[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Wadowice I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąb Sidzina 1 3 1 0 0 6-1 1 0 0 6-1 0 0 0 0-0
2.  Lachy Lachowice 1 3 1 0 0 5-3 1 0 0 5-3 0 0 0 0-0
3.  Spartak Skawce 1 3 1 0 0 4-2 1 0 0 4-2 0 0 0 0-0
4.  Tarnawianka Tarnawa 1 3 1 0 0 3-1 1 0 0 3-1 0 0 0 0-0
5.  Huragan Skawica 1 3 1 0 0 2-0 1 0 0 2-0 0 0 0 0-0
 Skawa Jaroszowice 1 3 1 0 0 2-0 0 0 0 0-0 1 0 0 2-0
7.  Strzelec Budzów 1 1 0 1 0 2-2 0 0 0 0-0 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
8.  Leńczanka Leńcze 1 1 0 1 0 2-2 0 1 0 2-2 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 2-2
9.  Grom Grzechynia 1 0 0 0 1 3-5 0 0 0 0-0 0 0 1 3-5
10.  Jubilat Izdebnik 1 0 0 0 1 2-4 0 0 0 0-0 0 0 1 2-4
11.  Chełm Stryszów 1 0 0 0 1 1-3 0 0 0 0-0 0 0 1 1-3
12.  Iskra Klecza Dolna 1 0 0 0 1 0-2 0 0 1 0-2 0 0 0 0-0
 KS Bystra (k. Wadowic) 1 0 0 0 1 0-2 0 0 0 0-0 0 0 1 0-2
14.  Żarek Stronie 1 0 0 0 1 1-6 0 0 0 0-0 0 0 1 1-6

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Dąb Sidzina    6-1 
 2 Lachy Lachowice    5-3 
 3 Spartak Skawce    4-2 
 4 Tarnawianka Tarnawa    3-1 
 5 Huragan Skawica    2-0 
 6 Skawa Jaroszowice    
 7 Strzelec Budzów    
 8 Leńczanka Leńcze2-2     
 9 Grom Grzechynia    
 10 Jubilat Izdebnik    
 11 Chełm Stryszów    
 12 Iskra Klecza Dolna0-2     
 13 KS Bystra (k. Wadowic)    
 14 Żarek Stronie    

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Huragan Skawica 2-0 KS Bystra (k. Wadowic) 17 sierpnia, 17:00
Tarnawianka Tarnawa 3-1 Chełm Stryszów 18 sierpnia, 17:00
Iskra Klecza Dolna 0-2 Skawa Jaroszowice 17 sierpnia, 17:00
Spartak Skawce 4-2 Jubilat Izdebnik 18 sierpnia, 14:00
Dąb Sidzina 6-1 Żarek Stronie 17 sierpnia, 17:00
Leńczanka Leńcze 2-2 Strzelec Budzów 17 sierpnia, 17:00
Lachy Lachowice 5-3 Grom Grzechynia 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

KS Bystra (k. Wadowic) - Grom Grzechynia 24 sierpnia, 18:00
Strzelec Budzów - Lachy Lachowice 25 sierpnia, 17:00
Żarek Stronie - Leńczanka Leńcze 24 sierpnia, 11:00
Jubilat Izdebnik - Dąb Sidzina 24 sierpnia, 17:00
Skawa Jaroszowice - Spartak Skawce 25 sierpnia, 17:00
Chełm Stryszów - Iskra Klecza Dolna 24 sierpnia, 17:00
Huragan Skawica - Tarnawianka Tarnawa 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Tarnawianka Tarnawa - KS Bystra (k. Wadowic)
Iskra Klecza Dolna - Huragan Skawica
Spartak Skawce - Chełm Stryszów
Dąb Sidzina - Skawa Jaroszowice
Leńczanka Leńcze - Jubilat Izdebnik
Lachy Lachowice - Żarek Stronie
Grom Grzechynia - Strzelec Budzów

Kolejka 4 - 7-8 września

KS Bystra (k. Wadowic) - Strzelec Budzów
Żarek Stronie - Grom Grzechynia
Jubilat Izdebnik - Lachy Lachowice
Skawa Jaroszowice - Leńczanka Leńcze
Chełm Stryszów - Dąb Sidzina
Huragan Skawica - Spartak Skawce
Tarnawianka Tarnawa - Iskra Klecza Dolna

Kolejka 5 - 14-15 września

Iskra Klecza Dolna - KS Bystra (k. Wadowic)
Spartak Skawce - Tarnawianka Tarnawa
Dąb Sidzina - Huragan Skawica
Leńczanka Leńcze - Chełm Stryszów
Lachy Lachowice - Skawa Jaroszowice
Grom Grzechynia - Jubilat Izdebnik
Strzelec Budzów - Żarek Stronie

Kolejka 6 - 21-22 września

KS Bystra (k. Wadowic) - Żarek Stronie
Jubilat Izdebnik - Strzelec Budzów
Skawa Jaroszowice - Grom Grzechynia
Chełm Stryszów - Lachy Lachowice
Huragan Skawica - Leńczanka Leńcze
Tarnawianka Tarnawa - Dąb Sidzina
Iskra Klecza Dolna - Spartak Skawce

Kolejka 7 - 28-29 września

Spartak Skawce - KS Bystra (k. Wadowic)
Dąb Sidzina - Iskra Klecza Dolna
Leńczanka Leńcze - Tarnawianka Tarnawa
Lachy Lachowice - Huragan Skawica
Grom Grzechynia - Chełm Stryszów
Strzelec Budzów - Skawa Jaroszowice
Żarek Stronie - Jubilat Izdebnik

Kolejka 8 - 5-6 października

KS Bystra (k. Wadowic) - Jubilat Izdebnik
Skawa Jaroszowice - Żarek Stronie
Chełm Stryszów - Strzelec Budzów
Huragan Skawica - Grom Grzechynia
Tarnawianka Tarnawa - Lachy Lachowice
Iskra Klecza Dolna - Leńczanka Leńcze
Spartak Skawce - Dąb Sidzina

Kolejka 9 - 12-13 października

Dąb Sidzina - KS Bystra (k. Wadowic)
Leńczanka Leńcze - Spartak Skawce
Lachy Lachowice - Iskra Klecza Dolna
Grom Grzechynia - Tarnawianka Tarnawa
Strzelec Budzów - Huragan Skawica
Żarek Stronie - Chełm Stryszów
Jubilat Izdebnik - Skawa Jaroszowice

Kolejka 10 - 19-20 października

KS Bystra (k. Wadowic) - Skawa Jaroszowice
Chełm Stryszów - Jubilat Izdebnik
Huragan Skawica - Żarek Stronie
Tarnawianka Tarnawa - Strzelec Budzów
Iskra Klecza Dolna - Grom Grzechynia
Spartak Skawce - Lachy Lachowice
Dąb Sidzina - Leńczanka Leńcze

Kolejka 11 - 26-27 października

Leńczanka Leńcze - KS Bystra (k. Wadowic)
Lachy Lachowice - Dąb Sidzina
Grom Grzechynia - Spartak Skawce
Strzelec Budzów - Iskra Klecza Dolna
Żarek Stronie - Tarnawianka Tarnawa
Jubilat Izdebnik - Huragan Skawica
Skawa Jaroszowice - Chełm Stryszów

Kolejka 12 - 2-3 listopada

KS Bystra (k. Wadowic) - Chełm Stryszów
Huragan Skawica - Skawa Jaroszowice
Tarnawianka Tarnawa - Jubilat Izdebnik
Iskra Klecza Dolna - Żarek Stronie
Spartak Skawce - Strzelec Budzów
Dąb Sidzina - Grom Grzechynia
Leńczanka Leńcze - Lachy Lachowice

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Lachy Lachowice - KS Bystra (k. Wadowic)
Grom Grzechynia - Leńczanka Leńcze
Strzelec Budzów - Dąb Sidzina
Żarek Stronie - Spartak Skawce
Jubilat Izdebnik - Iskra Klecza Dolna
Skawa Jaroszowice - Tarnawianka Tarnawa
Chełm Stryszów - Huragan Skawica

Kolejka 14

KS Bystra (k. Wadowic) - Huragan Skawica
Chełm Stryszów - Tarnawianka Tarnawa
Skawa Jaroszowice - Iskra Klecza Dolna
Jubilat Izdebnik - Spartak Skawce
Żarek Stronie - Dąb Sidzina
Strzelec Budzów - Leńczanka Leńcze
Grom Grzechynia - Lachy Lachowice

Kolejka 15

Grom Grzechynia - KS Bystra (k. Wadowic)
Lachy Lachowice - Strzelec Budzów
Leńczanka Leńcze - Żarek Stronie
Dąb Sidzina - Jubilat Izdebnik
Spartak Skawce - Skawa Jaroszowice
Iskra Klecza Dolna - Chełm Stryszów
Tarnawianka Tarnawa - Huragan Skawica

Kolejka 16

KS Bystra (k. Wadowic) - Tarnawianka Tarnawa
Huragan Skawica - Iskra Klecza Dolna
Chełm Stryszów - Spartak Skawce
Skawa Jaroszowice - Dąb Sidzina
Jubilat Izdebnik - Leńczanka Leńcze
Żarek Stronie - Lachy Lachowice
Strzelec Budzów - Grom Grzechynia

Kolejka 17

Strzelec Budzów - KS Bystra (k. Wadowic)
Grom Grzechynia - Żarek Stronie
Lachy Lachowice - Jubilat Izdebnik
Leńczanka Leńcze - Skawa Jaroszowice
Dąb Sidzina - Chełm Stryszów
Spartak Skawce - Huragan Skawica
Iskra Klecza Dolna - Tarnawianka Tarnawa

Kolejka 18

KS Bystra (k. Wadowic) - Iskra Klecza Dolna
Tarnawianka Tarnawa - Spartak Skawce
Huragan Skawica - Dąb Sidzina
Chełm Stryszów - Leńczanka Leńcze
Skawa Jaroszowice - Lachy Lachowice
Jubilat Izdebnik - Grom Grzechynia
Żarek Stronie - Strzelec Budzów

Kolejka 19

Żarek Stronie - KS Bystra (k. Wadowic)
Strzelec Budzów - Jubilat Izdebnik
Grom Grzechynia - Skawa Jaroszowice
Lachy Lachowice - Chełm Stryszów
Leńczanka Leńcze - Huragan Skawica
Dąb Sidzina - Tarnawianka Tarnawa
Spartak Skawce - Iskra Klecza Dolna

Kolejka 20

KS Bystra (k. Wadowic) - Spartak Skawce
Iskra Klecza Dolna - Dąb Sidzina
Tarnawianka Tarnawa - Leńczanka Leńcze
Huragan Skawica - Lachy Lachowice
Chełm Stryszów - Grom Grzechynia
Skawa Jaroszowice - Strzelec Budzów
Jubilat Izdebnik - Żarek Stronie

Kolejka 21

Jubilat Izdebnik - KS Bystra (k. Wadowic)
Żarek Stronie - Skawa Jaroszowice
Strzelec Budzów - Chełm Stryszów
Grom Grzechynia - Huragan Skawica
Lachy Lachowice - Tarnawianka Tarnawa
Leńczanka Leńcze - Iskra Klecza Dolna
Dąb Sidzina - Spartak Skawce

Kolejka 22

KS Bystra (k. Wadowic) - Dąb Sidzina
Spartak Skawce - Leńczanka Leńcze
Iskra Klecza Dolna - Lachy Lachowice
Tarnawianka Tarnawa - Grom Grzechynia
Huragan Skawica - Strzelec Budzów
Chełm Stryszów - Żarek Stronie
Skawa Jaroszowice - Jubilat Izdebnik

Kolejka 23

Skawa Jaroszowice - KS Bystra (k. Wadowic)
Jubilat Izdebnik - Chełm Stryszów
Żarek Stronie - Huragan Skawica
Strzelec Budzów - Tarnawianka Tarnawa
Grom Grzechynia - Iskra Klecza Dolna
Lachy Lachowice - Spartak Skawce
Leńczanka Leńcze - Dąb Sidzina

Kolejka 24

KS Bystra (k. Wadowic) - Leńczanka Leńcze
Dąb Sidzina - Lachy Lachowice
Spartak Skawce - Grom Grzechynia
Iskra Klecza Dolna - Strzelec Budzów
Tarnawianka Tarnawa - Żarek Stronie
Huragan Skawica - Jubilat Izdebnik
Chełm Stryszów - Skawa Jaroszowice

Kolejka 25

Chełm Stryszów - KS Bystra (k. Wadowic)
Skawa Jaroszowice - Huragan Skawica
Jubilat Izdebnik - Tarnawianka Tarnawa
Żarek Stronie - Iskra Klecza Dolna
Strzelec Budzów - Spartak Skawce
Grom Grzechynia - Dąb Sidzina
Lachy Lachowice - Leńczanka Leńcze

Kolejka 26

KS Bystra (k. Wadowic) - Lachy Lachowice
Leńczanka Leńcze - Grom Grzechynia
Dąb Sidzina - Strzelec Budzów
Spartak Skawce - Żarek Stronie
Iskra Klecza Dolna - Jubilat Izdebnik
Tarnawianka Tarnawa - Skawa Jaroszowice
Huragan Skawica - Chełm Stryszów

Klasa A 2019/2020 (Wadowice)

Klasa B 2019/2020 (Wadowice II)

Klasa C 2019/2020 (Wadowice)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas