[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2020/2021, grupa: Krosno VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tajfun Łubno Szlacheckie 9 24 8 0 1 42-8 5 0 0 25-4 3 0 1 17-4 1 3 1 0 0 3-1
2.  Liwocz Brzyska 9 24 8 0 1 42-10 4 0 0 27-5 4 0 1 15-5 1 0 0 0 1 1-3
3.  Jasiołka Szebnie 9 18 6 0 3 30-18 4 0 1 17-7 2 0 2 13-11
4.  Dragon Nowy Glinik 9 14 4 2 3 19-19 2 1 2 10-9 2 1 1 9-10
5.  Nowy Dwór Makowiska 9 12 4 0 5 17-25 1 0 4 4-16 3 0 1 13-9 1 3 1 0 0 6-0
6.  Wrzos Krempna 9 12 4 0 5 15-31 3 0 1 8-11 1 0 4 7-20 1 0 0 0 1 0-6
7.  Dębowczanka Dębowiec 9 10 3 1 5 13-29 2 1 1 9-10 1 0 4 4-19
8.  LKS Brzezówka (k. Krosna) 9 9 3 0 6 20-29 1 0 3 7-13 2 0 3 13-16
9.  Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 9 6 2 0 7 13-27 1 0 3 4-13 1 0 4 9-14
10.  LKS Warzyce 9 4 1 1 7 10-25 1 0 4 7-15 0 1 3 3-10

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Tajfun Łubno Szlacheckie    3-1 6-1 5-1 7-1 4-0 
 2 Liwocz Brzyska    7-2 7-1 6-2 7-0 
 3 Jasiołka Szebnie2-0     0-2 6-1 4-3 5-1 
 4 Dragon Nowy Glinik0-3     1-3 5-1 3-1 1-1 
 5 Nowy Dwór Makowiska1-7 1-3     0-1 0-4 2-1 
 6 Wrzos Krempna3-2 0-6     2-1 3-2 
 7 Dębowczanka Dębowiec1-5 3-3     2-1 3-1 
 8 LKS Brzezówka (k. Krosna)0-5 1-3 4-1     2-4 
 9 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki0-5 1-4 1-3     2-1 
 10 LKS Warzyce1-2 0-6 1-3 3-0* 2-4     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

LKS Warzyce 2-4 LKS Brzezówka (k. Krosna) 16 sierpnia, 13:00
Jasiołka Szebnie 6-1 Dębowczanka Dębowiec 16 sierpnia, 16:00
Dragon Nowy Glinik 0-3 Liwocz Brzyska 16 sierpnia, 13:00
Nowy Dwór Makowiska 2-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 16 sierpnia, 11:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 5-1 Wrzos Krempna 16 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-3 Wrzos Krempna 23 sierpnia, 11:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0-5 Tajfun Łubno Szlacheckie 23 sierpnia, 10:00
Liwocz Brzyska 7-1 Nowy Dwór Makowiska 23 sierpnia, 15:00
Dębowczanka Dębowiec 3-3 Dragon Nowy Glinik 23 sierpnia, 11:00
LKS Warzyce 0-6 Jasiołka Szebnie 23 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Jasiołka Szebnie 4-3 LKS Brzezówka (k. Krosna) 30 sierpnia, 16:00
Dragon Nowy Glinik 1-1 LKS Warzyce 30 sierpnia, 13:00
Nowy Dwór Makowiska 0-1 Dębowczanka Dębowiec 30 sierpnia, 11:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 3-1 Liwocz Brzyska 30 sierpnia, 13:00
Wrzos Krempna 3-2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 5-6 września

LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-4 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 6 września, 11:00
Liwocz Brzyska 6-2 Wrzos Krempna 6 września, 15:00
Dębowczanka Dębowiec 1-5 Tajfun Łubno Szlacheckie 6 września, 11:00
LKS Warzyce 1-3 Nowy Dwór Makowiska 6 września, 13:00
Jasiołka Szebnie 0-2 Dragon Nowy Glinik 6 września, 11:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Dragon Nowy Glinik 3-1 LKS Brzezówka (k. Krosna) 13 września, 13:00
Nowy Dwór Makowiska 1-3 Jasiołka Szebnie 13 września, 11:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 4-0 LKS Warzyce 13 września, 13:00
Wrzos Krempna 2-1 Dębowczanka Dębowiec 13 września, 11:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-4 Liwocz Brzyska 13 września, 13:00

Kolejka 6 - 19-20 września

LKS Brzezówka (k. Krosna) 0-5 Liwocz Brzyska 20 września, 11:00
Dębowczanka Dębowiec 2-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 20 września, 15:00
LKS Warzyce 3-0 Wrzos Krempna 20 września, 13:00
(wo)
na boisku 2-2
Jasiołka Szebnie 2-0 Tajfun Łubno Szlacheckie 20 września, 11:00
Dragon Nowy Glinik 1-3 Nowy Dwór Makowiska 20 września, 13:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Nowy Dwór Makowiska 0-4 LKS Brzezówka (k. Krosna) 27 września, 11:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 6-1 Dragon Nowy Glinik 27 września, 13:00
Wrzos Krempna 3-2 Jasiołka Szebnie 27 września, 15:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2-1 LKS Warzyce 27 września, 13:00
Liwocz Brzyska 7-0 Dębowczanka Dębowiec 27 września, 13:00

Kolejka 8 - 3-4 października

LKS Brzezówka (k. Krosna) 4-1 Dębowczanka Dębowiec 4 października, 11:00
LKS Warzyce 1-2 Liwocz Brzyska 4 października, 13:00
Jasiołka Szebnie 5-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 4 października, 11:00
Dragon Nowy Glinik 5-1 Wrzos Krempna 4 października, 13:00
Nowy Dwór Makowiska 1-7 Tajfun Łubno Szlacheckie 4 października, 11:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Tajfun Łubno Szlacheckie 7-1 LKS Brzezówka (k. Krosna) 11 października, 13:00
Wrzos Krempna 0-6 Nowy Dwór Makowiska 11 października, 15:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-3 Dragon Nowy Glinik 11 października, 13:00
Liwocz Brzyska 7-2 Jasiołka Szebnie 11 października, 15:00
Dębowczanka Dębowiec 3-1 LKS Warzyce 11 października, 11:00

Kolejka 10 - 10-11 kwietnia

LKS Brzezówka (k. Krosna) - LKS Warzyce
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Dębowczanka Dębowiec - Jasiołka Szebnie
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Liwocz Brzyska - Dragon Nowy Glinik
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - Nowy Dwór Makowiska
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wrzos Krempna - Tajfun Łubno Szlacheckie
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 11 - 17-18 kwietnia

Wrzos Krempna - LKS Brzezówka (k. Krosna) 18 kwietnia, 13:00
Tajfun Łubno Szlacheckie - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 18 kwietnia, 13:00
Nowy Dwór Makowiska - Liwocz Brzyska 18 kwietnia, 11:00
Dragon Nowy Glinik - Dębowczanka Dębowiec 18 kwietnia, 13:00
Jasiołka Szebnie - LKS Warzyce 18 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 24-25 kwietnia

LKS Brzezówka (k. Krosna) - Jasiołka Szebnie
LKS Warzyce - Dragon Nowy Glinik
Dębowczanka Dębowiec - Nowy Dwór Makowiska
Liwocz Brzyska - Tajfun Łubno Szlacheckie
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - Wrzos Krempna

Kolejka 13 - 1-2 maja

Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - LKS Brzezówka (k. Krosna)
Wrzos Krempna - Liwocz Brzyska
Tajfun Łubno Szlacheckie - Dębowczanka Dębowiec
Nowy Dwór Makowiska - LKS Warzyce
Dragon Nowy Glinik - Jasiołka Szebnie

Kolejka 14 - 8-9 maja

LKS Brzezówka (k. Krosna) - Dragon Nowy Glinik
Jasiołka Szebnie - Nowy Dwór Makowiska
LKS Warzyce - Tajfun Łubno Szlacheckie
Dębowczanka Dębowiec - Wrzos Krempna
Liwocz Brzyska - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki

Kolejka 15 - 15-16 maja

Liwocz Brzyska - LKS Brzezówka (k. Krosna)
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - Dębowczanka Dębowiec
Wrzos Krempna - LKS Warzyce
Tajfun Łubno Szlacheckie - Jasiołka Szebnie
Nowy Dwór Makowiska - Dragon Nowy Glinik

Kolejka 16 - 22-23 maja

LKS Brzezówka (k. Krosna) - Nowy Dwór Makowiska
Dragon Nowy Glinik - Tajfun Łubno Szlacheckie
Jasiołka Szebnie - Wrzos Krempna
LKS Warzyce - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Dębowczanka Dębowiec - Liwocz Brzyska

Kolejka 17 - 29-30 maja

Dębowczanka Dębowiec - LKS Brzezówka (k. Krosna)
Liwocz Brzyska - LKS Warzyce
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - Jasiołka Szebnie
Wrzos Krempna - Dragon Nowy Glinik
Tajfun Łubno Szlacheckie - Nowy Dwór Makowiska

Kolejka 18 - 5-6 czerwca

LKS Brzezówka (k. Krosna) - Tajfun Łubno Szlacheckie
Nowy Dwór Makowiska - Wrzos Krempna
Dragon Nowy Glinik - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Jasiołka Szebnie - Liwocz Brzyska
LKS Warzyce - Dębowczanka Dębowiec

Klasa A 2020/2021 (Krosno I)
Klasa A 2020/2021 (Krosno II)
Klasa A 2020/2021 (Krosno III)

Klasa B 2020/2021 (Krosno I)
Klasa B 2020/2021 (Krosno II)
Klasa B 2020/2021 (Krosno III)
Klasa B 2020/2021 (Krosno IV)
Klasa B 2020/2021 (Krosno V)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas