[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Dębica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Trześń 34 78 25 3 6 102-41 13 1 3 55-21 12 2 3 47-20
2.  Czarnovia Czarna 34 76 23 7 4 84-36 12 3 2 42-16 11 4 2 42-20
3.  Victoria Czermin 34 74 23 5 6 119-43 13 2 2 54-12 10 3 4 65-31
4.  Stal III Mielec 34 65 21 2 11 103-45 11 2 4 58-18 10 0 7 45-27
5.  Piast Wolica Piaskowa 34 63 18 9 7 90-65 12 3 2 50-28 6 6 5 40-37 2 4 1 1 0 5-4
6.  LKS Głowaczowa 34 63 19 6 9 80-58 9 5 3 38-24 10 1 6 42-34 2 1 0 1 1 4-5
7.  Smoczanka Mielec 34 56 17 5 12 73-48 10 3 4 43-20 7 2 8 30-28
8.  Radomyślanka Radomyśl Wielki 34 52 16 4 14 86-69 9 1 7 43-33 7 3 7 43-36
9.  Chemik Pustków 34 51 15 6 13 64-56 9 4 4 33-23 6 2 9 31-33
10.  Kamieniarz Golemki 34 50 15 5 14 85-85 8 2 7 51-45 7 3 7 34-40
11.  Sokis Chorzelów 34 43 12 7 15 81-77 8 3 6 46-34 4 4 9 35-43
12.  Płomień Zagorzyce 34 40 12 4 18 63-83 6 2 9 30-39 6 2 9 33-44
13.  Atut Podborze 34 37 10 7 17 57-80 5 6 6 33-34 5 1 11 24-46
14.  Kolorado Wola Chorzelowska 34 33 10 3 21 71-111 6 0 11 44-62 4 3 10 27-49
15.  Korona Majdan Królewski 34 32 10 2 22 61-102 6 0 11 30-49 4 2 11 31-53
16.  Olchovia Olchowa 34 27 7 6 21 45-109 5 2 10 26-44 2 4 11 19-65
17.  LKS Wiewiórka 34 22 6 4 24 48-123 3 3 11 33-58 3 1 13 15-65
18.  Victoria Ocieka 34 11 2 5 27 31-112 1 3 13 16-58 1 2 14 15-54
Piłkarskie Nadzieje Mielec występują jako Stal III Mielec.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Czarni Trześń    3-0 4-2 2-3 5-1 2-1 1-3 1-3 3-2 4-0 1-1 5-1 3-1 5-1 3-1 3-0 8-0 2-1 
 2 Czarnovia Czarna2-2     2-0 2-0 6-1 4-2 2-0 1-1 4-3 1-1 1-0 4-1 2-0 1-2 4-1 4-0 0-1 2-1 
 3 Victoria Czermin1-0 1-1     1-2 0-0 4-3 4-0 5-1 2-0 4-0 7-2 3-1 4-0 0-1 3-0 3-0 9-0 3-1 
 4 Stal III Mielec1-2 4-0 1-3     2-1 2-3 3-0 1-2 1-0 3-1 3-0 2-2 7-0 2-2 5-2 7-0 7-0 7-0 
 5 Piast Wolica Piaskowa1-3 1-2 3-3 2-0     3-2 2-1 5-4 4-0 2-2 3-2 2-1 5-1 4-3 1-1 5-0 2-1 5-2 
 6 LKS Głowaczowa3-2 1-1 1-1 2-0 2-2     1-0 2-2 3-2 2-0 3-2 2-4 0-1 2-0 6-3 6-1 1-2 1-1 
 7 Smoczanka Mielec1-1 2-3 0-0 3-1 3-1 1-3     2-1 0-1 3-1 1-2 2-1 3-0 5-0 5-1 3-0* 7-2 2-2 
 8 Radomyślanka Radomyśl Wielki0-1 0-2 5-4 4-1 3-3 1-4 2-0     3-1 5-2 2-5 1-2 6-2 0-2 1-2 3-0 2-1 5-1 
 9 Chemik Pustków2-0 0-0 0-2 0-3 2-2 2-0 1-3 3-2     2-3 2-1 2-2 2-0 4-3 2-0 1-1 3-0 5-1 
 10 Kamieniarz Golemki1-2 0-4 8-4 2-1 4-2 4-5 1-1 5-2 1-3     4-5 1-5 2-4 3-1 5-3 3-3 4-0 3-0 
 11 Sokis Chorzelów1-5 0-0 0-5* 2-4 1-1 6-4 1-2 3-0 3-1 3-5     2-3 2-2 3-0 5-0 9-1 3-0* 2-1 
 12 Płomień Zagorzyce2-4 2-4 0-3 2-4 0-1 1-2 2-8 1-3 3-2 2-0 2-2     2-1 2-3 4-0 1-1 3-1 1-0 
 13 Atut Podborze1-5 2-4 1-3 3-0* 3-3 0-1 2-2 1-1 1-1 1-1 3-3 1-2     4-2 0-3 3-2 2-1 5-0 
 14 Kolorado Wola Chorzelowska1-4 1-6 2-8 0-7 2-4 0-3* 0-2 1-7 0-5 1-2 0-5 5-3 4-1     4-2 8-0 9-1 6-2 
 15 Korona Majdan Królewski0-4 1-3 0-8 1-6 1-2 1-3 0-4 2-1 1-2 1-2 5-2 4-2 3-2 5-2     1-2 1-4 3-0 
 16 Olchovia Olchowa1-5 1-2 0-9 1-2 1-4 1-1 3-0* 1-2 2-5 3-4 3-1 3-0 0-3 2-2 0-4     3-0* 1-0 
 17 LKS Wiewiórka2-4 0-6 1-4 0-4 1-7 2-4 3-1 2-4 1-1 1-4 2-2 4-1 1-3 6-2 2-5 4-4     1-2 
 18 Victoria Ocieka0-3 1-4 3-6 0-7 1-5 0-1 0-3 0-7 1-2 2-6 1-0 1-2 0-3 1-1 3-3 1-4 1-1     

Kolejka 1 - 25-26 lipca

LKS Wiewiórka 1-3 Atut Podborze 25 lipca, 17:00
Victoria Czermin 2-0 Chemik Pustków 26 lipca, 11:00
Victoria Ocieka 0-3 Czarni Trześń 25 lipca, 18:00
Sokis Chorzelów 0-0 Czarnovia Czarna 25 lipca, 17:00
Smoczanka Mielec 1-3 LKS Głowaczowa 25 lipca, 15:00
Płomień Zagorzyce 2-0 Kamieniarz Golemki 25 lipca, 17:00
Stal III Mielec 2-2 Kolorado Wola Chorzelowska 26 lipca, 11:00
Piast Wolica Piaskowa 1-1 Korona Majdan Królewski 25 lipca, 17:00
Olchovia Olchowa 1-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 26 lipca, 15:00

Kolejka 2 - 1-2 sierpnia

Atut Podborze 1-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 sierpnia, 11:00
Korona Majdan Królewski 1-2 Olchovia Olchowa 2 sierpnia, 15:00
Kolorado Wola Chorzelowska 2-4 Piast Wolica Piaskowa 2 sierpnia, 18:00
Kamieniarz Golemki 2-1 Stal III Mielec 2 sierpnia, 15:00
LKS Głowaczowa 2-4 Płomień Zagorzyce 1 sierpnia, 17:00
Czarnovia Czarna 2-0 Smoczanka Mielec 1 sierpnia, 14:00
Czarni Trześń 1-1 Sokis Chorzelów 1 sierpnia, 18:00
Chemik Pustków 5-1 Victoria Ocieka 1 sierpnia, 17:00
LKS Wiewiórka 1-4 Victoria Czermin 1 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 8-9 sierpnia

Victoria Czermin 4-0 Atut Podborze 9 sierpnia, 11:00
Victoria Ocieka 1-1 LKS Wiewiórka 9 sierpnia, 17:00
Sokis Chorzelów 3-1 Chemik Pustków 9 sierpnia, 17:00
Smoczanka Mielec 1-1 Czarni Trześń 8 sierpnia, 17:00
Płomień Zagorzyce 2-4 Czarnovia Czarna 9 sierpnia, 14:00
Stal III Mielec 2-3 LKS Głowaczowa 8 sierpnia, 17:00
Piast Wolica Piaskowa 2-2 Kamieniarz Golemki 8 sierpnia, 13:30
Olchovia Olchowa 2-2 Kolorado Wola Chorzelowska 9 sierpnia, 15:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-2 Korona Majdan Królewski 9 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Atut Podborze 0-3 Korona Majdan Królewski 16 sierpnia, 11:00
Kolorado Wola Chorzelowska 1-7 Radomyślanka Radomyśl Wielki 16 sierpnia, 16:00
Kamieniarz Golemki 3-3 Olchovia Olchowa 16 sierpnia, 14:00
LKS Głowaczowa 2-2 Piast Wolica Piaskowa 15 sierpnia, 17:00
Czarnovia Czarna 2-0 Stal III Mielec 15 sierpnia, 14:00
Czarni Trześń 5-1 Płomień Zagorzyce 15 sierpnia, 17:00
Chemik Pustków 1-3 Smoczanka Mielec 15 sierpnia, 17:00
LKS Wiewiórka 2-2 Sokis Chorzelów 16 sierpnia, 16:00
Victoria Czermin 3-1 Victoria Ocieka 16 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Victoria Ocieka 0-3 Atut Podborze 22 sierpnia, 17:00
Sokis Chorzelów 0-5 Victoria Czermin 23 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-5; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Smoczanka Mielec 7-2 LKS Wiewiórka 22 sierpnia, 17:00
Płomień Zagorzyce 3-2 Chemik Pustków 23 sierpnia, 14:00
Stal III Mielec 1-2 Czarni Trześń 23 sierpnia, 11:00
Piast Wolica Piaskowa 1-2 Czarnovia Czarna 22 sierpnia, 17:00
Olchovia Olchowa 1-1 LKS Głowaczowa 23 sierpnia, 15:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 5-2 Kamieniarz Golemki 23 sierpnia, 17:00
Korona Majdan Królewski 5-2 Kolorado Wola Chorzelowska 22 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Atut Podborze 4-2 Kolorado Wola Chorzelowska 30 sierpnia, 11:00
Kamieniarz Golemki 5-3 Korona Majdan Królewski 29 sierpnia, 11:00
LKS Głowaczowa 2-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 29 sierpnia, 17:00
Czarnovia Czarna 4-0 Olchovia Olchowa 29 sierpnia, 17:00
Czarni Trześń 5-1 Piast Wolica Piaskowa 30 sierpnia, 17:00
Chemik Pustków 0-3 Stal III Mielec 29 sierpnia, 17:00
LKS Wiewiórka 4-1 Płomień Zagorzyce 30 sierpnia, 16:00
Victoria Czermin 4-0 Smoczanka Mielec 30 sierpnia, 11:00
Victoria Ocieka 1-0 Sokis Chorzelów 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 7 - 5-6 września

Sokis Chorzelów 2-2 Atut Podborze 5 września, 17:00
Smoczanka Mielec 2-2 Victoria Ocieka 9 września, 17:30
Płomień Zagorzyce 0-3 Victoria Czermin 6 września, 14:00
Stal III Mielec 7-0 LKS Wiewiórka 6 września, 11:00
Piast Wolica Piaskowa 4-0 Chemik Pustków 5 września, 17:00
Olchovia Olchowa 1-5 Czarni Trześń 6 września, 15:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-2 Czarnovia Czarna 6 września, 17:00
Korona Majdan Królewski 1-3 LKS Głowaczowa 5 września, 17:00
Kolorado Wola Chorzelowska 1-2 Kamieniarz Golemki 6 września, 15:00

Kolejka 8 - 12-13 września

Atut Podborze 1-1 Kamieniarz Golemki 13 września, 11:00
LKS Głowaczowa 2-0 Kolorado Wola Chorzelowska 12 września, 16:00
Czarnovia Czarna 4-1 Korona Majdan Królewski 12 września, 16:30
Czarni Trześń 1-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 12 września, 16:00
Chemik Pustków 1-1 Olchovia Olchowa 12 września, 16:00
LKS Wiewiórka 1-7 Piast Wolica Piaskowa 12 września, 16:00
Victoria Czermin 1-2 Stal III Mielec 13 września, 11:00
Victoria Ocieka 1-2 Płomień Zagorzyce 13 września, 17:00
Sokis Chorzelów 1-2 Smoczanka Mielec 13 września, 17:00

Kolejka 9 - 19-20 września

Smoczanka Mielec 3-0 Atut Podborze 19 września, 11:00
Płomień Zagorzyce 2-2 Sokis Chorzelów 20 września, 14:00
Stal III Mielec 7-0 Victoria Ocieka 19 września, 11:00
Piast Wolica Piaskowa 3-3 Victoria Czermin 20 września, 15:00
Olchovia Olchowa 3-0 LKS Wiewiórka 19 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-1 Chemik Pustków 20 września, 16:00
Korona Majdan Królewski 0-4 Czarni Trześń 19 września, 17:00
Kolorado Wola Chorzelowska 1-6 Czarnovia Czarna 20 września, 15:00
Kamieniarz Golemki 4-5 LKS Głowaczowa 19 września, 16:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-5; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska

Kolejka 10 - 26-27 września

Atut Podborze 0-1 LKS Głowaczowa 26 września, 16:00
Czarnovia Czarna 1-1 Kamieniarz Golemki 26 września, 16:00
Czarni Trześń 5-1 Kolorado Wola Chorzelowska 26 września, 16:00
Chemik Pustków 2-0 Korona Majdan Królewski 26 września, 16:00
LKS Wiewiórka 2-4 Radomyślanka Radomyśl Wielki 27 września, 15:00
Victoria Czermin 3-0 Olchovia Olchowa 27 września, 11:00
Victoria Ocieka 1-5 Piast Wolica Piaskowa 26 września, 16:00
Sokis Chorzelów 2-4 Stal III Mielec 27 września, 16:00
Smoczanka Mielec 2-1 Płomień Zagorzyce 26 września, 16:00

Kolejka 11 - 3-4 października

Płomień Zagorzyce 2-1 Atut Podborze 4 października, 14:00
Stal III Mielec 3-0 Smoczanka Mielec 3 października, 11:00
Piast Wolica Piaskowa 3-2 Sokis Chorzelów 3 października, 11:00
Olchovia Olchowa 1-0 Victoria Ocieka 4 października, 15:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 5-4 Victoria Czermin 4 października, 16:00
Korona Majdan Królewski 1-4 LKS Wiewiórka 3 października, 16:00
Kolorado Wola Chorzelowska 0-5 Chemik Pustków 4 października, 15:00
Kamieniarz Golemki 1-2 Czarni Trześń 4 października, 15:00
LKS Głowaczowa 1-1 Czarnovia Czarna 3 października, 11:00

Kolejka 12 - 10-11 października

Atut Podborze 2-4 Czarnovia Czarna 11 października, 12:00
Czarni Trześń 2-1 LKS Głowaczowa 11 października, 15:00
Chemik Pustków 2-3 Kamieniarz Golemki 10 października, 16:00
LKS Wiewiórka 6-2 Kolorado Wola Chorzelowska 11 października, 15:00
Victoria Czermin 3-0 Korona Majdan Królewski 21 października, 15:30
w pierwotnym terminie (11 października, 11:00) odwołany
Victoria Ocieka 0-7 Radomyślanka Radomyśl Wielki 10 października, 11:00
Sokis Chorzelów 9-1 Olchovia Olchowa 11 października, 14:00
Smoczanka Mielec 3-1 Piast Wolica Piaskowa 10 października, 15:00
Płomień Zagorzyce 2-4 Stal III Mielec 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (11 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie (21 października, 15:30) odwołany

Kolejka 13 - 17-18 października

Stal III Mielec 7-0 Atut Podborze 18 października, 11:00
Piast Wolica Piaskowa 2-1 Płomień Zagorzyce 18 października, 15:00
Olchovia Olchowa 3-0 Smoczanka Mielec 17 października, 15:00
(wo)
na boisku 3-4
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-5 Sokis Chorzelów 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) odwołany
Korona Majdan Królewski 3-0 Victoria Ocieka 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (17 października, 16:00) odwołany / w drugim terminie (22 listopada, 13:00) odwołany
Kolorado Wola Chorzelowska 2-8 Victoria Czermin 18 października, 14:00
Kamieniarz Golemki 4-0 LKS Wiewiórka 18 października, 14:00
LKS Głowaczowa 3-2 Chemik Pustków 17 października, 15:30
Czarnovia Czarna 2-2 Czarni Trześń 17 października, 15:00

Kolejka 14 - 24-25 października

Atut Podborze 1-5 Czarni Trześń 25 października, 12:00
Chemik Pustków 0-0 Czarnovia Czarna 21 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 października, 15:00) odwołany
LKS Wiewiórka 2-4 LKS Głowaczowa 25 października, 14:00
Victoria Czermin 4-0 Kamieniarz Golemki 24 października, 14:00
Victoria Ocieka 1-1 Kolorado Wola Chorzelowska 24 października, 15:00
Sokis Chorzelów 5-0 Korona Majdan Królewski 4 listopada, 19:00
w pierwotnym terminie (25 października, 14:00) odwołany
Smoczanka Mielec 2-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 24 października, 15:00
Płomień Zagorzyce 1-1 Olchovia Olchowa 25 października, 14:00
Stal III Mielec 2-1 Piast Wolica Piaskowa 25 października, 11:00

Kolejka 15 - 31 października

Piast Wolica Piaskowa 5-1 Atut Podborze 31 października, 14:00
Olchovia Olchowa 1-2 Stal III Mielec 21 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (31 października, 14:00) odwołany
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-2 Płomień Zagorzyce 31 października, 11:00
Korona Majdan Królewski 0-4 Smoczanka Mielec 31 października, 14:00
Kolorado Wola Chorzelowska 0-5 Sokis Chorzelów 31 października, 12:00
Kamieniarz Golemki 3-0 Victoria Ocieka 31 października, 14:00
LKS Głowaczowa 1-1 Victoria Czermin 31 października, 14:00
Czarnovia Czarna 0-1 LKS Wiewiórka 31 października, 11:00
Czarni Trześń 3-2 Chemik Pustków 31 października, 14:00

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Atut Podborze 1-1 Chemik Pustków 8 listopada, 12:00
LKS Wiewiórka 2-4 Czarni Trześń 8 listopada, 14:00
Victoria Czermin 1-1 Czarnovia Czarna 25 listopada, 19:00
w pierwotnym terminie (8 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (18 listopada, 19:00) odwołany
Victoria Ocieka 0-1 LKS Głowaczowa 7 listopada, 11:00
Sokis Chorzelów 3-5 Kamieniarz Golemki 8 listopada, 13:00
Smoczanka Mielec 5-0 Kolorado Wola Chorzelowska 7 listopada, 14:00
Płomień Zagorzyce 4-0 Korona Majdan Królewski 8 listopada, 14:00
Stal III Mielec 1-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 8 listopada, 15:00
Piast Wolica Piaskowa 5-0 Olchovia Olchowa 8 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Olchovia Olchowa 0-3 Atut Podborze 15 listopada, 14:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-3 Piast Wolica Piaskowa 14 listopada, 14:00
Korona Majdan Królewski 1-6 Stal III Mielec 15 listopada, 14:00
Kolorado Wola Chorzelowska 5-3 Płomień Zagorzyce 15 listopada, 14:00
Kamieniarz Golemki 1-1 Smoczanka Mielec 15 listopada, 11:00
LKS Głowaczowa 3-2 Sokis Chorzelów 14 listopada, 14:00
Czarnovia Czarna 2-1 Victoria Ocieka 14 listopada, 14:00
Czarni Trześń 4-2 Victoria Czermin 28 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 14:00) odwołany
Chemik Pustków 3-0 LKS Wiewiórka 14 listopada, 14:00

Kolejka 18 - 13-14 marca

Atut Podborze 2-1 LKS Wiewiórka 14 marca, 12:00
w Woli Chorzelowskiej
Chemik Pustków 0-2 Victoria Czermin 13 marca, 17:00
w Woli Chorzelowskiej
Czarni Trześń 2-1 Victoria Ocieka 13 marca, 15:00
Czarnovia Czarna 1-0 Sokis Chorzelów 13 marca, 15:00
LKS Głowaczowa 1-0 Smoczanka Mielec 13 marca, 15:00
Kamieniarz Golemki 1-5 Płomień Zagorzyce 14 marca, 14:00
Kolorado Wola Chorzelowska 0-7 Stal III Mielec 14 marca, 15:00
Korona Majdan Królewski 1-2 Piast Wolica Piaskowa 14 marca, 14:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-0 Olchovia Olchowa 13 marca, 14:00

Kolejka 19 - 20-21 marca

Radomyślanka Radomyśl Wielki 6-2 Atut Podborze 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Olchovia Olchowa 0-4 Korona Majdan Królewski 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Wolica Piaskowa 4-3 Kolorado Wola Chorzelowska 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal III Mielec 3-1 Kamieniarz Golemki 6 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 10:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Płomień Zagorzyce 1-2 LKS Głowaczowa 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Smoczanka Mielec 2-3 Czarnovia Czarna 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokis Chorzelów 1-5 Czarni Trześń 5 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Victoria Ocieka 1-2 Chemik Pustków 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Victoria Czermin 9-0 LKS Wiewiórka 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 20 - 27-28 marca

Atut Podborze 1-3 Victoria Czermin 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Wiewiórka 1-2 Victoria Ocieka 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Chemik Pustków 2-1 Sokis Chorzelów 16 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Czarni Trześń 1-3 Smoczanka Mielec 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Czarnovia Czarna 4-1 Płomień Zagorzyce 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Głowaczowa 2-0 Stal III Mielec 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kamieniarz Golemki 4-2 Piast Wolica Piaskowa 17 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kolorado Wola Chorzelowska 8-0 Olchovia Olchowa 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie przerwany w 50. minucie przy stanie 8-0 - drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry / uznano wynik z boiska
Korona Majdan Królewski 2-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 21 - 3 kwietnia

Korona Majdan Królewski 3-2 Atut Podborze 30 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-2 Kolorado Wola Chorzelowska 30 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Olchovia Olchowa 3-4 Kamieniarz Golemki 30 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Wolica Piaskowa 3-2 LKS Głowaczowa 30 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal III Mielec 4-0 Czarnovia Czarna 30 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Płomień Zagorzyce 2-4 Czarni Trześń 30 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Smoczanka Mielec 0-1 Chemik Pustków 30 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokis Chorzelów 3-0 LKS Wiewiórka 30 czerwca, 18:30
(wo)
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście nie dojechali
Victoria Ocieka 3-6 Victoria Czermin 30 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 22 - 10-11 kwietnia

Atut Podborze 5-0 Victoria Ocieka 3 lipca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Victoria Czermin 7-2 Sokis Chorzelów 3 lipca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Wiewiórka 3-1 Smoczanka Mielec 3 lipca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Chemik Pustków 2-2 Płomień Zagorzyce 3 lipca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Czarni Trześń 2-3 Stal III Mielec 3 lipca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Czarnovia Czarna 6-1 Piast Wolica Piaskowa 3 lipca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Głowaczowa 6-1 Olchovia Olchowa 3 lipca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kamieniarz Golemki 5-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 3 lipca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kolorado Wola Chorzelowska 4-2 Korona Majdan Królewski 3 lipca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 23 - 17-18 kwietnia

Kolorado Wola Chorzelowska 4-1 Atut Podborze 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Majdan Królewski 1-2 Kamieniarz Golemki 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-4 LKS Głowaczowa 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Olchovia Olchowa 1-2 Czarnovia Czarna 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Wolica Piaskowa 1-3 Czarni Trześń 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal III Mielec 1-0 Chemik Pustków 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 10:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Płomień Zagorzyce 3-1 LKS Wiewiórka 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Smoczanka Mielec 0-0 Victoria Czermin 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokis Chorzelów 2-1 Victoria Ocieka 19 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 24 - 24-25 kwietnia

Atut Podborze 3-3 Sokis Chorzelów 25 kwietnia, 15:00
Victoria Ocieka 0-3 Smoczanka Mielec 24 kwietnia, 17:00
Victoria Czermin 3-1 Płomień Zagorzyce 25 kwietnia, 11:00
LKS Wiewiórka 0-4 Stal III Mielec 25 kwietnia, 15:00
Chemik Pustków 2-2 Piast Wolica Piaskowa 24 kwietnia, 17:00
Czarni Trześń 3-0 Olchovia Olchowa 24 kwietnia, 14:00
Czarnovia Czarna 1-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 24 kwietnia, 17:00
LKS Głowaczowa 6-3 Korona Majdan Królewski 25 kwietnia, 11:00
Kamieniarz Golemki 3-1 Kolorado Wola Chorzelowska 25 kwietnia, 14:00

Kolejka 25 - 1-2 maja

Kamieniarz Golemki 2-4 Atut Podborze 2 maja, 14:00
Kolorado Wola Chorzelowska 0-3 LKS Głowaczowa 2 maja, 16:00
(wo)
na boisku 3-1
Korona Majdan Królewski 1-3 Czarnovia Czarna 1 maja, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-1 Czarni Trześń 1 maja, 15:00
Olchovia Olchowa 2-5 Chemik Pustków 1 maja, 15:00
Piast Wolica Piaskowa 2-1 LKS Wiewiórka 1 maja, 17:00
Stal III Mielec 1-3 Victoria Czermin 2 maja, 10:00
Płomień Zagorzyce 1-0 Victoria Ocieka 1 maja, 16:00
Smoczanka Mielec 1-2 Sokis Chorzelów 1 maja, 16:00

Kolejka 26 - 8-9 maja

Atut Podborze 2-2 Smoczanka Mielec 9 maja, 14:00
Sokis Chorzelów 2-3 Płomień Zagorzyce 9 maja, 13:00
Victoria Ocieka 0-7 Stal III Mielec 8 maja, 17:00
Victoria Czermin 0-0 Piast Wolica Piaskowa 9 maja, 11:00
LKS Wiewiórka 4-4 Olchovia Olchowa 8 maja, 17:00
Chemik Pustków 3-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 8 maja, 17:00
Czarni Trześń 3-1 Korona Majdan Królewski 8 maja, 16:00
Czarnovia Czarna 1-2 Kolorado Wola Chorzelowska 8 maja, 17:00
LKS Głowaczowa 2-0 Kamieniarz Golemki 8 maja, 17:00

Kolejka 27 - 15-16 maja

LKS Głowaczowa 0-1 Atut Podborze 15 maja, 17:00
Kamieniarz Golemki 0-4 Czarnovia Czarna 16 maja, 11:00
Kolorado Wola Chorzelowska 1-4 Czarni Trześń 16 maja, 16:00
Korona Majdan Królewski 1-2 Chemik Pustków 15 maja, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-1 LKS Wiewiórka 15 maja, 15:00
Olchovia Olchowa 0-9 Victoria Czermin 16 maja, 15:00
Piast Wolica Piaskowa 5-2 Victoria Ocieka 15 maja, 17:00
Stal III Mielec 3-0 Sokis Chorzelów 16 maja, 10:00
Płomień Zagorzyce 2-8 Smoczanka Mielec 16 maja, 16:00

Kolejka 28 - 22-23 maja

Atut Podborze 1-2 Płomień Zagorzyce 23 maja, 14:00
Smoczanka Mielec 3-1 Stal III Mielec 22 maja, 16:00
Sokis Chorzelów 1-1 Piast Wolica Piaskowa 23 maja, 13:00
Victoria Ocieka 1-4 Olchovia Olchowa 22 maja, 17:00
Victoria Czermin 5-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 22 maja, 17:00
LKS Wiewiórka 2-5 Korona Majdan Królewski 23 maja, 15:00
Chemik Pustków 4-3 Kolorado Wola Chorzelowska 22 maja, 17:00
Czarni Trześń 4-0 Kamieniarz Golemki 22 maja, 16:00
Czarnovia Czarna 4-2 LKS Głowaczowa 22 maja, 17:00

Kolejka 29 - 29-30 maja

Czarnovia Czarna 2-0 Atut Podborze 30 maja, 17:30
LKS Głowaczowa 3-2 Czarni Trześń 29 maja, 17:00
Kamieniarz Golemki 1-3 Chemik Pustków 30 maja, 11:00
Kolorado Wola Chorzelowska 9-1 LKS Wiewiórka 30 maja, 16:00
Korona Majdan Królewski 0-8 Victoria Czermin 30 maja, 14:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 5-1 Victoria Ocieka 29 maja, 15:00
Olchovia Olchowa 3-1 Sokis Chorzelów 30 maja, 15:00
Piast Wolica Piaskowa 2-1 Smoczanka Mielec 29 maja, 18:00
Stal III Mielec 2-2 Płomień Zagorzyce 30 maja, 11:00

Kolejka 30 - 2 czerwca

Atut Podborze 3-0 Stal III Mielec 2 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 0-5
Płomień Zagorzyce 0-1 Piast Wolica Piaskowa 2 czerwca, 17:00
Smoczanka Mielec 3-0 Olchovia Olchowa 2 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się
Sokis Chorzelów 3-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 czerwca, 18:30
Victoria Ocieka 3-3 Korona Majdan Królewski 2 czerwca, 17:00
Victoria Czermin 0-1 Kolorado Wola Chorzelowska 2 czerwca, 17:00
LKS Wiewiórka 1-4 Kamieniarz Golemki 2 czerwca, 18:00
Chemik Pustków 2-0 LKS Głowaczowa 2 czerwca, 18:00
Czarni Trześń 3-0 Czarnovia Czarna 2 czerwca, 18:00

Kolejka 31 - 5-6 czerwca

Czarni Trześń 3-1 Atut Podborze 5 czerwca, 17:00
Czarnovia Czarna 4-3 Chemik Pustków 6 czerwca, 11:00
LKS Głowaczowa 1-2 LKS Wiewiórka 6 czerwca, 11:00
Kamieniarz Golemki 8-4 Victoria Czermin 6 czerwca, 14:00
Kolorado Wola Chorzelowska 6-2 Victoria Ocieka 6 czerwca, 17:30
Korona Majdan Królewski 5-2 Sokis Chorzelów 6 czerwca, 14:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-0 Smoczanka Mielec 5 czerwca, 14:00
Olchovia Olchowa 3-0 Płomień Zagorzyce 6 czerwca, 15:00
Piast Wolica Piaskowa 2-0 Stal III Mielec 5 czerwca, 18:00

Kolejka 32 - 12-13 czerwca

Atut Podborze 3-3 Piast Wolica Piaskowa 13 czerwca, 14:00
Stal III Mielec 7-0 Olchovia Olchowa 12 czerwca, 10:00
Płomień Zagorzyce 1-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 13 czerwca, 16:00
Smoczanka Mielec 5-1 Korona Majdan Królewski 12 czerwca, 16:00
Sokis Chorzelów 3-0 Kolorado Wola Chorzelowska 12 czerwca, 18:00
Victoria Ocieka 2-6 Kamieniarz Golemki 12 czerwca, 17:00
Victoria Czermin 4-3 LKS Głowaczowa 13 czerwca, 11:00
LKS Wiewiórka 0-6 Czarnovia Czarna 13 czerwca, 16:00
Chemik Pustków 2-0 Czarni Trześń 12 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 19-20 czerwca

Chemik Pustków 2-0 Atut Podborze 19 czerwca, 17:00
Czarni Trześń 8-0 LKS Wiewiórka 19 czerwca, 17:00
Czarnovia Czarna 2-0 Victoria Czermin 19 czerwca, 11:00
LKS Głowaczowa 1-1 Victoria Ocieka 19 czerwca, 17:00
Kamieniarz Golemki 4-5 Sokis Chorzelów 20 czerwca, 11:00
Kolorado Wola Chorzelowska 0-2 Smoczanka Mielec 20 czerwca, 17:00
Korona Majdan Królewski 4-2 Płomień Zagorzyce 19 czerwca, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 4-1 Stal III Mielec 19 czerwca, 17:00
Olchovia Olchowa 1-4 Piast Wolica Piaskowa 20 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 26-27 czerwca

Atut Podborze 3-2 Olchovia Olchowa 27 czerwca, 14:00
Piast Wolica Piaskowa 5-4 Radomyślanka Radomyśl Wielki 25 czerwca, 18:30
Stal III Mielec 5-2 Korona Majdan Królewski 26 czerwca, 11:00
Płomień Zagorzyce 2-3 Kolorado Wola Chorzelowska 27 czerwca, 14:00
Smoczanka Mielec 3-1 Kamieniarz Golemki 26 czerwca, 17:00
Sokis Chorzelów 6-4 LKS Głowaczowa 26 czerwca, 17:00
Victoria Ocieka 1-4 Czarnovia Czarna 26 czerwca, 17:00
Victoria Czermin 1-0 Czarni Trześń 26 czerwca, 17:00
LKS Wiewiórka 1-1 Chemik Pustków 27 czerwca, 17:00

IV liga 2020/2021 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2020/2021 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Krosno)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Stalowa Wola)

Klasa A 2020/2021 (Dębica)
Klasa A 2020/2021 (Rzeszów III - Mielec)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas