[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zwierzyniecki KS Kraków 13 31 10 1 2 46-19 5 0 1 23-7 5 1 1 23-12
2.  Cedronka Wola Radziszowska 13 24 7 3 3 38-23 5 1 1 27-13 2 2 2 11-10 1 3 1 0 0 4-1
3.  Bieżanowianka Kraków 13 24 7 3 3 21-19 5 1 1 14-7 2 2 2 7-12 1 0 0 0 1 1-4
4.  Kabel Kraków 13 21 6 3 4 34-22 3 2 2 19-9 3 1 2 15-13
5.  Gajowianka Gaj 13 19 5 4 4 25-26 3 2 2 15-12 2 2 2 10-14 1 3 1 0 0 2-0
6.  Płomień Kostrze (Kraków) 13 19 6 1 6 21-32 4 1 2 15-9 2 0 4 6-23 1 0 0 0 1 0-2
7.  Podgórze Kraków 12 18 5 3 4 30-23 3 2 2 19-14 2 1 2 11-9 1 3 1 0 0 3-1
8.  Tramwaj Kraków 13 18 5 3 5 29-22 2 1 4 15-13 3 2 1 14-9 2 3 1 0 1 4-3
9.  Pogoń Skotniki (Kraków) 12 18 5 3 4 19-20 2 2 1 12-9 3 1 3 7-11 1 0 0 0 1 0-3
10.  Krakus Swoszowice (Kraków) 13 17 4 5 4 32-25 3 2 3 24-17 1 3 1 8-8 1 1 0 1 0 1-1
11.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 13 17 4 5 4 28-26 2 3 2 14-11 2 2 2 14-15 1 1 0 1 0 1-1
12.  Iskra Krzęcin 13 16 5 1 7 23-24 3 0 4 12-8 2 1 3 11-16
13.  Strzelcy Kraków 13 8 2 2 9 22-40 2 2 4 16-21 0 0 5 6-19
14.  Rzozovia Rzozów 13 1 0 1 12 7-54 0 0 0 0-0 0 1 12 7-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zwierzyniecki KS Kraków    5-1 5-1 1-2 2-0 6-2 4-1 
 2 Cedronka Wola Radziszowska4-3     2-1 5-1 5-1 4-4 2-3 5-0 
 3 Bieżanowianka Kraków0-0 1-4     2-0 2-1 2-1 3-1 4-0 
 4 Kabel Kraków3-4     0-0 0-1 1-1 5-3 2-0 8-0 
 5 Gajowianka Gaj2-2     2-0 2-6 1-2 1-1 3-1 4-0 
 6 Płomień Kostrze (Kraków)4-0 0-2     3-2 0-1 2-2 3-0 3-2 
 7 Podgórze Kraków2-6 1-4 2-2 7-0     2-2 1-0 4-0 
 8 Tramwaj Kraków2-4 0-0 1-2 3-4 1-3     3-0 5-0 
 9 Pogoń Skotniki (Kraków)1-1 1-1     2-3 3-2 5-2 
 10 Krakus Swoszowice (Kraków)1-2 4-0 1-3 1-4 2-2     3-3 7-2 5-1 
 11 Wanda Nowa Huta (Kraków)4-1 3-3 1-2 1-2 3-1 1-1     1-1 
 12 Iskra Krzęcin0-1 1-3 5-1 0-1 2-0 1-2     3-0 
 13 Strzelcy Kraków0-4 3-2 3-5 3-3 1-1 1-3 2-3     3-0 
 14 Rzozovia Rzozów    

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Gajowianka Gaj 2-6 Tramwaj Kraków 24 sierpnia, 17:30
Podgórze Kraków 1-4 Cedronka Wola Radziszowska 24 sierpnia, 12:00
Płomień Kostrze (Kraków) 0-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 24 sierpnia, 16:00
Strzelcy Kraków 3-5 Kabel Kraków 25 sierpnia, 17:30
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-1 Rzozovia Rzozów 24 sierpnia, 11:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-2 Zwierzyniecki KS Kraków 24 sierpnia, 17:30
Iskra Krzęcin 0-1 Bieżanowianka Kraków 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Tramwaj Kraków 1-2 Bieżanowianka Kraków 31 sierpnia, 16:30
Zwierzyniecki KS Kraków 6-2 Iskra Krzęcin 31 sierpnia, 17:00
Kabel Kraków 5-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 1 września, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 3-2 Strzelcy Kraków 1 września, 17:00
Cedronka Wola Radziszowska 5-1 Płomień Kostrze (Kraków) 1 września, 17:00
Gajowianka Gaj 2-0 Podgórze Kraków 1 września, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 5-1 Rzozovia Rzozów 1 września, 17:30

Kolejka 3 - 4 września

Płomień Kostrze (Kraków) 0-2 Gajowianka Gaj 4 września, 17:30
Strzelcy Kraków 3-2 Cedronka Wola Radziszowska 16 listopada, 13:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 4 września, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-3 Kabel Kraków 4 września, 17:00
Iskra Krzęcin 3-0 Rzozovia Rzozów 4 września, 17:30
Bieżanowianka Kraków 0-0 Zwierzyniecki KS Kraków 4 września, 17:30
Tramwaj Kraków 1-3 Podgórze Kraków 11 września, 17:15
w pierwotnym terminie (4 września, 16:30) na stadionie Podgórza odwołany

Kolejka 4 - 7-8 września

Tramwaj Kraków 2-4 Zwierzyniecki KS Kraków 7 września, 17:00
Kabel Kraków 2-0 Iskra Krzęcin 8 września, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-3 Krakus Swoszowice (Kraków) 8 września, 17:15
Cedronka Wola Radziszowska 4-4 Wanda Nowa Huta (Kraków) 8 września, 17:00
Gajowianka Gaj 3-1 Strzelcy Kraków 7 września, 17:00
Podgórze Kraków 7-0 Płomień Kostrze (Kraków) 7 września, 12:00
Bieżanowianka Kraków 4-0 Rzozovia Rzozów 7 września, 17:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Płomień Kostrze (Kraków) 3-2 Tramwaj Kraków 15 września, 15:30
Strzelcy Kraków 3-3 Podgórze Kraków 15 września, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-3 Gajowianka Gaj 14 września, 11:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 4-0 Cedronka Wola Radziszowska 15 września, 17:00
Iskra Krzęcin 2-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 14 września, 17:00
Bieżanowianka Kraków 2-0 Kabel Kraków 14 września, 17:00
Zwierzyniecki KS Kraków 4-1 Rzozovia Rzozów 14 września, 17:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Tramwaj Kraków 5-0 Rzozovia Rzozów 21 września, 14:30
Kabel Kraków 3-4 Zwierzyniecki KS Kraków 22 września, 16:30
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-1 Bieżanowianka Kraków 22 września, 16:30
Cedronka Wola Radziszowska 2-3 Iskra Krzęcin 22 września, 16:00
Gajowianka Gaj 1-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 21 września, 16:30
Podgórze Kraków 2-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 21 września, 12:00
Płomień Kostrze (Kraków) 3-0 Strzelcy Kraków 21 września, 11:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Strzelcy Kraków 1-1 Tramwaj Kraków 28 września, 16:30
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-2 Płomień Kostrze (Kraków) 28 września, 11:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-4 Podgórze Kraków 29 września, 13:30
Iskra Krzęcin 1-3 Gajowianka Gaj 28 września, 16:30
Bieżanowianka Kraków 1-4 Cedronka Wola Radziszowska 28 września, 16:00
Zwierzyniecki KS Kraków 1-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 28 września, 16:30
Kabel Kraków 8-0 Rzozovia Rzozów 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Tramwaj Kraków 3-4 Kabel Kraków 5 października, 15:30
Pogoń Skotniki (Kraków) 5-2 Rzozovia Rzozów 6 października, 16:00
Cedronka Wola Radziszowska 4-3 Zwierzyniecki KS Kraków 6 października, 16:00
Gajowianka Gaj 2-2 Bieżanowianka Kraków 5 października, 15:30
Podgórze Kraków 1-0 Iskra Krzęcin 5 października, 12:00
Płomień Kostrze (Kraków) 2-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 5 października, 16:00
Strzelcy Kraków 1-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-2 Tramwaj Kraków 12 października, 11:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 7-2 Strzelcy Kraków 13 października, 16:00
Iskra Krzęcin 5-1 Płomień Kostrze (Kraków) 12 października, 16:00
Bieżanowianka Kraków 2-1 Podgórze Kraków 12 października, 16:00
Zwierzyniecki KS Kraków 5-1 Gajowianka Gaj 12 października, 16:00
Kabel Kraków 1-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 13 października, 16:00
Cedronka Wola Radziszowska 5-0 Rzozovia Rzozów 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Tramwaj Kraków 3-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 19 października, 11:00
Cedronka Wola Radziszowska 2-1 Kabel Kraków 20 października, 11:00
Gajowianka Gaj 4-0 Rzozovia Rzozów 19 października, 15:00
Podgórze Kraków 2-6 Zwierzyniecki KS Kraków 19 października, 12:00
Płomień Kostrze (Kraków) 4-0 Bieżanowianka Kraków 19 października, 15:00
Strzelcy Kraków 2-3 Iskra Krzęcin 19 października, 15:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 19 października, 11:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Krakus Swoszowice (Kraków) 2-2 Tramwaj Kraków 27 października, 14:00
Iskra Krzęcin 1-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 26 października, 15:00
Bieżanowianka Kraków 3-1 Strzelcy Kraków 26 października, 15:30
Zwierzyniecki KS Kraków 5-1 Płomień Kostrze (Kraków) 26 października, 15:00
Kabel Kraków 0-0 Gajowianka Gaj 27 października, 11:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-1 Cedronka Wola Radziszowska 27 października, 14:30
Podgórze Kraków 4-0 Rzozovia Rzozów 26 października, 12:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Tramwaj Kraków 0-0 Cedronka Wola Radziszowska 3 listopada, 14:00
Gajowianka Gaj 1-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 3 listopada, 14:00
Podgórze Kraków 2-2 Kabel Kraków 3 listopada, 11:00
Płomień Kostrze (Kraków) 3-2 Rzozovia Rzozów 2 listopada, 14:00
Strzelcy Kraków 0-4 Zwierzyniecki KS Kraków 3 listopada, 14:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 4-1 Bieżanowianka Kraków 3 listopada, 13:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-3 Iskra Krzęcin 3 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Iskra Krzęcin 0-1 Tramwaj Kraków 9 listopada, 14:00
Bieżanowianka Kraków 2-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 9 listopada, 12:00
Zwierzyniecki KS Kraków 2-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 9 listopada, 13:00
Kabel Kraków 0-1 Płomień Kostrze (Kraków) 10 listopada, 11:00
Pogoń Skotniki (Kraków) - Podgórze Kraków 15 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (10 listopada, 14:00) odwołany
Cedronka Wola Radziszowska 5-1 Gajowianka Gaj 10 listopada, 14:00
Strzelcy Kraków 3-0 Rzozovia Rzozów 9 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Tramwaj Kraków - Gajowianka Gaj
Cedronka Wola Radziszowska - Podgórze Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) - Płomień Kostrze (Kraków)
Kabel Kraków - Strzelcy Kraków
Rzozovia Rzozów - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Zwierzyniecki KS Kraków - Krakus Swoszowice (Kraków)
Bieżanowianka Kraków - Iskra Krzęcin

Kolejka 15 - 28-29 marca

Rzozovia Rzozów - Krakus Swoszowice (Kraków)
Bieżanowianka Kraków - Tramwaj Kraków
Iskra Krzęcin - Zwierzyniecki KS Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Kabel Kraków
Strzelcy Kraków - Pogoń Skotniki (Kraków)
Płomień Kostrze (Kraków) - Cedronka Wola Radziszowska
Podgórze Kraków - Gajowianka Gaj

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Podgórze Kraków - Tramwaj Kraków
Gajowianka Gaj - Płomień Kostrze (Kraków)
Cedronka Wola Radziszowska - Strzelcy Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Kabel Kraków - Krakus Swoszowice (Kraków)
Rzozovia Rzozów - Iskra Krzęcin
Zwierzyniecki KS Kraków - Bieżanowianka Kraków

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Rzozovia Rzozów - Bieżanowianka Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków - Tramwaj Kraków
Iskra Krzęcin - Kabel Kraków
Krakus Swoszowice (Kraków) - Pogoń Skotniki (Kraków)
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Cedronka Wola Radziszowska
Strzelcy Kraków - Gajowianka Gaj
Płomień Kostrze (Kraków) - Podgórze Kraków

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Tramwaj Kraków - Płomień Kostrze (Kraków)
Podgórze Kraków - Strzelcy Kraków
Gajowianka Gaj - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Cedronka Wola Radziszowska - Krakus Swoszowice (Kraków)
Pogoń Skotniki (Kraków) - Iskra Krzęcin
Kabel Kraków - Bieżanowianka Kraków
Rzozovia Rzozów - Zwierzyniecki KS Kraków

Kolejka 19 - 2-3 maja

Rzozovia Rzozów - Tramwaj Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków - Kabel Kraków
Bieżanowianka Kraków - Pogoń Skotniki (Kraków)
Iskra Krzęcin - Cedronka Wola Radziszowska
Krakus Swoszowice (Kraków) - Gajowianka Gaj
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Podgórze Kraków
Strzelcy Kraków - Płomień Kostrze (Kraków)

Kolejka 20 - 9-10 maja

Rzozovia Rzozów - Kabel Kraków
Tramwaj Kraków - Strzelcy Kraków
Płomień Kostrze (Kraków) - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Podgórze Kraków - Krakus Swoszowice (Kraków)
Gajowianka Gaj - Iskra Krzęcin
Cedronka Wola Radziszowska - Bieżanowianka Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) - Zwierzyniecki KS Kraków

Kolejka 21 - 16-17 maja

Kabel Kraków - Tramwaj Kraków
Rzozovia Rzozów - Pogoń Skotniki (Kraków)
Zwierzyniecki KS Kraków - Cedronka Wola Radziszowska
Bieżanowianka Kraków - Gajowianka Gaj
Iskra Krzęcin - Podgórze Kraków
Krakus Swoszowice (Kraków) - Płomień Kostrze (Kraków)
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Strzelcy Kraków

Kolejka 22 - 23-24 maja

Rzozovia Rzozów - Cedronka Wola Radziszowska
Tramwaj Kraków - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Strzelcy Kraków - Krakus Swoszowice (Kraków)
Płomień Kostrze (Kraków) - Iskra Krzęcin
Podgórze Kraków - Bieżanowianka Kraków
Gajowianka Gaj - Zwierzyniecki KS Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) - Kabel Kraków

Kolejka 23 - 30-31 maja

Pogoń Skotniki (Kraków) - Tramwaj Kraków
Kabel Kraków - Cedronka Wola Radziszowska
Rzozovia Rzozów - Gajowianka Gaj
Zwierzyniecki KS Kraków - Podgórze Kraków
Bieżanowianka Kraków - Płomień Kostrze (Kraków)
Iskra Krzęcin - Strzelcy Kraków
Krakus Swoszowice (Kraków) - Wanda Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Rzozovia Rzozów - Podgórze Kraków
Tramwaj Kraków - Krakus Swoszowice (Kraków)
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Iskra Krzęcin
Strzelcy Kraków - Bieżanowianka Kraków
Płomień Kostrze (Kraków) - Zwierzyniecki KS Kraków
Gajowianka Gaj - Kabel Kraków
Cedronka Wola Radziszowska - Pogoń Skotniki (Kraków)

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Cedronka Wola Radziszowska - Tramwaj Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) - Gajowianka Gaj
Kabel Kraków - Podgórze Kraków
Rzozovia Rzozów - Płomień Kostrze (Kraków)
Zwierzyniecki KS Kraków - Strzelcy Kraków
Bieżanowianka Kraków - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Iskra Krzęcin - Krakus Swoszowice (Kraków)

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Rzozovia Rzozów - Strzelcy Kraków
Tramwaj Kraków - Iskra Krzęcin
Krakus Swoszowice (Kraków) - Bieżanowianka Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Zwierzyniecki KS Kraków
Płomień Kostrze (Kraków) - Kabel Kraków
Podgórze Kraków - Pogoń Skotniki (Kraków)
Gajowianka Gaj - Cedronka Wola Radziszowska

Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków I)
Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków II)
Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków III)

Klasa A 2019/2020 (Kraków I)
Klasa A 2019/2020 (Kraków II)
Klasa A 2019/2020 (Myślenice)
Klasa A 2019/2020 (Olkusz)

Klasa B 2019/2020 (Kraków I)
Klasa B 2019/2020 (Kraków II)
Klasa B 2019/2020 (Kraków III)
Klasa B 2019/2020 (Kraków IV)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas