[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2020/2021, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gabry Łukowe 7 15 5 0 2 19-12 3 0 1 9-8 2 0 1 10-4 2 6 2 0 0 4-2
2.  LKS Czaszyn 7 15 5 0 2 26-12 4 0 0 11-4 1 0 2 15-8 2 3 1 0 1 6-5
3.  LKS Olszanica 7 15 5 0 2 14-11 3 0 0 8-4 2 0 2 6-7 2 0 0 0 2 2-5
4.  Lotnik Ustjanowa 7 12 4 0 3 16-11 2 0 2 7-7 2 0 1 9-4
5.  Juventus Poraż 7 9 3 0 4 16-26 2 0 2 9-15 1 0 2 7-11
6.  Pionier Średnia Wieś 7 7 2 1 4 14-20 1 0 2 7-14 1 1 2 7-6 1 1 0 1 0 1-1
7.  Otryt Lutowiska 7 7 2 1 4 11-11 1 1 1 4-4 1 0 3 7-7 1 1 0 1 0 1-1
8.  Zalew Myczkowce 7 3 1 0 6 10-23 0 0 3 4-11 1 0 3 6-12

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Gabry Łukowe    3-2 1-0 4-1 1-5 
 2 LKS Czaszyn    4-2 2-1 2-0 3-1 
 3 LKS Olszanica    3-2 2-1 3-1 
 4 Lotnik Ustjanowa2-1 4-3 0-1     1-2 
 5 Juventus Poraż1-10 2-3     2-1 4-1 
 6 Pionier Średnia Wieś1-5 0-5 6-4     
 7 Otryt Lutowiska1-0 1-1     2-3 
 8 Zalew Myczkowce1-4 3-4 0-3     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Pauza: Pionier Średnia Wieś, Zalew Myczkowce.
 
Juventus Poraż 1-10 LKS Czaszyn 18 października, 13:00
Gabry Łukowe 1-0 LKS Olszanica 16 sierpnia, 15:00
Otryt Lutowiska 1-0 Lotnik Ustjanowa 16 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Pauza: Lotnik Ustjanowa, Gabry Łukowe.
 
LKS Olszanica 2-1 Otryt Lutowiska 23 sierpnia, 13:00
LKS Czaszyn 3-1 Zalew Myczkowce 23 sierpnia, 13:00
Pionier Średnia Wieś 6-4 Juventus Poraż 23 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Pauza: Juventus Poraż, Otryt Lutowiska.
 
Zalew Myczkowce 0-3 Pionier Średnia Wieś 30 sierpnia, 16:30
Gabry Łukowe 3-2 LKS Czaszyn 30 sierpnia, 15:00
Lotnik Ustjanowa 0-1 LKS Olszanica 30 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Pauza: LKS Olszanica, Lotnik Ustjanowa.
 
LKS Czaszyn 2-0 Otryt Lutowiska 6 września, 13:00
Pionier Średnia Wieś 1-5 Gabry Łukowe 6 września, 13:00
Juventus Poraż 4-1 Zalew Myczkowce 6 września, 13:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Pauza: LKS Olszanica, Zalew Myczkowce.
 
Gabry Łukowe 4-1 Juventus Poraż 13 września, 15:00
Otryt Lutowiska 1-1 Pionier Średnia Wieś 13 września, 11:00
Lotnik Ustjanowa 4-3 LKS Czaszyn 13 września, 13:00

Kolejka 6 - 19-20 września

LKS Czaszyn 4-2 LKS Olszanica 20 września, 13:00
Pionier Średnia Wieś 0-5 Lotnik Ustjanowa 20 września, 13:00
Juventus Poraż 2-1 Otryt Lutowiska 20 września, 13:00
Zalew Myczkowce 1-4 Gabry Łukowe 20 września, 16:30

Kolejka 7 - 26-27 września

Pauza: Gabry Łukowe, LKS Czaszyn.
 
Otryt Lutowiska 2-3 Zalew Myczkowce 27 września, 11:00
Lotnik Ustjanowa 1-2 Juventus Poraż 27 września, 13:00
LKS Olszanica 3-2 Pionier Średnia Wieś 27 września, 13:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Pauza: LKS Czaszyn, Pionier Średnia Wieś.
 
Juventus Poraż 2-3 LKS Olszanica 4 października, 13:00
Zalew Myczkowce 3-4 Lotnik Ustjanowa 4 października, 15:30
Gabry Łukowe 1-5 Otryt Lutowiska 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Pauza: Otryt Lutowiska, Juventus Poraż.
 
Lotnik Ustjanowa 2-1 Gabry Łukowe 11 października, 13:00
LKS Olszanica 3-1 Zalew Myczkowce 11 października, 13:00
LKS Czaszyn 2-1 Pionier Średnia Wieś 11 października, 13:00

Kolejka 10 - 10-11 kwietnia

Pauza: Pionier Średnia Wieś, Zalew Myczkowce.
 
LKS Czaszyn - Juventus Poraż
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Olszanica - Gabry Łukowe
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lotnik Ustjanowa - Otryt Lutowiska
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 11 - 17-18 kwietnia

Pauza: Lotnik Ustjanowa, Gabry Łukowe.
 
Otryt Lutowiska - LKS Olszanica 18 kwietnia, 11:00
Zalew Myczkowce - LKS Czaszyn 18 kwietnia, 15:00
Juventus Poraż - Pionier Średnia Wieś 18 kwietnia, 13:00

Kolejka 12 - 24-25 kwietnia

Pauza: Otryt Lutowiska, Juventus Poraż.
 
Pionier Średnia Wieś - Zalew Myczkowce
LKS Czaszyn - Gabry Łukowe
LKS Olszanica - Lotnik Ustjanowa

Kolejka 13 - 1-2 maja

Pauza: LKS Olszanica, Lotnik Ustjanowa.
 
Otryt Lutowiska - LKS Czaszyn
Gabry Łukowe - Pionier Średnia Wieś
Zalew Myczkowce - Juventus Poraż

Kolejka 14 - 8-9 maja

Pauza: Zalew Myczkowce, LKS Olszanica.
 
Juventus Poraż - Gabry Łukowe
Pionier Średnia Wieś - Otryt Lutowiska
LKS Czaszyn - Lotnik Ustjanowa

Kolejka 15 - 15-16 maja

LKS Olszanica - LKS Czaszyn
Lotnik Ustjanowa - Pionier Średnia Wieś
Otryt Lutowiska - Juventus Poraż
Gabry Łukowe - Zalew Myczkowce

Kolejka 16 - 22-23 maja

Pauza: Gabry Łukowe, LKS Czaszyn.
 
Zalew Myczkowce - Otryt Lutowiska
Juventus Poraż - Lotnik Ustjanowa
Pionier Średnia Wieś - LKS Olszanica

Kolejka 17 - 29-30 maja

Pauza: LKS Czaszyn, Pionier Średnia Wieś.
 
LKS Olszanica - Juventus Poraż
Lotnik Ustjanowa - Zalew Myczkowce
Otryt Lutowiska - Gabry Łukowe

Kolejka 18 - 5-6 czerwca

Pauza: Otryt Lutowiska, Juventus Poraż.
 
Gabry Łukowe - Lotnik Ustjanowa 18 kwietnia, 13:00
Zalew Myczkowce - LKS Olszanica
Pionier Średnia Wieś - LKS Czaszyn

Klasa A 2020/2021 (Krosno I)
Klasa A 2020/2021 (Krosno II)
Klasa A 2020/2021 (Krosno III)

Klasa B 2020/2021 (Krosno II)
Klasa B 2020/2021 (Krosno III)
Klasa B 2020/2021 (Krosno IV)
Klasa B 2020/2021 (Krosno V)
Klasa B 2020/2021 (Krosno VI)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas