[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Krosno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bieszczady Ustrzyki Dolne 38 105 34 3 1 132-26 17 1 1 67-13 17 2 0 65-13
2.  Cosmos Nowotaniec 38 90 29 3 6 148-33 16 0 3 76-12 13 3 3 72-21
3.  Tempo Nienaszów 38 82 25 7 6 106-49 15 3 1 62-21 10 4 5 44-28
4.  Start Rymanów 38 79 25 4 9 99-44 13 3 3 53-15 12 1 6 46-29
5.  Zamczysko Odrzykoń 38 72 21 9 8 74-42 12 4 3 32-14 9 5 5 42-28
6.  Przełom Besko 38 59 16 11 11 84-54 10 4 5 46-18 6 7 6 38-36
7.  Przełęcz Dukla 38 58 16 10 12 61-57 10 4 5 34-22 6 6 7 27-35
8.  Nafta Jedlicze 38 57 17 6 15 68-70 10 3 6 34-29 7 3 9 34-41
9.  Markiewicza Krosno 38 54 15 9 14 75-63 7 5 7 40-29 8 4 7 35-34
10.  Wisłok Sieniawa 38 51 12 15 11 59-63 6 7 6 36-39 6 8 5 23-24
11.  Grabowianka Grabówka 38 45 12 9 17 72-102 9 5 5 50-41 3 4 12 22-61
12.  Szarotka Uherce 38 42 11 9 18 66-94 7 4 8 44-44 4 5 10 22-50
13.  Beskid Posada Górna 38 41 11 8 19 65-119 7 7 5 44-43 4 1 14 21-76
14.  Ostoja Kołaczyce 38 39 10 9 19 53-81 5 5 9 31-41 5 4 10 22-40 2 4 1 1 0 6-3
15.  Orzeł Faliszówka 38 39 11 6 21 60-83 11 3 5 44-30 0 3 16 16-53 2 1 0 1 1 3-6
16.  LKS Czeluśnica 38 38 11 5 22 64-81 7 2 10 40-42 4 3 12 24-39 2 3 1 0 1 3-3
17.  Kotwica Korczyna 38 38 10 8 20 64-95 7 4 8 37-39 3 4 12 27-56 2 3 1 0 1 3-3
18.  LKS Skołyszyn 38 28 6 10 22 47-101 3 6 10 24-47 3 4 12 23-54
19.  Iskra Przysietnica 38 25 6 7 25 40-114 4 4 11 28-46 2 3 14 12-68
20.  Brzozovia Brzozów 38 20 4 8 26 45-111 3 4 12 27-48 1 4 14 18-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
 1 Bieszczady Ustrzyki Dolne    3-0* 2-1 3-1 2-1 2-0 2-2 3-2 3-1 0-1 3-0 6-0 7-0 2-1 6-1 1-0 3-0* 9-1 5-1 5-0 
 2 Cosmos Nowotaniec0-2     0-2 7-0 2-1 5-1 6-1 6-0 3-1 2-1 3-0* 6-0 1-2 3-0 5-1 3-0 8-0 3-0* 10-0 3-0* 
 3 Tempo Nienaszów1-3 1-1     1-1 4-0 4-3 8-0 3-0 2-1 6-0 5-2 4-2 4-1 2-1 2-0 1-0 4-1 3-2 4-0 3-3 
 4 Start Rymanów1-1 0-2 1-3     0-1 1-1 1-1 3-1 4-0 2-0 7-1 3-0 8-0 4-0 1-0 2-0 3-2 2-1 5-1 5-0 
 5 Zamczysko Odrzykoń1-2 2-1 4-1 3-1     2-1 0-0 0-2 1-0 1-1 1-0 0-1 4-0 1-0 1-0 3-0 1-1 1-0 2-2 4-1 
 6 Przełom Besko0-3 1-3 1-1 1-2 2-2     1-0 1-1 1-2 1-1 4-0 2-0 9-1 1-0 3-0 7-1 0-1 6-0 3-0 2-0 
 7 Przełęcz Dukla0-4 1-0 1-3 1-2 1-0 3-4     1-1 2-1 0-0 3-0 2-0 4-1 0-1 2-2 1-0 1-1 1-0 6-1 4-1 
 8 Nafta Jedlicze1-5 2-5 1-1 0-6 2-1 1-0 0-2     0-2 1-1 2-0 1-1 8-1 1-3 2-0 2-1 1-0 5-0 1-0 3-0 
 9 Markiewicza Krosno0-2 0-4 1-1 0-4 1-1 2-3 2-1 1-2     0-0 6-0 1-1 2-2 1-2 2-1 0-2 6-1 3-0 4-1 8-1 
 10 Wisłok Sieniawa0-3 0-6 0-0 0-1 2-2 3-3 0-2 3-2 7-2     2-2 1-1 3-0 2-2 4-2 1-4 4-3 2-2 0-1 2-1 
 11 Grabowianka Grabówka1-4 2-5 0-4 3-2 1-6 2-2 5-1 4-0 2-2 0-3     4-4 2-0 4-1 3-1 3-3 2-2 1-0 5-0 6-1 
 12 Szarotka Uherce0-3 3-5 1-3 1-6 2-2 1-3 3-2 1-3 0-1 2-1 4-4     4-1 2-1 3-1 2-3 4-1 1-1 9-2 1-1 
 13 Beskid Posada Górna2-2 0-12 4-2 1-0 1-4 2-2 0-0 3-1 1-1 0-2 8-0 2-1     3-3 3-1 1-3 1-1 2-4 6-0 4-4 
 14 Ostoja Kołaczyce0-4 1-4 4-5 1-4 1-4 3-1 2-0 2-3 0-4 0-0 1-2 2-2 3-0     6-3 1-1 1-2 1-1 1-1 1-0 
 15 Orzeł Faliszówka1-5 4-4 2-1 0-1 0-4 1-2 1-1 2-1 1-2 3-2 4-2 3-1 2-0 0-0     3-2 7-1 4-1 1-0 5-0 
 16 LKS Czeluśnica0-5 0-7 1-2 1-4 1-1 0-3 0-2 0-3 2-3 1-3 4-2 5-0 10-1 7-0 0-0     2-1 2-4 2-0 2-1 
 17 Kotwica Korczyna2-4 1-1 1-6 4-3 0-1 2-2 0-4 3-0 1-3 1-2 1-1 6-0 2-1 1-3 2-2 2-1     5-2 3-0 0-3 
 18 LKS Skołyszyn2-7 0-7 0-5 1-5 3-4 0-0 0-3 1-2 0-0 1-1 1-1 1-2 1-4 2-2 3-0 2-2 2-1     0-1 4-0 
 19 Iskra Przysietnica1-3 0-3 1-2 1-2 0-2 1-6 1-1 0-6 1-6 2-2 2-3 0-1 2-3 3-0 3-0 2-1 5-2 2-2     1-1 
 20 Brzozovia Brzozów0-3 0-2 3-1 0-1 3-5 1-1 3-4 4-4 3-3 1-2 0-2 1-5 0-3 1-2 2-1 2-0 1-6 1-2 1-1     

Kolejka 1 - 25-26 lipca

Grabowianka Grabówka 0-3 Wisłok Sieniawa 26 lipca, 15:00
Cosmos Nowotaniec 0-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 26 lipca, 15:00
Przełom Besko 2-0 Brzozovia Brzozów 26 lipca, 14:00
Start Rymanów 1-0 Orzeł Faliszówka 26 lipca, 15:00
Beskid Posada Górna 4-2 Tempo Nienaszów 25 lipca, 17:00
Nafta Jedlicze 0-2 Markiewicza Krosno 25 lipca, 17:00
Szarotka Uherce 2-2 Zamczysko Odrzykoń 26 lipca, 16:30
LKS Skołyszyn 0-1 Iskra Przysietnica 26 lipca, 15:00
Ostoja Kołaczyce 1-2 Kotwica Korczyna 26 lipca, 16:00
LKS Czeluśnica 0-2 Przełęcz Dukla 25 lipca, 17:00

Kolejka 2 - 1-2 sierpnia

Wisłok Sieniawa 0-2 Przełęcz Dukla 1 sierpnia, 16:00
Kotwica Korczyna 2-1 LKS Czeluśnica 2 sierpnia, 15:00
Iskra Przysietnica 3-0 Ostoja Kołaczyce 2 sierpnia, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 1-0 LKS Skołyszyn 2 sierpnia, 11:00
Markiewicza Krosno 1-1 Szarotka Uherce 2 sierpnia, 17:30
Tempo Nienaszów 3-0 Nafta Jedlicze 2 sierpnia, 16:30
Orzeł Faliszówka 2-0 Beskid Posada Górna 1 sierpnia, 16:00
Brzozovia Brzozów 0-1 Start Rymanów 2 sierpnia, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-0 Przełom Besko 1 sierpnia, 15:00
Grabowianka Grabówka 2-5 Cosmos Nowotaniec 2 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 8-9 sierpnia

Cosmos Nowotaniec 2-1 Wisłok Sieniawa 9 sierpnia, 15:00
Przełom Besko 4-0 Grabowianka Grabówka 9 sierpnia, 14:00
Start Rymanów 1-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 8 sierpnia, 11:00
Beskid Posada Górna 4-4 Brzozovia Brzozów 8 sierpnia, 17:00
Nafta Jedlicze 2-0 Orzeł Faliszówka 8 sierpnia, 11:00
Szarotka Uherce 1-3 Tempo Nienaszów 9 sierpnia, 16:30
LKS Skołyszyn 0-0 Markiewicza Krosno 9 sierpnia, 15:00
Ostoja Kołaczyce 1-4 Zamczysko Odrzykoń 9 sierpnia, 16:00
LKS Czeluśnica 2-0 Iskra Przysietnica 8 sierpnia, 16:30
Przełęcz Dukla 1-1 Kotwica Korczyna 8 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Wisłok Sieniawa 4-3 Kotwica Korczyna 16 sierpnia, 13:00
Iskra Przysietnica 1-1 Przełęcz Dukla 16 sierpnia, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 3-0 LKS Czeluśnica 16 sierpnia, 11:00
Markiewicza Krosno 1-2 Ostoja Kołaczyce 16 sierpnia, 17:30
Tempo Nienaszów 3-2 LKS Skołyszyn 15 sierpnia, 16:30
Orzeł Faliszówka 3-1 Szarotka Uherce 15 sierpnia, 16:00
Brzozovia Brzozów 4-4 Nafta Jedlicze 16 sierpnia, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 7-0 Beskid Posada Górna 15 sierpnia, 15:00
Grabowianka Grabówka 3-2 Start Rymanów 16 sierpnia, 15:00
Cosmos Nowotaniec 5-1 Przełom Besko 16 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Przełom Besko 1-1 Wisłok Sieniawa 23 sierpnia, 14:00
Start Rymanów 0-2 Cosmos Nowotaniec 23 sierpnia, 15:00
Beskid Posada Górna 8-0 Grabowianka Grabówka 22 sierpnia, 17:00
Nafta Jedlicze 1-5 Bieszczady Ustrzyki Dolne 22 sierpnia, 17:00
Szarotka Uherce 1-1 Brzozovia Brzozów 23 sierpnia, 16:30
LKS Skołyszyn 3-0 Orzeł Faliszówka 23 sierpnia, 15:00
Ostoja Kołaczyce 4-5 Tempo Nienaszów 23 sierpnia, 16:00
LKS Czeluśnica 2-3 Markiewicza Krosno 22 sierpnia, 16:30
Przełęcz Dukla 1-0 Zamczysko Odrzykoń 23 sierpnia, 16:00
Kotwica Korczyna 3-0 Iskra Przysietnica 23 sierpnia, 15:00

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Wisłok Sieniawa 0-1 Iskra Przysietnica 30 sierpnia, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 1-1 Kotwica Korczyna 30 sierpnia, 11:00
Markiewicza Krosno 2-1 Przełęcz Dukla 30 sierpnia, 16:30
Tempo Nienaszów 1-0 LKS Czeluśnica 30 sierpnia, 16:30
Orzeł Faliszówka 0-0 Ostoja Kołaczyce 29 sierpnia, 11:00
Brzozovia Brzozów 1-2 LKS Skołyszyn 30 sierpnia, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 6-0 Szarotka Uherce 29 sierpnia, 15:00
Grabowianka Grabówka 4-0 Nafta Jedlicze 30 sierpnia, 15:00
Cosmos Nowotaniec 1-2 Beskid Posada Górna 30 sierpnia, 15:00
Przełom Besko 1-2 Start Rymanów 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 7 - 5-6 września

Start Rymanów 2-0 Wisłok Sieniawa 6 września, 15:00
Beskid Posada Górna 2-2 Przełom Besko 6 września, 13:00
Nafta Jedlicze 2-5 Cosmos Nowotaniec 5 września, 17:00
Szarotka Uherce 4-4 Grabowianka Grabówka 6 września, 16:30
LKS Skołyszyn 2-7 Bieszczady Ustrzyki Dolne 6 września, 15:00
Ostoja Kołaczyce 1-0 Brzozovia Brzozów 6 września, 16:00
LKS Czeluśnica 0-0 Orzeł Faliszówka 5 września, 16:00
Przełęcz Dukla 1-3 Tempo Nienaszów 6 września, 16:00
Kotwica Korczyna 1-3 Markiewicza Krosno 6 września, 15:00
Iskra Przysietnica 0-2 Zamczysko Odrzykoń 6 września, 16:30

Kolejka 8 - 12-13 września

Wisłok Sieniawa 2-2 Zamczysko Odrzykoń 13 września, 16:00
Markiewicza Krosno 4-1 Iskra Przysietnica 13 września, 16:30
Tempo Nienaszów 4-1 Kotwica Korczyna 13 września, 16:30
Orzeł Faliszówka 1-1 Przełęcz Dukla 12 września, 16:00
Brzozovia Brzozów 2-0 LKS Czeluśnica 13 września, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-1 Ostoja Kołaczyce 12 września, 15:00
Grabowianka Grabówka 1-0 LKS Skołyszyn 13 września, 15:00
Cosmos Nowotaniec 6-0 Szarotka Uherce 13 września, 15:00
Przełom Besko 1-1 Nafta Jedlicze 13 września, 14:00
Start Rymanów 8-0 Beskid Posada Górna 13 września, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 września

Beskid Posada Górna 0-2 Wisłok Sieniawa 19 września, 16:30
Nafta Jedlicze 0-6 Start Rymanów 19 września, 11:00
Szarotka Uherce 1-3 Przełom Besko 20 września, 16:30
LKS Skołyszyn 0-7 Cosmos Nowotaniec 20 września, 15:00
Ostoja Kołaczyce 1-2 Grabowianka Grabówka 20 września, 16:00
LKS Czeluśnica 0-5 Bieszczady Ustrzyki Dolne 19 września, 16:00
Przełęcz Dukla 4-1 Brzozovia Brzozów 20 września, 16:00
Kotwica Korczyna 2-2 Orzeł Faliszówka 20 września, 15:00
Iskra Przysietnica 1-2 Tempo Nienaszów 20 września, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 1-0 Markiewicza Krosno 20 września, 11:00

Kolejka 10 - 26-27 września

Wisłok Sieniawa 7-2 Markiewicza Krosno 26 września, 16:00
Tempo Nienaszów 4-0 Zamczysko Odrzykoń 27 września, 16:00
Orzeł Faliszówka 1-0 Iskra Przysietnica 26 września, 16:00
Brzozovia Brzozów 1-6 Kotwica Korczyna 27 września, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-2 Przełęcz Dukla 27 września, 15:00
Grabowianka Grabówka 3-3 LKS Czeluśnica 27 września, 15:00
Cosmos Nowotaniec 3-0 Ostoja Kołaczyce 26 września, 11:00
Przełom Besko 6-0 LKS Skołyszyn 27 września, 16:00
Start Rymanów 3-0 Szarotka Uherce 27 września, 15:00
Beskid Posada Górna 3-1 Nafta Jedlicze 26 września, 13:00

Kolejka 11 - 3-4 października

Nafta Jedlicze 1-1 Wisłok Sieniawa 3 października, 11:00
Szarotka Uherce 4-1 Beskid Posada Górna 4 października, 15:30
LKS Skołyszyn 1-5 Start Rymanów 4 października, 15:00
Ostoja Kołaczyce 3-1 Przełom Besko 4 października, 16:00
LKS Czeluśnica 0-7 Cosmos Nowotaniec 3 października, 15:00
Przełęcz Dukla 3-0 Grabowianka Grabówka 3 października, 15:45
Kotwica Korczyna 2-4 Bieszczady Ustrzyki Dolne 4 października, 15:00
Iskra Przysietnica 1-1 Brzozovia Brzozów 4 października, 15:30
Zamczysko Odrzykoń 1-0 Orzeł Faliszówka 4 października, 11:00
Markiewicza Krosno 1-1 Tempo Nienaszów 4 października, 16:00

Kolejka 12 - 10-11 października

Wisłok Sieniawa 0-0 Tempo Nienaszów 10 października, 15:00
Orzeł Faliszówka 1-2 Markiewicza Krosno 10 października, 15:30
Brzozovia Brzozów 3-5 Zamczysko Odrzykoń 11 października, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 5-1 Iskra Przysietnica 11 października, 15:00
Grabowianka Grabówka 2-2 Kotwica Korczyna 11 października, 15:00
Cosmos Nowotaniec 6-1 Przełęcz Dukla 11 października, 14:00
Przełom Besko 7-1 LKS Czeluśnica 11 października, 13:30
Start Rymanów 4-0 Ostoja Kołaczyce 11 października, 13:00
Beskid Posada Górna 2-4 LKS Skołyszyn 10 października, 15:00
Nafta Jedlicze 1-1 Szarotka Uherce 10 października, 11:00

Kolejka 13 - 17-18 października

Szarotka Uherce 2-1 Wisłok Sieniawa 18 października, 15:30
LKS Skołyszyn 1-2 Nafta Jedlicze 18 października, 15:00
Ostoja Kołaczyce 3-0 Beskid Posada Górna 18 października, 16:00
LKS Czeluśnica 1-4 Start Rymanów 17 października, 15:00
Przełęcz Dukla 3-4 Przełom Besko 18 października, 15:00
Kotwica Korczyna 1-1 Cosmos Nowotaniec 18 października, 15:00
Iskra Przysietnica 2-3 Grabowianka Grabówka 18 października, 15:30
Zamczysko Odrzykoń 1-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 18 października, 11:00
Markiewicza Krosno 8-1 Brzozovia Brzozów 18 października, 15:00
Tempo Nienaszów 2-0 Orzeł Faliszówka 18 października, 14:30

Kolejka 14 - 24-25 października

Wisłok Sieniawa 4-2 Orzeł Faliszówka 25 października, 11:00
Brzozovia Brzozów 3-1 Tempo Nienaszów 25 października, 13:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-1 Markiewicza Krosno 25 października, 14:00
Grabowianka Grabówka 1-6 Zamczysko Odrzykoń 25 października, 15:00
Cosmos Nowotaniec 10-0 Iskra Przysietnica 25 października, 14:00
Przełom Besko 0-1 Kotwica Korczyna 25 października, 14:00
Start Rymanów 1-1 Przełęcz Dukla 25 października, 15:00
Beskid Posada Górna 1-3 LKS Czeluśnica 24 października, 15:00
Nafta Jedlicze 1-3 Ostoja Kołaczyce 24 października, 15:00
Szarotka Uherce 1-1 LKS Skołyszyn 25 października, 14:30

Kolejka 15 - 31 października

LKS Skołyszyn 1-1 Wisłok Sieniawa 31 października, 14:00
Ostoja Kołaczyce 2-2 Szarotka Uherce 31 października, 14:00
LKS Czeluśnica 0-3 Nafta Jedlicze 31 października, 14:00
Przełęcz Dukla 4-1 Beskid Posada Górna 31 października, 14:00
Kotwica Korczyna 4-3 Start Rymanów 31 października, 14:00
Iskra Przysietnica 1-6 Przełom Besko 28 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (31 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zamczysko Odrzykoń 2-1 Cosmos Nowotaniec 31 października, 14:00
Markiewicza Krosno 6-0 Grabowianka Grabówka 29 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (31 października, 14:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tempo Nienaszów 1-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 31 października, 13:00
Orzeł Faliszówka 5-0 Brzozovia Brzozów 31 października, 14:00

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Wisłok Sieniawa 2-1 Brzozovia Brzozów 7 listopada, 13:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 6-1 Orzeł Faliszówka 8 listopada, 13:00
Grabowianka Grabówka 0-4 Tempo Nienaszów 8 listopada, 13:00
Cosmos Nowotaniec 3-1 Markiewicza Krosno 8 listopada, 14:00
Przełom Besko 2-2 Zamczysko Odrzykoń 8 listopada, 12:00
Start Rymanów 5-1 Iskra Przysietnica 8 listopada, 11:00
Beskid Posada Górna 1-1 Kotwica Korczyna 7 listopada, 14:00
Nafta Jedlicze 0-2 Przełęcz Dukla 8 listopada, 13:00
Szarotka Uherce 2-3 LKS Czeluśnica 8 listopada, 13:00
LKS Skołyszyn 2-2 Ostoja Kołaczyce 8 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 11 listopada

Ostoja Kołaczyce 0-0 Wisłok Sieniawa 11 listopada, 13:00
LKS Czeluśnica 2-4 LKS Skołyszyn 11 listopada, 14:00
Przełęcz Dukla 2-0 Szarotka Uherce 11 listopada, 12:00
Kotwica Korczyna 3-0 Nafta Jedlicze 11 listopada, 13:00
Iskra Przysietnica 2-3 Beskid Posada Górna 11 listopada, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 3-1 Start Rymanów 11 listopada, 11:00
Markiewicza Krosno 2-3 Przełom Besko 11 listopada, 11:00
Tempo Nienaszów 1-1 Cosmos Nowotaniec 11 listopada, 13:00
Orzeł Faliszówka 4-2 Grabowianka Grabówka 11 listopada, 13:00
Brzozovia Brzozów 0-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 14-15 listopada

Wisłok Sieniawa 0-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 15 listopada, 13:00
Grabowianka Grabówka 6-1 Brzozovia Brzozów 15 listopada, 13:00
Cosmos Nowotaniec 5-1 Orzeł Faliszówka 15 listopada, 13:00
Przełom Besko 1-1 Tempo Nienaszów 15 listopada, 12:00
Start Rymanów 4-0 Markiewicza Krosno 15 listopada, 11:00
Beskid Posada Górna 1-4 Zamczysko Odrzykoń 14 listopada, 14:00
Nafta Jedlicze 1-0 Iskra Przysietnica 15 listopada, 13:00
Szarotka Uherce 4-1 Kotwica Korczyna 15 listopada, 13:00
LKS Skołyszyn 0-3 Przełęcz Dukla 15 listopada, 13:00
Ostoja Kołaczyce 1-1 LKS Czeluśnica 15 listopada, 12:00

Kolejka 19 - 21-22 listopada

LKS Czeluśnica 1-3 Wisłok Sieniawa 21 listopada, 13:00
Przełęcz Dukla 0-1 Ostoja Kołaczyce 21 listopada, 13:30
Kotwica Korczyna 5-2 LKS Skołyszyn 22 listopada, 13:00
Iskra Przysietnica 0-1 Szarotka Uherce 22 listopada, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 0-2 Nafta Jedlicze 21 listopada, 14:00
Markiewicza Krosno 2-2 Beskid Posada Górna 22 listopada, 13:00
Tempo Nienaszów 1-1 Start Rymanów 21 listopada, 13:00
Orzeł Faliszówka 1-2 Przełom Besko 21 listopada, 13:00
Brzozovia Brzozów 0-2 Cosmos Nowotaniec 22 listopada, 13:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0 Grabowianka Grabówka 22 listopada, 13:00

Kolejka 20 - 13-14 marca

Wisłok Sieniawa 2-2 Grabowianka Grabówka 14 marca, 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0 Cosmos Nowotaniec 14 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Brzozovia Brzozów 1-1 Przełom Besko 14 marca, 13:00
Orzeł Faliszówka 0-1 Start Rymanów 13 marca, 15:00
Tempo Nienaszów 4-1 Beskid Posada Górna 14 marca, 14:30
Markiewicza Krosno 1-2 Nafta Jedlicze 14 marca, 15:00
Zamczysko Odrzykoń 0-1 Szarotka Uherce 14 marca, 11:00
Iskra Przysietnica 2-2 LKS Skołyszyn 13 marca, 17:00
Kotwica Korczyna 1-3 Ostoja Kołaczyce 14 marca, 15:00
Przełęcz Dukla 1-0 LKS Czeluśnica 13 marca, 11:00

Kolejka 21 - 20-21 marca

Przełęcz Dukla 0-0 Wisłok Sieniawa 30 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Czeluśnica 2-1 Kotwica Korczyna 30 kwietnia, 17:00
w Jaśle; na bocznym boisku stadionu MOSiR / w pierwotnym terminie (21 marca, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ostoja Kołaczyce 1-1 Iskra Przysietnica 30 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Skołyszyn 3-4 Zamczysko Odrzykoń 30 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Szarotka Uherce 0-1 Markiewicza Krosno 30 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Nafta Jedlicze 1-1 Tempo Nienaszów 30 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Beskid Posada Górna 3-1 Orzeł Faliszówka 30 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Start Rymanów 5-0 Brzozovia Brzozów 30 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Przełom Besko 0-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Cosmos Nowotaniec 3-0 Grabowianka Grabówka 30 kwietnia, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (21 marca, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście nie dojechali

Kolejka 22 - 27-28 marca

Wisłok Sieniawa 0-6 Cosmos Nowotaniec 30 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Grabowianka Grabówka 2-2 Przełom Besko 1 lipca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-1 Start Rymanów 24 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (30 czerwca, 17:00) odwołany
Brzozovia Brzozów 0-3 Beskid Posada Górna 30 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Faliszówka 2-1 Nafta Jedlicze 30 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tempo Nienaszów 4-2 Szarotka Uherce 30 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Markiewicza Krosno 3-0 LKS Skołyszyn 30 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zamczysko Odrzykoń 1-0 Ostoja Kołaczyce 30 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Iskra Przysietnica 2-1 LKS Czeluśnica 30 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kotwica Korczyna 0-4 Przełęcz Dukla 30 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 23 - 3 kwietnia

Kotwica Korczyna 1-2 Wisłok Sieniawa 4 lipca, 15:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Przełęcz Dukla 6-1 Iskra Przysietnica 3 lipca, 15:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Czeluśnica 1-1 Zamczysko Odrzykoń 22 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (4 lipca, 12:00) odwołany
Ostoja Kołaczyce 0-4 Markiewicza Krosno 24 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (4 lipca, 12:00) odwołany
LKS Skołyszyn 0-5 Tempo Nienaszów 4 lipca, 15:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Szarotka Uherce 3-1 Orzeł Faliszówka 3 lipca, 16:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Nafta Jedlicze 3-0 Brzozovia Brzozów 3 lipca, 11:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Beskid Posada Górna 2-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 3 lipca, 15:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Start Rymanów 7-1 Grabowianka Grabówka 4 lipca, 15:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Przełom Besko 1-3 Cosmos Nowotaniec 4 lipca, 16:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 24 - 10-11 kwietnia

Wisłok Sieniawa 3-3 Przełom Besko 10 lipca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Cosmos Nowotaniec 7-0 Start Rymanów 6 lipca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 lipca, 15:00) odwołany
Grabowianka Grabówka 2-0 Beskid Posada Górna 10 lipca, 17:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-2 Nafta Jedlicze 10 lipca, 11:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Brzozovia Brzozów 1-5 Szarotka Uherce 10 lipca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Faliszówka 4-1 LKS Skołyszyn 10 lipca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tempo Nienaszów 2-1 Ostoja Kołaczyce 10 lipca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Markiewicza Krosno 0-2 LKS Czeluśnica 10 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (11 lipca, 15:00) odwołany
Zamczysko Odrzykoń 0-0 Przełęcz Dukla 11 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (11 lipca, 11:00) odwołany
Iskra Przysietnica 5-2 Kotwica Korczyna 10 lipca, 13:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 25 - 17-18 kwietnia

Iskra Przysietnica 2-2 Wisłok Sieniawa 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 lipca, 17:00) odwołany
Kotwica Korczyna 0-1 Zamczysko Odrzykoń 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 lipca, 17:00) odwołany
Przełęcz Dukla 2-1 Markiewicza Krosno 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 lipca, 17:00) odwołany
LKS Czeluśnica 1-2 Tempo Nienaszów 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 lipca, 17:00) odwołany
Ostoja Kołaczyce 6-3 Orzeł Faliszówka 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 lipca, 17:00) odwołany
LKS Skołyszyn 4-0 Brzozovia Brzozów 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 lipca, 17:00) odwołany
Szarotka Uherce 0-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 lipca, 17:00) odwołany
Nafta Jedlicze 2-0 Grabowianka Grabówka 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 lipca, 17:00) odwołany
Beskid Posada Górna 0-12 Cosmos Nowotaniec 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 lipca, 17:00) odwołany
Start Rymanów 1-1 Przełom Besko 27 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (18 lipca, 15:00) odwołany

Kolejka 26 - 24-25 kwietnia

Wisłok Sieniawa 0-1 Start Rymanów 24 kwietnia, 17:00
Przełom Besko 9-1 Beskid Posada Górna 25 kwietnia, 16:00
Cosmos Nowotaniec 6-0 Nafta Jedlicze 25 kwietnia, 17:00
Grabowianka Grabówka 4-4 Szarotka Uherce 25 kwietnia, 12:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 9-1 LKS Skołyszyn 25 kwietnia, 15:00
Brzozovia Brzozów 1-2 Ostoja Kołaczyce 25 kwietnia, 15:00
Orzeł Faliszówka 3-2 LKS Czeluśnica 24 kwietnia, 16:00
Tempo Nienaszów 8-0 Przełęcz Dukla 25 kwietnia, 16:30
Markiewicza Krosno 6-1 Kotwica Korczyna 25 kwietnia, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 2-2 Iskra Przysietnica 25 kwietnia, 11:00

Kolejka 27 - 3 maja

Zamczysko Odrzykoń 1-1 Wisłok Sieniawa 3 maja, 11:45
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Iskra Przysietnica 1-6 Markiewicza Krosno 3 maja, 17:00
Kotwica Korczyna 1-6 Tempo Nienaszów 3 maja, 17:00
Przełęcz Dukla 2-2 Orzeł Faliszówka 3 maja, 15:30
LKS Czeluśnica 2-1 Brzozovia Brzozów 3 maja, 20:00
w Jaśle; na bocznym boisku stadionu MOSiR
Ostoja Kołaczyce 0-4 Bieszczady Ustrzyki Dolne 3 maja, 17:00
LKS Skołyszyn 1-1 Grabowianka Grabówka 3 maja, 17:00
Szarotka Uherce 3-5 Cosmos Nowotaniec 3 maja, 17:00
Nafta Jedlicze 1-0 Przełom Besko 3 maja, 17:00
Beskid Posada Górna 1-0 Start Rymanów 3 maja, 17:00

Kolejka 28 - 8-9 maja

Wisłok Sieniawa 3-0 Beskid Posada Górna 8 maja, 17:00
Start Rymanów 3-1 Nafta Jedlicze 8 maja, 17:00
Przełom Besko 2-0 Szarotka Uherce 9 maja, 16:00
Cosmos Nowotaniec 3-0 LKS Skołyszyn 9 maja, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Grabowianka Grabówka 4-1 Ostoja Kołaczyce 9 maja, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-0 LKS Czeluśnica 9 maja, 15:00
Brzozovia Brzozów 3-4 Przełęcz Dukla 9 maja, 15:00
Orzeł Faliszówka 7-1 Kotwica Korczyna 8 maja, 16:00
Tempo Nienaszów 4-0 Iskra Przysietnica 9 maja, 16:30
Markiewicza Krosno 1-1 Zamczysko Odrzykoń 9 maja, 16:30

Kolejka 29 - 15-16 maja

Markiewicza Krosno 0-0 Wisłok Sieniawa 16 maja, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 4-1 Tempo Nienaszów 16 maja, 11:00
Iskra Przysietnica 3-0 Orzeł Faliszówka 16 maja, 16:30
Kotwica Korczyna 0-3 Brzozovia Brzozów 16 maja, 15:00
Przełęcz Dukla 0-4 Bieszczady Ustrzyki Dolne 15 maja, 16:00
LKS Czeluśnica 4-2 Grabowianka Grabówka 15 maja, 14:00
Ostoja Kołaczyce 1-4 Cosmos Nowotaniec 15 maja, 16:30
LKS Skołyszyn 0-0 Przełom Besko 16 maja, 15:00
Szarotka Uherce 1-6 Start Rymanów 15 maja, 16:30
Nafta Jedlicze 8-1 Beskid Posada Górna 15 maja, 17:00

Kolejka 30 - 19 maja

Wisłok Sieniawa 3-2 Nafta Jedlicze 19 maja, 17:00
Beskid Posada Górna 2-1 Szarotka Uherce 19 maja, 17:00
Start Rymanów 2-1 LKS Skołyszyn 20 maja, 17:30
Przełom Besko 1-0 Ostoja Kołaczyce 19 maja, 17:00
Cosmos Nowotaniec 3-0 LKS Czeluśnica 18 maja, 17:30
Grabowianka Grabówka 5-1 Przełęcz Dukla 19 maja, 17:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0 Kotwica Korczyna 19 maja, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Brzozovia Brzozów 1-1 Iskra Przysietnica 19 maja, 18:00
Orzeł Faliszówka 0-4 Zamczysko Odrzykoń 19 maja, 17:00
Tempo Nienaszów 2-1 Markiewicza Krosno 19 maja, 17:00

Kolejka 31 - 22-23 maja

Tempo Nienaszów 6-0 Wisłok Sieniawa 23 maja, 16:30
Markiewicza Krosno 2-1 Orzeł Faliszówka 23 maja, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 4-1 Brzozovia Brzozów 23 maja, 11:00
Iskra Przysietnica 1-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 23 maja, 16:30
Kotwica Korczyna 1-1 Grabowianka Grabówka 23 maja, 15:00
Przełęcz Dukla 1-0 Cosmos Nowotaniec 22 maja, 16:00
LKS Czeluśnica 0-3 Przełom Besko 22 maja, 16:00
Ostoja Kołaczyce 1-4 Start Rymanów 23 maja, 16:00
LKS Skołyszyn 1-4 Beskid Posada Górna 23 maja, 15:00
Szarotka Uherce 1-3 Nafta Jedlicze 23 maja, 16:30

Kolejka 32 - 29-30 maja

Wisłok Sieniawa 1-1 Szarotka Uherce 29 maja, 17:00
Nafta Jedlicze 5-0 LKS Skołyszyn 29 maja, 17:00
Beskid Posada Górna 3-3 Ostoja Kołaczyce 29 maja, 17:00
Start Rymanów 2-0 LKS Czeluśnica 30 maja, 17:00
Przełom Besko 1-0 Przełęcz Dukla 30 maja, 16:00
Cosmos Nowotaniec 8-0 Kotwica Korczyna 30 maja, 14:00
Grabowianka Grabówka 5-0 Iskra Przysietnica 30 maja, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-1 Zamczysko Odrzykoń 30 maja, 15:00
Brzozovia Brzozów 3-3 Markiewicza Krosno 30 maja, 15:00
Orzeł Faliszówka 2-1 Tempo Nienaszów 29 maja, 16:00

Kolejka 33 - 3 czerwca

Orzeł Faliszówka 3-2 Wisłok Sieniawa 3 czerwca, 16:00
Tempo Nienaszów 3-3 Brzozovia Brzozów 3 czerwca, 16:30
Markiewicza Krosno 0-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 3 czerwca, 11:00
Zamczysko Odrzykoń 1-0 Grabowianka Grabówka 3 czerwca, 11:00
Iskra Przysietnica 0-3 Cosmos Nowotaniec 3 czerwca, 16:30
Kotwica Korczyna 2-2 Przełom Besko 3 czerwca, 15:00
Przełęcz Dukla 1-2 Start Rymanów 3 czerwca, 15:00
LKS Czeluśnica 10-1 Beskid Posada Górna 3 czerwca, 16:00
Ostoja Kołaczyce 2-3 Nafta Jedlicze 3 czerwca, 16:00
LKS Skołyszyn 1-2 Szarotka Uherce 3 czerwca, 15:00

Kolejka 34 - 5-6 czerwca

Wisłok Sieniawa 2-2 LKS Skołyszyn 5 czerwca, 17:00
Szarotka Uherce 2-1 Ostoja Kołaczyce 6 czerwca, 16:30
Nafta Jedlicze 2-1 LKS Czeluśnica 5 czerwca, 17:30
Beskid Posada Górna 0-0 Przełęcz Dukla 5 czerwca, 17:00
Start Rymanów 3-2 Kotwica Korczyna 6 czerwca, 15:00
Przełom Besko 3-0 Iskra Przysietnica 6 czerwca, 16:00
Cosmos Nowotaniec 2-1 Zamczysko Odrzykoń 6 czerwca, 14:00
Grabowianka Grabówka 2-2 Markiewicza Krosno 6 czerwca, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-1 Tempo Nienaszów 6 czerwca, 15:00
Brzozovia Brzozów 2-1 Orzeł Faliszówka 6 czerwca, 15:00

Kolejka 35 - 12-13 czerwca

Brzozovia Brzozów 1-2 Wisłok Sieniawa 13 czerwca, 15:00
Orzeł Faliszówka 1-5 Bieszczady Ustrzyki Dolne 12 czerwca, 17:30
Tempo Nienaszów 5-2 Grabowianka Grabówka 13 czerwca, 16:30
Markiewicza Krosno 0-4 Cosmos Nowotaniec 13 czerwca, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 2-1 Przełom Besko 13 czerwca, 11:00
Iskra Przysietnica 1-2 Start Rymanów 13 czerwca, 16:30
Kotwica Korczyna 2-1 Beskid Posada Górna 13 czerwca, 15:00
Przełęcz Dukla 1-1 Nafta Jedlicze 13 czerwca, 15:00
LKS Czeluśnica 5-0 Szarotka Uherce 13 czerwca, 11:00
Ostoja Kołaczyce 1-1 LKS Skołyszyn 13 czerwca, 17:00

Kolejka 36 - 16 czerwca

Wisłok Sieniawa 2-2 Ostoja Kołaczyce 16 czerwca, 18:00
LKS Skołyszyn 2-2 LKS Czeluśnica 16 czerwca, 17:00
Szarotka Uherce 3-2 Przełęcz Dukla 16 czerwca, 17:00
Nafta Jedlicze 1-0 Kotwica Korczyna 16 czerwca, 17:00
Beskid Posada Górna 6-0 Iskra Przysietnica 16 czerwca, 17:00
Start Rymanów 0-1 Zamczysko Odrzykoń 17 czerwca, 17:30
Przełom Besko 1-2 Markiewicza Krosno 16 czerwca, 17:00
Cosmos Nowotaniec 0-2 Tempo Nienaszów 16 czerwca, 17:00
Grabowianka Grabówka 3-1 Orzeł Faliszówka 16 czerwca, 17:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 5-0 Brzozovia Brzozów 16 czerwca, 17:00

Kolejka 37 - 19-20 czerwca

Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-1 Wisłok Sieniawa 20 czerwca, 17:00
Brzozovia Brzozów 0-2 Grabowianka Grabówka 20 czerwca, 15:00
Orzeł Faliszówka 4-4 Cosmos Nowotaniec 19 czerwca, 16:00
Tempo Nienaszów 4-3 Przełom Besko 20 czerwca, 16:30
Markiewicza Krosno 0-4 Start Rymanów 20 czerwca, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 4-0 Beskid Posada Górna 20 czerwca, 11:00
Iskra Przysietnica 0-6 Nafta Jedlicze 20 czerwca, 16:30
Kotwica Korczyna 6-0 Szarotka Uherce 20 czerwca, 15:00
Przełęcz Dukla 1-0 LKS Skołyszyn 20 czerwca, 15:00
LKS Czeluśnica 7-0 Ostoja Kołaczyce 20 czerwca, 18:30

Kolejka 38 - 26-27 czerwca

Wisłok Sieniawa 1-4 LKS Czeluśnica 26 czerwca, 17:00
Ostoja Kołaczyce 2-0 Przełęcz Dukla 27 czerwca, 17:00
LKS Skołyszyn 2-1 Kotwica Korczyna 26 czerwca, 17:00
Szarotka Uherce 9-2 Iskra Przysietnica 26 czerwca, 16:30
Nafta Jedlicze 2-1 Zamczysko Odrzykoń 26 czerwca, 17:00
Beskid Posada Górna 1-1 Markiewicza Krosno 26 czerwca, 17:00
Start Rymanów 1-3 Tempo Nienaszów 27 czerwca, 15:00
Przełom Besko 3-0 Orzeł Faliszówka 26 czerwca, 17:00
Cosmos Nowotaniec 3-0 Brzozovia Brzozów 26 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Grabowianka Grabówka 1-4 Bieszczady Ustrzyki Dolne 27 czerwca, 15:00

IV liga 2020/2021 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2020/2021 (Dębica)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Stalowa Wola)

Klasa A 2020/2021 (Krosno I)
Klasa A 2020/2021 (Krosno II)
Klasa A 2020/2021 (Krosno III)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas