[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Przytkowice 12 34 11 1 0 44-13 4 1 0 20-6 7 0 0 24-7
2.  Huragan Inwałd 12 29 9 2 1 48-16 4 2 1 21-8 5 0 0 27-8
3.  Skawa Wadowice 12 29 9 2 1 33-11 4 0 0 15-1 5 2 1 18-10
4.  Naroże Juszczyn 12 26 8 2 2 38-12 5 1 1 24-6 3 1 1 14-6
5.  Wisła Łączany 12 26 8 2 2 28-15 4 0 1 15-7 4 2 1 13-8
6.  Astra Spytkowice 12 19 6 1 5 40-21 3 0 2 23-7 3 1 3 17-14 1 3 1 0 0 6-2
7.  Halniak Targanice 12 19 6 1 5 33-26 2 1 3 12-18 4 0 2 21-8 1 0 0 0 1 2-6
8.  Orzeł Wieprz 12 18 5 3 4 28-27 3 2 2 19-8 2 1 2 9-19
9.  Nadwiślanka Brzeźnica 12 16 5 1 6 26-34 4 0 3 15-17 1 1 3 11-17 1 3 1 0 0 3-2
10.  Jałowiec Stryszawa 12 16 5 1 6 25-24 4 0 2 17-7 1 1 4 8-17 1 0 0 0 1 2-3
11.  Burza Roczyny 12 13 4 1 7 21-28 2 0 3 12-13 2 1 4 9-15
12.  Żuraw Krzeszów 12 10 3 1 8 23-35 1 1 4 12-19 2 0 4 11-16
13.  BCS Zawoja 12 9 3 0 9 8-36 3 0 4 7-15 0 0 5 1-21
14.  Dąb Paszkówka 12 8 2 2 8 16-34 2 2 3 11-17 0 0 5 5-17
15.  Błyskawica Marcówka 12 4 1 1 10 18-54 1 1 3 10-18 0 0 7 8-36
16.  Korona Skawinki 12 1 0 1 11 5-48 0 0 7 4-30 0 1 4 1-18

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sokół Przytkowice    1-1 4-2 9-1 3-1 3-1 
 2 Huragan Inwałd    2-2 3-1 0-0 3-2 5-0 1-3 7-0 
 3 Skawa Wadowice    3-1 3-0 4-0 5-0 
 4 Naroże Juszczyn1-3     1-1 2-1 7-0 6-1 4-0 3-0 
 5 Wisła Łączany2-4 3-0     2-1 4-1 4-1 
 6 Astra Spytkowice2-4 1-2     2-1 9-0 9-0 
 7 Halniak Targanice1-2 1-5 2-2 2-6     2-0 4-3 
 8 Orzeł Wieprz1-2 0-1 4-1     2-2 1-1 4-0 7-1 
 9 Nadwiślanka Brzeźnica1-2 2-1 0-5 1-4     3-2 4-0 4-3 
 10 Jałowiec Stryszawa1-3 2-3     3-1 2-0 5-0 4-0 
 11 Burza Roczyny0-3 1-5 1-3     3-0 7-2 
 12 Żuraw Krzeszów2-4 2-1 1-2 2-4 4-4 1-4     
 13 BCS Zawoja0-5 1-5 0-3 0-2     2-0 3-0 1-0 
 14 Dąb Paszkówka1-4 0-3 1-1 2-6 3-1     4-2 0-0 
 15 Błyskawica Marcówka1-5 2-7 2-2 0-3* 5-1     
 16 Korona Skawinki0-1 2-9 0-2 0-3 1-5 1-4 0-6     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Korona Skawinki 1-5 Halniak Targanice 10 sierpnia, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 1-4 Orzeł Wieprz 11 sierpnia, 17:00
Dąb Paszkówka 4-2 Błyskawica Marcówka 11 sierpnia, 17:00
Huragan Inwałd 1-3 Burza Roczyny 11 sierpnia, 17:00
BCS Zawoja 0-5 Sokół Przytkowice 10 sierpnia, 16:00
Naroże Juszczyn 1-1 Astra Spytkowice 11 sierpnia, 17:00
Jałowiec Stryszawa 2-3 Skawa Wadowice 10 sierpnia, 17:00
Żuraw Krzeszów 2-1 Wisła Łączany 10 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Halniak Targanice 2-2 Wisła Łączany 15 sierpnia, 17:00
Skawa Wadowice 5-0 Żuraw Krzeszów 15 sierpnia, 16:00
Astra Spytkowice 2-1 Jałowiec Stryszawa 15 sierpnia, 11:00
Sokół Przytkowice 4-2 Naroże Juszczyn 15 sierpnia, 17:00
Burza Roczyny 3-0 BCS Zawoja 15 sierpnia, 17:00
Błyskawica Marcówka 2-7 Huragan Inwałd 15 sierpnia, 11:00
Orzeł Wieprz 7-1 Dąb Paszkówka 15 sierpnia, 17:00
Korona Skawinki 1-4 Nadwiślanka Brzeźnica 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Nadwiślanka Brzeźnica 0-5 Halniak Targanice 18 sierpnia, 17:00
Dąb Paszkówka 0-0 Korona Skawinki 18 sierpnia, 17:00
Huragan Inwałd 0-0 Orzeł Wieprz 18 sierpnia, 17:00
BCS Zawoja 3-0 Błyskawica Marcówka 18 sierpnia, 17:00
Naroże Juszczyn 3-0 Burza Roczyny 18 sierpnia, 17:00
Jałowiec Stryszawa 1-3 Sokół Przytkowice 18 sierpnia, 17:00
Żuraw Krzeszów 1-2 Astra Spytkowice 17 sierpnia, 17:00
Wisła Łączany 3-0 Skawa Wadowice 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Halniak Targanice 1-5 Skawa Wadowice 25 sierpnia, 17:00
Astra Spytkowice 1-2 Wisła Łączany 24 sierpnia, 17:00
Sokół Przytkowice 3-1 Żuraw Krzeszów 24 sierpnia, 17:00
Burza Roczyny 1-3 Jałowiec Stryszawa 25 sierpnia, 17:00
Błyskawica Marcówka 0-3 Naroże Juszczyn 24 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-2
Orzeł Wieprz 4-0 BCS Zawoja 24 sierpnia, 17:00
Korona Skawinki 2-9 Huragan Inwałd 25 sierpnia, 11:00
Nadwiślanka Brzeźnica 4-3 Dąb Paszkówka 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Dąb Paszkówka 2-6 Halniak Targanice 1 września, 17:00
Huragan Inwałd 3-2 Nadwiślanka Brzeźnica 31 sierpnia, 17:00
BCS Zawoja 1-0 Korona Skawinki 1 września, 17:00
Naroże Juszczyn 7-0 Orzeł Wieprz 31 sierpnia, 17:00
Jałowiec Stryszawa 5-0 Błyskawica Marcówka 31 sierpnia, 16:00
Żuraw Krzeszów 1-4 Burza Roczyny 31 sierpnia, 17:00
Wisła Łączany 2-4 Sokół Przytkowice 31 sierpnia, 11:00
Skawa Wadowice 3-1 Astra Spytkowice 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Halniak Targanice 2-6 Astra Spytkowice 8 września, 17:00
Sokół Przytkowice 1-1 Skawa Wadowice 7 września, 15:30
Burza Roczyny 0-3 Wisła Łączany 7 września, 17:00
Błyskawica Marcówka 5-1 Żuraw Krzeszów 7 września, 17:00
Orzeł Wieprz 2-2 Jałowiec Stryszawa 7 września, 17:00
Korona Skawinki 0-3 Naroże Juszczyn 7 września, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 4-0 BCS Zawoja 8 września, 17:00
Dąb Paszkówka 1-4 Huragan Inwałd 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Huragan Inwałd 3-1 Halniak Targanice 14 września, 16:00
BCS Zawoja 2-0 Dąb Paszkówka 15 września, 16:00
Naroże Juszczyn 6-1 Nadwiślanka Brzeźnica 14 września, 12:00
Jałowiec Stryszawa 4-0 Korona Skawinki 14 września, 16:00
Żuraw Krzeszów 2-4 Orzeł Wieprz 14 września, 14:00
Wisła Łączany 4-1 Błyskawica Marcówka 14 września, 11:00
Skawa Wadowice 4-0 Burza Roczyny 14 września, 16:00
Astra Spytkowice 2-4 Sokół Przytkowice 14 września, 11:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Halniak Targanice 1-2 Sokół Przytkowice 22 września, 16:00
Burza Roczyny 1-5 Astra Spytkowice 21 września, 15:00
Błyskawica Marcówka 2-2 Skawa Wadowice 21 września, 16:00
Orzeł Wieprz 0-1 Wisła Łączany 21 września, 16:00
Korona Skawinki 0-6 Żuraw Krzeszów 22 września, 11:00
Nadwiślanka Brzeźnica 3-2 Jałowiec Stryszawa 22 września, 16:00
Dąb Paszkówka 1-1 Naroże Juszczyn 21 września, 11:00
Huragan Inwałd 7-0 BCS Zawoja 21 września, 16:00

Kolejka 9 - 28-29 września

BCS Zawoja 0-3 Halniak Targanice 29 września, 16:00
Naroże Juszczyn 1-3 Huragan Inwałd 28 września, 16:00
Jałowiec Stryszawa 2-0 Dąb Paszkówka 28 września, 14:00
Żuraw Krzeszów 4-4 Nadwiślanka Brzeźnica 28 września, 16:00
Wisła Łączany 4-1 Korona Skawinki 28 września, 16:00
Astra Spytkowice 9-0 Błyskawica Marcówka 28 września, 11:00
Sokół Przytkowice 3-1 Burza Roczyny 28 września, 16:00
Orzeł Wieprz 1-2 Skawa Wadowice 28 września, 14:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Halniak Targanice 2-0 Burza Roczyny 6 października, 15:00
Błyskawica Marcówka 1-5 Sokół Przytkowice 5 października, 15:00
Orzeł Wieprz 4-1 Astra Spytkowice 5 października, 15:00
Korona Skawinki 0-2 Skawa Wadowice 6 października, 11:00
Nadwiślanka Brzeźnica 1-2 Wisła Łączany 6 października, 15:00
Dąb Paszkówka 3-1 Żuraw Krzeszów 6 października, 15:00
Huragan Inwałd 5-0 Jałowiec Stryszawa 5 października, 15:00
BCS Zawoja 1-5 Naroże Juszczyn 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Naroże Juszczyn 2-1 Halniak Targanice 12 października, 15:00
Jałowiec Stryszawa 3-1 BCS Zawoja 12 października, 15:00
Żuraw Krzeszów 2-4 Huragan Inwałd 12 października, 15:00
Wisła Łączany 2-1 Dąb Paszkówka 12 października, 15:00
Skawa Wadowice 3-0 Nadwiślanka Brzeźnica 12 października, 15:00
Astra Spytkowice 9-0 Korona Skawinki 12 października, 11:00
Sokół Przytkowice 9-1 Orzeł Wieprz 12 października, 15:00
Burza Roczyny 7-2 Błyskawica Marcówka 13 października, 12:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Halniak Targanice 4-3 Błyskawica Marcówka 20 października, 15:00
Orzeł Wieprz 1-1 Burza Roczyny 19 października, 15:00
Korona Skawinki 0-1 Sokół Przytkowice 20 października, 11:00
Nadwiślanka Brzeźnica 2-1 Astra Spytkowice 20 października, 15:00
Dąb Paszkówka 0-3 Skawa Wadowice 19 października, 15:00
Huragan Inwałd 2-2 Wisła Łączany 19 października, 14:00
BCS Zawoja 0-2 Żuraw Krzeszów 20 października, 15:00
Naroże Juszczyn 4-0 Jałowiec Stryszawa 19 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Jałowiec Stryszawa - Halniak Targanice 26 października, 14:00
Żuraw Krzeszów - Naroże Juszczyn 26 października, 15:00
Wisła Łączany - BCS Zawoja 26 października, 15:00
Skawa Wadowice - Huragan Inwałd 27 października, 11:00
Astra Spytkowice - Dąb Paszkówka 26 października, 14:00
Sokół Przytkowice - Nadwiślanka Brzeźnica 26 października, 11:00
Burza Roczyny - Korona Skawinki 27 października, 11:00
Błyskawica Marcówka - Orzeł Wieprz 26 października, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Halniak Targanice - Orzeł Wieprz
Korona Skawinki - Błyskawica Marcówka
Nadwiślanka Brzeźnica - Burza Roczyny
Dąb Paszkówka - Sokół Przytkowice
Huragan Inwałd - Astra Spytkowice
BCS Zawoja - Skawa Wadowice
Naroże Juszczyn - Wisła Łączany
Jałowiec Stryszawa - Żuraw Krzeszów

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Żuraw Krzeszów - Halniak Targanice
Wisła Łączany - Jałowiec Stryszawa
Skawa Wadowice - Naroże Juszczyn
Astra Spytkowice - BCS Zawoja
Sokół Przytkowice - Huragan Inwałd
Burza Roczyny - Dąb Paszkówka
Błyskawica Marcówka - Nadwiślanka Brzeźnica
Orzeł Wieprz - Korona Skawinki

Kolejka 16

Halniak Targanice - Korona Skawinki
Orzeł Wieprz - Nadwiślanka Brzeźnica
Błyskawica Marcówka - Dąb Paszkówka
Burza Roczyny - Huragan Inwałd
Sokół Przytkowice - BCS Zawoja
Astra Spytkowice - Naroże Juszczyn
Skawa Wadowice - Jałowiec Stryszawa
Wisła Łączany - Żuraw Krzeszów

Kolejka 17

Wisła Łączany - Halniak Targanice
Żuraw Krzeszów - Skawa Wadowice
Jałowiec Stryszawa - Astra Spytkowice
Naroże Juszczyn - Sokół Przytkowice
BCS Zawoja - Burza Roczyny
Huragan Inwałd - Błyskawica Marcówka
Dąb Paszkówka - Orzeł Wieprz
Nadwiślanka Brzeźnica - Korona Skawinki

Kolejka 18

Halniak Targanice - Nadwiślanka Brzeźnica
Korona Skawinki - Dąb Paszkówka
Orzeł Wieprz - Huragan Inwałd
Błyskawica Marcówka - BCS Zawoja
Burza Roczyny - Naroże Juszczyn
Sokół Przytkowice - Jałowiec Stryszawa
Astra Spytkowice - Żuraw Krzeszów
Skawa Wadowice - Wisła Łączany

Kolejka 19

Skawa Wadowice - Halniak Targanice
Wisła Łączany - Astra Spytkowice
Żuraw Krzeszów - Sokół Przytkowice
Jałowiec Stryszawa - Burza Roczyny
Naroże Juszczyn - Błyskawica Marcówka
BCS Zawoja - Orzeł Wieprz
Huragan Inwałd - Korona Skawinki
Dąb Paszkówka - Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 20

Halniak Targanice - Dąb Paszkówka
Nadwiślanka Brzeźnica - Huragan Inwałd
Korona Skawinki - BCS Zawoja
Orzeł Wieprz - Naroże Juszczyn
Błyskawica Marcówka - Jałowiec Stryszawa
Burza Roczyny - Żuraw Krzeszów
Sokół Przytkowice - Wisła Łączany
Astra Spytkowice - Skawa Wadowice

Kolejka 21

Astra Spytkowice - Halniak Targanice
Skawa Wadowice - Sokół Przytkowice
Wisła Łączany - Burza Roczyny
Żuraw Krzeszów - Błyskawica Marcówka
Jałowiec Stryszawa - Orzeł Wieprz
Naroże Juszczyn - Korona Skawinki
BCS Zawoja - Nadwiślanka Brzeźnica
Huragan Inwałd - Dąb Paszkówka

Kolejka 22

Halniak Targanice - Huragan Inwałd
Dąb Paszkówka - BCS Zawoja
Nadwiślanka Brzeźnica - Naroże Juszczyn
Korona Skawinki - Jałowiec Stryszawa
Orzeł Wieprz - Żuraw Krzeszów
Błyskawica Marcówka - Wisła Łączany
Burza Roczyny - Skawa Wadowice
Sokół Przytkowice - Astra Spytkowice

Kolejka 23

Sokół Przytkowice - Halniak Targanice
Astra Spytkowice - Burza Roczyny
Skawa Wadowice - Błyskawica Marcówka
Wisła Łączany - Orzeł Wieprz
Żuraw Krzeszów - Korona Skawinki
Jałowiec Stryszawa - Nadwiślanka Brzeźnica
Naroże Juszczyn - Dąb Paszkówka
BCS Zawoja - Huragan Inwałd

Kolejka 24

Skawa Wadowice - Orzeł Wieprz
Halniak Targanice - BCS Zawoja
Huragan Inwałd - Naroże Juszczyn
Dąb Paszkówka - Jałowiec Stryszawa
Nadwiślanka Brzeźnica - Żuraw Krzeszów
Korona Skawinki - Wisła Łączany
Błyskawica Marcówka - Astra Spytkowice
Burza Roczyny - Sokół Przytkowice

Kolejka 25

Burza Roczyny - Halniak Targanice
Sokół Przytkowice - Błyskawica Marcówka
Astra Spytkowice - Orzeł Wieprz
Skawa Wadowice - Korona Skawinki
Wisła Łączany - Nadwiślanka Brzeźnica
Żuraw Krzeszów - Dąb Paszkówka
Jałowiec Stryszawa - Huragan Inwałd
Naroże Juszczyn - BCS Zawoja

Kolejka 26

Halniak Targanice - Naroże Juszczyn
BCS Zawoja - Jałowiec Stryszawa
Huragan Inwałd - Żuraw Krzeszów
Dąb Paszkówka - Wisła Łączany
Nadwiślanka Brzeźnica - Skawa Wadowice
Korona Skawinki - Astra Spytkowice
Orzeł Wieprz - Sokół Przytkowice
Błyskawica Marcówka - Burza Roczyny

Kolejka 27

Błyskawica Marcówka - Halniak Targanice
Burza Roczyny - Orzeł Wieprz
Sokół Przytkowice - Korona Skawinki
Astra Spytkowice - Nadwiślanka Brzeźnica
Skawa Wadowice - Dąb Paszkówka
Wisła Łączany - Huragan Inwałd
Żuraw Krzeszów - BCS Zawoja
Jałowiec Stryszawa - Naroże Juszczyn

Kolejka 28

Halniak Targanice - Jałowiec Stryszawa
Naroże Juszczyn - Żuraw Krzeszów
BCS Zawoja - Wisła Łączany
Huragan Inwałd - Skawa Wadowice
Dąb Paszkówka - Astra Spytkowice
Nadwiślanka Brzeźnica - Sokół Przytkowice
Korona Skawinki - Burza Roczyny
Orzeł Wieprz - Błyskawica Marcówka

Kolejka 29

Orzeł Wieprz - Halniak Targanice
Błyskawica Marcówka - Korona Skawinki
Burza Roczyny - Nadwiślanka Brzeźnica
Sokół Przytkowice - Dąb Paszkówka
Astra Spytkowice - Huragan Inwałd
Skawa Wadowice - BCS Zawoja
Wisła Łączany - Naroże Juszczyn
Żuraw Krzeszów - Jałowiec Stryszawa

Kolejka 30

Halniak Targanice - Żuraw Krzeszów
Jałowiec Stryszawa - Wisła Łączany
Naroże Juszczyn - Skawa Wadowice
BCS Zawoja - Astra Spytkowice
Huragan Inwałd - Sokół Przytkowice
Dąb Paszkówka - Burza Roczyny
Nadwiślanka Brzeźnica - Błyskawica Marcówka
Korona Skawinki - Orzeł Wieprz

Liga okręgowa 2019/2020 (Wadowice)

Klasa A 2019/2020 (Chrzanów)
Klasa A 2019/2020 (Oświęcim)

Klasa B 2019/2020 (Wadowice I)
Klasa B 2019/2020 (Wadowice II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas