[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  JKS Zelków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Orlęta Rudawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Maszycanka Maszyce 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Strażak Rączna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Świt Krzeszowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wisła Jeziorzany 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wisła Rząska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Iskra Czułów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sokół Rybna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wisła Czernichów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lotnik Kryspinów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Dragon Szczyglice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sportowiec Modlniczka 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Liszczanka Liszki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 JKS Zelków    
 2 Orlęta Rudawa    
 3 Maszycanka Maszyce    
 4 Strażak Rączna    
 5 Świt Krzeszowice    
 6 Wisła Jeziorzany    
 7 Wisła Rząska    
 8 Iskra Czułów    
 9 Sokół Rybna    
 10 Wisła Czernichów    
 11 Lotnik Kryspinów    
 12 Dragon Szczyglice    
 13 Sportowiec Modlniczka    
 14 Liszczanka Liszki    

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

JKS Zelków - Liszczanka Liszki 24 sierpnia, 16:00
Orlęta Rudawa - Sportowiec Modlniczka
Maszycanka Maszyce - Dragon Szczyglice 24 sierpnia, 17:30
Strażak Rączna - Lotnik Kryspinów
Świt Krzeszowice - Wisła Czernichów 24 sierpnia, 17:00
Wisła Jeziorzany - Sokół Rybna 24 sierpnia, 17:00
Wisła Rząska - Iskra Czułów 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Liszczanka Liszki - Iskra Czułów
Sokół Rybna - Wisła Rząska
Wisła Czernichów - Wisła Jeziorzany
Lotnik Kryspinów - Świt Krzeszowice
Dragon Szczyglice - Strażak Rączna
Sportowiec Modlniczka - Maszycanka Maszyce
JKS Zelków - Orlęta Rudawa

Kolejka 3 - 4 września

Orlęta Rudawa - Liszczanka Liszki
Maszycanka Maszyce - JKS Zelków
Strażak Rączna - Sportowiec Modlniczka
Świt Krzeszowice - Dragon Szczyglice
Wisła Jeziorzany - Lotnik Kryspinów
Wisła Rząska - Wisła Czernichów
Iskra Czułów - Sokół Rybna

Kolejka 4 - 7-8 września

Liszczanka Liszki - Sokół Rybna
Wisła Czernichów - Iskra Czułów
Lotnik Kryspinów - Wisła Rząska
Dragon Szczyglice - Wisła Jeziorzany
Sportowiec Modlniczka - Świt Krzeszowice
JKS Zelków - Strażak Rączna
Orlęta Rudawa - Maszycanka Maszyce

Kolejka 5 - 14-15 września

Maszycanka Maszyce - Liszczanka Liszki
Strażak Rączna - Orlęta Rudawa
Świt Krzeszowice - JKS Zelków
Wisła Jeziorzany - Sportowiec Modlniczka
Wisła Rząska - Dragon Szczyglice
Iskra Czułów - Lotnik Kryspinów
Sokół Rybna - Wisła Czernichów

Kolejka 6 - 21-22 września

Liszczanka Liszki - Wisła Czernichów
Lotnik Kryspinów - Sokół Rybna
Dragon Szczyglice - Iskra Czułów
Sportowiec Modlniczka - Wisła Rząska
JKS Zelków - Wisła Jeziorzany
Orlęta Rudawa - Świt Krzeszowice
Maszycanka Maszyce - Strażak Rączna

Kolejka 7 - 28-29 września

Strażak Rączna - Liszczanka Liszki
Świt Krzeszowice - Maszycanka Maszyce
Wisła Jeziorzany - Orlęta Rudawa
Wisła Rząska - JKS Zelków
Iskra Czułów - Sportowiec Modlniczka
Sokół Rybna - Dragon Szczyglice
Wisła Czernichów - Lotnik Kryspinów

Kolejka 8 - 5-6 października

Liszczanka Liszki - Lotnik Kryspinów
Dragon Szczyglice - Wisła Czernichów
Sportowiec Modlniczka - Sokół Rybna
JKS Zelków - Iskra Czułów
Orlęta Rudawa - Wisła Rząska
Maszycanka Maszyce - Wisła Jeziorzany
Strażak Rączna - Świt Krzeszowice

Kolejka 9 - 12-13 października

Świt Krzeszowice - Liszczanka Liszki
Wisła Jeziorzany - Strażak Rączna
Wisła Rząska - Maszycanka Maszyce
Iskra Czułów - Orlęta Rudawa
Sokół Rybna - JKS Zelków
Wisła Czernichów - Sportowiec Modlniczka
Lotnik Kryspinów - Dragon Szczyglice

Kolejka 10 - 19-20 października

Liszczanka Liszki - Dragon Szczyglice
Sportowiec Modlniczka - Lotnik Kryspinów
JKS Zelków - Wisła Czernichów
Orlęta Rudawa - Sokół Rybna
Maszycanka Maszyce - Iskra Czułów
Strażak Rączna - Wisła Rząska
Świt Krzeszowice - Wisła Jeziorzany

Kolejka 11 - 26-27 października

Wisła Jeziorzany - Liszczanka Liszki
Wisła Rząska - Świt Krzeszowice
Iskra Czułów - Strażak Rączna
Sokół Rybna - Maszycanka Maszyce
Wisła Czernichów - Orlęta Rudawa
Lotnik Kryspinów - JKS Zelków
Dragon Szczyglice - Sportowiec Modlniczka

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Liszczanka Liszki - Sportowiec Modlniczka
JKS Zelków - Dragon Szczyglice
Orlęta Rudawa - Lotnik Kryspinów
Maszycanka Maszyce - Wisła Czernichów
Strażak Rączna - Sokół Rybna
Świt Krzeszowice - Iskra Czułów
Wisła Jeziorzany - Wisła Rząska

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Wisła Rząska - Liszczanka Liszki
Iskra Czułów - Wisła Jeziorzany
Sokół Rybna - Świt Krzeszowice
Wisła Czernichów - Strażak Rączna
Lotnik Kryspinów - Maszycanka Maszyce
Dragon Szczyglice - Orlęta Rudawa
Sportowiec Modlniczka - JKS Zelków

Kolejka 14

Liszczanka Liszki - JKS Zelków
Sportowiec Modlniczka - Orlęta Rudawa
Dragon Szczyglice - Maszycanka Maszyce
Lotnik Kryspinów - Strażak Rączna
Wisła Czernichów - Świt Krzeszowice
Sokół Rybna - Wisła Jeziorzany
Iskra Czułów - Wisła Rząska

Kolejka 15

Iskra Czułów - Liszczanka Liszki
Wisła Rząska - Sokół Rybna
Wisła Jeziorzany - Wisła Czernichów
Świt Krzeszowice - Lotnik Kryspinów
Strażak Rączna - Dragon Szczyglice
Maszycanka Maszyce - Sportowiec Modlniczka
Orlęta Rudawa - JKS Zelków

Kolejka 16

Liszczanka Liszki - Orlęta Rudawa
JKS Zelków - Maszycanka Maszyce
Sportowiec Modlniczka - Strażak Rączna
Dragon Szczyglice - Świt Krzeszowice
Lotnik Kryspinów - Wisła Jeziorzany
Wisła Czernichów - Wisła Rząska
Sokół Rybna - Iskra Czułów

Kolejka 17

Sokół Rybna - Liszczanka Liszki
Iskra Czułów - Wisła Czernichów
Wisła Rząska - Lotnik Kryspinów
Wisła Jeziorzany - Dragon Szczyglice
Świt Krzeszowice - Sportowiec Modlniczka
Strażak Rączna - JKS Zelków
Maszycanka Maszyce - Orlęta Rudawa

Kolejka 18

Liszczanka Liszki - Maszycanka Maszyce
Orlęta Rudawa - Strażak Rączna
JKS Zelków - Świt Krzeszowice
Sportowiec Modlniczka - Wisła Jeziorzany
Dragon Szczyglice - Wisła Rząska
Lotnik Kryspinów - Iskra Czułów
Wisła Czernichów - Sokół Rybna

Kolejka 19

Wisła Czernichów - Liszczanka Liszki
Sokół Rybna - Lotnik Kryspinów
Iskra Czułów - Dragon Szczyglice
Wisła Rząska - Sportowiec Modlniczka
Wisła Jeziorzany - JKS Zelków
Świt Krzeszowice - Orlęta Rudawa
Strażak Rączna - Maszycanka Maszyce

Kolejka 20

Liszczanka Liszki - Strażak Rączna
Maszycanka Maszyce - Świt Krzeszowice
Orlęta Rudawa - Wisła Jeziorzany
JKS Zelków - Wisła Rząska
Sportowiec Modlniczka - Iskra Czułów
Dragon Szczyglice - Sokół Rybna
Lotnik Kryspinów - Wisła Czernichów

Kolejka 21

Lotnik Kryspinów - Liszczanka Liszki
Wisła Czernichów - Dragon Szczyglice
Sokół Rybna - Sportowiec Modlniczka
Iskra Czułów - JKS Zelków
Wisła Rząska - Orlęta Rudawa
Wisła Jeziorzany - Maszycanka Maszyce
Świt Krzeszowice - Strażak Rączna

Kolejka 22

Liszczanka Liszki - Świt Krzeszowice
Strażak Rączna - Wisła Jeziorzany
Maszycanka Maszyce - Wisła Rząska
Orlęta Rudawa - Iskra Czułów
JKS Zelków - Sokół Rybna
Sportowiec Modlniczka - Wisła Czernichów
Dragon Szczyglice - Lotnik Kryspinów

Kolejka 23

Dragon Szczyglice - Liszczanka Liszki
Lotnik Kryspinów - Sportowiec Modlniczka
Wisła Czernichów - JKS Zelków
Sokół Rybna - Orlęta Rudawa
Iskra Czułów - Maszycanka Maszyce
Wisła Rząska - Strażak Rączna
Wisła Jeziorzany - Świt Krzeszowice

Kolejka 24

Liszczanka Liszki - Wisła Jeziorzany
Świt Krzeszowice - Wisła Rząska
Strażak Rączna - Iskra Czułów
Maszycanka Maszyce - Sokół Rybna
Orlęta Rudawa - Wisła Czernichów
JKS Zelków - Lotnik Kryspinów
Sportowiec Modlniczka - Dragon Szczyglice

Kolejka 25

Sportowiec Modlniczka - Liszczanka Liszki
Dragon Szczyglice - JKS Zelków
Lotnik Kryspinów - Orlęta Rudawa
Wisła Czernichów - Maszycanka Maszyce
Sokół Rybna - Strażak Rączna
Iskra Czułów - Świt Krzeszowice
Wisła Rząska - Wisła Jeziorzany

Kolejka 26

Liszczanka Liszki - Wisła Rząska
Wisła Jeziorzany - Iskra Czułów
Świt Krzeszowice - Sokół Rybna
Strażak Rączna - Wisła Czernichów
Maszycanka Maszyce - Lotnik Kryspinów
Orlęta Rudawa - Dragon Szczyglice
JKS Zelków - Sportowiec Modlniczka

Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków I)
Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków II)
Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków III)

Klasa A 2019/2020 (Kraków I)
Klasa A 2019/2020 (Kraków III)
Klasa A 2019/2020 (Myślenice)
Klasa A 2019/2020 (Olkusz)

Klasa B 2019/2020 (Kraków I)
Klasa B 2019/2020 (Kraków II)
Klasa B 2019/2020 (Kraków III)
Klasa B 2019/2020 (Kraków IV)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas