[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2020/2021, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk

I runda - 19 sierpnia
(Losowanie - 16 lipca 2020 - siedziba Pomorskiego ZPN)

Unia 1922 Tczew 9-0 Orzeł Borkowo 19 sierpnia, 18:00
Sobieski Gniew 3-3 Centrum Pelplin 19 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-2
Maciej Sablewski 73, Ksawier Rajkowski 80, 88 - Jacek Szafrański 12, Rafał Klozyk 65, Dawid Wróblewski 71
Marynarka Wojenna RP Gdynia 5-7 KP Gdynia 18 sierpnia, 20:30
pd.
NL6 Gdynia 8-0 Pomerania Gdańsk 19 sierpnia, 17:00
Olimpic Gdańsk 6-1 UKS Klukowo 19 sierpnia, 15:00
Mateusz Kaczmarski 27, 40, 42, 50, 62, Miłosz Skrzypkowski 47 - Marcin Łyszkowski 75
Gedania III Gdańsk 11-1 Wisła Steblewo 19 sierpnia, 19:00
Paweł Pingot 6, 58, 79, Artur Ziemblewicz 22, 53, 62, 70, 82, Patryk Galant 25, Mateusz Michalewski 33, Mateusz Pogorzalski 47 - Radosław Ziewiec 56
EX Siedlce (Gdańsk) 2-3 GTS Juszkowo 20 sierpnia, 19:00
Akademia 2020 Gdańsk 0-3 GTS Rokitnica 19 sierpnia, 19:45
(wo)
nie odbył się
Kolegium Sędziów Gdańsk 3-10 Czarni II Pruszcz Gdański 19 sierpnia, 17:30
Zaspa Gdańsk 0-3 GTS Pruszcz Gdański 19 sierpnia, 20:00
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
AP Bałtyk Gdynia 3-1 Korona Cedry Małe 19 sierpnia, 17:30
Kamil Święciński 49, Bartosz Lupa 57, Markus Gumieniczuk 63 - Mateusz Partyka 82
KTS-K III Luzino 3-0 Gryf II Wejherowo 19 sierpnia, 18:00
(wo)
nie odbył się
Nörda Karwia 0-2 Stolem II Gniewino 19 sierpnia, 18:00
Marek Jank 39, 54
Kaszuby Połchowo 3-0 Arka Prusewo 19 sierpnia, 17:30
pd.
Przemysław Pieper 96, Szymon Patok 106, Jakub Renusz 120
Huragan Smolno 0-1 Lider Dębogórze 19 sierpnia, 18:00
Dawid Rogacki 9
Perła Czyczkowy 2-6 Wda II Lipusz 19 sierpnia, 18:00
Szymon Teca 64, Jakub Czarnowski 75 - Szymon Śliwicki 2, 10, Grzegorz Rekowski 15, 32, Filip Modrzejewski 54, 72
Chojniczanka III Chojnice 2-1 Unia Klawkowo 19 sierpnia, 18:00
Sylwester Narloch 71, Mateusz Sikorski 74 - Paweł Jagoda 88
Cartusia II Kartuzy 4-3 Remus Mirachowo 19 sierpnia, 18:00
Kacper Kobiela 16, Oliwier Hara 22, Jakub Toruńczak 38, 42 - Lucjan Jóskowski 20, Krystian Miotk 43, Kacper Loewenau 69
Orzeł Gołubie 3-1 Słupia Sulęczyno 19 sierpnia, 17:30
Patrycjusz Zarach 18, Artur Mach 37, Filip Meier 58 - Dawid Smentoch 89
Amator II Kiełpino 3-3 Pomorzanin Banino 19 sierpnia, 18:00
pd. k. 4-3
Wojciech Hufnagel 60, Grzegorz Armatowski 63, Jacek Szymichowski 116 - Patryk Machnowski 37, Mateusz Mianowski 76, Łukasz Morawski 100
OTS Osiek 2-1 Pomorzanka Skórcz 19 sierpnia, 18:00
Paweł Grabowski 12, 36 - Dawid Suchewicz 47
MKP Szlachta 2-6 Sokół Lubichowo 19 sierpnia, 18:30
Adrian Loryński 6, Karol Szramka 43 - Mateusz Szefer 28, 41, Tomasz Kwiatkowski 33, Simon Rózga 65, Adam Małecki 80, Grzegorz Kwiczor 86

II runda - 9 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2020 - siedziba Pomorskiego ZPN)

Orzeł Subkowy 8-1 Czarni Pruszcz Gdański 8 września, 17:00
Mariusz Wroński 8, 16, 70, 79, Kacper Aronowski 50, Łukasz Skalski 53, Wojciech Szoska 71, 80 - Michał Włodarczyk 90
WKS Lignowy Szlacheckie 3-2 Potok Pszczółki 9 września, 17:00
Dominik Cybulski 8, Maciej Chyła 36, Patryk Klimczewski 88 - Piotr Żyła 50, Oskar Smoliński 66
Sobieski Gniew 2-3 Wisła Tczew 9 września, 17:00
Cezary Grala 5, Maciej Sablewski 9 - Maciej Pawłuszek 4, 27, Daniel Lorkowski 22
Unia 1922 Tczew 0-7 Czarni II Pruszcz Gdański 9 września, 17:00
GTS Juszkowo 2-3 GTS Goszyn 9 września, 17:00
Tomasz Połtarzycki 22, Piotr Gmerek 49 - Sławomir Żabiński 58, 70, 81
GTS Rokitnica 2-6 GLKS Różyny 9 września, 17:00
Krzysztof Buczek 64, Maciej Bruszkiewicz 66 - Arkadiusz Jeka 24, 89, Michał Engler 26, Dominik Kukowski 34, Paweł Zemke 52, Kacper Koss 61
Osiczanka Osice 4-3 GTS Mokry Dwór 9 września, 17:00
pd.
Dominik Malanowski 22, 104, Piotr Kowalek 29, Sebastian Gruba 43 - Michał Sosiński 40, Karol Chrzęszczyk 68, 79
GTS Pruszcz Gdański 0-2 Orzeł Trąbki Wielkie 9 września, 19:00
Damian Giliga 44, Michał Pastuszka 64
Gedania III Gdańsk 5-3 Potok Kamionka Sopot 9 września, 16:30
Krystian Grabiński 9, 16, 69, Artur Ziemblewicz 67, 74 - Michał Schulz 76, Mateusz Jaroń 84, Szymon Szyca 87
Jaguar II Gdańsk 1-2 GKS Kolbudy 8 września, 19:00
Konrad Szydłowski 71 - Damian Podkański 25, Bartłomiej Merchel 32
Olimpic Gdańsk 0-8 AP Sopot 9 września, 19:00
Karol Kuciński 3, Maciej Osłowski 15, 50, Mateusz Zabłocki 39, Wojciech Kitowski 42, Mateusz Jurczak 71, Mateusz Wilma 73, Adam Kozubski 90
w Sopocie; na stadionie Ogniwa
Stoczniowiec Gdańsk 0-0 Gedania II Gdańsk 8 września, 16:30
pd. k. 5-6
Portowiec Gdańsk 2-5 Ogniwo Sopot 9 września, 18:00
Michał Tomasikiewicz 52, Krzysztof Puto 84 - Sebastian Żołnowski 44, Patryk Pomaski 69, 89, Kacper Plesiak 75, Artur Fal 78
NL6 Gdynia 4-2 Bałtyk II Gdynia 10 września, 17:00
Kaszuby Połchowo 0-3 Start Mrzezino 9 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
AP Bałtyk Gdynia 1-3 Pomorzanin Gdynia 9 września, 17:30
Jakub Dawidowski 57 (s) - Filip Rozborski 5, Radosław Gzela 16, Kacper Wróblewski 80
KTS-K II Luzino 0-5 Zenit Łęczyce 9 września, 17:00
Patrycjusz Gaffke 31, 62, Piotr Łapigrowski 75, Kacper Mallek 88, Tomasz Neubauer 90
Sztorm Kosakowo 1-1 Orlęta Reda 9 września, 17:15
pd. k. 4-2
Michał Wilczewski 82 - Michał Kajak 57
Stolem II Gniewino 0-0 Lider Dębogórze 9 września, 18:00
pd. k. 4-5
Celtic Reda 0-2 Zatoka 95 Puck 8 września, 17:00
Michał Hoffmann 30, Daniel Borkowski 90
LZS Bojano 0-2 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 10 września, 17:00
Maciej Rompczyk 39, Przemysław Ronkowski 73
Sokół Bożepole Wielkie 1-10 Orkan Rumia 9 września, 17:00
Mateusz Gil 43 - Mikołaj Ciecierski 1, 10, 23, 25, 40, Jakub Barlak 26, Jakub Wróblewski 32, Jakub Krefft 65, Patryk Wychnowski 76, 87
KTS-K III Luzino 2-4 KP Gdynia 8 września, 17:00
Brajan Domoradzki 76, 88 - Igor Wiczkowski 19 (s), Mikołaj Nastały 58 (s), Łukasz Braksal 80, Sebastian Milewski 89
Wda II Lipusz 2-1 Santana Wielki Klincz 9 września, 17:00
Filip Modrzejewski 15, Krzysztof Pelowski 90 - Oskar Kisicki 70
LKP Nowa Karczma 1-4 Wierzyca Stara Kiszewa 9 września, 20:30
Łukasz Imianowski 17 - Piotr Rożek 25, 83, Patryk Pobłocki 41, Sylweriusz Ronkowski 73
w Stężycy
Cartusia II Kartuzy 1-2 KS Skorzewo 9 września, 17:00
pd.
Paweł Raczyński 4 - Kamil Zieliński 70, 114
Orzeł Gołubie 2-5 GKS Sierakowice 9 września, 17:00
Kacper Cichosz 4, Dominik Niklas 40 - Damian Konkel 19, 30, Jakub Hoffmann 21, Dawid Gliwa 85, 90
KS Chwaszczyno 1-3 Sporting Leźno 9 września, 17:30
Patryk Reszka 50 - Seweryn Bliźniewski 12, Mateusz Wadowski 70, Grzegorz Miotk 90
Amator II Kiełpino 2-4 Radunia II Stężyca 9 września, 18:00
Grzegorz Armatowski 20, Dawid Kobiela 87 - Krzysztof Cichosz 65, Jakub Majer 69, 74, 82
Wisła Długie Pole 1-2 Styna Godziszewo 9 września, 17:30
Arkadiusz Gołuński 72 (s) - Piotr Stobba 45 (s), Moritz Stepnakowski 51
KS Mściszewice 4-6 Amator Kiełpino 8 września, 18:00
Radosław Bakulski 2, 17, 36, Kewin Sidor 60 - Dawid Lamk 40, 45, 81, Karol Kosek 75, Mariusz Mejna 82, Mateusz Miłosz 90
GKS Bobowo 3-2 Meteor Pinczyn 9 września, 17:00
pd.
Radosław Nylk 70, Patryk Naczyk 117, 120 - Mateusz Dubiela 81, Jakub Meca 106
Sokół Lubichowo 2-5 Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 września, 17:00
Mateusz Szefer 37, Grzegorz Kwiczor 44 - Daniel Tudela Bosa 22, Mateusz Stanek 38, Mustafa Buğra Şanlı 43, 90, 90
OTS Osiek 0-7 Wietcisa Skarszewy 9 września, 17:00
Bartłomiej Trzoska 46, 54, 67, 69, Kryspin Karnat 58, Jakub Bartczak 82, Daniel Jankowski 85
Chojniczanka III Chojnice 0-3 Tęcza Brusy 9 września, 17:00
Patryk Sobczyk 7, Seweryn Mientki 64, Kamil Rakowski 66
Brda Rytel 2-2 Borowiak Czersk 9 września, 17:00
pd. k. 2-4
Sebastian Ciemiński 9, 43 - Piotr Marach 39, 86
Kolejarz Chojnice 3-0 Victoria Kaliska 9 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

III runda - 23 września
Do gry dołączają IV-ligowcy: Arka II Gdynia, Cartusia Kartuzy, Chojniczanka II Chojnice, Gedania Gdańsk, GKS Kowale, GOSRiT Luzino, Gwiazda Karsin, Jaguar Gdańsk, Kaszubia Kościerzyna, Lechia II Gdańsk, MKS Władysławowo, Sokół Zblewo, Stolem Gniewino, Wda Lipusz i Wierzyca Pelplin.

Orzeł Trąbki Wielkie 1-0 Sokół Zblewo 23 września, 16:30
Maksym Szkuratsenka 25
Wda II Lipusz 0-2 KS Skorzewo 23 września, 16:30
Krystian Świeczkowski 11, Kacper Krauze 87
GKS Bobowo 3-2 Kolejarz Chojnice 23 września, 16:30
Patryk Naczyk 6, 44, Daniel Jasiński 72 - Dominik Lamczyk 39, Jakub Łukaszewski 86
Orzeł Subkowy 7-3 Tęcza Brusy 23 września, 16:00
Wojciech Szoska 9, 55, Karol Kowalczyk 17, 42, Dawid Smoliński 36, 38, Dawid Kania 89 - Kamil Rakowski 2, 19, 70
WKS Lignowy Szlacheckie 0-11 Gwiazda Karsin 23 września, 16:00
Mateusz Borowski 13, 59, 89, Mateusz Kaczmarek 21, Mateusz Frymark 34, 41, 58, 75, Piotr Dudzik 56, Mateusz Karolczyk 84, Patryk Drewek 87
Wierzyca Stara Kiszewa 0-3 Wierzyca Pelplin 23 września, 16:30
Oskar Bradtke 47, Łukasz Racki 54, 90
Beniaminek 03 Starogard Gdański 9-0 Borowiak Czersk 23 września, 16:00
Daniel Tudela Bosa 12, 36, Mateusz Szopiński 23, Mateusz Stanek 28, 59, Mikołaj Gołuński 53, 74, Jakub Okoniewski 60, Karol Wasziński 74
Chojniczanka II Chojnice 3-1 Wda Lipusz 23 września, 16:00
Paweł Szołtys 22, Kacper Sztuka 81, Tim Schopiński 90 - Szymon Machnikowski 84
Osiczanka Osice 1-2 GTS Goszyn 23 września, 16:30
pd.
Piotr Kowalek 62 - Piotr Gierałtowski 27, Adrian Bobrowski 103
Lider Dębogórze 0-6 Amator Kiełpino 22 września, 17:30
Grzegorz Keliński 17, Dawid Lamk 21, 85, Patryk Gojtowski 66, Mariusz Mejna 83, Łukasz Kitowski 90
NL6 Gdynia 7-1 Start Mrzezino 23 września, 15:30
Gedania III Gdańsk 1-4 Arka II Gdynia 23 września, 14:00
Filip Prykaszczyk 38 - Mateusz Stępień 41, 77, Marcel Jaszczyk 75, Nikodem Parulski 90 (k)
Zatoka 95 Puck 0-2 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 24 września, 17:00
Przemysław Ronkowski 7, Michał Morgiel 30
GKS Sierakowice 5-0 Sporting Leźno 22 września, 16:30
Filip Ustowski 34, Jakub Hoffmann 61, Daniel Radomski 63, 83, Szymon Marszałkowski 65
Orkan Rumia 3-2 Wisła Tczew 23 września, 17:00
Jakub Krefft 23, 37, Dawid Kowalski 83 - Włodzimierz Matyjaszczyk 10 (s), Paweł Kamiński 36
Czarni II Pruszcz Gdański 1-3 AP Sopot 23 września, 16:00
Bartosz Lewandowski 34 - Michał Patora 25, Maciej Osłowski 63, Mateusz Jurczak 77
Pomorzanin Gdynia 1-3 Zenit Łęczyce 22 września, 21:00
Jan Fedorowicz 89 - Wojciech Domski 35, 50, Michał Kobiela 77
GKS Kolbudy 1-0 Radunia II Stężyca 23 września, 16:30
Bartłomiej Merchel 87
Gedania II Gdańsk 2-3 GKS Kowale 22 września, 16:30
Micheasz Maciąg 28, Radosław Wiśniewski 43 - Damian Kugiel 68, 88, Błażej Kujawski 89
Wietcisa Skarszewy 1-0 Kaszubia Kościerzyna 23 września, 16:00
Bartłomiej Trzoska 85
Styna Godziszewo 2-5 Gedania Gdańsk 22 września, 16:30
Ryszard Kaiser 65, Maciej Freda 82 - Mateusz Kobyliński 37, Paweł Deja 53, Michał Gajewski 55, Przemysław Bocheński 58, Bartosz Zalewski 66
KP Gdynia 0-2 KTS-K Luzino 22 września, 20:30
Igor Wiczkowski 18, Łukasz Murakowski 90
Ogniwo Sopot 1-4 Lechia II Gdańsk 23 września, 18:00
Tomasz Błaszczykowski 73 - Mateusz Borcuch 8, Maciej Kaczorowski 36, Marek Niewiadomski 68, Mikołaj Rakowski 80
GLKS Różyny 1-8 Jaguar Gdańsk 22 września, 17:00
Paweł Zemke 80 - Paweł Rzepnikowski 17, 19, Roman Zalow 27, Konrad Szydłowski 64, 71, Kamil Marjański 73, 75, 79
Sztorm Kosakowo 1-5 MKS Władysławowo 23 września, 17:00
Maciej Zwoliński 69 - Dominik Klecha 65, 73, 79, 86, Mateusz Wesserling 67
Stolem Gniewino 3-4 Cartusia Kartuzy 23 września, 17:30
Mateusz Wachowiak 45 (k), Tomasz Kotwica 82, Paweł Sobczyński 85 - Igor Grzymkowski 20, 30, Marek Dawidowski 33, Rafał Malanowski 88

IV runda - 7 października
Do gry dołączyli III-ligowcy: Bałtyk Gdynia, GKS Przodkowo, KP Starogard Gdański i Radunia Stężyca.
Gryf Wejherowo został wykluczony z rozgrywek.

Orkan Rumia 0-2 Jaguar Gdańsk 7 października, 16:30
Paweł Rzepnikowski 4, Jakub Wireński 72
Zenit Łęczyce 1-4 Bałtyk Gdynia 7 października, 16:00
Tomasz Neubauer 14 - Adrian Machol 12, Adrian Włoch 24, Sebastian Bartlewski 35, 66
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 4-2 Gedania Gdańsk 6 października, 16:30
Dawid Łaga 26, 67, Maciej Leske 55, Michał Filipkowski 88 - Bartosz Zalewski 74, Seweryn Wroński 90
GKS Kowale 0-7 GKS Przodkowo 6 października, 16:00
Dawid Patelczyk 6, Mateusz Niedźwiecki 22, 34, Krystian Patok 56, 65, Piotr Kręcki 84, Przemysław Szur 88
GTS Goszyn 0-1 Cartusia Kartuzy 7 października, 20:00
Maciej Jankowski 44
w Rusocinie
GKS Kolbudy 0-3 KP Starogard Gdański 7 października, 16:00
Guladi Kokoladze 29, 48, Robert Hirsz 42
KTS-K Luzino 3-0 MKS Władysławowo 6 października, 15:00
Konrad Formela 6, Dawid Zadrowski 29, Krystian Opłatkowski 64
Wietcisa Skarszewy 0-5 Radunia Stężyca 6 października, 16:00
Dawid Cempa 5, Paweł Wojowski 21, 55, Radosław Stępień 38, Robert Sulewski 78
KS Skorzewo 4-5 GKS Sierakowice 6 października, 16:00
Wojciech Kobierzyński 36, 44, Krystian Zarach 41, Tomasz Gostkowski 65 - Filip Ustowski 20, 49, 73, Damian Konkel 55, 84
Orzeł Subkowy 1-4 Lechia II Gdańsk 7 października, 16:00
Sylwester Gońda 27 - Wiktor Mosur 49, Mariusz Duraj 74, Mateusz Borcuch 89, Michał Sadowski 90
Amator Kiełpino 4-2 Gwiazda Karsin 6 października, 16:30
pd.
Dawid Lamk 88, 117, Mariusz Mejna 90, Patryk Gojtowski 112 - Piotr Dudzik 29, Mateusz Borowski 40
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0-3 Chojniczanka II Chojnice 7 października, 16:00
Paweł Szołtys 70, Kacper Boniecki 79, 90
GKS Bobowo 0-6 Wierzyca Pelplin 7 października, 16:00
Dawid Zieliński 45, Adam Skierkowski 63, Maksymilian Deja 75, Patryk Orzechowski 78, Daniel Sławiński 86, Miłosz Manuszewski 88
NL6 Gdynia 2-1 AP Sopot 7 października, 15:30
Jakub Biskup 58 (k), Rafał Murawski 61 - Mateusz Jurczak 50
Orzeł Trąbki Wielkie 1-8 Arka II Gdynia 7 października, 16:00
Piotr Wróblewski 18 - Kacper Skóra 6, 45, 52, Mateusz Stępień 21, 29, Kornel Przyborowski 26, Nikodem Parulski 59, Kacper Książkiewicz 82

V runda - 21 października
Amator Kiełpino - wolny los

KTS-K Luzino 2-3 GKS Przodkowo 20 października, 15:00
Dawid Zadrowski 12, Paweł Selonke 89 - Dawid Patelczyk 66, Łukasz Stasiak 71, Mateusz Dąbrowski 75
Cartusia Kartuzy 0-1 Arka II Gdynia 21 października, 19:00
Kacper Skrobański 14
Wierzyca Pelplin 3-2 Radunia Stężyca 21 października, 15:00
Oskar Bradtke 10, Paweł Dirda 84, Łukasz Racki 90 - Wojciech Fadecki 12, Filip Burkhardt 36
GKS Sierakowice 2-6 Bałtyk Gdynia 20 października, 15:30
Jakub Hoffmann 57, Daniel Radomski 88 - Igor Jankowski 25, 65, 79, Damian Garbacik 30, 83, Adrian Machol 59
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 2-1 Lechia II Gdańsk 21 października, 15:00
pd.
Mateusz Szczypior 87, Robert Dettlaff 96 - Karol Landowski 79
NL6 Gdynia 1-8 Jaguar Gdańsk 20 października, 15:15
nieznany ? - Kacper Bladowski ?, ?, ?, Adam Prusaczyk ?, ?, Maciej Pietruszewski ?, Roman Załow ?, Krystian Espersen ?
Chojniczanka II Chojnice 4-0 KP Starogard Gdański 28 października, 14:00
Paweł Szołtys 42, 70, Daniel Czerwiński 82, Czesław Raburski 90
w pierwotnym terminie odwołany z powodu meczu ligowego gości

Puchar Polski 2020/2021 (Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2020/2021 (Pomorski ZPN - Malbork)
Puchar Polski 2020/2021 (Pomorski ZPN - Słupsk)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas