[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

eWinner II liga 2020/2021
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Polkowice 36 76 22 10 4 70-29 12 4 2 44-18 10 6 2 26-11
2.  GKS Katowice 36 70 22 4 10 67-41 12 3 3 39-21 10 1 7 28-20
3.  Chojniczanka Chojnice 36 67 19 10 7 63-34 12 4 2 40-15 7 6 5 23-19
4.  Wigry Suwałki 36 64 18 10 8 51-35 9 4 5 23-14 9 6 3 28-21
5.  KKS 1925 Kalisz 36 57 17 6 13 51-40 8 4 6 22-18 9 2 7 29-22
6.  Skra Częstochowa 36 52 15 7 14 51-42 9 5 4 27-17 6 2 10 24-25 4 10 3 1 0 8-4
7.  Garbarnia Kraków 36 52 14 10 12 49-50 7 5 6 32-31 7 5 6 17-19 4 4 1 1 2 6-8
8.  Śląsk II Wrocław 36 52 15 7 14 61-57 6 3 9 23-24 9 4 5 38-33 4 3 1 0 3 3-5
9.  Motor Lublin 36 50 12 14 10 48-44 8 6 4 30-22 4 8 6 18-22 2 6 2 0 0 4-1
10.  Stal Rzeszów 36 50 14 8 14 58-60 4 5 9 23-34 10 3 5 35-26 2 0 0 0 2 1-4
11.  Sokół Ostróda 36 46 14 4 18 50-56 9 2 7 27-21 5 2 11 23-35
12.  Hutnik Kraków 36 45 13 6 17 47-61 7 4 7 30-28 6 2 10 17-33
13.  Pogoń Siedlce 36 42 12 9 15 61-62 4 4 10 27-33 8 5 5 34-29
14.  Lech II Poznań 36 40 11 7 18 47-58 5 6 7 28-28 6 1 11 19-30
15.  Znicz Pruszków 36 38 10 8 18 37-55 5 3 10 13-26 5 5 8 24-29
16.  Olimpia Elbląg 36 37 9 10 17 39-52 6 4 8 22-27 3 6 9 17-25
17.  Olimpia Grudziądz 36 36 10 6 20 42-67 4 4 10 21-32 6 2 10 21-35 2 4 1 1 0 5-4
18.  Błękitni Stargard 36 36 8 12 16 36-66 5 6 7 15-26 3 6 9 21-40 2 1 0 1 1 4-5
19.  Bytovia Bytów 36 34 8 10 18 46-65 6 3 9 25-28 2 7 9 21-37
Pogoń Siedlce została ukarana odjęciem trzech punktów za niedozwolone wspomaganie farmakologiczne zawodników w sezonie 2019/20.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
 1 Górnik Polkowice    0-2 2-2 2-2 2-1 2-1 2-1 2-2 1-1 1-2 3-0 3-0 4-2 4-0 4-0 2-1 3-0 2-1 5-0 
 2 GKS Katowice2-1     1-2 2-2 4-1 2-1 2-1 1-3 2-1 4-1 2-1 0-2 2-2 3-1 1-1 1-0 1-0 5-0 4-1 
 3 Chojniczanka Chojnice1-1 0-3     1-1 3-0 1-3 3-1 6-0 0-0 2-1 2-0 4-1 4-2 3-0 2-0 0-0 3-1 2-0 3-1 
 4 Wigry Suwałki0-1 1-2 0-0     2-0 2-1 2-0 2-0 1-0 1-1 1-2 0-1 3-2 1-0 0-0 2-1 1-1 0-1 4-1 
 5 KKS 1925 Kalisz1-1 2-1 0-2 0-3     0-1 1-2 1-1 1-1 0-2 2-0 4-0 0-1 2-0 1-0 1-1 2-1 2-0 2-1 
 6 Skra Częstochowa1-3 1-0 1-0 3-2 1-0     1-0 2-0 1-1 3-4 3-0 0-1 2-2 0-0 3-2 0-1 4-0 1-1 0-0 
 7 Garbarnia Kraków2-2 2-0 2-1 1-3 1-2 4-4     1-3 2-1 0-0 2-1 2-1 0-0 2-4 2-1 2-3 2-3 3-0 2-2 
 8 Śląsk II Wrocław0-0 0-3 2-0 3-0 0-3 0-1 0-1     1-1 3-4 0-2 0-0 1-2 0-1 0-1 3-1 2-1 5-1 3-2 
 9 Motor Lublin0-0 2-1 2-2 0-1 0-3 0-0 1-1 2-3     1-0 4-1 3-0 3-3 1-0 1-2 1-0 5-2 2-2 2-1 
 10 Stal Rzeszów2-1 0-1 1-1 1-2 3-3 3-2 0-1 0-3 1-3     3-1 2-3 1-5 0-2 1-0 0-0 0-1 2-2 3-3 
 11 Sokół Ostróda0-1 3-2 3-0 0-1 1-4 2-1 1-1 4-1 1-0 2-3     3-0 0-1 2-0 2-0 2-1 0-2 0-2 1-1 
 12 Hutnik Kraków0-3 3-2 0-0 1-2 0-2 3-1 2-0 2-5 5-0 1-1 1-2     2-1 0-2 1-3 0-0 2-2 4-1 3-1 
 13 Pogoń Siedlce1-2 1-2 0-2 1-2 0-0 1-2 1-2 1-2 3-3 0-2 2-3 2-1     4-2 2-2 4-3 0-1 2-2 2-0 
 14 Lech II Poznań1-3 1-2 1-2 1-1 2-0 1-0 0-0 2-1 0-0 5-1 1-1 6-3 0-2     2-5 2-3 1-2 1-1 1-1 
 15 Znicz Pruszków0-1 1-0 0-2 1-2 0-2 0-5 0-0 1-3 0-1 0-2 2-1 1-0 1-2 2-1     1-1 2-0 0-2 1-1 
 16 Olimpia Elbląg0-3 1-2 0-0 0-0 1-0 1-0 1-2 1-4 1-3 1-3 3-3 0-1 0-0 3-1 2-1     3-1 4-2 0-1 
 17 Olimpia Grudziądz0-1 1-3 1-3 2-2 0-1 2-0 1-2 2-4 1-0 2-1 0-4 1-2 1-2 1-3 1-1 3-1     2-2 0-0 
 18 Błękitni Stargard0-0 0-0 0-2 1-0 0-4 1-0 0-0 1-1 1-1 0-5 3-1 1-0 1-2 1-0 2-3 0-0 2-3     1-4 
 19 Bytovia Bytów0-2 1-2 3-2 1-2 2-3 0-1 1-2 2-2 0-1 0-2 1-0 1-1 4-3 1-2 2-2 1-0 2-0 3-1     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Pauza: Garbarnia Kraków.
 
Śląsk II Wrocław 0-1 Skra Częstochowa 30 sierpnia, 12:00 (320)
Kamil Wojtyra 32
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
KKS 1925 Kalisz 2-0 Błękitni Stargard 29 sierpnia, 17:00 (515)
Robert Tunkiewicz 63, Mateusz Majewski 90
Wigry Suwałki 2-1 Olimpia Elbląg 28 sierpnia, 18:00 (512)
Denis Gojko 10, 55 - Kamil Wenger 22 (k)
Motor Lublin 1-2 Znicz Pruszków 29 sierpnia, 19:50 (3554)
Piotr Ceglarz 55 - Maciej Machalski 19, Rafał Grodzicki 41 (s)
Bytovia Bytów 2-0 Olimpia Grudziądz 29 sierpnia, 19:46 (340)
Kacper Sezonienko 20, 40
Chojniczanka Chojnice 4-2 Pogoń Siedlce 28 sierpnia, 19:30 (806)
Szymon Skrzypczak 9, Robert Ziętarski 16, Serhij Napołow 40, Mateusz Klichowicz 58 - Bartosz Brodziński 31 (k), Bartłomiej Olszewski 77
Stal Rzeszów 2-1 Górnik Polkowice 29 sierpnia, 15:00 (918)
Krystian Pieczara 59, Wojciech Reiman 88 (k) - Mateusz Baszak 43
Sokół Ostróda 2-0 Lech II Poznań 28 sierpnia, 16:00 (745)
Piotr Okuniewicz 49, Michał Zimmer 55
Hutnik Kraków 3-2 GKS Katowice 30 sierpnia, 13:30 (246)
Piotr Stawarczyk 2 (k), Radek Dejmek 20 (s), Przemysław Antoniak 45 - Filip Kozłowski 46, Marcin Urynowicz 90
na stadionie Garbarni

Kolejka 2 - 5-6 września

Pauza: GKS Katowice.
 
Lech II Poznań 6-3 Hutnik Kraków 5 września, 12:00
Jan Sýkora 3, 44, Łukasz Szramowski 11, Michał Skóraś 55, 87, Piotr Stawarczyk 79 (s) - Piotr Stawarczyk 35 (k), Mateusz Ozimek 54, Krzysztof Świątek 60
we Wronkach / bez udziału publiczności
Górnik Polkowice 3-0 Sokół Ostróda 5 września, 18:00 (270)
Mateusz Baszak 24, Eryk Sobków 63, Ernest Terpiłowski 73
Pogoń Siedlce 0-2 Stal Rzeszów 5 września, 15:00 (617)
Dawid Olejarka 87, 89
Olimpia Grudziądz 1-3 Chojniczanka Chojnice 5 września, 16:30 (203)
Piotr Janczukowicz 82 - David Andronic 28 (s), Szymon Skrzypczak 51, Szymon Emche 90
Znicz Pruszków 1-1 Bytovia Bytów 4 września, 18:00 (412)
Paweł Tarnowski 82 - Piotr Giel 53
Olimpia Elbląg 1-3 Motor Lublin 5 września, 17:00 (321)
Orest Tkaczuk 11 - Filip Wójcik 48, 62, Daniel Świderski 59
Błękitni Stargard 1-0 Wigry Suwałki 5 września, 13:00 (223)
Oskar Ryk 41
Skra Częstochowa 1-0 KKS 1925 Kalisz 5 września, 17:00 (215)
Kamil Wojtyra 59
Garbarnia Kraków 1-3 Śląsk II Wrocław 5 września, 17:00 (230)
Błażej Radwanek 13 - Mathieu Scalet 19, Sebastian Bergier 32 (k), Adrian Łyszczarz 90

Kolejka 3 - 12-13 września

Pauza: Śląsk II Wrocław.
 
KKS 1925 Kalisz 1-2 Garbarnia Kraków 12 września, 18:00 (580)
Bartłomiej Maćczak 39 - Jakub Bąk 62, Donatas Nakrošius 69
Wigry Suwałki 2-1 Skra Częstochowa 11 września, 17:00 (653)
Kamil Adamek 76, 78 - Kamil Wojtyra 50
Motor Lublin 2-2 Błękitni Stargard 12 września, 18:00 (3679)
Tomasz Swędrowski 58, 90 - Dawid Polkowski 15 (k), Oskar Ryk 40
Bytovia Bytów 1-0 Olimpia Elbląg 12 września, 18:00 (340)
Paweł Zawistowski 25
Chojniczanka Chojnice 2-0 Znicz Pruszków 12 września, 17:00 (932)
Maciej Machalski 14 (s), Serhij Napołow 50
Stal Rzeszów 0-1 Olimpia Grudziądz 12 września, 15:00 (962)
José Embaló 37
Sokół Ostróda 0-1 Pogoń Siedlce 12 września, 18:00 (728)
Piotr Marciniec 49
GKS Katowice 3-1 Lech II Poznań 13 września, 19:00 (1205)
Adrian Błąd 42, Krystian Sanocki 52, Marcin Urynowicz 87 - Jakub Karbownik 36
Górnik Polkowice 3-0 Hutnik Kraków 13 września, 13:00 (320)
Mariusz Szuszkiewicz 12, 67, Eryk Sobków 53

Kolejka 4 - 19-20 września

Pauza: Lech II Poznań.
 
Górnik Polkowice 0-2 GKS Katowice 19 września, 18:15 (450)
Adrian Błąd 26, 42
Pogoń Siedlce 2-1 Hutnik Kraków 19 września, 19:00 (703)
Maciej Górski 67, Franciszek Wróblewski 90 - Abdallah Hafez 59
Olimpia Grudziądz 0-4 Sokół Ostróda 19 września, 18:00 (402)
Dawid Wolny 58 (k), 76, Tomasz Gajda 71, Adam Dobosz 90
Znicz Pruszków 0-2 Stal Rzeszów 19 września, 15:30 (212)
Wojciech Reiman 60, Dawid Olejarka 90
Olimpia Elbląg 0-0 Chojniczanka Chojnice 19 września, 17:00 (409)
Błękitni Stargard 1-4 Bytovia Bytów 19 września, 15:00 (206)
Dawid Polkowski 52 - Krzysztof Bąk 71, Piotr Giel 74, 80, Jakub Ryś 85
Skra Częstochowa 1-1 Motor Lublin 19 września, 16:00 (242)
Adam Olejnik 34 - Rafał Król 49
Garbarnia Kraków 1-3 Wigry Suwałki 19 września, 16:00 (200)
Kamil Kuczak 56 - Kamil Adamek 46, 86, 90
Śląsk II Wrocław 0-3 KKS 1925 Kalisz 20 września, 12:00 (198)
Bartłomiej Maćczak 23, 79, Kamil Sabiłło 86
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 5 - 26-27 września

Pauza: KKS 1925 Kalisz.
 
Wigry Suwałki 2-0 Śląsk II Wrocław 25 września, 17:15 (1138)
Kacper Wełniak 45, 72
Motor Lublin 1-1 Garbarnia Kraków 25 września, 19:30 (3530)
Piotr Ceglarz 22 - Jakub Bąk 39
Bytovia Bytów 0-1 Skra Częstochowa 26 września, 18:00 (250)
Kamil Wojtyra 43
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Mateusz Kos
Chojniczanka Chojnice 2-0 Błękitni Stargard 26 września, 17:00 (997)
Mateusz Klichowicz 10, Aleksander Theus 33 (s)
Stal Rzeszów 0-0 Olimpia Elbląg 25 września, 16:00 (984)
Sokół Ostróda 2-0 Znicz Pruszków 26 września, 18:00 (623)
Rafał Siemaszko 54, Eryk Kobza 71
Hutnik Kraków 2-2 Olimpia Grudziądz 25 września, 15:30 (362)
Krzysztof Świątek 8, Mateusz Zając 90 - Piotr Janczukowicz 48, Omid Popalzay 75
na stadionie Garbarni
GKS Katowice 2-2 Pogoń Siedlce 26 września, 18:00 (1470)
Arkadiusz Woźniak 51, Marcin Urynowicz 78 - Franciszek Wróblewski 27, Bartosz Brodziński 90 (k)
Lech II Poznań 1-3 Górnik Polkowice 26 września, 13:00
Hubert Sobol 51 - Eryk Sobków 23, 85 (k), Mateusz Magdziak 90
we Wronkach / bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 30 września

Pauza: Górnik Polkowice.
 
Pogoń Siedlce 4-2 Lech II Poznań 30 września, 18:00 (813)
Bartosz Brodziński 18 (k), 32 (k), Piotr Marciniec 67, Oskar Repka 89 - Eryk Kryg 26 (k), Hubert Sobol 69
Olimpia Grudziądz 1-3 GKS Katowice 30 września, 18:00 (500)
Mikołaj Gabor 2 - Marcin Urynowicz 61 (k), 63, Adrian Błąd 82
Znicz Pruszków 1-0 Hutnik Kraków 29 września, 19:00 (175)
Marcin Bochenek 38
Olimpia Elbląg 3-3 Sokół Ostróda 29 września, 20:30 (52)
Janusz Surdykowski 14, 63, Tomasz Lewandowski 90 - Dawid Wolny 16, 55, Klaudiusz Krasa 52 (s)
Błękitni Stargard 0-5 Stal Rzeszów 30 września, 16:00 (186)
Krystian Pieczara 25, Wiktor Kłos 58, Damian Michalik 61, Błażej Szczepanek 76, Grzegorz Goncerz 90 (k)
Skra Częstochowa 1-0 Chojniczanka Chojnice 30 września, 15:30 (184)
Piotr Nocoń 88
Garbarnia Kraków 2-2 Bytovia Bytów 30 września, 15:00 (120)
Grzegorz Marszalik 33, Jan Klimek 44 - Filip Dymerski 31, Piotr Giel 45
Śląsk II Wrocław 1-1 Motor Lublin 30 września, 12:00 (698)
Fabian Piasecki 44 - Tomasz Swędrowski 9
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
KKS 1925 Kalisz 0-3 Wigry Suwałki 30 września, 18:00 (700)
Kamil Adamek 29, 44, 63

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Wigry Suwałki.
 
Motor Lublin 0-3 KKS 1925 Kalisz 4 października, 17:00 (3598)
Adrian Łuszkiewicz 44, Jakub Chojnowski 51, Fabian Hiszpański 88
Bytovia Bytów 2-2 Śląsk II Wrocław 3 października, 18:00 (250)
Adrian Bielawski 21, Piotr Giel 31 - Szymon Krocz 25, Sebastian Bergier 90
Chojniczanka Chojnice 3-1 Garbarnia Kraków 3 października, 17:00 (833)
Maciej Kona 6, Artur Pląskowski 61, 75 - Błażej Radwanek 52
Stal Rzeszów 3-2 Skra Częstochowa 4 października, 15:00 (1106)
Wojciech Reiman 39 (k), Marcel Kotwica 51, Łukasz Góra 53 - Adam Mesjasz 75, Kamil Wojtyra 89
Sokół Ostróda 0-2 Błękitni Stargard 3 października, 18:00 (586)
Przemysław Brzeziański 22, 68
GKS Katowice 1-1 Znicz Pruszków 3 października, 19:00 (1344)
Filip Kozłowski 51 - Maciej Machalski 90
Lech II Poznań 1-2 Olimpia Grudziądz 4 października, 12:00
Grzegorz Wojtkowiak 28 - José Embaló 25, Piotr Janczukowicz 39
we Wronkach / bez udziału publiczności
Górnik Polkowice 4-2 Pogoń Siedlce 3 października, 16:00 (400)
Eryk Sobków 3, 76, Filip Baranowski 9, 90 - Kacper Falon 89, Bartosz Brodziński 90 (k)
Olimpia Elbląg 0-1 Hutnik Kraków 3 października, 18:00 (210)
Patryk Kieliś 84

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Pogoń Siedlce.
 
Olimpia Grudziądz 0-1 Górnik Polkowice 10 października, 18:00
Kamil Wacławczyk 49
bez udziału publiczności
Znicz Pruszków 2-1 Lech II Poznań 9 października, 19:00 (160)
Maciej Wichtowski 19, Mariusz Gabrych 67 - Hubert Sobol 88
Olimpia Elbląg 1-2 GKS Katowice 10 października, 17:00 (264)
Marcin Bawolik 33 - Marcin Urynowicz 29, Arkadiusz Jędrych 83
Błękitni Stargard 1-0 Hutnik Kraków 10 października, 15:00 (278)
Jakub Mosakowski 86
Skra Częstochowa 3-0 Sokół Ostróda 10 października, 15:00 (122)
Kamil Wojtyra 5, 75, 79
Garbarnia Kraków 0-0 Stal Rzeszów 10 października, 14:00 (200)
Śląsk II Wrocław 2-0 Chojniczanka Chojnice 10 października, 12:00 (159)
Szymon Krocz 35, Grzegorz Kotowicz 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
KKS 1925 Kalisz 2-1 Bytovia Bytów 10 października, 18:15 (700)
Sebastian Kaczyński 67, Tomasz Hołota 90 - Oskar Sikorski 8
Wigry Suwałki 1-0 Motor Lublin 10 października, 18:00
Kacper Wełniak 63
bez udziału publiczności

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: Motor Lublin.
 
Bytovia Bytów 1-2 Wigry Suwałki 18 października, 15:30
Paweł Zawistowski 85 (k) - Patryk Czułowski 11 (k), Kacper Wełniak 76
bez udziału publiczności
Chojniczanka Chojnice 3-0 KKS 1925 Kalisz 16 października, 19:30 (407)
Maciej Kona 6, Robert Ziętarski 24 (k), Krystian Wachowiak 61
Stal Rzeszów 0-3 Śląsk II Wrocław 17 października, 15:00
Rafał Makowski 27, Sebastian Bergier 56 (k), 59
bez udziału publiczności
Sokół Ostróda 1-1 Garbarnia Kraków 18 listopada, 16:00
Dawid Wolny 82 - Dawid Malik 90
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (17 października, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Hutnik Kraków 3-1 Skra Częstochowa 17 października, 15:00
Krzysztof Świątek 55, Dawid Linca 58, Kamil Sobala 86 - Piotr Nocoń 70 (k)
bez udziału publiczności
GKS Katowice 5-0 Błękitni Stargard 30 października, 17:00
Filip Kozłowski 10, 62, Marcin Urynowicz 26, Adrian Błąd 43, Dominik Kościelniak 87
w pierwotnym terminie (17 października, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie bez udziału publiczności
Lech II Poznań 2-3 Olimpia Elbląg 29 października, 13:00
Hubert Sobol 70, 73 (k) - Marcin Bawolik 39, Kamil Wenger 63, Janusz Surdykowski 90
we Wronkach / bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (17 października, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Polkowice 4-0 Znicz Pruszków 17 października, 16:00
Kamil Wacławczyk 4, Mariusz Szuszkiewicz 19, Karol Fryzowicz 48, Ernest Terpiłowski 90
bez udziału publiczności
Pogoń Siedlce 0-1 Olimpia Grudziądz 17 października, 17:00
Piotr Janczukowicz 15
bez udziału publiczności

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Olimpia Grudziądz.
 
Znicz Pruszków 1-2 Pogoń Siedlce 24 października, 18:00
Mariusz Gabrych 25 - Maciej Wichtowski 86 (s), Piotr Pierzchała 90
bez udziału publiczności
Olimpia Elbląg 0-3 Górnik Polkowice 24 października, 13:00
Eryk Sobków 6 (k), 61 (k), Mariusz Szuszkiewicz 45
bez udziału publiczności
Błękitni Stargard 1-0 Lech II Poznań 18 listopada, 13:00
Mateusz Bochnak 39
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (24 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Skra Częstochowa 1-0 GKS Katowice 24 października, 14:15
Piotr Nocoń 90
bez udziału publiczności
Garbarnia Kraków 2-1 Hutnik Kraków 24 października, 13:00
Jakub Kowalski 35, Tomasz Jaklik 39 (s) - Abdallah Hafez 24
bez udziału publiczności
Śląsk II Wrocław 0-2 Sokół Ostróda 25 października, 12:00
Konrad Andrzejczak 44, Dawid Wolny 51
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / bez udziału publiczności
KKS 1925 Kalisz 0-2 Stal Rzeszów 24 października, 18:00
Dawid Olejarka 54, Wojciech Reiman 81 (k)
bez udziału publiczności
Wigry Suwałki 0-0 Chojniczanka Chojnice 25 października, 19:30
bez udziału publiczności
Motor Lublin 2-1 Bytovia Bytów 18 listopada, 18:00
Daniel Świderski 56, Rafał Król 71 (k) - Piotr Giel 74
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (24 października, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 11 - 4 listopada

Pauza: Bytovia Bytów.
 
Chojniczanka Chojnice 0-0 Motor Lublin 4 listopada, 19:30
bez udziału publiczności
Stal Rzeszów 1-2 Wigry Suwałki 4 listopada, 13:00
Hieronim Zoch 28 (s) - Łukasz Bogusławski 36, Paweł Gierach 82
bez udziału publiczności
Sokół Ostróda 1-4 KKS 1925 Kalisz 4 listopada, 18:00
Dawid Wolny 81 - Mateusz Gawlik 59, Karol Żwir 67 (s), Bartłomiej Maćczak 75, Robert Tunkiewicz 86
bez udziału publiczności
Hutnik Kraków 2-5 Śląsk II Wrocław 11 listopada, 13:00
Krzysztof Świątek 57, 78 - Piotr Samiec-Talar 14, 48, Sebastian Bergier 17, 54, Mateusz Młynarczyk 88
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (4 listopada, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS Katowice 2-1 Garbarnia Kraków 4 listopada, 18:00
Arkadiusz Jędrych 59, Arkadiusz Woźniak 62 - Tomasz Kołbon 90
bez udziału publiczności
Lech II Poznań 1-0 Skra Częstochowa 4 listopada, 13:00
Hubert Sobol 21 (k)
we Wronkach / bez udziału publiczności
Górnik Polkowice 2-1 Błękitni Stargard 4 listopada, 16:00
Piotr Azikiewicz 34, Marek Opałacz 89 - Dawid Polkowski 11
bez udziału publiczności
Pogoń Siedlce 4-3 Olimpia Elbląg 4 listopada, 13:00
Ishmael Baidoo 9, Maciej Górski 40, Kamil Walków 51, Bartosz Brodziński 73 (k) - Dawid Jabłoński 55, Janusz Surdykowski 65, Wojciech Zyska 71
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz 1-1 Znicz Pruszków 10 listopada, 18:00
Piotr Janczukowicz 90 - Maciej Machalski 87
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (4 listopada, 17:00) odwołany

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Pauza: Znicz Pruszków.
 
Olimpia Elbląg 3-1 Olimpia Grudziądz 7 listopada, 13:00
Janusz Surdykowski 13, Wojciech Zyska 66, Marcin Bawolik 83 - Omid Popalzay 16
bez udziału publiczności
Błękitni Stargard 1-2 Pogoń Siedlce 8 listopada, 13:00
Przemysław Brzeziański 28 - Oskar Repka 43, Miłosz Przybecki 82
bez udziału publiczności
Skra Częstochowa 1-3 Górnik Polkowice 7 listopada, 14:00
Rafał Brusiło 72 - Mateusz Piątkowski 39, 47, Eryk Sobków 60
bez udziału publiczności
Garbarnia Kraków 2-4 Lech II Poznań 7 listopada, 13:00
Jakub Kowalski 63, Bruno Wacławek 90 - Ołeksandr Jacenko 38, 55, Tymoteusz Klupś 66, Hubert Sobol 70
bez udziału publiczności
Śląsk II Wrocław 0-3 GKS Katowice 18 listopada, 12:00
Arkadiusz Woźniak 24, Marcin Urynowicz 54 (k), 61
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (8 listopada, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KKS 1925 Kalisz 4-0 Hutnik Kraków 7 listopada, 18:15
Robert Tunkiewicz 28, 72, Mateusz Majewski 45 (k), Kamil Sabiłło 77
bez udziału publiczności
Wigry Suwałki 1-2 Sokół Ostróda 8 listopada, 15:00
Cezary Sauczek 25 - Dawid Wolny 19, Tomasz Gajda 55
bez udziału publiczności
Motor Lublin 1-0 Stal Rzeszów 7 listopada, 16:45
Marcin Michota 72
bez udziału publiczności
Bytovia Bytów 3-2 Chojniczanka Chojnice 8 listopada, 15:00
Piotr Giel 5, Kacper Sezonienko 32, Jakub Bach 90 - Szymon Skrzypczak 43, 77
bez udziału publiczności

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Pauza: Chojniczanka Chojnice.
 
Stal Rzeszów 3-3 Bytovia Bytów 14 listopada, 13:00
Rafał Maciejewski 5, Jarosław Fojut 45, Mariusz Sławek 67 - Paweł Zawistowski 23 (k), 33, Piotr Giel 83
bez udziału publiczności
Sokół Ostróda 1-0 Motor Lublin 14 listopada, 18:00
Krzysztof Wicki 52
bez udziału publiczności / mecz przerwany w 21. minucie na 14 minut z powodu awarii oświetlenia
Hutnik Kraków 1-2 Wigry Suwałki 15 listopada, 13:00
Miłosz Drąg 90 - Łukasz Bogusławski 40, Patryk Czułowski 55 (k)
bez udziału publiczności
GKS Katowice 4-1 KKS 1925 Kalisz 14 listopada, 13:00
Michał Gałecki 35, Adrian Błąd 52, Krystian Sanocki 56, Arkadiusz Woźniak 72 - Mateusz Majewski 20
bez udziału publiczności
Lech II Poznań 2-1 Śląsk II Wrocław 14 listopada, 13:15
Ołeksandr Jacenko 57, Tymoteusz Klupś 70 - Marcin Szpakowski 50
we Wronkach / bez udziału publiczności / mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Górnik Polkowice 2-1 Garbarnia Kraków 14 listopada, 16:00
Mateusz Piątkowski 7, 39 - Jakub Kowalski 90 (k)
bez udziału publiczności
Pogoń Siedlce 1-2 Skra Częstochowa 14 listopada, 13:00
Piotr Pierzchała 84 - Mariusz Holik 30, Kamil Wojtyra 87
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz 2-2 Błękitni Stargard 14 listopada, 18:00
Krystian Kujawa 10 (s), Michał Graczyk 37 - Damian Niedojad 69, Jakub Ostrowski 90
bez udziału publiczności
Znicz Pruszków 1-1 Olimpia Elbląg 15 listopada, 12:00
Maciej Machalski 23 (k) - Janusz Surdykowski 60 (k)
bez udziału publiczności

Kolejka 14 - 21-22 listopada

Pauza: Olimpia Elbląg.
 
Błękitni Stargard 2-3 Znicz Pruszków 22 listopada, 13:00
Jakub Ostrowski 85, Mateusz Bochnak 86 - Krystian Tabara 19, 33, Maciej Wichtowski 77
bez udziału publiczności
Skra Częstochowa 4-0 Olimpia Grudziądz 22 listopada, 13:00
Kamil Wojtyra 64, 72 (k), 78 (k), Daniel Pietraszkiewicz 79
bez udziału publiczności
Garbarnia Kraków 0-0 Pogoń Siedlce 22 listopada, 12:00
bez udziału publiczności
Śląsk II Wrocław 0-0 Górnik Polkowice 22 listopada, 12:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / bez udziału publiczności
KKS 1925 Kalisz 2-0 Lech II Poznań 21 listopada, 18:00
Fabian Hiszpański 10, Andrzej Kaszuba 14
bez udziału publiczności
Wigry Suwałki 1-2 GKS Katowice 22 listopada, 15:00
Paweł Gierach 19 - Krystian Sanocki 24, Marcin Urynowicz 64 (k)
bez udziału publiczności
Motor Lublin 3-0 Hutnik Kraków 22 listopada, 19:00
Tomasz Swędrowski 47, Daniel Świderski 80, 85
bez udziału publiczności
Bytovia Bytów 1-0 Sokół Ostróda 22 listopada, 14:00
Piotr Giel 86
bez udziału publiczności
Chojniczanka Chojnice 2-1 Stal Rzeszów 21 listopada, 16:00
Szymon Skrzypczak 43 (k), Mateusz Klichowicz 46 - Wojciech Reiman 31 (k)
bez udziału publiczności

Kolejka 15 - 28-29 listopada

Pauza: Stal Rzeszów.
 
Sokół Ostróda 3-0 Chojniczanka Chojnice 28 listopada, 18:00
Dawid Wolny 28, Rafał Siemaszko 31, Tomasz Gajda 70
bez udziału publiczności
Hutnik Kraków 3-1 Bytovia Bytów 28 listopada, 13:00
Patryk Kieliś 49, 90, Dawid Linca 75 - Paweł Zawistowski 55 (k)
bez udziału publiczności
GKS Katowice 2-1 Motor Lublin 29 listopada, 12:45
Krystian Sanocki 66, Filip Kozłowski 90 - Szymon Rak 81
bez udziału publiczności
Lech II Poznań 1-1 Wigry Suwałki 28 listopada, 13:00
Ołeksandr Jacenko 33 - Adrian Piekarski 50
we Wronkach / bez udziału publiczności / żółtymi kartkami zostali ukarani także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Łukasz Radliński - oraz gości - Jan Balawejder
Górnik Polkowice 2-1 KKS 1925 Kalisz 28 listopada, 14:15
Mariusz Szuszkiewicz 39, Ernest Terpiłowski 50 - Mateusz Majewski 10
bez udziału publiczności
Pogoń Siedlce 1-2 Śląsk II Wrocław 28 listopada, 13:00
Krzysztof Kołodziej 60 - Paweł Kucharczyk 6, Sebastian Bergier 90 (k)
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz 1-2 Garbarnia Kraków 28 listopada, 16:00
José Embaló 21 (k) - Grzegorz Marszalik 58, Bruno Wacławek 84
bez udziału publiczności
Znicz Pruszków 0-5 Skra Częstochowa 27 listopada, 17:00
Kamil Wojtyra 9 (k), 33, Piotr Nocoń 46, 66, Damian Warnecki 90
bez udziału publiczności
Olimpia Elbląg 4-2 Błękitni Stargard 28 listopada, 12:00
Janusz Surdykowski 7, 76, Orest Tkaczuk 32, Marcin Bawolik 39 - Mateusz Bochnak 29 (k), Michał Cywiński 75
bez udziału publiczności

Kolejka 16 - 2 grudnia

Pauza: Błękitni Stargard.
 
Skra Częstochowa 0-1 Olimpia Elbląg 2 grudnia, 12:00
Michał Kiełtyka 65
bez udziału publiczności
Garbarnia Kraków 2-1 Znicz Pruszków 9 grudnia, 12:00
Jakub Bąk 6 (k), Tomasz Kołbon 72 - Maciej Machalski 62 (k)
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (2 grudnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Śląsk II Wrocław 2-1 Olimpia Grudziądz 2 grudnia, 12:00
Szymon Krocz 31, Sebastian Bergier 86 - José Embaló 42
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / bez udziału publiczności
KKS 1925 Kalisz 0-1 Pogoń Siedlce 2 grudnia, 18:00
Ishmael Baidoo 2
bez udziału publiczności
Wigry Suwałki 0-1 Górnik Polkowice 31 marca, 13:00
Mariusz Szuszkiewicz 33
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (2 grudnia, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Motor Lublin 1-0 Lech II Poznań 2 grudnia, 17:30
Daniel Świderski 85
bez udziału publiczności
Bytovia Bytów 1-2 GKS Katowice 2 grudnia, 17:00
Kacper Sezonienko 18 - Marcin Urynowicz 45, Dominik Kościelniak 74
bez udziału publiczności
Chojniczanka Chojnice 4-1 Hutnik Kraków 2 grudnia, 17:00
Mateusz Klichowicz 13, 68, Łukasz Kędziora 25 (s), Szymon Skrzypczak 61 - Krzysztof Świątek 83
bez udziału publiczności
Sokół Ostróda 2-3 Stal Rzeszów 16 grudnia, 16:15
Rafał Siemaszko 54, Dawid Wolny 70 - Piotr Głowacki 71, Wojciech Reiman 75, Grzegorz Goncerz 90
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (2 grudnia, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 5-6 grudnia

Pauza: Sokół Ostróda.
 
Hutnik Kraków 1-1 Stal Rzeszów 10 marca, 14:00
Javier Bernal 90 - Mariusz Sławek 90
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (6 grudnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS Katowice 1-2 Chojniczanka Chojnice 6 grudnia, 18:45
Grzegorz Janiszewski 48 - Szymon Skrzypczak 15, Robert Ziętarski 50
bez udziału publiczności
Lech II Poznań 1-1 Bytovia Bytów 6 grudnia, 13:00
Hubert Sobol 90 - Piotr Giel 81
we Wronkach / bez udziału publiczności
Górnik Polkowice 1-1 Motor Lublin 5 grudnia, 14:00
Ernest Terpiłowski 25 - Daniel Świderski 71
bez udziału publiczności
Pogoń Siedlce 1-2 Wigry Suwałki 5 grudnia, 13:00
Piotr Pierzchała 11 (k) - Josip Šoljić 33, Denis Gojko 77
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz 0-1 KKS 1925 Kalisz 6 grudnia, 18:00
Andrzej Kaszuba 45
bez udziału publiczności
Znicz Pruszków 1-3 Śląsk II Wrocław 5 grudnia, 12:00
Maciej Machalski 68 (k) - Sebastian Bergier 66 (k), Grzegorz Kotowicz 85, Bartosz Boruń 90
bez udziału publiczności
Olimpia Elbląg 1-2 Garbarnia Kraków 5 grudnia, 12:00
Janusz Surdykowski 58 - Jakub Kowalski 63 (k), Janusz Surdykowski 72 (s)
bez udziału publiczności
Błękitni Stargard 1-0 Skra Częstochowa 5 grudnia, 13:00
Hubert Krawczun 90
bez udziału publiczności

Kolejka 18 - 12-13 grudnia

Pauza: Skra Częstochowa.
 
Garbarnia Kraków 3-0 Błękitni Stargard 12 grudnia, 12:00
Jakub Bąk 33 (k), Szymon Pająk 75, Daniel Morys 90
bez udziału publiczności
Śląsk II Wrocław 3-1 Olimpia Elbląg 12 grudnia, 17:00
Piotr Samiec-Talar 31, 77 (k), Adrian Łyszczarz 60 - Orest Tkaczuk 71
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / bez udziału publiczności
KKS 1925 Kalisz 1-0 Znicz Pruszków 13 grudnia, 14:00
Robert Tunkiewicz 26
bez udziału publiczności
Wigry Suwałki 1-1 Olimpia Grudziądz 12 grudnia, 15:00
Kacper Wełniak 87 - José Embaló 80 (k)
bez udziału publiczności
Motor Lublin 3-3 Pogoń Siedlce 12 grudnia, 13:00
Tomasz Swędrowski 25, Sławomir Duda 52, Daniel Świderski 64 - Miłosz Przybecki 70, 77, Ishmael Baidoo 73
bez udziału publiczności
Bytovia Bytów 0-2 Górnik Polkowice 12 grudnia, 16:00
Eryk Sobków 19 (k), Dominik Radziemski 90
bez udziału publiczności
Chojniczanka Chojnice 3-0 Lech II Poznań 12 grudnia, 16:00
Robert Ziętarski 38, Tomasz Mikołajczak 45, Kamil Orlik 74
bez udziału publiczności
Stal Rzeszów 0-1 GKS Katowice 13 grudnia, 12:15
Filip Kozłowski 52
bez udziału publiczności
Sokół Ostróda 3-0 Hutnik Kraków 12 grudnia, 18:00
Daniel Łuczak 12, Paweł Brzuzy 45, Dawid Wolny 74
bez udziału publiczności

Kolejka 19 - 27-28 lutego

Pauza: Hutnik Kraków.
 
GKS Katowice 2-1 Sokół Ostróda 27 lutego, 17:00
Michał Gałecki 13, Arkadiusz Woźniak 48 - Karol Żwir 61
bez udziału publiczności
Lech II Poznań 5-1 Stal Rzeszów 27 lutego, 13:00
Siergiej Kriwiec 26 (k), Jakub Karbownik 42, 46, Filip Marchwiński 65, 67 - Adrian Laskowski 8 (s)
we Wronkach / bez udziału publiczności
Górnik Polkowice 2-2 Chojniczanka Chojnice 28 lutego, 20:00
Kamil Wacławczyk 41, Marek Opałacz 67 - Jakub Szymański 2 (s), Adam Ryczkowski 39
bez udziału publiczności
Pogoń Siedlce 2-0 Bytovia Bytów 27 lutego, 13:00
Bartosz Rymek 46, Miłosz Przybecki 70
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz 1-0 Motor Lublin 27 lutego, 14:00
José Embaló 77
bez udziału publiczności
Znicz Pruszków 1-2 Wigry Suwałki 27 lutego, 12:00
Owé Bonyanga 21 - Bartłomiej Babiarz 48, Cezary Sauczek 78 (k)
bez udziału publiczności
Olimpia Elbląg 1-0 KKS 1925 Kalisz 27 lutego, 14:00
Wojciech Zyska 81
bez udziału publiczności
Błękitni Stargard 1-1 Śląsk II Wrocław 28 lutego, 13:00
Michał Cywiński 81 - Grzegorz Kotowicz 86
bez udziału publiczności
Skra Częstochowa 1-0 Garbarnia Kraków 27 lutego, 13:00
Piotr Nocoń 83
bez udziału publiczności

Kolejka 20 - 6-7 marca

Pauza: Garbarnia Kraków.
 
Skra Częstochowa 2-0 Śląsk II Wrocław 7 marca, 13:00
Daniel Pietraszkiewicz 51, Radosław Gołębiowski 71
bez udziału publiczności
Błękitni Stargard 0-4 KKS 1925 Kalisz 6 marca, 13:00
Néstor Gordillo 31, 76, Mateusz Majewski 69 (k), Tomasz Hołota 84
bez udziału publiczności
Olimpia Elbląg 0-0 Wigry Suwałki 6 marca, 14:00
bez udziału publiczności
Znicz Pruszków 0-1 Motor Lublin 6 marca, 12:00
Piotr Ceglarz 85
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz 0-0 Bytovia Bytów 6 marca, 14:00
bez udziału publiczności
Pogoń Siedlce 0-2 Chojniczanka Chojnice 7 marca, 20:15
Robert Ziętarski 12, Szymon Skrzypczak 53
bez udziału publiczności
Górnik Polkowice 1-2 Stal Rzeszów 6 marca, 13:00
Ernest Terpiłowski 75 - Mariusz Sławek 29, Krystian Pieczara 64
bez udziału publiczności
Lech II Poznań 1-1 Sokół Ostróda 6 marca, 13:00
Jakub Karbownik 63 - Dawid Wolny 90 (k)
we Wronkach / bez udziału publiczności
GKS Katowice 0-2 Hutnik Kraków 6 marca, 17:00
Michał Kitliński 13, Kamil Sobala 90
bez udziału publiczności

Kolejka 21 - 13-14 marca

Pauza: GKS Katowice.
 
Hutnik Kraków 0-2 Lech II Poznań 14 marca, 13:15
Łukasz Szramowski 25, Siergiej Kriwiec 79 (k)
bez udziału publiczności
Sokół Ostróda 0-1 Górnik Polkowice 13 marca, 16:30
Mateusz Piątkowski 39
bez udziału publiczności
Stal Rzeszów 1-5 Pogoń Siedlce 7 kwietnia, 14:00
Rafał Maciejewski 56 - Maciej Górski 27, 55, 70, 85, Marcin Kozłowski II 77
w Stalowej Woli / bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (14 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Chojniczanka Chojnice 3-1 Olimpia Grudziądz 12 marca, 19:30
Adam Ryczkowski 38, Mateusz Klichowicz 55, Artur Pląskowski 90 - José Embaló 31 (k)
bez udziału publiczności
Bytovia Bytów 2-2 Znicz Pruszków 13 marca, 16:00
Paweł Zawistowski 50 (k), Piotr Giel 79 - Mariusz Gabrych 42, Maciej Wichtowski 87 (k)
bez udziału publiczności
Motor Lublin 1-0 Olimpia Elbląg 11 marca, 19:30
Ariel Wawszczyk 87
bez udziału publiczności
Wigry Suwałki 0-1 Błękitni Stargard 12 marca, 17:00
Mateusz Bochnak 5
bez udziału publiczności
KKS 1925 Kalisz 0-1 Skra Częstochowa 13 marca, 16:00
Mariusz Holik 80
bez udziału publiczności
Śląsk II Wrocław 0-1 Garbarnia Kraków 13 marca, 13:00
Tomasz Kołbon 57
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / bez udziału publiczności

Kolejka 22 - 17 marca

Pauza: Śląsk II Wrocław.
 
Hutnik Kraków 0-3 Górnik Polkowice 17 marca, 14:00
Ernest Terpiłowski 40, Mateusz Piątkowski 58, Eryk Sobków 90
bez udziału publiczności
Garbarnia Kraków 1-2 KKS 1925 Kalisz 17 marca, 13:00
Grzegorz Marszalik 89 - Néstor Gordillo 6, Michał Borecki 27
bez udziału publiczności
Skra Częstochowa 3-2 Wigry Suwałki 17 marca, 15:00
Hubert Sadowski 26, Kamil Wojtyra 30, Rafał Brusiło 70 - Denis Gojko 10, Kamil Adamek 28
bez udziału publiczności
Błękitni Stargard 1-1 Motor Lublin 17 marca, 14:00
Daniel Wajsak 38 - Daniel Świderski 59
bez udziału publiczności
Olimpia Elbląg 0-1 Bytovia Bytów 17 marca, 14:00
Piotr Giel 86
bez udziału publiczności
Znicz Pruszków 0-2 Chojniczanka Chojnice 17 marca, 15:00
Szymon Skrzypczak 12, Adam Ryczkowski 69 (k)
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz 2-1 Stal Rzeszów 17 marca, 18:00
João Criciúma 45, Grzegorz Gulczyński 72 - Grzegorz Goncerz 89 (k)
bez udziału publiczności
Pogoń Siedlce 2-3 Sokół Ostróda 31 marca, 16:00
Piotr Pierzchała 64, Bartosz Brodziński 80 (k) - Krzysztof Danielewicz 73 (s), Sebastian Rugowski 77, Tomasz Gajda 89
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lech II Poznań 1-2 GKS Katowice 17 marca, 18:00
Łukasz Szramowski 2 - Arkadiusz Woźniak 78, 83
we Wronkach / bez udziału publiczności

Kolejka 23 - 20-21 marca

Pauza: Lech II Poznań.
 
GKS Katowice 2-1 Górnik Polkowice 21 marca, 19:30
Marcin Urynowicz 28 (k), Filip Kozłowski 30 - Mateusz Piątkowski 49
bez udziału publiczności
Hutnik Kraków 2-1 Pogoń Siedlce 22 marca, 15:00
Michał Kitliński 14, Piotr Stawarczyk 63 (k) - Krzysztof Danielewicz 80
bez udziału publiczności
Sokół Ostróda 0-2 Olimpia Grudziądz 20 marca, 18:00
Omid Popalzay 24, José Embaló 76
bez udziału publiczności
Stal Rzeszów 1-0 Znicz Pruszków 21 marca, 13:00
Ramil Mustafajew 84
w Stalowej Woli / bez udziału publiczności
Chojniczanka Chojnice 0-0 Olimpia Elbląg 21 marca, 15:00
bez udziału publiczności
Bytovia Bytów 3-1 Błękitni Stargard 20 marca, 16:00
Oskar Krzyżak 36, Paweł Zawistowski 62 (k), Piotr Giel 77 - Michał Cywiński 90
bez udziału publiczności
Motor Lublin 0-0 Skra Częstochowa 7 kwietnia, 17:00
bez udziału publiczności / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Mateusz Kos / w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wigry Suwałki 2-0 Garbarnia Kraków 21 marca, 13:00
Elso Brito 38, Denis Gojko 49
bez udziału publiczności
KKS 1925 Kalisz 1-1 Śląsk II Wrocław 20 marca, 16:00
Robert Tunkiewicz 76 - Sebastian Bergier 71
bez udziału publiczności

Kolejka 24 - 27-28 marca

Pauza: KKS 1925 Kalisz.
 
Śląsk II Wrocław 3-0 Wigry Suwałki 27 marca, 13:00
Bartosz Boruń 46, Sebastian Bergier 56 (k), 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / bez udziału publiczności
Garbarnia Kraków 2-1 Motor Lublin 21 kwietnia, 13:00
Michał Fidziukiewicz 1, 56 (k) - Rafał Król 45 (k)
bez udziału publiczności / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Paweł Moskwik / w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Skra Częstochowa 0-0 Bytovia Bytów 28 marca, 16:00
bez udziału publiczności
Błękitni Stargard 0-2 Chojniczanka Chojnice 27 marca, 13:00
Adam Ryczkowski 26 (k), Szymon Skrzypczak 35
bez udziału publiczności
Olimpia Elbląg 1-3 Stal Rzeszów 27 marca, 14:00
Damian Poliński 59 - Krystian Pieczara 46, 57, Grzegorz Goncerz 90
bez udziału publiczności
Znicz Pruszków 2-1 Sokół Ostróda 27 marca, 15:30
Mateusz Grudziński 35, Maciej Wichtowski 78 - Dawid Wolny 5
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz 1-2 Hutnik Kraków 27 marca, 14:00
João Criciúma 45 - Patryk Kieliś 32, Kamil Sobala 67
bez udziału publiczności
Pogoń Siedlce 1-2 GKS Katowice 28 marca, 16:45
Miłosz Przybecki 68 - Filip Kozłowski 29, Grzegorz Rogala 38
bez udziału publiczności
Górnik Polkowice 4-0 Lech II Poznań 27 marca, 13:00
Mateusz Piątkowski 1, 10, Eryk Sobków 51, Michał Danilczyk 70
bez udziału publiczności

Kolejka 25 - 3 kwietnia

Pauza: Górnik Polkowice.
 
Lech II Poznań 0-2 Pogoń Siedlce 3 kwietnia, 12:00
Filip Nawrocki 38 (s), Krzysztof Danielewicz 72
we Wronkach / bez udziału publiczności
GKS Katowice 1-0 Olimpia Grudziądz 3 kwietnia, 17:00
Marcin Urynowicz 86
bez udziału publiczności
Hutnik Kraków 1-3 Znicz Pruszków 3 kwietnia, 13:00
Michał Kitliński 6 - Maciej Wichtowski 11 (k), 58 (k), Maciej Firlej 82
bez udziału publiczności
Sokół Ostróda 2-1 Olimpia Elbląg 3 kwietnia, 12:00
Dawid Wolny 63, 77 (k) - Janusz Surdykowski 90
bez udziału publiczności / żółta kartka Krzysztofa Wickiego nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Stal Rzeszów 2-2 Błękitni Stargard 2 kwietnia, 13:00
Bartosz Wolski 55, Mariusz Sławek 58 - Mateusz Bochnak 74, Jakub Ostrowski 90
w Stalowej Woli / bez udziału publiczności
Chojniczanka Chojnice 1-3 Skra Częstochowa 3 kwietnia, 12:15
Maciej Kona 53 - Dawid Niedbała 64, Piotr Nocoń 80, Damian Warnecki 90
bez udziału publiczności
Bytovia Bytów 1-2 Garbarnia Kraków 2 kwietnia, 14:00
Maciej Kozakowski 11 - Jakub Górski 59, Jakub Kowalski 66 (k)
bez udziału publiczności / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Aleksander Kozioł
Motor Lublin 2-3 Śląsk II Wrocław 3 kwietnia, 15:15
Dominik Kunca 55 (k), Krzysztof Ropski 90 - Adrian Łyszczarz 19, Michał Bogacz 43 (s), Szymon Krocz 58
bez udziału publiczności
Wigry Suwałki 2-0 KKS 1925 Kalisz 3 kwietnia, 18:00
Denis Gojko 50, 80
bez udziału publiczności

Kolejka 26 - 10-11 kwietnia

Pauza: Wigry Suwałki.
 
Hutnik Kraków 0-0 Olimpia Elbląg 10 kwietnia, 16:00
bez udziału publiczności / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Wojciech Zyska
KKS 1925 Kalisz 1-1 Motor Lublin 10 kwietnia, 18:00
Néstor Gordillo 90 - Krzysztof Ropski 55
bez udziału publiczności
Śląsk II Wrocław 3-2 Bytovia Bytów 11 kwietnia, 13:00
Przemysław Bargiel 14, Sebastian Bergier 60 (k), Mateusz Młynarczyk 90 - Mateusz Wrzesień 61, Piotr Giel 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / bez udziału publiczności
Garbarnia Kraków 2-1 Chojniczanka Chojnice 10 kwietnia, 15:00
Michał Fidziukiewicz 55, 60 - Tomasz Mikołajczak 40
bez udziału publiczności
Skra Częstochowa 3-4 Stal Rzeszów 10 kwietnia, 13:00
Kamil Wojtyra 45 (k), 53, 90 (k) - Wojciech Reiman 10, 15, 56, 85
bez udziału publiczności
Błękitni Stargard 3-1 Sokół Ostróda 10 kwietnia, 13:00
Dawid Polkowski 67, Michał Cywiński 89, Damian Niedojad 90 - Krzysztof Wicki 3
bez udziału publiczności
Znicz Pruszków 1-0 GKS Katowice 8 kwietnia, 18:00
Maciej Firlej 45
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz 1-3 Lech II Poznań 10 kwietnia, 20:15
João Criciúma 6 - Filip Szymczak 24 (k), 53, 62
bez udziału publiczności
Pogoń Siedlce 1-2 Górnik Polkowice 10 kwietnia, 16:00
Krzysztof Danielewicz 44 - Mariusz Szuszkiewicz 17, Maciej Kołoczek 45 (s)
bez udziału publiczności

Kolejka 27 - 14 kwietnia

Pauza: Pogoń Siedlce.
 
Górnik Polkowice 3-0 Olimpia Grudziądz 12 maja, 16:00
Mariusz Szuszkiewicz 17, Mateusz Magdziak 36, Maciej Bancewicz 65
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lech II Poznań 2-5 Znicz Pruszków 14 kwietnia, 13:00
Martin Baran 77 (s), Jakub Karbownik 90 - Maciej Firlej 25, Marcin Bochenek 32, 41, Maciej Machalski 71 (k), Mariusz Gabrych 83
we Wronkach / bez udziału publiczności
GKS Katowice 1-0 Olimpia Elbląg 5 maja, 18:00
Dominik Kościelniak 4
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Hutnik Kraków 4-1 Błękitni Stargard 14 kwietnia, 16:30
Tomasz Wojcinowicz 6, Abdallah Hafez 40, Javier Bernal 68, Kacper Jodłowski 90 - Dawid Polkowski 43 (k)
bez udziału publiczności
Sokół Ostróda 2-1 Skra Częstochowa 14 kwietnia, 18:00
Karol Żwir 6, Tomasz Gajda 75 - Karol Żwir 47 (s)
bez udziału publiczności
Stal Rzeszów 0-1 Garbarnia Kraków 12 maja, 13:00
Grzegorz Marszalik 87 (k)
w Stalowej Woli / bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Chojniczanka Chojnice 6-0 Śląsk II Wrocław 14 kwietnia, 19:30
Szymon Skrzypczak 25, 47, 67, Tomasz Mikołajczak 41, 53, Mateusz Klichowicz 63
bez udziału publiczności
Bytovia Bytów 2-3 KKS 1925 Kalisz 14 kwietnia, 17:00
Matheus Camargo 67, Krzysztof Bąk 90 - Néstor Gordillo 21, Adrian Łuszkiewicz 77, Marcin Radzewicz 90
bez udziału publiczności
Motor Lublin 0-1 Wigry Suwałki 14 kwietnia, 18:00
Kamil Adamek 32
bez udziału publiczności

Kolejka 28 - 17-18 kwietnia

Pauza: Motor Lublin.
 
Wigry Suwałki 4-1 Bytovia Bytów 17 kwietnia, 16:00
Patryk Mularczyk 4, Michał Orzechowski 45, Michał Żebrakowski 85, Cezary Sauczek 90 (k) - Paweł Gierach 31 (s)
bez udziału publiczności
KKS 1925 Kalisz 0-2 Chojniczanka Chojnice 18 kwietnia, 17:50
Mateusz Klichowicz 39, Olaf Nowak 89 (k)
bez udziału publiczności
Śląsk II Wrocław 3-4 Stal Rzeszów 18 kwietnia, 13:00
Sebastian Bergier 17, 54, Maciej Pałaszewski 82 - Dawid Olejarka 29, Ramil Mustafajew 71, Piotr Głowacki 89 (k), Damian Kostkowski 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / bez udziału publiczności
Garbarnia Kraków 2-1 Sokół Ostróda 17 kwietnia, 15:00
Michał Feliks 40, Michał Rutkowski 89 - Dawid Wolny 81 (k)
bez udziału publiczności
Skra Częstochowa 0-1 Hutnik Kraków 17 kwietnia, 16:00
Abdallah Hafez 65
bez udziału publiczności
Błękitni Stargard 0-0 GKS Katowice 11 maja, 16:00
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Olimpia Elbląg 3-1 Lech II Poznań 17 kwietnia, 16:00
Janusz Surdykowski 34 (k), 51, Oskar Kordykiewicz 69 - Jakub Karbownik 29
bez udziału publiczności
Znicz Pruszków 0-1 Górnik Polkowice 26 maja, 15:00 (142)
Maciej Bancewicz 56
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Jakub Górski / w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:00) bez udziału publiczności odwołany / w drugim terminie (20 kwietnia, 14:15) bez udziału publiczności odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Olimpia Grudziądz 1-2 Pogoń Siedlce 18 kwietnia, 17:00
José Embaló 90 (k) - Maciej Górski 14, Julien Tadrowski 36
bez udziału publiczności

Kolejka 29 - 24-25 kwietnia

Pauza: Olimpia Grudziądz.
 
Pogoń Siedlce 2-2 Znicz Pruszków 24 kwietnia, 17:00
Ishmael Baidoo 12, Oskar Repka 22 - Maciej Firlej 83 (k), Maciej Wichtowski 89
bez udziału publiczności
Górnik Polkowice 2-1 Olimpia Elbląg 24 kwietnia, 13:00
Eryk Sobków 72, Kamil Wacławczyk 83 - Marcin Bawolik 64
bez udziału publiczności
Lech II Poznań 1-1 Błękitni Stargard 25 kwietnia, 13:00
Filip Szymczak 79 - Mateusz Bochnak 52
we Wronkach / bez udziału publiczności
GKS Katowice 2-1 Skra Częstochowa 24 kwietnia, 18:30
Patryk Szwedzik 83, Dominik Kościelniak 89 - Titas Milašius 39
bez udziału publiczności
Hutnik Kraków 2-0 Garbarnia Kraków 24 kwietnia, 16:00
Łukasz Kędziora 73 (k), Tomasz Wojcinowicz 87
bez udziału publiczności
Sokół Ostróda 4-1 Śląsk II Wrocław 24 kwietnia, 17:00
Dawid Wolny 5 (k), 37, Wojciech Kalinowski 19, Karol Turek 90 - Sebastian Bergier 30 (k)
bez udziału publiczności
Stal Rzeszów 3-3 KKS 1925 Kalisz 23 kwietnia, 13:00
Błażej Szczepanek 12, Mariusz Sławek 36, Dawid Olejarka 50 - Bartosz Waleńcik 40, Néstor Gordillo 60, 88
w Stalowej Woli / bez udziału publiczności
Chojniczanka Chojnice 1-1 Wigry Suwałki 23 kwietnia, 19:30
Marcin Grolik 44 - Cezary Sauczek 10
bez udziału publiczności
Bytovia Bytów 0-1 Motor Lublin 24 kwietnia, 18:00
Paweł Moskwik 74
bez udziału publiczności

Kolejka 30 - 28 kwietnia

Pauza: Bytovia Bytów.
 
Motor Lublin 2-2 Chojniczanka Chojnice 28 kwietnia, 18:00
Rafał Król 53 (k), Tomasz Swędrowski 57 - Adam Ryczkowski 35, 65
bez udziału publiczności
Wigry Suwałki 1-1 Stal Rzeszów 28 kwietnia, 16:15
Kamil Adamek 90 - Piotr Głowacki 75 (k)
bez udziału publiczności / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Oktawian Skrzecz
KKS 1925 Kalisz 2-0 Sokół Ostróda 28 kwietnia, 18:00
Andrzej Kaszuba 52, Robert Tunkiewicz 67
bez udziału publiczności
Śląsk II Wrocław 0-0 Hutnik Kraków 28 kwietnia, 15:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / bez udziału publiczności
Garbarnia Kraków 2-0 GKS Katowice 28 kwietnia, 17:00
Michał Fidziukiewicz 43, Grzegorz Marszalik 68
bez udziału publiczności
Skra Częstochowa 0-0 Lech II Poznań 28 kwietnia, 15:00
bez udziału publiczności
Błękitni Stargard 0-0 Górnik Polkowice 28 kwietnia, 13:00
bez udziału publiczności / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Mateusz Malec
Olimpia Elbląg 0-0 Pogoń Siedlce 28 kwietnia, 15:00
bez udziału publiczności
Znicz Pruszków 2-0 Olimpia Grudziądz 28 kwietnia, 15:30
Krystian Tabara 23, Maciej Firlej 79
bez udziału publiczności

Kolejka 31 - 1-2 maja

Pauza: Znicz Pruszków.
 
Olimpia Grudziądz 3-1 Olimpia Elbląg 1 maja, 17:00
José Embaló 3, 84, Mikołaj Gabor 68 - Mikołaj Gabor 58 (s)
bez udziału publiczności
Pogoń Siedlce 2-2 Błękitni Stargard 1 maja, 17:00
Krzysztof Danielewicz 16, Marcin Kozłowski II 80 - Mateusz Bochnak 45, Damian Niedojad 64
bez udziału publiczności
Górnik Polkowice 2-1 Skra Częstochowa 3 maja, 15:00
Mateusz Piątkowski 64, Mariusz Szuszkiewicz 86 - Radosław Gołębiowski 82
bez udziału publiczności
Lech II Poznań 0-0 Garbarnia Kraków 2 maja, 13:00
we Wronkach / bez udziału publiczności
GKS Katowice 1-3 Śląsk II Wrocław 1 maja, 18:00
Filip Kozłowski 65 - Sebastian Bergier 34, 45, Adrian Łyszczarz 39
bez udziału publiczności
Hutnik Kraków 0-2 KKS 1925 Kalisz 1 maja, 17:00
Filip Kendzia 11, Nikodem Zawistowski 90
bez udziału publiczności / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Adam Dul
Sokół Ostróda 0-1 Wigry Suwałki 1 maja, 17:00
Paweł Gierach 69
bez udziału publiczności
Stal Rzeszów 1-3 Motor Lublin 2 maja, 13:00
Wiktor Kłos 14 - Piotr Ceglarz 52, Filip Wójcik 61, Ariel Wawszczyk 77
w Stalowej Woli / bez udziału publiczności
Chojniczanka Chojnice 3-1 Bytovia Bytów 2 maja, 13:30
Tomasz Mikołajczak 19, Adam Ryczkowski 26 (k), Szymon Skrzypczak 41 - Paweł Zawistowski 90
bez udziału publiczności / zółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Adrian Olszewski

Kolejka 32 - 8-9 maja

Pauza: Chojniczanka Chojnice.
 
Bytovia Bytów 0-2 Stal Rzeszów 8 maja, 13:00
Wojciech Reiman 48, Dawid Olejarka 90
bez udziału publiczności
Motor Lublin 4-1 Sokół Ostróda 8 maja, 19:00
Rafał Król 20, Paweł Moskwik 52, Krzysztof Ropski 59, Filip Wójcik 65 - Wojciech Mazurowski 10
bez udziału publiczności
Wigry Suwałki 0-1 Hutnik Kraków 8 maja, 16:00
Filip Handzlik 90
bez udziału publiczności / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Daniel Liszka
KKS 1925 Kalisz 2-1 GKS Katowice 8 maja, 17:30
Bartłomiej Putno 16, Tomasz Hołota 87 - Arkadiusz Woźniak 60
bez udziału publiczności
Śląsk II Wrocław 0-1 Lech II Poznań 8 maja, 13:00
Siergiej Kriwiec 31
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / bez udziału publiczności
Garbarnia Kraków 2-2 Górnik Polkowice 8 maja, 16:00
Grzegorz Marszalik 13 (k), Michał Fidziukiewicz 90 (k) - Ernest Terpiłowski 52, Mariusz Szuszkiewicz 56
bez udziału publiczności
Skra Częstochowa 2-2 Pogoń Siedlce 8 maja, 17:30
Kamil Wojtyra 31, 90 - Krzysztof Danielewicz 25, Maciej Górski 55
bez udziału publiczności / po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Maciej Górski
Błękitni Stargard 2-3 Olimpia Grudziądz 8 maja, 13:00
Damian Niedojad 31, Michał Cywiński 52 - Bartosz Widejko 35, Szymon Jarosz 86, Mikołaj Gabor 90
bez udziału publiczności
Olimpia Elbląg 2-1 Znicz Pruszków 9 maja, 17:00
Janusz Surdykowski 38, 42 - Marcin Bochenek 71
bez udziału publiczności

Kolejka 33 - 15-16 maja

Pauza: Olimpia Elbląg.
 
Znicz Pruszków 0-2 Błękitni Stargard 15 maja, 15:00 (168)
Damian Niedojad 45, 89
Olimpia Grudziądz 2-0 Skra Częstochowa 15 maja, 17:00 (405)
Piotr Witasik 75, Jakub Nawrocki 87
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Dawid Niedbała
Pogoń Siedlce 1-2 Garbarnia Kraków 15 maja, 17:00 (350)
Ishmael Baidoo 55 - Tomasz Kołbon 31, Daniel Morys 33
Górnik Polkowice 2-2 Śląsk II Wrocław 15 maja, 17:00 (300)
Maciej Bancewicz 35, Mariusz Szuszkiewicz 71 - Adrian Bukowski 50, Maciej Pałaszewski 56 (k)
Lech II Poznań 2-0 KKS 1925 Kalisz 15 maja, 17:00
Eryk Kryg 45, Karol Smajdor 72
we Wronkach / bez udziału publiczności
GKS Katowice 2-2 Wigry Suwałki 15 maja, 15:15 (1513)
Grzegorz Janiszewski 88, Marcin Urynowicz 90 - Kacper Wełniak 37, Michał Żebrakowski 42
Hutnik Kraków 5-0 Motor Lublin 15 maja, 17:00 (400)
Tomasz Wojcinowicz 9, Michał Kitliński 17, Abdallah Hafez 26, Sebastian Madejski 65 (s), Kamil Sobala 69
Sokół Ostróda 1-1 Bytovia Bytów 15 maja, 17:00 (336)
Dawid Wolny 76 - Piotr Giel 58
Stal Rzeszów 1-1 Chojniczanka Chojnice 16 maja, 19:44 (2193)
Piotr Głowacki 74 (k) - Artur Golański 66

Kolejka 34 - 19 maja

Pauza: Stal Rzeszów.
 
Chojniczanka Chojnice 2-0 Sokół Ostróda 19 maja, 19:30 (520)
Szymon Skrzypczak 55, Mateusz Klichowicz 76
Bytovia Bytów 1-1 Hutnik Kraków 19 maja, 18:00 (250)
Paweł Zawistowski 90 (k) - Piotr Stawarczyk 31 (k)
Motor Lublin 2-1 GKS Katowice 19 maja, 18:00 (2700)
Piotr Ceglarz 31, Daniel Świderski 86 - Filip Kozłowski 47
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Arkadiusz Woźniak
Wigry Suwałki 1-0 Lech II Poznań 19 maja, 16:00 (512)
Cezary Sauczek 75
KKS 1925 Kalisz 1-1 Górnik Polkowice 19 maja, 18:00 (700)
Mateusz Majewski 26 (k) - Filip Kendzia 20 (s)
Śląsk II Wrocław 1-2 Pogoń Siedlce 19 maja, 16:00 (75)
Adrian Łyszczarz 68 - Ivan Očenáš 14, Ishmael Baidoo 70
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Garbarnia Kraków 2-3 Olimpia Grudziądz 19 maja, 17:00 (250)
Błażej Radwanek 7, Michał Fidziukiewicz 22 - Mikołaj Gabor 32, José Embaló 40, Piotr Witasik 63
Skra Częstochowa 3-2 Znicz Pruszków 19 maja, 15:00 (94)
Piotr Nocoń 18, Damian Warnecki 35, Kamil Wojtyra 81 - Maciej Firlej 4, 51
Błękitni Stargard 0-0 Olimpia Elbląg 19 maja, 17:00 (300)

Kolejka 35 - 22-23 maja

Pauza: Błękitni Stargard.
 
Stal Rzeszów 3-1 Sokół Ostróda 22 maja, 19:44 (1402)
Radosław Sylwestrzak 10, Dawid Olejarka 23, Łukasz Soszyński 69 (s) - Piotr Okuniewicz 88
Olimpia Elbląg 1-0 Skra Częstochowa 23 maja, 15:00 (275)
Orest Tkaczuk 80
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Mateusz Kos
Znicz Pruszków 0-0 Garbarnia Kraków 22 maja, 15:00 (128)
Olimpia Grudziądz 2-4 Śląsk II Wrocław 23 maja, 18:00 (500)
José Embaló 51, Szymon Jarosz 64 - Sebastian Bergier 12, 76, Adrian Łyszczarz 39, 60
Pogoń Siedlce 0-0 KKS 1925 Kalisz 23 maja, 16:00 (330)
Górnik Polkowice 2-2 Wigry Suwałki 22 maja, 18:15 (300)
Mateusz Piątkowski 62 (k), 67 - Wojciech Kamiński 56, Dominik Radziemski 83 (s)
Lech II Poznań 0-0 Motor Lublin 23 maja, 13:00
we Wronkach / bez udziału publiczności
GKS Katowice 4-1 Bytovia Bytów 23 maja, 18:00 (1549)
Bartosz Jaroszek 38, Adrian Błąd 50, Filip Kozłowski 61, Piotr Kurbiel 80 - Oskar Krzyżak 65
Hutnik Kraków 0-0 Chojniczanka Chojnice 23 maja, 17:00 (350)

Kolejka 36 - 29-30 maja

Pauza: Sokół Ostróda.
 
Stal Rzeszów 2-3 Hutnik Kraków 28 maja, 19:44 (1349)
Damian Michalik 13, 29 - Piotr Stawarczyk 22, Michał Kitliński 35, Mateusz Ozimek 80
Chojniczanka Chojnice 0-3 GKS Katowice 28 maja, 18:45 (736)
Adrian Błąd 23, 78, Filip Kozłowski 33
Bytovia Bytów 1-2 Lech II Poznań 29 maja, 18:00 (250)
Jakub Bach 19 - Arkadiusz Kaczmarek 45, Ołeksandr Jacenko 84
Motor Lublin 0-0 Górnik Polkowice 29 maja, 18:00 (3256)
Wigry Suwałki 3-2 Pogoń Siedlce 29 maja, 16:00 (636)
Ivan Očenáš 4 (s), Julien Tadrowski 37 (s), Kamil Adamek 67 - Maciej Górski 39, Miłosz Przybecki 79
żółtymi kartkami zostali ukarani także rezerwowi zawodnicy gospodarzy - Adrian Karankiewicz i Kacper Wełniak
KKS 1925 Kalisz 2-1 Olimpia Grudziądz 29 maja, 18:00 (862)
Filip Kendzia 38, Néstor Gordillo 49 - José Embaló 32
Śląsk II Wrocław 0-1 Znicz Pruszków 29 maja, 12:00 (78)
Mariusz Gabrych 40
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Garbarnia Kraków 2-3 Olimpia Elbląg 29 maja, 17:00 (250)
Grzegorz Marszalik 13 (k), Tomasz Lewandowski 65 (s) - Sebastian Kamiński 22, Sebastian Bartlewski 43, Wojciech Zyska 89
Skra Częstochowa 1-1 Błękitni Stargard 29 maja, 17:30 (170)
Lucjan Klisiewicz 83 - Hubert Krawczun 26
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Mateusz Kos

Kolejka 37 - 5-6 czerwca

Pauza: Skra Częstochowa.
 
Błękitni Stargard 0-0 Garbarnia Kraków 5 czerwca, 13:00 (240)
Olimpia Elbląg 1-4 Śląsk II Wrocław 5 czerwca, 15:00 (420)
Janusz Surdykowski 90 - Igor Maruszak 13, Przemysław Bargiel 32, Bartosz Boruń 58, Marcin Bartoń 72
Znicz Pruszków 0-2 KKS 1925 Kalisz 5 czerwca, 14:00 (271)
Néstor Gordillo 11, Maciej Wichtowski 37 (s)
Olimpia Grudziądz 2-2 Wigry Suwałki 5 czerwca, 16:30 (490)
Piotr Witasik 54, Michał Graczyk 77 - Kamil Adamek 39, Martin Dobrotka 89
Pogoń Siedlce 3-3 Motor Lublin 6 czerwca, 17:00 (777)
Marcin Kozłowski II 10, Krzysztof Danielewicz 47, Oskar Sewerzyński 54 - Tomasz Swędrowski 57 (k), 65 (k), Krzysztof Ropski 75
Górnik Polkowice 5-0 Bytovia Bytów 5 czerwca, 16:30 (510)
Mateusz Piątkowski 17, Ernest Terpiłowski 36, Mariusz Szuszkiewicz 47, Jarosław Ratajczak 77, Karol Fryzowicz 89
Lech II Poznań 1-2 Chojniczanka Chojnice 5 czerwca, 13:00
Jakub Karbownik 60 - Szymon Skrzypczak 27, Mateusz Bartosiak 55
we Wronkach / bez udziału publiczności
GKS Katowice 4-1 Stal Rzeszów 7 czerwca, 20:25 (1918)
Adrian Błąd 6, Arkadiusz Woźniak 44, 49, 55 - Wojciech Reiman 9
Hutnik Kraków 1-2 Sokół Ostróda 5 czerwca, 16:30 (356)
Patryk Kieliś 15 - Rafał Siemaszko 19, Krzysztof Wicki 46

Kolejka 38 - 12-13 czerwca

Pauza: Hutnik Kraków.
 
Sokół Ostróda 3-2 GKS Katowice 12 czerwca, 12:00 (494)
Dawid Wolny 29, Adam Dobosz 66, Karol Żwir 73 - Arkadiusz Woźniak 3, Adrian Błąd 49
Stal Rzeszów 0-2 Lech II Poznań 12 czerwca, 12:00 (1029)
Jakub Karbownik 30, Siergiej Kriwiec 69
Chojniczanka Chojnice 1-1 Górnik Polkowice 12 czerwca, 12:00 (746)
Artur Pląskowski 58 - Mateusz Piątkowski 31 (k)
Bytovia Bytów 4-3 Pogoń Siedlce 12 czerwca, 12:00 (250)
Jakub Bach 6 (k), 21, 43, Kacper Sezonienko 66 - Ishmael Baidoo 33, 64, Julien Tadrowski 54
Motor Lublin 5-2 Olimpia Grudziądz 12 czerwca, 12:00 (2200)
Tomasz Swędrowski 45, 46, Robert Obst 66 (s), Filip Wójcik 68, Piotr Witasik 71 (s) - José Embaló 54, Jakub Nawrocki 88
Wigry Suwałki 0-0 Znicz Pruszków 12 czerwca, 12:00 (712)
KKS 1925 Kalisz 1-1 Olimpia Elbląg 12 czerwca, 12:00 (850)
Mateusz Majewski 67 - Janusz Surdykowski 70
Śląsk II Wrocław 5-1 Błękitni Stargard 12 czerwca, 12:00 (107)
Filip Michalski 18, Szymon Krocz 34 (k), Przemysław Bargiel 56, 69, Mateusz Młynarczyk 78 - Dawid Polkowski 6
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Garbarnia Kraków 4-4 Skra Częstochowa 12 czerwca, 12:00 (240)
Jakub Górski 11, Michał Fidziukiewicz 45, 58, Błażej Radwanek 78 - Mariusz Holik 26, Kamil Wojtyra 39, 45, 90 (k)
po meczu czerwoną kartką ukarany został zawodnik gospodarzy - Donatas Nakrošius

Baraże o udział w Fortuna I lidze

Fortuna I liga 2020/2021

III liga 2020/2021 (I)
III liga 2020/2021 (II)
III liga 2020/2021 (III)
III liga 2020/2021 (IV)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas