[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga 2020/2021
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wigry Suwałki 8 21 7 0 1 15-5 4 0 0 7-2 3 0 1 8-3
2.  Chojniczanka Chojnice 9 19 6 1 2 17-7 5 0 0 14-3 1 1 2 3-4
3.  Górnik Polkowice 8 18 6 0 2 19-7 4 0 1 14-4 2 0 1 5-3
4.  Stal Rzeszów 9 17 5 2 2 14-7 2 1 2 5-7 3 1 0 9-0
5.  Skra Częstochowa 9 16 5 1 3 12-9 3 1 0 6-1 2 0 3 6-8
6.  GKS Katowice 7 14 4 2 1 15-9 1 2 0 6-4 3 0 1 9-5
7.  Bytovia Bytów 9 12 3 3 3 14-11 2 1 2 6-5 1 2 1 8-6 1 0 0 0 1 1-2
8.  KKS 1925 Kalisz 8 12 4 0 4 11-10 2 0 2 5-6 2 0 2 6-4 1 3 1 0 0 2-1
9.  Śląsk II Wrocław 8 11 3 2 3 11-10 1 1 2 3-5 2 1 1 8-5
10.  Znicz Pruszków 9 11 3 2 4 7-14 2 1 1 4-4 1 1 3 3-10
11.  Sokół Ostróda 8 10 3 1 4 11-12 2 0 2 4-3 1 1 2 7-9 2 3 1 0 1 4-2
12.  Hutnik Kraków 9 10 3 1 5 13-18 2 1 0 8-5 1 0 5 5-13 2 1 0 1 1 2-3
13.  Olimpia Grudziądz 9 10 3 1 5 8-16 0 0 4 2-11 3 1 1 6-5 2 1 0 1 1 2-6
14.  Błękitni Stargard 8 10 3 1 4 7-15 2 0 2 3-9 1 1 2 4-6 2 6 2 0 0 3-0
15.  Pogoń Siedlce 8 7 3 1 4 13-16 2 0 2 6-6 1 1 2 7-10
16.  Motor Lublin 8 7 1 4 3 9-12 0 2 2 4-8 1 2 1 5-4
17.  Garbarnia Kraków 7 6 1 3 3 8-13 0 2 2 4-8 1 1 1 4-5
18.  Olimpia Elbląg 8 3 0 3 5 6-12 0 2 3 5-9 0 1 2 1-3
19.  Lech II Poznań 7 3 1 0 6 12-19 1 0 2 8-8 0 0 4 4-11
Pogoń Siedlce została ukarana odjęciem trzech punktów za niedozwolone wspomaganie farmakologiczne zawodników w sezonie 2019/20.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
 1 Wigry Suwałki    2-1 2-0 1-0 2-1 
 2 Chojniczanka Chojnice    3-0 2-0 2-0 4-2 3-1 
 3 Górnik Polkowice    0-2 4-0 3-0 3-0 4-2 
 4 Stal Rzeszów2-1     3-2 0-3 0-1 0-0 
 5 Skra Częstochowa1-0     1-0 3-0 1-1 
 6 GKS Katowice    1-1 2-2 3-1 
 7 Bytovia Bytów1-2 0-1     2-2 2-0 1-0 
 8 KKS 1925 Kalisz0-3 2-1     2-0 1-2 
 9 Śląsk II Wrocław2-0 0-1 0-3     1-1 
 10 Znicz Pruszków0-2 1-1     1-0 2-1 
 11 Sokół Ostróda2-0     0-2 0-1 2-0 
 12 Hutnik Kraków3-1 3-2     2-2 
 13 Olimpia Grudziądz1-3 0-1 1-3 0-4     
 14 Błękitni Stargard1-0 0-5 1-4 1-0     
 15 Pogoń Siedlce0-2 2-1 0-1     4-2 
 16 Motor Lublin0-3 1-2 2-2     1-1 
 17 Garbarnia Kraków1-3 0-0 2-2 1-3     
 18 Olimpia Elbląg0-0 1-2 3-3 0-1 1-3     
 19 Lech II Poznań1-3 6-3 1-2     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Pauza: Garbarnia Kraków.
 
Śląsk II Wrocław 0-1 Skra Częstochowa 30 sierpnia, 12:00 (320)
Kamil Wojtyra 32
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
KKS 1925 Kalisz 2-0 Błękitni Stargard 29 sierpnia, 17:00 (515)
Robert Tunkiewicz 63, Mateusz Majewski 90
Wigry Suwałki 2-1 Olimpia Elbląg 28 sierpnia, 18:00 (512)
Denis Gojko 10, 55 - Kamil Wenger 22 (k)
Motor Lublin 1-2 Znicz Pruszków 29 sierpnia, 19:50 (3554)
Piotr Ceglarz 55 - Maciej Machalski 19, Rafał Grodzicki 41 (s)
Bytovia Bytów 2-0 Olimpia Grudziądz 29 sierpnia, 19:46 (340)
Kacper Sezonienko 20, 40
Chojniczanka Chojnice 4-2 Pogoń Siedlce 28 sierpnia, 19:30 (806)
Szymon Skrzypczak 9, Robert Ziętarski 16, Serhij Napołow 40, Mateusz Klichowicz 58 - Bartosz Brodziński 31 (k), Bartłomiej Olszewski 77
Stal Rzeszów 2-1 Górnik Polkowice 29 sierpnia, 15:00 (918)
Krystian Pieczara 59, Wojciech Reiman 88 (k) - Mateusz Baszak 43
Sokół Ostróda 2-0 Lech II Poznań 28 sierpnia, 16:00 (745)
Piotr Okuniewicz 49, Michał Zimmer 55
Hutnik Kraków 3-2 GKS Katowice 30 sierpnia, 13:30 (246)
Piotr Stawarczyk 2 (k), Radek Dejmek 20 (s), Przemysław Antoniak 45 - Filip Kozłowski 46, Marcin Urynowicz 90
na stadionie Garbarni

Kolejka 2 - 5-6 września

Pauza: GKS Katowice.
 
Lech II Poznań 6-3 Hutnik Kraków 5 września, 12:00
Jan Sýkora 3, 44, Łukasz Szramowski 11, Michał Skóraś 55, 87, Piotr Stawarczyk 79 (s) - Piotr Stawarczyk 35 (k), Mateusz Ozimek 54, Krzysztof Świątek 60
we Wronkach / bez udziału publiczności
Górnik Polkowice 3-0 Sokół Ostróda 5 września, 18:00 (270)
Mateusz Baszak 24, Eryk Sobków 63, Ernest Terpiłowski 73
Pogoń Siedlce 0-2 Stal Rzeszów 5 września, 15:00 (617)
Dawid Olejarka 87, 89
Olimpia Grudziądz 1-3 Chojniczanka Chojnice 5 września, 16:30 (203)
Piotr Janczukowicz 82 - David Andronic 28 (s), Szymon Skrzypczak 51, Szymon Emche 90
Znicz Pruszków 1-1 Bytovia Bytów 4 września, 18:00 (412)
Paweł Tarnowski 82 - Piotr Giel 53
Olimpia Elbląg 1-3 Motor Lublin 5 września, 17:00 (321)
Orest Tkaczuk 11 - Filip Wójcik 48, 62, Daniel Świderski 59
Błękitni Stargard 1-0 Wigry Suwałki 5 września, 13:00 (223)
Oskar Ryk 41
Skra Częstochowa 1-0 KKS 1925 Kalisz 5 września, 17:00 (215)
Kamil Wojtyra 59
Garbarnia Kraków 1-3 Śląsk II Wrocław 5 września, 17:00 (230)
Błażej Radwanek 13 - Mathieu Scalet 19, Sebastian Bergier 32 (k), Adrian Łyszczarz 90

Kolejka 3 - 12-13 września

Pauza: Śląsk II Wrocław.
 
KKS 1925 Kalisz 1-2 Garbarnia Kraków 12 września, 18:00 (580)
Bartłomiej Maćczak 39 - Jakub Bąk 62, Donatas Nakrošius 69
Wigry Suwałki 2-1 Skra Częstochowa 11 września, 17:00 (653)
Kamil Adamek 76, 78 - Kamil Wojtyra 50
Motor Lublin 2-2 Błękitni Stargard 12 września, 18:00 (3679)
Tomasz Swędrowski 58, 90 - Dawid Polkowski 15 (k), Oskar Ryk 40
Bytovia Bytów 1-0 Olimpia Elbląg 12 września, 18:00 (340)
Paweł Zawistowski 25
Chojniczanka Chojnice 2-0 Znicz Pruszków 12 września, 17:00 (932)
Maciej Machalski 14 (s), Serhij Napołow 50
Stal Rzeszów 0-1 Olimpia Grudziądz 12 września, 15:00 (962)
José Embaló 37
Sokół Ostróda 0-1 Pogoń Siedlce 12 września, 18:00 (728)
Piotr Marciniec 49
GKS Katowice 3-1 Lech II Poznań 13 września, 19:00 (1205)
Adrian Błąd 42, Krystian Sanocki 52, Marcin Urynowicz 87 - Jakub Karbownik 36
Górnik Polkowice 3-0 Hutnik Kraków 13 września, 13:00 (320)
Mariusz Szuszkiewicz 12, 67, Eryk Sobków 53

Kolejka 4 - 19-20 września

Pauza: Lech II Poznań.
 
Górnik Polkowice 0-2 GKS Katowice 19 września, 18:15 (450)
Adrian Błąd 26, 42
Pogoń Siedlce 2-1 Hutnik Kraków 19 września, 19:00 (703)
Maciej Górski 67, Franciszek Wróblewski 90 - Abdallah Hafez 59
Olimpia Grudziądz 0-4 Sokół Ostróda 19 września, 18:00 (402)
Dawid Wolny 58 (k), 76, Tomasz Gajda 71, Adam Dobosz 90
Znicz Pruszków 0-2 Stal Rzeszów 19 września, 15:30 (212)
Wojciech Reiman 60, Dawid Olejarka 90
Olimpia Elbląg 0-0 Chojniczanka Chojnice 19 września, 17:00 (409)
Błękitni Stargard 1-4 Bytovia Bytów 19 września, 15:00 (206)
Dawid Polkowski 52 - Krzysztof Bąk 71, Piotr Giel 74, 80, Jakub Ryś 85
Skra Częstochowa 1-1 Motor Lublin 19 września, 16:00 (242)
Adam Olejnik 34 - Rafał Król 49
Garbarnia Kraków 1-3 Wigry Suwałki 19 września, 16:00 (200)
Kamil Kuczak 56 - Kamil Adamek 46, 86, 90
Śląsk II Wrocław 0-3 KKS 1925 Kalisz 20 września, 12:00 (198)
Bartłomiej Maćczak 23, 79, Kamil Sabiłło 86
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 5 - 26-27 września

Pauza: KKS 1925 Kalisz.
 
Wigry Suwałki 2-0 Śląsk II Wrocław 25 września, 17:15 (1138)
Kacper Wełniak 45, 72
Motor Lublin 1-1 Garbarnia Kraków 25 września, 19:30 (3530)
Piotr Ceglarz 22 - Jakub Bąk 39
Bytovia Bytów 0-1 Skra Częstochowa 26 września, 18:00 (250)
Kamil Wojtyra 43
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Mateusz Kos
Chojniczanka Chojnice 2-0 Błękitni Stargard 26 września, 17:00 (997)
Mateusz Klichowicz 10, Aleksander Theus 33 (s)
Stal Rzeszów 0-0 Olimpia Elbląg 25 września, 16:00 (984)
Sokół Ostróda 2-0 Znicz Pruszków 26 września, 18:00 (623)
Rafał Siemaszko 54, Eryk Kobza 71
Hutnik Kraków 2-2 Olimpia Grudziądz 25 września, 15:30 (362)
Krzysztof Świątek 8, Mateusz Zając 90 - Piotr Janczukowicz 48, Omid Popalzay 75
na stadionie Garbarni
GKS Katowice 2-2 Pogoń Siedlce 26 września, 18:00 (1470)
Arkadiusz Woźniak 51, Marcin Urynowicz 78 - Franciszek Wróblewski 27, Bartosz Brodziński 90 (k)
Lech II Poznań 1-3 Górnik Polkowice 26 września, 13:00
Hubert Sobol 51 - Eryk Sobków 23, 85 (k), Mateusz Magdziak 90
we Wronkach / bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 30 września

Pauza: Górnik Polkowice.
 
Pogoń Siedlce 4-2 Lech II Poznań 30 września, 18:00 (813)
Bartosz Brodziński 18 (k), 32 (k), Piotr Marciniec 67, Oskar Repka 89 - Eryk Kryg 26 (k), Hubert Sobol 69
Olimpia Grudziądz 1-3 GKS Katowice 30 września, 18:00 (500)
Mikołaj Gabor 2 - Marcin Urynowicz 61 (k), 63, Adrian Błąd 82
Znicz Pruszków 1-0 Hutnik Kraków 29 września, 19:00 (175)
Marcin Bochenek 38
Olimpia Elbląg 3-3 Sokół Ostróda 29 września, 20:30 (52)
Janusz Surdykowski 14, 63, Tomasz Lewandowski 90 - Dawid Wolny 16, 55, Klaudiusz Krasa 52 (s)
Błękitni Stargard 0-5 Stal Rzeszów 30 września, 16:00 (186)
Krystian Pieczara 25, Wiktor Kłos 58, Damian Michalik 61, Błażej Szczepanek 76, Grzegorz Goncerz 90 (k)
Skra Częstochowa 1-0 Chojniczanka Chojnice 30 września, 15:30 (184)
Piotr Nocoń 88
Garbarnia Kraków 2-2 Bytovia Bytów 30 września, 15:00 (120)
Grzegorz Marszalik 33, Jan Klimek 44 - Filip Dymerski 31, Piotr Giel 45
Śląsk II Wrocław 1-1 Motor Lublin 30 września, 12:00 (698)
Fabian Piasecki 44 - Tomasz Swędrowski 9
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
KKS 1925 Kalisz 0-3 Wigry Suwałki 30 września, 18:00 (700)
Kamil Adamek 29, 44, 63

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Wigry Suwałki.
 
Motor Lublin 0-3 KKS 1925 Kalisz 4 października, 17:00 (3598)
Adrian Łuszkiewicz 44, Jakub Chojnowski 51, Fabian Hiszpański 88
Bytovia Bytów 2-2 Śląsk II Wrocław 3 października, 18:00 (250)
Adrian Bielawski 21, Piotr Giel 31 - Szymon Krocz 25, Sebastian Bergier 90
Chojniczanka Chojnice 3-1 Garbarnia Kraków 3 października, 17:00 (833)
Maciej Kona 6, Artur Pląskowski 61, 75 - Błażej Radwanek 52
Stal Rzeszów 3-2 Skra Częstochowa 4 października, 15:00 (1106)
Wojciech Reiman 39 (k), Marcel Kotwica 51, Łukasz Góra 53 - Adam Mesjasz 75, Kamil Wojtyra 89
Sokół Ostróda 0-2 Błękitni Stargard 3 października, 18:00 (586)
Przemysław Brzeziański 22, 68
GKS Katowice 1-1 Znicz Pruszków 3 października, 19:00 (1344)
Filip Kozłowski 51 - Maciej Machalski 90
Lech II Poznań 1-2 Olimpia Grudziądz 4 października, 12:00
Grzegorz Wojtkowiak 28 - José Embaló 25, Piotr Janczukowicz 39
we Wronkach / bez udziału publiczności
Górnik Polkowice 4-2 Pogoń Siedlce 3 października, 16:00 (400)
Eryk Sobków 3, 76, Filip Baranowski 9, 90 - Kacper Falon 89, Bartosz Brodziński 90 (k)
Olimpia Elbląg 0-1 Hutnik Kraków 3 października, 18:00 (210)
Patryk Kieliś 84

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Pogoń Siedlce.
 
Olimpia Grudziądz 0-1 Górnik Polkowice 10 października, 18:00
Kamil Wacławczyk 49
bez udziału publiczności
Znicz Pruszków 2-1 Lech II Poznań 9 października, 19:00
Maciej Wichtowski 19, Mariusz Gabrych 67 - Hubert Sobol 88
Olimpia Elbląg 1-2 GKS Katowice 10 października, 17:00 (264)
Marcin Bawolik 33 - Marcin Urynowicz 29, Michał Kołodziejski 83
Błękitni Stargard 1-0 Hutnik Kraków 10 października, 15:00 (278)
Jakub Mosakowski 86
Skra Częstochowa 3-0 Sokół Ostróda 10 października, 15:00 (122)
Kamil Wojtyra 5, 75, 79
Garbarnia Kraków 0-0 Stal Rzeszów 10 października, 14:00 (200)
Śląsk II Wrocław 2-0 Chojniczanka Chojnice 10 października, 12:00 (159)
Szymon Krocz 35, Grzegorz Kotowicz 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
KKS 1925 Kalisz 2-1 Bytovia Bytów 10 października, 18:15 (700)
Sebastian Kaczyński 67, Tomasz Hołota 90 - Oskar Sikorski 8
Wigry Suwałki 1-0 Motor Lublin 10 października, 18:00
Kacper Wełniak 63
bez udziału publiczności

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: Motor Lublin.
 
Bytovia Bytów 1-2 Wigry Suwałki 18 października, 15:30
Paweł Zawistowski 85 (k) - Patryk Czułowski 11 (k), Kacper Wełniak 76
bez udziału publiczności
Chojniczanka Chojnice 3-0 KKS 1925 Kalisz 16 października, 19:30 (407)
Maciej Kona 6, Robert Ziętarski 24 (k), Krystian Wachowiak 61
Stal Rzeszów 0-3 Śląsk II Wrocław 17 października, 15:00
Rafał Makowski 27, Sebastian Bergier 56 (k), 59
bez udziału publiczności
Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków
w pierwotnym terminie (17 października, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Hutnik Kraków 3-1 Skra Częstochowa 17 października, 15:00
Krzysztof Świątek 55, Dawid Linca 58, Kamil Sobala 86 - Piotr Nocoń 70 (k)
bez udziału publiczności
GKS Katowice - Błękitni Stargard 30 października, 17:00
w pierwotnym terminie (17 października, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg
we Wronkach / bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (17 października, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Polkowice 4-0 Znicz Pruszków 17 października, 16:00
Kamil Wacławczyk 4, Mariusz Szuszkiewicz 19, Karol Fryzowicz 48, Ernest Terpiłowski 90
bez udziału publiczności
Pogoń Siedlce 0-1 Olimpia Grudziądz 17 października, 17:00
Piotr Janczukowicz 15
bez udziału publiczności

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Olimpia Grudziądz.
 
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 24 października, 18:00
Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice 24 października, 13:00
Błękitni Stargard - Lech II Poznań 24 października, 15:00
Skra Częstochowa - GKS Katowice 24 października, 14:15
Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków 24 października, 13:00
Śląsk II Wrocław - Sokół Ostróda 25 października, 12:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
KKS 1925 Kalisz - Stal Rzeszów 24 października, 18:00
Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice 25 października, 19:30
Motor Lublin - Bytovia Bytów 24 października, 17:00

Kolejka 11 - 4 listopada

Pauza: Bytovia Bytów.
 
Chojniczanka Chojnice - Motor Lublin 4 listopada, 19:30
Stal Rzeszów - Wigry Suwałki 4 listopada, 13:00
Sokół Ostróda - KKS 1925 Kalisz 4 listopada, 18:00
Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław 4 listopada, 14:00
GKS Katowice - Garbarnia Kraków 4 listopada, 18:00
Lech II Poznań - Skra Częstochowa
we Wronkach / bez udziału publiczności
Górnik Polkowice - Błękitni Stargard
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 4 listopada, 18:00
Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków 10 listopada, 18:00
w pierwotnym terminie (4 listopada, 17:00) odwołany

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Pauza: Znicz Pruszków.
 
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz 7 listopada, 17:00
Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 8 listopada, 13:00
Skra Częstochowa - Górnik Polkowice 7 listopada, 14:00
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań 7 listopada, 13:00
Śląsk II Wrocław - GKS Katowice 8 listopada, 17:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
KKS 1925 Kalisz - Hutnik Kraków 7 listopada, 18:00
Wigry Suwałki - Sokół Ostróda 8 listopada, 15:00
Motor Lublin - Stal Rzeszów 7 listopada, 14:45
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 7 listopada, 18:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Pauza: Chojniczanka Chojnice.
 
Stal Rzeszów - Bytovia Bytów 14 listopada, 13:00
Sokół Ostróda - Motor Lublin 14 listopada, 18:00
Hutnik Kraków - Wigry Suwałki 14 listopada, 13:00
GKS Katowice - KKS 1925 Kalisz 14 listopada, 17:00
Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław
we Wronkach / bez udziału publiczności
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 14 listopada, 17:00
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 14 listopada, 17:00
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg

Kolejka 14 - 21-22 listopada

Pauza: Olimpia Elbląg.
 
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 21 listopada, 13:00
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz 21 listopada, 13:00
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce 21 listopada, 12:00
Śląsk II Wrocław - Górnik Polkowice
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań 21 listopada, 18:00
Wigry Suwałki - GKS Katowice 21 listopada, 15:00
Motor Lublin - Hutnik Kraków 21 listopada, 16:00
Bytovia Bytów - Sokół Ostróda 21 listopada, 17:00
Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszów 21 listopada, 16:00

Kolejka 15 - 28-29 listopada

Pauza: Stal Rzeszów.
 
Sokół Ostróda - Chojniczanka Chojnice 28 listopada, 18:00
Hutnik Kraków - Bytovia Bytów 28 listopada, 13:00
GKS Katowice - Motor Lublin 28 listopada, 17:00
Lech II Poznań - Wigry Suwałki
we Wronkach / bez udziału publiczności
Górnik Polkowice - KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce - Śląsk II Wrocław 28 listopada, 17:00
Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków 28 listopada, 16:00
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 28 listopada, 17:00

Kolejka 16 - 2 grudnia

Pauza: Błękitni Stargard.
 
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 2 grudnia, 13:00
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków 2 grudnia, 12:00
Śląsk II Wrocław - Olimpia Grudziądz 2 grudnia, 17:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
KKS 1925 Kalisz - Pogoń Siedlce 2 grudnia, 18:00
Wigry Suwałki - Górnik Polkowice 2 grudnia, 16:00
Motor Lublin - Lech II Poznań 2 grudnia, 18:00
Bytovia Bytów - GKS Katowice 2 grudnia, 17:00
Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków 2 grudnia, 19:30
Stal Rzeszów - Sokół Ostróda 2 grudnia, 13:00

Kolejka 17 - 5-6 grudnia

Pauza: Sokół Ostróda.
 
Hutnik Kraków - Stal Rzeszów 6 grudnia, 13:00
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 5 grudnia, 17:00
Lech II Poznań - Bytovia Bytów
we Wronkach / bez udziału publiczności
Górnik Polkowice - Motor Lublin
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 5 grudnia, 16:00
Olimpia Grudziądz - KKS 1925 Kalisz 5 grudnia, 16:00
Znicz Pruszków - Śląsk II Wrocław
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 5 grudnia, 17:00
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa 5 grudnia, 13:00

Kolejka 18 - 12-13 grudnia

Pauza: Skra Częstochowa.
 
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard 12 grudnia, 12:00
Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
KKS 1925 Kalisz - Znicz Pruszków 12 grudnia, 18:00
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz 12 grudnia, 15:00
Motor Lublin - Pogoń Siedlce 12 grudnia, 14:00
Bytovia Bytów - Górnik Polkowice 12 grudnia, 17:00
Chojniczanka Chojnice - Lech II Poznań 12 grudnia, 16:00
Stal Rzeszów - GKS Katowice 12 grudnia, 13:00
Sokół Ostróda - Hutnik Kraków 12 grudnia, 18:00

Kolejka 19 - 27-28 lutego

Pauza: Hutnik Kraków.
 
GKS Katowice - Sokół Ostróda
Lech II Poznań - Stal Rzeszów
we Wronkach / bez udziału publiczności
Górnik Polkowice - Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz - Motor Lublin
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg - KKS 1925 Kalisz
Błękitni Stargard - Śląsk II Wrocław
Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków

Kolejka 20 - 6-7 marca

Pauza: Garbarnia Kraków.
 
Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław
Błękitni Stargard - KKS 1925 Kalisz
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki
Znicz Pruszków - Motor Lublin
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
Górnik Polkowice - Stal Rzeszów
Lech II Poznań - Sokół Ostróda
we Wronkach / bez udziału publiczności
GKS Katowice - Hutnik Kraków

Kolejka 21 - 13-14 marca

Pauza: GKS Katowice.
 
Hutnik Kraków - Lech II Poznań
Sokół Ostróda - Górnik Polkowice
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki - Błękitni Stargard
KKS 1925 Kalisz - Skra Częstochowa
Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 22 - 17 marca

Pauza: Śląsk II Wrocław.
 
Hutnik Kraków - Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków - KKS 1925 Kalisz
Skra Częstochowa - Wigry Suwałki
Błękitni Stargard - Motor Lublin
Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów
Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz - Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce - Sokół Ostróda
Lech II Poznań - GKS Katowice
we Wronkach / bez udziału publiczności

Kolejka 23 - 20-21 marca

Pauza: Lech II Poznań.
 
GKS Katowice - Górnik Polkowice
Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce
Sokół Ostróda - Olimpia Grudziądz
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów - Błękitni Stargard
Motor Lublin - Skra Częstochowa
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków
KKS 1925 Kalisz - Śląsk II Wrocław

Kolejka 24 - 27-28 marca

Pauza: KKS 1925 Kalisz.
 
Śląsk II Wrocław - Wigry Suwałki
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Garbarnia Kraków - Motor Lublin
Skra Częstochowa - Bytovia Bytów
Błękitni Stargard - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów
Znicz Pruszków - Sokół Ostróda
Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce - GKS Katowice
Górnik Polkowice - Lech II Poznań

Kolejka 25 - 3 kwietnia

Pauza: Górnik Polkowice.
 
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
we Wronkach / bez udziału publiczności
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków - Znicz Pruszków
Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów - Błękitni Stargard
Chojniczanka Chojnice - Skra Częstochowa
Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków
Motor Lublin - Śląsk II Wrocław
Wigry Suwałki - KKS 1925 Kalisz

Kolejka 26 - 10-11 kwietnia

Pauza: Wigry Suwałki.
 
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg
KKS 1925 Kalisz - Motor Lublin
Śląsk II Wrocław - Bytovia Bytów
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
Skra Częstochowa - Stal Rzeszów
Błękitni Stargard - Sokół Ostróda
Znicz Pruszków - GKS Katowice
Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań
Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice

Kolejka 27 - 14 kwietnia

Pauza: Pogoń Siedlce.
 
Górnik Polkowice - Olimpia Grudziądz
Lech II Poznań - Znicz Pruszków
we Wronkach / bez udziału publiczności
GKS Katowice - Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków - Błękitni Stargard
Sokół Ostróda - Skra Częstochowa
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice - Śląsk II Wrocław
Bytovia Bytów - KKS 1925 Kalisz
Motor Lublin - Wigry Suwałki

Kolejka 28 - 17-18 kwietnia

Pauza: Motor Lublin.
 
Wigry Suwałki - Bytovia Bytów
KKS 1925 Kalisz - Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław - Stal Rzeszów
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Garbarnia Kraków - Sokół Ostróda
Skra Częstochowa - Hutnik Kraków
Błękitni Stargard - GKS Katowice
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań
Znicz Pruszków - Górnik Polkowice
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce

Kolejka 29 - 24-25 kwietnia

Pauza: Olimpia Grudziądz.
 
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg
Lech II Poznań - Błękitni Stargard
we Wronkach / bez udziału publiczności
GKS Katowice - Skra Częstochowa
Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda - Śląsk II Wrocław
Stal Rzeszów - KKS 1925 Kalisz
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
Bytovia Bytów - Motor Lublin

Kolejka 30 - 28 kwietnia

Pauza: Bytovia Bytów.
 
Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów
KKS 1925 Kalisz - Sokół Ostróda
Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Garbarnia Kraków - GKS Katowice
Skra Częstochowa - Lech II Poznań
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz

Kolejka 31 - 1-2 maja

Pauza: Znicz Pruszków.
 
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard
Górnik Polkowice - Skra Częstochowa
Lech II Poznań - Garbarnia Kraków
we Wronkach / bez udziału publiczności
GKS Katowice - Śląsk II Wrocław
Hutnik Kraków - KKS 1925 Kalisz
Sokół Ostróda - Wigry Suwałki
Stal Rzeszów - Motor Lublin
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów

Kolejka 32 - 8-9 maja

Pauza: Chojniczanka Chojnice.
 
Bytovia Bytów - Stal Rzeszów
Motor Lublin - Sokół Ostróda
Wigry Suwałki - Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz - GKS Katowice
Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków

Kolejka 33 - 15-16 maja

Pauza: Olimpia Elbląg.
 
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław
Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz
we Wronkach / bez udziału publiczności
GKS Katowice - Wigry Suwałki
Hutnik Kraków - Motor Lublin
Sokół Ostróda - Bytovia Bytów
Stal Rzeszów - Chojniczanka Chojnice

Kolejka 34 - 19 maja

Pauza: Stal Rzeszów.
 
Chojniczanka Chojnice - Sokół Ostróda
Bytovia Bytów - Hutnik Kraków
Motor Lublin - GKS Katowice
Wigry Suwałki - Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz - Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Garbarnia Kraków - Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg

Kolejka 35 - 22-23 maja

Pauza: Błękitni Stargard.
 
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
Olimpia Grudziądz - Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce - KKS 1925 Kalisz
Górnik Polkowice - Wigry Suwałki
Lech II Poznań - Motor Lublin
we Wronkach / bez udziału publiczności
GKS Katowice - Bytovia Bytów
Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice
Sokół Ostróda - Stal Rzeszów

Kolejka 36 - 29-30 maja

Pauza: Sokół Ostróda.
 
Stal Rzeszów - Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice
Bytovia Bytów - Lech II Poznań
Motor Lublin - Górnik Polkowice
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
KKS 1925 Kalisz - Olimpia Grudziądz
Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard

Kolejka 37 - 5-6 czerwca

Pauza: Skra Częstochowa.
 
Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków - KKS 1925 Kalisz
Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce - Motor Lublin
Górnik Polkowice - Bytovia Bytów
Lech II Poznań - Chojniczanka Chojnice
we Wronkach / bez udziału publiczności
GKS Katowice - Stal Rzeszów
Hutnik Kraków - Sokół Ostróda

Kolejka 38 - 12-13 czerwca

Pauza: Hutnik Kraków.
 
Sokół Ostróda - GKS Katowice
Stal Rzeszów - Lech II Poznań
Chojniczanka Chojnice - Górnik Polkowice
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
Motor Lublin - Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz - Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław - Błękitni Stargard
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa

Baraże o udział w Fortuna I lidze

Fortuna I liga 2020/2021

III liga 2020/2021 (I)
III liga 2020/2021 (II)
III liga 2020/2021 (III)
III liga 2020/2021 (IV)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas