[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk

I runda - 20-25 sierpnia

GTS III Kolbudy 4-2 GLKS Różyny 21 sierpnia, 18:00
Huragan Smolno 8-0 UKS Klukowo 21 sierpnia, 18:00
w Zelistrzewie
Potok Kamionka Sopot 6-3 GKS II Kolbudy 21 sierpnia, 18:00
Perła Czyczkowy 6-3 GTS Mokry Dwór 21 sierpnia, 18:00
Sobieski Gniew 1-2 KS Mściszewice 21 sierpnia, 18:30
Centrum II Pelplin 7-2 LZS Więckowy 21 sierpnia, 18:00
Fosfory Wiślinka 1-8 Szpak Skórcz 21 sierpnia, 18:30
Joker Karlikowo Krokowa 3-2 Kaszuby Połchowo 21 sierpnia, 18:00
Karlikowo Sopot 1-3 Sztorm II Mosty 25 sierpnia, 11:00
Kaliszanka Dziemiany 3-4 Styna Godziszewo 21 sierpnia, 18:00
Zryw Sławoszyno 4-2 Wierzyca Stara Kiszewa 21 sierpnia, 18:00
Polonia II Gdańsk 3-10 Barka Łebno 21 sierpnia, 18:00
Unia 1922 Tczew 4-1 Morena Gdańsk 21 sierpnia, 18:00
Paweł Kleinschmidt 15, Bogusław Lizak 46, 57, Piotr Tomasiak 88 - Paweł Wysiecki 11
Marynarka Wojenna RP Gdynia 6-2 Gryf Goręczyno 18 sierpnia, 20:30
Latarnik Choczewo 1-2 AP Gdynia-Dąbrowa 21 sierpnia, 18:00
Relaks Mechowo 2-1 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 17 sierpnia, 18:00
KS Skorzewo 4-3 Neptuns Gdańsk 21 sierpnia, 18:00

II runda - 10-11 września

Zryw Sławoszyno 3-5 Portowiec Gdańsk 11 września, 17:00
Marynarka Wojenna RP Gdynia 2-0 GTS Rokitnica 10 września, 20:30
Sztorm II Mosty 1-0 LZS Bojano 11 września, 17:30
Osiczanka Osice 4-1 Brda Rytel 11 września, 17:00
KS Mściszewice 4-1 Celtic Reda 11 września, 17:00
Nörda Karwia 3-0 Gwiazda Karsin 11 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
AP Gdynia-Dąbrowa 2-1 Sztorm Mosty 11 września, 17:00
Potok Kamionka Sopot 5-1 KS Skorzewo 11 września, 17:30
Relaks Mechowo 3-0 Styna Godziszewo 11 września, 17:00
Piaski Wąglikowice 5-3 KS Sulmin 11 września, 17:00
Perła Czyczkowy 5-0 Orzeł Straszyn 11 września, 17:00
GTS III Kolbudy 4-9 EX Siedlce (Gdańsk) 11 września, 16:30
Barka Łebno 3-0 Kaszubia Starzyno 11 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Szpak Skórcz 1-7 KP Gdynia 11 września, 17:00
Huragan Smolno 3-2 Wicher Wierzchucino 11 września, 17:00
Centrum II Pelplin 3-2 GTS Rusocin 11 września, 17:30
Unia 1922 Tczew 7-1 Joker Karlikowo Krokowa 18 września, 17:00
Bogusław Lizak 12, 65, 83, Marcin Chyła 58, Piotr Tomasiak 67, Marcin Glienke 81, Paweł Kleinschmidt 89 - Marcin Ruszkowski 87

III runda - 25 września
Do gry przystępują zespoły z klasy okręgowej.

Nörda Karwia 4-0 Start Mrzezino 25 września, 16:30
Centrum Pelplin 0-9 GTS Pszczółki 25 września, 17:00
KP Gdynia 1-5 Gedania Gdańsk 25 września, 20:30
KS Mściszewice 3-4 Wda Lipusz 25 września, 16:00
Relaks Mechowo 2-8 Centrum II Pelplin 25 września, 16:30
Perła Czyczkowy 2-0 Osiczanka Osice 25 września, 16:00
Marynarka Wojenna RP Gdynia 1-3 Sokół Ełganowo 24 września, 20:30
Ireneusz Siewert 28 - nieznany 23, 70, 82
Piaski Wąglikowice 5-0 Sporting Leźno 25 września, 16:30
Olimpia Osowa (Gdańsk) 3-2 Radunia Stężyca 25 września, 20:30
Unia 1922 Tczew 7-2 Orzeł Trąbki Wielkie 2 października, 16:00
Bogusław Lizak 45, 57, 63, 71, Marcin Glienke 67, Paweł Grzesiak 73, 88 - Michał Małkowski 26, Adrian Kaniuka 75
Potok Kamionka Sopot 1-4 Orzeł Subkowy 25 września, 17:00
AP Gdynia-Dąbrowa 1-3 Czarni Pruszcz Gdański 25 września, 16:00
Portowiec Gdańsk 3-2 GKS Sierakowice 25 września, 16:45
EX Siedlce (Gdańsk) 4-1 Sokół Zblewo 25 września, 16:30
Kornowscy Szarża Krojanty 4-3 GKS Kowale 25 września, 16:00
Sztorm II Mosty 0-3 KP Starogard Gdański 25 września, 17:00
Barka Łebno 2-7 MKS Władysławowo 25 września, 17:00
Huragan Smolno 2-5 Borowiak Czersk 25 września, 16:30
Orkan Rumia 0-2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 25 września, 16:45
Stolem Gniewino 3-7 Chojniczanka II Chojnice 25 września, 18:00
pd.

IV runda - 16 października
Do gry przystępują zespoły IV-ligowe.
Borowiak Czersk - wolny los.

Chojniczanka II Chojnice 2-1 Czarni Pruszcz Gdański 16 października, 18:30
Mateusz Kołodziej 57, Krzysztof Rompca 90 - Daniel Jaśniewski 21
Portowiec Gdańsk 0-5 Wda Lipusz 16 października, 15:30
Orzeł Subkowy 0-2 GTS Pszczółki 16 października, 15:30
KP Starogard Gdański 7-0 Gryf 2009 Tczew 16 października, 18:30
Mateusz Łosiński ?, Piotr Runowski 26, 33, Sebastian Armatowski 31, Mateusz Dubiela 75, 84, 90
Olimpia Osowa (Gdańsk) 4-2 Amator Kiełpino 16 października, 20:15
Unia 1922 Tczew 0-9 Orlęta Reda 16 października, 16:00
EX Siedlce (Gdańsk) 3-4 MKS Władysławowo 16 października, 15:00
pd.
Krzysztof Drelich 46, 76, Karol Nawrocki 50 - Michał Świerczyński 2, 30, Krzysztof Wojciechowski 73, Jędrzej Tojza 111
Perła Czyczkowy 5-3 Nörda Karwia 16 października, 15:30
nieznany 22, 32, 49, 64, 76 - Maciej Stromski 71, 87, 90
Centrum II Pelplin 5-1 KS Chwaszczyno 15 października, 16:00
Kornowscy Szarża Krojanty 1-5 GKS Przodkowo 16 października, 15:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-2 GKS Kolbudy 9 października, 20:45
Piaski Wąglikowice 4-1 Sokół Ełganowo 16 października, 15:30
GOSRiT Luzino 4-0 Wierzyca Pelplin 16 października, 15:30
Gedania Gdańsk 4-1 Wietcisa Skarszewy 16 października, 15:30
Kamil Werner 52, Marcin Sikorski 64, Michał Szczepankowski 73, Mateusz Bujak 88 - nieznany 50

V runda - 6 listopada
Piaski Wąglikowice - wolny los.

Perła Czyczkowy 1-6 MKS Władysławowo 6 listopada, 14:00
Chojniczanka II Chojnice 6-2 Gedania Gdańsk 6 listopada, 15:30
GKS Przodkowo 2-4 GOSRiT Luzino 6 listopada, 13:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-3 GKS Kolbudy 6 listopada, 20:00
pd.
KP Starogard Gdański 3-2 Borowiak Czersk 6 listopada, 18:30
Wda Lipusz 1-0 GTS Pszczółki 5 listopada, 14:00
Centrum II Pelplin 3-0 Orlęta Reda
(wo)
goście zrezygnowali z gry

1/8 finału - 2 kwietnia

Centrum II Pelplin 3-1 Piaski Wąglikowice 2 kwietnia, 16:00
Wda Lipusz 0-1 GOSRiT Luzino 2 kwietnia, 16:00
Cartusia Kartuzy 2-1 Lechia II Gdańsk 2 kwietnia, 16:00
pd.
Paweł Czychowski 49, Paweł Rzepnikowski 109 - Krzysztof Iwanowski 30
Koral Dębnica 3-0 Pomorze Potęgowo 8 marca, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
GKS Kolbudy 1-3 Arka II Gdynia 2 kwietnia, 17:00
nieznany 55 - Michał Nalepa 70, Mateusz Szulc 80, 85
MKS Władysławowo 2-1 Polonia Gdańsk 2 kwietnia, 16:00
nieznany ?, ? - Adam Piątkowski ?
KP Starogard Gdański 2-2 Bałtyk Gdynia 2 kwietnia, 17:00
pd. k. 5-4
Grzegorz Skórczewski 36, Kacper Siora 90 - Krzysztof Bułka 53, Krzysztof Rusinek 58
Chojniczanka II Chojnice 0-4 Kaszubia Kościerzyna 2 kwietnia, 17:00
Adrian Wysiecki 12, Kamil Bistroń 55, Mateusz Prinz 60, Dawid Klawikowski 86

1/4 finału - 23 kwietnia

Centrum II Pelplin 0-7 GOSRiT Luzino 23 kwietnia, 17:00
Krzysztof Wicki 13, 76, nieznany 23, 61, Maksym Graczyk 68, 85, Rafał Kędziora 71
MKS Władysławowo 0-4 Koral Dębnica 23 kwietnia, 17:00
Andrzej Kierski 43, Arkadiusz Reca 46, Arkadiusz Wódkiewicz 56, Szymon Gibczyński 69
KP Starogard Gdański 2-3 Cartusia Kartuzy 23 kwietnia, 17:00
Mateusz Wenta 20, Karol Cablewski 23 - Dawid Hejden 12, Patryk Brzeski 28 (k), Paweł Rzepnikowski 36
Kaszubia Kościerzyna 1-2 Arka II Gdynia 23 kwietnia, 17:00
pd.
Błażej Troka 34 - Dawid Kubowicz 30 (k), Damian Mosiejko 120

1/2 finału - 7 maja

GOSRiT Luzino 1-0 Koral Dębnica 7 maja, 17:00
Krystian Opłatkowski 78
Arka II Gdynia 1-2 Cartusia Kartuzy 7 maja, 18:00 (100)
Filip Patok 82 - Piotr Karasiński 21, Damian Matys 70 (s)
na Narodowym Stadionie Rugby

Puchar Polski 2013/2014 (Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Pomorski ZPN - Malbork)
Puchar Polski 2013/2014 (Pomorski ZPN - Słupsk)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas