[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

hummel IV liga 2020/2021, grupa: lubelska (spadkowa)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik II Łęczna 12 55 7 2 3 22-9 4 1 1 14-5 3 1 2 8-4
2.  Sparta Rejowiec Fabryczny 12 55 8 1 3 18-5 4 0 2 7-4 4 1 1 11-1
3.  Opolanin Opole Lubelskie 12 54 8 2 2 45-18 6 0 0 28-7 2 2 2 17-11
4.  Gryf Gmina Zamość 12 48 4 3 5 15-12 4 0 2 12-5 0 3 3 3-7
5.  Orlęta Łuków 12 47 6 4 2 28-12 4 2 0 16-3 2 2 2 12-9
6.  Kłos Gmina Chełm 12 43 6 3 3 15-9 3 2 1 7-5 3 1 2 8-4 2 4 1 1 0 3-2
7.  Start Krasnystaw 12 43 8 3 1 24-4 3 2 1 9-2 5 1 0 15-2 2 1 0 1 1 2-3
8.  Grom Różaniec 12 40 2 3 7 22-29 1 1 4 15-15 1 2 3 7-14
9.  Bizon Jeleniec 12 26 3 2 7 18-32 2 2 2 10-9 1 0 5 8-23
10.  Łada 1945 Biłgoraj 12 24 5 2 5 16-22 3 1 2 8-7 2 1 3 8-15
11.  Unia Białopole 12 9 1 3 8 12-35 1 3 2 8-11 0 0 6 4-24
12.  Unia Hrubieszów 12 24 0 0 12 0-48 0 0 6 0-28 0 0 6 0-20
Unia Hrubieszów wycofała się z rozgrywek po 4. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Górnik II Łęczna    2-1 2-1 1-1 0-2 6-0 3-0* 
 2 Sparta Rejowiec Fabryczny    1-0 0-1 2-0 0-3 1-0 3-0* 
 3 Opolanin Opole Lubelskie    2-0 2-1 8-3 7-1 6-2 3-0* 
 4 Gryf Gmina Zamość0-2 1-0 3-1     2-1 0-1 6-0 
 5 Orlęta Łuków0-0     0-0 3-2 3-0 5-1 5-0 
 6 Kłos Gmina Chełm2-1 0-2 2-0 0-0     2-2 1-0 
 7 Start Krasnystaw1-1 0-1     0-0 3-0 2-0 3-0* 
 8 Grom Różaniec1-1 0-3 3-4 2-5 0-2     9-0 
 9 Bizon Jeleniec1-1 0-4 0-1     2-2 4-1 3-0* 
 10 Łada 1945 Biłgoraj1-0 0-3 1-1 4-2 0-1 2-0     
 11 Unia Białopole0-1 0-0 2-2 1-1 0-6 5-1     
 12 Unia Hrubieszów0-3* 0-3* 0-9 0-3* 0-3* 0-7     

Kolejka 1 - 17-18 kwietnia

Górnik II Łęczna 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 18 kwietnia, 14:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Kłos Gmina Chełm 18 kwietnia, 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 6-2 Unia Białopole 18 kwietnia, 15:00
Gryf Gmina Zamość 0-1 Start Krasnystaw 18 kwietnia, 15:00
Grom Różaniec 2-5 Orlęta Łuków 18 kwietnia, 15:00
Unia Hrubieszów 0-7 Bizon Jeleniec 18 kwietnia, 15:00

Kolejka 2 - 24-25 kwietnia

Bizon Jeleniec 1-1 Gryf Gmina Zamość 24 kwietnia, 13:00
Start Krasnystaw 0-0 Grom Różaniec 24 kwietnia, 11:00
Orlęta Łuków 5-0 Unia Hrubieszów 24 kwietnia, 16:00
przerwany w 12. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Unia Białopole 0-1 Górnik II Łęczna 24 kwietnia, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-3 Sparta Rejowiec Fabryczny 25 kwietnia, 16:00
Kłos Gmina Chełm 2-0 Opolanin Opole Lubelskie 24 kwietnia, 13:00

Kolejka 3 - 28 kwietnia

Grom Różaniec 1-1 Górnik II Łęczna 29 kwietnia, 16:30
Gryf Gmina Zamość 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 29 kwietnia, 17:00
Unia Hrubieszów 0-9 Opolanin Opole Lubelskie 29 kwietnia, 16:00
Kłos Gmina Chełm 1-0 Bizon Jeleniec 29 kwietnia, 17:00
Unia Białopole 1-1 Orlęta Łuków 29 kwietnia, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-1 Start Krasnystaw 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 4 - 3 maja

Górnik II Łęczna 2-1 Gryf Gmina Zamość 3 maja, 14:30
Bizon Jeleniec 0-1 Grom Różaniec 3 maja, 12:00
Opolanin Opole Lubelskie 7-1 Łada 1945 Biłgoraj 3 maja, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Unia Białopole 3 maja, 16:00
Orlęta Łuków 0-0 Kłos Gmina Chełm 3 maja, 12:00
Start Krasnystaw 3-0 Unia Hrubieszów 3 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 5 - 8-9 maja

Kłos Gmina Chełm 2-1 Górnik II Łęczna 8 maja, 15:00
Gryf Gmina Zamość 2-1 Orlęta Łuków 8 maja, 17:00
Grom Różaniec 3-4 Opolanin Opole Lubelskie 9 maja, 17:00
Unia Hrubieszów 0-3 Sparta Rejowiec Fabryczny
(wo)
Unia Białopole 0-6 Start Krasnystaw 8 maja, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Bizon Jeleniec 9 maja, 17:00

Kolejka 6 - 15-16 maja

Górnik II Łęczna 3-0 Unia Hrubieszów
(wo)
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Gryf Gmina Zamość 16 maja, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Grom Różaniec 16 maja, 12:00
Orlęta Łuków 3-0 Łada 1945 Biłgoraj 16 maja, 16:00
Kłos Gmina Chełm 2-2 Start Krasnystaw 15 maja, 15:00
Bizon Jeleniec 4-1 Unia Białopole 15 maja, 17:00

Kolejka 7 - 22-23 maja

Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Górnik II Łęczna 22 maja, 17:00
Kłos Gmina Chełm 0-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 22 maja, 17:00
Unia Białopole 2-2 Opolanin Opole Lubelskie 23 maja, 16:00
Start Krasnystaw 1-1 Gryf Gmina Zamość 23 maja, 17:00
Orlęta Łuków 3-2 Grom Różaniec 22 maja, 17:00
Bizon Jeleniec 3-0 Unia Hrubieszów
(wo)

Kolejka 8 - 29-30 maja

Gryf Gmina Zamość 6-0 Bizon Jeleniec 29 maja, 14:00
Grom Różaniec 0-2 Start Krasnystaw 30 maja, 16:00
Unia Hrubieszów 0-3 Orlęta Łuków
(wo)
Górnik II Łęczna 6-0 Unia Białopole 30 maja, 11:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-3 Łada 1945 Biłgoraj 29 maja, 13:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Kłos Gmina Chełm 29 maja, 12:00

Kolejka 9 - 2 czerwca

Górnik II Łęczna 1-1 Grom Różaniec 2 czerwca, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Gryf Gmina Zamość 2 czerwca, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 3-0 Unia Hrubieszów
(wo)
Bizon Jeleniec 0-4 Kłos Gmina Chełm 2 czerwca, 18:00
Orlęta Łuków 5-1 Unia Białopole 2 czerwca, 17:00
Start Krasnystaw 3-0 Łada 1945 Biłgoraj 2 czerwca, 16:30

Kolejka 10 - 5-6 czerwca

Gryf Gmina Zamość 0-2 Górnik II Łęczna 5 czerwca, 17:00
Grom Różaniec 9-0 Bizon Jeleniec 6 czerwca, 18:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Opolanin Opole Lubelskie 6 czerwca, 17:00
Unia Białopole 0-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 6 czerwca, 16:00
Kłos Gmina Chełm 0-0 Orlęta Łuków 5 czerwca, 12:00
Unia Hrubieszów 0-3 Start Krasnystaw
(wo)

Kolejka 11 - 12-13 czerwca

Górnik II Łęczna 2-1 Kłos Gmina Chełm 12 czerwca, 17:00
Orlęta Łuków 0-0 Gryf Gmina Zamość 12 czerwca, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 8-3 Grom Różaniec 12 czerwca, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-0 Unia Hrubieszów
(wo)
Start Krasnystaw 2-0 Unia Białopole 12 czerwca, 17:00
Bizon Jeleniec 2-2 Łada 1945 Biłgoraj 12 czerwca, 17:00

Kolejka 12 - 19-20 czerwca

Unia Hrubieszów 0-3 Górnik II Łęczna
(wo)
Gryf Gmina Zamość 3-1 Opolanin Opole Lubelskie 19 czerwca, 13:00
Grom Różaniec 0-3 Sparta Rejowiec Fabryczny 19 czerwca, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 4-2 Orlęta Łuków 19 czerwca, 17:00
Start Krasnystaw 0-1 Kłos Gmina Chełm 19 czerwca, 17:00
Unia Białopole 5-1 Bizon Jeleniec 19 czerwca, 17:00

III liga 2020/2021 (IV)

hummel IV liga 2020/2021 (lubelska I)
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska II)
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska (mistrzowska))
Keeza IV liga 2020/2021 (małopolska (wschód))
Keeza IV liga 2020/2021 (małopolska (zachód))
IV liga 2020/2021 (podkarpacka)
IV liga 2020/2021 (świętokrzyska)

Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Biała Podlaska)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Chełm)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Lublin)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Zamość)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas