[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Gdańsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Osowa (Gdańsk) 22 53 17 2 3 50-26 11 0 0 30-7 6 2 3 20-19
2.  Gryf II Wejherowo 22 49 16 1 5 64-31 8 1 2 35-13 8 0 3 29-18
3.  Stolem Gniewino 22 46 14 4 4 59-26 7 2 2 34-13 7 2 2 25-13
4.  GKS Luzino 22 39 12 3 7 46-25 7 1 3 29-11 5 2 4 17-14
5.  Orkan II Rumia 22 38 12 2 8 47-33 7 0 4 27-10 5 2 4 20-23 2 6 2 0 0 8-2
6.  KP Sopot 22 38 12 2 8 48-35 6 2 3 30-15 6 0 5 18-20 2 0 0 0 2 2-8
7.  Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 22 36 11 3 8 33-35 5 3 3 18-22 6 0 5 15-13
8.  Kaszubia Starzyno 22 25 7 4 11 40-48 4 2 5 23-20 3 2 6 17-28
9.  Sokół Bożepole Wielkie 22 16 4 4 14 26-48 2 2 7 15-23 2 2 7 11-25 2 4 1 1 0 4-3
10.  Zatoka Puck 22 16 4 4 14 24-54 2 1 8 8-24 2 3 6 16-30 2 1 0 1 1 3-4
11.  Nörda Karwia 22 13 3 4 15 21-49 2 1 8 12-20 1 3 7 9-29
12.  GKS Żukowo 22 9 2 3 17 27-75 2 3 6 18-28 0 0 11 9-47
GKS Luzino i Sokół Bożepole Wielkie wycofały się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymała się Zatoka Puck.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Olimpia Osowa (Gdańsk)    4-3 2-1 1-0 3-0 3-0 1-0 1-0 2-1 6-1 3-0* 4-1 
 2 Gryf II Wejherowo1-2     2-2 1-0 7-1 3-1 3-0 1-4 4-1 1-0 5-1 7-1 
 3 Stolem Gniewino1-0 0-1     1-1 3-2 3-0 0-1 7-1 3-3 5-1 6-0 5-3 
 4 GKS Luzino4-1 6-1 1-3     2-2 1-3 0-1 3-0 4-0 2-0 3-0* 3-0 
 5 Orkan II Rumia0-1 2-4 3-0* 0-1     6-2 0-2 2-0 3-0 3-0 4-0 4-0 
 6 KP Sopot0-0 2-3 0-1 3-2 0-2     3-2 6-2 1-0 6-1 1-1 8-1 
 7 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne4-4 1-4 0-7 1-1 2-3 1-0     2-1 3-0 1-1 2-1 1-0 
 8 Kaszubia Starzyno5-1 0-2 1-1 4-0 0-3 1-3 3-0     2-4 2-5 1-1 4-0 
 9 Sokół Bożepole Wielkie1-3 0-2 1-3 0-1 3-0 0-1 1-4 2-3     2-2 2-2 3-2 
 10 Zatoka Puck1-3 0-6 0-2 1-2 0-3 0-3 0-2 1-1 1-2     1-0 3-0 
 11 Nörda Karwia1-2 0-1 0-1 2-4 1-1 0-2 0-2 1-3 2-0 0-3*     5-1 
 12 GKS Żukowo1-3 3-2 3-4 0-5 2-3 2-3 2-1 2-2 0-0 2-2 1-3     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Kaszubia Starzyno 1-3 KP Sopot
Zatoka Puck 1-2 GKS Luzino
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 4-4 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Orkan II Rumia 4-0 Nörda Karwia
Sokół Bożepole Wielkie 1-3 Stolem Gniewino
GKS Żukowo 3-2 Gryf II Wejherowo

Kolejka 2 - 4-5 września

KP Sopot 2-3 Gryf II Wejherowo
Stolem Gniewino 5-3 GKS Żukowo
Nörda Karwia 2-0 Sokół Bożepole Wielkie
Olimpia Osowa (Gdańsk) 3-0 Orkan II Rumia
GKS Luzino 0-1 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
Kaszubia Starzyno 2-5 Zatoka Puck

Kolejka 3 - 11-12 września

Zatoka Puck 0-3 KP Sopot
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 2-1 Kaszubia Starzyno
Orkan II Rumia 0-1 GKS Luzino
Sokół Bożepole Wielkie 1-3 Olimpia Osowa (Gdańsk)
GKS Żukowo 1-3 Nörda Karwia
Gryf II Wejherowo 2-2 Stolem Gniewino

Kolejka 4 - 18-19 września

KP Sopot 0-1 Stolem Gniewino
Nörda Karwia 0-1 Gryf II Wejherowo
Olimpia Osowa (Gdańsk) 4-1 GKS Żukowo
GKS Luzino 4-0 Sokół Bożepole Wielkie
Kaszubia Starzyno 0-3 Orkan II Rumia
Zatoka Puck 0-2 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne

Kolejka 5 - 25-26 września

Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 1-0 KP Sopot
Orkan II Rumia 3-0 Zatoka Puck
Sokół Bożepole Wielkie 2-3 Kaszubia Starzyno
GKS Żukowo 0-5 GKS Luzino
Gryf II Wejherowo 1-2 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Stolem Gniewino 6-0 Nörda Karwia

Kolejka 6 - 2-3 października

KP Sopot 1-1 Nörda Karwia
Olimpia Osowa (Gdańsk) 2-1 Stolem Gniewino
GKS Luzino 6-1 Gryf II Wejherowo
Kaszubia Starzyno 4-0 GKS Żukowo
Zatoka Puck 1-2 Sokół Bożepole Wielkie
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 2-3 Orkan II Rumia

Kolejka 7 - 9-10 października

Orkan II Rumia 6-2 KP Sopot
Sokół Bożepole Wielkie 1-4 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
GKS Żukowo 2-2 Zatoka Puck
Gryf II Wejherowo 1-4 Kaszubia Starzyno
Stolem Gniewino 1-1 GKS Luzino
Nörda Karwia 1-2 Olimpia Osowa (Gdańsk)

Kolejka 8 - 16-17 października

KP Sopot 0-0 Olimpia Osowa (Gdańsk)
GKS Luzino 3-0 Nörda Karwia
(wo)
goście nie dojechali
Kaszubia Starzyno 1-1 Stolem Gniewino
Zatoka Puck 0-6 Gryf II Wejherowo
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 1-0 GKS Żukowo
Orkan II Rumia 3-0 Sokół Bożepole Wielkie

Kolejka 9 - 23-24 października

Sokół Bożepole Wielkie 0-1 KP Sopot
GKS Żukowo 2-3 Orkan II Rumia
Gryf II Wejherowo 3-0 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
Stolem Gniewino 5-1 Zatoka Puck
Nörda Karwia 1-3 Kaszubia Starzyno
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-0 GKS Luzino

Kolejka 10 - 30-31 października

KP Sopot 3-2 GKS Luzino
Kaszubia Starzyno 5-1 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Zatoka Puck 1-0 Nörda Karwia
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 0-7 Stolem Gniewino
Orkan II Rumia 2-4 Gryf II Wejherowo
Sokół Bożepole Wielkie 3-2 GKS Żukowo

Kolejka 11 - 6-7 listopada

GKS Żukowo 2-3 KP Sopot
Gryf II Wejherowo 4-1 Sokół Bożepole Wielkie
Stolem Gniewino 3-2 Orkan II Rumia
Nörda Karwia 0-2 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
Olimpia Osowa (Gdańsk) 6-1 Zatoka Puck
GKS Luzino 3-0 Kaszubia Starzyno

Kolejka 12 - 26-27 marca

KP Sopot 6-2 Kaszubia Starzyno
GKS Luzino 2-0 Zatoka Puck
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-0 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
Nörda Karwia 1-1 Orkan II Rumia
Stolem Gniewino 3-3 Sokół Bożepole Wielkie
Gryf II Wejherowo 7-1 GKS Żukowo

Kolejka 13 - 2-3 kwietnia

Gryf II Wejherowo 3-1 KP Sopot
GKS Żukowo 3-4 Stolem Gniewino
Sokół Bożepole Wielkie 2-2 Nörda Karwia
Orkan II Rumia 0-1 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 1-1 GKS Luzino
Zatoka Puck 1-1 Kaszubia Starzyno

Kolejka 14 - 9-10 kwietnia

KP Sopot 6-1 Zatoka Puck
Kaszubia Starzyno 3-0 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
GKS Luzino 2-2 Orkan II Rumia
Olimpia Osowa (Gdańsk) 2-1 Sokół Bożepole Wielkie
Nörda Karwia 5-1 GKS Żukowo
Stolem Gniewino 0-1 Gryf II Wejherowo

Kolejka 15 - 16-17 kwietnia

Stolem Gniewino 3-0 KP Sopot
Gryf II Wejherowo 5-1 Nörda Karwia
GKS Żukowo 1-3 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Sokół Bożepole Wielkie 0-1 GKS Luzino
Orkan II Rumia 2-0 Kaszubia Starzyno
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 1-1 Zatoka Puck

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

KP Sopot 3-2 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
Zatoka Puck 0-3 Orkan II Rumia
Kaszubia Starzyno 2-4 Sokół Bożepole Wielkie
GKS Luzino 3-0 GKS Żukowo
Olimpia Osowa (Gdańsk) 4-3 Gryf II Wejherowo
Nörda Karwia 0-1 Stolem Gniewino

Kolejka 17 - 7-8 maja

Nörda Karwia 0-2 KP Sopot
Stolem Gniewino 1-0 Olimpia Osowa (Gdańsk)
w Starzynie
Gryf II Wejherowo 1-0 GKS Luzino
GKS Żukowo 2-2 Kaszubia Starzyno
Sokół Bożepole Wielkie 2-2 Zatoka Puck
Orkan II Rumia 0-2 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne

Kolejka 18 - 14-15 maja

KP Sopot 0-2 Orkan II Rumia
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 3-0 Sokół Bożepole Wielkie
Zatoka Puck 3-0 GKS Żukowo
Kaszubia Starzyno 0-2 Gryf II Wejherowo
GKS Luzino 1-3 Stolem Gniewino
Olimpia Osowa (Gdańsk) 3-0 Nörda Karwia
(wo)
nie odbył się - goście nie skompletowali składu

Kolejka 19 - 21-22 maja

Olimpia Osowa (Gdańsk) 3-0 KP Sopot
Nörda Karwia 2-4 GKS Luzino
Stolem Gniewino 7-1 Kaszubia Starzyno
w Starzynie; Stolem gospodarzem
Gryf II Wejherowo 1-0 Zatoka Puck
GKS Żukowo 2-1 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
Sokół Bożepole Wielkie 3-0 Orkan II Rumia

Kolejka 20 - 28-29 maja

KP Sopot 1-0 Sokół Bożepole Wielkie
Orkan II Rumia 4-0 GKS Żukowo
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 1-4 Gryf II Wejherowo
Zatoka Puck 0-2 Stolem Gniewino
Kaszubia Starzyno 1-1 Nörda Karwia
GKS Luzino 4-1 Olimpia Osowa (Gdańsk)

Kolejka 21 - 4-5 czerwca

GKS Luzino 1-3 KP Sopot
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-0 Kaszubia Starzyno
Nörda Karwia 0-3 Zatoka Puck
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Stolem Gniewino 0-1 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
w Starzynie; Stolem gospodarzem
Gryf II Wejherowo 7-1 Orkan II Rumia
GKS Żukowo 0-0 Sokół Bożepole Wielkie

Kolejka 22 - 12 czerwca

KP Sopot 8-1 GKS Żukowo
Sokół Bożepole Wielkie 0-2 Gryf II Wejherowo
Orkan II Rumia 3-0 Stolem Gniewino
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 2-1 Nörda Karwia
Zatoka Puck 1-3 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Kaszubia Starzyno 4-0 GKS Luzino

Klasa okręgowa 2010/2011 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Gdańsk II)

Klasa A 2010/2011 (Gdańsk II)
Klasa A 2010/2011 (Gdańsk III)
Klasa A 2010/2011 (Gdańsk IV)

Klasa B 2010/2011 (Gdańsk I)
Klasa B 2010/2011 (Gdańsk II)
Klasa B 2010/2011 (Gdańsk III)
Klasa B 2010/2011 (Gdańsk IV)
Klasa B 2010/2011 (Gdańsk V)
Klasa B 2010/2011 (Gdańsk VI)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas