[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Galicja Raciborowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Strażak Goszcza 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Bibiczanka Bibice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Spartak Wielkanoc-Gołcza 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Prądniczanka II Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Orzeł Bębło 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Jastrzębiec Książ Wielki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wierzbowianka Wierzbno 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Szreniawa Koszyce 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Michałowianka Michałowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Płomień Kościelec 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Czarni 03 Grzegorzowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Partyzant Dojazdów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Kapitol Racławice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Galicja Raciborowice    
 2 Strażak Goszcza    
 3 Bibiczanka Bibice    
 4 Spartak Wielkanoc-Gołcza    
 5 Prądniczanka II Kraków    
 6 Orzeł Bębło    
 7 Jastrzębiec Książ Wielki    
 8 Wierzbowianka Wierzbno    
 9 Szreniawa Koszyce    
 10 Michałowianka Michałowice    
 11 Płomień Kościelec    
 12 Czarni 03 Grzegorzowice    
 13 Partyzant Dojazdów    
 14 Kapitol Racławice    

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Galicja Raciborowice - Kapitol Racławice 24 sierpnia, 13:00
Strażak Goszcza - Partyzant Dojazdów 24 sierpnia, 13:00
Bibiczanka Bibice - Czarni 03 Grzegorzowice 24 sierpnia, 17:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Płomień Kościelec 25 sierpnia, 17:00
Prądniczanka II Kraków - Michałowianka Michałowice 25 sierpnia, 12:00
Orzeł Bębło - Szreniawa Koszyce 24 sierpnia, 11:00
Jastrzębiec Książ Wielki - Wierzbowianka Wierzbno 24 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Kapitol Racławice - Wierzbowianka Wierzbno
Szreniawa Koszyce - Jastrzębiec Książ Wielki
Michałowianka Michałowice - Orzeł Bębło
Płomień Kościelec - Prądniczanka II Kraków
Czarni 03 Grzegorzowice - Spartak Wielkanoc-Gołcza
Partyzant Dojazdów - Bibiczanka Bibice
Galicja Raciborowice - Strażak Goszcza

Kolejka 3 - 4-8 września

Strażak Goszcza - Kapitol Racławice
Bibiczanka Bibice - Galicja Raciborowice
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Partyzant Dojazdów
Prądniczanka II Kraków - Czarni 03 Grzegorzowice
Orzeł Bębło - Płomień Kościelec
Jastrzębiec Książ Wielki - Michałowianka Michałowice
Wierzbowianka Wierzbno - Szreniawa Koszyce

Kolejka 4 - 7-8 września

Kapitol Racławice - Szreniawa Koszyce
Michałowianka Michałowice - Wierzbowianka Wierzbno
Płomień Kościelec - Jastrzębiec Książ Wielki
Czarni 03 Grzegorzowice - Orzeł Bębło
Partyzant Dojazdów - Prądniczanka II Kraków
Galicja Raciborowice - Spartak Wielkanoc-Gołcza
Strażak Goszcza - Bibiczanka Bibice

Kolejka 5 - 14-15 września

Bibiczanka Bibice - Kapitol Racławice
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Strażak Goszcza
Prądniczanka II Kraków - Galicja Raciborowice
Orzeł Bębło - Partyzant Dojazdów
Jastrzębiec Książ Wielki - Czarni 03 Grzegorzowice
Wierzbowianka Wierzbno - Płomień Kościelec
Szreniawa Koszyce - Michałowianka Michałowice

Kolejka 6 - 21-22 września

Kapitol Racławice - Michałowianka Michałowice
Płomień Kościelec - Szreniawa Koszyce
Czarni 03 Grzegorzowice - Wierzbowianka Wierzbno
Partyzant Dojazdów - Jastrzębiec Książ Wielki
Galicja Raciborowice - Orzeł Bębło
Strażak Goszcza - Prądniczanka II Kraków
Bibiczanka Bibice - Spartak Wielkanoc-Gołcza

Kolejka 7 - 28-29 września

Spartak Wielkanoc-Gołcza - Kapitol Racławice
Prądniczanka II Kraków - Bibiczanka Bibice
Orzeł Bębło - Strażak Goszcza
Jastrzębiec Książ Wielki - Galicja Raciborowice
Wierzbowianka Wierzbno - Partyzant Dojazdów
Szreniawa Koszyce - Czarni 03 Grzegorzowice
Michałowianka Michałowice - Płomień Kościelec

Kolejka 8 - 5-6 października

Kapitol Racławice - Płomień Kościelec
Czarni 03 Grzegorzowice - Michałowianka Michałowice
Partyzant Dojazdów - Szreniawa Koszyce
Galicja Raciborowice - Wierzbowianka Wierzbno
Strażak Goszcza - Jastrzębiec Książ Wielki
Bibiczanka Bibice - Orzeł Bębło
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Prądniczanka II Kraków

Kolejka 9 - 12-13 października

Prądniczanka II Kraków - Kapitol Racławice
Orzeł Bębło - Spartak Wielkanoc-Gołcza
Jastrzębiec Książ Wielki - Bibiczanka Bibice
Wierzbowianka Wierzbno - Strażak Goszcza
Szreniawa Koszyce - Galicja Raciborowice
Michałowianka Michałowice - Partyzant Dojazdów
Płomień Kościelec - Czarni 03 Grzegorzowice

Kolejka 10 - 19-20 października

Kapitol Racławice - Czarni 03 Grzegorzowice
Partyzant Dojazdów - Płomień Kościelec
Galicja Raciborowice - Michałowianka Michałowice
Strażak Goszcza - Szreniawa Koszyce
Bibiczanka Bibice - Wierzbowianka Wierzbno
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Jastrzębiec Książ Wielki
Prądniczanka II Kraków - Orzeł Bębło

Kolejka 11 - 26-27 października

Orzeł Bębło - Kapitol Racławice
Jastrzębiec Książ Wielki - Prądniczanka II Kraków
Wierzbowianka Wierzbno - Spartak Wielkanoc-Gołcza
Szreniawa Koszyce - Bibiczanka Bibice
Michałowianka Michałowice - Strażak Goszcza
Płomień Kościelec - Galicja Raciborowice
Czarni 03 Grzegorzowice - Partyzant Dojazdów

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Kapitol Racławice - Partyzant Dojazdów
Galicja Raciborowice - Czarni 03 Grzegorzowice
Strażak Goszcza - Płomień Kościelec
Bibiczanka Bibice - Michałowianka Michałowice
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Szreniawa Koszyce
Prądniczanka II Kraków - Wierzbowianka Wierzbno
Orzeł Bębło - Jastrzębiec Książ Wielki

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Jastrzębiec Książ Wielki - Kapitol Racławice
Wierzbowianka Wierzbno - Orzeł Bębło
Szreniawa Koszyce - Prądniczanka II Kraków
Michałowianka Michałowice - Spartak Wielkanoc-Gołcza
Płomień Kościelec - Bibiczanka Bibice
Czarni 03 Grzegorzowice - Strażak Goszcza
Partyzant Dojazdów - Galicja Raciborowice

Kolejka 14

Kapitol Racławice - Galicja Raciborowice
Partyzant Dojazdów - Strażak Goszcza
Czarni 03 Grzegorzowice - Bibiczanka Bibice
Płomień Kościelec - Spartak Wielkanoc-Gołcza
Michałowianka Michałowice - Prądniczanka II Kraków
Szreniawa Koszyce - Orzeł Bębło
Wierzbowianka Wierzbno - Jastrzębiec Książ Wielki

Kolejka 15

Wierzbowianka Wierzbno - Kapitol Racławice
Jastrzębiec Książ Wielki - Szreniawa Koszyce
Orzeł Bębło - Michałowianka Michałowice
Prądniczanka II Kraków - Płomień Kościelec
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Czarni 03 Grzegorzowice
Bibiczanka Bibice - Partyzant Dojazdów
Strażak Goszcza - Galicja Raciborowice

Kolejka 16

Kapitol Racławice - Strażak Goszcza
Galicja Raciborowice - Bibiczanka Bibice
Partyzant Dojazdów - Spartak Wielkanoc-Gołcza
Czarni 03 Grzegorzowice - Prądniczanka II Kraków
Płomień Kościelec - Orzeł Bębło
Michałowianka Michałowice - Jastrzębiec Książ Wielki
Szreniawa Koszyce - Wierzbowianka Wierzbno

Kolejka 17

Szreniawa Koszyce - Kapitol Racławice
Wierzbowianka Wierzbno - Michałowianka Michałowice
Jastrzębiec Książ Wielki - Płomień Kościelec
Orzeł Bębło - Czarni 03 Grzegorzowice
Prądniczanka II Kraków - Partyzant Dojazdów
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Galicja Raciborowice
Bibiczanka Bibice - Strażak Goszcza

Kolejka 18

Kapitol Racławice - Bibiczanka Bibice
Strażak Goszcza - Spartak Wielkanoc-Gołcza
Galicja Raciborowice - Prądniczanka II Kraków
Partyzant Dojazdów - Orzeł Bębło
Czarni 03 Grzegorzowice - Jastrzębiec Książ Wielki
Płomień Kościelec - Wierzbowianka Wierzbno
Michałowianka Michałowice - Szreniawa Koszyce

Kolejka 19

Michałowianka Michałowice - Kapitol Racławice
Szreniawa Koszyce - Płomień Kościelec
Wierzbowianka Wierzbno - Czarni 03 Grzegorzowice
Jastrzębiec Książ Wielki - Partyzant Dojazdów
Orzeł Bębło - Galicja Raciborowice
Prądniczanka II Kraków - Strażak Goszcza
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Bibiczanka Bibice

Kolejka 20

Kapitol Racławice - Spartak Wielkanoc-Gołcza
Bibiczanka Bibice - Prądniczanka II Kraków
Strażak Goszcza - Orzeł Bębło
Galicja Raciborowice - Jastrzębiec Książ Wielki
Partyzant Dojazdów - Wierzbowianka Wierzbno
Czarni 03 Grzegorzowice - Szreniawa Koszyce
Płomień Kościelec - Michałowianka Michałowice

Kolejka 21

Płomień Kościelec - Kapitol Racławice
Michałowianka Michałowice - Czarni 03 Grzegorzowice
Szreniawa Koszyce - Partyzant Dojazdów
Wierzbowianka Wierzbno - Galicja Raciborowice
Jastrzębiec Książ Wielki - Strażak Goszcza
Orzeł Bębło - Bibiczanka Bibice
Prądniczanka II Kraków - Spartak Wielkanoc-Gołcza

Kolejka 22

Kapitol Racławice - Prądniczanka II Kraków
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Orzeł Bębło
Bibiczanka Bibice - Jastrzębiec Książ Wielki
Strażak Goszcza - Wierzbowianka Wierzbno
Galicja Raciborowice - Szreniawa Koszyce
Partyzant Dojazdów - Michałowianka Michałowice
Czarni 03 Grzegorzowice - Płomień Kościelec

Kolejka 23

Czarni 03 Grzegorzowice - Kapitol Racławice
Płomień Kościelec - Partyzant Dojazdów
Michałowianka Michałowice - Galicja Raciborowice
Szreniawa Koszyce - Strażak Goszcza
Wierzbowianka Wierzbno - Bibiczanka Bibice
Jastrzębiec Książ Wielki - Spartak Wielkanoc-Gołcza
Orzeł Bębło - Prądniczanka II Kraków

Kolejka 24

Kapitol Racławice - Orzeł Bębło
Prądniczanka II Kraków - Jastrzębiec Książ Wielki
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Wierzbowianka Wierzbno
Bibiczanka Bibice - Szreniawa Koszyce
Strażak Goszcza - Michałowianka Michałowice
Galicja Raciborowice - Płomień Kościelec
Partyzant Dojazdów - Czarni 03 Grzegorzowice

Kolejka 25

Partyzant Dojazdów - Kapitol Racławice
Czarni 03 Grzegorzowice - Galicja Raciborowice
Płomień Kościelec - Strażak Goszcza
Michałowianka Michałowice - Bibiczanka Bibice
Szreniawa Koszyce - Spartak Wielkanoc-Gołcza
Wierzbowianka Wierzbno - Prądniczanka II Kraków
Jastrzębiec Książ Wielki - Orzeł Bębło

Kolejka 26

Kapitol Racławice - Jastrzębiec Książ Wielki
Orzeł Bębło - Wierzbowianka Wierzbno
Prądniczanka II Kraków - Szreniawa Koszyce
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Michałowianka Michałowice
Bibiczanka Bibice - Płomień Kościelec
Strażak Goszcza - Czarni 03 Grzegorzowice
Galicja Raciborowice - Partyzant Dojazdów

Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków I)
Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków II)
Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków III)

Klasa A 2019/2020 (Kraków II)
Klasa A 2019/2020 (Kraków III)
Klasa A 2019/2020 (Myślenice)
Klasa A 2019/2020 (Olkusz)

Klasa B 2019/2020 (Kraków I)
Klasa B 2019/2020 (Kraków II)
Klasa B 2019/2020 (Kraków III)
Klasa B 2019/2020 (Kraków IV)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas