[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2020/2021, grupa: Krosno IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jasiołka Jaśliska 8 22 7 1 0 43-8 4 0 0 19-4 3 1 0 24-4
2.  Orzeł Pustyny 8 18 6 0 2 35-25 3 0 1 15-12 3 0 1 20-13 1 3 1 0 0 3-2
3.  LKS Głowienka 8 18 6 0 2 34-14 4 0 0 20-6 2 0 2 14-8 1 0 0 0 1 2-3
4.  LKS Kombornia 8 16 5 1 2 30-14 3 0 1 16-5 2 1 1 14-9
5.  KS Szczepańcowa 8 13 4 1 3 13-20 2 1 1 5-8 2 0 2 8-12
6.  Rotar Węglówka 8 6 2 0 6 18-45 1 0 3 13-26 1 0 3 5-19
7.  Piastovia Miejsce Piastowe 8 5 1 2 5 8-14 1 1 2 5-8 0 1 3 3-6
8.  Victoria Dobieszyn 8 4 1 1 6 19-45 0 1 3 9-22 1 0 3 10-23
9.  Nafciarz Bóbrka 8 2 0 2 6 15-30 0 1 3 6-16 0 1 3 9-14

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Jasiołka Jaśliska    8-2 4-1 4-1 3-0* 
 2 Orzeł Pustyny    3-2 2-5 5-1 5-4 
 3 LKS Głowienka    4-2 7-0 2-1 7-3 
 4 LKS Kombornia1-3     8-1 1-0 6-1 
 5 KS Szczepańcowa0-5 2-2     1-0 2-1 
 6 Rotar Węglówka1-12 2-9 1-2     9-3 
 7 Piastovia Miejsce Piastowe1-1 1-3 2-1     1-3 
 8 Victoria Dobieszyn1-8 2-6 2-4     4-4 
 9 Nafciarz Bóbrka1-6 1-5 2-3 2-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Pauza: Rotar Węglówka.
 
KS Szczepańcowa 2-1 Nafciarz Bóbrka 16 sierpnia, 10:00
Piastovia Miejsce Piastowe 1-3 Victoria Dobieszyn 16 sierpnia, 16:00
Orzeł Pustyny 3-2 LKS Głowienka 16 sierpnia, 11:00
LKS Kombornia 1-3 Jasiołka Jaśliska 16 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Pauza: Jasiołka Jaśliska.
 
LKS Głowienka 4-2 LKS Kombornia 23 sierpnia, 15:00
Victoria Dobieszyn 2-6 Orzeł Pustyny 23 sierpnia, 13:00
Nafciarz Bóbrka 2-2 Piastovia Miejsce Piastowe 23 sierpnia, 16:00
Rotar Węglówka 1-2 KS Szczepańcowa 23 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Pauza: KS Szczepańcowa.
 
Piastovia Miejsce Piastowe 2-1 Rotar Węglówka 30 sierpnia, 11:00
Orzeł Pustyny 5-4 Nafciarz Bóbrka 30 sierpnia, 11:00
LKS Kombornia 6-1 Victoria Dobieszyn 30 sierpnia, 15:00
Jasiołka Jaśliska 4-1 LKS Głowienka 30 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Pauza: LKS Głowienka.
 
Victoria Dobieszyn 1-8 Jasiołka Jaśliska 6 września, 11:00
Nafciarz Bóbrka 1-5 LKS Kombornia 6 września, 13:00
Rotar Węglówka 2-9 Orzeł Pustyny 6 września, 14:00
KS Szczepańcowa 1-0 Piastovia Miejsce Piastowe 6 września, 11:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Pauza: Piastovia Miejsce Piastowe.
 
Orzeł Pustyny 5-1 KS Szczepańcowa 13 września, 17:00
LKS Kombornia 8-1 Rotar Węglówka 13 września, 15:00
Jasiołka Jaśliska 3-0 Nafciarz Bóbrka 13 września, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Głowienka 7-3 Victoria Dobieszyn 13 września, 15:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Pauza: Victoria Dobieszyn.
 
Nafciarz Bóbrka 1-6 LKS Głowienka 20 września, 13:00
Rotar Węglówka 1-12 Jasiołka Jaśliska 20 września, 14:00
KS Szczepańcowa 2-2 LKS Kombornia 20 września, 11:00
Piastovia Miejsce Piastowe 1-3 Orzeł Pustyny 20 września, 11:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Pauza: Orzeł Pustyny.
 
LKS Kombornia 1-0 Piastovia Miejsce Piastowe 27 września, 15:00
Jasiołka Jaśliska 4-1 KS Szczepańcowa 27 września, 13:00
LKS Głowienka 7-0 Rotar Węglówka 27 września, 15:00
Victoria Dobieszyn 4-4 Nafciarz Bóbrka 27 września, 11:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Pauza: Nafciarz Bóbrka.
 
Rotar Węglówka 9-3 Victoria Dobieszyn 4 października, 13:00
KS Szczepańcowa 0-5 LKS Głowienka 4 października, 15:00
Piastovia Miejsce Piastowe 1-1 Jasiołka Jaśliska 18 października, 13:00
w pierwotnym terminie (3 października, 11:00) odwołany
Orzeł Pustyny 2-5 LKS Kombornia 4 października, 11:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Pauza: LKS Kombornia.
 
Jasiołka Jaśliska 8-2 Orzeł Pustyny 11 października, 13:00
LKS Głowienka 2-1 Piastovia Miejsce Piastowe 11 października, 15:00
Victoria Dobieszyn 2-4 KS Szczepańcowa 11 października, 11:00
Nafciarz Bóbrka 2-3 Rotar Węglówka 11 października, 13:00

Kolejka 10 - 10-11 kwietnia

Pauza: Rotar Węglówka.
 
Nafciarz Bóbrka - KS Szczepańcowa
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Victoria Dobieszyn - Piastovia Miejsce Piastowe
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Głowienka - Orzeł Pustyny
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jasiołka Jaśliska - LKS Kombornia
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 11 - 17-18 kwietnia

Pauza: Jasiołka Jaśliska.
 
LKS Kombornia - LKS Głowienka 18 kwietnia, 15:00
Orzeł Pustyny - Victoria Dobieszyn 18 kwietnia, 11:00
Piastovia Miejsce Piastowe - Nafciarz Bóbrka 18 kwietnia, 13:00
KS Szczepańcowa - Rotar Węglówka 18 kwietnia, 13:00

Kolejka 12 - 24-25 kwietnia

Pauza: KS Szczepańcowa.
 
Rotar Węglówka - Piastovia Miejsce Piastowe
Nafciarz Bóbrka - Orzeł Pustyny
Victoria Dobieszyn - LKS Kombornia
LKS Głowienka - Jasiołka Jaśliska

Kolejka 13 - 1-2 maja

Pauza: LKS Głowienka.
 
Jasiołka Jaśliska - Victoria Dobieszyn
LKS Kombornia - Nafciarz Bóbrka
Orzeł Pustyny - Rotar Węglówka
Piastovia Miejsce Piastowe - KS Szczepańcowa

Kolejka 14 - 8-9 maja

Pauza: Piastovia Miejsce Piastowe.
 
KS Szczepańcowa - Orzeł Pustyny
Rotar Węglówka - LKS Kombornia
Nafciarz Bóbrka - Jasiołka Jaśliska
Victoria Dobieszyn - LKS Głowienka

Kolejka 15 - 15-16 maja

Pauza: Victoria Dobieszyn.
 
LKS Głowienka - Nafciarz Bóbrka
Jasiołka Jaśliska - Rotar Węglówka
LKS Kombornia - KS Szczepańcowa
Orzeł Pustyny - Piastovia Miejsce Piastowe

Kolejka 16 - 22-23 maja

Pauza: Orzeł Pustyny.
 
Piastovia Miejsce Piastowe - LKS Kombornia
KS Szczepańcowa - Jasiołka Jaśliska
Rotar Węglówka - LKS Głowienka
Nafciarz Bóbrka - Victoria Dobieszyn

Kolejka 17 - 29-30 maja

Pauza: Nafciarz Bóbrka.
 
Victoria Dobieszyn - Rotar Węglówka
LKS Głowienka - KS Szczepańcowa
Jasiołka Jaśliska - Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Kombornia - Orzeł Pustyny

Kolejka 18 - 5-6 czerwca

Pauza: LKS Kombornia.
 
Orzeł Pustyny - Jasiołka Jaśliska
Piastovia Miejsce Piastowe - LKS Głowienka
KS Szczepańcowa - Victoria Dobieszyn
Rotar Węglówka - Nafciarz Bóbrka

Klasa A 2020/2021 (Krosno I)
Klasa A 2020/2021 (Krosno II)
Klasa A 2020/2021 (Krosno III)

Klasa B 2020/2021 (Krosno I)
Klasa B 2020/2021 (Krosno II)
Klasa B 2020/2021 (Krosno III)
Klasa B 2020/2021 (Krosno V)
Klasa B 2020/2021 (Krosno VI)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas