[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Kraków IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Borkowianka Borek Szlachecki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Gwiazda Ściejowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Tęcza Piekary 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sparta Przeginia Duchowna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KS Tyniec (Kraków) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Błękitni Czułówek 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Nadwiślan Rusocice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sankowia Sanka 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Skawinka II Skawina 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Piast Skawina 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lotnik II Kryspinów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Trzebol Wielkie Drogi 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pozowianka Pozowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Radziszowianka II Radziszów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Borkowianka Borek Szlachecki    
 2 Gwiazda Ściejowice    
 3 Tęcza Piekary    
 4 Sparta Przeginia Duchowna    
 5 KS Tyniec (Kraków)    
 6 Błękitni Czułówek    
 7 Nadwiślan Rusocice    
 8 Sankowia Sanka    
 9 Skawinka II Skawina    
 10 Piast Skawina    
 11 Lotnik II Kryspinów    
 12 Trzebol Wielkie Drogi    
 13 Pozowianka Pozowice    
 14 Radziszowianka II Radziszów    

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Borkowianka Borek Szlachecki - Radziszowianka II Radziszów 25 sierpnia, 13:00
Gwiazda Ściejowice - Pozowianka Pozowice 25 sierpnia, 13:00
Tęcza Piekary - Trzebol Wielkie Drogi 24 sierpnia, 17:00
Sparta Przeginia Duchowna - Lotnik II Kryspinów 25 sierpnia, 11:00
KS Tyniec (Kraków) - Piast Skawina 25 sierpnia, 13:00
Błękitni Czułówek - Skawinka II Skawina
Nadwiślan Rusocice - Sankowia Sanka 25 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Radziszowianka II Radziszów - Sankowia Sanka
Skawinka II Skawina - Nadwiślan Rusocice
Piast Skawina - Błękitni Czułówek
Lotnik II Kryspinów - KS Tyniec (Kraków)
Trzebol Wielkie Drogi - Sparta Przeginia Duchowna
Pozowianka Pozowice - Tęcza Piekary
Borkowianka Borek Szlachecki - Gwiazda Ściejowice

Kolejka 3 - 4 września

Gwiazda Ściejowice - Radziszowianka II Radziszów
Tęcza Piekary - Borkowianka Borek Szlachecki
Sparta Przeginia Duchowna - Pozowianka Pozowice
KS Tyniec (Kraków) - Trzebol Wielkie Drogi
Błękitni Czułówek - Lotnik II Kryspinów
Nadwiślan Rusocice - Piast Skawina
Sankowia Sanka - Skawinka II Skawina

Kolejka 4 - 7-8 września

Radziszowianka II Radziszów - Skawinka II Skawina
Piast Skawina - Sankowia Sanka
Lotnik II Kryspinów - Nadwiślan Rusocice
Trzebol Wielkie Drogi - Błękitni Czułówek
Pozowianka Pozowice - KS Tyniec (Kraków)
Borkowianka Borek Szlachecki - Sparta Przeginia Duchowna
Gwiazda Ściejowice - Tęcza Piekary

Kolejka 5 - 14-15 września

Tęcza Piekary - Radziszowianka II Radziszów
Sparta Przeginia Duchowna - Gwiazda Ściejowice
KS Tyniec (Kraków) - Borkowianka Borek Szlachecki
Błękitni Czułówek - Pozowianka Pozowice
Nadwiślan Rusocice - Trzebol Wielkie Drogi
Sankowia Sanka - Lotnik II Kryspinów
Skawinka II Skawina - Piast Skawina

Kolejka 6 - 21-22 września

Radziszowianka II Radziszów - Piast Skawina
Lotnik II Kryspinów - Skawinka II Skawina
Trzebol Wielkie Drogi - Sankowia Sanka
Pozowianka Pozowice - Nadwiślan Rusocice
Borkowianka Borek Szlachecki - Błękitni Czułówek
Gwiazda Ściejowice - KS Tyniec (Kraków)
Tęcza Piekary - Sparta Przeginia Duchowna

Kolejka 7 - 28-29 września

Sparta Przeginia Duchowna - Radziszowianka II Radziszów
KS Tyniec (Kraków) - Tęcza Piekary
Błękitni Czułówek - Gwiazda Ściejowice
Nadwiślan Rusocice - Borkowianka Borek Szlachecki
Sankowia Sanka - Pozowianka Pozowice
Skawinka II Skawina - Trzebol Wielkie Drogi
Piast Skawina - Lotnik II Kryspinów

Kolejka 8 - 5-6 października

Radziszowianka II Radziszów - Lotnik II Kryspinów
Trzebol Wielkie Drogi - Piast Skawina
Pozowianka Pozowice - Skawinka II Skawina
Borkowianka Borek Szlachecki - Sankowia Sanka
Gwiazda Ściejowice - Nadwiślan Rusocice
Tęcza Piekary - Błękitni Czułówek
Sparta Przeginia Duchowna - KS Tyniec (Kraków)

Kolejka 9 - 12-13 października

KS Tyniec (Kraków) - Radziszowianka II Radziszów
Błękitni Czułówek - Sparta Przeginia Duchowna
Nadwiślan Rusocice - Tęcza Piekary
Sankowia Sanka - Gwiazda Ściejowice
Skawinka II Skawina - Borkowianka Borek Szlachecki
Piast Skawina - Pozowianka Pozowice
Lotnik II Kryspinów - Trzebol Wielkie Drogi

Kolejka 10 - 19-20 października

Radziszowianka II Radziszów - Trzebol Wielkie Drogi
Pozowianka Pozowice - Lotnik II Kryspinów
Borkowianka Borek Szlachecki - Piast Skawina
Gwiazda Ściejowice - Skawinka II Skawina
Tęcza Piekary - Sankowia Sanka
Sparta Przeginia Duchowna - Nadwiślan Rusocice
KS Tyniec (Kraków) - Błękitni Czułówek

Kolejka 11 - 26-27 października

Błękitni Czułówek - Radziszowianka II Radziszów
Nadwiślan Rusocice - KS Tyniec (Kraków)
Sankowia Sanka - Sparta Przeginia Duchowna
Skawinka II Skawina - Tęcza Piekary
Piast Skawina - Gwiazda Ściejowice
Lotnik II Kryspinów - Borkowianka Borek Szlachecki
Trzebol Wielkie Drogi - Pozowianka Pozowice

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Radziszowianka II Radziszów - Pozowianka Pozowice
Borkowianka Borek Szlachecki - Trzebol Wielkie Drogi
Gwiazda Ściejowice - Lotnik II Kryspinów
Tęcza Piekary - Piast Skawina
Sparta Przeginia Duchowna - Skawinka II Skawina
KS Tyniec (Kraków) - Sankowia Sanka
Błękitni Czułówek - Nadwiślan Rusocice

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Nadwiślan Rusocice - Radziszowianka II Radziszów
Sankowia Sanka - Błękitni Czułówek
Skawinka II Skawina - KS Tyniec (Kraków)
Piast Skawina - Sparta Przeginia Duchowna
Lotnik II Kryspinów - Tęcza Piekary
Trzebol Wielkie Drogi - Gwiazda Ściejowice
Pozowianka Pozowice - Borkowianka Borek Szlachecki

Kolejka 14

Radziszowianka II Radziszów - Borkowianka Borek Szlachecki
Pozowianka Pozowice - Gwiazda Ściejowice
Trzebol Wielkie Drogi - Tęcza Piekary
Lotnik II Kryspinów - Sparta Przeginia Duchowna
Piast Skawina - KS Tyniec (Kraków)
Skawinka II Skawina - Błękitni Czułówek
Sankowia Sanka - Nadwiślan Rusocice

Kolejka 15

Sankowia Sanka - Radziszowianka II Radziszów
Nadwiślan Rusocice - Skawinka II Skawina
Błękitni Czułówek - Piast Skawina
KS Tyniec (Kraków) - Lotnik II Kryspinów
Sparta Przeginia Duchowna - Trzebol Wielkie Drogi
Tęcza Piekary - Pozowianka Pozowice
Gwiazda Ściejowice - Borkowianka Borek Szlachecki

Kolejka 16

Radziszowianka II Radziszów - Gwiazda Ściejowice
Borkowianka Borek Szlachecki - Tęcza Piekary
Pozowianka Pozowice - Sparta Przeginia Duchowna
Trzebol Wielkie Drogi - KS Tyniec (Kraków)
Lotnik II Kryspinów - Błękitni Czułówek
Piast Skawina - Nadwiślan Rusocice
Skawinka II Skawina - Sankowia Sanka

Kolejka 17

Skawinka II Skawina - Radziszowianka II Radziszów
Sankowia Sanka - Piast Skawina
Nadwiślan Rusocice - Lotnik II Kryspinów
Błękitni Czułówek - Trzebol Wielkie Drogi
KS Tyniec (Kraków) - Pozowianka Pozowice
Sparta Przeginia Duchowna - Borkowianka Borek Szlachecki
Tęcza Piekary - Gwiazda Ściejowice

Kolejka 18

Radziszowianka II Radziszów - Tęcza Piekary
Gwiazda Ściejowice - Sparta Przeginia Duchowna
Borkowianka Borek Szlachecki - KS Tyniec (Kraków)
Pozowianka Pozowice - Błękitni Czułówek
Trzebol Wielkie Drogi - Nadwiślan Rusocice
Lotnik II Kryspinów - Sankowia Sanka
Piast Skawina - Skawinka II Skawina

Kolejka 19

Piast Skawina - Radziszowianka II Radziszów
Skawinka II Skawina - Lotnik II Kryspinów
Sankowia Sanka - Trzebol Wielkie Drogi
Nadwiślan Rusocice - Pozowianka Pozowice
Błękitni Czułówek - Borkowianka Borek Szlachecki
KS Tyniec (Kraków) - Gwiazda Ściejowice
Sparta Przeginia Duchowna - Tęcza Piekary

Kolejka 20

Radziszowianka II Radziszów - Sparta Przeginia Duchowna
Tęcza Piekary - KS Tyniec (Kraków)
Gwiazda Ściejowice - Błękitni Czułówek
Borkowianka Borek Szlachecki - Nadwiślan Rusocice
Pozowianka Pozowice - Sankowia Sanka
Trzebol Wielkie Drogi - Skawinka II Skawina
Lotnik II Kryspinów - Piast Skawina

Kolejka 21

Lotnik II Kryspinów - Radziszowianka II Radziszów
Piast Skawina - Trzebol Wielkie Drogi
Skawinka II Skawina - Pozowianka Pozowice
Sankowia Sanka - Borkowianka Borek Szlachecki
Nadwiślan Rusocice - Gwiazda Ściejowice
Błękitni Czułówek - Tęcza Piekary
KS Tyniec (Kraków) - Sparta Przeginia Duchowna

Kolejka 22

Radziszowianka II Radziszów - KS Tyniec (Kraków)
Sparta Przeginia Duchowna - Błękitni Czułówek
Tęcza Piekary - Nadwiślan Rusocice
Gwiazda Ściejowice - Sankowia Sanka
Borkowianka Borek Szlachecki - Skawinka II Skawina
Pozowianka Pozowice - Piast Skawina
Trzebol Wielkie Drogi - Lotnik II Kryspinów

Kolejka 23

Trzebol Wielkie Drogi - Radziszowianka II Radziszów
Lotnik II Kryspinów - Pozowianka Pozowice
Piast Skawina - Borkowianka Borek Szlachecki
Skawinka II Skawina - Gwiazda Ściejowice
Sankowia Sanka - Tęcza Piekary
Nadwiślan Rusocice - Sparta Przeginia Duchowna
Błękitni Czułówek - KS Tyniec (Kraków)

Kolejka 24

Radziszowianka II Radziszów - Błękitni Czułówek
KS Tyniec (Kraków) - Nadwiślan Rusocice
Sparta Przeginia Duchowna - Sankowia Sanka
Tęcza Piekary - Skawinka II Skawina
Gwiazda Ściejowice - Piast Skawina
Borkowianka Borek Szlachecki - Lotnik II Kryspinów
Pozowianka Pozowice - Trzebol Wielkie Drogi

Kolejka 25

Pozowianka Pozowice - Radziszowianka II Radziszów
Trzebol Wielkie Drogi - Borkowianka Borek Szlachecki
Lotnik II Kryspinów - Gwiazda Ściejowice
Piast Skawina - Tęcza Piekary
Skawinka II Skawina - Sparta Przeginia Duchowna
Sankowia Sanka - KS Tyniec (Kraków)
Nadwiślan Rusocice - Błękitni Czułówek

Kolejka 26

Radziszowianka II Radziszów - Nadwiślan Rusocice
Błękitni Czułówek - Sankowia Sanka
KS Tyniec (Kraków) - Skawinka II Skawina
Sparta Przeginia Duchowna - Piast Skawina
Tęcza Piekary - Lotnik II Kryspinów
Gwiazda Ściejowice - Trzebol Wielkie Drogi
Borkowianka Borek Szlachecki - Pozowianka Pozowice

Klasa A 2019/2020 (Kraków I)
Klasa A 2019/2020 (Kraków II)
Klasa A 2019/2020 (Kraków III)

Klasa B 2019/2020 (Kraków I)
Klasa B 2019/2020 (Kraków II)
Klasa B 2019/2020 (Kraków III)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas