[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Strzelcy Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Podgórze Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Płomień Kostrze (Kraków) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Gajowianka Gaj 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wanda Nowa Huta (Kraków) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Krakus Swoszowice (Kraków) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Iskra Krzęcin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Bieżanowianka Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zwierzyniecki KS Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Rzozovia Rzozów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Kabel Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń Skotniki (Kraków) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Cedronka Wola Radziszowska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Tramwaj Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Strzelcy Kraków    
 2 Podgórze Kraków    
 3 Płomień Kostrze (Kraków)    
 4 Gajowianka Gaj    
 5 Wanda Nowa Huta (Kraków)    
 6 Krakus Swoszowice (Kraków)    
 7 Iskra Krzęcin    
 8 Bieżanowianka Kraków    
 9 Zwierzyniecki KS Kraków    
 10 Rzozovia Rzozów    
 11 Kabel Kraków    
 12 Pogoń Skotniki (Kraków)    
 13 Cedronka Wola Radziszowska    
 14 Tramwaj Kraków    

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Strzelcy Kraków - Tramwaj Kraków 28 września, 16:30
Podgórze Kraków - Cedronka Wola Radziszowska 24 sierpnia, 12:00
Płomień Kostrze (Kraków) - Pogoń Skotniki (Kraków) 24 sierpnia, 16:00
Gajowianka Gaj - Kabel Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Rzozovia Rzozów 24 sierpnia, 11:00
Krakus Swoszowice (Kraków) - Zwierzyniecki KS Kraków 24 sierpnia, 17:30
Iskra Krzęcin - Bieżanowianka Kraków 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Tramwaj Kraków - Bieżanowianka Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków - Iskra Krzęcin
Kabel Kraków - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Pogoń Skotniki (Kraków) - Gajowianka Gaj
Cedronka Wola Radziszowska - Płomień Kostrze (Kraków)
Strzelcy Kraków - Podgórze Kraków
Krakus Swoszowice (Kraków) - Rzozovia Rzozów

Kolejka 3 - 4 września

Podgórze Kraków - Tramwaj Kraków
Płomień Kostrze (Kraków) - Strzelcy Kraków
Gajowianka Gaj - Cedronka Wola Radziszowska
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Pogoń Skotniki (Kraków)
Krakus Swoszowice (Kraków) - Kabel Kraków
Iskra Krzęcin - Rzozovia Rzozów
Bieżanowianka Kraków - Zwierzyniecki KS Kraków

Kolejka 4 - 7-8 września

Tramwaj Kraków - Zwierzyniecki KS Kraków
Kabel Kraków - Iskra Krzęcin
Pogoń Skotniki (Kraków) - Krakus Swoszowice (Kraków)
Cedronka Wola Radziszowska - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Strzelcy Kraków - Gajowianka Gaj
Podgórze Kraków - Płomień Kostrze (Kraków)
Bieżanowianka Kraków - Rzozovia Rzozów

Kolejka 5 - 14-15 września

Płomień Kostrze (Kraków) - Tramwaj Kraków
Gajowianka Gaj - Podgórze Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Strzelcy Kraków
Krakus Swoszowice (Kraków) - Cedronka Wola Radziszowska
Iskra Krzęcin - Pogoń Skotniki (Kraków)
Bieżanowianka Kraków - Kabel Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków - Rzozovia Rzozów

Kolejka 6 - 21-22 września

Tramwaj Kraków - Rzozovia Rzozów
Kabel Kraków - Zwierzyniecki KS Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) - Bieżanowianka Kraków
Cedronka Wola Radziszowska - Iskra Krzęcin
Strzelcy Kraków - Krakus Swoszowice (Kraków)
Podgórze Kraków - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Płomień Kostrze (Kraków) - Gajowianka Gaj

Kolejka 7 - 28-29 września

Gajowianka Gaj - Tramwaj Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Płomień Kostrze (Kraków)
Krakus Swoszowice (Kraków) - Podgórze Kraków
Iskra Krzęcin - Strzelcy Kraków
Bieżanowianka Kraków - Cedronka Wola Radziszowska
Zwierzyniecki KS Kraków - Pogoń Skotniki (Kraków)
Kabel Kraków - Rzozovia Rzozów

Kolejka 8 - 5-6 października

Tramwaj Kraków - Kabel Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) - Rzozovia Rzozów
Cedronka Wola Radziszowska - Zwierzyniecki KS Kraków
Strzelcy Kraków - Bieżanowianka Kraków
Podgórze Kraków - Iskra Krzęcin
Płomień Kostrze (Kraków) - Krakus Swoszowice (Kraków)
Gajowianka Gaj - Wanda Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 9 - 12-13 października

Wanda Nowa Huta (Kraków) - Tramwaj Kraków
Krakus Swoszowice (Kraków) - Gajowianka Gaj
Iskra Krzęcin - Płomień Kostrze (Kraków)
Bieżanowianka Kraków - Podgórze Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków - Strzelcy Kraków
Kabel Kraków - Pogoń Skotniki (Kraków)
Cedronka Wola Radziszowska - Rzozovia Rzozów

Kolejka 10 - 19-20 października

Tramwaj Kraków - Pogoń Skotniki (Kraków)
Cedronka Wola Radziszowska - Kabel Kraków
Strzelcy Kraków - Rzozovia Rzozów
Podgórze Kraków - Zwierzyniecki KS Kraków
Płomień Kostrze (Kraków) - Bieżanowianka Kraków
Gajowianka Gaj - Iskra Krzęcin
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Krakus Swoszowice (Kraków)

Kolejka 11 - 26-27 października

Krakus Swoszowice (Kraków) - Tramwaj Kraków
Iskra Krzęcin - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Bieżanowianka Kraków - Gajowianka Gaj
Zwierzyniecki KS Kraków - Płomień Kostrze (Kraków)
Kabel Kraków - Strzelcy Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) - Cedronka Wola Radziszowska
Podgórze Kraków - Rzozovia Rzozów

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Tramwaj Kraków - Cedronka Wola Radziszowska
Strzelcy Kraków - Pogoń Skotniki (Kraków)
Podgórze Kraków - Kabel Kraków
Płomień Kostrze (Kraków) - Rzozovia Rzozów
Gajowianka Gaj - Zwierzyniecki KS Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Bieżanowianka Kraków
Krakus Swoszowice (Kraków) - Iskra Krzęcin

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Iskra Krzęcin - Tramwaj Kraków
Bieżanowianka Kraków - Krakus Swoszowice (Kraków)
Zwierzyniecki KS Kraków - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Kabel Kraków - Płomień Kostrze (Kraków)
Pogoń Skotniki (Kraków) - Podgórze Kraków
Cedronka Wola Radziszowska - Strzelcy Kraków
Gajowianka Gaj - Rzozovia Rzozów

Kolejka 14

Tramwaj Kraków - Strzelcy Kraków
Cedronka Wola Radziszowska - Podgórze Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) - Płomień Kostrze (Kraków)
Kabel Kraków - Gajowianka Gaj
Rzozovia Rzozów - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Zwierzyniecki KS Kraków - Krakus Swoszowice (Kraków)
Bieżanowianka Kraków - Iskra Krzęcin

Kolejka 15

Rzozovia Rzozów - Krakus Swoszowice (Kraków)
Bieżanowianka Kraków - Tramwaj Kraków
Iskra Krzęcin - Zwierzyniecki KS Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Kabel Kraków
Gajowianka Gaj - Pogoń Skotniki (Kraków)
Płomień Kostrze (Kraków) - Cedronka Wola Radziszowska
Podgórze Kraków - Strzelcy Kraków

Kolejka 16

Tramwaj Kraków - Podgórze Kraków
Strzelcy Kraków - Płomień Kostrze (Kraków)
Cedronka Wola Radziszowska - Gajowianka Gaj
Pogoń Skotniki (Kraków) - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Kabel Kraków - Krakus Swoszowice (Kraków)
Rzozovia Rzozów - Iskra Krzęcin
Zwierzyniecki KS Kraków - Bieżanowianka Kraków

Kolejka 17

Rzozovia Rzozów - Bieżanowianka Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków - Tramwaj Kraków
Iskra Krzęcin - Kabel Kraków
Krakus Swoszowice (Kraków) - Pogoń Skotniki (Kraków)
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Cedronka Wola Radziszowska
Gajowianka Gaj - Strzelcy Kraków
Płomień Kostrze (Kraków) - Podgórze Kraków

Kolejka 18

Tramwaj Kraków - Płomień Kostrze (Kraków)
Podgórze Kraków - Gajowianka Gaj
Strzelcy Kraków - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Cedronka Wola Radziszowska - Krakus Swoszowice (Kraków)
Pogoń Skotniki (Kraków) - Iskra Krzęcin
Kabel Kraków - Bieżanowianka Kraków
Rzozovia Rzozów - Zwierzyniecki KS Kraków

Kolejka 19

Rzozovia Rzozów - Tramwaj Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków - Kabel Kraków
Bieżanowianka Kraków - Pogoń Skotniki (Kraków)
Iskra Krzęcin - Cedronka Wola Radziszowska
Krakus Swoszowice (Kraków) - Strzelcy Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Podgórze Kraków
Gajowianka Gaj - Płomień Kostrze (Kraków)

Kolejka 20

Rzozovia Rzozów - Kabel Kraków
Tramwaj Kraków - Gajowianka Gaj
Płomień Kostrze (Kraków) - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Podgórze Kraków - Krakus Swoszowice (Kraków)
Strzelcy Kraków - Iskra Krzęcin
Cedronka Wola Radziszowska - Bieżanowianka Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) - Zwierzyniecki KS Kraków

Kolejka 21

Kabel Kraków - Tramwaj Kraków
Rzozovia Rzozów - Pogoń Skotniki (Kraków)
Zwierzyniecki KS Kraków - Cedronka Wola Radziszowska
Bieżanowianka Kraków - Strzelcy Kraków
Iskra Krzęcin - Podgórze Kraków
Krakus Swoszowice (Kraków) - Płomień Kostrze (Kraków)
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Gajowianka Gaj

Kolejka 22

Rzozovia Rzozów - Cedronka Wola Radziszowska
Tramwaj Kraków - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Gajowianka Gaj - Krakus Swoszowice (Kraków)
Płomień Kostrze (Kraków) - Iskra Krzęcin
Podgórze Kraków - Bieżanowianka Kraków
Strzelcy Kraków - Zwierzyniecki KS Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) - Kabel Kraków

Kolejka 23

Pogoń Skotniki (Kraków) - Tramwaj Kraków
Kabel Kraków - Cedronka Wola Radziszowska
Rzozovia Rzozów - Strzelcy Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków - Podgórze Kraków
Bieżanowianka Kraków - Płomień Kostrze (Kraków)
Iskra Krzęcin - Gajowianka Gaj
Krakus Swoszowice (Kraków) - Wanda Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 24

Rzozovia Rzozów - Podgórze Kraków
Tramwaj Kraków - Krakus Swoszowice (Kraków)
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Iskra Krzęcin
Gajowianka Gaj - Bieżanowianka Kraków
Płomień Kostrze (Kraków) - Zwierzyniecki KS Kraków
Strzelcy Kraków - Kabel Kraków
Cedronka Wola Radziszowska - Pogoń Skotniki (Kraków)

Kolejka 25

Cedronka Wola Radziszowska - Tramwaj Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) - Strzelcy Kraków
Kabel Kraków - Podgórze Kraków
Rzozovia Rzozów - Płomień Kostrze (Kraków)
Zwierzyniecki KS Kraków - Gajowianka Gaj
Bieżanowianka Kraków - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Iskra Krzęcin - Krakus Swoszowice (Kraków)

Kolejka 26

Rzozovia Rzozów - Gajowianka Gaj
Tramwaj Kraków - Iskra Krzęcin
Krakus Swoszowice (Kraków) - Bieżanowianka Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Zwierzyniecki KS Kraków
Płomień Kostrze (Kraków) - Kabel Kraków
Podgórze Kraków - Pogoń Skotniki (Kraków)
Strzelcy Kraków - Cedronka Wola Radziszowska

Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków I)
Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków II)
Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków III)

Klasa A 2019/2020 (Kraków I)
Klasa A 2019/2020 (Kraków II)
Klasa A 2019/2020 (Myślenice)
Klasa A 2019/2020 (Olkusz)

Klasa B 2019/2020 (Kraków I)
Klasa B 2019/2020 (Kraków II)
Klasa B 2019/2020 (Kraków III)
Klasa B 2019/2020 (Kraków IV)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas