[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni II Modlnica 12 34 11 1 0 52-9 6 0 0 33-5 5 1 0 19-4 1 1 0 1 0 2-2
2.  LKS Skała 2004 12 34 11 1 0 59-7 5 1 0 31-3 6 0 0 28-4 1 1 0 1 0 2-2
3.  Orzeł II Bębło 12 27 9 0 3 41-18 5 0 1 28-8 4 0 2 13-10
4.  Płomień Jerzmanowice 12 25 8 1 3 47-20 3 1 2 13-14 5 0 1 34-6
5.  Topór Aleksandrowice 12 19 6 1 5 37-33 1 1 3 14-17 5 0 2 23-16
6.  Iskra Radwanowice 12 18 6 0 6 37-26 3 0 4 20-15 3 0 2 17-11
7.  Kmita II Zabierzów 12 15 4 3 5 30-30 3 1 2 19-15 1 2 3 11-15
8.  Potok Więckowice 12 13 3 4 5 32-28 2 1 3 18-14 1 3 2 14-14
9.  Novi Narama 12 11 3 2 7 21-46 2 1 3 14-19 1 1 4 7-27 1 3 1 0 0 4-0
10.  Fitball Szklary 12 11 3 2 7 34-53 1 2 3 17-28 2 0 4 17-25 1 0 0 0 1 0-4
11.  Niegoszowianka Niegoszowice 12 10 2 4 6 24-38 1 1 4 9-16 1 3 2 15-22
12.  Górzanka Nawojowa Góra 12 5 1 2 9 9-44 0 2 4 2-17 1 0 5 7-27
13.  Bronowicki KS Kraków 12 1 0 1 11 9-80 0 0 6 6-37 0 1 5 3-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Błękitni II Modlnica    3-0 4-2 8-0 4-3 4-0 10-0 
 2 LKS Skała 20042-2     2-0 3-1 7-0 8-0 9-0 
 3 Orzeł II Bębło0-3     4-1 4-1 6-2 5-1 9-0 
 4 Płomień Jerzmanowice1-3 0-4 1-0     5-3 3-3 3-1 
 5 Topór Aleksandrowice0-6 3-5 1-2     3-3 7-1 
 6 Iskra Radwanowice0-2 0-2 3-4 2-3     6-0 5-2 4-2 
 7 Kmita II Zabierzów3-2 3-4 0-5     3-1 8-1 2-2 
 8 Potok Więckowice1-3 1-4 1-3 3-2     2-2 10-0 
 9 Novi Narama0-8 3-4 2-2 2-1     4-0 3-4 
 10 Fitball Szklary1-7 1-6 5-2 2-5 3-3     5-5 
 11 Niegoszowianka Niegoszowice0-6 2-5 0-1 1-2     5-1 1-1 
 12 Górzanka Nawojowa Góra0-5 0-1 1-1 0-3 1-1 0-6     
 13 Bronowicki KS Kraków1-11 0-9 1-4 1-5 3-5 0-3     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Pauza: Fitball Szklary.
 
LKS Skała 2004 2-0 Orzeł II Bębło 24 sierpnia, 16:00
Kmita II Zabierzów 3-4 Topór Aleksandrowice 25 sierpnia, 17:30
Iskra Radwanowice 0-2 Błękitni II Modlnica 24 sierpnia, 17:00
Novi Narama 0-8 Płomień Jerzmanowice 25 sierpnia, 17:30
Niegoszowianka Niegoszowice 1-1 Bronowicki KS Kraków 25 sierpnia, 13:00
Górzanka Nawojowa Góra 0-3 Potok Więckowice 24 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Potok Więckowice.
 
Bronowicki KS Kraków 0-3 Górzanka Nawojowa Góra 1 września, 17:00
Płomień Jerzmanowice 3-1 Niegoszowianka Niegoszowice 31 sierpnia, 17:00
Błękitni II Modlnica 8-0 Novi Narama 1 września, 17:00
Orzeł II Bębło 4-1 Kmita II Zabierzów 1 września, 17:00
Fitball Szklary 1-7 LKS Skała 2004 1 września, 17:00
Iskra Radwanowice 2-3 Topór Aleksandrowice 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 4 września

Pauza: LKS Skała 2004.
 
Kmita II Zabierzów 8-1 Fitball Szklary 5 września, 17:30
Iskra Radwanowice 3-4 Orzeł II Bębło 4 września, 17:30
Novi Narama 3-4 Topór Aleksandrowice 4 września, 17:30
Niegoszowianka Niegoszowice 0-6 Błękitni II Modlnica 4 września, 17:30
Górzanka Nawojowa Góra 0-5 Płomień Jerzmanowice 4 września, 17:30
Potok Więckowice 10-0 Bronowicki KS Kraków 4 września, 17:30

Kolejka 4 - 7-8 września

Pauza: Bronowicki KS Kraków.
 
Płomień Jerzmanowice 3-3 Potok Więckowice 8 września, 14:00
Błękitni II Modlnica 4-0 Górzanka Nawojowa Góra 8 września, 17:00
Topór Aleksandrowice 7-1 Niegoszowianka Niegoszowice 7 września, 17:00
Orzeł II Bębło 4-1 Novi Narama 7 września, 17:00
Fitball Szklary 2-5 Iskra Radwanowice 7 września, 17:00
LKS Skała 2004 3-1 Kmita II Zabierzów 7 września, 16:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Pauza: Kmita II Zabierzów.
 
Iskra Radwanowice 0-2 LKS Skała 2004 14 września, 13:00
Novi Narama 4-0 Fitball Szklary 15 września, 17:00
Niegoszowianka Niegoszowice 0-1 Orzeł II Bębło 15 września, 16:00
Górzanka Nawojowa Góra 0-1 Topór Aleksandrowice 14 września, 17:00
Potok Więckowice 1-3 Błękitni II Modlnica 14 września, 16:00
Bronowicki KS Kraków 1-11 Płomień Jerzmanowice 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Pauza: Płomień Jerzmanowice.
 
Błękitni II Modlnica 10-0 Bronowicki KS Kraków 22 września, 16:30
Topór Aleksandrowice 3-3 Potok Więckowice 21 września, 16:30
Orzeł II Bębło 5-1 Górzanka Nawojowa Góra 22 września, 16:00
Fitball Szklary 5-5 Niegoszowianka Niegoszowice 22 września, 16:30
LKS Skała 2004 7-0 Novi Narama 22 września, 16:00
Kmita II Zabierzów 0-5 Iskra Radwanowice 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Pauza: Iskra Radwanowice.
 
Novi Narama 2-2 Kmita II Zabierzów 29 września, 16:30
Niegoszowianka Niegoszowice 2-5 LKS Skała 2004 29 września, 14:00
Górzanka Nawojowa Góra 0-6 Fitball Szklary 29 września, 13:00
Potok Więckowice 1-3 Orzeł II Bębło 28 września, 16:00
Bronowicki KS Kraków 0-9 Topór Aleksandrowice 28 września, 16:00
Płomień Jerzmanowice 1-3 Błękitni II Modlnica 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Pauza: Błękitni II Modlnica.
 
Topór Aleksandrowice 1-2 Płomień Jerzmanowice 5 października, 16:00
Orzeł II Bębło 9-0 Bronowicki KS Kraków 6 października, 16:00
Fitball Szklary 3-3 Potok Więckowice 5 października, 16:00
LKS Skała 2004 8-0 Górzanka Nawojowa Góra 6 października, 16:15
przerwany po I połowie przy stanie 8-0 - drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry / uznano wynik z boiska
Kmita II Zabierzów 2-2 Niegoszowianka Niegoszowice 6 października, 15:30
Iskra Radwanowice 6-0 Novi Narama 6 października, 15:30

Kolejka 9 - 12-13 października

Pauza: Novi Narama.
 
Niegoszowianka Niegoszowice 1-2 Iskra Radwanowice 13 października, 12:00
Górzanka Nawojowa Góra 1-1 Kmita II Zabierzów 13 października, 15:00
Potok Więckowice 1-4 LKS Skała 2004 12 października, 16:00
Bronowicki KS Kraków 3-5 Fitball Szklary 12 października, 15:00
Płomień Jerzmanowice 1-0 Orzeł II Bębło 13 października, 11:00
Błękitni II Modlnica 3-0 Topór Aleksandrowice 13 października, 15:30

Kolejka 10 - 19-20 października

Pauza: Topór Aleksandrowice.
 
Orzeł II Bębło 0-3 Błękitni II Modlnica 19 października, 15:00
Fitball Szklary 1-6 Płomień Jerzmanowice 19 października, 15:30
LKS Skała 2004 9-0 Bronowicki KS Kraków 20 października, 15:00
Kmita II Zabierzów 3-1 Potok Więckowice 20 października, 15:00
Iskra Radwanowice 5-2 Górzanka Nawojowa Góra 19 października, 15:00
Novi Narama 3-4 Niegoszowianka Niegoszowice 20 października, 15:30

Kolejka 11 - 26-27 października

Pauza: Niegoszowianka Niegoszowice.
 
Górzanka Nawojowa Góra 1-1 Novi Narama 26 października, 15:00
Potok Więckowice 3-2 Iskra Radwanowice 26 października, 15:00
Bronowicki KS Kraków 1-4 Kmita II Zabierzów 26 października, 15:00
Płomień Jerzmanowice 0-4 LKS Skała 2004 27 października, 14:00
Błękitni II Modlnica 4-3 Fitball Szklary 27 października, 14:00
Topór Aleksandrowice 3-5 Orzeł II Bębło 26 października, 15:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Pauza: Orzeł II Bębło.
 
Fitball Szklary 5-2 Topór Aleksandrowice 3 listopada, 13:00
LKS Skała 2004 2-2 Błękitni II Modlnica 2 listopada, 13:00
Kmita II Zabierzów 3-2 Płomień Jerzmanowice 3 listopada, 14:00
Iskra Radwanowice 4-2 Bronowicki KS Kraków 3 listopada, 13:30
Novi Narama 2-1 Potok Więckowice 3 listopada, 14:00
Niegoszowianka Niegoszowice 5-1 Górzanka Nawojowa Góra 3 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Pauza: Górzanka Nawojowa Góra.
 
Potok Więckowice 2-2 Niegoszowianka Niegoszowice 9 listopada, 14:00
Bronowicki KS Kraków 1-5 Novi Narama 9 listopada, 13:00
Płomień Jerzmanowice 5-3 Iskra Radwanowice 9 listopada, 14:00
Błękitni II Modlnica 4-2 Kmita II Zabierzów 10 listopada, 13:30
Topór Aleksandrowice 0-6 LKS Skała 2004 9 listopada, 14:00
Orzeł II Bębło 6-2 Fitball Szklary 10 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Pauza: Fitball Szklary.
 
Orzeł II Bębło - LKS Skała 2004
Topór Aleksandrowice - Kmita II Zabierzów
Błękitni II Modlnica - Iskra Radwanowice
Płomień Jerzmanowice - Novi Narama
Bronowicki KS Kraków - Niegoszowianka Niegoszowice
Potok Więckowice - Górzanka Nawojowa Góra

Kolejka 15 - 28-29 marca

Pauza: Potok Więckowice.
 
Topór Aleksandrowice - Iskra Radwanowice
Górzanka Nawojowa Góra - Bronowicki KS Kraków
Niegoszowianka Niegoszowice - Płomień Jerzmanowice
Novi Narama - Błękitni II Modlnica
Kmita II Zabierzów - Orzeł II Bębło
LKS Skała 2004 - Fitball Szklary

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Pauza: LKS Skała 2004.
 
Fitball Szklary - Kmita II Zabierzów
Orzeł II Bębło - Iskra Radwanowice
Topór Aleksandrowice - Novi Narama
Błękitni II Modlnica - Niegoszowianka Niegoszowice
Płomień Jerzmanowice - Górzanka Nawojowa Góra
Bronowicki KS Kraków - Potok Więckowice

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Pauza: Bronowicki KS Kraków.
 
Potok Więckowice - Płomień Jerzmanowice
Górzanka Nawojowa Góra - Błękitni II Modlnica
Niegoszowianka Niegoszowice - Topór Aleksandrowice
Novi Narama - Orzeł II Bębło
Iskra Radwanowice - Fitball Szklary
Kmita II Zabierzów - LKS Skała 2004

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Pauza: Kmita II Zabierzów.
 
LKS Skała 2004 - Iskra Radwanowice
Fitball Szklary - Novi Narama
Orzeł II Bębło - Niegoszowianka Niegoszowice
Topór Aleksandrowice - Górzanka Nawojowa Góra
Błękitni II Modlnica - Potok Więckowice
Płomień Jerzmanowice - Bronowicki KS Kraków

Kolejka 19 - 2-3 maja

Pauza: Płomień Jerzmanowice.
 
Bronowicki KS Kraków - Błękitni II Modlnica
Potok Więckowice - Topór Aleksandrowice
Górzanka Nawojowa Góra - Orzeł II Bębło
Niegoszowianka Niegoszowice - Fitball Szklary
Novi Narama - LKS Skała 2004
Iskra Radwanowice - Kmita II Zabierzów

Kolejka 20 - 9-10 maja

Pauza: Iskra Radwanowice.
 
Kmita II Zabierzów - Novi Narama
LKS Skała 2004 - Niegoszowianka Niegoszowice
Fitball Szklary - Górzanka Nawojowa Góra
Orzeł II Bębło - Potok Więckowice
Topór Aleksandrowice - Bronowicki KS Kraków
Błękitni II Modlnica - Płomień Jerzmanowice

Kolejka 21 - 16-17 maja

Pauza: Błękitni II Modlnica.
 
Płomień Jerzmanowice - Topór Aleksandrowice
Bronowicki KS Kraków - Orzeł II Bębło
Potok Więckowice - Fitball Szklary
Górzanka Nawojowa Góra - LKS Skała 2004
Niegoszowianka Niegoszowice - Kmita II Zabierzów
Novi Narama - Iskra Radwanowice

Kolejka 22 - 23-24 maja

Pauza: Novi Narama.
 
Iskra Radwanowice - Niegoszowianka Niegoszowice
Kmita II Zabierzów - Górzanka Nawojowa Góra
LKS Skała 2004 - Potok Więckowice
Fitball Szklary - Bronowicki KS Kraków
Orzeł II Bębło - Płomień Jerzmanowice
Topór Aleksandrowice - Błękitni II Modlnica

Kolejka 23 - 30-31 maja

Pauza: Topór Aleksandrowice.
 
Błękitni II Modlnica - Orzeł II Bębło
Płomień Jerzmanowice - Fitball Szklary
Bronowicki KS Kraków - LKS Skała 2004
Potok Więckowice - Kmita II Zabierzów
Górzanka Nawojowa Góra - Iskra Radwanowice
Niegoszowianka Niegoszowice - Novi Narama

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Pauza: Niegoszowianka Niegoszowice.
 
Novi Narama - Górzanka Nawojowa Góra
Iskra Radwanowice - Potok Więckowice
Kmita II Zabierzów - Bronowicki KS Kraków
LKS Skała 2004 - Płomień Jerzmanowice
Fitball Szklary - Błękitni II Modlnica
Orzeł II Bębło - Topór Aleksandrowice

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Pauza: Orzeł II Bębło.
 
Topór Aleksandrowice - Fitball Szklary
Błękitni II Modlnica - LKS Skała 2004
Płomień Jerzmanowice - Kmita II Zabierzów
Bronowicki KS Kraków - Iskra Radwanowice
Potok Więckowice - Novi Narama
Górzanka Nawojowa Góra - Niegoszowianka Niegoszowice

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Pauza: Górzanka Nawojowa Góra.
 
Niegoszowianka Niegoszowice - Potok Więckowice
Novi Narama - Bronowicki KS Kraków
Iskra Radwanowice - Płomień Jerzmanowice
Kmita II Zabierzów - Błękitni II Modlnica
LKS Skała 2004 - Topór Aleksandrowice
Fitball Szklary - Orzeł II Bębło

Klasa A 2019/2020 (Kraków I)
Klasa A 2019/2020 (Kraków II)
Klasa A 2019/2020 (Kraków III)

Klasa B 2019/2020 (Kraków I)
Klasa B 2019/2020 (Kraków III)
Klasa B 2019/2020 (Kraków IV)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas