[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2019/2020, grupa: IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Korona II Kielce 18 33 10 3 5 37-25 6 0 3 21-11 4 3 2 16-14 2 4 1 1 0 9-5
2.  Hutnik Kraków 18 33 9 6 3 32-26 3 4 1 14-10 6 2 2 18-16 2 3 1 0 1 2-5
3.  Motor Lublin 18 33 9 6 3 29-16 6 3 0 21-9 3 3 3 8-7 2 1 0 1 1 4-5
4.  Wólczanka Wólka Pełkińska 18 32 8 8 2 26-16 2 3 2 9-8 6 5 0 17-8
5.  Stal Kraśnik 18 27 7 6 5 26-17 3 4 2 12-8 4 2 3 14-9 3 4 1 1 1 5-1
6.  Wisłoka Dębica 18 27 7 6 5 22-13 6 2 1 17-6 1 4 4 5-7 3 4 1 1 1 2-2
7.  Avia Świdnik 18 27 7 6 5 26-27 5 2 2 12-8 2 4 3 14-19 3 4 1 1 1 3-7
8.  Siarka Tarnobrzeg 18 27 7 6 5 27-22 4 2 3 17-12 3 4 2 10-10 3 3 0 3 0 3-3
9.  Wisła Puławy 18 26 7 5 6 20-19 3 4 3 10-9 4 1 3 10-10
10.  Podhale Nowy Targ 18 25 7 4 7 27-22 6 0 3 16-10 1 4 4 11-12 1 3 1 0 0 2-1
11.  Sokół Sieniawa 18 25 6 7 5 17-17 4 5 0 10-6 2 2 5 7-11 1 0 0 0 1 1-2
12.  Wisła Sandomierz 18 24 6 6 6 23-18 2 3 4 8-11 4 3 2 15-7 1 3 1 0 0 2-0
13.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 18 24 6 6 6 19-18 3 4 2 10-7 3 2 4 9-11 1 0 0 0 1 0-2
14.  Hetman Zamość 18 21 5 6 7 22-25 3 4 2 13-9 2 2 5 9-16
15.  Jutrzenka Giebułtów 18 16 4 4 10 13-27 2 3 5 6-14 2 1 5 7-13
16.  Orlęta Radzyń Podlaski 18 15 3 6 9 12-22 2 2 6 7-13 1 4 3 5-9
17.  Chełmianka Chełm 18 11 1 8 9 12-28 1 5 4 11-15 0 3 5 1-13
18.  Podlasie Biała Podlaska 18 8 1 5 12 19-51 1 2 5 8-21 0 3 7 11-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Korona II Kielce    5-1 0-2 0-1 4-3 1-0 2-0 1-2 2-0 6-2 
 2 Hutnik Kraków    1-0 1-2 0-0 3-3 1-1 3-1 3-3 2-0 
 3 Motor Lublin4-4     0-0 2-1 1-0 4-1 2-1 4-1 0-0 4-1 
 4 Wólczanka Wólka Pełkińska2-0 0-0     0-0 0-1 1-2 4-3 2-2 
 5 Stal Kraśnik2-3 2-1 0-2     5-0 0-0 1-0 1-1 1-1 0-0 
 6 Wisłoka Dębica1-1 1-0     4-2 0-0 2-0 0-2 2-0 3-0 4-1 
 7 Avia Świdnik2-1 1-1 1-0     0-1 1-0 1-2 1-0 1-1 4-2 
 8 Siarka Tarnobrzeg1-2 1-2 2-3 1-1 2-2     2-0 2-1 2-0 4-1 
 9 Wisła Puławy3-2 0-1 0-1 1-1     0-3 1-1 3-0 0-0 0-0 2-0 
 10 Podhale Nowy Targ1-2 1-2 1-2 2-1 5-1     2-1 1-0 1-0 2-1 
 11 Sokół Sieniawa1-1 0-0 2-2 1-0 2-2 1-0     0-0 2-1 1-0 
 12 Wisła Sandomierz1-2 0-2 0-0 1-1 0-2 2-0 0-1     3-3 1-0 
 13 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski2-2 0-1 1-1 3-1 0-0 1-0 0-2     0-0 3-0 
 14 Hetman Zamość2-3 1-1 0-2 1-1 2-1     2-0 1-1 0-0 4-0 
 15 Jutrzenka Giebułtów0-1 1-0 1-1 1-4 0-3 0-0 0-1 1-3     1-1 1-0 
 16 Orlęta Radzyń Podlaski1-2 0-0 2-1 2-1 0-2 0-2 0-1 0-1 1-2     1-1 
 17 Chełmianka Chełm2-3 1-1 1-4 2-2 1-1 0-0 0-1 0-1 2-0     2-2 
 18 Podlasie Biała Podlaska0-2 0-2 1-5 0-1 2-2 2-2 0-6 3-1     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Sokół Sieniawa 1-0 Chełmianka Chełm 11 sierpnia, 17:00 (400)
Sebastian Brocki 90
Wisła Puławy 3-0 Jutrzenka Giebułtów 10 sierpnia, 17:00
Krystian Puton 35 (k), Michał Kobiałka 57, Krystian Żelisko 79
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Wisła Sandomierz 11 sierpnia, 17:00
Krzysztof Ropski 42, 43 - Krzysztof Zawiślak 33
Korona II Kielce 6-2 Podlasie Biała Podlaska 11 września, 16:00 (200)
Michał Żyro 15 (k), Dawid Lisowski 31, Rodrigo Zalazar 45, 60, Mateusz Sowiński 68, Zvonimir Petrović 83 - Paweł Zabielski 56, Paweł Komar 87 (k)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka / w pierwotnym terminie (11 sierpnia, 13:00) odwołany
Hutnik Kraków 1-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 10 sierpnia, 17:00 (681)
Mateusz Gamrot 82 - Dawid Olejarka 23, Wołodymyr Chorolśkyj 24
Wisłoka Dębica 0-0 Podhale Nowy Targ 10 sierpnia, 17:00 (850)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 Avia Świdnik 10 sierpnia, 17:00 (900)
Daniel Dybiec 45, Kamil Bełczowski 61, Maciej Miłek 87 - Wojciech Białek 64 (k)
Hetman Zamość 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 11 sierpnia, 17:00
Rafał Kycko 37 - Patryk Szymala 1
Stal Kraśnik 2-1 Motor Lublin 11 sierpnia, 17:00 (1000)
Rafał Król 45 (k), Julien Tadrowski 45 - Tomasz Swędrowski 18

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Chełmianka Chełm 1-1 Motor Lublin 15 sierpnia, 17:00 (800)
Paweł Wolski 60 - Piotr Darmochwał 69
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Stal Kraśnik 15 sierpnia, 17:00
Patryk Szymala 49, Damian Gałązka 77 - Jakub Gajewski 87
w 90. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Marcin Świech
Avia Świdnik 1-0 Hetman Zamość 15 sierpnia, 17:00 (600)
Roman Mykytyn 27
Podhale Nowy Targ 1-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 15 sierpnia, 16:00 (300)
Damian Mężyk 52 (s)
w 77. minucie czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Bartłomiej Smuczyński
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-0 Wisłoka Dębica 15 sierpnia, 17:00 (800)
w Przeworsku
Podlasie Biała Podlaska 0-2 Hutnik Kraków 15 sierpnia, 17:00 (400)
Dawid Linca 52, Krzysztof Świątek 90
na stadionie PSW
Wisła Sandomierz 1-2 Korona II Kielce 15 sierpnia, 17:00 (400)
Krzysztof Zawiślak 35 - Oktawian Skrzecz 2, Artur Piróg 90
Jutrzenka Giebułtów 1-4 Siarka Tarnobrzeg 15 sierpnia, 13:00 (400)
Dominik Zawadzki 45 - Patryk Kapuściński 16, Krzysztof Ropski 48 (k), 56, 86
w Zabierzowie
Sokół Sieniawa 1-0 Wisła Puławy 15 sierpnia, 17:00 (700)
Bartłomiej Purcha 35

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Wisła Puławy 0-0 Chełmianka Chełm 18 sierpnia, 17:00
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Sokół Sieniawa 18 sierpnia, 17:00
Krzysztof Ropski 38, 82
w 89. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Bartosz Sulkowski
Korona II Kielce 2-0 Jutrzenka Giebułtów 18 sierpnia, 12:00 (500)
Dawid Lisowski 18, Piotr Pierzchała 73 (k)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Hutnik Kraków 3-3 Wisła Sandomierz 18 sierpnia, 17:00 (500)
Kamil Sobala 56, Krzysztof Świątek 83, Mateusz Reczulski 88 - Krzysztof Zawiślak 28, 72, Kacper Piechniak 75
Wisłoka Dębica 4-1 Podlasie Biała Podlaska 18 sierpnia, 17:00 (800)
Dawid Sojda 10, Kacper Maik 76, Damian Łanucha 87, 90 - Jarosław Kosieradzki 49
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 18 sierpnia, 17:00 (700)
Michał Mazurek 18 (s) - Mateusz Podstolak 36 (k)
Hetman Zamość 2-1 Podhale Nowy Targ 18 sierpnia, 17:00
Kamil Oziemczuk 86, Bruno Wacławek 90 - Lukáš Hruška 54 (k)
Stal Kraśnik 5-0 Avia Świdnik 18 sierpnia, 17:00 (450)
Rafał Król 13, 44, 62, 89, Jakub Kmita 90
Motor Lublin 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 18 sierpnia, 19:00 (2102)

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Chełmianka Chełm 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski 24 sierpnia, 17:00 (350)
Wołodymyr Hładkyj 7, 9
Avia Świdnik 1-1 Motor Lublin 24 sierpnia, 17:00 (1200)
Piotr Prędota 90 - Sławomir Duda 4
Podhale Nowy Targ 1-2 Stal Kraśnik 24 sierpnia, 17:00 (300)
Damian Mrówka 19 - Rafał Król 54, 57 (k)
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-2 Hetman Zamość 24 sierpnia, 17:00 (450)
Wiktor Kłos 88 - Bruno Wacławek 16, Kamil Oziemczuk 30
w Przeworsku
Podlasie Biała Podlaska 3-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 24 sierpnia, 17:00
Jarosław Kosieradzki 10, 41, Paweł Zabielski 14 - Jakub Kapsa 21
na stadionie PSW
Wisła Sandomierz 1-1 Wisłoka Dębica 24 sierpnia, 17:00 (400)
Marcel Tyl 45 - Damian Łanucha 65 (k)
Jutrzenka Giebułtów 0-1 Hutnik Kraków 24 sierpnia, 13:00 (500)
Mateusz Gamrot 45
w Zabierzowie
Sokół Sieniawa 1-1 Korona II Kielce 24 sierpnia, 17:00 (400)
Bartłomiej Buczek 65 (k) - Piotr Pierzchała 90
Wisła Puławy 1-1 Siarka Tarnobrzeg 24 sierpnia, 17:00
Maciej Wojczuk 68 - Patryk Kapuściński 66

Kolejka 5 - 28 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg 4-1 Chełmianka Chełm 28 sierpnia, 17:00
Krzysztof Ropski 14, 76, 90, Kamil Kargulewicz 72 - Maciej Kraśniewski 49
druga żółta kartka Przemysława Kwiatkowskiego nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Korona II Kielce 0-1 Wisła Puławy 28 sierpnia, 17:00 (80)
Piotr Zmorzyński 37
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Hutnik Kraków 3-1 Sokół Sieniawa 28 sierpnia, 17:00 (500)
Dawid Linca 33, Krzysztof Świątek 60, Bartosz Tetych 75 - Łukasz Skrzypek 78
Wisłoka Dębica 0-2 Jutrzenka Giebułtów 28 sierpnia, 17:00 (500)
Jan Pelc 74 (s), Patryk Michniak 90
żółta kartka Kacpra Maika nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Wisła Sandomierz 28 sierpnia, 17:00 (600)
Patryk Wilk 11 (k), Krzysztof Zawiślak 82
Hetman Zamość 4-0 Podlasie Biała Podlaska 28 sierpnia, 17:00 (1350)
Paweł Myśliwiecki 16, 52, Rafał Kursa 42, Kamil Oziemczuk 79
Stal Kraśnik 0-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 28 sierpnia, 17:00
Wiktor Kłos 6, Nika Chaczidze 65
Motor Lublin 2-1 Podhale Nowy Targ 28 sierpnia, 19:00 (1504)
Sławomir Duda 49, Michał Paluch 86 - Mateusz Mianowany 45 (k)
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Avia Świdnik 28 sierpnia, 17:00
Artur Renkowski 22, 50 - Wojciech Białek 72 (k)
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Dawid Kuliga

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Chełmianka Chełm 2-2 Avia Świdnik 1 września, 15:00 (600)
Norbert Myszka 12, Wołodymyr Hładkyj 24 (k) - Damian Szpak 51, Wojciech Białek 90
Podhale Nowy Targ 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 31 sierpnia, 17:00 (100)
Tomasz Palonek 42, Marcin Mączka 82 - Mateusz Chyła 3
Podlasie Biała Podlaska 1-5 Stal Kraśnik 31 sierpnia, 17:00
Tomasz Nieścieruk 78 - Rafał Król 5, 47, Kamil Król 83, Władysław Kudriawcew 86, Kacper Nastałek 87
na stadionie PSW
Wisła Sandomierz 3-3 Hetman Zamość 1 września, 17:00 (600)
Dariusz Brągiel 8, Jarosław Piątkowski 46, Marcin Sudy 87 - Kamil Oziemczuk 41, 78 (k), Marcel Tyl 45 (s)
Jutrzenka Giebułtów 1-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 31 sierpnia, 12:00 (200)
Kacper Ziółkowski 58 (s) - Marcin Kaczmarek 45, Bartłomiej Smuczyński 51, Jan Imiołek 90
w Zabierzowie
Sokół Sieniawa 1-0 Wisłoka Dębica 1 września, 17:00 (400)
Łukasz Skrzypek 90 (k)
Wisła Puławy 3-2 Hutnik Kraków 31 sierpnia, 17:00
Maciej Wojczuk 12, 25, Krystian Puton 71 (k) - Tomasz Ogar 81, Patryk Kołodziej 90
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Korona II Kielce 31 sierpnia, 17:00
Paweł Mróz 7 - Uroš Đuranović 51, Ivan Jukić 72
Motor Lublin 0-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 1 września, 18:00 (1553)

Kolejka 7 - 7-8 września

Korona II Kielce 2-0 Chełmianka Chełm 8 września, 16:00 (400)
Mateusz Sowiński 68, Dawid Lisowski 84
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Hutnik Kraków 1-1 Siarka Tarnobrzeg 7 września, 17:00 (800)
Krzysztof Świątek 18 - Kacper Józefiak 52
Wisłoka Dębica 4-2 Wisła Puławy 7 września, 16:00 (500)
Sebastian Fedan 25, 71, Michał Domański 84, Krzysztof Wrzosek 90 - Maciej Wojczuk 11, Łukasz Kacprzycki 67
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Sokół Sieniawa 5 września, 17:00 (500)
Tomasz Chałas 43
Hetman Zamość 2-0 Jutrzenka Giebułtów 7 września, 12:00 (850)
Paweł Myśliwiecki 53, 61
Stal Kraśnik 1-1 Wisła Sandomierz 8 września, 17:00 (300)
Jakub Czelej 45 - Patryk Wilk 82 (k)
Motor Lublin 4-1 Podlasie Biała Podlaska 25 września, 18:00 (1180)
Dominik Kunca 45, Michał Paluch 65, 81, Adam Nowak 90 - Tomasz Andrzejuk 18
w pierwotnym terminie (7 września, 17:00) w Białej Podlaskiej na stadionie PSW odwołany
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 7 września, 15:00 (400)
Avia Świdnik 1-0 Podhale Nowy Targ 7 września, 12:00 (400)
Mateusz Ozimek 90

Kolejka 8 - 14-15 września

Chełmianka Chełm 1-1 Podhale Nowy Targ 14 września, 16:00 (300)
Wołodymyr Hładkyj 59 - Lukáš Hruška 32
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Cezary Osuch
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-1 Avia Świdnik 15 września, 16:00
Wojciech Białek 43
w Przeworsku
Wisła Sandomierz 0-2 Motor Lublin 15 września, 16:00 (500)
Michał Grunt 47, Michał Paluch 90
czerwona kartka Szymona Pietrasa nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Jutrzenka Giebułtów 1-1 Stal Kraśnik 14 września, 12:00 (150)
Maciej Balawender 62 - Rafał Król 56
w Zabierzowie
Sokół Sieniawa 2-1 Hetman Zamość 15 września, 16:00 (450)
Sebastian Brocki 6, Bartłomiej Buczek 62 (k) - Paweł Myśliwiecki 40
Wisła Puławy 1-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 14 września, 16:00 (400)
Łukasz Kacprzycki 25 - Jakub Chrzanowski 88
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Wisłoka Dębica 14 września, 16:00
Adrian Gębalski 61 - Sebastian Fedan 90
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Tomasz Libera
Korona II Kielce 5-1 Hutnik Kraków 15 września, 13:00 (370)
Matej Pučko 21, Michał Żyro 58, 72, 84, Mateusz Sowiński 59 - Kamil Sobala 4
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Podlasie Biała Podlaska 16 października, 15:30 (300)
Mateusz Chyła 52 - Paweł Zabielski 45
w pierwotnym terminie (14 września, 16:00) w Białej Podlaskiej odwołany

Kolejka 9 - 21-22 września

Wisłoka Dębica 1-1 Korona II Kielce 21 września, 16:00 (650)
Michał Domański 33 - Wato Arweladze 7
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Siarka Tarnobrzeg 20 września, 19:29 (800)
Hetman Zamość 1-1 Wisła Puławy 21 września, 13:00
Bruno Wacławek 23 - Szymon Stanisławski 9
Stal Kraśnik 1-0 Sokół Sieniawa 22 września, 16:00 (300)
Rafał Król 66
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Wisła Sandomierz 21 września, 16:00
Tomasz Wojcinowicz 45
Avia Świdnik 4-2 Podlasie Biała Podlaska 21 września, 16:00 (400)
Wojciech Białek 27 (k), 44, 85, Arkadiusz Górka 72 - Kamil Dmowski 55, Karol Buzun 69
Podhale Nowy Targ 1-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 20 września, 16:00 (300)
Daniel Barbus 19 - Krystian Wrona 12, Wiktor Kłos 81
Chełmianka Chełm 2-3 Hutnik Kraków 21 września, 15:00 (300)
Norbert Myszka 63, Wołodymyr Hładkyj 82 - Krzysztof Świątek 28, 54, Mateusz Gamrot 83 (k)
Jutrzenka Giebułtów 1-0 Motor Lublin 21 września, 12:00 (150)
Krzysztof Michalec 25
w Zabierzowie

Kolejka 10 - 28-29 września

Chełmianka Chełm 1-4 Wólczanka Wólka Pełkińska 29 września, 15:00 (350)
Patryk Czułowski 28 - Krzysztof Pietluch 7, 14, Michał Wołos 65 (s), Mateusz Podstolak 86
Podlasie Biała Podlaska 2-2 Podhale Nowy Targ 28 września, 14:00 (300)
Jarosław Kosieradzki 27, Paweł Zabielski 90 - Tomasz Palonek 53, Damian Lepiarz 90
na stadionie ZWWF
Wisła Sandomierz 0-2 Avia Świdnik 29 września, 16:00 (300)
Wojciech Białek 56, Dominik Maluga 90
Jutrzenka Giebułtów 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 28 września, 12:00 (100)
Maciej Balawender 15 - Bartosz Ciborowski 5
w Zabierzowie
Sokół Sieniawa 0-0 Motor Lublin 29 września, 16:00 (400)
Wisła Puławy 0-1 Stal Kraśnik 28 września, 16:00
Rafał Król 59
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Hetman Zamość 28 września, 16:00 (1432)
Patryk Kapuściński 59, Krzysztof Ropski 87
Korona II Kielce 1-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 28 września, 13:00 (650)
Artur Piróg 32
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Hutnik Kraków 0-0 Wisłoka Dębica 29 września, 15:00 (949)

Kolejka 11 - 5-6 października

Wisłoka Dębica 3-0 Chełmianka Chełm 6 października, 15:30 (600)
Dawid Sojda 10, 64, Damian Lubera 61
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Hutnik Kraków 5 października, 15:00 (350)
Tomasz Chałas 35, Fabian Burzyński 43 - Kamil Sobala 16, Arkadiusz Garzeł 73
Hetman Zamość 2-3 Korona II Kielce 6 października, 15:00
Michał Skiba 52, Kamil Oziemczuk 85 (k) - Zvonimir Petrović 29, Oskar Sewerzyński 53, Artur Piróg 71
Stal Kraśnik 0-0 Siarka Tarnobrzeg 6 października, 15:00 (500)
Motor Lublin 4-1 Wisła Puławy 5 października, 17:00 (1489)
Dominik Kunca 20, Michał Paluch 41, 72, Kamil Kumoch 88 - Krystian Puton 18
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Sokół Sieniawa 5 października, 15:00 (200)
Dominik Ochał 50, Sebastian Brocki 63
Avia Świdnik 1-1 Jutrzenka Giebułtów 5 października, 13:00
Wojciech Białek 25 - Rafał Domaradzki 16
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Kamil Czarnecki
Podhale Nowy Targ 1-0 Wisła Sandomierz 5 października, 15:00 (100)
Marcin Mączka 28
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-2 Podlasie Biała Podlaska 5 października, 14:00 (200)
Krzysztof Pietluch 50 (k), Wołodymyr Chorolśkyj 90 - Paweł Zabielski 45, 60
w Przeworsku

Kolejka 12 - 12-13 października

Chełmianka Chełm 2-2 Podlasie Biała Podlaska 12 października, 15:00 (400)
Patryk Czułowski 58, 77 - Paweł Zabielski 3, Olaf Martynek 8
Wisła Sandomierz 0-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 12 października, 15:00 (200)
Jutrzenka Giebułtów 0-0 Podhale Nowy Targ 12 października, 12:00 (200)
w Zabierzowie
Sokół Sieniawa 2-2 Avia Świdnik 13 października, 15:00 (450)
Kacper Drelich 7 (k), Bartłomiej Buczek 66 (k) - Piotr Prędota 27, Damian Szpak 63
Wisła Puławy 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 12 października, 15:00
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Motor Lublin 12 października, 15:00
Bartłomiej Wiktor 15 - Tomasz Swędrowski 40, Michał Paluch 68
Korona II Kielce 0-2 Stal Kraśnik 13 października, 13:00
Rafał Król 45 (k), Arkadiusz Maj 54
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Hutnik Kraków 2-0 Hetman Zamość 12 października, 15:00 (517)
Dawid Linca 44, Tomasz Jaklik 90
Wisłoka Dębica 2-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 12 października, 15:30 (700)
Damian Lubera 9, Sebastian Fedan 78

Kolejka 13 - 19-20 października

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 Chełmianka Chełm 19 października, 15:00 (400)
Jakub Chrzanowski 6, 21, Tomasz Chałas 38
Hetman Zamość 0-2 Wisłoka Dębica 19 października, 15:00 (700)
Dawid Sojda 82, Kamil Rębisz 90
Stal Kraśnik 2-3 Hutnik Kraków 20 października, 15:00
Kamil Król 9, 36 - Tomasz Kurek 51, Patryk Kołodziej 71, 79
Motor Lublin 4-4 Korona II Kielce 19 października, 17:00 (2078)
Michał Paluch 28, Piotr Ceglarz 33, 45, Tomasz Swędrowski 52 - Artur Piróg 8, 67, Rodrigo Zalazar 15 (k), Mateusz Sowiński 44
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Siarka Tarnobrzeg 20 października, 15:00 (400)
Paweł Mróz 20, Krzysztof Ropski 45
Avia Świdnik 0-1 Wisła Puławy 19 października, 15:00 (500)
Krystian Puton 45 (k)
Podhale Nowy Targ 2-1 Sokół Sieniawa 19 października, 14:00 (100)
Maciej Tonia 21, Dariusz Zapotoczny 62 - Bartłomiej Buczek 70 (k)
Wólczanka Wólka Pełkińska 4-3 Jutrzenka Giebułtów 19 października, 14:00 (200)
Krzysztof Pietluch 6, 38 (k), 74 (k), Krystian Wrona 86 - Maciej Balawender 21, Mateusz Zając 40, Dawid Litewka 52
w Przeworsku
Podlasie Biała Podlaska 0-6 Wisła Sandomierz 19 października, 15:00
Mirosław Kmiotek 24, Witalij Dachnowśkyj 42, 55, 86 (k), Marcel Tyl 66, Krzysztof Zawiślak 75
na stadionie ZWWF

Kolejka 14 - 26-27 października

Chełmianka Chełm 0-1 Wisła Sandomierz 26 października, 15:00 (300)
Jarosław Piątkowski 71
Jutrzenka Giebułtów 1-0 Podlasie Biała Podlaska 26 października, 12:00 (100)
Rafał Domaradzki 17
w Zabierzowie
Sokół Sieniawa 2-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 27 października, 14:00 (500)
Bartłomiej Buczek 65 (k), 72 - Krzysztof Pietluch 45 (k), Wołodymyr Chorolśkyj 49
Wisła Puławy 0-3 Podhale Nowy Targ 26 października, 15:00
Damian Mrówka 5, 72, Damian Lepiarz 67
Siarka Tarnobrzeg 2-2 Avia Świdnik 26 października, 14:00 (300)
Krzysztof Ropski 22, Bartosz Sulkowski 81 - Patryk Kapuściński 33 (s), Sebastian Głaz 50
Korona II Kielce 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski 27 października, 13:00 (400)
Matej Pučko 20 - Radosław Kursa 74, Michał Sadowski 90
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Hutnik Kraków 1-0 Motor Lublin 26 października, 15:00 (850)
Patryk Kołodziej 86
Wisłoka Dębica 1-0 Stal Kraśnik 26 października, 14:00 (750)
Dominik Cabała 3
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Hetman Zamość 26 października, 15:00 (550)
w 90. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Jakub Chrzanowski

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Hetman Zamość 0-0 Chełmianka Chełm 2 listopada, 14:00
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Jakub Szymkowiak
Stal Kraśnik 1-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 listopada, 14:00
Rafał Król 90 - Tomasz Chałas 22
Motor Lublin 1-0 Wisłoka Dębica 2 listopada, 17:00 (1847)
Michał Grunt 80
Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Hutnik Kraków 3 listopada, 12:00 (400)
Patryk Szymala 47 - Kamil Sobala 11, Krzysztof Świątek 43
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Patryk Szymala
Avia Świdnik 2-1 Korona II Kielce 2 listopada, 14:00 (450)
Wojciech Białek 6 (k), 76 - Mateusz Sowiński 87 (k)
Podhale Nowy Targ 5-1 Siarka Tarnobrzeg 2 listopada, 14:00 (200)
Dariusz Zapotoczny 44, Damian Lepiarz 58, 60, 69 (k), Tomasz Palonek 82 - Adrian Gębalski 78 (k)
Podlasie Biała Podlaska 2-2 Sokół Sieniawa 2 listopada, 14:00 (150)
Tomasz Andrzejuk 58, Olaf Martynek 78 - Bartłomiej Buczek 11 (k), Dominik Ochał 14
na stadionie ZWWF / żółta kartka Pawła Zabielskiego nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Wisła Sandomierz 1-0 Jutrzenka Giebułtów 3 listopada, 14:00 (250)
Jarosław Piątkowski 81
Wisła Puławy 0-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 2 listopada, 14:30
Krzysztof Pietluch 66
w 90. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Rafał Kiczuk

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Chełmianka Chełm 0-1 Jutrzenka Giebułtów 10 listopada, 14:00
Krzysztof Michalec 24
Sokół Sieniawa 0-0 Wisła Sandomierz 10 listopada, 14:00 (250)
Wisła Puławy 2-0 Podlasie Biała Podlaska 9 listopada, 14:00
Rafał Kiczuk 54, Krystian Puton 67
Siarka Tarnobrzeg 2-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 9 listopada, 14:00 (800)
Krzysztof Ropski 48, 53 - Michał Bury 19, Krystian Wrona 50, Wołodymyr Chorolśkyj 90
Korona II Kielce 4-3 Podhale Nowy Targ 9 listopada, 13:00 (100)
Jakub Górski 2, Ernest Jopkiewicz 9, Michał Dziubek 37, Mateusz Sowiński 42 - Tomasz Palonek 14, Marek Mizia 47, 50
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Hutnik Kraków 3-3 Avia Świdnik 9 listopada, 13:00 (847)
Przemysław Antoniak 50, 90, Patryk Kołodziej 90 - Dominik Maluga 2, Wojciech Białek 11, Piotr Prędota 60
Wisłoka Dębica 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski 9 listopada, 14:00 (750)
Damian Łanucha 13, Łukasz Siedlik 63
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Motor Lublin 9 listopada, 16:00 (1000)
Tomasz Swędrowski 48
Hetman Zamość 1-1 Stal Kraśnik 10 listopada, 13:00
Paweł Myśliwiecki 45 - Kamil Król 4
żółta kartka Dawida Skoczylasa nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Stal Kraśnik 0-0 Chełmianka Chełm 17 listopada, 13:00
Motor Lublin 4-1 Hetman Zamość 16 listopada, 17:00 (2443)
Dominik Kunca 16, 44, 71, Sławomir Duda 20 - Kamil Oziemczuk 53 (k)
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 16 listopada, 13:00
Jakub Chrzanowski 37 (k)
Avia Świdnik 1-0 Wisłoka Dębica 16 listopada, 13:00 (400)
Piotr Prędota 60
Podhale Nowy Targ 1-2 Hutnik Kraków 16 listopada, 13:00 (228)
Jarosław Potoniec 44 - Filip Handzlik 18, Przemysław Antoniak 24
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-0 Korona II Kielce 16 listopada, 13:00 (500)
Dawid Olejarka 51, Krzysztof Pietluch 78
w Przeworsku
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Siarka Tarnobrzeg 16 listopada, 13:00
Krzysztof Ropski 72
na stadionie ZWWF
Wisła Sandomierz 0-1 Wisła Puławy 17 listopada, 13:00 (300)
Szymon Stanisławski 69
Jutrzenka Giebułtów 0-1 Sokół Sieniawa 16 listopada, 12:00 (200)
Kacper Drelich 80
w Zabierzowie

Kolejka 18 - 23-24 listopada

Chełmianka Chełm 0-0 Sokół Sieniawa 23 listopada, 13:00 (200)
Jutrzenka Giebułtów 0-3 Wisła Puławy 23 listopada, 13:00 (80)
Michał Zuber 50, Łukasz Kacprzycki 65, Rafał Kiczuk 90
w Zabierzowie
Wisła Sandomierz 2-0 Siarka Tarnobrzeg 23 listopada, 13:00 (350)
Krzysztof Zawiślak 67, Dariusz Brągiel 84
Podlasie Biała Podlaska 0-2 Korona II Kielce 23 listopada, 12:00
Kacper Rogoziński 67, Nemanja Miletić 75
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-0 Hutnik Kraków 23 listopada, 13:00 (600)
w Przeworsku
Podhale Nowy Targ 2-1 Wisłoka Dębica 23 listopada, 13:00 (150)
Dawid Dynarek 22 (k), Dominik Cabała 33 (s) - Krzysztof Wrzosek 90
Avia Świdnik 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 23 listopada, 13:00
Sebastian Głaz 8 - Marcin Kaczmarek 18, Karol Worach 30
Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Hetman Zamość 23 listopada, 13:00 (100)
Rafał Nowak 16 - Paweł Myśliwiecki 73 (k), 82
Motor Lublin 2-1 Stal Kraśnik 23 listopada, 17:00 (1219)
Dariusz Łukasik 5, Tomasz Swędrowski 17 - Kamil Król 21

Kolejka 19 - 7-8 marca

Motor Lublin - Chełmianka Chełm 7 marca, 17:00
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 8 marca, 14:00
Hetman Zamość - Avia Świdnik 7 marca, 14:30
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podhale Nowy Targ 7 marca, 14:00
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 7 marca, 15:00
Hutnik Kraków - Podlasie Biała Podlaska 7 marca, 15:00
Korona II Kielce - Wisła Sandomierz 8 marca, 14:00
Siarka Tarnobrzeg - Jutrzenka Giebułtów 7 marca, 14:00
Wisła Puławy - Sokół Sieniawa 7 marca, 15:00

Kolejka 20 - 14-15 marca

Chełmianka Chełm - Wisła Puławy 14 marca, 14:00
Sokół Sieniawa - Siarka Tarnobrzeg 15 marca, 15:00
Jutrzenka Giebułtów - Korona II Kielce 14 marca, 12:00
Wisła Sandomierz - Hutnik Kraków 15 marca, 13:00
Podlasie Biała Podlaska - Wisłoka Dębica 14 marca, 13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 14 marca, 14:00
Podhale Nowy Targ - Hetman Zamość 14 marca, 14:00
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 14 marca, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Motor Lublin 14 marca, 15:00

Kolejka 21 - 21-22 marca

Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm 21 marca, 15:00
Motor Lublin - Avia Świdnik 21 marca, 15:00
Stal Kraśnik - Podhale Nowy Targ 22 marca, 15:00
Hetman Zamość - Wólczanka Wólka Pełkińska 22 marca, 15:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podlasie Biała Podlaska 21 marca, 14:00
Wisłoka Dębica - Wisła Sandomierz 21 marca, 15:00
Hutnik Kraków - Jutrzenka Giebułtów 21 marca, 15:30
Korona II Kielce - Sokół Sieniawa 22 marca, 15:30
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 21 marca, 14:00

Kolejka 22 - 28-29 marca

Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg 28 marca, 14:30
Wisła Puławy - Korona II Kielce 28 marca, 15:00
Sokół Sieniawa - Hutnik Kraków 29 marca, 16:00
Jutrzenka Giebułtów - Wisłoka Dębica 28 marca, 12:00
Wisła Sandomierz - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 29 marca, 15:00
Podlasie Biała Podlaska - Hetman Zamość 28 marca, 14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Kraśnik 28 marca, 15:00
Podhale Nowy Targ - Motor Lublin 28 marca, 15:00
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 28 marca, 15:00

Kolejka 23 - 4-5 kwietnia

Wólczanka Wólka Pełkińska - Motor Lublin 4 kwietnia, 16:00
Avia Świdnik - Chełmianka Chełm 4 kwietnia, 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ 4 kwietnia, 16:00
Stal Kraśnik - Podlasie Biała Podlaska 5 kwietnia, 16:00
Hetman Zamość - Wisła Sandomierz 4 kwietnia, 16:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Jutrzenka Giebułtów 4 kwietnia, 16:00
Wisłoka Dębica - Sokół Sieniawa 4 kwietnia, 16:30
Hutnik Kraków - Wisła Puławy 4 kwietnia, 16:00
Korona II Kielce - Siarka Tarnobrzeg 5 kwietnia, 13:00

Kolejka 24 - 11 kwietnia

Chełmianka Chełm - Korona II Kielce 11 kwietnia, 16:00
Siarka Tarnobrzeg - Hutnik Kraków 11 kwietnia, 16:00
Wisła Puławy - Wisłoka Dębica 9 kwietnia, 18:00
Sokół Sieniawa - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 12 kwietnia, 16:00
Jutrzenka Giebułtów - Hetman Zamość
Wisła Sandomierz - Stal Kraśnik 11 kwietnia, 16:00
Podlasie Biała Podlaska - Motor Lublin 11 kwietnia, 12:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Orlęta Radzyń Podlaski 11 kwietnia, 13:00
Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 18-19 kwietnia

Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 19 kwietnia, 15:00
Podhale Nowy Targ - Chełmianka Chełm 18 kwietnia, 16:30
Avia Świdnik - Wólczanka Wólka Pełkińska 18 kwietnia, 16:00
Motor Lublin - Wisła Sandomierz 18 kwietnia, 18:00
Stal Kraśnik - Jutrzenka Giebułtów 19 kwietnia, 16:00
Hetman Zamość - Sokół Sieniawa 18 kwietnia, 16:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Puławy 18 kwietnia, 16:00
Wisłoka Dębica - Siarka Tarnobrzeg 18 kwietnia, 17:00
Hutnik Kraków - Korona II Kielce 18 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 - 25-26 kwietnia

Hutnik Kraków - Chełmianka Chełm 25 kwietnia, 17:00
Motor Lublin - Jutrzenka Giebułtów 26 kwietnia, 18:00
Korona II Kielce - Wisłoka Dębica 26 kwietnia, 13:00
Siarka Tarnobrzeg - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 25 kwietnia, 16:00
Wisła Puławy - Hetman Zamość 25 kwietnia, 17:00
Sokół Sieniawa - Stal Kraśnik 26 kwietnia, 16:00
Wisła Sandomierz - Orlęta Radzyń Podlaski 26 kwietnia, 16:00
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 25 kwietnia, 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Podhale Nowy Targ 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 27 - 2-3 maja

Wólczanka Wólka Pełkińska - Chełmianka Chełm 2 maja, 17:00
Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska 2 maja, 17:00
Avia Świdnik - Wisła Sandomierz 1 maja, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Jutrzenka Giebułtów 2 maja, 12:00
Motor Lublin - Sokół Sieniawa 2 maja, 18:00
Stal Kraśnik - Wisła Puławy 3 maja, 17:00
Hetman Zamość - Siarka Tarnobrzeg
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Korona II Kielce
Wisłoka Dębica - Hutnik Kraków 3 maja, 17:00

Kolejka 28 - 9-10 maja

Chełmianka Chełm - Wisłoka Dębica 9 maja, 17:00
Hutnik Kraków - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 maja, 17:00
Korona II Kielce - Hetman Zamość 10 maja, 13:00
Siarka Tarnobrzeg - Stal Kraśnik 9 maja, 17:00
Wisła Puławy - Motor Lublin 9 maja, 19:00
Sokół Sieniawa - Orlęta Radzyń Podlaski
Jutrzenka Giebułtów - Avia Świdnik 9 maja, 12:00
Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ 10 maja, 17:00
Podlasie Biała Podlaska - Wólczanka Wólka Pełkińska 9 maja, 16:00

Kolejka 29 - 13 maja

Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm 13 maja, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Sandomierz 13 maja, 17:30
Podhale Nowy Targ - Jutrzenka Giebułtów 13 maja, 17:30
Avia Świdnik - Sokół Sieniawa 13 maja, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Puławy 13 maja, 17:00
Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg 13 maja, 19:00
Stal Kraśnik - Korona II Kielce 13 maja, 17:00
Hetman Zamość - Hutnik Kraków 13 maja, 17:30
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisłoka Dębica 13 maja, 17:00

Kolejka 30 - 16-17 maja

Chełmianka Chełm - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 maja, 15:00
Wisłoka Dębica - Hetman Zamość 16 maja, 17:30
Hutnik Kraków - Stal Kraśnik 17 maja, 17:00
Korona II Kielce - Motor Lublin 17 maja, 13:00
Siarka Tarnobrzeg - Orlęta Radzyń Podlaski 16 maja, 17:00
Wisła Puławy - Avia Świdnik 17 maja, 17:00
Sokół Sieniawa - Podhale Nowy Targ 17 maja, 17:00
Jutrzenka Giebułtów - Wólczanka Wólka Pełkińska 16 maja, 13:00
Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska 17 maja, 17:00

Kolejka 31 - 23-24 maja

Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm 24 maja, 17:00
Podlasie Biała Podlaska - Jutrzenka Giebułtów 23 maja, 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Sokół Sieniawa 23 maja, 17:30
Podhale Nowy Targ - Wisła Puławy 23 maja, 17:30
Avia Świdnik - Siarka Tarnobrzeg 23 maja, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Korona II Kielce 23 maja, 17:00
Motor Lublin - Hutnik Kraków 22 maja, 19:00
Stal Kraśnik - Wisłoka Dębica 24 maja, 17:00
Hetman Zamość - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 23 maja, 17:30

Kolejka 32 - 30-31 maja

Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Puławy 30 maja, 17:30
Chełmianka Chełm - Hetman Zamość 30 maja, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Kraśnik 30 maja, 17:00
Wisłoka Dębica - Motor Lublin 30 maja, 17:30
Hutnik Kraków - Orlęta Radzyń Podlaski 30 maja, 13:00
Korona II Kielce - Avia Świdnik 31 maja, 13:00
Siarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ 30 maja, 17:00
Sokół Sieniawa - Podlasie Biała Podlaska 31 maja, 17:00
Jutrzenka Giebułtów - Wisła Sandomierz 30 maja, 12:00

Kolejka 33 - 6-7 czerwca

Jutrzenka Giebułtów - Chełmianka Chełm 6 czerwca, 17:30
Wisła Sandomierz - Sokół Sieniawa 6 czerwca, 17:30
Podlasie Biała Podlaska - Wisła Puławy 6 czerwca, 17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska - Siarka Tarnobrzeg 6 czerwca, 17:30
Podhale Nowy Targ - Korona II Kielce 6 czerwca, 17:30
Avia Świdnik - Hutnik Kraków 6 czerwca, 11:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 6 czerwca, 17:30
Motor Lublin - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6 czerwca, 17:30
Stal Kraśnik - Hetman Zamość 6 czerwca, 17:30

Kolejka 34 - 13-14 czerwca

Chełmianka Chełm - Stal Kraśnik 13 czerwca, 17:30
Hetman Zamość - Motor Lublin 13 czerwca, 17:30
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski 13 czerwca, 17:30
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 13 czerwca, 17:30
Hutnik Kraków - Podhale Nowy Targ 13 czerwca, 17:30
Korona II Kielce - Wólczanka Wólka Pełkińska 13 czerwca, 17:30
Siarka Tarnobrzeg - Podlasie Biała Podlaska 13 czerwca, 17:30
Wisła Puławy - Wisła Sandomierz 13 czerwca, 17:30
Sokół Sieniawa - Jutrzenka Giebułtów 14 czerwca, 17:30

II liga 2019/2020

III liga 2019/2020 (I)
III liga 2019/2020 (II)
III liga 2019/2020 (III)

IV liga 2019/2020 (lubelska)
IV liga 2019/2020 (małopolska (wschód))
IV liga 2019/2020 (małopolska (zachód))
IV liga 2019/2020 (podkarpacka)
IV liga 2019/2020 (świętokrzyska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas