[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
17 goli - Michał Bednarski (Górnik Polkowice),
16 goli - Marcin Robak (Widzew Łódź),
12 goli - Paweł Wojciechowski (Górnik Łęczna),
11 goli - Karol Czubak (Bytovia Bytów),
10 goli - Wojciech Fadecki (Błękitni Stargard),
9 goli - Daniel Świderski (Resovia),
8 goli - Piotr Kurbiel (Błękitni Stargard 7, GKS Katowice 1), Dawid Rogalski (GKS Katowice), Damian Szuprytowski (Olimpia Elbląg),
7 goli - Robert Dadok (Stal Stalowa Wola), Daniel Feruga (Bytovia Bytów), Mariusz Kryszak (Elana Toruń), Paweł Moskwik (Znicz Pruszków), Mariusz Szuszkiewicz (Górnik Polkowice), Dariusz Zjawiński (Znicz Pruszków),
6 goli - Maksymilian Hebel (Gryf Wejherowo), Artur Pląskowski (Stal Rzeszów), Kamil Radulj (Resovia), Wojciech Reiman (Stal Rzeszów), Rafał Wolsztyński (Widzew Łódź), Arkadiusz Woźniak (GKS Katowice),
5 goli - Maciej Bancewicz (Górnik Polkowice), Michał Fidziukiewicz (Stal Stalowa Wola), Maciej Firlej (Pogoń Siedlce), Grzegorz Goncerz (Stal Rzeszów), Arkadiusz Jędrych (GKS Katowice), Michał Kuczałek (Olimpia Elbląg), Mateusz Majewski (Gryf Wejherowo), Michał Miller (Olimpia Elbląg), Adam Mójta (Pogoń Siedlce), Patryk Paczuk (Błękitni Stargard), Krzysztof Szewczyk (Garbarnia Kraków), Filip Szymczak (Lech II Poznań), Kamil Walków (Pogoń Siedlce), Dawid Wolny (Skra Częstochowa),
4 gole - Adrian Błąd (GKS Katowice), Przemysław Brychlik (Olimpia Elbląg), Adrian Dziubiński (Resovia), Michał Feliks (Garbarnia Kraków), Szymon Feret (Resovia), Przemysław Kita (Widzew Łódź), Serhij Krykun (Resovia), Kamil Kuczak (Garbarnia Kraków), Juliusz Letniowski (Lech II Poznań), Tomasz Lewandowski (Olimpia Elbląg), Karol Noiszewski (Znicz Pruszków), Grzegorz Płatek (Resovia), Karol Podliński (Legionovia Legionowo), Krystian Sanocki (Błękitni Stargard), Dominik Sokół (Elana Toruń), Aron Stasiak (Górnik Łęczna), Sebastian Zalepa (Resovia),
3 gole - Bartosz Boniecki (Elana Toruń), Bartosz Brodziński (Pogoń Siedlce), Patryk Czarnowski (Znicz Pruszków), Cezary Demianiuk (Olimpia Elbląg), Piotr Giel (Bytovia Bytów), Konrad Gutowski (Widzew Łódź), Szymon Kiebzak (GKS Katowice), Damian Kostkowski (Stal Rzeszów), Jakub Kowalski (Garbarnia Kraków), Filip Kozłowski (Elana Toruń), Maciej Machalski (Znicz Pruszków), Christopher Mandiangu (Widzew Łódź), Tomasz Margol (Pogoń Siedlce), Grzegorz Marszalik (Garbarnia Kraków), Damian Michalik (Stal Rzeszów), Łukasz Mozler (Stal Rzeszów), Mateusz Możdżeń (Widzew Łódź), Piotr Nocoń (Skra Częstochowa), Ołeksij Prytulak (Olimpia Elbląg), Adam Radwański (Widzew Łódź), Michał Rutkowski (Bytovia Bytów), Oskar Sikorski (Gryf Wejherowo), Maciej Stefanowicz (GKS Katowice), Marcin Urynowicz (GKS Katowice), Kamil Wacławczyk (Górnik Polkowice), Eryk Więdłocha (Legionovia Legionowo),
2 gole - Konrad Andrzejczak (Skra Częstochowa), Przemysław Banaszak (Górnik Łęczna), Paweł Baranowski (Górnik Łęczna), Bartosz Bartkowiak (Lech II Poznań), Marcin Bochenek (Znicz Pruszków), Rafał Brusiło (Skra Częstochowa), Michał Cywiński (Błękitni Stargard), Dawid Dzięgielewski (Górnik Łęczna), Michał Gałecki (GKS Katowice), Piotr Głowacki (Stal Rzeszów), Norbert Hołtyn (Bytovia Bytów), Adam Imiela (Legionovia Legionowo), Jakub Kamiński (Lech II Poznań), Krzysztof Kołodziej (Elana Toruń), Dominik Kościelniak (Elana Toruń), Patryk Koziara (Legionovia Legionowo), Eryk Kryg (Lech II Poznań), Dawid Kubowicz (Resovia), Adrian Kwiatkowski (Bytovia Bytów), Dominik Lewandowski (Górnik Łęczna), Adrian Liberacki (Bytovia Bytów), Daniel Mąka (Widzew Łódź), Tomasz Midzierski (Górnik Łęczna), Bartłomiej Mruk (Garbarnia Kraków), Damian Niedojad (Skra Częstochowa), Wojciech Onsorge (Elana Toruń), Krystian Pieczara (Stal Rzeszów), Grzegorz Rogala (GKS Katowice), Hubert Sadowski (Błękitni Stargard), Damian Sierant (Stal Rzeszów), Kamil Słoma (Garbarnia Kraków), Eryk Sobków (Górnik Polkowice), Bartosz Sobotka (Stal Stalowa Wola), Mateusz Stryjewski (Elana Toruń), Kacper Śpiewak (Stal Stalowa Wola), Daniel Tanżyna (Widzew Łódź), Karol Twardowski (Resovia), Bartosz Wiktoruk (Pogoń Siedlce), Krystian Wójcik (Górnik Łęczna), Timur Żamaletdinow (Lech II Poznań),
1 gol - Radosław Adamski (Resovia), Artur Balicki (Pogoń Siedlce), Martin Baran (Znicz Pruszków), Dominik Barciak (Pogoń Siedlce), Krzysztof Bąk (Bytovia Bytów), Kacper Będzieszak (Legionovia Legionowo), Jakub Białczyk (Lech II Poznań), Michał Bierzało (Elana Toruń), Dominik Chromiński (Stal Rzeszów), Bartłomiej Ciepiela (Stal Stalowa Wola), Błażej Cyfert (Stal Rzeszów), Tomasz Dejewski (Lech II Poznań), Radek Dejmek (GKS Katowice), Peter Drobňák (Znicz Pruszków), Kacper Falon (Pogoń Siedlce), Marcin Gawron (Błękitni Stargard), Marcel Gąsior (Widzew Łódź), Michał Goliński (Górnik Łęczna), Mariusz Holik (Skra Częstochowa), Lukáš Hrnčiar (Elana Toruń), Ołeksandr Jacenko (Lech II Poznań), Kacper Jóźwicki (Elana Toruń), Tomasz Kaczmarek (Lech II Poznań), Szymon Kaliniec (Resovia), Jakub Karbownik (Lech II Poznań), Filip Karmański (Błękitni Stargard), Kacper Kawula (Bytovia Bytów), Michał Kiełtyka (Olimpia Elbląg), Krzysztof Kiercz (Stal Stalowa Wola), Tymoteusz Klupś (Lech II Poznań), Marcin Kluska (Legionovia Legionowo), Mateusz Kompanicki (GKS Katowice), Oskar Koprowski (Legionovia Legionowo), Marcin Kozłowski I (Pogoń Siedlce), Przemysław Lech (Bytovia Bytów), Damian Lenkiewicz (Elana Toruń), Mateusz Magdziak (Górnik Polkowice), Mateusz Małek (Legionovia Legionowo), Filip Marchwiński (Lech II Poznań), Matúš Marcin (Elana Toruń), Piotr Marciniec (Pogoń Siedlce), Adam Mesjasz (Skra Częstochowa), Kacper Michalski (GKS Katowice), Rafał Mikulec (Resovia), Michał Mistrzyk (Stal Stalowa Wola), Damian Mosiejko (Pogoń Siedlce), Piotr Mroziński (Stal Stalowa Wola), Patryk Mucha (Górnik Polkowice), Karlo Muhar (Lech II Poznań), Krzysztof Napora (Skra Częstochowa), Michał Nawrot (Stal Rzeszów), Szymon Nowicki (Gryf Wejherowo), Robert Obst (Znicz Pruszków), Bartłomiej Olszewski (Pogoń Siedlce), Marek Opałacz (Górnik Polkowice), Jakub Ostrowski (Błękitni Stargard), Jakub Pek (Gryf Wejherowo), Daniel Pietraszkiewicz (Legionovia Legionowo), Patryk Plewka (Stal Rzeszów), Tomasz Płonka (Stal Rzeszów), Bartłomiej Poczobut (Widzew Łódź), Arkadiusz Pyrka (Znicz Pruszków), Błażej Radwanek (Garbarnia Kraków), Dominik Radziemski (Górnik Polkowice), Daniel Rumin (Skra Częstochowa), Oskar Ryk (Olimpia Elbląg), Kacper Skibicki (Pogoń Siedlce), Karol Smajdor (Lech II Poznań), Hubert Sobol (Lech II Poznań), Przemysław Stelmach (Stal Stalowa Wola), Jonatan Straus (Legionovia Legionowo), Marcin Stromecki (Górnik Łęczna), Błażej Szczepanek (Stal Rzeszów), Filip Szewczyk (Gryf Wejherowo), Patryk Szwedzik (GKS Katowice), Paweł Tarnowski (Znicz Pruszków), Paweł Tupaj (Lech II Poznań), Bartosz Waleńcik (Legionovia Legionowo), Adam Waszkiewicz (Stal Stalowa Wola), Tomasz Wełna (Pogoń Siedlce), Kamil Wenger (Olimpia Elbląg), Piotr Witasik (Stal Stalowa Wola), Norbert Wojtuszek (Pogoń Siedlce), Filip Wójcik (Stal Stalowa Wola), Mateusz Wyjadłowski (Garbarnia Kraków), Jakub Zagórski (Górnik Łęczna), Rafał Zembrowski (Legionovia Legionowo), Sebastian Zieleniecki (Widzew Łódź), Łukasz Zjawiński (Stal Stalowa Wola).

Strzelcy według drużyn:
 
Błękitni Stargard: 10 - Wojciech Fadecki, 7 - Piotr Kurbiel, 5 - Patryk Paczuk, 4 - Krystian Sanocki, 2 - Michał Cywiński, Hubert Sadowski, 1 - Marcin Gawron, Filip Karmański, Jakub Ostrowski
Bytovia Bytów: 11 - Karol Czubak, 7 - Daniel Feruga, 3 - Piotr Giel, Michał Rutkowski, 2 - Norbert Hołtyn, Adrian Kwiatkowski, Adrian Liberacki, 1 - Krzysztof Bąk, Kacper Kawula, Przemysław Lech
Elana Toruń: 7 - Mariusz Kryszak, 4 - Dominik Sokół, 3 - Bartosz Boniecki, Filip Kozłowski, 2 - Krzysztof Kołodziej, Dominik Kościelniak, Wojciech Onsorge, Mateusz Stryjewski, 1 - Michał Bierzało, Lukáš Hrnčiar, Kacper Jóźwicki, Damian Lenkiewicz, Matúš Marcin
Garbarnia Kraków: 5 - Krzysztof Szewczyk, 4 - Michał Feliks, Kamil Kuczak, 3 - Jakub Kowalski, Grzegorz Marszalik, 2 - Bartłomiej Mruk, Kamil Słoma, 1 - Błażej Radwanek, Mateusz Wyjadłowski
GKS Katowice: 8 - Dawid Rogalski, 6 - Arkadiusz Woźniak, 5 - Arkadiusz Jędrych, 4 - Adrian Błąd, 3 - Szymon Kiebzak, Maciej Stefanowicz, Marcin Urynowicz, 2 - Michał Gałecki, Grzegorz Rogala, 1 - Radek Dejmek, Mateusz Kompanicki, Piotr Kurbiel, Kacper Michalski, Patryk Szwedzik
Górnik Łęczna: 12 - Paweł Wojciechowski, 4 - Aron Stasiak, 2 - Przemysław Banaszak, Paweł Baranowski, Dawid Dzięgielewski, Dominik Lewandowski, Tomasz Midzierski, Krystian Wójcik, 1 - Michał Goliński, Marcin Stromecki, Jakub Zagórski
Górnik Polkowice: 17 - Michał Bednarski, 7 - Mariusz Szuszkiewicz, 5 - Maciej Bancewicz, 3 - Kamil Wacławczyk, 2 - Eryk Sobków, 1 - Mateusz Magdziak, Patryk Mucha, Marek Opałacz, Dominik Radziemski
Gryf Wejherowo: 6 - Maksymilian Hebel, 5 - Mateusz Majewski, 3 - Oskar Sikorski, 1 - Szymon Nowicki, Jakub Pek, Filip Szewczyk
Lech II Poznań: 5 - Filip Szymczak, 4 - Juliusz Letniowski, 2 - Bartosz Bartkowiak, Jakub Kamiński, Eryk Kryg, Timur Żamaletdinow, 1 - Jakub Białczyk, Tomasz Dejewski, Ołeksandr Jacenko, Tomasz Kaczmarek, Jakub Karbownik, Tymoteusz Klupś, Filip Marchwiński, Karlo Muhar, Karol Smajdor, Hubert Sobol, Paweł Tupaj
Legionovia Legionowo: 4 - Karol Podliński, 3 - Eryk Więdłocha, 2 - Adam Imiela, Patryk Koziara, 1 - Kacper Będzieszak, Marcin Kluska, Oskar Koprowski, Mateusz Małek, Daniel Pietraszkiewicz, Jonatan Straus, Bartosz Waleńcik, Rafał Zembrowski
Olimpia Elbląg: 8 - Damian Szuprytowski, 5 - Michał Kuczałek, Michał Miller, 4 - Przemysław Brychlik, Tomasz Lewandowski, 3 - Cezary Demianiuk, Ołeksij Prytulak, 1 - Michał Kiełtyka, Oskar Ryk, Kamil Wenger
Pogoń Siedlce: 5 - Maciej Firlej, Adam Mójta, Kamil Walków, 3 - Bartosz Brodziński, Tomasz Margol, 2 - Bartosz Wiktoruk, 1 - Artur Balicki, Dominik Barciak, Kacper Falon, Marcin Kozłowski I, Piotr Marciniec, Damian Mosiejko, Bartłomiej Olszewski, Kacper Skibicki, Tomasz Wełna, Norbert Wojtuszek
Resovia: 9 - Daniel Świderski, 6 - Kamil Radulj, 4 - Adrian Dziubiński, Szymon Feret, Serhij Krykun, Grzegorz Płatek, Sebastian Zalepa, 2 - Dawid Kubowicz, Karol Twardowski, 1 - Radosław Adamski, Szymon Kaliniec, Rafał Mikulec
Skra Częstochowa: 5 - Dawid Wolny, 3 - Piotr Nocoń, 2 - Konrad Andrzejczak, Rafał Brusiło, Damian Niedojad, 1 - Mariusz Holik, Adam Mesjasz, Krzysztof Napora, Daniel Rumin
Stal Rzeszów: 6 - Artur Pląskowski, Wojciech Reiman, 5 - Grzegorz Goncerz, 3 - Damian Kostkowski, Damian Michalik, Łukasz Mozler, 2 - Piotr Głowacki, Krystian Pieczara, Damian Sierant, 1 - Dominik Chromiński, Błażej Cyfert, Michał Nawrot, Patryk Plewka, Tomasz Płonka, Błażej Szczepanek
Stal Stalowa Wola: 7 - Robert Dadok, 5 - Michał Fidziukiewicz, 2 - Bartosz Sobotka, Kacper Śpiewak, 1 - Bartłomiej Ciepiela, Krzysztof Kiercz, Michał Mistrzyk, Piotr Mroziński, Przemysław Stelmach, Adam Waszkiewicz, Piotr Witasik, Filip Wójcik, Łukasz Zjawiński
Widzew Łódź: 16 - Marcin Robak, 6 - Rafał Wolsztyński, 4 - Przemysław Kita, 3 - Konrad Gutowski, Christopher Mandiangu, Mateusz Możdżeń, Adam Radwański, 2 - Daniel Mąka, Daniel Tanżyna, 1 - Marcel Gąsior, Bartłomiej Poczobut, Sebastian Zieleniecki
Znicz Pruszków: 7 - Paweł Moskwik, Dariusz Zjawiński, 4 - Karol Noiszewski, 3 - Patryk Czarnowski, Maciej Machalski, 2 - Marcin Bochenek, 1 - Martin Baran, Peter Drobňák, Robert Obst, Arkadiusz Pyrka, Paweł Tarnowski

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas