[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Fairant Kraków 12 31 10 1 1 53-13 4 1 0 29-3 6 0 1 24-10
2.  Bratniak Kraków 12 30 10 0 2 44-11 6 0 0 22-3 4 0 2 22-8
3.  Victoria Kraków 12 27 8 3 1 37-16 3 1 1 17-9 5 2 0 20-7
4.  Dragoons Kraków 12 24 8 0 4 46-18 4 0 3 23-15 4 0 1 23-3 1 3 1 0 0 2-1
5.  Kaszowianka II Kaszów 12 24 8 0 4 47-24 4 0 3 30-12 4 0 1 17-12 1 0 0 0 1 1-2
6.  KS Rybitwy (Kraków) 12 17 5 2 5 24-25 2 1 2 8-9 3 1 3 16-16
7.  Universum Kraków 12 16 5 1 6 21-32 3 1 3 13-18 2 0 3 8-14
8.  Pychowianka Kraków 12 14 4 2 6 11-18 1 1 4 3-10 3 1 2 8-8
9.  Grębałowianka II Kraków 12 13 4 1 7 26-39 2 0 3 14-13 2 1 4 12-26
10.  Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 12 12 4 0 8 27-41 3 0 3 16-17 1 0 5 11-24
11.  PKS Albertus Kraków 12 11 3 2 7 23-37 2 1 5 17-26 1 1 2 6-11
12.  Grom Kraków 12 6 2 0 10 18-67 1 0 4 4-23 1 0 6 14-44
13.  Wawel Kraków 12 3 1 0 11 12-48 0 0 6 7-28 1 0 5 5-20

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Fairant Kraków    2-2 6-0 8-0 3-1 10-0 
 2 Bratniak Kraków2-0     2-1 2-1 6-0 1-0 9-1 
 3 Victoria Kraków3-1     3-4 2-2 6-2 3-0* 
 4 Dragoons Kraków3-5 1-2     2-1 1-2 7-4 6-0 3-1 
 5 Kaszowianka II Kaszów2-3 3-0     2-3 6-1 1-2 10-0 6-3 
 6 KS Rybitwy (Kraków)1-5     0-2 4-0 2-1 1-1 
 7 Universum Kraków0-2 2-2 0-6     3-2 2-1 1-3 5-2 
 8 Pychowianka Kraków0-1 0-5 0-1 2-0     1-1 0-2 
 9 Grębałowianka II Kraków0-3* 2-5     6-1 5-2 1-2 
 10 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)0-7 0-1 3-5 3-2     7-2 3-0* 
 11 PKS Albertus Kraków1-5 1-5 0-3 1-3 2-2 1-6 6-2     5-0 
 12 Grom Kraków0-10 1-5 0-5 0-1 3-2     
 13 Wawel Kraków2-8 1-6 3-4 0-3* 0-3 1-4     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Pauza: Wawel Kraków.
 
PKS Albertus Kraków 1-5 Fairant Kraków 24 sierpnia, 15:00
Bratniak Kraków 9-1 Grom Kraków 25 sierpnia, 17:30
Dragoons Kraków 1-2 Grębałowianka II Kraków 25 sierpnia, 14:00
Kaszowianka II Kaszów 2-3 KS Rybitwy (Kraków) 24 sierpnia, 16:00
Universum Kraków 2-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 25 sierpnia, 17:00
Pychowianka Kraków 0-5 Victoria Kraków 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Pychowianka Kraków.
 
Fairant Kraków 2-2 Victoria Kraków 1 września, 14:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 3-0 Wawel Kraków 1 września, 17:00
(wo)
na boisku 3-4
KS Rybitwy (Kraków) 0-2 Universum Kraków 1 września, 17:00
Grom Kraków 0-10 Dragoons Kraków 17 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (1 września, 16:00) odwołany
PKS Albertus Kraków 1-5 Bratniak Kraków 1 września, 16:00
Kaszowianka II Kaszów 10-0 Grębałowianka II Kraków 1 września, 14:00

Kolejka 3 - 4 września

Pauza: Victoria Kraków.
 
Bratniak Kraków 2-0 Fairant Kraków 17 listopada, 11:00
Dragoons Kraków 6-0 PKS Albertus Kraków 3 września, 20:00
Kaszowianka II Kaszów 6-3 Grom Kraków 4 września, 17:30
Universum Kraków 3-2 Grębałowianka II Kraków 11 września, 17:00
w pierwotnym terminie (4 września, 17:30) odwołany
Wawel Kraków 0-3 KS Rybitwy (Kraków) 4 września, 17:00
(wo)
na boisku 2-2
Pychowianka Kraków 0-2 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 4 września, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Pauza: Fairant Kraków.
 
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 0-1 Victoria Kraków 8 września, 17:00
KS Rybitwy (Kraków) 4-0 Pychowianka Kraków 8 września, 17:00
Grębałowianka II Kraków 1-2 Wawel Kraków 7 września, 17:00
Grom Kraków 0-5 Universum Kraków 8 września, 15:00
PKS Albertus Kraków 1-3 Kaszowianka II Kaszów 7 września, 17:00
Bratniak Kraków 2-1 Dragoons Kraków 8 września, 12:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Pauza: Opatkowianka Opatkowice (Kraków).
 
Dragoons Kraków 3-5 Fairant Kraków 15 września, 14:00
Kaszowianka II Kaszów 3-0 Bratniak Kraków 15 września, 17:00
Universum Kraków 1-3 PKS Albertus Kraków 15 września, 17:00
Wawel Kraków 1-4 Grom Kraków 15 września, 13:00
Pychowianka Kraków 1-1 Grębałowianka II Kraków 14 września, 16:00
Victoria Kraków 2-2 KS Rybitwy (Kraków) 14 września, 17:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Pauza: KS Rybitwy (Kraków).
 
Fairant Kraków 3-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 22 września, 13:00
Grębałowianka II Kraków 2-5 Victoria Kraków 21 września, 16:00
Grom Kraków 0-1 Pychowianka Kraków 22 września, 14:00
PKS Albertus Kraków 5-0 Wawel Kraków 21 września, 16:00
Bratniak Kraków 6-0 Universum Kraków 22 września, 12:30
Dragoons Kraków 2-1 Kaszowianka II Kaszów 22 września, 14:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Pauza: Grębałowianka II Kraków.
 
Kaszowianka II Kaszów 2-3 Fairant Kraków 28 września, 16:00
Universum Kraków 0-6 Dragoons Kraków 29 września, 14:00
Wawel Kraków 1-6 Bratniak Kraków 29 września, 13:00
Victoria Kraków 6-2 Grom Kraków 29 września, 13:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 3-2 KS Rybitwy (Kraków) 29 września, 16:00
PKS Albertus Kraków 2-2 Pychowianka Kraków 29 września, 11:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Pauza: Grom Kraków.
 
Fairant Kraków 6-0 KS Rybitwy (Kraków) 6 października, 14:00
Grębałowianka II Kraków 6-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 6 października, 16:00
PKS Albertus Kraków 0-3 Victoria Kraków 6 października, 14:00
Bratniak Kraków 1-0 Pychowianka Kraków 6 października, 11:00
Dragoons Kraków 3-1 Wawel Kraków 6 października, 14:00
Kaszowianka II Kaszów 6-1 Universum Kraków 5 października, 16:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Pauza: PKS Albertus Kraków.
 
Universum Kraków 0-2 Fairant Kraków 13 października, 15:00
Wawel Kraków 3-4 Kaszowianka II Kaszów 16 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (13 października, 13:00) odwołany
Pychowianka Kraków 0-1 Dragoons Kraków 13 października, 15:00
Victoria Kraków 3-1 Bratniak Kraków 12 października, 16:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 7-2 Grom Kraków 13 października, 15:00
KS Rybitwy (Kraków) 2-1 Grębałowianka II Kraków 13 października, 15:30

Kolejka 10 - 19-20 października

Pauza: Bratniak Kraków.
 
Fairant Kraków 8-0 Grębałowianka II Kraków 19 października, 14:00
Grom Kraków 1-5 KS Rybitwy (Kraków) 20 października, 14:00
PKS Albertus Kraków 6-2 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 19 października, 14:00
Dragoons Kraków 1-2 Victoria Kraków 20 października, 14:00
Kaszowianka II Kaszów 1-2 Pychowianka Kraków 20 października, 14:00
Universum Kraków 5-2 Wawel Kraków 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Pauza: Dragoons Kraków.
 
Wawel Kraków 2-8 Fairant Kraków 27 października, 13:00
Pychowianka Kraków 2-0 Universum Kraków 26 października, 15:00
Victoria Kraków 3-4 Kaszowianka II Kaszów 26 października, 15:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 0-7 Bratniak Kraków 27 października, 14:00
KS Rybitwy (Kraków) 1-1 PKS Albertus Kraków 27 października, 14:00
Grębałowianka II Kraków 5-2 Grom Kraków 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Pauza: Kaszowianka II Kaszów.
 
Fairant Kraków 10-0 Grom Kraków 3 listopada, 13:00
PKS Albertus Kraków 1-6 Grębałowianka II Kraków 2 listopada, 14:00
Bratniak Kraków 2-1 KS Rybitwy (Kraków) 3 listopada, 17:15
Dragoons Kraków 7-4 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 3 listopada, 14:00
Universum Kraków 2-2 Victoria Kraków 3 listopada, 14:00
Wawel Kraków 0-3 Pychowianka Kraków 3 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Pauza: Universum Kraków.
 
Pychowianka Kraków 0-1 Fairant Kraków 9 listopada, 13:00
Victoria Kraków 3-0 Wawel Kraków 9 listopada, 14:00
(wo)
nie odbył się
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 3-5 Kaszowianka II Kaszów 9 listopada, 14:00
KS Rybitwy (Kraków) 1-5 Dragoons Kraków 10 listopada, 14:00
Grębałowianka II Kraków 0-3 Bratniak Kraków 9 listopada, 13:00
(wo)
nie odbył się
Grom Kraków 3-2 PKS Albertus Kraków 9 listopada, 13:00

Kolejka 14

Pauza: Wawel Kraków.
 
Fairant Kraków - PKS Albertus Kraków
Grom Kraków - Bratniak Kraków
Grębałowianka II Kraków - Dragoons Kraków
KS Rybitwy (Kraków) - Kaszowianka II Kaszów
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) - Universum Kraków
Victoria Kraków - Pychowianka Kraków

Kolejka 15

Pauza: Pychowianka Kraków.
 
Grębałowianka II Kraków - Kaszowianka II Kaszów
Victoria Kraków - Fairant Kraków
Wawel Kraków - Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Universum Kraków - KS Rybitwy (Kraków)
Dragoons Kraków - Grom Kraków
Bratniak Kraków - PKS Albertus Kraków

Kolejka 16

Pauza: Victoria Kraków.
 
Fairant Kraków - Bratniak Kraków
PKS Albertus Kraków - Dragoons Kraków
Grom Kraków - Kaszowianka II Kaszów
Grębałowianka II Kraków - Universum Kraków
KS Rybitwy (Kraków) - Wawel Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) - Pychowianka Kraków

Kolejka 17

Pauza: Fairant Kraków.
 
Victoria Kraków - Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Pychowianka Kraków - KS Rybitwy (Kraków)
Wawel Kraków - Grębałowianka II Kraków
Universum Kraków - Grom Kraków
Kaszowianka II Kaszów - PKS Albertus Kraków
Dragoons Kraków - Bratniak Kraków

Kolejka 18

Pauza: Opatkowianka Opatkowice (Kraków).
 
Fairant Kraków - Dragoons Kraków
Bratniak Kraków - Kaszowianka II Kaszów
PKS Albertus Kraków - Universum Kraków
Grom Kraków - Wawel Kraków
Grębałowianka II Kraków - Pychowianka Kraków
KS Rybitwy (Kraków) - Victoria Kraków

Kolejka 19

Pauza: KS Rybitwy (Kraków).
 
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) - Fairant Kraków
Victoria Kraków - Grębałowianka II Kraków
Pychowianka Kraków - Grom Kraków
Wawel Kraków - PKS Albertus Kraków
Universum Kraków - Bratniak Kraków
Kaszowianka II Kaszów - Dragoons Kraków

Kolejka 20

Pauza: Grębałowianka II Kraków.
 
Pychowianka Kraków - PKS Albertus Kraków
Fairant Kraków - Kaszowianka II Kaszów
Dragoons Kraków - Universum Kraków
Bratniak Kraków - Wawel Kraków
Grom Kraków - Victoria Kraków
KS Rybitwy (Kraków) - Opatkowianka Opatkowice (Kraków)

Kolejka 21

Pauza: Grom Kraków.
 
KS Rybitwy (Kraków) - Fairant Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) - Grębałowianka II Kraków
Victoria Kraków - PKS Albertus Kraków
Pychowianka Kraków - Bratniak Kraków
Wawel Kraków - Dragoons Kraków
Universum Kraków - Kaszowianka II Kaszów

Kolejka 22

Pauza: PKS Albertus Kraków.
 
Fairant Kraków - Universum Kraków
Kaszowianka II Kaszów - Wawel Kraków
Dragoons Kraków - Pychowianka Kraków
Bratniak Kraków - Victoria Kraków
Grom Kraków - Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Grębałowianka II Kraków - KS Rybitwy (Kraków)

Kolejka 23

Pauza: Bratniak Kraków.
 
Grębałowianka II Kraków - Fairant Kraków
KS Rybitwy (Kraków) - Grom Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) - PKS Albertus Kraków
Victoria Kraków - Dragoons Kraków
Pychowianka Kraków - Kaszowianka II Kaszów
Wawel Kraków - Universum Kraków

Kolejka 24

Pauza: Dragoons Kraków.
 
Fairant Kraków - Wawel Kraków
Universum Kraków - Pychowianka Kraków
Kaszowianka II Kaszów - Victoria Kraków
Bratniak Kraków - Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
PKS Albertus Kraków - KS Rybitwy (Kraków)
Grom Kraków - Grębałowianka II Kraków

Kolejka 25

Pauza: Kaszowianka II Kaszów.
 
Grom Kraków - Fairant Kraków
Grębałowianka II Kraków - PKS Albertus Kraków
KS Rybitwy (Kraków) - Bratniak Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) - Dragoons Kraków
Victoria Kraków - Universum Kraków
Pychowianka Kraków - Wawel Kraków

Kolejka 26

Pauza: Universum Kraków.
 
Fairant Kraków - Pychowianka Kraków
Wawel Kraków - Victoria Kraków
Kaszowianka II Kaszów - Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Dragoons Kraków - KS Rybitwy (Kraków)
Bratniak Kraków - Grębałowianka II Kraków
PKS Albertus Kraków - Grom Kraków

Klasa A 2019/2020 (Kraków I)
Klasa A 2019/2020 (Kraków II)
Klasa A 2019/2020 (Kraków III)

Klasa B 2019/2020 (Kraków I)
Klasa B 2019/2020 (Kraków II)
Klasa B 2019/2020 (Kraków IV)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas