[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Chełmek 15 37 12 1 2 45-10 8 0 0 30-5 4 1 2 15-5
2.  Tempo Białka 15 36 11 3 1 49-11 6 2 0 32-4 5 1 1 17-7
3.  Niwa Nowa Wieś 15 27 8 3 4 51-23 3 2 3 18-13 5 1 1 33-10
4.  Garbarz Zembrzyce 15 26 8 2 5 25-19 5 1 1 18-9 3 1 4 7-10
5.  Babia Góra Sucha Beskidzka 15 25 7 4 4 36-25 4 2 2 18-13 3 2 2 18-12 2 6 2 0 0 4-2
6.  Brzezina Osiek 15 25 7 4 4 27-21 6 1 1 20-8 1 3 3 7-13 2 3 1 0 1 4-3
7.  Nadwiślanin Gromiec 15 25 8 1 6 36-28 5 0 2 19-14 3 1 4 17-14 2 0 0 0 2 2-5
8.  Zatorzanka Zator 15 24 7 3 5 26-27 4 3 1 17-10 3 0 4 9-17
9.  LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 15 21 6 3 6 25-25 4 1 3 13-10 2 2 3 12-15 1 3 1 0 0 2-0
10.  Victoria 1918 Jaworzno 15 21 6 3 6 24-23 2 2 3 10-11 4 1 3 14-12 1 0 0 0 1 0-2
11.  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 15 20 6 2 7 28-32 4 0 2 14-9 2 2 5 14-23
12.  MKS Libiąż 15 19 6 1 8 28-46 3 0 5 14-21 3 1 3 14-25
13.  Halniak Maków Podhalański 15 13 4 1 10 24-34 4 1 3 19-17 0 0 7 5-17
14.  Arka Babice 15 11 3 2 10 12-35 1 1 5 4-9 2 1 5 8-26
15.  LKS Żarki 15 10 2 4 9 15-41 0 3 4 4-19 2 1 5 11-22
16.  Sosnowianka Stanisław Dolny 15 1 0 1 14 9-60 0 0 7 3-35 0 1 7 6-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Chełmek    4-2 3-0 3-0 3-0 2-1 4-1 3-0 8-1 
 2 Tempo Białka2-0     1-1 2-0 2-2 4-1 11-0 6-0 4-0 
 3 Niwa Nowa Wieś0-1     1-1 3-4 3-0 1-3 3-3 4-1 3-0 
 4 Garbarz Zembrzyce1-1 3-2     4-2 2-0 0-2 4-1 4-1 
 5 Babia Góra Sucha Beskidzka1-3     2-1 4-1 3-3 1-1 3-1 2-0 2-3 
 6 Brzezina Osiek2-1 1-5 3-0     3-1 2-0 1-1 4-0 4-0 
 7 Nadwiślanin Gromiec2-1 2-6 1-2     4-2 2-1 3-2 5-0 
 8 Zatorzanka Zator1-1 0-1 2-2 3-1     2-2 4-1 3-2 2-0 
 9 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)1-2 1-1 3-0     2-0 1-2 0-4 2-1 3-0 
 10 Victoria 1918 Jaworzno0-4 1-2 1-1 4-0     2-3 1-0 1-1 
 11 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska3-1 3-1 2-3     3-1 0-1 3-2 
 12 MKS Libiąż0-3 2-5 0-3 2-4 1-4 1-0     3-1 5-1 
 13 Halniak Maków Podhalański1-4 1-0 4-1 0-2 3-4 6-3     2-2 2-1 
 14 Arka Babice1-2 0-0 0-1 0-2 0-1 1-2 2-1     
 15 LKS Żarki0-2 1-8 0-0 0-4 1-1 2-4 0-0     
 16 Sosnowianka Stanisław Dolny0-7 0-6 0-7 0-4 1-4 2-3 0-4     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 10 sierpnia, 17:00
MKS Libiąż 0-3 Garbarz Zembrzyce 10 sierpnia, 11:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-3 Arka Babice 10 sierpnia, 18:00
Tempo Białka 4-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 10 sierpnia, 17:00
KS Chełmek 2-1 Victoria 1918 Jaworzno 10 sierpnia, 11:00
Brzezina Osiek 4-0 LKS Żarki 10 sierpnia, 17:00
Niwa Nowa Wieś 4-1 Halniak Maków Podhalański 10 sierpnia, 11:00
Zatorzanka Zator 3-1 Nadwiślanin Gromiec 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-1 Nadwiślanin Gromiec 15 sierpnia, 17:00
Halniak Maków Podhalański 0-2 Zatorzanka Zator 15 sierpnia, 17:00
LKS Żarki 1-8 Niwa Nowa Wieś 14 sierpnia, 17:00
Victoria 1918 Jaworzno 1-1 Brzezina Osiek 15 sierpnia, 14:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-7 KS Chełmek 15 sierpnia, 17:00
Arka Babice 1-2 Tempo Białka 15 sierpnia, 11:00
Garbarz Zembrzyce 4-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 15 sierpnia, 17:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 0-4 MKS Libiąż 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

MKS Libiąż 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 17 sierpnia, 13:30
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-3 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 18 sierpnia, 17:00
Tempo Białka 2-0 Garbarz Zembrzyce 18 sierpnia, 17:00
KS Chełmek 8-1 Arka Babice 17 sierpnia, 17:00
Brzezina Osiek 4-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 17 sierpnia, 17:00
Niwa Nowa Wieś 1-3 Victoria 1918 Jaworzno 17 sierpnia, 16:00
Zatorzanka Zator 3-2 LKS Żarki 17 sierpnia, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 3-2 Halniak Maków Podhalański 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

LKS Żarki 0-4 Nadwiślanin Gromiec 24 sierpnia, 17:00
Victoria 1918 Jaworzno 4-0 Zatorzanka Zator 24 sierpnia, 17:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-6 Niwa Nowa Wieś 25 sierpnia, 17:00
Arka Babice 0-1 Brzezina Osiek 24 sierpnia, 11:00
Garbarz Zembrzyce 1-1 KS Chełmek 24 sierpnia, 11:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-2 Tempo Białka 24 sierpnia, 17:00
MKS Libiąż 2-4 Babia Góra Sucha Beskidzka 25 sierpnia, 11:00
Halniak Maków Podhalański 3-4 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Babia Góra Sucha Beskidzka 3-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 31 sierpnia, 17:00
Tempo Białka 11-0 MKS Libiąż 31 sierpnia, 17:00
KS Chełmek 3-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 31 sierpnia, 17:00
Brzezina Osiek 3-0 Garbarz Zembrzyce 31 sierpnia, 17:00
Niwa Nowa Wieś 3-0 Arka Babice 31 sierpnia, 11:00
Zatorzanka Zator 2-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 31 sierpnia, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 2-1 Victoria 1918 Jaworzno 31 sierpnia, 17:00
Halniak Maków Podhalański 2-2 LKS Żarki 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-1 LKS Żarki 7 września, 17:00
Victoria 1918 Jaworzno 1-0 Halniak Maków Podhalański 7 września, 17:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-4 Nadwiślanin Gromiec 8 września, 17:00
Arka Babice 0-2 Zatorzanka Zator 7 września, 17:00
Garbarz Zembrzyce 3-2 Niwa Nowa Wieś 7 września, 17:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-1 Brzezina Osiek 7 września, 17:00
MKS Libiąż 0-3 KS Chełmek 8 września, 13:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-3 Tempo Białka 7 września, 17:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Tempo Białka 4-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 14 września, 16:00
KS Chełmek 4-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 14 września, 16:00
Brzezina Osiek 1-1 MKS Libiąż 14 września, 13:00
Niwa Nowa Wieś 3-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 14 września, 16:00
Zatorzanka Zator 0-1 Garbarz Zembrzyce 14 września, 16:00
Nadwiślanin Gromiec 5-0 Arka Babice 14 września, 11:00
Halniak Maków Podhalański 2-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 14 września, 16:00
LKS Żarki 2-4 Victoria 1918 Jaworzno 14 września, 16:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-3 Victoria 1918 Jaworzno 21 września, 16:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-4 LKS Żarki 22 września, 16:00
Arka Babice 2-1 Halniak Maków Podhalański 21 września, 16:00
Garbarz Zembrzyce 2-0 Nadwiślanin Gromiec 21 września, 16:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 3-0 Zatorzanka Zator 21 września, 16:00
MKS Libiąż 2-5 Niwa Nowa Wieś 21 września, 16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 Brzezina Osiek 21 września, 11:00
Tempo Białka 2-0 KS Chełmek 21 września, 11:00

Kolejka 9 - 28-29 września

KS Chełmek 4-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 29 września, 16:00
Brzezina Osiek 2-1 Tempo Białka 28 września, 16:00
Niwa Nowa Wieś 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 29 września, 12:00
Zatorzanka Zator 4-1 MKS Libiąż 29 września, 15:00
Nadwiślanin Gromiec 4-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 28 września, 11:00
Halniak Maków Podhalański 1-0 Garbarz Zembrzyce 28 września, 16:00
LKS Żarki 0-0 Arka Babice 28 września, 16:00
Victoria 1918 Jaworzno 1-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 28 września, 16:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 5 października, 15:00
Arka Babice 0-1 Victoria 1918 Jaworzno 5 października, 15:00
Garbarz Zembrzyce 4-1 LKS Żarki 5 października, 15:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 2-1 Halniak Maków Podhalański 5 października, 15:00
MKS Libiąż 1-4 Nadwiślanin Gromiec 5 października, 15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 4-1 Zatorzanka Zator 5 października, 15:00
Tempo Białka 1-1 Niwa Nowa Wieś 5 października, 15:30
KS Chełmek 3-0 Brzezina Osiek 5 października, 15:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Brzezina Osiek 2-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 12 października, 15:00
Niwa Nowa Wieś 0-1 KS Chełmek 12 października, 15:30
Zatorzanka Zator 1-1 Tempo Białka 13 października, 15:00
Nadwiślanin Gromiec 1-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 16 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (13 października, 15:00) odwołany
Halniak Maków Podhalański 6-3 MKS Libiąż 12 października, 15:00
LKS Żarki 1-1 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 13 października, 15:00
Victoria 1918 Jaworzno 1-2 Garbarz Zembrzyce 12 października, 15:30
Sosnowianka Stanisław Dolny 2-3 Arka Babice 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-1 Arka Babice 19 października, 15:00
Garbarz Zembrzyce 4-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 19 października, 15:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 2-0 Victoria 1918 Jaworzno 19 października, 15:00
MKS Libiąż 3-1 LKS Żarki 19 października, 15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-0 Halniak Maków Podhalański 20 października, 15:00
Tempo Białka 2-2 Nadwiślanin Gromiec 20 października, 15:00
KS Chełmek 3-0 Zatorzanka Zator 19 października, 15:00
Brzezina Osiek 1-5 Niwa Nowa Wieś 19 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Niwa Nowa Wieś 3-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 26 października, 13:30
Zatorzanka Zator 2-2 Brzezina Osiek 26 października, 13:30
Nadwiślanin Gromiec 2-1 KS Chełmek 26 października, 13:30
Halniak Maków Podhalański 1-4 Tempo Białka 26 października, 13:30
LKS Żarki 0-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 26 października, 13:30
Victoria 1918 Jaworzno 2-3 MKS Libiąż 26 października, 14:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-4 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 27 października, 13:30
Arka Babice 0-0 Garbarz Zembrzyce 26 października, 13:30

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-1 Garbarz Zembrzyce 2 listopada, 13:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 3-0 Arka Babice 2 listopada, 14:00
MKS Libiąż 5-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 2 listopada, 13:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-1 Victoria 1918 Jaworzno 2 listopada, 13:00
Tempo Białka 6-0 LKS Żarki 2 listopada, 13:00
KS Chełmek 3-0 Halniak Maków Podhalański 2 listopada, 13:00
Brzezina Osiek 3-1 Nadwiślanin Gromiec 2 listopada, 13:00
Niwa Nowa Wieś 3-4 Zatorzanka Zator 2 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Zatorzanka Zator 2-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 10 listopada, 11:00
Nadwiślanin Gromiec 2-6 Niwa Nowa Wieś 9 listopada, 13:00
Halniak Maków Podhalański 4-1 Brzezina Osiek 9 listopada, 13:00
LKS Żarki 0-2 KS Chełmek 9 listopada, 13:00
Victoria 1918 Jaworzno 0-4 Tempo Białka 10 listopada, 13:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-7 Babia Góra Sucha Beskidzka 10 listopada, 13:00
Arka Babice 1-2 MKS Libiąż 9 listopada, 13:00
Garbarz Zembrzyce 0-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 9 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 14-15 marca

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Garbarz Zembrzyce - MKS Libiąż
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Arka Babice - Babia Góra Sucha Beskidzka
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sosnowianka Stanisław Dolny - Tempo Białka
w pierwotnym terminie (15 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Victoria 1918 Jaworzno - KS Chełmek
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Żarki - Brzezina Osiek
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Halniak Maków Podhalański - Niwa Nowa Wieś
w pierwotnym terminie (6 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Nadwiślanin Gromiec - Zatorzanka Zator
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 21-22 marca

Nadwiślanin Gromiec - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Zatorzanka Zator - Halniak Maków Podhalański
Niwa Nowa Wieś - LKS Żarki
Brzezina Osiek - Victoria 1918 Jaworzno
KS Chełmek - Sosnowianka Stanisław Dolny
Tempo Białka - Arka Babice
Babia Góra Sucha Beskidzka - Garbarz Zembrzyce
MKS Libiąż - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)

Kolejka 18 - 28-29 marca

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - MKS Libiąż
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Babia Góra Sucha Beskidzka
Garbarz Zembrzyce - Tempo Białka
Arka Babice - KS Chełmek
Sosnowianka Stanisław Dolny - Brzezina Osiek
Victoria 1918 Jaworzno - Niwa Nowa Wieś
LKS Żarki - Zatorzanka Zator
Halniak Maków Podhalański - Nadwiślanin Gromiec

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Halniak Maków Podhalański
Nadwiślanin Gromiec - LKS Żarki
Zatorzanka Zator - Victoria 1918 Jaworzno
Niwa Nowa Wieś - Sosnowianka Stanisław Dolny
Brzezina Osiek - Arka Babice
KS Chełmek - Garbarz Zembrzyce
Tempo Białka - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Babia Góra Sucha Beskidzka - MKS Libiąż

Kolejka 20 - 11 kwietnia

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Babia Góra Sucha Beskidzka
MKS Libiąż - Tempo Białka
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - KS Chełmek
Garbarz Zembrzyce - Brzezina Osiek
Arka Babice - Niwa Nowa Wieś
Sosnowianka Stanisław Dolny - Zatorzanka Zator
Victoria 1918 Jaworzno - Nadwiślanin Gromiec
LKS Żarki - Halniak Maków Podhalański

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

LKS Żarki - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Halniak Maków Podhalański - Victoria 1918 Jaworzno
Nadwiślanin Gromiec - Sosnowianka Stanisław Dolny
Zatorzanka Zator - Arka Babice
Niwa Nowa Wieś - Garbarz Zembrzyce
Brzezina Osiek - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
KS Chełmek - MKS Libiąż
Tempo Białka - Babia Góra Sucha Beskidzka

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Tempo Białka
Babia Góra Sucha Beskidzka - KS Chełmek
MKS Libiąż - Brzezina Osiek
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Niwa Nowa Wieś
Garbarz Zembrzyce - Zatorzanka Zator
Arka Babice - Nadwiślanin Gromiec
Sosnowianka Stanisław Dolny - Halniak Maków Podhalański
Victoria 1918 Jaworzno - LKS Żarki

Kolejka 23 - 2-3 maja

Victoria 1918 Jaworzno - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
LKS Żarki - Sosnowianka Stanisław Dolny
Halniak Maków Podhalański - Arka Babice
Nadwiślanin Gromiec - Garbarz Zembrzyce
Zatorzanka Zator - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Niwa Nowa Wieś - MKS Libiąż
Brzezina Osiek - Babia Góra Sucha Beskidzka
KS Chełmek - Tempo Białka

Kolejka 24 - 9-10 maja

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - KS Chełmek
Tempo Białka - Brzezina Osiek
Babia Góra Sucha Beskidzka - Niwa Nowa Wieś
MKS Libiąż - Zatorzanka Zator
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Nadwiślanin Gromiec
Garbarz Zembrzyce - Halniak Maków Podhalański
Arka Babice - LKS Żarki
Sosnowianka Stanisław Dolny - Victoria 1918 Jaworzno

Kolejka 25 - 16-17 maja

Sosnowianka Stanisław Dolny - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Victoria 1918 Jaworzno - Arka Babice
LKS Żarki - Garbarz Zembrzyce
Halniak Maków Podhalański - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Nadwiślanin Gromiec - MKS Libiąż
Zatorzanka Zator - Babia Góra Sucha Beskidzka
Niwa Nowa Wieś - Tempo Białka
Brzezina Osiek - KS Chełmek

Kolejka 26 - 23-24 maja

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Brzezina Osiek
KS Chełmek - Niwa Nowa Wieś
Tempo Białka - Zatorzanka Zator
Babia Góra Sucha Beskidzka - Nadwiślanin Gromiec
MKS Libiąż - Halniak Maków Podhalański
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - LKS Żarki
Garbarz Zembrzyce - Victoria 1918 Jaworzno
Arka Babice - Sosnowianka Stanisław Dolny

Kolejka 27 - 30-31 maja

Arka Babice - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Sosnowianka Stanisław Dolny - Garbarz Zembrzyce
Victoria 1918 Jaworzno - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
LKS Żarki - MKS Libiąż
Halniak Maków Podhalański - Babia Góra Sucha Beskidzka
Nadwiślanin Gromiec - Tempo Białka
Zatorzanka Zator - KS Chełmek
Niwa Nowa Wieś - Brzezina Osiek

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Niwa Nowa Wieś
Brzezina Osiek - Zatorzanka Zator
KS Chełmek - Nadwiślanin Gromiec
Tempo Białka - Halniak Maków Podhalański
Babia Góra Sucha Beskidzka - LKS Żarki
MKS Libiąż - Victoria 1918 Jaworzno
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Sosnowianka Stanisław Dolny
Garbarz Zembrzyce - Arka Babice

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Garbarz Zembrzyce - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Arka Babice - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Sosnowianka Stanisław Dolny - MKS Libiąż
Victoria 1918 Jaworzno - Babia Góra Sucha Beskidzka
LKS Żarki - Tempo Białka
Halniak Maków Podhalański - KS Chełmek
Nadwiślanin Gromiec - Brzezina Osiek
Zatorzanka Zator - Niwa Nowa Wieś

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Zatorzanka Zator
Niwa Nowa Wieś - Nadwiślanin Gromiec
Brzezina Osiek - Halniak Maków Podhalański
KS Chełmek - LKS Żarki
Tempo Białka - Victoria 1918 Jaworzno
Babia Góra Sucha Beskidzka - Sosnowianka Stanisław Dolny
MKS Libiąż - Arka Babice
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Garbarz Zembrzyce

IV liga 2019/2020 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków I)
Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków II)
Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków III)

Klasa A 2019/2020 (Chrzanów)
Klasa A 2019/2020 (Oświęcim)
Klasa A 2019/2020 (Wadowice)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas