[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Garbarnia II Kraków 13 36 12 0 1 40-12 6 0 1 21-6 6 0 0 19-6
2.  Wieczysta Kraków 13 35 11 2 0 64-7 7 0 0 47-4 4 2 0 17-3
3.  Hutnik II Kraków 13 25 8 1 4 40-16 5 0 1 28-5 3 1 3 12-11
4.  Prokocim Kraków 13 24 7 3 3 25-19 3 2 1 10-6 4 1 2 15-13
5.  TS Węgrzce 13 21 6 3 4 26-17 3 2 2 12-6 3 1 2 14-11 1 1 0 1 0 0-0
6.  Kaszowianka Kaszów 13 21 5 6 2 26-18 3 2 2 13-11 2 4 0 13-7 1 1 0 1 0 0-0
7.  Bronowianka Kraków 13 19 6 1 6 21-29 3 0 4 9-16 3 1 2 12-13
8.  Błękitni Modlnica 13 18 5 3 5 29-24 3 3 1 18-10 2 0 4 11-14
9.  Piast Wołowice 13 16 5 1 7 28-32 5 0 2 24-13 0 1 5 4-19
10.  Kmita Zabierzów 13 15 4 3 6 18-39 1 1 3 10-13 3 2 3 8-26
11.  Wiślanie II Jaśkowice 13 14 4 2 7 22-32 3 1 2 10-12 1 1 5 12-20
12.  KS Borek (Kraków) 13 7 2 1 10 15-34 2 0 5 8-18 0 1 5 7-16
13.  Dąbski KS Kraków 13 6 1 3 9 16-44 1 3 2 10-12 0 0 7 6-32
14.  Nadwiślan Kraków 13 1 0 1 12 8-55 0 1 5 5-21 0 0 7 3-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Garbarnia II Kraków    0-2 1-0 2-1 3-1 4-1 9-1 2-0 
 2 Wieczysta Kraków    3-1 5-0 5-1 4-1 12-0 5-1 13-0 
 3 Hutnik II Kraków    5-1 2-0 0-1 7-3 10-0 4-0 
 4 Prokocim Kraków1-3 1-1     0-0 3-1 3-0* 2-1 
 5 TS Węgrzce1-2 2-0 1-2     0-0 4-1 1-1 3-0 
 6 Kaszowianka Kaszów1-5 1-1 2-2 3-1     5-1 0-1 1-0 
 7 Bronowianka Kraków0-2 0-3 1-5 1-3     2-0 2-1 3-2 
 8 Błękitni Modlnica2-3 1-1 3-0 1-1     6-1 3-2 2-2 
 9 Piast Wołowice0-2 1-2     6-0 3-2 5-4 3-2 6-1 
 10 Kmita Zabierzów2-3 0-3 2-2 2-4 4-1     
 11 Wiślanie II Jaśkowice2-4 0-5 1-1     2-1 2-1 3-0 
 12 KS Borek (Kraków)1-3 0-6 1-4 1-2 1-2     1-0 3-1 
 13 Dąbski KS Kraków2-2 2-2 1-1 1-4 1-2     3-1 
 14 Nadwiślan Kraków1-4 0-4 1-5 2-3 0-4 1-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Kaszowianka Kaszów 2-2 Hutnik II Kraków 15 sierpnia, 14:00
Wieczysta Kraków 5-1 Dąbski KS Kraków 15 sierpnia, 11:00
TS Węgrzce 1-2 Prokocim Kraków 15 sierpnia, 11:00
Garbarnia II Kraków 2-0 Nadwiślan Kraków 15 sierpnia, 17:00
Błękitni Modlnica 6-1 Piast Wołowice 15 sierpnia, 17:00
KS Borek (Kraków) 1-2 Kmita Zabierzów 15 sierpnia, 17:00
Bronowianka Kraków 3-2 Wiślanie II Jaśkowice 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Hutnik II Kraków 7-3 Wiślanie II Jaśkowice 17 sierpnia, 17:00
Kmita Zabierzów 2-4 Bronowianka Kraków 18 sierpnia, 17:00
Piast Wołowice 5-4 KS Borek (Kraków) 18 sierpnia, 16:00
Nadwiślan Kraków 0-4 Błękitni Modlnica 17 sierpnia, 17:30
Prokocim Kraków 1-3 Garbarnia II Kraków 17 sierpnia, 17:00
Dąbski KS Kraków 2-2 TS Węgrzce 18 sierpnia, 17:00
Kaszowianka Kaszów 1-1 Wieczysta Kraków 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Wieczysta Kraków 3-1 Hutnik II Kraków 24 sierpnia, 12:00
TS Węgrzce 0-0 Kaszowianka Kaszów 25 sierpnia, 17:30
Garbarnia II Kraków 9-1 Dąbski KS Kraków 25 sierpnia, 12:00
Błękitni Modlnica 1-1 Prokocim Kraków 24 sierpnia, 17:00
KS Borek (Kraków) 3-1 Nadwiślan Kraków 25 sierpnia, 17:00
Bronowianka Kraków 2-1 Piast Wołowice 25 sierpnia, 17:00
Wiślanie II Jaśkowice 1-1 Kmita Zabierzów 24 sierpnia, 14:30

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Hutnik II Kraków 0-1 Kmita Zabierzów 1 września, 17:00
Piast Wołowice 3-2 Wiślanie II Jaśkowice 31 sierpnia, 11:00
Nadwiślan Kraków 2-3 Bronowianka Kraków 4 września, 17:30
Prokocim Kraków 3-0 KS Borek (Kraków) 31 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-1
Dąbski KS Kraków 1-4 Błękitni Modlnica 31 sierpnia, 17:00
Kaszowianka Kaszów 1-5 Garbarnia II Kraków 31 sierpnia, 17:00
Wieczysta Kraków 5-0 TS Węgrzce 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 7-8 września

TS Węgrzce 2-0 Hutnik II Kraków 6 września, 17:00
Garbarnia II Kraków 0-2 Wieczysta Kraków 8 września, 11:00
Błękitni Modlnica 1-1 Kaszowianka Kaszów 7 września, 17:00
KS Borek (Kraków) 1-0 Dąbski KS Kraków 7 września, 17:00
Bronowianka Kraków 0-3 Prokocim Kraków 8 września, 17:00
Wiślanie II Jaśkowice 3-0 Nadwiślan Kraków 8 września, 11:00
Piast Wołowice 6-0 Kmita Zabierzów 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Hutnik II Kraków 2-0 Piast Wołowice 14 września, 16:00
Nadwiślan Kraków 1-1 Kmita Zabierzów 14 września, 16:30
Prokocim Kraków 3-1 Wiślanie II Jaśkowice 14 września, 11:00
Dąbski KS Kraków 1-1 Bronowianka Kraków 14 września, 16:30
Kaszowianka Kaszów 1-0 KS Borek (Kraków) 15 września, 14:00
Wieczysta Kraków 4-1 Błękitni Modlnica 14 września, 11:00
TS Węgrzce 1-2 Garbarnia II Kraków 14 września, 11:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Garbarnia II Kraków 1-0 Hutnik II Kraków 21 września, 10:00
Błękitni Modlnica 3-0 TS Węgrzce 22 września, 14:00
KS Borek (Kraków) 0-6 Wieczysta Kraków 21 września, 16:00
Bronowianka Kraków 1-3 Kaszowianka Kaszów 22 września, 16:00
Wiślanie II Jaśkowice 2-1 Dąbski KS Kraków 21 września, 14:30
Kmita Zabierzów 2-3 Prokocim Kraków 21 września, 16:00
Piast Wołowice 6-1 Nadwiślan Kraków 22 września, 15:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Hutnik II Kraków 4-0 Nadwiślan Kraków 28 września, 16:00
Prokocim Kraków 0-0 Piast Wołowice 28 września, 16:00
Dąbski KS Kraków 1-2 Kmita Zabierzów 28 września, 16:00
Kaszowianka Kaszów 0-1 Wiślanie II Jaśkowice 29 września, 14:00
Wieczysta Kraków 5-1 Bronowianka Kraków 29 września, 11:00
TS Węgrzce 3-0 KS Borek (Kraków) 28 września, 11:00
Garbarnia II Kraków 3-1 Błękitni Modlnica 29 września, 15:30

Kolejka 9 - 5-6 października

Błękitni Modlnica 2-3 Hutnik II Kraków 5 października, 11:00
KS Borek (Kraków) 1-3 Garbarnia II Kraków 5 października, 16:00
Bronowianka Kraków 1-5 TS Węgrzce 5 października, 15:30
Wiślanie II Jaśkowice 0-5 Wieczysta Kraków 6 października, 11:00
Kmita Zabierzów 2-2 Kaszowianka Kaszów 5 października, 15:30
Piast Wołowice 3-2 Dąbski KS Kraków 6 października, 16:00
Nadwiślan Kraków 1-4 Prokocim Kraków 5 października, 16:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Hutnik II Kraków 5-1 Prokocim Kraków 13 października, 13:45
Dąbski KS Kraków 3-1 Nadwiślan Kraków 12 października, 15:00
Kaszowianka Kaszów 5-1 Piast Wołowice 13 października, 14:00
Wieczysta Kraków 12-0 Kmita Zabierzów 12 października, 12:00
TS Węgrzce 1-1 Wiślanie II Jaśkowice 12 października, 11:00
Garbarnia II Kraków 2-1 Bronowianka Kraków 13 października, 12:00
Błękitni Modlnica 2-2 KS Borek (Kraków) 12 października, 15:30

Kolejka 11 - 19-20 października

KS Borek (Kraków) 1-4 Hutnik II Kraków 20 października, 15:00
Bronowianka Kraków 2-0 Błękitni Modlnica 20 października, 15:30
Wiślanie II Jaśkowice 2-4 Garbarnia II Kraków 19 października, 11:00
Kmita Zabierzów 0-3 TS Węgrzce 19 października, 15:00
Piast Wołowice 1-2 Wieczysta Kraków 20 października, 15:30
Nadwiślan Kraków 1-5 Kaszowianka Kaszów 19 października, 15:30
Prokocim Kraków 2-1 Dąbski KS Kraków 19 października, 15:30

Kolejka 12 - 26-27 października

Hutnik II Kraków 10-0 Dąbski KS Kraków 27 października, 14:00
Kaszowianka Kaszów 3-1 Prokocim Kraków 27 października, 14:00
Wieczysta Kraków 13-0 Nadwiślan Kraków 26 października, 11:00
TS Węgrzce 4-1 Piast Wołowice 26 października, 15:30
Garbarnia II Kraków 4-1 Kmita Zabierzów 27 października, 10:00
Błękitni Modlnica 3-2 Wiślanie II Jaśkowice 26 października, 11:00
KS Borek (Kraków) 1-2 Bronowianka Kraków 26 października, 15:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Bronowianka Kraków 0-2 Hutnik II Kraków 3 listopada, 14:00
Wiślanie II Jaśkowice 2-1 KS Borek (Kraków) 3 listopada, 11:00
Kmita Zabierzów 4-1 Błękitni Modlnica 2 listopada, 14:00
Piast Wołowice 0-2 Garbarnia II Kraków 3 listopada, 14:00
Nadwiślan Kraków 0-4 TS Węgrzce 2 listopada, 13:00
Prokocim Kraków 1-1 Wieczysta Kraków 2 listopada, 14:00
Dąbski KS Kraków 2-2 Kaszowianka Kaszów 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Hutnik II Kraków - Kaszowianka Kaszów
Dąbski KS Kraków - Wieczysta Kraków
Prokocim Kraków - TS Węgrzce
Nadwiślan Kraków - Garbarnia II Kraków
Piast Wołowice - Błękitni Modlnica
Kmita Zabierzów - KS Borek (Kraków)
Wiślanie II Jaśkowice - Bronowianka Kraków

Kolejka 15 - 28-29 marca

Wiślanie II Jaśkowice - Hutnik II Kraków
Bronowianka Kraków - Kmita Zabierzów
KS Borek (Kraków) - Piast Wołowice
Błękitni Modlnica - Nadwiślan Kraków
Garbarnia II Kraków - Prokocim Kraków
TS Węgrzce - Dąbski KS Kraków
Wieczysta Kraków - Kaszowianka Kaszów

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Hutnik II Kraków - Wieczysta Kraków
Kaszowianka Kaszów - TS Węgrzce
Dąbski KS Kraków - Garbarnia II Kraków
Prokocim Kraków - Błękitni Modlnica
Nadwiślan Kraków - KS Borek (Kraków)
Piast Wołowice - Bronowianka Kraków
Kmita Zabierzów - Wiślanie II Jaśkowice

Kolejka 17 - 11 kwietnia

Kmita Zabierzów - Hutnik II Kraków
Wiślanie II Jaśkowice - Piast Wołowice
Bronowianka Kraków - Nadwiślan Kraków
KS Borek (Kraków) - Prokocim Kraków
Błękitni Modlnica - Dąbski KS Kraków
Garbarnia II Kraków - Kaszowianka Kaszów
TS Węgrzce - Wieczysta Kraków

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Kmita Zabierzów - Piast Wołowice
Hutnik II Kraków - TS Węgrzce
Wieczysta Kraków - Garbarnia II Kraków
Kaszowianka Kaszów - Błękitni Modlnica
Dąbski KS Kraków - KS Borek (Kraków)
Prokocim Kraków - Bronowianka Kraków
Nadwiślan Kraków - Wiślanie II Jaśkowice

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Piast Wołowice - Hutnik II Kraków
Kmita Zabierzów - Nadwiślan Kraków
Wiślanie II Jaśkowice - Prokocim Kraków
Bronowianka Kraków - Dąbski KS Kraków
KS Borek (Kraków) - Kaszowianka Kaszów
Błękitni Modlnica - Wieczysta Kraków
Garbarnia II Kraków - TS Węgrzce

Kolejka 20 - 2-3 maja

Hutnik II Kraków - Garbarnia II Kraków
TS Węgrzce - Błękitni Modlnica
Wieczysta Kraków - KS Borek (Kraków)
Kaszowianka Kaszów - Bronowianka Kraków
Dąbski KS Kraków - Wiślanie II Jaśkowice
Prokocim Kraków - Kmita Zabierzów
Nadwiślan Kraków - Piast Wołowice

Kolejka 21 - 9-10 maja

Nadwiślan Kraków - Hutnik II Kraków
Piast Wołowice - Prokocim Kraków
Kmita Zabierzów - Dąbski KS Kraków
Wiślanie II Jaśkowice - Kaszowianka Kaszów
Bronowianka Kraków - Wieczysta Kraków
KS Borek (Kraków) - TS Węgrzce
Błękitni Modlnica - Garbarnia II Kraków

Kolejka 22 - 16-17 maja

Hutnik II Kraków - Błękitni Modlnica
Garbarnia II Kraków - KS Borek (Kraków)
TS Węgrzce - Bronowianka Kraków
Wieczysta Kraków - Wiślanie II Jaśkowice
Kaszowianka Kaszów - Kmita Zabierzów
Dąbski KS Kraków - Piast Wołowice
Prokocim Kraków - Nadwiślan Kraków

Kolejka 23 - 23-24 maja

Prokocim Kraków - Hutnik II Kraków
Nadwiślan Kraków - Dąbski KS Kraków
Piast Wołowice - Kaszowianka Kaszów
Kmita Zabierzów - Wieczysta Kraków
Wiślanie II Jaśkowice - TS Węgrzce
Bronowianka Kraków - Garbarnia II Kraków
KS Borek (Kraków) - Błękitni Modlnica

Kolejka 24 - 30-31 maja

Hutnik II Kraków - KS Borek (Kraków)
Błękitni Modlnica - Bronowianka Kraków
Garbarnia II Kraków - Wiślanie II Jaśkowice
TS Węgrzce - Kmita Zabierzów
Wieczysta Kraków - Piast Wołowice
Kaszowianka Kaszów - Nadwiślan Kraków
Dąbski KS Kraków - Prokocim Kraków

Kolejka 25 - 6-7 czerwca

Dąbski KS Kraków - Hutnik II Kraków
Prokocim Kraków - Kaszowianka Kaszów
Nadwiślan Kraków - Wieczysta Kraków
Piast Wołowice - TS Węgrzce
Kmita Zabierzów - Garbarnia II Kraków
Wiślanie II Jaśkowice - Błękitni Modlnica
Bronowianka Kraków - KS Borek (Kraków)

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

Hutnik II Kraków - Bronowianka Kraków
KS Borek (Kraków) - Wiślanie II Jaśkowice
Błękitni Modlnica - Kmita Zabierzów
Garbarnia II Kraków - Piast Wołowice
TS Węgrzce - Nadwiślan Kraków
Wieczysta Kraków - Prokocim Kraków
Kaszowianka Kaszów - Dąbski KS Kraków

IV liga 2019/2020 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków I)
Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków III)
Liga okręgowa 2019/2020 (Wadowice)

Klasa A 2019/2020 (Kraków I)
Klasa A 2019/2020 (Kraków II)
Klasa A 2019/2020 (Kraków III)
Klasa A 2019/2020 (Myślenice)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas