Igros Krasnobród 2 maja, 14:30
Tarpan Korchów 0-6 Korona Łaszczów 2 maja, 16:00
Olimpia Miączyn 3-0 Błękitni Obsza 1 maja, 16:00
Sokół Zwierzyniec 5-3 Omega Stary Zamość 1 maja, 16:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 4-2 Orzeł Tereszpol 1 maja, 16:00
Tur Turobin 2-3 Granica Lubycza Królewska 1 maja, 17:00

Kolejka 26 - 8-9 maja

Pogoń 96 Łaszczówka 3-1 Tur Turobin 8 maja, 16:00
Granica Lubycza Królewska 1-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 9 maja, 16:00
Orzeł Tereszpol 0-0 Sokół Zwierzyniec 8 maja, 17:00
Omega Stary Zamość 3-0 Olimpia Miączyn 8 maja, 16:00
Błękitni Obsza 8-1 Tarpan Korchów 8 maja, 17:00
Korona Łaszczów 10-0 Potok Sitno 9 maja, 16:00
Igros Krasnobród 5-0 Olimpiakos Tarnogród 8 maja, 13:00
Tanew Majdan Stary 4-1 Roztocze Szczebrzeszyn 9 maja, 16:00
Victoria Łukowa 0-4 Metalowiec Goraj 8 maja, 16:00

Kolejka 27 - 15-16 maja

Victoria Łukowa 2-2 Pogoń 96 Łaszczówka 16 maja, 16:00
Metalowiec Goraj 5-1 Tanew Majdan Stary 16 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-3 Igros Krasnobród 15 maja, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 2-3 Korona Łaszczów 15 maja, 13:00
Potok Sitno 0-1 Błękitni Obsza 15 maja, 16:00
Tarpan Korchów 1-3 Omega Stary Zamość 16 maja, 17:00
Olimpia Miączyn 4-1 Orzeł Tereszpol 15 maja, 16:00
Sokół Zwierzyniec 2-2 Granica Lubycza Królewska 15 maja, 16:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-3 Tur Turobin 16 maja, 16:00

Kolejka 28 - 22-23 maja

Pogoń 96 Łaszczówka 5-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 22 maja, 16:00
Tur Turobin 1-0 Sokół Zwierzyniec 23 maja, 13:00
Granica Lubycza Królewska 1-2 Olimpia Miączyn 22 maja, 17:00
Orzeł Tereszpol 1-1 Tarpan Korchów 22 maja, 17:00
Omega Stary Zamość 3-3 Potok Sitno 22 maja, 11:00
Błękitni Obsza 5-0 Olimpiakos Tarnogród 22 maja, 17:00
Korona Łaszczów 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 23 maja, 16:00
Igros Krasnobród 1-0 Metalowiec Goraj 22 maja, 12:00
Tanew Majdan Stary 3-0 Victoria Łukowa 23 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Kolejka 29 - 29-30 maja

Tanew Majdan Stary 3-2 Pogoń 96 Łaszczówka 30 maja, 17:00
Victoria Łukowa 0-4 Igros Krasnobród 30 maja, 17:00
Metalowiec Goraj 0-2 Korona Łaszczów 29 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Błękitni Obsza 29 maja, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 2-3 Omega Stary Zamość 29 maja, 16:00
Potok Sitno 1-1 Orzeł Tereszpol 30 maja, 16:00
Tarpan Korchów 1-4 Granica Lubycza Królewska 30 maja, 14:00
Olimpia Miączyn 2-2 Tur Turobin 29 maja, 17:00
Sokół Zwierzyniec 4-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 30 maja, 16:00

Kolejka 30 - 2 czerwca

Pogoń 96 Łaszczówka 3-1 Sokół Zwierzyniec 2 czerwca, 18:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-2 Olimpia Miączyn 2 czerwca, 17:00
Tur Turobin 2-1 Tarpan Korchów 2 czerwca, 18:00
Granica Lubycza Królewska 3-1 Potok Sitno 2 czerwca, 17:00
Orzeł Tereszpol 1-2 Olimpiakos Tarnogród 2 czerwca, 18:00
Omega Stary Zamość 6-0 Roztocze Szczebrzeszyn 2 czerwca, 18:00
Błękitni Obsza 4-1 Metalowiec Goraj 2 czerwca, 18:00
Korona Łaszczów 4-1 Victoria Łukowa 2 czerwca, 18:00
Igros Krasnobród 1-0 Tanew Majdan Stary 2 czerwca, 17:00

Kolejka 31 - 5-6 czerwca

Igros Krasnobród 1-2 Pogoń 96 Łaszczówka 6 czerwca, 17:00
Tanew Majdan Stary 1-0 Korona Łaszczów 6 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa 2-3 Błękitni Obsza 6 czerwca, 17:00
Metalowiec Goraj 0-4 Omega Stary Zamość 6 czerwca, 18:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Orzeł Tereszpol 5 czerwca, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 3-3 Granica Lubycza Królewska 6 czerwca, 17:00
Potok Sitno 4-1 Tur Turobin 5 czerwca, 17:00
Tarpan Korchów 0-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 6 czerwca, 17:00
Olimpia Miączyn 5-3 Sokół Zwierzyniec 5 czerwca, 17:00

Kolejka 32 - 12-13 czerwca

Pogoń 96 Łaszczówka 1-0 Olimpia Miączyn 12 czerwca, 13:00
Sokół Zwierzyniec 4-3 Tarpan Korchów 13 czerwca, 16:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-1 Potok Sitno 12 czerwca, 16:00
Tur Turobin 0-2 Olimpiakos Tarnogród 13 czerwca, 14:00
Granica Lubycza Królewska 1-2 Roztocze Szczebrzeszyn 13 czerwca, 16:00
Orzeł Tereszpol 1-0 Metalowiec Goraj 12 czerwca, 17:00
Omega Stary Zamość 13-0 Victoria Łukowa 12 czerwca, 16:00
Błękitni Obsza 1-6 Tanew Majdan Stary 12 czerwca, 17:00
Korona Łaszczów 2-1 Igros Krasnobród 12 czerwca, 13:00

Kolejka 33 - 19-20 czerwca

Korona Łaszczów 0-1 Pogoń 96 Łaszczówka 19 czerwca, 18:00
Igros Krasnobród 5-2 Błękitni Obsza 19 czerwca, 18:00
Tanew Majdan Stary 3-1 Omega Stary Zamość 19 czerwca, 16:00
Victoria Łukowa 2-1 Orzeł Tereszpol 19 czerwca, 12:00
Metalowiec Goraj 2-0 Granica Lubycza Królewska 19 czerwca, 18:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-0 Tur Turobin 19 czerwca, 18:00
Olimpiakos Tarnogród 5-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 19 czerwca, 18:00
Potok Sitno 2-4 Sokół Zwierzyniec 19 czerwca, 18:00
Tarpan Korchów 1-4 Olimpia Miączyn 19 czerwca, 18:00

Kolejka 34 - 26-27 czerwca

Pogoń 96 Łaszczówka 4-4 Tarpan Korchów 26 czerwca, 18:00
Olimpia Miączyn 4-0 Potok Sitno 26 czerwca, 17:00
Sokół Zwierzyniec 2-4 Olimpiakos Tarnogród 26 czerwca, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-5 Roztocze Szczebrzeszyn 26 czerwca, 17:00
Tur Turobin 3-2 Metalowiec Goraj 27 czerwca, 18:00
Granica Lubycza Królewska 3-2 Victoria Łukowa 26 czerwca, 15:00
Orzeł Tereszpol 0-6 Tanew Majdan Stary 27 czerwca, 18:00
Omega Stary Zamość 7-1 Igros Krasnobród 27 czerwca, 18:00
Błękitni Obsza 5-3 Korona Łaszczów 27 czerwca, 18:00

hummel IV liga 2020/2021 (lubelska I)
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska II)
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska (mistrzowska))
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska (spadkowa))

Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Biała Podlaska)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Chełm)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Lublin)

Keeza Klasa A 2020/2021 (Zamość)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas