[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2020/2021, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Izdebki 9 24 8 0 1 39-6 4 0 1 26-6 4 0 0 13-0 1 3 1 0 0 1-0
2.  LKS Trześniów 9 24 8 0 1 32-10 4 0 1 15-5 4 0 0 17-5 1 0 0 0 1 0-1
3.  JKS Jasionów 9 21 7 0 2 31-16 4 0 1 20-12 3 0 1 11-4
4.  Victoria Niebocko 9 19 6 1 2 35-11 3 0 1 13-4 3 1 1 22-7
5.  Sokół Domaradz 9 12 4 0 5 23-27 3 0 1 9-6 1 0 4 14-21
6.  LKS Hłudno 9 10 3 1 5 23-17 2 1 1 16-5 1 0 4 7-12
7.  Zryw Dydnia 9 6 1 3 5 10-31 1 0 3 2-18 0 3 2 8-13 1 1 0 1 0 2-2
8.  Jutrzenka Jaćmierz 9 6 1 3 5 19-29 1 2 1 12-10 0 1 4 7-19 1 1 0 1 0 2-2
9.  Orły Jabłonka 9 4 1 1 7 9-53 0 1 4 6-28 1 0 3 3-25 1 3 1 0 0 3-1
10.  LKS Wzdów 9 4 1 1 7 9-30 1 1 3 6-11 0 0 4 3-19 1 0 0 0 1 1-3

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 LKS Izdebki    2-3 4-1 6-1 5-1 9-0 
 2 LKS Trześniów0-1     5-1 3-2 4-1 3-0 
 3 JKS Jasionów2-3     5-4 4-2 2-1 7-2 
 4 Victoria Niebocko1-3 2-0     3-0 7-1 
 5 Sokół Domaradz1-2     2-1 3-2 3-1 
 6 LKS Hłudno0-1     2-2 8-2 6-0 
 7 Zryw Dydnia0-8 0-3 0-7     2-0 
 8 Jutrzenka Jaćmierz0-7 1-1 2-2     9-0 
 9 Orły Jabłonka2-3 0-5 1-11 2-8 1-1     
 10 LKS Wzdów0-4 3-0* 0-2 2-2 1-3     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

LKS Wzdów 3-0 Sokół Domaradz 16 sierpnia, 13:00
(wo)
na boisku 1-7
Orły Jabłonka 1-1 Zryw Dydnia 16 sierpnia, 13:00
LKS Trześniów 3-2 LKS Hłudno 16 sierpnia, 11:00
LKS Izdebki 4-1 Victoria Niebocko 16 sierpnia, 13:00
JKS Jasionów 2-1 Jutrzenka Jaćmierz 16 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Sokół Domaradz 3-1 Jutrzenka Jaćmierz 23 sierpnia, 11:00
Victoria Niebocko 2-0 JKS Jasionów 23 sierpnia, 13:00
LKS Hłudno 0-1 LKS Izdebki 23 sierpnia, 11:00
Zryw Dydnia 0-8 LKS Trześniów 23 sierpnia, 13:00
LKS Wzdów 1-3 Orły Jabłonka 23 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Orły Jabłonka 2-8 Sokół Domaradz 30 sierpnia, 13:00
LKS Trześniów 3-0 LKS Wzdów 30 sierpnia, 11:00
LKS Izdebki 5-1 Zryw Dydnia 30 sierpnia, 13:00
JKS Jasionów 4-2 LKS Hłudno 30 sierpnia, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 1-1 Victoria Niebocko 30 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Sokół Domaradz 1-2 Victoria Niebocko 6 września, 11:00
LKS Hłudno 8-2 Jutrzenka Jaćmierz 6 września, 11:00
Zryw Dydnia 0-3 JKS Jasionów 6 września, 13:00
LKS Wzdów 0-4 LKS Izdebki 6 września, 13:00
Orły Jabłonka 2-3 LKS Trześniów 6 września, 13:00

Kolejka 5 - 12-13 września

LKS Trześniów 5-1 Sokół Domaradz 13 września, 11:00
LKS Izdebki 9-0 Orły Jabłonka 13 września, 13:00
JKS Jasionów 7-2 LKS Wzdów 13 września, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 2-2 Zryw Dydnia 13 września, 13:00
Victoria Niebocko 3-0 LKS Hłudno 13 września, 13:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Sokół Domaradz 2-1 LKS Hłudno 20 września, 11:00
Zryw Dydnia 0-7 Victoria Niebocko 20 września, 13:00
LKS Wzdów 2-2 Jutrzenka Jaćmierz 20 września, 13:00
Orły Jabłonka 0-5 JKS Jasionów 20 września, 13:00
LKS Trześniów 0-1 LKS Izdebki 20 września, 11:00

Kolejka 7 - 26-27 września

LKS Izdebki 6-1 Sokół Domaradz 27 września, 13:00
JKS Jasionów 2-3 LKS Trześniów 27 września, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 9-0 Orły Jabłonka 27 września, 13:00
Victoria Niebocko 7-1 LKS Wzdów 27 września, 13:00
LKS Hłudno 2-2 Zryw Dydnia 27 września, 11:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Sokół Domaradz 3-2 Zryw Dydnia 4 października, 11:00
LKS Wzdów 0-2 LKS Hłudno 4 października, 13:00
Orły Jabłonka 1-11 Victoria Niebocko 4 października, 13:00
LKS Trześniów 4-1 Jutrzenka Jaćmierz 4 października, 11:00
LKS Izdebki 2-3 JKS Jasionów 4 października, 13:00

Kolejka 9 - 10-11 października

JKS Jasionów 5-4 Sokół Domaradz 11 października, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 0-7 LKS Izdebki 11 października, 13:00
Victoria Niebocko 1-3 LKS Trześniów 11 października, 13:00
LKS Hłudno 6-0 Orły Jabłonka 11 października, 11:00
Zryw Dydnia 2-0 LKS Wzdów 11 października, 13:00

Kolejka 10 - 10-11 kwietnia

Sokół Domaradz - LKS Wzdów
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zryw Dydnia - Orły Jabłonka
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Hłudno - LKS Trześniów
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Victoria Niebocko - LKS Izdebki
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jutrzenka Jaćmierz - JKS Jasionów
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 11 - 17-18 kwietnia

Jutrzenka Jaćmierz - Sokół Domaradz 18 kwietnia, 13:00
JKS Jasionów - Victoria Niebocko 18 kwietnia, 13:00
LKS Izdebki - LKS Hłudno 18 kwietnia, 13:00
LKS Trześniów - Zryw Dydnia 18 kwietnia, 11:00
Orły Jabłonka - LKS Wzdów 18 kwietnia, 13:00

Kolejka 12 - 24-25 kwietnia

Sokół Domaradz - Orły Jabłonka
LKS Wzdów - LKS Trześniów
Zryw Dydnia - LKS Izdebki
LKS Hłudno - JKS Jasionów
Victoria Niebocko - Jutrzenka Jaćmierz

Kolejka 13 - 1-2 maja

Victoria Niebocko - Sokół Domaradz
Jutrzenka Jaćmierz - LKS Hłudno
JKS Jasionów - Zryw Dydnia
LKS Izdebki - LKS Wzdów
LKS Trześniów - Orły Jabłonka

Kolejka 14 - 8-9 maja

Sokół Domaradz - LKS Trześniów
Orły Jabłonka - LKS Izdebki
LKS Wzdów - JKS Jasionów
Zryw Dydnia - Jutrzenka Jaćmierz
LKS Hłudno - Victoria Niebocko

Kolejka 15 - 15-16 maja

LKS Hłudno - Sokół Domaradz
Victoria Niebocko - Zryw Dydnia
Jutrzenka Jaćmierz - LKS Wzdów
JKS Jasionów - Orły Jabłonka
LKS Izdebki - LKS Trześniów

Kolejka 16 - 22-23 maja

Sokół Domaradz - LKS Izdebki
LKS Trześniów - JKS Jasionów
Orły Jabłonka - Jutrzenka Jaćmierz
LKS Wzdów - Victoria Niebocko
Zryw Dydnia - LKS Hłudno

Kolejka 17 - 29-30 maja

Zryw Dydnia - Sokół Domaradz
LKS Hłudno - LKS Wzdów
Victoria Niebocko - Orły Jabłonka
Jutrzenka Jaćmierz - LKS Trześniów
JKS Jasionów - LKS Izdebki

Kolejka 18 - 5-6 czerwca

Sokół Domaradz - JKS Jasionów
LKS Izdebki - Jutrzenka Jaćmierz
LKS Trześniów - Victoria Niebocko
Orły Jabłonka - LKS Hłudno
LKS Wzdów - Zryw Dydnia

Klasa A 2020/2021 (Krosno I)
Klasa A 2020/2021 (Krosno II)
Klasa A 2020/2021 (Krosno III)

Klasa B 2020/2021 (Krosno I)
Klasa B 2020/2021 (Krosno II)
Klasa B 2020/2021 (Krosno IV)
Klasa B 2020/2021 (Krosno V)
Klasa B 2020/2021 (Krosno VI)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas