[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2020/2021, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cisy Jabłonica Polska 17 46 15 1 1 74-19 8 1 0 38-13 7 0 1 36-6
2.  Wisłok Krościenko Wyżne 17 43 14 1 2 57-20 8 0 0 30-8 6 1 2 27-12
3.  Iwonka Iwonicz 17 37 12 1 4 63-16 7 0 1 47-6 5 1 3 16-10
4.  Karpaty Klimkówka 17 35 11 2 4 48-29 5 2 2 28-12 6 0 2 20-17
5.  Iskra Iskrzynia 17 34 11 1 5 42-26 6 0 2 27-13 5 1 3 15-13
6.  LKS Haczów 16 25 8 1 7 31-20 4 1 3 17-9 4 0 4 14-11
7.  Górnik Grabownica Starzeńska 16 21 6 3 7 31-41 2 2 4 13-15 4 1 3 18-26 1 1 0 1 0 0-0
8.  Płomień Zmiennica 17 21 6 3 8 32-44 2 1 6 19-28 4 2 2 13-16 1 1 0 1 0 0-0
9.  LKS Górki 16 19 4 7 5 31-38 2 4 2 13-15 2 3 3 18-23
10.  Błękitni Jasienica Rosielna 16 18 5 3 8 32-47 4 2 2 17-18 1 1 6 15-29
11.  LKS Wesoła 17 17 4 5 8 27-38 2 1 5 13-22 2 4 3 14-16 2 6 2 0 0 6-3
12.  Burza Rogi 17 17 5 2 10 28-52 3 0 5 14-19 2 2 5 14-33 2 3 1 0 1 5-4
13.  Guzikówka Krosno 17 17 5 2 10 32-48 3 0 5 18-17 2 2 5 14-31 2 0 0 0 2 3-7
14.  LKS Lubatówka 17 14 3 5 9 22-48 3 4 2 17-14 0 1 7 5-34 1 3 1 0 0 4-2
15.  LKS Lubatowa 16 14 4 2 10 18-43 2 2 4 10-20 2 0 6 8-23 1 0 0 0 1 2-4
16.  LKS Golcowa 17 13 3 4 10 23-50 3 1 5 14-22 0 3 5 9-28
17.  Huragan Jasionka 17 12 3 3 11 29-41 1 2 6 13-21 2 1 5 16-20

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Cisy Jabłonica Polska    2-1 6-2 3-1 3-3 3-1 6-1 7-1 3-1 5-2 
 2 Wisłok Krościenko Wyżne3-1     2-0 4-1 5-4 3-1 6-1 2-0 5-0 
 3 Iwonka Iwonicz2-0     1-2 7-1 9-1 6-0 3-1 11-1 8-0 
 4 Karpaty Klimkówka0-2 2-2 1-2     2-0 3-1 3-3 5-2 8-0 4-0 
 5 Iskra Iskrzynia2-7 0-2     3-1 3-0 8-1 3-0 5-0 3-2 
 6 LKS Haczów0-2 1-3 0-1     3-1 7-0 1-1 3-0 2-1 
 7 Górnik Grabownica Starzeńska3-2 0-3 1-3 0-2     0-0 6-1 2-3 1-1 
 8 Płomień Zmiennica1-6 0-5 5-1 0-2 0-3     3-4 3-3 0-2 7-2 
 9 LKS Górki2-3 2-5 4-4 1-0 2-2 0-0     1-1 1-0 
 10 Błękitni Jasienica Rosielna0-4 2-1 2-2     2-2 3-2 2-0 2-4 4-3 
 11 LKS Wesoła1-5 1-2 2-1 1-3 2-3 2-5     3-2 1-1 
 12 Burza Rogi0-5 2-3 3-0* 1-3     4-1 4-2 0-1 0-4 
 13 Guzikówka Krosno0-4 1-2 2-4 1-3 2-3 4-0 3-0     5-1 
 14 LKS Lubatówka1-1 2-0 2-3 1-2 3-3 2-1 1-1     4-2 1-1 
 15 LKS Lubatowa1-0 1-3 0-6 3-3 0-0 2-3     3-2 0-3 
 16 LKS Golcowa0-9 2-4 4-1 0-1 0-3 3-1 1-1 1-2 3-0     
 17 Huragan Jasionka0-2 0-3 3-4 5-1 0-1 1-4 1-3 1-1 2-2     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Pauza: Błękitni Jasienica Rosielna.
 
LKS Górki 2-2 Górnik Grabownica Starzeńska 9 sierpnia, 16:30
Burza Rogi 0-5 Cisy Jabłonica Polska 9 sierpnia, 13:00
Guzikówka Krosno 4-0 Płomień Zmiennica 9 sierpnia, 15:00
Iskra Iskrzynia 3-0 LKS Lubatówka 9 sierpnia, 13:00
LKS Wesoła 1-1 LKS Golcowa 9 sierpnia, 12:00
LKS Haczów 3-0 LKS Lubatowa 9 sierpnia, 16:30
Iwonka Iwonicz 1-2 Karpaty Klimkówka 8 sierpnia, 18:00
Wisłok Krościenko Wyżne 5-0 Huragan Jasionka 9 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Pauza: Huragan Jasionka.
 
Karpaty Klimkówka 2-2 Wisłok Krościenko Wyżne 16 sierpnia, 13:00
LKS Lubatowa 1-0 Iwonka Iwonicz 16 sierpnia, 13:00
LKS Golcowa 0-3 LKS Haczów 16 sierpnia, 13:00
LKS Lubatówka 2-1 LKS Wesoła 16 sierpnia, 13:00
Płomień Zmiennica 0-2 Iskra Iskrzynia 16 sierpnia, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 6-1 Guzikówka Krosno 16 sierpnia, 11:00
Górnik Grabownica Starzeńska 2-3 Burza Rogi 15 sierpnia, 16:00
Błękitni Jasienica Rosielna 2-2 LKS Górki 16 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Pauza: LKS Górki.
 
Burza Rogi 3-0 Błękitni Jasienica Rosielna 23 sierpnia, 13:00
(wo)
na boisku 1-2
Guzikówka Krosno 2-3 Górnik Grabownica Starzeńska 23 sierpnia, 15:00
Iskra Iskrzynia 2-7 Cisy Jabłonica Polska 23 sierpnia, 13:00
LKS Wesoła 2-3 Płomień Zmiennica 23 sierpnia, 12:00
LKS Haczów 1-1 LKS Lubatówka 23 sierpnia, 15:00
Iwonka Iwonicz 8-0 LKS Golcowa 22 sierpnia, 16:30
Wisłok Krościenko Wyżne 2-0 LKS Lubatowa 23 sierpnia, 11:00
Huragan Jasionka 3-4 Karpaty Klimkówka 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Pauza: Karpaty Klimkówka.
 
LKS Lubatowa 0-3 Huragan Jasionka 30 sierpnia, 13:00
LKS Golcowa 2-4 Wisłok Krościenko Wyżne 30 sierpnia, 13:00
LKS Lubatówka 1-1 Iwonka Iwonicz 30 sierpnia, 13:00
Płomień Zmiennica 0-3 LKS Haczów 30 sierpnia, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 3-3 LKS Wesoła 30 sierpnia, 11:00
Górnik Grabownica Starzeńska 1-3 Iskra Iskrzynia 30 sierpnia, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 3-2 Guzikówka Krosno 30 sierpnia, 13:00
LKS Górki 1-1 Burza Rogi 30 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Pauza: Burza Rogi.
 
Guzikówka Krosno 3-0 LKS Górki 6 września, 15:00
Iskra Iskrzynia 3-1 Błękitni Jasienica Rosielna 6 września, 13:00
LKS Wesoła 1-3 Górnik Grabownica Starzeńska 6 września, 12:00
LKS Haczów 0-2 Cisy Jabłonica Polska 6 września, 15:00
Iwonka Iwonicz 9-1 Płomień Zmiennica 5 września, 16:30
Wisłok Krościenko Wyżne 6-1 LKS Lubatówka 6 września, 11:00
Huragan Jasionka 2-2 LKS Golcowa 6 września, 13:00
Karpaty Klimkówka 4-0 LKS Lubatowa 5 września, 17:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Pauza: LKS Lubatowa.
 
LKS Golcowa 4-1 Karpaty Klimkówka 13 września, 13:00
LKS Lubatówka 1-1 Huragan Jasionka 13 września, 13:00
Płomień Zmiennica 0-5 Wisłok Krościenko Wyżne 13 września, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 2-1 Iwonka Iwonicz 13 września, 11:00
Górnik Grabownica Starzeńska 0-2 LKS Haczów 13 września, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 2-2 LKS Wesoła 13 września, 13:00
LKS Górki 4-4 Iskra Iskrzynia 13 września, 15:00
Burza Rogi 4-1 Guzikówka Krosno 13 września, 13:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Pauza: Guzikówka Krosno.
 
Iskra Iskrzynia 8-1 Burza Rogi 20 września, 15:00
LKS Wesoła 2-5 LKS Górki 20 września, 12:00
LKS Haczów 3-1 Błękitni Jasienica Rosielna 20 września, 15:00
Iwonka Iwonicz 7-1 Górnik Grabownica Starzeńska 19 września, 13:00
Wisłok Krościenko Wyżne 3-1 Cisy Jabłonica Polska 20 września, 16:30
Huragan Jasionka 0-1 Płomień Zmiennica 20 września, 13:00
Karpaty Klimkówka 8-0 LKS Lubatówka 20 września, 13:00
LKS Lubatowa 3-2 LKS Golcowa 20 września, 13:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Pauza: LKS Golcowa.
 
LKS Lubatówka 4-2 LKS Lubatowa 27 września, 15:00
Płomień Zmiennica 5-1 Karpaty Klimkówka 27 września, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 5-2 Huragan Jasionka 27 września, 11:00
Górnik Grabownica Starzeńska 3-2 Wisłok Krościenko Wyżne 27 września, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 2-1 Iwonka Iwonicz 27 września, 13:00
LKS Górki 1-0 LKS Haczów 27 września, 15:00
Burza Rogi 1-3 LKS Wesoła 27 września, 12:00
Guzikówka Krosno 2-4 Iskra Iskrzynia 27 września, 13:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Pauza: Iskra Iskrzynia.
 
LKS Wesoła 3-2 Guzikówka Krosno 4 października, 12:00
LKS Haczów 7-0 Burza Rogi 4 października, 15:00
Iwonka Iwonicz 6-0 LKS Górki 3 października, 16:30
Wisłok Krościenko Wyżne 5-4 Błękitni Jasienica Rosielna 4 października, 11:00
Huragan Jasionka 5-1 Górnik Grabownica Starzeńska 4 października, 13:00
Karpaty Klimkówka 0-2 Cisy Jabłonica Polska 3 października, 16:00
LKS Lubatowa 0-6 Płomień Zmiennica 4 października, 13:00
LKS Golcowa 3-0 LKS Lubatówka 4 października, 13:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Pauza: LKS Lubatówka.
 
Płomień Zmiennica 7-2 LKS Golcowa 11 października, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 3-1 LKS Lubatowa 11 października, 11:00
Górnik Grabownica Starzeńska 0-3 Karpaty Klimkówka 11 października, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 4-3 Huragan Jasionka 11 października, 13:00
LKS Górki 2-3 Wisłok Krościenko Wyżne 11 października, 15:00
Burza Rogi 2-3 Iwonka Iwonicz 11 października, 13:00
Guzikówka Krosno 1-3 LKS Haczów 11 października, 15:00
Iskra Iskrzynia 3-0 LKS Wesoła 11 października, 13:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Pauza: LKS Wesoła.
 
LKS Haczów 0-1 Iskra Iskrzynia 18 października, 14:00
Iwonka Iwonicz 11-1 Guzikówka Krosno 17 października, 11:00
Wisłok Krościenko Wyżne 3-1 Burza Rogi 18 października, 15:00
Huragan Jasionka 1-4 LKS Górki 18 października, 13:00
Karpaty Klimkówka 3-3 Błękitni Jasienica Rosielna 18 października, 11:30
LKS Lubatowa 1-3 Górnik Grabownica Starzeńska 18 października, 13:00
LKS Golcowa 0-9 Cisy Jabłonica Polska 18 października, 13:00
LKS Lubatówka 1-2 Płomień Zmiennica 18 października, 13:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Pauza: Płomień Zmiennica.
 
Cisy Jabłonica Polska 7-1 LKS Lubatówka 25 października, 11:00
Górnik Grabownica Starzeńska 1-1 LKS Golcowa 25 października, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 2-4 LKS Lubatowa 25 października, 13:00
LKS Górki 2-5 Karpaty Klimkówka 25 października, 15:00
Burza Rogi 0-4 Huragan Jasionka 25 października, 13:00
Guzikówka Krosno 0-4 Wisłok Krościenko Wyżne 25 października, 14:00
Iskra Iskrzynia 0-2 Iwonka Iwonicz 25 października, 13:00
LKS Wesoła 2-1 LKS Haczów 25 października, 12:00

Kolejka 13 - 31 października

Pauza: LKS Haczów.
 
Iwonka Iwonicz 3-1 LKS Wesoła 31 października, 11:00
Wisłok Krościenko Wyżne 2-0 Iskra Iskrzynia 31 października, 14:00
Huragan Jasionka 1-1 Guzikówka Krosno 31 października, 11:00
Karpaty Klimkówka 5-2 Burza Rogi 31 października, 13:00
LKS Lubatowa 3-3 LKS Górki 18 listopada, 18:00
w pierwotnym terminie (31 października, 13:00) odwołany
LKS Golcowa 3-1 Błękitni Jasienica Rosielna 29 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (31 października, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Lubatówka 2-3 Górnik Grabownica Starzeńska 31 października, 13:00
Płomień Zmiennica 1-6 Cisy Jabłonica Polska 31 października, 13:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Pauza: Cisy Jabłonica Polska.
 
Górnik Grabownica Starzeńska 0-0 Płomień Zmiennica 8 listopada, 13:00
Błękitni Jasienica Rosielna 2-0 LKS Lubatówka 8 listopada, 13:00
LKS Górki 1-0 LKS Golcowa 8 listopada, 13:00
Burza Rogi 0-1 LKS Lubatowa 8 listopada, 13:00
Guzikówka Krosno 1-2 Karpaty Klimkówka 8 listopada, 14:00
Iskra Iskrzynia 3-2 Huragan Jasionka 8 listopada, 13:00
LKS Wesoła 1-5 Wisłok Krościenko Wyżne 8 listopada, 12:00
LKS Haczów 1-3 Iwonka Iwonicz 8 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Pauza: Iwonka Iwonicz.
 
Wisłok Krościenko Wyżne 4-1 LKS Haczów 11 listopada, 11:00
Huragan Jasionka 1-3 LKS Wesoła 11 listopada, 14:00
Karpaty Klimkówka 2-0 Iskra Iskrzynia 11 listopada, 13:00
LKS Lubatowa 2-3 Guzikówka Krosno 11 listopada, 13:00
LKS Golcowa 1-2 Burza Rogi 11 listopada, 13:00
LKS Lubatówka 3-3 LKS Górki 11 listopada, 13:00
Płomień Zmiennica 3-4 Błękitni Jasienica Rosielna 11 listopada, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 6-2 Górnik Grabownica Starzeńska 11 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Pauza: Górnik Grabownica Starzeńska.
 
Błękitni Jasienica Rosielna 0-4 Cisy Jabłonica Polska 15 listopada, 13:00
LKS Górki 0-0 Płomień Zmiennica 15 listopada, 13:00
Burza Rogi 4-2 LKS Lubatówka 15 listopada, 13:00
Guzikówka Krosno 5-1 LKS Golcowa 15 listopada, 14:00
Iskra Iskrzynia 5-0 LKS Lubatowa 15 listopada, 13:00
LKS Wesoła 1-2 Karpaty Klimkówka 15 listopada, 12:00
LKS Haczów 2-1 Huragan Jasionka 15 listopada, 13:00
Iwonka Iwonicz 2-0 Wisłok Krościenko Wyżne 14 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 21-22 listopada

Pauza: Wisłok Krościenko Wyżne.
 
Huragan Jasionka 0-3 Iwonka Iwonicz 22 listopada, 13:00
Karpaty Klimkówka 3-1 LKS Haczów 22 listopada, 11:30
LKS Lubatowa 0-0 LKS Wesoła 22 listopada, 13:00
LKS Golcowa 0-1 Iskra Iskrzynia 22 listopada, 13:00
LKS Lubatówka 1-1 Guzikówka Krosno 22 listopada, 13:00
Płomień Zmiennica 3-3 Burza Rogi 22 listopada, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 3-1 LKS Górki 21 listopada, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska 6-1 Błękitni Jasienica Rosielna 21 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 13-14 marca

Pauza: Błękitni Jasienica Rosielna.
 
Górnik Grabownica Starzeńska - LKS Górki 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Cisy Jabłonica Polska 3-1 Burza Rogi 14 marca, 13:00
Płomień Zmiennica 0-2 Guzikówka Krosno 14 marca, 11:30
LKS Lubatówka 2-0 Iskra Iskrzynia 14 marca, 13:00
LKS Golcowa 1-1 LKS Wesoła 14 marca, 13:00
LKS Lubatowa - LKS Haczów 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 13:00) odwołany ze względu na zły stan boiska
Karpaty Klimkówka 1-2 Iwonka Iwonicz 14 marca, 11:30
Huragan Jasionka 0-2 Wisłok Krościenko Wyżne 14 marca, 13:00

Kolejka 19 - 20-21 marca

Pauza: Huragan Jasionka.
 
Wisłok Krościenko Wyżne - Karpaty Klimkówka
w pierwotnym terminie (21 marca, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Iwonka Iwonicz - LKS Lubatowa
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Haczów - LKS Golcowa
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Wesoła - LKS Lubatówka
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Iskra Iskrzynia - Płomień Zmiennica
w pierwotnym terminie (21 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Guzikówka Krosno - Cisy Jabłonica Polska
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Burza Rogi - Górnik Grabownica Starzeńska
w pierwotnym terminie (21 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Górki - Błękitni Jasienica Rosielna
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 20 - 27-28 marca

Pauza: LKS Górki.
 
Błękitni Jasienica Rosielna - Burza Rogi
w pierwotnym terminie (28 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Grabownica Starzeńska - Guzikówka Krosno
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Cisy Jabłonica Polska - Iskra Iskrzynia
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Płomień Zmiennica - LKS Wesoła
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Lubatówka - LKS Haczów
w pierwotnym terminie (28 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Golcowa - Iwonka Iwonicz
w pierwotnym terminie (28 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Lubatowa - Wisłok Krościenko Wyżne
w pierwotnym terminie (28 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Karpaty Klimkówka - Huragan Jasionka
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 21 - 3 kwietnia

Pauza: Karpaty Klimkówka.
 
Huragan Jasionka - LKS Lubatowa
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisłok Krościenko Wyżne - LKS Golcowa
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Iwonka Iwonicz - LKS Lubatówka
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Haczów - Płomień Zmiennica
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Wesoła - Cisy Jabłonica Polska
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Iskra Iskrzynia - Górnik Grabownica Starzeńska
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Guzikówka Krosno - Błękitni Jasienica Rosielna
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Burza Rogi - LKS Górki
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 22 - 10-11 kwietnia

Pauza: Burza Rogi.
 
LKS Górki - Guzikówka Krosno
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Błękitni Jasienica Rosielna - Iskra Iskrzynia
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Grabownica Starzeńska - LKS Wesoła
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Cisy Jabłonica Polska - LKS Haczów
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Płomień Zmiennica - Iwonka Iwonicz
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Lubatówka - Wisłok Krościenko Wyżne
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Golcowa - Huragan Jasionka
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Lubatowa - Karpaty Klimkówka
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 23 - 17-18 kwietnia

Pauza: LKS Lubatowa.
 
Karpaty Klimkówka - LKS Golcowa 18 kwietnia, 11:30
Huragan Jasionka - LKS Lubatówka 18 kwietnia, 13:00
Wisłok Krościenko Wyżne - Płomień Zmiennica 18 kwietnia, 11:00
Iwonka Iwonicz - Cisy Jabłonica Polska 17 kwietnia, 16:30
LKS Haczów - Górnik Grabownica Starzeńska 18 kwietnia, 15:00
LKS Wesoła - Błękitni Jasienica Rosielna 18 kwietnia, 12:00
Iskra Iskrzynia - LKS Górki 18 kwietnia, 16:30
Guzikówka Krosno - Burza Rogi 18 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 24-25 kwietnia

Pauza: Guzikówka Krosno.
 
Burza Rogi - Iskra Iskrzynia 25 kwietnia, 13:00
LKS Górki - LKS Wesoła 25 kwietnia, 11:00
Błękitni Jasienica Rosielna - LKS Haczów 25 kwietnia, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska - Iwonka Iwonicz 25 kwietnia, 16:30
Cisy Jabłonica Polska - Wisłok Krościenko Wyżne 25 kwietnia, 11:00
Płomień Zmiennica - Huragan Jasionka 25 kwietnia, 15:00
LKS Lubatówka - Karpaty Klimkówka 25 kwietnia, 13:00
LKS Golcowa - LKS Lubatowa 25 kwietnia, 13:00

Kolejka 25 - 1-2 maja

Pauza: LKS Golcowa.
 
LKS Lubatowa - LKS Lubatówka
Karpaty Klimkówka - Płomień Zmiennica
Huragan Jasionka - Cisy Jabłonica Polska
Wisłok Krościenko Wyżne - Górnik Grabownica Starzeńska
Iwonka Iwonicz - Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Haczów - LKS Górki
LKS Wesoła - Burza Rogi
Iskra Iskrzynia - Guzikówka Krosno

Kolejka 26 - 8-9 maja

Pauza: Iskra Iskrzynia.
 
Guzikówka Krosno - LKS Wesoła
Burza Rogi - LKS Haczów
LKS Górki - Iwonka Iwonicz
Błękitni Jasienica Rosielna - Wisłok Krościenko Wyżne
Górnik Grabownica Starzeńska - Huragan Jasionka
Cisy Jabłonica Polska - Karpaty Klimkówka
Płomień Zmiennica - LKS Lubatowa
LKS Lubatówka - LKS Golcowa

Kolejka 27 - 15-16 maja

Pauza: LKS Lubatówka.
 
LKS Golcowa - Płomień Zmiennica
LKS Lubatowa - Cisy Jabłonica Polska
Karpaty Klimkówka - Górnik Grabownica Starzeńska
Huragan Jasionka - Błękitni Jasienica Rosielna
Wisłok Krościenko Wyżne - LKS Górki
Iwonka Iwonicz - Burza Rogi
LKS Haczów - Guzikówka Krosno
LKS Wesoła - Iskra Iskrzynia

Kolejka 28 - 22-23 maja

Pauza: LKS Wesoła.
 
Iskra Iskrzynia - LKS Haczów
Guzikówka Krosno - Iwonka Iwonicz
Burza Rogi - Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Górki - Huragan Jasionka
Błękitni Jasienica Rosielna - Karpaty Klimkówka
Górnik Grabownica Starzeńska - LKS Lubatowa
Cisy Jabłonica Polska - LKS Golcowa
Płomień Zmiennica - LKS Lubatówka

Kolejka 29 - 29-30 maja

Pauza: Płomień Zmiennica.
 
LKS Lubatówka - Cisy Jabłonica Polska
LKS Golcowa - Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Lubatowa - Błękitni Jasienica Rosielna
Karpaty Klimkówka - LKS Górki
Huragan Jasionka - Burza Rogi
Wisłok Krościenko Wyżne - Guzikówka Krosno
Iwonka Iwonicz - Iskra Iskrzynia
LKS Haczów - LKS Wesoła

Kolejka 30 - 3 czerwca

Pauza: LKS Haczów.
 
LKS Wesoła - Iwonka Iwonicz
Iskra Iskrzynia - Wisłok Krościenko Wyżne
Guzikówka Krosno - Huragan Jasionka
Burza Rogi - Karpaty Klimkówka
LKS Górki - LKS Lubatowa
Błękitni Jasienica Rosielna - LKS Golcowa
Górnik Grabownica Starzeńska - LKS Lubatówka
Cisy Jabłonica Polska - Płomień Zmiennica

Kolejka 31 - 5-6 czerwca

Pauza: Cisy Jabłonica Polska.
 
Płomień Zmiennica - Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Lubatówka - Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Golcowa - LKS Górki
LKS Lubatowa - Burza Rogi
Karpaty Klimkówka - Guzikówka Krosno
Huragan Jasionka - Iskra Iskrzynia
Wisłok Krościenko Wyżne - LKS Wesoła
Iwonka Iwonicz - LKS Haczów

Kolejka 32 - 12-13 czerwca

Pauza: Iwonka Iwonicz.
 
LKS Haczów - Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Wesoła - Huragan Jasionka
Iskra Iskrzynia - Karpaty Klimkówka
Guzikówka Krosno - LKS Lubatowa
Burza Rogi - LKS Golcowa
LKS Górki - LKS Lubatówka
Błękitni Jasienica Rosielna - Płomień Zmiennica
Górnik Grabownica Starzeńska - Cisy Jabłonica Polska

Kolejka 33 - 19-20 czerwca

Pauza: Górnik Grabownica Starzeńska.
 
Cisy Jabłonica Polska - Błękitni Jasienica Rosielna
Płomień Zmiennica - LKS Górki
LKS Lubatówka - Burza Rogi
LKS Golcowa - Guzikówka Krosno
LKS Lubatowa - Iskra Iskrzynia
Karpaty Klimkówka - LKS Wesoła
Huragan Jasionka - LKS Haczów
Wisłok Krościenko Wyżne - Iwonka Iwonicz

Kolejka 34 - 26-27 czerwca

Pauza: Wisłok Krościenko Wyżne.
 
Iwonka Iwonicz - Huragan Jasionka
LKS Haczów - Karpaty Klimkówka
LKS Wesoła - LKS Lubatowa
Iskra Iskrzynia - LKS Golcowa
Guzikówka Krosno - LKS Lubatówka
Burza Rogi - Płomień Zmiennica
LKS Górki - Cisy Jabłonica Polska
Błękitni Jasienica Rosielna - Górnik Grabownica Starzeńska

Klasa okręgowa 2020/2021 (Krosno)

Klasa A 2020/2021 (Krosno I)
Klasa A 2020/2021 (Krosno III)

Klasa B 2020/2021 (Krosno I)
Klasa B 2020/2021 (Krosno II)
Klasa B 2020/2021 (Krosno III)
Klasa B 2020/2021 (Krosno IV)
Klasa B 2020/2021 (Krosno V)
Klasa B 2020/2021 (Krosno VI)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas