[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Gdańsk II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KP Starogard Gdański 26 69 22 3 1 76-32 11 1 1 37-13 11 2 0 39-19
2.  Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 26 53 17 2 7 79-42 7 2 4 31-14 10 0 3 48-28
3.  Radunia Stężyca 26 43 12 7 7 58-42 6 3 4 31-20 6 4 3 27-22 2 4 1 1 0 5-4
4.  Relax Ryjewo 26 43 13 4 9 56-46 8 0 5 29-22 5 4 4 27-24 2 1 0 1 1 4-5
5.  Rodło Kwidzyn 26 41 11 8 7 40-29 8 3 2 28-16 3 5 5 12-13
6.  Grom Nowy Staw 26 40 12 4 10 66-46 9 1 3 38-15 3 3 7 28-31
7.  Wisła Korzeniewo 26 36 10 6 10 54-50 7 4 2 31-18 3 2 8 23-32
8.  Ceramik Łubiana 26 34 10 4 12 59-60 6 2 5 27-20 4 2 7 32-40
9.  Delta Miłoradz 26 31 8 7 11 47-51 4 6 3 32-27 4 1 8 15-24
10.  Centrum Pelplin 26 27 8 3 15 41-54 4 1 8 22-31 4 2 7 19-23
11.  Wda Lipusz 26 26 8 2 16 38-54 7 1 5 28-25 1 1 11 10-29 4 6 2 0 2 10-7
12.  Gryf 2009 II Tczew 26 26 7 5 14 43-71 3 4 6 20-33 4 1 8 23-38 4 6 2 0 2 9-9
13.  Okland Szprudowo 26 26 8 2 16 40-83 3 2 8 17-42 5 0 8 23-41 4 6 2 0 2 7-10
14.  Błękitni Stare Pole 26 20 5 5 16 26-63 3 1 9 18-38 2 4 7 8-25
Błękitni Stare Pole rozgrywają swoje mecze na stadionie OSiR przy ul. Toruńskiej w Malborku.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KP Starogard Gdański    4-1 2-1 4-2 2-0 1-1 5-1 4-2 4-1 3-1 2-0 0-3 3-0 3-0 
 2 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo2-3     0-1 2-2 1-1 1-0 4-0 4-2 0-2 0-1 4-1 4-1 6-0 3-0 
 3 Radunia Stężyca1-2 2-3     2-2 0-0 3-4 2-0 7-2 2-0 1-0 2-1 6-1 2-4 1-1 
 4 Relax Ryjewo1-4 1-6 2-3     1-0 3-2 1-0 4-1 0-1 2-0 2-1 4-1 7-0 1-3 
 5 Rodło Kwidzyn1-1 2-3 3-2 3-2     5-2 2-2 1-0 2-1 0-1 4-2 3-0 2-0 0-0 
 6 Grom Nowy Staw2-3 4-2 1-2 1-3 2-1     5-1 4-1 3-0 0-0 4-0 4-1 2-1 6-0 
 7 Wisła Korzeniewo2-2 0-4 6-1 2-0 0-0 2-1     1-1 2-2 6-0 3-1 4-2 1-4 2-0 
 8 Ceramik Łubiana0-3 1-2 0-1 2-3 2-1 2-2 5-3     3-1 2-0 1-1 6-1 1-2 2-0 
 9 Delta Miłoradz1-2 3-5 4-4 2-2 1-1 0-5 1-1 7-0     4-2 1-0 0-0 7-4 1-1 
 10 Centrum Pelplin1-3 4-7 1-1 0-1 0-1 0-5 2-3 1-5 5-2     3-1 1-2 2-0 2-0 
 11 Wda Lipusz2-3 1-6 0-0 4-1 0-4 5-2 2-0 1-2 0-3 2-0     4-2 5-2 2-0 
 12 Gryf 2009 II Tczew2-3 2-4 1-1 1-6 2-2 4-0 0-9 2-2 1-0 1-1 2-1     1-2 1-2 
 13 Okland Szprudowo3-7 1-4 0-6 0-0 0-1 4-3 2-1 1-10 1-2 1-3 1-0 2-4     1-1 
 14 Błękitni Stare Pole1-3 3-1 2-4 1-3 2-0 1-1 1-2 3-4 1-0 1-10 0-1 0-5 2-4     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 3-0 Błękitni Stare Pole 21 sierpnia, 17:00
Delta Miłoradz 1-1 Rodło Kwidzyn 24 sierpnia, 18:00
Grom Nowy Staw 1-3 Relax Ryjewo 21 sierpnia, 17:00
KP Starogard Gdański 4-2 Ceramik Łubiana 22 sierpnia, 17:00
Wisła Korzeniewo 3-1 Wda Lipusz 21 sierpnia, 14:00
Okland Szprudowo 0-6 Radunia Stężyca 21 sierpnia, 16:00
Centrum Pelplin 1-2 Gryf 2009 II Tczew 22 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Błękitni Stare Pole 0-5 Gryf 2009 II Tczew 28 sierpnia, 16:00
Radunia Stężyca 1-0 Centrum Pelplin 28 sierpnia, 13:00
Wda Lipusz 5-2 Okland Szprudowo 29 sierpnia, 14:00
Ceramik Łubiana 5-3 Wisła Korzeniewo 28 sierpnia, 15:30
Relax Ryjewo 1-4 KP Starogard Gdański 28 sierpnia, 14:00
Rodło Kwidzyn 5-2 Grom Nowy Staw 28 sierpnia, 12:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 0-2 Delta Miłoradz 29 sierpnia, 15:00
w Chojnicach

Kolejka 3 - 4-5 września

Delta Miłoradz 1-1 Błękitni Stare Pole 4 września, 17:00
Grom Nowy Staw 4-2 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 4 września, 17:00
KP Starogard Gdański 2-0 Rodło Kwidzyn 4 września, 17:00
Wisła Korzeniewo 2-0 Relax Ryjewo 4 września, 16:00
Okland Szprudowo 1-10 Ceramik Łubiana 4 września, 16:00
Centrum Pelplin 3-1 Wda Lipusz 4 września, 17:00
Gryf 2009 II Tczew 1-1 Radunia Stężyca 5 września, 13:30

Kolejka 4 - 11-12 września

Błękitni Stare Pole 2-4 Radunia Stężyca 11 września, 16:00
Wda Lipusz 4-2 Gryf 2009 II Tczew 11 września, 16:00
Ceramik Łubiana 2-0 Centrum Pelplin 12 września, 15:30
Relax Ryjewo 7-0 Okland Szprudowo 11 września, 16:00
Rodło Kwidzyn 2-2 Wisła Korzeniewo 11 września, 12:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 2-3 KP Starogard Gdański 12 września, 13:00
Delta Miłoradz 0-5 Grom Nowy Staw 11 września, 17:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Grom Nowy Staw 6-0 Błękitni Stare Pole 18 września, 16:00
KP Starogard Gdański 4-1 Delta Miłoradz 18 września, 16:00
Wisła Korzeniewo 0-4 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 18 września, 13:00
Okland Szprudowo 0-1 Rodło Kwidzyn 18 września, 16:00
Centrum Pelplin 0-1 Relax Ryjewo 18 września, 16:00
Gryf 2009 II Tczew 2-2 Ceramik Łubiana 19 września, 13:30
Radunia Stężyca 2-1 Wda Lipusz 18 września, 17:00

Kolejka 6 - 25-26 września

Błękitni Stare Pole 0-1 Wda Lipusz 25 września, 16:00
Ceramik Łubiana 0-1 Radunia Stężyca 25 września, 15:30
Relax Ryjewo 4-1 Gryf 2009 II Tczew 25 września, 16:00
Rodło Kwidzyn 0-1 Centrum Pelplin 25 września, 11:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 6-0 Okland Szprudowo 26 września, 15:00
Delta Miłoradz 1-1 Wisła Korzeniewo 25 września, 16:00
Grom Nowy Staw 2-3 KP Starogard Gdański 25 września, 16:00

Kolejka 7 - 2-3 października

KP Starogard Gdański 3-0 Błękitni Stare Pole 2 października, 16:00
Wisła Korzeniewo 2-1 Grom Nowy Staw 2 października, 14:00
Okland Szprudowo 1-2 Delta Miłoradz 2 października, 15:00
Centrum Pelplin 4-7 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 3 października, 12:00
Gryf 2009 II Tczew 2-2 Rodło Kwidzyn 3 października, 13:30
Radunia Stężyca 2-2 Relax Ryjewo 3 października, 15:00
Wda Lipusz 1-2 Ceramik Łubiana 3 października, 14:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Błękitni Stare Pole 3-4 Ceramik Łubiana 9 października, 16:00
Relax Ryjewo 2-1 Wda Lipusz 9 października, 16:00
Rodło Kwidzyn 3-2 Radunia Stężyca 9 października, 11:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 4-1 Gryf 2009 II Tczew 10 października, 15:00
Delta Miłoradz 4-2 Centrum Pelplin 9 października, 15:00
Grom Nowy Staw 2-1 Okland Szprudowo 9 października, 15:00
KP Starogard Gdański 5-1 Wisła Korzeniewo 9 października, 16:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Wisła Korzeniewo 2-0 Błękitni Stare Pole 16 października, 14:00
Okland Szprudowo 3-7 KP Starogard Gdański 16 października, 14:00
Centrum Pelplin 0-5 Grom Nowy Staw 17 października, 12:00
Gryf 2009 II Tczew 1-0 Delta Miłoradz 17 października, 13:30
Radunia Stężyca 2-3 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 16 października, 15:00
Wda Lipusz 0-4 Rodło Kwidzyn 17 października, 14:00
Ceramik Łubiana 2-3 Relax Ryjewo 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Błękitni Stare Pole 1-3 Relax Ryjewo 23 października, 15:00
Rodło Kwidzyn 1-0 Ceramik Łubiana 23 października, 12:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 4-1 Wda Lipusz 24 października, 15:00
Delta Miłoradz 4-4 Radunia Stężyca 23 października, 14:00
Grom Nowy Staw 4-1 Gryf 2009 II Tczew 23 października, 14:00
KP Starogard Gdański 3-1 Centrum Pelplin 23 października, 15:00
Wisła Korzeniewo 1-4 Okland Szprudowo 23 października, 13:00

Kolejka 11 - 30-31 października

Okland Szprudowo 1-1 Błękitni Stare Pole 30 października, 13:00
Centrum Pelplin 2-3 Wisła Korzeniewo 31 października, 11:00
Gryf 2009 II Tczew 2-3 KP Starogard Gdański 31 października, 14:00
Radunia Stężyca 3-4 Grom Nowy Staw 30 października, 14:00
Wda Lipusz 0-3 Delta Miłoradz 30 października, 15:00
Ceramik Łubiana 1-2 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 30 października, 13:30
Relax Ryjewo 1-0 Rodło Kwidzyn 30 października, 15:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Błękitni Stare Pole 2-0 Rodło Kwidzyn 6 listopada, 14:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 2-2 Relax Ryjewo 7 listopada, 14:00
Delta Miłoradz 7-0 Ceramik Łubiana 6 listopada, 14:00
Grom Nowy Staw 4-0 Wda Lipusz 6 listopada, 13:00
KP Starogard Gdański 2-1 Radunia Stężyca 6 listopada, 14:00
Wisła Korzeniewo 4-2 Gryf 2009 II Tczew 6 listopada, 13:00
Okland Szprudowo 1-3 Centrum Pelplin 6 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Centrum Pelplin 2-0 Błękitni Stare Pole 14 listopada, 11:00
Gryf 2009 II Tczew 1-2 Okland Szprudowo 14 listopada, 13:00
Radunia Stężyca 2-0 Wisła Korzeniewo 13 listopada, 13:00
Wda Lipusz 2-3 KP Starogard Gdański 14 listopada, 14:00
Ceramik Łubiana 2-2 Grom Nowy Staw 13 listopada, 13:00
Relax Ryjewo 0-1 Delta Miłoradz 13 listopada, 13:00
Rodło Kwidzyn 2-3 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 13 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 19-20 marca

Błękitni Stare Pole 3-1 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 20 marca, 16:30
Rodło Kwidzyn 2-1 Delta Miłoradz 19 marca, 12:00
Relax Ryjewo 3-2 Grom Nowy Staw 19 marca, 14:00
Ceramik Łubiana 0-3 KP Starogard Gdański 19 marca, 15:00
Wda Lipusz 2-0 Wisła Korzeniewo 20 marca, 14:00
Radunia Stężyca 2-4 Okland Szprudowo 19 marca, 15:00
Gryf 2009 II Tczew 1-1 Centrum Pelplin 20 marca, 11:00

Kolejka 15 - 26-27 marca

Gryf 2009 II Tczew 1-2 Błękitni Stare Pole 27 marca, 11:00
Centrum Pelplin 1-1 Radunia Stężyca 26 marca, 16:00
Okland Szprudowo 1-0 Wda Lipusz 26 marca, 15:00
Wisła Korzeniewo 1-1 Ceramik Łubiana 26 marca, 15:00
KP Starogard Gdański 4-2 Relax Ryjewo 26 marca, 15:00
Grom Nowy Staw 2-1 Rodło Kwidzyn 26 marca, 15:00
Delta Miłoradz 3-5 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 26 marca, 15:00
w Malborku; na boisku ze sztuczną nawierzchnią

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Błękitni Stare Pole 1-0 Delta Miłoradz 3 kwietnia, 16:30
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 1-0 Grom Nowy Staw 3 kwietnia, 15:00
Rodło Kwidzyn 1-1 KP Starogard Gdański 2 kwietnia, 12:00
Relax Ryjewo 1-0 Wisła Korzeniewo 2 kwietnia, 14:00
Ceramik Łubiana 1-2 Okland Szprudowo 2 kwietnia, 15:00
Wda Lipusz 2-0 Centrum Pelplin 3 kwietnia, 14:00
Radunia Stężyca 6-1 Gryf 2009 II Tczew 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Radunia Stężyca 1-1 Błękitni Stare Pole 9 kwietnia, 16:00
Gryf 2009 II Tczew 2-1 Wda Lipusz 10 kwietnia, 11:00
Centrum Pelplin 1-5 Ceramik Łubiana 9 kwietnia, 16:00
Okland Szprudowo 0-0 Relax Ryjewo 9 kwietnia, 15:00
Wisła Korzeniewo 0-0 Rodło Kwidzyn 9 kwietnia, 15:00
KP Starogard Gdański 4-1 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 9 kwietnia, 16:00
Grom Nowy Staw 3-0 Delta Miłoradz 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Błękitni Stare Pole 1-1 Grom Nowy Staw 16 kwietnia, 11:00
Delta Miłoradz 1-2 KP Starogard Gdański 16 kwietnia, 16:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 4-0 Wisła Korzeniewo 17 kwietnia, 15:00
Rodło Kwidzyn 2-0 Okland Szprudowo 16 kwietnia, 12:00
Relax Ryjewo 2-0 Centrum Pelplin 16 kwietnia, 15:00
Ceramik Łubiana 6-1 Gryf 2009 II Tczew 16 kwietnia, 15:00
Wda Lipusz 0-0 Radunia Stężyca 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 23 kwietnia

Wda Lipusz 2-0 Błękitni Stare Pole 23 kwietnia, 15:00
Radunia Stężyca 7-2 Ceramik Łubiana 23 kwietnia, 14:00
Gryf 2009 II Tczew 1-6 Relax Ryjewo 23 kwietnia, 11:00
Centrum Pelplin 0-1 Rodło Kwidzyn 23 kwietnia, 16:00
Okland Szprudowo 1-4 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 23 kwietnia, 13:00
Wisła Korzeniewo 2-2 Delta Miłoradz 23 kwietnia, 15:00
KP Starogard Gdański 1-1 Grom Nowy Staw 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

Błękitni Stare Pole 1-3 KP Starogard Gdański 1 maja, 14:00
Grom Nowy Staw 5-1 Wisła Korzeniewo 30 kwietnia, 17:00
Delta Miłoradz 7-4 Okland Szprudowo 30 kwietnia, 17:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 0-1 Centrum Pelplin 1 maja, 15:00
Rodło Kwidzyn 3-0 Gryf 2009 II Tczew 1 maja, 12:00
Relax Ryjewo 2-3 Radunia Stężyca 30 kwietnia, 15:00
Ceramik Łubiana 1-1 Wda Lipusz 30 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 7-8 maja

Ceramik Łubiana 2-0 Błękitni Stare Pole 7 maja, 15:00
Wda Lipusz 4-1 Relax Ryjewo 8 maja, 13:00
Radunia Stężyca 0-0 Rodło Kwidzyn 7 maja, 17:00
Gryf 2009 II Tczew 2-4 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 8 maja, 11:00
Centrum Pelplin 5-2 Delta Miłoradz 7 maja, 17:00
Okland Szprudowo 4-3 Grom Nowy Staw 7 maja, 16:00
Wisła Korzeniewo 2-2 KP Starogard Gdański 8 maja, 12:00

Kolejka 22 - 14-15 maja

Błękitni Stare Pole 1-2 Wisła Korzeniewo 14 maja, 14:00
KP Starogard Gdański 3-0 Okland Szprudowo 14 maja, 16:00
Grom Nowy Staw 0-0 Centrum Pelplin 14 maja, 17:00
Delta Miłoradz 0-0 Gryf 2009 II Tczew 14 maja, 17:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 0-1 Radunia Stężyca 15 maja, 15:00
Rodło Kwidzyn 4-2 Wda Lipusz 14 maja, 12:00
Relax Ryjewo 4-1 Ceramik Łubiana 14 maja, 15:00

Kolejka 23 - 21-22 maja

Relax Ryjewo 1-3 Błękitni Stare Pole 21 maja, 15:00
Ceramik Łubiana 2-1 Rodło Kwidzyn 21 maja, 15:00
Wda Lipusz 1-6 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 22 maja, 16:00
Radunia Stężyca 2-0 Delta Miłoradz 22 maja, 14:00
Gryf 2009 II Tczew 4-0 Grom Nowy Staw 22 maja, 11:00
Centrum Pelplin 1-3 KP Starogard Gdański 21 maja, 17:00
Okland Szprudowo 2-1 Wisła Korzeniewo 21 maja, 17:00

Kolejka 24 - 28-29 maja

Błękitni Stare Pole 2-4 Okland Szprudowo 28 maja, 11:00
Wisła Korzeniewo 6-0 Centrum Pelplin 28 maja, 15:00
KP Starogard Gdański 0-3 Gryf 2009 II Tczew 28 maja, 17:00
Grom Nowy Staw 1-2 Radunia Stężyca 28 maja, 17:00
Delta Miłoradz 1-0 Wda Lipusz 28 maja, 17:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 4-2 Ceramik Łubiana 29 maja, 15:00
Rodło Kwidzyn 3-2 Relax Ryjewo 29 maja, 12:00

Kolejka 25 - 4 czerwca

Rodło Kwidzyn 0-0 Błękitni Stare Pole 4 czerwca, 15:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 90-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Relax Ryjewo 1-6 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 4 czerwca, 14:00
Ceramik Łubiana 3-1 Delta Miłoradz 4 czerwca, 14:00
Wda Lipusz 5-2 Grom Nowy Staw 4 czerwca, 14:00
Radunia Stężyca 1-2 KP Starogard Gdański 4 czerwca, 14:00
Gryf 2009 II Tczew 0-9 Wisła Korzeniewo 4 czerwca, 14:00
Centrum Pelplin 2-0 Okland Szprudowo 4 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 12 czerwca

Błękitni Stare Pole 1-10 Centrum Pelplin 12 czerwca, 14:00
Okland Szprudowo 2-4 Gryf 2009 II Tczew 12 czerwca, 14:00
Wisła Korzeniewo 6-1 Radunia Stężyca 12 czerwca, 14:00
KP Starogard Gdański 2-0 Wda Lipusz 12 czerwca, 14:00
Grom Nowy Staw 4-1 Ceramik Łubiana 12 czerwca, 14:00
Delta Miłoradz 2-2 Relax Ryjewo 12 czerwca, 14:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 1-1 Rodło Kwidzyn 12 czerwca, 14:00

IV liga - Masita 2010/2011 (pomorska)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Słupsk)

Klasa A 2010/2011 (Gdańsk I)
Klasa A 2010/2011 (Gdańsk II)
Klasa A 2010/2011 (Gdańsk III)
Klasa A 2010/2011 (Gdańsk IV)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas