[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga 2019/2020
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Łęczna 18 38 11 5 2 26-16 6 2 1 10-5 5 3 1 16-11 1 3 1 0 0 2-1
2.  Resovia 18 38 11 5 2 34-16 6 2 1 19-9 5 3 1 15-7 1 0 0 0 1 1-2
3.  Widzew Łódź 18 37 11 4 3 37-15 5 3 1 21-9 6 1 2 16-6
4.  GKS Katowice 18 34 10 4 4 30-18 6 1 2 16-9 4 3 2 14-9
5.  Olimpia Elbląg 18 31 8 7 3 27-15 3 4 2 12-8 5 3 1 15-7
6.  Bytovia Bytów 18 29 8 5 5 29-26 7 2 1 20-12 1 3 4 9-14 1 3 1 0 0 1-0
7.  Błękitni Stargard 18 29 9 2 7 27-26 6 1 2 17-12 3 1 5 10-14 1 0 0 0 1 0-1
8.  Stal Rzeszów 18 27 8 3 7 28-25 6 2 2 17-10 2 1 5 11-15
9.  Znicz Pruszków 18 24 7 3 8 26-32 3 1 5 15-21 4 2 3 11-11
10.  Górnik Polkowice 18 23 6 5 7 30-21 3 4 3 18-10 3 1 4 12-11
11.  Garbarnia Kraków 18 22 5 7 6 17-19 2 4 4 7-12 3 3 2 10-7 1 3 1 0 0 1-0
12.  Lech II Poznań 18 22 6 4 8 23-27 3 2 3 11-10 3 2 5 12-17 1 0 0 0 1 0-1
13.  Pogoń Siedlce 18 21 6 3 9 26-30 4 1 5 12-13 2 2 4 14-17
14.  Elana Toruń 18 20 5 5 8 19-24 4 2 3 14-13 1 3 5 5-11
15.  Stal Stalowa Wola 18 16 4 4 10 18-31 0 1 4 2-8 4 3 6 16-23
16.  Skra Częstochowa 17 15 4 3 10 12-27 4 1 3 9-10 0 2 7 3-17
17.  Gryf Wejherowo 18 10 2 4 12 12-34 1 2 6 7-17 1 2 6 5-17
18.  Legionovia Legionowo 17 9 2 3 12 14-33 1 3 5 7-13 1 0 7 7-20

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Górnik Łęczna    2-1 1-0 1-0 1-0 0-0 1-3 1-1 1-0 2-0 
 2 Resovia    2-2 0-1 1-1 3-0 3-2 2-1 3-2 2-0 3-0 
 3 Widzew Łódź2-2 0-1     1-1 2-0 3-1 1-0 1-1 7-3 4-0 
 4 GKS Katowice    1-1 1-2 1-3 2-0 2-1 2-0 2-1 2-0 3-1 
 5 Olimpia Elbląg1-1 1-1     2-1 1-0 1-2 1-1 1-1 4-0 0-1 
 6 Bytovia Bytów2-1 2-1     1-0 3-2 2-2 2-0 2-1 1-3 1-1 4-1 
 7 Błękitni Stargard1-2 1-3 2-1     3-2 2-2 1-0 3-0 2-1 2-1 
 8 Stal Rzeszów0-1 1-1 1-1 3-1     2-0 3-2 1-0 2-1 1-2 3-1 
 9 Znicz Pruszków1-2 0-6 2-1 2-3 2-2     2-4 0-1 4-1 2-1 
 10 Górnik Polkowice1-1 2-2 0-1 1-2 1-2     1-1 1-1 3-0 3-0 5-0 
 11 Garbarnia Kraków0-1 0-2 1-3 1-1 2-1     1-0 0-0 0-0 1-3 1-1 
 12 Lech II Poznań1-2 1-1 3-0 0-1 0-3     2-2 2-0 2-1 
 13 Pogoń Siedlce3-4 0-0 0-1 3-2 2-1 0-1 0-2     1-2 2-0 1-0 
 14 Elana Toruń0-1 0-2 2-1 2-1 2-4 2-1     1-1 1-1 4-1 
 15 Stal Stalowa Wola1-3 1-3 0-1 0-1     0-0 
 16 Skra Częstochowa1-0 0-2 3-2 1-2 2-1 1-0 1-3 0-0     
 17 Gryf Wejherowo0-3 1-2 0-2 1-4 1-1 1-2 0-0 2-1     1-2 
 18 Legionovia Legionowo0-2 2-2 1-1 0-0 1-2 0-2 1-3 0-1 2-0     

Kolejka 1 - 27-28 lipca

Stal Rzeszów 3-2 Pogoń Siedlce 27 lipca, 17:00 (1582)
Damian Sierant 36, Łukasz Mozler 73, Michał Nawrot 85 - Bartosz Brodziński 78, Bartosz Wiktoruk 90
Legionovia Legionowo 2-0 Skra Częstochowa 27 lipca, 18:00 (500)
Patryk Koziara 43, Adam Imiela 77
Garbarnia Kraków 0-1 Górnik Łęczna 27 lipca, 17:00 (436)
Paweł Wojciechowski 7
Górnik Polkowice 1-2 Błękitni Stargard 27 lipca, 15:00 (513)
Eryk Sobków 90 - Wojciech Fadecki 16 (k), Patryk Paczuk 20
Elana Toruń 2-1 Bytovia Bytów 27 lipca, 15:30 (800)
Krzysztof Kołodziej 71, Dominik Kościelniak 90 - Karol Czubak 90
GKS Katowice 1-3 Znicz Pruszków 28 lipca, 13:05 (2320)
Arkadiusz Jędrych 63 - Paweł Moskwik 26, Maciej Machalski 36 (k), Patryk Czarnowski 43
Stal Stalowa Wola 1-3 Resovia 27 lipca, 17:00 (716)
Łukasz Zjawiński 59 - Adrian Dziubiński 27, Szymon Feret 38, Daniel Świderski 81
w Boguchwale
Olimpia Elbląg 4-0 Lech II Poznań 28 lipca, 19:00 (1392)
Michał Kuczałek 1, 64, Oskar Ryk 45, Damian Szuprytowski 82
Gryf Wejherowo 1-2 Widzew Łódź 27 lipca, 18:00 (745)
Maksymilian Hebel 46 - Marcin Robak 85 (k), Przemysław Kita 87

Kolejka 2 - 3-4 sierpnia

Pogoń Siedlce 0-0 Resovia 3 sierpnia, 17:00 (1326)
Znicz Pruszków 4-1 Stal Stalowa Wola 3 sierpnia, 18:00 (390)
Paweł Moskwik 47, Karol Noiszewski 52, Patryk Czarnowski 81, Dariusz Zjawiński 88 - Piotr Mroziński 37
Gryf Wejherowo 0-2 GKS Katowice 3 sierpnia, 17:00 (600)
Arkadiusz Jędrych 45, Adrian Błąd 64
Bytovia Bytów 2-1 Widzew Łódź 3 sierpnia, 18:00 (946)
Karol Czubak 45, Norbert Hołtyn 70 - Przemysław Kita 52
Błękitni Stargard 1-0 Elana Toruń 3 sierpnia, 16:00 (340)
Krystian Sanocki 37
Olimpia Elbląg 1-1 Górnik Polkowice 3 sierpnia, 19:00 (985)
Michał Miller 42 - Mariusz Szuszkiewicz 36
Górnik Łęczna 0-0 Lech II Poznań 3 sierpnia, 20:09 (1240)
Skra Częstochowa 1-3 Garbarnia Kraków 3 sierpnia, 15:00 (383)
Piotr Nocoń 6 - Kamil Słoma 42, Jakub Kowalski 53 (k), Krzysztof Szewczyk 67
Stal Rzeszów 3-1 Legionovia Legionowo 4 sierpnia, 13:05 (1902)
Damian Kostkowski 5, Artur Pląskowski 49, 55 - Jonatan Straus 60

Kolejka 3 - 10-11 sierpnia

Legionovia Legionowo 1-3 Pogoń Siedlce 10 sierpnia, 17:30 (450)
Karol Podliński 51 - Maciej Firlej 19, 82, Bartosz Brodziński 26
Garbarnia Kraków 2-1 Stal Rzeszów 10 sierpnia, 17:00 (423)
Grzegorz Marszalik 10, Mateusz Wyjadłowski 72 - Wojciech Reiman 44
Lech II Poznań 2-0 Skra Częstochowa 11 sierpnia, 13:05 (312)
Karol Smajdor 40, Paweł Tupaj 88
we Wronkach
Górnik Polkowice 1-1 Górnik Łęczna 10 sierpnia, 19:00 (450)
Dominik Radziemski 75 - Aron Stasiak 20
Elana Toruń 0-2 Olimpia Elbląg 10 sierpnia, 17:00 (979)
Damian Szuprytowski 21, 41
Widzew Łódź 2-0 Błękitni Stargard 9 sierpnia, 19:10 (17 435)
Przemysław Kita 15, Marcin Robak 86 (k)
GKS Katowice 1-2 Bytovia Bytów 10 sierpnia, 19:00 (1880)
Marcin Urynowicz 71 - Karol Czubak 6, Michał Rutkowski 79
Stal Stalowa Wola 0-0 Gryf Wejherowo 10 sierpnia, 17:00 (159)
w Boguchwale
Resovia 3-0 Znicz Pruszków 10 sierpnia, 15:00 (1491)
Dawid Kubowicz 35, Serhij Krykun 76, Grzegorz Płatek 81

Kolejka 4 - 17-18 sierpnia

Pogoń Siedlce 0-1 Znicz Pruszków 17 sierpnia, 17:00 (1459)
Dariusz Zjawiński 35
Gryf Wejherowo 0-3 Resovia 17 sierpnia, 17:00 (202)
Szymon Feret 39, Daniel Świderski 50, Kamil Radulj 64 (k)
Bytovia Bytów 4-1 Stal Stalowa Wola 17 sierpnia, 18:00 (433)
Krzysztof Bąk 11, Norbert Hołtyn 22, Daniel Feruga 45 (k), Karol Czubak 65 - Filip Wójcik 53
Błękitni Stargard 1-3 GKS Katowice 17 sierpnia, 16:00 (487)
Wojciech Fadecki 26 (k) - Adrian Błąd 19 (k), Arkadiusz Jędrych 43, Mateusz Kompanicki 71
Olimpia Elbląg 1-1 Widzew Łódź 17 sierpnia, 19:00 (2382)
Przemysław Brychlik 89 - Marcin Robak 42
Górnik Łęczna 1-3 Elana Toruń 18 sierpnia, 13:05 (1181)
Dominik Lewandowski 36 - Mariusz Kryszak 25 (k), Bartosz Boniecki 34, Damian Lenkiewicz 63
Skra Częstochowa 1-0 Górnik Polkowice 17 sierpnia, 16:00 (274)
Damian Niedojad 89
Stal Rzeszów 2-0 Lech II Poznań 17 sierpnia, 17:00 (1918)
Dominik Chromiński 44, Grzegorz Goncerz 61
Legionovia Legionowo 0-2 Garbarnia Kraków 17 sierpnia, 17:30 (350)
Kamil Słoma 26, Michał Feliks 90
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Karol Podliński

Kolejka 5 - 21 sierpnia

Garbarnia Kraków 0-0 Pogoń Siedlce 21 sierpnia, 17:00 (337)
Lech II Poznań 2-1 Legionovia Legionowo 21 sierpnia, 17:00 (231)
Timur Żamaletdinow 3, 69 - Bartosz Waleńcik 45
we Wronkach
Górnik Polkowice 1-2 Stal Rzeszów 21 sierpnia, 19:00 (673)
Maciej Bancewicz 67 (k) - Grzegorz Goncerz 59, Błażej Szczepanek 80
Elana Toruń 1-1 Skra Częstochowa 21 sierpnia, 17:00 (500)
Michał Bierzało 90 - Damian Niedojad 63
Widzew Łódź 2-2 Górnik Łęczna 21 sierpnia, 18:50 (16 682)
Marcin Robak 79, Patryk Rojek 80 (s) - Paweł Wojciechowski 40, 58 (k)
GKS Katowice 1-1 Olimpia Elbląg 21 sierpnia, 19:00 (2020)
Arkadiusz Woźniak 67 - Damian Szuprytowski 38
Stal Stalowa Wola 0-1 Błękitni Stargard 21 sierpnia, 17:00 (75)
Wojciech Fadecki 16
w Boguchwale
Resovia 1-1 Bytovia Bytów 21 sierpnia, 17:00 (983)
Sebastian Zalepa 13 - Michał Rutkowski 90
Znicz Pruszków 2-1 Gryf Wejherowo 21 sierpnia, 19:00 (350)
Patryk Czarnowski 24, Paweł Moskwik 57 - Maksymilian Hebel 53

Kolejka 6 - 24-25 sierpnia

Pogoń Siedlce 1-0 Gryf Wejherowo 25 sierpnia, 19:00 (1559)
Piotr Marciniec 75
Bytovia Bytów 2-2 Znicz Pruszków 25 sierpnia, 18:00 (527)
Przemysław Lech 23, Karol Czubak 28 - Martin Baran 76, Marcin Bochenek 81
Błękitni Stargard 1-2 Resovia 25 sierpnia, 16:00 (312)
Michał Cywiński 90 - Daniel Świderski 66, 90
Olimpia Elbląg 0-1 Stal Stalowa Wola 25 sierpnia, 19:00 (1024)
Michał Fidziukiewicz 14 (k)
Górnik Łęczna 1-0 GKS Katowice 25 sierpnia, 13:05 (1066)
Paweł Wojciechowski 3
Skra Częstochowa 1-0 Widzew Łódź 25 sierpnia, 16:00 (771)
Piotr Nocoń 60
Stal Rzeszów 1-0 Elana Toruń 24 sierpnia, 17:00 (2102)
Łukasz Mozler 78
Legionovia Legionowo 1-2 Górnik Polkowice 25 sierpnia, 17:00 (250)
Karol Podliński 31 - Michał Bednarski 64 (k), Mateusz Magdziak 90
Garbarnia Kraków 1-0 Lech II Poznań 24 sierpnia, 17:30 (355)
Krzysztof Szewczyk 87

Kolejka 7 - 31 sierpnia-1 września

Górnik Polkowice 1-1 Garbarnia Kraków 31 sierpnia, 19:00 (300)
Eryk Sobków 77 - Kamil Kuczak 29
Elana Toruń 4-1 Legionovia Legionowo 1 września, 17:00 (800)
Mariusz Kryszak 49, 58 (k), Mateusz Stryjewski 65, Kacper Jóźwicki 90 - Karol Podliński 2
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Jonatan Straus
Widzew Łódź 3-1 Stal Rzeszów 31 sierpnia, 19:10 (16 935)
Rafał Wolsztyński 36, Daniel Mąka 68, Marcin Robak 84 (k) - Artur Pląskowski 25
GKS Katowice 2-0 Skra Częstochowa 31 sierpnia, 19:00 (1400)
Dawid Rogalski 55, 74 (k)
Stal Stalowa Wola 1-3 Górnik Łęczna 31 sierpnia, 17:00 (200)
Michał Fidziukiewicz 38 - Dawid Dzięgielewski 63, Krystian Wójcik 70, Przemysław Banaszak 83
w Boguchwale
Resovia 0-1 Olimpia Elbląg 1 września, 13:05 (2048)
Michał Kuczałek 36
Znicz Pruszków 2-3 Błękitni Stargard 31 sierpnia, 19:00 (300)
Dariusz Zjawiński 19, Peter Drobňák 79 - Wojciech Fadecki 13, Piotr Kurbiel 39, Patryk Paczuk 76
Gryf Wejherowo 1-1 Bytovia Bytów 1 września, 17:00 (800)
Mateusz Majewski 90 (k) - Karol Czubak 18
Pogoń Siedlce 0-2 Lech II Poznań 31 sierpnia, 16:00 (1585)
Jakub Kamiński 49, 81

Kolejka 8 - 7-8 września

Błękitni Stargard 2-1 Gryf Wejherowo 7 września, 14:00 (324)
Krystian Sanocki 49, Patryk Paczuk 71 - Filip Szewczyk 52
Olimpia Elbląg 1-2 Znicz Pruszków 8 września, 13:05 (672)
Przemysław Brychlik 90 - Paweł Moskwik 11, Dariusz Zjawiński 71
Górnik Łęczna 2-1 Resovia 7 września, 20:09 (1284)
Paweł Wojciechowski 85 (k), Przemysław Banaszak 88 - Grzegorz Płatek 72
Skra Częstochowa 0-0 Stal Stalowa Wola 7 września, 16:00 (312)
Stal Rzeszów 1-1 GKS Katowice 7 września, 15:00 (2813)
Grzegorz Goncerz 24 - Maciej Stefanowicz 53 (k)
Legionovia Legionowo 0-2 Widzew Łódź 7 września, 16:30 (930)
Konrad Gutowski 60, Marcin Robak 90 (k)
Garbarnia Kraków 0-0 Elana Toruń 7 września, 17:00 (478)
Lech II Poznań 0-3 Górnik Polkowice 18 września, 17:00 (106)
Maciej Bancewicz 29, Michał Bednarski 55 (k), 68
we Wronkach / w pierwotnym terminie (7 września, 17:00) odwołany z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych
Bytovia Bytów 1-3 Pogoń Siedlce 7 września, 18:00 (338)
Daniel Feruga 74 - Artur Balicki 25, Kamil Walków 80, Marcin Kozłowski I 86

Kolejka 9 - 14-15 września

Górnik Polkowice 1-1 Pogoń Siedlce 14 września, 19:00 (450)
Mariusz Szuszkiewicz 7 - Bartosz Brodziński 36 (k)
Elana Toruń 2-4 Lech II Poznań 14 września, 15:00 (600)
Mariusz Kryszak 26 (k), Filip Kozłowski 82 - Eryk Kryg 21 (k), 87, Filip Szymczak 35, Bartosz Bartkowiak 61
Widzew Łódź 1-1 Garbarnia Kraków 14 września, 19:10 (17 208)
Marcin Robak 56 (k) - Kamil Kuczak 61
GKS Katowice 3-1 Legionovia Legionowo 14 września, 18:00 (1501)
Arkadiusz Jędrych 46, Arkadiusz Woźniak 88, Michał Gałecki 90 - Patryk Koziara 56 (k)
Resovia 2-0 Skra Częstochowa 14 września, 16:00 (1215)
Sebastian Zalepa 20, Kamil Radulj 63 (k)
Znicz Pruszków 1-2 Górnik Łęczna 15 września, 13:05 (567)
Maciej Machalski 12 - Paweł Wojciechowski 38 (k), Dominik Lewandowski 76
Gryf Wejherowo 1-4 Olimpia Elbląg 15 września, 17:00 (246)
Mateusz Majewski 15 (k) - Damian Szuprytowski 20, 68 (k), Michał Miller 49, Michał Kuczałek 90
Bytovia Bytów 1-0 Błękitni Stargard 14 września, 18:00 (323)
Daniel Feruga 90 (k)
Stal Rzeszów 2-1 Stal Stalowa Wola 14 września, 15:00 (1874)
Piotr Głowacki 37, Łukasz Mozler 48 - Bartosz Sobotka 82

Kolejka 10 - 21-22 września

Pogoń Siedlce 3-2 Błękitni Stargard 21 września, 16:00 (817)
Tomasz Margol 13, 55, Kamil Walków 80 - Krystian Sanocki 17, Wojciech Fadecki 29
Olimpia Elbląg 2-1 Bytovia Bytów 21 września, 19:00 (765)
Damian Szuprytowski 16 (k), Przemysław Brychlik 25 - Daniel Feruga 42 (k)
Górnik Łęczna 1-0 Gryf Wejherowo 20 września, 20:09 (3042)
Aron Stasiak 32
Skra Częstochowa 2-1 Znicz Pruszków 21 września, 16:00 (274)
Dawid Wolny 53, 64 (k) - Karol Noiszewski 90
Stal Rzeszów 1-1 Resovia 22 września, 13:05 (4987)
Artur Pląskowski 50 - Serhij Krykun 15
Legionovia Legionowo 0-1 Stal Stalowa Wola 21 września, 16:00 (285)
Piotr Witasik 89
Garbarnia Kraków 1-3 GKS Katowice 21 września, 15:30 (469)
Jakub Kowalski 84 - Dawid Rogalski 61, Szymon Kiebzak 64, Marcin Urynowicz 90
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Dorian Frątczak
Lech II Poznań 1-2 Widzew Łódź 21 września, 17:00 (697)
Filip Marchwiński 55 (k) - Mateusz Możdżeń 56, Christopher Mandiangu 84
we Wronkach
Górnik Polkowice 3-0 Elana Toruń 21 września, 19:00 (500)
Mariusz Szuszkiewicz 1, Michał Bednarski 6 (k), Maciej Bancewicz 22

Kolejka 11 - 28-29 września

Elana Toruń 2-1 Pogoń Siedlce 29 września, 13:00 (372)
Mariusz Kryszak 28 (k), Wojciech Onsorge 80 - Damian Mosiejko 44
Widzew Łódź 1-0 Górnik Polkowice 28 września, 19:10 (16 817)
Daniel Mąka 72
GKS Katowice 2-0 Lech II Poznań 28 września, 18:00 (1408)
Arkadiusz Woźniak 75, Marcin Urynowicz 81
Resovia 3-0 Legionovia Legionowo 28 września, 15:00 (1085)
Adrian Dziubiński 14, Dawid Kubowicz 85, Karol Twardowski 90
Znicz Pruszków 2-2 Stal Rzeszów 29 września, 13:05 (453)
Robert Obst 13, Paweł Tarnowski 67 - Tomasz Płonka 31, Damian Sierant 90
Gryf Wejherowo 2-1 Skra Częstochowa 28 września, 16:00
Mateusz Majewski 12, 64 - Dawid Wolny 58 (k)
bez udziału publiczności
Bytovia Bytów 2-1 Górnik Łęczna 29 września, 17:00 (313)
Adrian Kwiatkowski 7, Michał Rutkowski 26 - Krystian Wójcik 30 (k)
Błękitni Stargard 2-1 Olimpia Elbląg 29 września, 14:00 (235)
Filip Karmański 26, Piotr Kurbiel 82 - Tomasz Lewandowski 90
Garbarnia Kraków 1-3 Stal Stalowa Wola 28 września, 15:30 (357)
Krzysztof Szewczyk 56 - Bartosz Sobotka 20, Bartłomiej Ciepiela 45, Adam Waszkiewicz 70

Kolejka 12 - 5-6 października

Pogoń Siedlce 0-1 Olimpia Elbląg 5 października, 15:00 (1034)
Michał Miller 45
Górnik Łęczna 1-0 Błękitni Stargard 6 października, 13:05 (1030)
Jakub Zagórski 84
Skra Częstochowa 3-2 Bytovia Bytów 5 października, 15:00 (193)
Dawid Wolny 8, Piotr Nocoń 83, Krzysztof Napora 87 - Kacper Kawula 32, Piotr Giel 87
Stal Rzeszów 1-2 Gryf Wejherowo 5 października, 15:00 (1173)
Piotr Głowacki 7 - Szymon Nowicki 20, Maksymilian Hebel 45
Legionovia Legionowo 0-0 Znicz Pruszków 5 października, 16:00 (170)
Garbarnia Kraków 0-2 Resovia 5 października, 15:00 (182)
Szymon Feret 73, Daniel Świderski 90
Lech II Poznań 2-2 Stal Stalowa Wola 6 października, 12:00 (86)
Tomasz Dejewski 60, Ołeksandr Jacenko 62 - Robert Dadok 33 (k), 78
we Wronkach / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Łukasz Radliński
Górnik Polkowice 0-1 GKS Katowice 5 października, 17:00 (620)
Szymon Kiebzak 80
Elana Toruń 0-1 Widzew Łódź 6 października, 13:00 (4025)
Marcin Robak 26 (k)

Kolejka 13 - 12-13 października

Widzew Łódź 7-3 Pogoń Siedlce 12 października, 19:10 (16 525)
Marcin Robak 7 (k), 23, Konrad Gutowski 37, 83, Sebastian Zieleniecki 42, Bartosz Brodziński 65 (s), Christopher Mandiangu 66 - Adam Mójta 64 (k), Kamil Walków 72, 76
GKS Katowice 2-0 Elana Toruń 12 października, 15:00 (3613)
Arkadiusz Woźniak 26, Maciej Stefanowicz 32
Resovia 3-2 Lech II Poznań 12 października, 15:00 (1248)
Daniel Świderski 54, Kamil Radulj 63 (k), Grzegorz Płatek 86 (k) - Filip Szymczak 10, Juliusz Letniowski 25
Znicz Pruszków 0-1 Garbarnia Kraków 29 października, 19:00 (145)
Michał Feliks 19
w pierwotnym terminie odwołany z powodu powołania zawodnika gości do reprezentacji narodowej / w drugim terminie (23 października) odwołany
Gryf Wejherowo 1-2 Legionovia Legionowo 12 października, 15:00 (148)
Mateusz Majewski 10 - Adam Imiela 65, Eryk Więdłocha 83
Bytovia Bytów 3-2 Stal Rzeszów 12 października, 16:00 (411)
Adrian Liberacki 12, Daniel Feruga 55, Piotr Giel 73 - Grzegorz Goncerz 9, Artur Pląskowski 50
Błękitni Stargard 3-0 Skra Częstochowa 13 października, 14:00 (254)
Hubert Sadowski 31, Wojciech Fadecki 56 (k), Piotr Kurbiel 61
Olimpia Elbląg 1-1 Górnik Łęczna 13 października, 13:05 (746)
Damian Szuprytowski 43 - Paweł Wojciechowski 88
Górnik Polkowice 3-0 Stal Stalowa Wola 12 października, 17:00 (380)
Mariusz Szuszkiewicz 19, Kamil Wacławczyk 32, Michał Bednarski 54

Kolejka 14 - 19-20 października

Pogoń Siedlce 3-4 Górnik Łęczna 20 października, 13:05 (1146)
Bartosz Wiktoruk 5, Kacper Falon 38, Tomasz Margol 68 - Dawid Dzięgielewski 52, Aron Stasiak 63, Paweł Wojciechowski 73, 76
Skra Częstochowa 0-2 Olimpia Elbląg 19 października, 15:00 (321)
Tomasz Lewandowski 34, Cezary Demianiuk 43
Stal Rzeszów 3-1 Błękitni Stargard 19 października, 15:00 (1171)
Artur Pląskowski 7, Wojciech Reiman 73, Patryk Plewka 90 - Patryk Paczuk 68
Legionovia Legionowo 1-1 Bytovia Bytów 19 października, 15:30 (160)
Rafał Zembrowski 63 - Daniel Feruga 7 (k)
Garbarnia Kraków 1-1 Gryf Wejherowo 19 października, 13:00 (222)
Grzegorz Marszalik 13 - Oskar Sikorski 18
Lech II Poznań 0-1 Znicz Pruszków 20 października, 12:00 (72)
Paweł Moskwik 67
we Wronkach
Górnik Polkowice 2-2 Resovia 19 października, 16:00 (460)
Maciej Bancewicz 10, 59 - Daniel Świderski 18, Serhij Krykun 83
Elana Toruń 1-1 Stal Stalowa Wola 19 października, 14:00 (400)
Dominik Sokół 3 - Michał Fidziukiewicz 61
Widzew Łódź 1-1 GKS Katowice 19 października, 19:10 (17 329)
Bartłomiej Poczobut 7 - Dawid Rogalski 28

Kolejka 15 - 26-27 października

GKS Katowice 2-1 Pogoń Siedlce 26 października, 18:00 (1751)
Dawid Rogalski 18, Arkadiusz Jędrych 85 - Adam Mójta 31 (k)
Stal Stalowa Wola 0-1 Widzew Łódź 26 października, 14:00 (690)
Rafał Wolsztyński 88
w Boguchwale
Resovia 2-1 Elana Toruń 26 października, 14:00 (1525)
Kamil Radulj 53, Szymon Feret 87 - Dominik Sokół 75
Znicz Pruszków 2-4 Górnik Polkowice 25 października, 19:35 (260)
Maciej Machalski 72 (k), Dariusz Zjawiński 90 - Marek Opałacz 31, Michał Bednarski 34, 90 (k), Mariusz Szuszkiewicz 39
mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 35-minutowym opóźnieniem z powodu mgły / mecz przerwany w 54. minucie na 36 minut z powodu mgły
Gryf Wejherowo 1-2 Lech II Poznań 26 października, 15:00 (198)
Maksymilian Hebel 71 (k) - Jakub Białczyk 15, Filip Szymczak 64
Bytovia Bytów 2-1 Garbarnia Kraków 25 października, 18:00 (330)
Karol Czubak 21, 81 - Krzysztof Szewczyk 90 (k)
Błękitni Stargard 2-1 Legionovia Legionowo 26 października, 13:00 (238)
Piotr Kurbiel 11, 76 - Eryk Więdłocha 77
Olimpia Elbląg 1-0 Stal Rzeszów 27 października, 13:05 (874)
Ołeksij Prytulak 19
Górnik Łęczna 1-1 Skra Częstochowa 26 października, 17:00 (1188)
Paweł Baranowski 81 - Konrad Andrzejczak 65

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Pogoń Siedlce 2-0 Skra Częstochowa 3 listopada, 13:00 (951)
Bartłomiej Olszewski 82, Kacper Skibicki 85
Stal Rzeszów 0-1 Górnik Łęczna 2 listopada, 13:00 (1264)
Michał Goliński 34
Legionovia Legionowo 2-2 Olimpia Elbląg 2 listopada, 13:30 (227)
Kacper Będzieszak 33, Karol Podliński 88 - Tomasz Lewandowski 3, Michał Kuczałek 20
Garbarnia Kraków 1-1 Błękitni Stargard 3 listopada, 13:00 (220)
Kamil Kuczak 13 - Wojciech Fadecki 67 (k)
Lech II Poznań 3-0 Bytovia Bytów 3 listopada, 17:00 (156)
Bartosz Bartkowiak 22, Tymoteusz Klupś 48, Jakub Karbownik 74
we Wronkach
Górnik Polkowice 5-0 Gryf Wejherowo 2 listopada, 16:00 (370)
Michał Bednarski 44, 61, Kamil Wacławczyk 57, Patryk Mucha 82, Mariusz Szuszkiewicz 89
Elana Toruń 2-1 Znicz Pruszków 2 listopada, 13:00 (300)
Bartosz Boniecki 56, Krzysztof Kołodziej 63 - Paweł Moskwik 2
Widzew Łódź 0-1 Resovia 3 listopada, 13:05 (16 643)
Radosław Adamski 90
GKS Katowice 2-1 Stal Stalowa Wola 2 listopada, 17:00 (1798)
Dawid Rogalski 48, Kacper Michalski 90 - Robert Dadok 90

Kolejka 17 - 9-10 listopada

Resovia 2-2 GKS Katowice 9 listopada, 13:00 (2784)
Kamil Radulj 54 (k), 90 (k) - Dawid Rogalski 9, Radek Dejmek 24
Znicz Pruszków 0-6 Widzew Łódź 10 listopada, 13:05 (860)
Adam Radwański 41, Daniel Tanżyna 49, Marcin Robak 59 (k), 85, Rafał Wolsztyński 66, Christopher Mandiangu 74
Gryf Wejherowo 0-0 Elana Toruń 10 listopada, 13:00 (233)
Bytovia Bytów 2-0 Górnik Polkowice 9 listopada, 16:00 (223)
Piotr Giel 28, Karol Czubak 90
Błękitni Stargard 2-2 Lech II Poznań 9 listopada, 13:00 (220)
Piotr Kurbiel 17, Wojciech Fadecki 49 (k) - Tomasz Kaczmarek 71, Juliusz Letniowski 79 (k)
Olimpia Elbląg 1-1 Garbarnia Kraków 9 listopada, 18:00 (521)
Michał Miller 78 - Jakub Kowalski 83 (k)
Górnik Łęczna 2-0 Legionovia Legionowo 9 listopada, 17:00 (1169)
Marcin Stromecki 38, Aron Stasiak 90
Skra Częstochowa 1-2 Stal Rzeszów 9 listopada, 13:30 (251)
Mariusz Holik 90 - Damian Kostkowski 44, Grzegorz Goncerz 70
Pogoń Siedlce 1-2 Stal Stalowa Wola 9 listopada, 16:30 (1007)
Adam Mójta 53 (k) - Robert Dadok 10, 62 (k)

Kolejka 18 - 16-17 listopada

Lech II Poznań 1-1 Olimpia Elbląg 16 listopada, 13:00 (96)
Karlo Muhar 16 - Michał Miller 50
we Wronkach
Widzew Łódź 4-0 Gryf Wejherowo 15 listopada, 19:10 (15 924)
Wiesław Ferra 45 (s), Daniel Tanżyna 53, Rafał Wolsztyński 60, Przemysław Kita 82
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Dawid Leleń
Pogoń Siedlce 2-1 Stal Rzeszów 17 listopada, 13:00 (910)
Dominik Barciak 27, Adam Mójta 36 - Wojciech Reiman 50 (k)
Skra Częstochowa - Legionovia Legionowo 27 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 listopada, 13:00) odwołany z powodu powołania zawodnika gospodarzy do reprezentacji narodowej
Górnik Łęczna 1-0 Garbarnia Kraków 16 listopada, 17:00 (1073)
Paweł Wojciechowski 35
Błękitni Stargard 3-2 Górnik Polkowice 16 listopada, 13:00 (200)
Wojciech Fadecki 16, 54, Patryk Paczuk 49 - Michał Bednarski 39, 44
Bytovia Bytów 1-1 Elana Toruń 16 listopada, 16:00 (354)
Adrian Kwiatkowski 80 - Mariusz Kryszak 77
Znicz Pruszków 2-1 GKS Katowice 17 listopada, 13:05 (500)
Paweł Moskwik 53, Arkadiusz Pyrka 69 - Adrian Błąd 90
Resovia 3-2 Stal Stalowa Wola 16 listopada, 13:00 (1685)
Sebastian Zalepa 55, Adrian Dziubiński 60, 62 - Robert Dadok 30 (k), Krzysztof Kiercz 82

Kolejka 19 - 23-24 listopada

Resovia - Pogoń Siedlce 23 listopada, 12:00
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 23 listopada, 13:00
w Boguchwale
GKS Katowice - Gryf Wejherowo 23 listopada, 18:00
Widzew Łódź - Bytovia Bytów 24 listopada, 13:05
Elana Toruń - Błękitni Stargard 23 listopada, 13:00
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg 23 listopada, 16:00
Lech II Poznań - Górnik Łęczna 23 listopada, 13:00
we Wronkach
Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa 23 listopada, 13:00
Legionovia Legionowo - Stal Rzeszów 23 listopada, 13:00

Kolejka 20 - 30 listopada-1 grudnia

Pogoń Siedlce - Legionovia Legionowo 1 grudnia, 13:00
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 30 listopada, 13:00
Skra Częstochowa - Lech II Poznań 30 listopada, 13:00
Górnik Łęczna - Górnik Polkowice 30 listopada, 17:00
Olimpia Elbląg - Elana Toruń 30 listopada, 17:00
Błękitni Stargard - Widzew Łódź 30 listopada, 13:00
Bytovia Bytów - GKS Katowice 1 grudnia, 13:05
Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 1 grudnia, 13:00
Znicz Pruszków - Resovia 1 grudnia, 12:30

Kolejka 21 - 29 lutego-1 marca

Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
Resovia - Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów
w Boguchwale
GKS Katowice - Błękitni Stargard
Widzew Łódź - Olimpia Elbląg
Elana Toruń - Górnik Łęczna
Górnik Polkowice - Skra Częstochowa
Lech II Poznań - Stal Rzeszów
we Wronkach
Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo

Kolejka 22 - 7-8 marca

Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków
Legionovia Legionowo - Lech II Poznań
Stal Rzeszów - Górnik Polkowice
Skra Częstochowa - Elana Toruń
Górnik Łęczna - Widzew Łódź
Olimpia Elbląg - GKS Katowice
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola
Bytovia Bytów - Resovia
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków

Kolejka 23 - 14-15 marca

Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków - Bytovia Bytów
Resovia - Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
w Boguchwale
GKS Katowice - Górnik Łęczna
Widzew Łódź - Skra Częstochowa
Elana Toruń - Stal Rzeszów
Górnik Polkowice - Legionovia Legionowo
Lech II Poznań - Garbarnia Kraków
we Wronkach

Kolejka 24 - 21-22 marca

Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
we Wronkach
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice
Legionovia Legionowo - Elana Toruń
Stal Rzeszów - Widzew Łódź
Skra Częstochowa - GKS Katowice
Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg - Resovia
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków
Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo

Kolejka 25 - 28-29 marca

Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
Resovia - Górnik Łęczna
Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa
w Boguchwale
GKS Katowice - Stal Rzeszów
Widzew Łódź - Legionovia Legionowo
Elana Toruń - Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice - Lech II Poznań

Kolejka 26 - 4-5 kwietnia

Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów
w Boguchwale
Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice
Lech II Poznań - Elana Toruń
we Wronkach
Garbarnia Kraków - Widzew Łódź
Legionovia Legionowo - GKS Katowice
Skra Częstochowa - Resovia
Górnik Łęczna - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard - Bytovia Bytów

Kolejka 27 - 11 kwietnia

Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa
Resovia - Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo
w Boguchwale
GKS Katowice - Garbarnia Kraków
Widzew Łódź - Lech II Poznań
Elana Toruń - Górnik Polkowice

Kolejka 28 - 18-19 kwietnia

Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
w Boguchwale
Pogoń Siedlce - Elana Toruń
Górnik Polkowice - Widzew Łódź
Lech II Poznań - GKS Katowice
we Wronkach
Legionovia Legionowo - Resovia
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo
Górnik Łęczna - Bytovia Bytów
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard

Kolejka 29 - 25-26 kwietnia

Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna
Bytovia Bytów - Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo - Stal Rzeszów
Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo
Resovia - Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań
w Boguchwale
GKS Katowice - Górnik Polkowice
Widzew Łódź - Elana Toruń

Kolejka 30 - 2-3 maja

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice
w Boguchwale
Pogoń Siedlce - Widzew Łódź
Elana Toruń - GKS Katowice
Lech II Poznań - Resovia
we Wronkach
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo
Stal Rzeszów - Bytovia Bytów
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard
Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg

Kolejka 31 - 9-10 maja

Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
Błękitni Stargard - Stal Rzeszów
Bytovia Bytów - Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków - Lech II Poznań
Resovia - Górnik Polkowice
Stal Stalowa Wola - Elana Toruń
w Boguchwale
GKS Katowice - Widzew Łódź

Kolejka 32 - 16-17 maja

Pogoń Siedlce - GKS Katowice
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola
Elana Toruń - Resovia
Górnik Polkowice - Znicz Pruszków
Lech II Poznań - Gryf Wejherowo
we Wronkach
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa - Górnik Łęczna

Kolejka 33 - 23-24 maja

Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce
Górnik Łęczna - Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów - Lech II Poznań
Gryf Wejherowo - Górnik Polkowice
Znicz Pruszków - Elana Toruń
Resovia - Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice
w Boguchwale

Kolejka 34 - 30-31 maja

Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce
w Boguchwale
GKS Katowice - Resovia
Widzew Łódź - Znicz Pruszków
Elana Toruń - Gryf Wejherowo
Górnik Polkowice - Bytovia Bytów
Lech II Poznań - Błękitni Stargard
we Wronkach
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
Legionovia Legionowo - Górnik Łęczna
Stal Rzeszów - Skra Częstochowa

Baraże o udział w Fortuna I lidze

Fortuna I liga 2019/2020

III liga 2019/2020 (I)
III liga 2019/2020 (II)
III liga 2019/2020 (III)
III liga 2019/2020 (IV)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas