[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zgoda Byczyna (Jaworzno) 8 20 6 2 0 29-6 4 0 0 13-3 2 2 0 16-3
2.  UKS Regulice (k. Chrzanowa) 8 16 5 1 2 24-15 4 0 0 18-6 1 1 2 6-9
3.  Błyskawica Myślachowice 7 15 5 0 2 20-12 4 0 0 15-3 1 0 2 5-9 1 3 1 0 0 1-0
4.  Start Kamień 8 15 5 0 3 19-11 3 0 1 12-7 2 0 2 7-4 1 0 0 0 1 0-1
5.  Fablok Chrzanów 7 14 4 2 1 22-8 2 1 0 15-5 2 1 1 7-3
6.  Wolanka Wola Filipowska 7 14 4 2 1 17-10 4 1 0 14-3 0 1 1 3-7
7.  Ciężkowianka Jaworzno 7 13 4 1 2 25-12 3 0 0 16-2 1 1 2 9-10
8.  Zagórzanka Zagórze 7 10 3 1 3 34-17 2 0 1 18-6 1 1 2 16-11
9.  MZKS Alwernia 7 9 3 0 4 17-20 2 0 1 8-6 1 0 3 9-14
10.  Tęcza Tenczynek 7 8 2 2 3 13-13 1 2 1 7-6 1 0 2 6-7
11.  Wisła Jankowice 8 7 2 1 5 15-19 2 1 1 10-5 0 0 4 5-14
12.  UKS Dulowa 8 7 2 1 5 12-23 1 1 2 6-12 1 0 3 6-11
13.  Wisełka Rozkochów 8 6 2 0 6 8-31 2 0 2 5-10 0 0 4 3-21 1 3 1 0 0 3-1
14.  Promyk Bolęcin 7 6 2 0 5 8-25 1 0 2 4-7 1 0 3 4-18 1 0 0 0 1 1-3
15.  Victoria Zalas 8 1 0 1 7 6-47 0 1 3 2-25 0 0 4 4-22

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Zgoda Byczyna (Jaworzno)    3-0 2-0 4-2 4-1 
 2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)    1-0 5-2 4-2 8-2 
 3 Błyskawica Myślachowice    1-0 5-1 4-2 5-0 
 4 Start Kamień    0-3 2-1 4-1 6-2 
 5 Fablok Chrzanów    4-4 4-1 7-0 
 6 Wolanka Wola Filipowska1-1 5-0     3-1 3-1 2-0 
 7 Ciężkowianka Jaworzno    3-1 3-1 10-0 
 8 Zagórzanka Zagórze1-3     7-3 10-0 
 9 MZKS Alwernia    4-3 1-2 3-1 
 10 Tęcza Tenczynek2-2 4-2 1-1     0-1 
 11 Wisła Jankowice0-2 3-0 1-1 6-2     
 12 UKS Dulowa1-5 2-1 2-2 1-4     
 13 Wisełka Rozkochów0-3 0-5 2-1     3-1 
 14 Promyk Bolęcin1-3 0-3     3-1 
 15 Victoria Zalas0-11 1-1 1-3 0-10     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: Ciężkowianka Jaworzno.
 
Wolanka Wola Filipowska 1-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 15 sierpnia, 18:00
Błyskawica Myślachowice 1-0 Start Kamień 15 sierpnia, 16:00
Tęcza Tenczynek 4-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 17 sierpnia, 17:00
UKS Dulowa 1-4 MZKS Alwernia 17 sierpnia, 16:30
Wisła Jankowice 1-1 Fablok Chrzanów 17 sierpnia, 17:00
Wisełka Rozkochów 3-1 Promyk Bolęcin 17 sierpnia, 17:00
Victoria Zalas 0-10 Zagórzanka Zagórze 15 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 17:00) odwołany

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: Zagórzanka Zagórze.
 
Promyk Bolęcin 3-1 Victoria Zalas 25 sierpnia, 17:30
Fablok Chrzanów 7-0 Wisełka Rozkochów 24 sierpnia, 17:00
MZKS Alwernia 4-3 Wisła Jankowice 24 sierpnia, 17:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-2 UKS Dulowa 25 sierpnia, 17:30
Start Kamień 0-3 Tęcza Tenczynek 24 sierpnia, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-0 Błyskawica Myślachowice 24 sierpnia, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 3-1 Ciężkowianka Jaworzno 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Wolanka Wola Filipowska.
 
Błyskawica Myślachowice 5-1 Ciężkowianka Jaworzno 31 sierpnia, 17:00
Tęcza Tenczynek 2-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 31 sierpnia, 17:00
UKS Dulowa 2-1 Start Kamień 31 sierpnia, 13:00
Wisła Jankowice 3-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 31 sierpnia, 17:00
Wisełka Rozkochów 2-1 MZKS Alwernia 31 sierpnia, 17:00
Victoria Zalas 1-3 Fablok Chrzanów 31 sierpnia, 17:00
Zagórzanka Zagórze 10-0 Promyk Bolęcin 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4 września

Pauza: Promyk Bolęcin.
 
Fablok Chrzanów 4-4 Zagórzanka Zagórze 4 września, 17:00
MZKS Alwernia 3-1 Victoria Zalas 4 września, 17:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 8-2 Wisełka Rozkochów 4 września, 17:00
Start Kamień 2-1 Wisła Jankowice 4 września, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-2 UKS Dulowa 4 września, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 3-1 Tęcza Tenczynek 4 września, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 5-0 Błyskawica Myślachowice 4 września, 17:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Pauza: Błyskawica Myślachowice.
 
Tęcza Tenczynek 1-1 Wolanka Wola Filipowska 7 września, 17:00
UKS Dulowa 2-2 Ciężkowianka Jaworzno 7 września, 16:30
Wisła Jankowice 0-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 8 września, 17:00
Wisełka Rozkochów 0-3 Start Kamień 7 września, 17:00
Victoria Zalas 1-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 7 września, 17:00
Zagórzanka Zagórze 7-3 MZKS Alwernia 7 września, 17:00
Promyk Bolęcin 0-3 Fablok Chrzanów 8 września, 17:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Pauza: Fablok Chrzanów.
 
MZKS Alwernia 1-2 Promyk Bolęcin 14 września, 11:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 5-2 Zagórzanka Zagórze 15 września, 15:00
Start Kamień 6-2 Victoria Zalas 14 września, 14:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-1 Wisełka Rozkochów 11 września, 16:30
Ciężkowianka Jaworzno 3-1 Wisła Jankowice 14 września, 14:00
Wolanka Wola Filipowska 3-1 UKS Dulowa 14 września, 17:00
Błyskawica Myślachowice 4-2 Tęcza Tenczynek 15 września, 17:00

Kolejka 7 - 18 września

Pauza: Tęcza Tenczynek.
 
UKS Dulowa 1-5 Błyskawica Myślachowice 18 września, 17:00
Wisła Jankowice 6-2 Wolanka Wola Filipowska 18 września, 17:00
Wisełka Rozkochów 0-5 Ciężkowianka Jaworzno 18 września, 16:30
Victoria Zalas 0-11 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 18 września, 17:00
Zagórzanka Zagórze 1-3 Start Kamień 18 września, 16:30
Promyk Bolęcin 1-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 18 września, 17:00
Fablok Chrzanów 4-1 MZKS Alwernia 18 września, 17:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Pauza: MZKS Alwernia.
 
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-0 Fablok Chrzanów 22 września, 15:00
Start Kamień 4-1 Promyk Bolęcin 21 września, 16:30
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-0 Zagórzanka Zagórze 22 września, 16:00
Ciężkowianka Jaworzno 10-0 Victoria Zalas 21 września, 16:30
Wolanka Wola Filipowska 2-0 Wisełka Rozkochów 21 września, 16:30
Błyskawica Myślachowice 5-0 Wisła Jankowice 21 września, 16:30
Tęcza Tenczynek 0-1 UKS Dulowa 21 września, 16:30

Kolejka 9 - 28-29 września

Pauza: UKS Dulowa.
 
Wisła Jankowice - Tęcza Tenczynek 28 września, 16:00
Wisełka Rozkochów - Błyskawica Myślachowice 28 września, 16:00
Victoria Zalas - Wolanka Wola Filipowska 28 września, 16:00
Zagórzanka Zagórze - Ciężkowianka Jaworzno 28 września, 16:00
Promyk Bolęcin - Zgoda Byczyna (Jaworzno) 29 września, 16:00
Fablok Chrzanów - Start Kamień 28 września, 11:00
MZKS Alwernia - UKS Regulice (k. Chrzanowa) 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Pauza: UKS Regulice (k. Chrzanowa).
 
Start Kamień - MZKS Alwernia
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Fablok Chrzanów
Ciężkowianka Jaworzno - Promyk Bolęcin
Wolanka Wola Filipowska - Zagórzanka Zagórze
Błyskawica Myślachowice - Victoria Zalas
Tęcza Tenczynek - Wisełka Rozkochów
UKS Dulowa - Wisła Jankowice

Kolejka 11 - 12-13 października

Pauza: Wisła Jankowice.
 
Wisełka Rozkochów - UKS Dulowa
Victoria Zalas - Tęcza Tenczynek
Zagórzanka Zagórze - Błyskawica Myślachowice
Promyk Bolęcin - Wolanka Wola Filipowska
Fablok Chrzanów - Ciężkowianka Jaworzno
MZKS Alwernia - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Start Kamień

Kolejka 12 - 19-20 października

Pauza: Start Kamień.
 
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Ciężkowianka Jaworzno - MZKS Alwernia
Wolanka Wola Filipowska - Fablok Chrzanów
Błyskawica Myślachowice - Promyk Bolęcin
Tęcza Tenczynek - Zagórzanka Zagórze
UKS Dulowa - Victoria Zalas
Wisła Jankowice - Wisełka Rozkochów

Kolejka 13 - 26-27 października

Pauza: Wisełka Rozkochów.
 
Victoria Zalas - Wisła Jankowice
Zagórzanka Zagórze - UKS Dulowa
Promyk Bolęcin - Tęcza Tenczynek
Fablok Chrzanów - Błyskawica Myślachowice
MZKS Alwernia - Wolanka Wola Filipowska
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Ciężkowianka Jaworzno
Start Kamień - Zgoda Byczyna (Jaworzno)

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Pauza: Zgoda Byczyna (Jaworzno).
 
Ciężkowianka Jaworzno - Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Błyskawica Myślachowice - MZKS Alwernia
Tęcza Tenczynek - Fablok Chrzanów
UKS Dulowa - Promyk Bolęcin
Wisła Jankowice - Zagórzanka Zagórze
Wisełka Rozkochów - Victoria Zalas

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Pauza: Victoria Zalas.
 
Zagórzanka Zagórze - Wisełka Rozkochów
Promyk Bolęcin - Wisła Jankowice
Fablok Chrzanów - UKS Dulowa
MZKS Alwernia - Tęcza Tenczynek
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Błyskawica Myślachowice
Start Kamień - Wolanka Wola Filipowska
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Ciężkowianka Jaworzno

Kolejka 16

Pauza: Ciężkowianka Jaworzno.
 
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Wolanka Wola Filipowska
Start Kamień - Błyskawica Myślachowice
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Tęcza Tenczynek
MZKS Alwernia - UKS Dulowa
Fablok Chrzanów - Wisła Jankowice
Promyk Bolęcin - Wisełka Rozkochów
Zagórzanka Zagórze - Victoria Zalas

Kolejka 17

Pauza: Zagórzanka Zagórze.
 
Ciężkowianka Jaworzno - Wolanka Wola Filipowska
Victoria Zalas - Promyk Bolęcin
Wisełka Rozkochów - Fablok Chrzanów
Wisła Jankowice - MZKS Alwernia
UKS Dulowa - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Tęcza Tenczynek - Start Kamień
Błyskawica Myślachowice - Zgoda Byczyna (Jaworzno)

Kolejka 18

Pauza: Wolanka Wola Filipowska.
 
Ciężkowianka Jaworzno - Błyskawica Myślachowice
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Tęcza Tenczynek
Start Kamień - UKS Dulowa
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Wisła Jankowice
MZKS Alwernia - Wisełka Rozkochów
Fablok Chrzanów - Victoria Zalas
Promyk Bolęcin - Zagórzanka Zagórze

Kolejka 19

Pauza: Promyk Bolęcin.
 
Zagórzanka Zagórze - Fablok Chrzanów
Victoria Zalas - MZKS Alwernia
Wisełka Rozkochów - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Wisła Jankowice - Start Kamień
UKS Dulowa - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Tęcza Tenczynek - Ciężkowianka Jaworzno
Błyskawica Myślachowice - Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 20

Pauza: Błyskawica Myślachowice.
 
Wolanka Wola Filipowska - Tęcza Tenczynek
Ciężkowianka Jaworzno - UKS Dulowa
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Wisła Jankowice
Start Kamień - Wisełka Rozkochów
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Victoria Zalas
MZKS Alwernia - Zagórzanka Zagórze
Fablok Chrzanów - Promyk Bolęcin

Kolejka 21

Pauza: Fablok Chrzanów.
 
Promyk Bolęcin - MZKS Alwernia
Zagórzanka Zagórze - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Victoria Zalas - Start Kamień
Wisełka Rozkochów - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Wisła Jankowice - Ciężkowianka Jaworzno
UKS Dulowa - Wolanka Wola Filipowska
Tęcza Tenczynek - Błyskawica Myślachowice

Kolejka 22

Pauza: Tęcza Tenczynek.
 
Błyskawica Myślachowice - UKS Dulowa
Wolanka Wola Filipowska - Wisła Jankowice
Ciężkowianka Jaworzno - Wisełka Rozkochów
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Victoria Zalas
Start Kamień - Zagórzanka Zagórze
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Promyk Bolęcin
MZKS Alwernia - Fablok Chrzanów

Kolejka 23

Pauza: MZKS Alwernia.
 
Fablok Chrzanów - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Promyk Bolęcin - Start Kamień
Zagórzanka Zagórze - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Victoria Zalas - Ciężkowianka Jaworzno
Wisełka Rozkochów - Wolanka Wola Filipowska
Wisła Jankowice - Błyskawica Myślachowice
UKS Dulowa - Tęcza Tenczynek

Kolejka 24

Pauza: UKS Dulowa.
 
Tęcza Tenczynek - Wisła Jankowice
Błyskawica Myślachowice - Wisełka Rozkochów
Wolanka Wola Filipowska - Victoria Zalas
Ciężkowianka Jaworzno - Zagórzanka Zagórze
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Promyk Bolęcin
Start Kamień - Fablok Chrzanów
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - MZKS Alwernia

Kolejka 25

Pauza: UKS Regulice (k. Chrzanowa).
 
MZKS Alwernia - Start Kamień
Fablok Chrzanów - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Promyk Bolęcin - Ciężkowianka Jaworzno
Zagórzanka Zagórze - Wolanka Wola Filipowska
Victoria Zalas - Błyskawica Myślachowice
Wisełka Rozkochów - Tęcza Tenczynek
Wisła Jankowice - UKS Dulowa

Kolejka 26

Pauza: Wisła Jankowice.
 
UKS Dulowa - Wisełka Rozkochów
Tęcza Tenczynek - Victoria Zalas
Błyskawica Myślachowice - Zagórzanka Zagórze
Wolanka Wola Filipowska - Promyk Bolęcin
Ciężkowianka Jaworzno - Fablok Chrzanów
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - MZKS Alwernia
Start Kamień - UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 27

Pauza: Start Kamień.
 
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
MZKS Alwernia - Ciężkowianka Jaworzno
Fablok Chrzanów - Wolanka Wola Filipowska
Promyk Bolęcin - Błyskawica Myślachowice
Zagórzanka Zagórze - Tęcza Tenczynek
Victoria Zalas - UKS Dulowa
Wisełka Rozkochów - Wisła Jankowice

Kolejka 28

Pauza: Wisełka Rozkochów.
 
Wisła Jankowice - Victoria Zalas
UKS Dulowa - Zagórzanka Zagórze
Tęcza Tenczynek - Promyk Bolęcin
Błyskawica Myślachowice - Fablok Chrzanów
Wolanka Wola Filipowska - MZKS Alwernia
Ciężkowianka Jaworzno - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Start Kamień

Kolejka 29

Pauza: Zgoda Byczyna (Jaworzno).
 
Start Kamień - Ciężkowianka Jaworzno
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Wolanka Wola Filipowska
MZKS Alwernia - Błyskawica Myślachowice
Fablok Chrzanów - Tęcza Tenczynek
Promyk Bolęcin - UKS Dulowa
Zagórzanka Zagórze - Wisła Jankowice
Victoria Zalas - Wisełka Rozkochów

Kolejka 30

Pauza: Victoria Zalas.
 
Wisełka Rozkochów - Zagórzanka Zagórze
Wisła Jankowice - Promyk Bolęcin
UKS Dulowa - Fablok Chrzanów
Tęcza Tenczynek - MZKS Alwernia
Błyskawica Myślachowice - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Wolanka Wola Filipowska - Start Kamień
Ciężkowianka Jaworzno - Zgoda Byczyna (Jaworzno)

Liga okręgowa 2019/2020 (Wadowice)

Klasa A 2019/2020 (Oświęcim)
Klasa A 2019/2020 (Wadowice)

Klasa B 2019/2020 (Chrzanów)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas