[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  PKS Albertus Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Bratniak Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Dragoons Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Universum Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wawel Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pychowianka Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Victoria Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Armatura Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KS Rybitwy (Kraków) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Grębałowianka II Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Grom Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Fairant Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 PKS Albertus Kraków    
 2 Bratniak Kraków    
 3 Dragoons Kraków    
 4 Universum Kraków    
 5 Wawel Kraków    
 6 Pychowianka Kraków    
 7 Victoria Kraków    
 8 Armatura Kraków    
 9 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)    
 10 KS Rybitwy (Kraków)    
 11 Grębałowianka II Kraków    
 12 Grom Kraków    
 13 Fairant Kraków    

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

PKS Albertus Kraków - Fairant Kraków 24 sierpnia, 15:00
Bratniak Kraków - Grom Kraków 25 sierpnia, 17:30
Dragoons Kraków - Grębałowianka II Kraków 25 sierpnia, 14:00
--- - KS Rybitwy (Kraków)
Universum Kraków - Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 25 sierpnia, 17:00
Wawel Kraków - Armatura Kraków 25 sierpnia, 13:00
Pychowianka Kraków - Victoria Kraków 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Fairant Kraków - Victoria Kraków
Armatura Kraków - Pychowianka Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) - Wawel Kraków
KS Rybitwy (Kraków) - Universum Kraków
Grębałowianka II Kraków - ---
Grom Kraków - Dragoons Kraków
PKS Albertus Kraków - Bratniak Kraków

Kolejka 3 - 4 września

Bratniak Kraków - Fairant Kraków
Dragoons Kraków - PKS Albertus Kraków
--- - Grom Kraków
Universum Kraków - Grębałowianka II Kraków
Wawel Kraków - KS Rybitwy (Kraków)
Pychowianka Kraków - Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Victoria Kraków - Armatura Kraków

Kolejka 4 - 7-8 września

Fairant Kraków - Armatura Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) - Victoria Kraków
KS Rybitwy (Kraków) - Pychowianka Kraków
Grębałowianka II Kraków - Wawel Kraków
Grom Kraków - Universum Kraków
PKS Albertus Kraków - ---
Bratniak Kraków - Dragoons Kraków

Kolejka 5 - 14-15 września

Dragoons Kraków - Fairant Kraków
--- - Bratniak Kraków
Universum Kraków - PKS Albertus Kraków
Wawel Kraków - Grom Kraków
Pychowianka Kraków - Grębałowianka II Kraków
Victoria Kraków - KS Rybitwy (Kraków)
Armatura Kraków - Opatkowianka Opatkowice (Kraków)

Kolejka 6 - 21-22 września

Fairant Kraków - Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
KS Rybitwy (Kraków) - Armatura Kraków
Grębałowianka II Kraków - Victoria Kraków
Grom Kraków - Pychowianka Kraków
PKS Albertus Kraków - Wawel Kraków
Bratniak Kraków - Universum Kraków
Dragoons Kraków - ---

Kolejka 7 - 28-29 września

--- - Fairant Kraków
Universum Kraków - Dragoons Kraków
Wawel Kraków - Bratniak Kraków
Pychowianka Kraków - PKS Albertus Kraków
Victoria Kraków - Grom Kraków
Armatura Kraków - Grębałowianka II Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) - KS Rybitwy (Kraków)

Kolejka 8 - 5-6 października

Fairant Kraków - KS Rybitwy (Kraków)
Grębałowianka II Kraków - Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Grom Kraków - Armatura Kraków
PKS Albertus Kraków - Victoria Kraków
Bratniak Kraków - Pychowianka Kraków
Dragoons Kraków - Wawel Kraków
--- - Universum Kraków

Kolejka 9 - 12-13 października

Universum Kraków - Fairant Kraków
Wawel Kraków - ---
Pychowianka Kraków - Dragoons Kraków
Victoria Kraków - Bratniak Kraków
Armatura Kraków - PKS Albertus Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) - Grom Kraków
KS Rybitwy (Kraków) - Grębałowianka II Kraków

Kolejka 10 - 19-20 października

Fairant Kraków - Grębałowianka II Kraków
Grom Kraków - KS Rybitwy (Kraków)
PKS Albertus Kraków - Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Bratniak Kraków - Armatura Kraków
Dragoons Kraków - Victoria Kraków
--- - Pychowianka Kraków
Universum Kraków - Wawel Kraków

Kolejka 11 - 26-27 października

Wawel Kraków - Fairant Kraków
Pychowianka Kraków - Universum Kraków
Victoria Kraków - ---
Armatura Kraków - Dragoons Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) - Bratniak Kraków
KS Rybitwy (Kraków) - PKS Albertus Kraków
Grębałowianka II Kraków - Grom Kraków

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Fairant Kraków - Grom Kraków
PKS Albertus Kraków - Grębałowianka II Kraków
Bratniak Kraków - KS Rybitwy (Kraków)
Dragoons Kraków - Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
--- - Armatura Kraków
Universum Kraków - Victoria Kraków
Wawel Kraków - Pychowianka Kraków

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Pychowianka Kraków - Fairant Kraków
Victoria Kraków - Wawel Kraków
Armatura Kraków - Universum Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) - ---
KS Rybitwy (Kraków) - Dragoons Kraków
Grębałowianka II Kraków - Bratniak Kraków
Grom Kraków - PKS Albertus Kraków

Kolejka 14

Fairant Kraków - PKS Albertus Kraków
Grom Kraków - Bratniak Kraków
Grębałowianka II Kraków - Dragoons Kraków
KS Rybitwy (Kraków) - ---
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) - Universum Kraków
Armatura Kraków - Wawel Kraków
Victoria Kraków - Pychowianka Kraków

Kolejka 15

Victoria Kraków - Fairant Kraków
Pychowianka Kraków - Armatura Kraków
Wawel Kraków - Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Universum Kraków - KS Rybitwy (Kraków)
--- - Grębałowianka II Kraków
Dragoons Kraków - Grom Kraków
Bratniak Kraków - PKS Albertus Kraków

Kolejka 16

Fairant Kraków - Bratniak Kraków
PKS Albertus Kraków - Dragoons Kraków
Grom Kraków - ---
Grębałowianka II Kraków - Universum Kraków
KS Rybitwy (Kraków) - Wawel Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) - Pychowianka Kraków
Armatura Kraków - Victoria Kraków

Kolejka 17

Armatura Kraków - Fairant Kraków
Victoria Kraków - Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Pychowianka Kraków - KS Rybitwy (Kraków)
Wawel Kraków - Grębałowianka II Kraków
Universum Kraków - Grom Kraków
--- - PKS Albertus Kraków
Dragoons Kraków - Bratniak Kraków

Kolejka 18

Fairant Kraków - Dragoons Kraków
Bratniak Kraków - ---
PKS Albertus Kraków - Universum Kraków
Grom Kraków - Wawel Kraków
Grębałowianka II Kraków - Pychowianka Kraków
KS Rybitwy (Kraków) - Victoria Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) - Armatura Kraków

Kolejka 19

Opatkowianka Opatkowice (Kraków) - Fairant Kraków
Armatura Kraków - KS Rybitwy (Kraków)
Victoria Kraków - Grębałowianka II Kraków
Pychowianka Kraków - Grom Kraków
Wawel Kraków - PKS Albertus Kraków
Universum Kraków - Bratniak Kraków
--- - Dragoons Kraków

Kolejka 20

Fairant Kraków - ---
Dragoons Kraków - Universum Kraków
Bratniak Kraków - Wawel Kraków
PKS Albertus Kraków - Pychowianka Kraków
Grom Kraków - Victoria Kraków
Grębałowianka II Kraków - Armatura Kraków
KS Rybitwy (Kraków) - Opatkowianka Opatkowice (Kraków)

Kolejka 21

KS Rybitwy (Kraków) - Fairant Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) - Grębałowianka II Kraków
Armatura Kraków - Grom Kraków
Victoria Kraków - PKS Albertus Kraków
Pychowianka Kraków - Bratniak Kraków
Wawel Kraków - Dragoons Kraków
Universum Kraków - ---

Kolejka 22

Fairant Kraków - Universum Kraków
--- - Wawel Kraków
Dragoons Kraków - Pychowianka Kraków
Bratniak Kraków - Victoria Kraków
PKS Albertus Kraków - Armatura Kraków
Grom Kraków - Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Grębałowianka II Kraków - KS Rybitwy (Kraków)

Kolejka 23

Grębałowianka II Kraków - Fairant Kraków
KS Rybitwy (Kraków) - Grom Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) - PKS Albertus Kraków
Armatura Kraków - Bratniak Kraków
Victoria Kraków - Dragoons Kraków
Pychowianka Kraków - ---
Wawel Kraków - Universum Kraków

Kolejka 24

Fairant Kraków - Wawel Kraków
Universum Kraków - Pychowianka Kraków
--- - Victoria Kraków
Dragoons Kraków - Armatura Kraków
Bratniak Kraków - Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
PKS Albertus Kraków - KS Rybitwy (Kraków)
Grom Kraków - Grębałowianka II Kraków

Kolejka 25

Grom Kraków - Fairant Kraków
Grębałowianka II Kraków - PKS Albertus Kraków
KS Rybitwy (Kraków) - Bratniak Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) - Dragoons Kraków
Armatura Kraków - ---
Victoria Kraków - Universum Kraków
Pychowianka Kraków - Wawel Kraków

Kolejka 26

Fairant Kraków - Pychowianka Kraków
Wawel Kraków - Victoria Kraków
Universum Kraków - Armatura Kraków
--- - Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Dragoons Kraków - KS Rybitwy (Kraków)
Bratniak Kraków - Grębałowianka II Kraków
PKS Albertus Kraków - Grom Kraków

Klasa A 2019/2020 (Kraków I)
Klasa A 2019/2020 (Kraków II)
Klasa A 2019/2020 (Kraków III)

Klasa B 2019/2020 (Kraków I)
Klasa B 2019/2020 (Kraków II)
Klasa B 2019/2020 (Kraków IV)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas