[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2019/2020, grupa: małopolska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cracovia II 17 41 13 2 2 50-13 8 0 0 17-2 5 2 2 33-11
2.  Wiślanie Jaśkowice 17 39 12 3 2 39-16 8 1 0 27-7 4 2 2 12-9
3.  Wisła II Kraków 17 36 12 0 5 38-20 7 0 0 19-4 5 0 5 19-16
4.  Pcimianka Pcim 17 35 11 2 4 34-22 6 1 2 21-11 5 1 2 13-11
5.  Orzeł Ryczów 17 28 8 4 5 32-24 5 0 4 12-8 3 4 1 20-16 2 4 1 1 0 3-2
6.  Dalin Myślenice 17 28 7 7 3 38-17 3 5 1 17-9 4 2 2 21-8 2 3 1 0 1 7-3
7.  Słomniczanka Słomniki 17 28 8 4 5 28-29 5 1 3 12-12 3 3 2 16-17 2 1 0 1 1 2-7
8.  Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 17 27 8 3 6 35-32 3 2 3 14-18 5 1 3 21-14
9.  Beskid Andrychów 17 26 7 5 5 31-22 4 3 1 23-10 3 2 4 8-12
10.  MKS Trzebinia 17 24 6 6 5 23-19 3 3 3 15-13 3 3 2 8-6
11.  Unia Oświęcim 17 21 6 3 8 28-31 1 2 5 8-14 5 1 3 20-17
12.  Clepardia Kraków 17 20 6 2 9 26-40 3 1 4 18-21 3 1 5 8-19
13.  Strażak Rajsko 17 17 5 2 10 24-39 3 2 3 14-12 2 0 7 10-27
14.  Czarni Staniątki 17 16 5 1 11 21-33 3 0 5 8-15 2 1 6 13-18
15.  LKS Jawiszowice 17 14 4 2 11 29-51 2 1 6 16-33 2 1 5 13-18
16.  Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 17 11 2 5 10 15-34 0 3 5 7-17 2 2 5 8-17 1 3 1 0 0 3-1
17.  Sokół Kocmyrzów Baranówka 17 11 3 2 12 25-39 2 2 6 19-23 1 0 6 6-16 1 0 0 0 1 1-3
18.  Skawinka Skawina 17 10 3 1 13 13-48 3 0 6 11-22 0 1 7 2-26
Do rozgrywek zostały dokooptowane nowe drużyny: Cracovia II i Wisła II Kraków.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Cracovia II    2-1 3-1 3-0 1-0 2-0 2-0 1-0 3-0 
 2 Wiślanie Jaśkowice    3-2 1-0 3-3 3-0 4-0 5-0 2-1 2-1 4-0* 
 3 Wisła II Kraków3-2     1-0 4-0 3-0 2-0 3-2 3-0* 
 4 Pcimianka Pcim0-1 2-1     3-3 2-3 1-0 3-1 5-2 3-0 2-0 
 5 Orzeł Ryczów0-2 0-1     3-0 0-2 2-1 1-0 3-1 0-1 3-0 
 6 Dalin Myślenice1-1 4-2 0-0 1-2     2-2 0-0 5-0 2-2 2-0 
 7 Słomniczanka Słomniki1-0 3-2 0-1 1-1 1-6     1-0 0-1 4-1 1-0 
 8 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)0-6 2-2 1-1     1-2 0-3 4-2 3-2 3-0 
 9 Beskid Andrychów2-3 2-0 2-2     1-1 4-1 3-3 4-0 5-0 
 10 MKS Trzebinia1-1 1-3 0-2     2-1 0-1 2-0 5-1 2-2 2-2 
 11 Unia Oświęcim1-3 0-3 1-2 2-5 0-0 0-0 0-1     4-0 
 12 Clepardia Kraków1-6 2-1 2-3 3-3 1-3     3-1 2-4 4-0 
 13 Strażak Rajsko2-2 0-3 1-3 1-4 3-0 0-0     3-0 4-0* 
 14 Czarni Staniątki0-4 3-0* 0-4 3-2 0-1 0-1     0-3 2-0 
 15 LKS Jawiszowice1-10 0-2 2-3 2-5 3-4 0-3* 2-2 2-1     4-3 
 16 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie1-1 1-3 2-3 0-3 1-3 1-1 0-2 1-1     
 17 Sokół Kocmyrzów Baranówka1-3 3-0* 2-0 2-3 3-3 0-0 2-4 2-3 3-4 1-3     
 18 Skawinka Skawina0-3* 3-2 2-6 2-3 1-2 0-3 2-0 1-0 0-3*     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Wiślanie Jaśkowice 3-2 Wisła II Kraków 10 sierpnia, 15:00
Dalin Myślenice 2-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 10 sierpnia, 17:00
Słomniczanka Słomniki 4-1 Strażak Rajsko 10 sierpnia, 13:00
MKS Trzebinia 2-0 Czarni Staniątki 10 sierpnia, 17:00
Unia Oświęcim 1-3 Cracovia II 10 sierpnia, 17:00
Orzeł Ryczów 2-1 Clepardia Kraków 11 sierpnia, 17:00
LKS Jawiszowice 0-3 Beskid Andrychów 11 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Pcimianka Pcim 2-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 11 sierpnia, 16:30
Skawinka Skawina 1-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Wisła II Kraków 1-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 14 sierpnia, 17:30
na stadionie Orła Piaski Wielkie; Wisła II gospodarzem
Beskid Andrychów 2-0 Pcimianka Pcim 14 sierpnia, 17:30
Clepardia Kraków 2-4 LKS Jawiszowice 15 sierpnia, 11:00
Cracovia II 3-0 Orzeł Ryczów 15 sierpnia, 12:00
na stadionie Orła Piaski Wielkie
Czarni Staniątki 3-2 Unia Oświęcim 15 sierpnia, 17:00
w Wieliczce; na stadionie Górnika
Strażak Rajsko 0-0 MKS Trzebinia 15 sierpnia, 17:00
Skawinka Skawina 3-2 Słomniczanka Słomniki 15 sierpnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 21 sierpnia, 17:30
Wiślanie Jaśkowice 1-0 Dalin Myślenice 14 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Dalin Myślenice 4-2 Wisła II Kraków 17 sierpnia, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-1 Wiślanie Jaśkowice 18 sierpnia, 14:00
Słomniczanka Słomniki 1-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 18 sierpnia, 17:00
MKS Trzebinia 2-2 Skawinka Skawina 18 sierpnia, 17:00
Unia Oświęcim 4-0 Strażak Rajsko 18 sierpnia, 17:30
Orzeł Ryczów 1-0 Czarni Staniątki 18 sierpnia, 17:00
LKS Jawiszowice 1-10 Cracovia II 18 sierpnia, 17:00
Pcimianka Pcim 3-1 Clepardia Kraków 18 sierpnia, 16:30
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-2 Beskid Andrychów 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Wisła II Kraków 4-0 Beskid Andrychów 25 sierpnia, 11:00
w Myślenicach
Clepardia Kraków 3-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 24 sierpnia, 11:00
Cracovia II 3-1 Pcimianka Pcim 24 sierpnia, 12:00
na stadionie Orła Piaski Wielkie
Czarni Staniątki 0-3 LKS Jawiszowice 25 sierpnia, 17:00
w Wieliczce; na stadionie Górnika
Strażak Rajsko 1-4 Orzeł Ryczów 24 sierpnia, 17:00
Skawinka Skawina 2-3 Unia Oświęcim 24 sierpnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-4 MKS Trzebinia 24 sierpnia, 17:00
Wiślanie Jaśkowice 3-3 Słomniczanka Słomniki 24 sierpnia, 11:00
Dalin Myślenice 2-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 24 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 28 sierpnia

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-3 Wisła II Kraków 28 sierpnia, 17:00
Słomniczanka Słomniki 1-6 Dalin Myślenice 28 sierpnia, 17:00
MKS Trzebinia 1-1 Wiślanie Jaśkowice 28 sierpnia, 17:00
Orzeł Ryczów 3-0 Skawinka Skawina 28 sierpnia, 17:00
LKS Jawiszowice 2-1 Strażak Rajsko 28 sierpnia, 17:00
Pcimianka Pcim 5-2 Czarni Staniątki 28 sierpnia, 17:30
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-6 Cracovia II 28 sierpnia, 17:00
Beskid Andrychów 4-1 Clepardia Kraków 28 sierpnia, 17:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-3 Unia Oświęcim 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Wisła II Kraków 3-0 Clepardia Kraków 1 września, 11:00
w Myślenicach
Cracovia II 1-0 Beskid Andrychów 31 sierpnia, 12:00
na stadionie Orła Piaski Wielkie
Czarni Staniątki 0-4 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 31 sierpnia, 17:00
w Wieliczce; na stadionie Górnika
Strażak Rajsko 1-3 Pcimianka Pcim 31 sierpnia, 17:00
Skawinka Skawina 2-0 LKS Jawiszowice 1 września, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-3 Orzeł Ryczów 1 września, 11:00
Wiślanie Jaśkowice 4-0 Unia Oświęcim 31 sierpnia, 11:00
Dalin Myślenice 0-0 MKS Trzebinia 31 sierpnia, 12:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-3 Słomniczanka Słomniki 1 września, 16:00

Kolejka 7 - 7-8 września

Słomniczanka Słomniki 3-2 Wisła II Kraków 7 września, 17:00
MKS Trzebinia 2-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 7 września, 17:00
Unia Oświęcim 0-0 Dalin Myślenice 7 września, 12:00
Orzeł Ryczów 0-2 Wiślanie Jaśkowice 7 września, 17:00
LKS Jawiszowice 4-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 7 września, 17:00
Pcimianka Pcim 2-0 Skawinka Skawina 8 września, 11:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 4-2 Strażak Rajsko 8 września, 12:00
Beskid Andrychów 3-3 Czarni Staniątki 11 września, 17:00
w pierwotnym terminie (7 września) odwołany z powodu obchodów 100-lecia Beskidu
Clepardia Kraków 1-6 Cracovia II 7 września, 11:00

Kolejka 8 - 14-15 września

Wisła II Kraków 3-2 Cracovia II 15 września, 13:00
Czarni Staniątki 0-1 Clepardia Kraków 14 września, 16:00
w Wieliczce; na stadionie Górnika
Strażak Rajsko 3-0 Beskid Andrychów 14 września, 17:00
Skawinka Skawina 2-6 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 14 września, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-3 Pcimianka Pcim 15 września, 16:00
Wiślanie Jaśkowice 2-1 LKS Jawiszowice 13 września, 17:00
Dalin Myślenice 1-2 Orzeł Ryczów 14 września, 16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-3 Unia Oświęcim 15 września, 16:00
Słomniczanka Słomniki 0-1 MKS Trzebinia 14 września, 11:00

Kolejka 9 - 21-22 września

MKS Trzebinia 1-3 Wisła II Kraków 21 września, 16:00
Unia Oświęcim 0-0 Słomniczanka Słomniki 22 września, 12:00
Orzeł Ryczów 0-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 21 września, 16:00
LKS Jawiszowice 2-5 Dalin Myślenice 21 września, 16:30
Pcimianka Pcim 0-1 Wiślanie Jaśkowice 22 września, 16:30
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 22 września, 11:00
Beskid Andrychów 5-0 Skawinka Skawina 21 września, 16:00
Clepardia Kraków 3-1 Strażak Rajsko 21 września, 11:00
Cracovia II 2-0 Czarni Staniątki 21 września, 16:30
na stadionie Orła Piaski Wielkie

Kolejka 10 - 28-29 września

Wisła II Kraków 3-2 Czarni Staniątki 29 września, 11:00
w Myślenicach
Strażak Rajsko 2-2 Cracovia II 28 września, 16:00
Skawinka Skawina 1-2 Clepardia Kraków 28 września, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-0 Beskid Andrychów 28 września, 16:00
Wiślanie Jaśkowice 3-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 28 września, 11:00
Dalin Myślenice 0-0 Pcimianka Pcim 28 września, 16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-1 LKS Jawiszowice 29 września, 13:00
Słomniczanka Słomniki 1-1 Orzeł Ryczów 28 września, 16:00
MKS Trzebinia 2-1 Unia Oświęcim 28 września, 11:00

Kolejka 11 - 5-6 października

Unia Oświęcim 0-3 Wisła II Kraków 5 października, 15:30
Orzeł Ryczów 0-2 MKS Trzebinia 6 października, 15:30
LKS Jawiszowice 3-4 Słomniczanka Słomniki 5 października, 15:30
Pcimianka Pcim 3-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6 października, 15:30
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-2 Dalin Myślenice 5 października, 15:30
Beskid Andrychów 2-3 Wiślanie Jaśkowice 5 października, 15:30
Clepardia Kraków 4-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 5 października, 11:00
Cracovia II 3-0 Skawinka Skawina 6 października, 12:00
na stadionie Orła Piaski Wielkie
Czarni Staniątki 0-1 Strażak Rajsko 6 października, 15:00
w Podłężu

Kolejka 12 - 12-13 października

Wisła II Kraków 2-0 Strażak Rajsko 13 października, 11:00
w Myślenicach
Skawinka Skawina 0-3 Czarni Staniątki 12 października, 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-3 Cracovia II 12 października, 11:00
Wiślanie Jaśkowice 5-0 Clepardia Kraków 12 października, 11:00
Dalin Myślenice 2-2 Beskid Andrychów 12 października, 15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 12 października, 13:00
Słomniczanka Słomniki 0-1 Pcimianka Pcim 12 października, 15:00
MKS Trzebinia 5-1 LKS Jawiszowice 12 października, 11:00
Unia Oświęcim 2-5 Orzeł Ryczów 12 października, 15:00

Kolejka 13 - 19-20 października

Orzeł Ryczów 0-1 Wisła II Kraków 20 października, 15:00
LKS Jawiszowice 2-2 Unia Oświęcim 19 października, 15:00
Pcimianka Pcim 1-0 MKS Trzebinia 20 października, 15:30
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 Słomniczanka Słomniki 19 października, 15:00
Beskid Andrychów 4-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 19 października, 11:00
Clepardia Kraków 2-1 Dalin Myślenice 19 października, 11:00
Cracovia II 2-1 Wiślanie Jaśkowice 20 października, 12:00
na stadionie Orła Piaski Wielkie
Czarni Staniątki 2-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 20 października, 11:00
w Podłężu
Strażak Rajsko 4-0 Skawinka Skawina 19 października, 15:00
(wo)
na boisku 4-3

Kolejka 14 - 26-27 października

Wisła II Kraków 3-0 Skawinka Skawina 27 października, 11:00
(wo)
w Skawinie; Wisła II gospodarzem / na boisku 1-6
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-4 Strażak Rajsko 26 października, 15:00
Wiślanie Jaśkowice 2-1 Czarni Staniątki 26 października, 11:00
Dalin Myślenice 1-1 Cracovia II 26 października, 15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-1 Clepardia Kraków 27 października, 14:00
Słomniczanka Słomniki 1-0 Beskid Andrychów 26 października, 15:00
MKS Trzebinia 0-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 26 października, 15:00
Unia Oświęcim 1-2 Pcimianka Pcim 26 października, 15:00
Orzeł Ryczów 3-1 LKS Jawiszowice 27 października, 14:00

Kolejka 15 - 2-3 listopada

LKS Jawiszowice 0-2 Wisła II Kraków 2 listopada, 14:00
Pcimianka Pcim 3-3 Orzeł Ryczów 3 listopada, 14:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-3 Unia Oświęcim 3 listopada, 12:00
Beskid Andrychów 1-1 MKS Trzebinia 2 listopada, 14:00
Clepardia Kraków 2-3 Słomniczanka Słomniki 2 listopada, 11:00
Cracovia II 1-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2 listopada, 12:00
na stadionie Orła Piaski Wielkie
Czarni Staniątki 0-4 Dalin Myślenice 3 listopada, 13:00
w Podłężu
Strażak Rajsko 0-3 Wiślanie Jaśkowice 2 listopada, 14:00
Skawinka Skawina 0-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 3 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-3

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Wiślanie Jaśkowice 4-0 Skawinka Skawina 9 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 4-1
Dalin Myślenice 5-0 Strażak Rajsko 9 listopada, 11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-2 Czarni Staniątki 10 listopada, 13:30
Słomniczanka Słomniki 1-0 Cracovia II 9 listopada, 13:00
MKS Trzebinia 0-1 Clepardia Kraków 9 listopada, 11:00
Unia Oświęcim 0-1 Beskid Andrychów 9 listopada, 13:00
Orzeł Ryczów 3-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 10 listopada, 11:00
LKS Jawiszowice 2-3 Pcimianka Pcim 9 listopada, 13:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-0 Wisła II Kraków 9 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Pcimianka Pcim 2-1 Wisła II Kraków 17 listopada, 13:30
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-2 LKS Jawiszowice 17 listopada, 12:00
Beskid Andrychów 2-2 Orzeł Ryczów 16 listopada, 11:00
Clepardia Kraków 1-3 Unia Oświęcim 16 listopada, 11:00
Cracovia II 2-0 MKS Trzebinia 16 listopada, 12:00
na stadionie Orła Piaski Wielkie
Czarni Staniątki 3-0 Słomniczanka Słomniki 16 listopada, 12:00
(wo)
w Podłężu / na boisku 1-3; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Strażak Rajsko 3-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 16 listopada, 13:00
Skawinka Skawina 0-3 Dalin Myślenice 17 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 1-2
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-0 Wiślanie Jaśkowice 16 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 0-5; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 18 - 14-15 marca

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Skawinka Skawina
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła II Kraków - Wiślanie Jaśkowice
w Myślenicach / w pierwotnym terminie (15 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Dalin Myślenice
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Strażak Rajsko - Słomniczanka Słomniki
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Czarni Staniątki - MKS Trzebinia
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Cracovia II - Unia Oświęcim
na stadionie Orła Piaski Wielkie / w pierwotnym terminie (14 marca, 20:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Clepardia Kraków - Orzeł Ryczów
w pierwotnym terminie (15 marca, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Beskid Andrychów - LKS Jawiszowice
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Pcimianka Pcim
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 19 - 21-22 marca

Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Wisła II Kraków
Pcimianka Pcim - Beskid Andrychów
LKS Jawiszowice - Clepardia Kraków
Orzeł Ryczów - Cracovia II
Unia Oświęcim - Czarni Staniątki
MKS Trzebinia - Strażak Rajsko
Słomniczanka Słomniki - Skawinka Skawina
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Dalin Myślenice - Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 20 - 28-29 marca

Wisła II Kraków - Dalin Myślenice
w Myślenicach; Wisła II gospodarzem
Wiślanie Jaśkowice - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Słomniczanka Słomniki
Skawinka Skawina - MKS Trzebinia
Strażak Rajsko - Unia Oświęcim
Czarni Staniątki - Orzeł Ryczów
Cracovia II - LKS Jawiszowice
na stadionie Orła Piaski Wielkie
Clepardia Kraków - Pcimianka Pcim
Beskid Andrychów - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)

Kolejka 21 - 4-5 kwietnia

Beskid Andrychów - Wisła II Kraków
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim - Cracovia II
LKS Jawiszowice - Czarni Staniątki
Orzeł Ryczów - Strażak Rajsko
Unia Oświęcim - Skawinka Skawina
MKS Trzebinia - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Słomniczanka Słomniki - Wiślanie Jaśkowice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Dalin Myślenice

Kolejka 22 - 11 kwietnia

Unia Oświęcim - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Wisła II Kraków - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
w Myślenicach
Dalin Myślenice - Słomniczanka Słomniki
Wiślanie Jaśkowice - MKS Trzebinia
Skawinka Skawina - Orzeł Ryczów
Strażak Rajsko - LKS Jawiszowice
Czarni Staniątki - Pcimianka Pcim
Cracovia II - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
na stadionie Orła Piaski Wielkie; Cracovia II gospodarzem
Clepardia Kraków - Beskid Andrychów

Kolejka 23 - 18-19 kwietnia

Clepardia Kraków - Wisła II Kraków
Beskid Andrychów - Cracovia II
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Czarni Staniątki
Pcimianka Pcim - Strażak Rajsko
LKS Jawiszowice - Skawinka Skawina
Orzeł Ryczów - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Unia Oświęcim - Wiślanie Jaśkowice
MKS Trzebinia - Dalin Myślenice
Słomniczanka Słomniki - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

Kolejka 24 - 25-26 kwietnia

Wisła II Kraków - Słomniczanka Słomniki
w Myślenicach
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - MKS Trzebinia
Dalin Myślenice - Unia Oświęcim
Wiślanie Jaśkowice - Orzeł Ryczów
Sokół Kocmyrzów Baranówka - LKS Jawiszowice
Skawinka Skawina - Pcimianka Pcim
Strażak Rajsko - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Czarni Staniątki - Beskid Andrychów
Cracovia II - Clepardia Kraków
na stadionie Orła Piaski Wielkie

Kolejka 25 - 2-3 maja

Cracovia II - Wisła II Kraków
na stadionie Orła Piaski Wielkie
Clepardia Kraków - Czarni Staniątki
Beskid Andrychów - Strażak Rajsko
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Skawinka Skawina
Pcimianka Pcim - Sokół Kocmyrzów Baranówka
LKS Jawiszowice - Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Unia Oświęcim - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki

Kolejka 26 - 9-10 maja

Wisła II Kraków - MKS Trzebinia
w Myślenicach
Słomniczanka Słomniki - Unia Oświęcim
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Orzeł Ryczów
Dalin Myślenice - LKS Jawiszowice
Wiślanie Jaśkowice - Pcimianka Pcim
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Skawinka Skawina - Beskid Andrychów
Strażak Rajsko - Clepardia Kraków
Czarni Staniątki - Cracovia II

Kolejka 27 - 13 maja

Czarni Staniątki - Wisła II Kraków
Cracovia II - Strażak Rajsko
na stadionie Orła Piaski Wielkie
Clepardia Kraków - Skawinka Skawina
Beskid Andrychów - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Wiślanie Jaśkowice
Pcimianka Pcim - Dalin Myślenice
LKS Jawiszowice - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Słomniczanka Słomniki
Unia Oświęcim - MKS Trzebinia

Kolejka 28 - 16-17 maja

Wisła II Kraków - Unia Oświęcim
w Myślenicach
MKS Trzebinia - Orzeł Ryczów
Słomniczanka Słomniki - LKS Jawiszowice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Pcimianka Pcim
Dalin Myślenice - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Wiślanie Jaśkowice - Beskid Andrychów
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Clepardia Kraków
Skawinka Skawina - Cracovia II
Strażak Rajsko - Czarni Staniątki

Kolejka 29 - 23-24 maja

Strażak Rajsko - Wisła II Kraków
Czarni Staniątki - Skawinka Skawina
Cracovia II - Sokół Kocmyrzów Baranówka
na stadionie Orła Piaski Wielkie
Clepardia Kraków - Wiślanie Jaśkowice
Beskid Andrychów - Dalin Myślenice
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim - Słomniczanka Słomniki
LKS Jawiszowice - MKS Trzebinia
Orzeł Ryczów - Unia Oświęcim

Kolejka 30 - 30-31 maja

Wisła II Kraków - Orzeł Ryczów
w Myślenicach
Unia Oświęcim - LKS Jawiszowice
MKS Trzebinia - Pcimianka Pcim
Słomniczanka Słomniki - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Beskid Andrychów
Dalin Myślenice - Clepardia Kraków
Wiślanie Jaśkowice - Cracovia II
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Czarni Staniątki
Skawinka Skawina - Strażak Rajsko

Kolejka 31 - 3 czerwca

Skawinka Skawina - Wisła II Kraków
Strażak Rajsko - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Czarni Staniątki - Wiślanie Jaśkowice
Cracovia II - Dalin Myślenice
na stadionie Orła Piaski Wielkie
Clepardia Kraków - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - MKS Trzebinia
Pcimianka Pcim - Unia Oświęcim
LKS Jawiszowice - Orzeł Ryczów

Kolejka 32 - 6-7 czerwca

Wisła II Kraków - LKS Jawiszowice
w Myślenicach
Orzeł Ryczów - Pcimianka Pcim
Unia Oświęcim - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
MKS Trzebinia - Beskid Andrychów
Słomniczanka Słomniki - Clepardia Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Cracovia II
Dalin Myślenice - Czarni Staniątki
Wiślanie Jaśkowice - Strażak Rajsko
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Skawinka Skawina

Kolejka 33 - 13-14 czerwca

Wisła II Kraków - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Skawinka Skawina - Wiślanie Jaśkowice
Strażak Rajsko - Dalin Myślenice
Czarni Staniątki - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Cracovia II - Słomniczanka Słomniki
na stadionie Orła Piaski Wielkie
Clepardia Kraków - MKS Trzebinia
Beskid Andrychów - Unia Oświęcim
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Orzeł Ryczów
Pcimianka Pcim - LKS Jawiszowice

Kolejka 34 - 20 czerwca

Wisła II Kraków - Pcimianka Pcim
w Myślenicach
LKS Jawiszowice - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Orzeł Ryczów - Beskid Andrychów
Unia Oświęcim - Clepardia Kraków
MKS Trzebinia - Cracovia II
Słomniczanka Słomniki - Czarni Staniątki
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Strażak Rajsko
Dalin Myślenice - Skawinka Skawina
Wiślanie Jaśkowice - Sokół Kocmyrzów Baranówka

III liga 2019/2020 (IV)

IV liga 2019/2020 (lubelska)
IV liga 2019/2020 (małopolska (wschód))
IV liga 2019/2020 (podkarpacka)
IV liga 2019/2020 (świętokrzyska)

Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków I)
Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków II)
Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków III)
Liga okręgowa 2019/2020 (Wadowice)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas