[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2019/2020, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Wiązownica 17 40 13 1 3 42-19 8 0 0 17-7 5 1 3 25-12
2.  Korona Rzeszów 17 38 11 5 1 24-11 7 2 0 18-7 4 3 1 6-4
3.  Stal II Mielec 17 31 9 4 4 36-18 4 3 1 16-7 5 1 3 20-11
4.  Piast Tuczempy 17 28 7 7 3 23-13 5 2 1 16-8 2 5 2 7-5
5.  Głogovia Głogów Małopolski 17 27 7 6 4 29-14 3 3 3 13-11 4 3 1 16-3 1 3 1 0 0 2-0
6.  Błękitni Ropczyce 17 27 8 3 6 24-19 5 2 1 14-6 3 1 5 10-13 1 0 0 0 1 0-2
7.  JKS 1909 Jarosław 17 26 9 4 4 27-15 5 2 2 14-7 4 2 2 13-8 1 1 0 1 0 1-1
8.  Ekoball Sanok 17 26 7 5 5 26-19 4 3 3 15-8 3 2 2 11-11 1 1 0 1 0 1-1
9.  Igloopol Dębica 17 23 5 8 4 23-20 4 3 1 14-7 1 5 3 9-13 1 1 0 1 0 0-0
10.  Partyzant Targowiska 17 23 6 5 6 19-21 3 3 3 12-13 3 2 3 7-8 1 1 0 1 0 0-0
11.  Izolator Boguchwała 17 22 5 7 5 23-29 2 5 1 10-12 3 2 4 13-17 1 3 1 0 0 3-1
12.  Polonia Przemyśl 17 22 6 4 7 26-24 4 3 3 14-10 2 1 4 12-14 1 0 0 0 1 1-3
13.  Wisłok Wiśniowa 17 21 5 6 6 28-25 3 1 4 13-11 2 5 2 15-14
14.  Karpaty Krosno 17 19 4 7 6 19-19 3 3 2 10-6 1 4 4 9-13
15.  Sokół Kolbuszowa Dolna 17 15 3 6 8 26-32 2 2 3 15-15 1 4 5 11-17
16.  KS Pilzno 17 14 4 2 11 22-41 3 1 4 12-16 1 1 7 10-25
17.  Stal II Stalowa Wola 17 8 1 5 11 19-50 1 4 4 13-21 0 1 7 6-29
18.  Start Pruchnik 17 1 0 1 16 9-56 0 1 8 6-31 0 0 8 3-25
JKS 1909 Jarosław został ukarany odjęciem pięciu punktów za zaległości finansowe.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 KS Wiązownica    3-0 2-1 2-1 2-1 1-0 2-1 2-1 3-2 
 2 Korona Rzeszów3-3     2-0 1-0 0-0 2-0 3-1 2-1 3-1 2-1 
 3 Stal II Mielec    2-2 1-2 3-1 2-0 1-1 0-0 3-0 4-1 
 4 Piast Tuczempy1-0     0-0 1-1 1-3 2-1 3-1 4-1 4-1 
 5 Głogovia Głogów Małopolski1-2 1-3     2-0 2-3 0-0 1-1 2-2 3-0 1-0 
 6 Błękitni Ropczyce2-0 0-0     0-3* 5-1 3-0 0-0 2-1 2-1 
 7 JKS 1909 Jarosław1-0 0-1 1-1 1-1     2-0 2-1 0-1 3-2 4-0 
 8 Ekoball Sanok0-0 1-3 0-1 1-1     2-0 4-1 1-2 0-0 2-0 4-0 
 9 Igloopol Dębica0-0 0-0 2-1 1-2     5-1 3-2 1-1 2-0 
 10 Partyzant Targowiska0-3 0-3 0-2 3-1 0-0     1-1 2-2 2-1 4-0 
 11 Izolator Boguchwała0-5 0-0 2-2 2-2 2-1     3-1 0-0 1-1 
 12 Polonia Przemyśl4-1 2-0 0-0 1-2 1-0 0-2     1-2 0-0 2-2 3-1 
 13 Wisłok Wiśniowa1-2 1-0 0-2 0-2 2-3     1-1 5-1 3-0 
 14 Karpaty Krosno0-0 1-0 0-1 1-3 0-0 0-0     3-2 5-0 
 15 Sokół Kolbuszowa Dolna1-6 0-0 0-4 1-2 2-2     2-1 9-0 
 16 KS Pilzno1-2 0-4 1-0 0-2 1-1 3-1 2-5     4-1 
 17 Stal II Stalowa Wola0-1 1-3 0-2 2-2 2-2 3-3 1-6 1-1     3-1 
 18 Start Pruchnik1-5 0-7 0-3 1-5 0-1 1-2 1-5 1-1 1-2     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Stal II Stalowa Wola 1-3 Stal II Mielec 11 sierpnia, 11:00
Start Pruchnik 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 10 sierpnia, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 3-0 Karpaty Krosno 10 sierpnia, 17:00
Korona Rzeszów 1-0 Piast Tuczempy 10 sierpnia, 17:00
KS Wiązownica 2-1 Błękitni Ropczyce 11 sierpnia, 17:00
Ekoball Sanok 2-0 KS Pilzno 9 sierpnia, 19:00
Polonia Przemyśl 0-2 Igloopol Dębica 10 sierpnia, 11:00
JKS 1909 Jarosław 2-1 Izolator Boguchwała 10 sierpnia, 17:00
Partyzant Targowiska 2-2 Wisłok Wiśniowa 10 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Stal II Mielec 1-1 Wisłok Wiśniowa 15 sierpnia, 16:00
Izolator Boguchwała 2-1 Partyzant Targowiska 14 sierpnia, 18:00
Igloopol Dębica 2-1 JKS 1909 Jarosław 15 sierpnia, 11:00
KS Pilzno 3-1 Polonia Przemyśl 15 sierpnia, 17:00
Błękitni Ropczyce 5-1 Ekoball Sanok 15 sierpnia, 16:00
Piast Tuczempy 1-0 KS Wiązownica 14 sierpnia, 18:00
Karpaty Krosno 0-0 Korona Rzeszów 15 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-4 Głogovia Głogów Małopolski 15 sierpnia, 17:00
Stal II Stalowa Wola 3-1 Start Pruchnik 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Start Pruchnik 0-7 Stal II Mielec 18 sierpnia, 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-0 Stal II Stalowa Wola 18 sierpnia, 17:00
Korona Rzeszów 2-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 18 sierpnia, 16:00
KS Wiązownica 2-1 Karpaty Krosno 18 sierpnia, 17:00
Ekoball Sanok 0-1 Piast Tuczempy 18 sierpnia, 17:00
Polonia Przemyśl 1-2 Błękitni Ropczyce 18 sierpnia, 15:30
JKS 1909 Jarosław 3-2 KS Pilzno 18 sierpnia, 17:00
Partyzant Targowiska 0-0 Igloopol Dębica 18 sierpnia, 16:00
Wisłok Wiśniowa 2-3 Izolator Boguchwała 17 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Stal II Mielec 2-0 Izolator Boguchwała 4 września, 17:30
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu obchodów Dnia Mielca
Igloopol Dębica 5-1 Wisłok Wiśniowa 24 sierpnia, 16:00
KS Pilzno 0-2 Partyzant Targowiska 24 sierpnia, 11:00
Błękitni Ropczyce 0-3 JKS 1909 Jarosław 24 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-1
Piast Tuczempy 2-1 Polonia Przemyśl 24 sierpnia, 17:00
Karpaty Krosno 1-3 Ekoball Sanok 24 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-6 KS Wiązownica 25 sierpnia, 17:00
Stal II Stalowa Wola 0-1 Korona Rzeszów 24 sierpnia, 10:30
Start Pruchnik 1-5 Głogovia Głogów Małopolski 24 sierpnia, 12:00

Kolejka 5 - 28 sierpnia

Głogovia Głogów Małopolski 1-3 Stal II Mielec 28 sierpnia, 17:30
Korona Rzeszów 2-1 Start Pruchnik 28 sierpnia, 17:30
KS Wiązownica 3-2 Stal II Stalowa Wola 28 sierpnia, 17:30
Ekoball Sanok 0-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 28 sierpnia, 17:00
Polonia Przemyśl 0-0 Karpaty Krosno 28 sierpnia, 16:00
JKS 1909 Jarosław 1-1 Piast Tuczempy 28 sierpnia, 17:00
Partyzant Targowiska 3-1 Błękitni Ropczyce 28 sierpnia, 17:00
Wisłok Wiśniowa 5-1 KS Pilzno 28 sierpnia, 18:00
Izolator Boguchwała 2-2 Igloopol Dębica 28 sierpnia, 17:30

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Stal II Mielec 3-1 Igloopol Dębica 1 września, 11:00
KS Pilzno 1-1 Izolator Boguchwała 31 sierpnia, 17:00
Błękitni Ropczyce 0-0 Wisłok Wiśniowa 31 sierpnia, 17:00
Piast Tuczempy 1-1 Partyzant Targowiska 31 sierpnia, 17:00
Karpaty Krosno 0-1 JKS 1909 Jarosław 31 sierpnia, 17:00
Stal II Stalowa Wola 2-2 Ekoball Sanok 1 września, 11:00
Start Pruchnik 1-5 KS Wiązownica 1 września, 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-2 Korona Rzeszów 1 września, 17:00
Polonia Przemyśl 2-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 7 - 7-8 września

Korona Rzeszów 2-0 Stal II Mielec 7 września, 16:00
KS Wiązownica 2-1 Głogovia Głogów Małopolski 8 września, 16:00
Ekoball Sanok 4-0 Start Pruchnik 7 września, 17:00
Polonia Przemyśl 3-1 Stal II Stalowa Wola 4 września, 17:00
JKS 1909 Jarosław 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 8 września, 15:00
Partyzant Targowiska 2-1 Karpaty Krosno 6 września, 17:00
Wisłok Wiśniowa 1-0 Piast Tuczempy 8 września, 16:00
Izolator Boguchwała 2-2 Błękitni Ropczyce 7 września, 17:00
Igloopol Dębica 1-1 KS Pilzno 7 września, 16:00

Kolejka 8 - 14-15 września

Stal II Mielec 4-1 KS Pilzno 14 września, 16:00
Błękitni Ropczyce 3-0 Igloopol Dębica 14 września, 17:00
Piast Tuczempy 1-3 Izolator Boguchwała 14 września, 17:00
Karpaty Krosno 0-0 Wisłok Wiśniowa 14 września, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-2 Partyzant Targowiska 14 września, 16:00
Stal II Stalowa Wola 2-2 JKS 1909 Jarosław 15 września, 11:00
Start Pruchnik 1-5 Polonia Przemyśl 15 września, 12:00
Głogovia Głogów Małopolski 0-0 Ekoball Sanok 14 września, 16:00
Korona Rzeszów 3-3 KS Wiązownica 14 września, 16:30

Kolejka 9 - 21-22 września

KS Wiązownica 3-0 Stal II Mielec 21 września, 16:00
Ekoball Sanok 0-0 Korona Rzeszów 20 września, 19:30
Polonia Przemyśl 0-0 Głogovia Głogów Małopolski 21 września, 14:00
JKS 1909 Jarosław 4-0 Start Pruchnik 21 września, 16:00
Partyzant Targowiska 4-0 Stal II Stalowa Wola 20 września, 16:30
Wisłok Wiśniowa 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 22 września, 15:00
Izolator Boguchwała 0-0 Karpaty Krosno 21 września, 16:00
Igloopol Dębica 0-0 Piast Tuczempy 21 września, 16:00
KS Pilzno 1-0 Błękitni Ropczyce 22 września, 16:00

Kolejka 10 - 28-29 września

Stal II Mielec 1-2 Błękitni Ropczyce 29 września, 11:00
Piast Tuczempy 4-1 KS Pilzno 28 września, 16:00
Karpaty Krosno 0-0 Igloopol Dębica 28 września, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-2 Izolator Boguchwała 29 września, 16:00
Stal II Stalowa Wola 1-6 Wisłok Wiśniowa 29 września, 11:00
Start Pruchnik 0-1 Partyzant Targowiska 29 września, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 2-3 JKS 1909 Jarosław 28 września, 16:00
Korona Rzeszów 3-1 Polonia Przemyśl 28 września, 16:00
KS Wiązownica 2-1 Ekoball Sanok 27 września, 16:00

Kolejka 11 - 5-6 października

Ekoball Sanok 1-3 Stal II Mielec 4 października, 19:00
Polonia Przemyśl 4-1 KS Wiązownica 5 października, 15:00
JKS 1909 Jarosław 0-1 Korona Rzeszów 5 października, 15:00
Partyzant Targowiska 0-2 Głogovia Głogów Małopolski 6 października, 15:30
Wisłok Wiśniowa 3-0 Start Pruchnik 6 października, 15:00
Izolator Boguchwała 1-1 Stal II Stalowa Wola 5 października, 15:00
Igloopol Dębica 3-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 5 października, 16:00
KS Pilzno 2-5 Karpaty Krosno 6 października, 15:00
Błękitni Ropczyce 0-0 Piast Tuczempy 5 października, 15:00

Kolejka 12 - 12-13 października

Stal II Mielec 2-2 Piast Tuczempy 12 października, 10:00
Karpaty Krosno 1-0 Błękitni Ropczyce 12 października, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1 KS Pilzno 13 października, 15:30
Stal II Stalowa Wola 3-3 Igloopol Dębica 13 października, 11:00
Start Pruchnik 1-2 Izolator Boguchwała 13 października, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 2-2 Wisłok Wiśniowa 12 października, 15:00
Korona Rzeszów 0-0 Partyzant Targowiska 12 października, 15:00
Ekoball Sanok 1-2 Polonia Przemyśl 12 października, 15:00
JKS 1909 Jarosław 1-0 KS Wiązownica 12 października, 13:00

Kolejka 13 - 19-20 października

Polonia Przemyśl 2-0 Stal II Mielec 19 października, 13:00
Partyzant Targowiska 0-3 KS Wiązownica 18 października, 15:00
Wisłok Wiśniowa 1-2 Korona Rzeszów 19 października, 14:00
Izolator Boguchwała 0-0 Głogovia Głogów Małopolski 20 października, 11:00
Igloopol Dębica 2-0 Start Pruchnik 19 października, 15:30
KS Pilzno 4-1 Stal II Stalowa Wola 19 października, 11:00
Błękitni Ropczyce 2-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 19 października, 11:00
Piast Tuczempy 3-1 Karpaty Krosno 19 października, 15:00
Ekoball Sanok 1-1 JKS 1909 Jarosław 18 października, 19:00

Kolejka 14 - 26-27 października

Stal II Mielec 0-0 Karpaty Krosno 26 października, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-0 Piast Tuczempy 26 października, 15:00
Stal II Stalowa Wola 0-2 Błękitni Ropczyce 27 października, 11:00
Start Pruchnik 1-2 KS Pilzno 27 października, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-1 Igloopol Dębica 26 października, 15:00
Korona Rzeszów 2-0 Izolator Boguchwała 26 października, 14:00
KS Wiązownica 2-1 Wisłok Wiśniowa 27 października, 14:30
Ekoball Sanok 2-0 Partyzant Targowiska 26 października, 15:00
Polonia Przemyśl 1-0 JKS 1909 Jarosław 27 października, 11:00

Kolejka 15 - 2-3 listopada

JKS 1909 Jarosław 1-1 Stal II Mielec 2 listopada, 13:00
Partyzant Targowiska 1-1 Polonia Przemyśl 2 listopada, 13:00
Wisłok Wiśniowa 0-2 Ekoball Sanok 3 listopada, 14:00
Izolator Boguchwała 0-5 KS Wiązownica 2 listopada, 13:00
Igloopol Dębica 0-0 Korona Rzeszów 2 listopada, 14:00
KS Pilzno 0-4 Głogovia Głogów Małopolski 2 listopada, 14:00
Błękitni Ropczyce 2-1 Start Pruchnik 2 listopada, 14:00
Piast Tuczempy 4-1 Stal II Stalowa Wola 2 listopada, 14:00
Karpaty Krosno 3-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Stal II Mielec 3-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 10 listopada, 16:00
Stal II Stalowa Wola 1-1 Karpaty Krosno 10 listopada, 11:00
Start Pruchnik 0-3 Piast Tuczempy 10 listopada, 13:30
Głogovia Głogów Małopolski 2-0 Błękitni Ropczyce 9 listopada, 12:00
Korona Rzeszów 3-1 KS Pilzno 9 listopada, 13:30
KS Wiązownica 1-0 Igloopol Dębica 10 listopada, 13:00
Ekoball Sanok 4-1 Izolator Boguchwała 9 listopada, 12:00
Polonia Przemyśl 1-2 Wisłok Wiśniowa 9 listopada, 13:00
JKS 1909 Jarosław 2-0 Partyzant Targowiska 9 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Partyzant Targowiska 0-3 Stal II Mielec 16 listopada, 12:00
Wisłok Wiśniowa 0-2 JKS 1909 Jarosław 16 listopada, 13:00
Izolator Boguchwała 3-1 Polonia Przemyśl 16 listopada, 11:00
Igloopol Dębica 1-2 Ekoball Sanok 16 listopada, 13:00
KS Pilzno 1-2 KS Wiązownica 16 listopada, 13:00
Błękitni Ropczyce 2-0 Korona Rzeszów 16 listopada, 13:00
Piast Tuczempy 0-0 Głogovia Głogów Małopolski 16 listopada, 13:00
Karpaty Krosno 5-0 Start Pruchnik 17 listopada, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 9-0 Stal II Stalowa Wola 16 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 7-8 marca

Stal II Mielec - Stal II Stalowa Wola
Sokół Kolbuszowa Dolna - Start Pruchnik
Karpaty Krosno - Głogovia Głogów Małopolski
Piast Tuczempy - Korona Rzeszów
Błękitni Ropczyce - KS Wiązownica
KS Pilzno - Ekoball Sanok
Igloopol Dębica - Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała - JKS 1909 Jarosław
Wisłok Wiśniowa - Partyzant Targowiska

Kolejka 19 - 14-15 marca

Wisłok Wiśniowa - Stal II Mielec
Partyzant Targowiska - Izolator Boguchwała
JKS 1909 Jarosław - Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl - KS Pilzno
Ekoball Sanok - Błękitni Ropczyce
KS Wiązownica - Piast Tuczempy
Korona Rzeszów - Karpaty Krosno
Głogovia Głogów Małopolski - Sokół Kolbuszowa Dolna
Start Pruchnik - Stal II Stalowa Wola

Kolejka 20 - 21-22 marca

Stal II Mielec - Start Pruchnik
Stal II Stalowa Wola - Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna - Korona Rzeszów
Karpaty Krosno - KS Wiązownica
Piast Tuczempy - Ekoball Sanok
Błękitni Ropczyce - Polonia Przemyśl
KS Pilzno - JKS 1909 Jarosław
Igloopol Dębica - Partyzant Targowiska
Izolator Boguchwała - Wisłok Wiśniowa

Kolejka 21 - 28-29 marca

Izolator Boguchwała - Stal II Mielec
Wisłok Wiśniowa - Igloopol Dębica
Partyzant Targowiska - KS Pilzno
JKS 1909 Jarosław - Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy
Ekoball Sanok - Karpaty Krosno
KS Wiązownica - Sokół Kolbuszowa Dolna
Korona Rzeszów - Stal II Stalowa Wola
Głogovia Głogów Małopolski - Start Pruchnik

Kolejka 22 - 4-5 kwietnia

Stal II Mielec - Głogovia Głogów Małopolski
Start Pruchnik - Korona Rzeszów
Stal II Stalowa Wola - KS Wiązownica
Sokół Kolbuszowa Dolna - Ekoball Sanok
Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy - JKS 1909 Jarosław
Błękitni Ropczyce - Partyzant Targowiska
KS Pilzno - Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała

Kolejka 23 - 11 kwietnia

Sokół Kolbuszowa Dolna - Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica - Stal II Mielec
Izolator Boguchwała - KS Pilzno
Wisłok Wiśniowa - Błękitni Ropczyce
Partyzant Targowiska - Piast Tuczempy
JKS 1909 Jarosław - Karpaty Krosno
Ekoball Sanok - Stal II Stalowa Wola
KS Wiązownica - Start Pruchnik
Korona Rzeszów - Głogovia Głogów Małopolski

Kolejka 24 - 18-19 kwietnia

Stal II Mielec - Korona Rzeszów
Głogovia Głogów Małopolski - KS Wiązownica
Start Pruchnik - Ekoball Sanok
Stal II Stalowa Wola - Polonia Przemyśl
Sokół Kolbuszowa Dolna - JKS 1909 Jarosław
Karpaty Krosno - Partyzant Targowiska
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa
Błękitni Ropczyce - Izolator Boguchwała
KS Pilzno - Igloopol Dębica

Kolejka 25 - 25-26 kwietnia

KS Pilzno - Stal II Mielec
Igloopol Dębica - Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała - Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa - Karpaty Krosno
Partyzant Targowiska - Sokół Kolbuszowa Dolna
JKS 1909 Jarosław - Stal II Stalowa Wola
Polonia Przemyśl - Start Pruchnik
Ekoball Sanok - Głogovia Głogów Małopolski
KS Wiązownica - Korona Rzeszów

Kolejka 26 - 29 kwietnia

Stal II Mielec - KS Wiązownica
Korona Rzeszów - Ekoball Sanok
Głogovia Głogów Małopolski - Polonia Przemyśl
Start Pruchnik - JKS 1909 Jarosław
Stal II Stalowa Wola - Partyzant Targowiska
Sokół Kolbuszowa Dolna - Wisłok Wiśniowa
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy - Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce - KS Pilzno

Kolejka 27 - 2-3 maja

Błękitni Ropczyce - Stal II Mielec
KS Pilzno - Piast Tuczempy
Igloopol Dębica - Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała - Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłok Wiśniowa - Stal II Stalowa Wola
Partyzant Targowiska - Start Pruchnik
JKS 1909 Jarosław - Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl - Korona Rzeszów
Ekoball Sanok - KS Wiązownica

Kolejka 28 - 9-10 maja

Stal II Mielec - Ekoball Sanok
KS Wiązownica - Polonia Przemyśl
Korona Rzeszów - JKS 1909 Jarosław
Głogovia Głogów Małopolski - Partyzant Targowiska
Start Pruchnik - Wisłok Wiśniowa
Stal II Stalowa Wola - Izolator Boguchwała
Sokół Kolbuszowa Dolna - Igloopol Dębica
Karpaty Krosno - KS Pilzno
Piast Tuczempy - Błękitni Ropczyce

Kolejka 29 - 16-17 maja

KS Wiązownica - JKS 1909 Jarosław
Piast Tuczempy - Stal II Mielec
Błękitni Ropczyce - Karpaty Krosno
KS Pilzno - Sokół Kolbuszowa Dolna
Igloopol Dębica - Stal II Stalowa Wola
Izolator Boguchwała - Start Pruchnik
Wisłok Wiśniowa - Głogovia Głogów Małopolski
Partyzant Targowiska - Korona Rzeszów
Polonia Przemyśl - Ekoball Sanok

Kolejka 30 - 23-24 maja

JKS 1909 Jarosław - Ekoball Sanok
Stal II Mielec - Polonia Przemyśl
KS Wiązownica - Partyzant Targowiska
Korona Rzeszów - Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski - Izolator Boguchwała
Start Pruchnik - Igloopol Dębica
Stal II Stalowa Wola - KS Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna - Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno - Piast Tuczempy

Kolejka 31 - 30-31 maja

Karpaty Krosno - Stal II Mielec
Piast Tuczempy - Sokół Kolbuszowa Dolna
Błękitni Ropczyce - Stal II Stalowa Wola
KS Pilzno - Start Pruchnik
Igloopol Dębica - Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała - Korona Rzeszów
Wisłok Wiśniowa - KS Wiązownica
Partyzant Targowiska - Ekoball Sanok
JKS 1909 Jarosław - Polonia Przemyśl

Kolejka 32 - 3 czerwca

Stal II Mielec - JKS 1909 Jarosław
Polonia Przemyśl - Partyzant Targowiska
Ekoball Sanok - Wisłok Wiśniowa
KS Wiązownica - Izolator Boguchwała
Korona Rzeszów - Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski - KS Pilzno
Start Pruchnik - Błękitni Ropczyce
Stal II Stalowa Wola - Piast Tuczempy
Sokół Kolbuszowa Dolna - Karpaty Krosno

Kolejka 33 - 6-7 czerwca

Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal II Mielec
Karpaty Krosno - Stal II Stalowa Wola
Piast Tuczempy - Start Pruchnik
Błękitni Ropczyce - Głogovia Głogów Małopolski
KS Pilzno - Korona Rzeszów
Igloopol Dębica - KS Wiązownica
Izolator Boguchwała - Ekoball Sanok
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl
Partyzant Targowiska - JKS 1909 Jarosław

Kolejka 34 - 13-14 czerwca

Stal II Mielec - Partyzant Targowiska
JKS 1909 Jarosław - Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl - Izolator Boguchwała
Ekoball Sanok - Igloopol Dębica
KS Wiązownica - KS Pilzno
Korona Rzeszów - Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski - Piast Tuczempy
Start Pruchnik - Karpaty Krosno
Stal II Stalowa Wola - Sokół Kolbuszowa Dolna

III liga 2019/2020 (IV)

IV liga 2019/2020 (lubelska)
IV liga 2019/2020 (małopolska (wschód))
IV liga 2019/2020 (małopolska (zachód))
IV liga 2019/2020 (świętokrzyska)

Klasa okręgowa 2019/2020 (Dębica)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Krosno)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Stalowa Wola)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas