[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2020/2021, grupa: Krosno V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jasiołka Świerzowa 9 25 8 1 0 23-5 4 1 0 13-2 4 0 0 10-3
2.  Rędzinianka Wojaszówka 9 21 7 0 2 31-14 4 0 1 19-9 3 0 1 12-5
3.  Iwełka Iwla 9 17 5 2 2 27-15 3 0 1 16-7 2 2 1 11-8 1 1 0 1 0 0-0
4.  Nurt Potok 9 17 5 2 2 20-11 2 2 1 8-6 3 0 1 12-5 1 1 0 1 0 0-0
5.  Wisłoka Błażkowa 9 14 4 2 3 19-16 2 1 1 11-7 2 1 2 8-9
6.  Zorza 03 Łubienko 9 13 4 1 4 22-24 3 0 2 13-10 1 1 2 9-14
7.  LKS Moderówka 9 9 3 0 6 11-23 1 0 3 4-11 2 0 3 7-12
8.  Błękitni Żeglce 9 7 2 1 6 14-25 2 1 2 10-9 0 0 4 4-16
9.  Nafta II Jedlicze 9 6 2 0 7 19-32 2 0 2 12-10 0 0 5 7-22
10.  LKS Łęki Strzyżowskie 9 1 0 1 8 14-35 0 0 4 7-16 0 1 4 7-19

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Jasiołka Świerzowa    2-1 0-0 4-0 4-1 3-0 
 2 Rędzinianka Wojaszówka1-2     4-3 3-2 5-1 6-1 
 3 Iwełka Iwla1-3     7-3 5-0 3-1 
 4 Nurt Potok0-3 0-0     3-1 1-1 4-1 
 5 Wisłoka Błażkowa2-2     0-1 6-3 3-1 
 6 Zorza 03 Łubienko1-3 2-3     4-2 3-1 3-1 
 7 LKS Moderówka1-3 0-3 0-4     3-1 
 8 Błękitni Żeglce2-1 1-3 1-2 3-0     3-3 
 9 Nafta II Jedlicze0-2 1-4 4-2     7-2 
 10 LKS Łęki Strzyżowskie2-5 2-3 2-4 1-4     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Błękitni Żeglce 1-2 Wisłoka Błażkowa 16 sierpnia, 15:30
Rędzinianka Wojaszówka 4-3 Iwełka Iwla 16 sierpnia, 13:00
Jasiołka Świerzowa 3-0 LKS Łęki Strzyżowskie 16 sierpnia, 16:30
Nurt Potok 4-1 Nafta II Jedlicze 16 sierpnia, 13:00
Zorza 03 Łubienko 4-2 LKS Moderówka 16 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Wisłoka Błażkowa 0-1 LKS Moderówka 23 sierpnia, 11:00
Nafta II Jedlicze 1-4 Zorza 03 Łubienko 23 sierpnia, 11:00
LKS Łęki Strzyżowskie 2-4 Nurt Potok 23 sierpnia, 12:00
Iwełka Iwla 1-3 Jasiołka Świerzowa 23 sierpnia, 14:00
Błękitni Żeglce 2-1 Rędzinianka Wojaszówka 23 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Rędzinianka Wojaszówka 3-2 Wisłoka Błażkowa 30 sierpnia, 11:00
Jasiołka Świerzowa 4-1 Błękitni Żeglce 30 sierpnia, 16:30
Nurt Potok 0-0 Iwełka Iwla 30 sierpnia, 13:00
Zorza 03 Łubienko 3-1 LKS Łęki Strzyżowskie 30 sierpnia, 11:00
LKS Moderówka 3-1 Nafta II Jedlicze 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Wisłoka Błażkowa 6-3 Nafta II Jedlicze 6 września, 11:00
LKS Łęki Strzyżowskie 1-4 LKS Moderówka 6 września, 12:00
Iwełka Iwla 7-3 Zorza 03 Łubienko 6 września, 15:30
Błękitni Żeglce 1-3 Nurt Potok 6 września, 13:00
Rędzinianka Wojaszówka 1-2 Jasiołka Świerzowa 6 września, 11:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Jasiołka Świerzowa 0-0 Wisłoka Błażkowa 13 września, 16:30
Nurt Potok 0-3 Rędzinianka Wojaszówka 13 września, 13:00
Zorza 03 Łubienko 3-1 Błękitni Żeglce 13 września, 11:00
LKS Moderówka 0-3 Iwełka Iwla 13 września, 11:00
Nafta II Jedlicze 7-2 LKS Łęki Strzyżowskie 13 września, 13:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Wisłoka Błażkowa 3-1 LKS Łęki Strzyżowskie 20 września, 11:00
Iwełka Iwla 3-1 Nafta II Jedlicze 20 września, 15:30
Błękitni Żeglce 3-0 LKS Moderówka 20 września, 13:00
Rędzinianka Wojaszówka 5-1 Zorza 03 Łubienko 20 września, 11:00
Jasiołka Świerzowa 2-1 Nurt Potok 20 września, 16:30

Kolejka 7 - 26-27 września

Nurt Potok 3-1 Wisłoka Błażkowa 27 września, 13:00
Zorza 03 Łubienko 1-3 Jasiołka Świerzowa 27 września, 11:00
LKS Moderówka 1-3 Rędzinianka Wojaszówka 27 września, 11:00
Nafta II Jedlicze 4-2 Błękitni Żeglce 27 września, 16:00
LKS Łęki Strzyżowskie 2-3 Iwełka Iwla 27 września, 12:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Wisłoka Błażkowa 2-2 Iwełka Iwla 4 października, 11:00
Błękitni Żeglce 3-3 LKS Łęki Strzyżowskie 4 października, 13:00
Rędzinianka Wojaszówka 6-1 Nafta II Jedlicze 4 października, 11:00
Jasiołka Świerzowa 4-0 LKS Moderówka 4 października, 15:30
Nurt Potok 1-1 Zorza 03 Łubienko 4 października, 13:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Zorza 03 Łubienko 2-3 Wisłoka Błażkowa 11 października, 11:00
LKS Moderówka 0-4 Nurt Potok 11 października, 11:00
Nafta II Jedlicze 0-2 Jasiołka Świerzowa 11 października, 14:00
LKS Łęki Strzyżowskie 2-5 Rędzinianka Wojaszówka 11 października, 12:00
Iwełka Iwla 5-0 Błękitni Żeglce 11 października, 14:00

Kolejka 10 - 10-11 kwietnia

Wisłoka Błażkowa - Błękitni Żeglce
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Iwełka Iwla - Rędzinianka Wojaszówka
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Łęki Strzyżowskie - Jasiołka Świerzowa
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Nafta II Jedlicze - Nurt Potok
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Moderówka - Zorza 03 Łubienko
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 11 - 17-18 kwietnia

LKS Moderówka - Wisłoka Błażkowa 18 kwietnia, 13:00
Zorza 03 Łubienko - Nafta II Jedlicze 18 kwietnia, 13:00
Nurt Potok - LKS Łęki Strzyżowskie 18 kwietnia, 13:00
Jasiołka Świerzowa - Iwełka Iwla 18 kwietnia, 16:30
Rędzinianka Wojaszówka - Błękitni Żeglce 18 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 24-25 kwietnia

Wisłoka Błażkowa - Rędzinianka Wojaszówka
Błękitni Żeglce - Jasiołka Świerzowa
Iwełka Iwla - Nurt Potok
LKS Łęki Strzyżowskie - Zorza 03 Łubienko
Nafta II Jedlicze - LKS Moderówka

Kolejka 13 - 1-2 maja

Nafta II Jedlicze - Wisłoka Błażkowa
LKS Moderówka - LKS Łęki Strzyżowskie
Zorza 03 Łubienko - Iwełka Iwla
Nurt Potok - Błękitni Żeglce
Jasiołka Świerzowa - Rędzinianka Wojaszówka

Kolejka 14 - 8-9 maja

Wisłoka Błażkowa - Jasiołka Świerzowa
Rędzinianka Wojaszówka - Nurt Potok
Błękitni Żeglce - Zorza 03 Łubienko
Iwełka Iwla - LKS Moderówka
LKS Łęki Strzyżowskie - Nafta II Jedlicze

Kolejka 15 - 15-16 maja

LKS Łęki Strzyżowskie - Wisłoka Błażkowa
Nafta II Jedlicze - Iwełka Iwla
LKS Moderówka - Błękitni Żeglce
Zorza 03 Łubienko - Rędzinianka Wojaszówka
Nurt Potok - Jasiołka Świerzowa

Kolejka 16 - 22-23 maja

Wisłoka Błażkowa - Nurt Potok
Jasiołka Świerzowa - Zorza 03 Łubienko
Rędzinianka Wojaszówka - LKS Moderówka
Błękitni Żeglce - Nafta II Jedlicze
Iwełka Iwla - LKS Łęki Strzyżowskie

Kolejka 17 - 29-30 maja

Iwełka Iwla - Wisłoka Błażkowa
LKS Łęki Strzyżowskie - Błękitni Żeglce
Nafta II Jedlicze - Rędzinianka Wojaszówka
LKS Moderówka - Jasiołka Świerzowa
Zorza 03 Łubienko - Nurt Potok

Kolejka 18 - 5-6 czerwca

Wisłoka Błażkowa - Zorza 03 Łubienko
Nurt Potok - LKS Moderówka
Jasiołka Świerzowa - Nafta II Jedlicze
Rędzinianka Wojaszówka - LKS Łęki Strzyżowskie
Błękitni Żeglce - Iwełka Iwla

Klasa A 2020/2021 (Krosno I)
Klasa A 2020/2021 (Krosno II)
Klasa A 2020/2021 (Krosno III)

Klasa B 2020/2021 (Krosno I)
Klasa B 2020/2021 (Krosno II)
Klasa B 2020/2021 (Krosno III)
Klasa B 2020/2021 (Krosno IV)
Klasa B 2020/2021 (Krosno VI)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas