[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wieczysta Kraków 6 16 5 1 0 20-4 4 0 0 17-3 1 1 0 3-1
2.  Garbarnia II Kraków 6 15 5 0 1 21-6 2 0 1 11-3 3 0 0 10-3
3.  Prokocim Kraków 6 13 4 1 1 13-6 2 0 1 7-4 2 1 0 6-2 1 3 1 0 0 3-0
4.  Bronowianka Kraków 6 13 4 1 1 13-11 2 0 1 5-6 2 1 0 8-5 1 0 0 0 1 0-3
5.  Błękitni Modlnica 6 11 3 2 1 17-8 1 2 0 8-3 2 0 1 9-5
6.  Piast Wołowice 6 9 3 0 3 16-16 3 0 0 14-6 0 0 3 2-10
7.  Kmita Zabierzów 6 8 2 2 2 7-13 0 0 1 2-4 2 2 1 5-9
8.  Hutnik II Kraków 6 7 2 1 3 12-11 2 0 1 9-4 0 1 2 3-7 1 1 0 1 0 2-2
9.  Kaszowianka Kaszów 6 7 1 4 1 6-9 1 2 1 5-8 0 2 0 1-1 1 1 0 1 0 2-2
10.  KS Borek (Kraków) 6 6 2 0 4 9-12 2 0 1 5-3 0 0 3 4-9
11.  TS Węgrzce 6 5 1 2 3 6-11 1 1 2 4-4 0 1 1 2-7
12.  Wiślanie II Jaśkowice 6 4 1 1 4 12-17 1 1 0 4-1 0 0 4 8-16
13.  Dąbski KS Kraków 6 2 0 2 4 6-22 0 2 1 4-7 0 0 3 2-15
14.  Nadwiślan Kraków 6 1 0 1 5 4-16 0 1 2 3-8 0 0 3 1-8

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wieczysta Kraków    4-1 3-1 5-0 5-1 
 2 Garbarnia II Kraków0-2     9-1 2-0 
 3 Prokocim Kraków1-3     3-0* 3-1 
 4 Bronowianka Kraków0-3     2-1 3-2 
 5 Błękitni Modlnica1-1     6-1 1-1 
 6 Piast Wołowice    6-0 5-4 3-2 
 7 Kmita Zabierzów2-4     
 8 Hutnik II Kraków2-0 0-1     7-3 
 9 Kaszowianka Kaszów1-1 1-5 2-2     1-0 
 10 KS Borek (Kraków)1-2     1-0 3-1 
 11 TS Węgrzce1-2 1-2 2-0 0-0     
 12 Wiślanie II Jaśkowice1-1     3-0 
 13 Dąbski KS Kraków1-1 1-4 2-2     
 14 Nadwiślan Kraków2-3 0-4 1-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Kaszowianka Kaszów 2-2 Hutnik II Kraków 15 sierpnia, 14:00
Wieczysta Kraków 5-1 Dąbski KS Kraków 15 sierpnia, 11:00
TS Węgrzce 1-2 Prokocim Kraków 15 sierpnia, 11:00
Garbarnia II Kraków 2-0 Nadwiślan Kraków 15 sierpnia, 17:00
Błękitni Modlnica 6-1 Piast Wołowice 15 sierpnia, 17:00
KS Borek (Kraków) 1-2 Kmita Zabierzów 15 sierpnia, 17:00
Bronowianka Kraków 3-2 Wiślanie II Jaśkowice 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Hutnik II Kraków 7-3 Wiślanie II Jaśkowice 17 sierpnia, 17:00
Kmita Zabierzów 2-4 Bronowianka Kraków 18 sierpnia, 17:00
Piast Wołowice 5-4 KS Borek (Kraków) 18 sierpnia, 16:00
Nadwiślan Kraków 0-4 Błękitni Modlnica 17 sierpnia, 17:30
Prokocim Kraków 1-3 Garbarnia II Kraków 17 sierpnia, 17:00
Dąbski KS Kraków 2-2 TS Węgrzce 18 sierpnia, 17:00
Kaszowianka Kaszów 1-1 Wieczysta Kraków 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Wieczysta Kraków 3-1 Hutnik II Kraków 24 sierpnia, 12:00
TS Węgrzce 0-0 Kaszowianka Kaszów 25 sierpnia, 17:30
Garbarnia II Kraków 9-1 Dąbski KS Kraków 25 sierpnia, 12:00
Błękitni Modlnica 1-1 Prokocim Kraków 24 sierpnia, 17:00
KS Borek (Kraków) 3-1 Nadwiślan Kraków 25 sierpnia, 17:00
Bronowianka Kraków 2-1 Piast Wołowice 25 sierpnia, 17:00
Wiślanie II Jaśkowice 1-1 Kmita Zabierzów 24 sierpnia, 14:30

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Hutnik II Kraków 0-1 Kmita Zabierzów 1 września, 17:00
Piast Wołowice 3-2 Wiślanie II Jaśkowice 31 sierpnia, 11:00
Nadwiślan Kraków 2-3 Bronowianka Kraków 4 września, 17:30
Prokocim Kraków 3-0 KS Borek (Kraków) 31 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-1
Dąbski KS Kraków 1-4 Błękitni Modlnica 31 sierpnia, 17:00
Kaszowianka Kaszów 1-5 Garbarnia II Kraków 31 sierpnia, 17:00
Wieczysta Kraków 5-0 TS Węgrzce 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 7-8 września

TS Węgrzce 2-0 Hutnik II Kraków 6 września, 17:00
Garbarnia II Kraków 0-2 Wieczysta Kraków 8 września, 11:00
Błękitni Modlnica 1-1 Kaszowianka Kaszów 7 września, 17:00
KS Borek (Kraków) 1-0 Dąbski KS Kraków 7 września, 17:00
Bronowianka Kraków 0-3 Prokocim Kraków 8 września, 17:00
Wiślanie II Jaśkowice 3-0 Nadwiślan Kraków 8 września, 11:00
Piast Wołowice 6-0 Kmita Zabierzów 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Hutnik II Kraków 2-0 Piast Wołowice 14 września, 16:00
Nadwiślan Kraków 1-1 Kmita Zabierzów 14 września, 16:30
Prokocim Kraków 3-1 Wiślanie II Jaśkowice 14 września, 11:00
Dąbski KS Kraków 1-1 Bronowianka Kraków 14 września, 16:30
Kaszowianka Kaszów 1-0 KS Borek (Kraków) 15 września, 14:00
Wieczysta Kraków 4-1 Błękitni Modlnica 14 września, 11:00
TS Węgrzce 1-2 Garbarnia II Kraków 14 września, 11:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Garbarnia II Kraków - Hutnik II Kraków 21 września, 10:00
Błękitni Modlnica - TS Węgrzce 22 września, 14:00
KS Borek (Kraków) - Wieczysta Kraków 21 września, 16:00
Bronowianka Kraków - Kaszowianka Kaszów 22 września, 16:00
Wiślanie II Jaśkowice - Dąbski KS Kraków 21 września, 14:30
Kmita Zabierzów - Prokocim Kraków 21 września, 16:00
Piast Wołowice - Nadwiślan Kraków 22 września, 15:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Hutnik II Kraków - Nadwiślan Kraków
Prokocim Kraków - Piast Wołowice
Dąbski KS Kraków - Kmita Zabierzów
Kaszowianka Kaszów - Wiślanie II Jaśkowice
Wieczysta Kraków - Bronowianka Kraków
TS Węgrzce - KS Borek (Kraków)
Garbarnia II Kraków - Błękitni Modlnica

Kolejka 9 - 5-6 października

Błękitni Modlnica - Hutnik II Kraków
KS Borek (Kraków) - Garbarnia II Kraków
Bronowianka Kraków - TS Węgrzce
Wiślanie II Jaśkowice - Wieczysta Kraków
Kmita Zabierzów - Kaszowianka Kaszów
Piast Wołowice - Dąbski KS Kraków
Nadwiślan Kraków - Prokocim Kraków

Kolejka 10 - 12-13 października

Hutnik II Kraków - Prokocim Kraków
Dąbski KS Kraków - Nadwiślan Kraków
Kaszowianka Kaszów - Piast Wołowice
Wieczysta Kraków - Kmita Zabierzów
TS Węgrzce - Wiślanie II Jaśkowice
Garbarnia II Kraków - Bronowianka Kraków
Błękitni Modlnica - KS Borek (Kraków)

Kolejka 11 - 19-20 października

KS Borek (Kraków) - Hutnik II Kraków
Bronowianka Kraków - Błękitni Modlnica
Wiślanie II Jaśkowice - Garbarnia II Kraków
Kmita Zabierzów - TS Węgrzce
Piast Wołowice - Wieczysta Kraków
Nadwiślan Kraków - Kaszowianka Kaszów
Prokocim Kraków - Dąbski KS Kraków

Kolejka 12 - 26-27 października

Hutnik II Kraków - Dąbski KS Kraków
Kaszowianka Kaszów - Prokocim Kraków
Wieczysta Kraków - Nadwiślan Kraków
TS Węgrzce - Piast Wołowice
Garbarnia II Kraków - Kmita Zabierzów
Błękitni Modlnica - Wiślanie II Jaśkowice
KS Borek (Kraków) - Bronowianka Kraków

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Bronowianka Kraków - Hutnik II Kraków
Wiślanie II Jaśkowice - KS Borek (Kraków)
Kmita Zabierzów - Błękitni Modlnica
Piast Wołowice - Garbarnia II Kraków
Nadwiślan Kraków - TS Węgrzce
Prokocim Kraków - Wieczysta Kraków
Dąbski KS Kraków - Kaszowianka Kaszów

Kolejka 14

Hutnik II Kraków - Kaszowianka Kaszów
Dąbski KS Kraków - Wieczysta Kraków
Prokocim Kraków - TS Węgrzce
Nadwiślan Kraków - Garbarnia II Kraków
Piast Wołowice - Błękitni Modlnica
Kmita Zabierzów - KS Borek (Kraków)
Wiślanie II Jaśkowice - Bronowianka Kraków

Kolejka 15

Wiślanie II Jaśkowice - Hutnik II Kraków
Bronowianka Kraków - Kmita Zabierzów
KS Borek (Kraków) - Piast Wołowice
Błękitni Modlnica - Nadwiślan Kraków
Garbarnia II Kraków - Prokocim Kraków
TS Węgrzce - Dąbski KS Kraków
Wieczysta Kraków - Kaszowianka Kaszów

Kolejka 16

Hutnik II Kraków - Wieczysta Kraków
Kaszowianka Kaszów - TS Węgrzce
Dąbski KS Kraków - Garbarnia II Kraków
Prokocim Kraków - Błękitni Modlnica
Nadwiślan Kraków - KS Borek (Kraków)
Piast Wołowice - Bronowianka Kraków
Kmita Zabierzów - Wiślanie II Jaśkowice

Kolejka 17

Kmita Zabierzów - Hutnik II Kraków
Wiślanie II Jaśkowice - Piast Wołowice
Bronowianka Kraków - Nadwiślan Kraków
KS Borek (Kraków) - Prokocim Kraków
Błękitni Modlnica - Dąbski KS Kraków
Garbarnia II Kraków - Kaszowianka Kaszów
TS Węgrzce - Wieczysta Kraków

Kolejka 18

Kmita Zabierzów - Piast Wołowice
Hutnik II Kraków - TS Węgrzce
Wieczysta Kraków - Garbarnia II Kraków
Kaszowianka Kaszów - Błękitni Modlnica
Dąbski KS Kraków - KS Borek (Kraków)
Prokocim Kraków - Bronowianka Kraków
Nadwiślan Kraków - Wiślanie II Jaśkowice

Kolejka 19

Piast Wołowice - Hutnik II Kraków
Kmita Zabierzów - Nadwiślan Kraków
Wiślanie II Jaśkowice - Prokocim Kraków
Bronowianka Kraków - Dąbski KS Kraków
KS Borek (Kraków) - Kaszowianka Kaszów
Błękitni Modlnica - Wieczysta Kraków
Garbarnia II Kraków - TS Węgrzce

Kolejka 20

Hutnik II Kraków - Garbarnia II Kraków
TS Węgrzce - Błękitni Modlnica
Wieczysta Kraków - KS Borek (Kraków)
Kaszowianka Kaszów - Bronowianka Kraków
Dąbski KS Kraków - Wiślanie II Jaśkowice
Prokocim Kraków - Kmita Zabierzów
Nadwiślan Kraków - Piast Wołowice

Kolejka 21

Nadwiślan Kraków - Hutnik II Kraków
Piast Wołowice - Prokocim Kraków
Kmita Zabierzów - Dąbski KS Kraków
Wiślanie II Jaśkowice - Kaszowianka Kaszów
Bronowianka Kraków - Wieczysta Kraków
KS Borek (Kraków) - TS Węgrzce
Błękitni Modlnica - Garbarnia II Kraków

Kolejka 22

Hutnik II Kraków - Błękitni Modlnica
Garbarnia II Kraków - KS Borek (Kraków)
TS Węgrzce - Bronowianka Kraków
Wieczysta Kraków - Wiślanie II Jaśkowice
Kaszowianka Kaszów - Kmita Zabierzów
Dąbski KS Kraków - Piast Wołowice
Prokocim Kraków - Nadwiślan Kraków

Kolejka 23

Prokocim Kraków - Hutnik II Kraków
Nadwiślan Kraków - Dąbski KS Kraków
Piast Wołowice - Kaszowianka Kaszów
Kmita Zabierzów - Wieczysta Kraków
Wiślanie II Jaśkowice - TS Węgrzce
Bronowianka Kraków - Garbarnia II Kraków
KS Borek (Kraków) - Błękitni Modlnica

Kolejka 24

Hutnik II Kraków - KS Borek (Kraków)
Błękitni Modlnica - Bronowianka Kraków
Garbarnia II Kraków - Wiślanie II Jaśkowice
TS Węgrzce - Kmita Zabierzów
Wieczysta Kraków - Piast Wołowice
Kaszowianka Kaszów - Nadwiślan Kraków
Dąbski KS Kraków - Prokocim Kraków

Kolejka 25

Dąbski KS Kraków - Hutnik II Kraków
Prokocim Kraków - Kaszowianka Kaszów
Nadwiślan Kraków - Wieczysta Kraków
Piast Wołowice - TS Węgrzce
Kmita Zabierzów - Garbarnia II Kraków
Wiślanie II Jaśkowice - Błękitni Modlnica
Bronowianka Kraków - KS Borek (Kraków)

Kolejka 26

Hutnik II Kraków - Bronowianka Kraków
KS Borek (Kraków) - Wiślanie II Jaśkowice
Błękitni Modlnica - Kmita Zabierzów
Garbarnia II Kraków - Piast Wołowice
TS Węgrzce - Nadwiślan Kraków
Wieczysta Kraków - Prokocim Kraków
Kaszowianka Kaszów - Dąbski KS Kraków

IV liga 2019/2020 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków I)
Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków III)
Liga okręgowa 2019/2020 (Wadowice)

Klasa A 2019/2020 (Kraków I)
Klasa A 2019/2020 (Kraków II)
Klasa A 2019/2020 (Kraków III)
Klasa A 2019/2020 (Myślenice)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas