[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: Krosno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni 1910 Jasło 15 36 11 3 1 34-9 7 0 0 20-3 4 3 1 14-6
2.  Bieszczady Ustrzyki Dolne 15 33 10 3 2 40-20 6 2 0 24-10 4 1 2 16-10
3.  Start Rymanów 15 31 9 4 2 47-14 5 2 0 23-5 4 2 2 24-9 1 3 1 0 0 4-1
4.  Tempo Nienaszów 15 31 10 1 4 45-25 6 1 0 24-8 4 0 4 21-17 1 0 0 0 1 1-4
5.  Markiewicza Krosno 15 29 9 2 4 37-24 3 1 3 16-15 6 1 1 21-9
6.  Przełom Besko 15 26 8 2 5 30-23 5 1 1 19-11 3 1 4 11-12
7.  Iskra Przysietnica 15 21 6 3 6 20-28 3 3 2 11-16 3 0 4 9-12
8.  Nafta Jedlicze 15 20 6 2 7 16-23 3 1 3 8-11 3 1 4 8-12
9.  Zamczysko Odrzykoń 15 19 6 1 8 25-28 4 1 2 15-6 2 0 6 10-22 1 3 1 0 0 3-0
10.  Cosmos Nowotaniec 15 19 6 1 8 32-27 5 0 3 23-10 1 1 5 9-17 1 0 0 0 1 0-3
11.  Wisłok Sieniawa 15 18 6 0 9 26-38 4 0 4 16-19 2 0 5 10-19 1 3 1 0 0 1-0
12.  Przełęcz Dukla 15 18 5 3 7 19-27 3 2 2 11-8 2 1 5 8-19 1 0 0 0 1 0-1
13.  LKS Skołyszyn 15 17 5 2 8 19-33 5 0 3 14-17 0 2 5 5-16
14.  LKS Czeluśnica 15 13 3 4 8 19-34 2 2 4 10-12 1 2 4 9-22
15.  Kotwica Korczyna 15 11 3 2 10 20-31 2 0 6 9-18 1 2 4 11-13
16.  Brzozovia Brzozów 15 1 0 1 14 7-52 0 1 7 2-22 0 0 7 5-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Czarni 1910 Jasło    2-1 3-0 2-1 5-1 3-0 3-0 2-0 
 2 Bieszczady Ustrzyki Dolne    2-2 1-0 3-1 1-0 7-3 2-2 4-1 4-1 
 3 Start Rymanów2-2     4-1 1-1 2-0 5-0 5-0 4-1 
 4 Tempo Nienaszów2-0     2-1 4-1 3-1 7-2 1-1 5-2 
 5 Markiewicza Krosno1-4 4-3     4-0 3-3 0-2 0-2 4-1 
 6 Przełom Besko0-0 3-1 2-4     5-2 2-1 3-1 4-2 
 7 Iskra Przysietnica0-6 2-2 2-0 0-3 2-2     2-1 1-1 2-1 
 8 Nafta Jedlicze1-1 0-2 0-4 3-2     3-0* 0-2 1-0 
 9 Zamczysko Odrzykoń0-2 2-0 1-2     5-0 1-1 2-1 4-0 
 10 Cosmos Nowotaniec1-3 1-2 3-2 0-3*     3-0 2-0 8-0 5-0 
 11 Wisłok Sieniawa3-1 2-6 1-3 1-2     1-0 1-5 3-2 4-0 
 12 Przełęcz Dukla2-5 2-0 0-1 0-0     0-0 3-2 4-0 
 13 LKS Skołyszyn1-3 0-5 3-2 2-1 2-1 3-2 2-3     1-0 
 14 LKS Czeluśnica0-1 1-1 1-3 0-1 2-1 0-1     2-2 4-2 
 15 Kotwica Korczyna1-3 1-3 0-3 0-3 1-2 1-0 1-3 4-1     
 16 Brzozovia Brzozów0-1 0-9 2-3 0-3 0-1 0-3 0-0 0-2     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Wisłok Sieniawa 3-1 Start Rymanów 10 sierpnia, 16:00
Kotwica Korczyna 1-0 Nafta Jedlicze 11 sierpnia, 15:00
Cosmos Nowotaniec 0-3 Zamczysko Odrzykoń 10 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Iskra Przysietnica 2-2 Przełom Besko 11 sierpnia, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-2 Przełęcz Dukla 11 sierpnia, 15:00
Brzozovia Brzozów 0-1 Czarni 1910 Jasło 11 sierpnia, 15:00
LKS Skołyszyn 3-2 Tempo Nienaszów 11 sierpnia, 15:00
LKS Czeluśnica 1-3 Markiewicza Krosno 10 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Start Rymanów 1-1 Markiewicza Krosno 15 sierpnia, 15:00
Tempo Nienaszów 7-2 LKS Czeluśnica 15 sierpnia, 16:30
Czarni 1910 Jasło 2-0 LKS Skołyszyn 15 sierpnia, 17:00
Przełęcz Dukla 4-0 Brzozovia Brzozów 15 sierpnia, 16:30
Przełom Besko 3-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 15 sierpnia, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 2-0 Iskra Przysietnica 15 sierpnia, 11:00
Nafta Jedlicze 3-0 Cosmos Nowotaniec 15 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wisłok Sieniawa 3-2 Kotwica Korczyna 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Kotwica Korczyna 0-3 Start Rymanów 18 sierpnia, 15:00
Cosmos Nowotaniec 3-0 Wisłok Sieniawa 18 sierpnia, 16:30
Iskra Przysietnica 2-1 Nafta Jedlicze 18 sierpnia, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-1 Zamczysko Odrzykoń 18 sierpnia, 15:00
Brzozovia Brzozów 0-3 Przełom Besko 18 sierpnia, 15:00
LKS Skołyszyn 2-3 Przełęcz Dukla 18 sierpnia, 15:00
LKS Czeluśnica 0-1 Czarni 1910 Jasło 18 sierpnia, 16:30
Markiewicza Krosno 4-3 Tempo Nienaszów 18 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Start Rymanów 4-1 Tempo Nienaszów 25 sierpnia, 15:00
Czarni 1910 Jasło 3-0 Markiewicza Krosno 24 sierpnia, 11:00
Przełęcz Dukla 0-0 LKS Czeluśnica 24 sierpnia, 16:30
Przełom Besko 4-2 LKS Skołyszyn 25 sierpnia, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 4-0 Brzozovia Brzozów 25 sierpnia, 11:00
Nafta Jedlicze 0-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 24 sierpnia, 17:00
Wisłok Sieniawa 1-3 Iskra Przysietnica 25 sierpnia, 13:00
Kotwica Korczyna 1-3 Cosmos Nowotaniec 25 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Cosmos Nowotaniec 1-3 Start Rymanów 1 września, 16:30
Iskra Przysietnica 2-1 Kotwica Korczyna 1 września, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 7-3 Wisłok Sieniawa 1 września, 15:00
Brzozovia Brzozów 0-3 Nafta Jedlicze 1 września, 15:00
LKS Skołyszyn 2-1 Zamczysko Odrzykoń 1 września, 15:00
LKS Czeluśnica 0-1 Przełom Besko 31 sierpnia, 16:30
Markiewicza Krosno 0-2 Przełęcz Dukla 30 sierpnia, 18:00
Tempo Nienaszów 2-0 Czarni 1910 Jasło 1 września, 16:30

Kolejka 6 - 7-8 września

Start Rymanów 2-2 Czarni 1910 Jasło 7 września, 16:30
Przełęcz Dukla 2-5 Tempo Nienaszów 7 września, 11:00
Przełom Besko 2-4 Markiewicza Krosno 8 września, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 1-1 LKS Czeluśnica 8 września, 11:00
Nafta Jedlicze 1-0 LKS Skołyszyn 7 września, 16:00
Wisłok Sieniawa 4-0 Brzozovia Brzozów 8 września, 13:00
Kotwica Korczyna 1-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 7 września, 16:00
Cosmos Nowotaniec 3-2 Iskra Przysietnica 8 września, 16:30

Kolejka 7 - 14-15 września

Iskra Przysietnica 2-0 Start Rymanów 15 września, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-0 Cosmos Nowotaniec 15 września, 15:00
Brzozovia Brzozów 0-2 Kotwica Korczyna 15 września, 15:00
LKS Skołyszyn 3-2 Wisłok Sieniawa 15 września, 15:00
LKS Czeluśnica 0-1 Nafta Jedlicze 14 września, 16:30
Markiewicza Krosno 4-0 Zamczysko Odrzykoń 15 września, 16:30
Tempo Nienaszów 2-1 Przełom Besko 15 września, 16:30
Czarni 1910 Jasło 3-0 Przełęcz Dukla 14 września, 16:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Start Rymanów 4-1 Przełęcz Dukla 22 września, 15:00
Przełom Besko 0-0 Czarni 1910 Jasło 21 września, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 0-2 Tempo Nienaszów 21 września, 15:00
Nafta Jedlicze 0-4 Markiewicza Krosno 22 września, 15:00
Wisłok Sieniawa 1-5 LKS Czeluśnica 22 września, 13:00
Kotwica Korczyna 4-1 LKS Skołyszyn 22 września, 15:00
Cosmos Nowotaniec 5-0 Brzozovia Brzozów 22 września, 15:30
Iskra Przysietnica 2-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 22 września, 15:30

Kolejka 9 - 28-29 września

Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-2 Start Rymanów 29 września, 15:00
Brzozovia Brzozów 0-1 Iskra Przysietnica 29 września, 15:00
LKS Skołyszyn 2-1 Cosmos Nowotaniec 29 września, 15:00
LKS Czeluśnica 2-2 Kotwica Korczyna 28 września, 15:30
Markiewicza Krosno 0-2 Wisłok Sieniawa 29 września, 15:30
Tempo Nienaszów 3-1 Nafta Jedlicze 29 września, 15:30
Czarni 1910 Jasło 2-1 Zamczysko Odrzykoń 29 września, 16:00
Przełęcz Dukla 2-0 Przełom Besko 28 września, 15:30

Kolejka 10 - 5-6 października

Start Rymanów 2-0 Przełom Besko 6 października, 15:00
Zamczysko Odrzykoń 5-0 Przełęcz Dukla 6 października, 11:00
Nafta Jedlicze 1-1 Czarni 1910 Jasło 6 października, 15:00
Wisłok Sieniawa 2-6 Tempo Nienaszów 6 października, 13:00
Kotwica Korczyna 0-3 Markiewicza Krosno 6 października, 15:00
Cosmos Nowotaniec 8-0 LKS Czeluśnica 6 października, 15:30
Iskra Przysietnica 1-1 LKS Skołyszyn 6 października, 15:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4-1 Brzozovia Brzozów 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Brzozovia Brzozów 0-9 Start Rymanów 13 października, 15:00
LKS Skołyszyn 1-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 13 października, 15:00
LKS Czeluśnica 2-1 Iskra Przysietnica 12 października, 15:30
Markiewicza Krosno 3-3 Cosmos Nowotaniec 13 października, 15:30
Tempo Nienaszów 1-1 Kotwica Korczyna 13 października, 15:30
Czarni 1910 Jasło 3-0 Wisłok Sieniawa 12 października, 15:00
Przełęcz Dukla 0-0 Nafta Jedlicze 12 października, 15:30
Przełom Besko 5-2 Zamczysko Odrzykoń 13 października, 14:30

Kolejka 12 - 19-20 października

Start Rymanów 5-0 Zamczysko Odrzykoń 20 października, 13:00
w Posadzie Górnej
Nafta Jedlicze 3-2 Przełom Besko 19 października, 15:00
Wisłok Sieniawa 1-0 Przełęcz Dukla 20 października, 15:00
Kotwica Korczyna 1-3 Czarni 1910 Jasło 20 października, 15:00
Cosmos Nowotaniec 1-2 Tempo Nienaszów 20 października, 15:00
Iskra Przysietnica 0-3 Markiewicza Krosno 20 października, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4-1 LKS Czeluśnica 20 października, 14:00
Brzozovia Brzozów 0-0 LKS Skołyszyn 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

LKS Skołyszyn 0-5 Start Rymanów 27 października, 14:00
LKS Czeluśnica 4-2 Brzozovia Brzozów 26 października, 15:00
Markiewicza Krosno 1-4 Bieszczady Ustrzyki Dolne 27 października, 14:00
Tempo Nienaszów 4-1 Iskra Przysietnica 27 października, 14:00
Czarni 1910 Jasło 5-1 Cosmos Nowotaniec 26 października, 15:00
Przełęcz Dukla 3-2 Kotwica Korczyna 26 października, 15:00
Przełom Besko 3-1 Wisłok Sieniawa 27 października, 14:00
Zamczysko Odrzykoń 1-2 Nafta Jedlicze 27 października, 11:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Start Rymanów 5-0 Nafta Jedlicze 3 listopada, 13:00
w Posadzie Górnej
Wisłok Sieniawa 1-2 Zamczysko Odrzykoń 3 listopada, 13:30
Kotwica Korczyna 1-2 Przełom Besko 2 listopada, 14:00
Cosmos Nowotaniec 2-0 Przełęcz Dukla 3 listopada, 11:00
Iskra Przysietnica 0-6 Czarni 1910 Jasło 3 listopada, 13:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-0 Tempo Nienaszów 3 listopada, 14:00
Brzozovia Brzozów 2-3 Markiewicza Krosno 3 listopada, 13:00
LKS Skołyszyn 1-0 LKS Czeluśnica 3 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

LKS Czeluśnica 1-1 Start Rymanów 9 listopada, 13:00
Markiewicza Krosno 4-1 LKS Skołyszyn 10 listopada, 13:00
Tempo Nienaszów 5-2 Brzozovia Brzozów 10 listopada, 13:00
Czarni 1910 Jasło 2-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 9 listopada, 13:00
Przełęcz Dukla 0-1 Iskra Przysietnica 9 listopada, 12:00
Przełom Besko 2-1 Cosmos Nowotaniec 10 listopada, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 2-1 Kotwica Korczyna 10 listopada, 11:00
Nafta Jedlicze 0-2 Wisłok Sieniawa 9 listopada, 13:00

Kolejka 16

Start Rymanów - Wisłok Sieniawa
Nafta Jedlicze - Kotwica Korczyna
Zamczysko Odrzykoń - Cosmos Nowotaniec
Przełom Besko - Iskra Przysietnica
Przełęcz Dukla - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Czarni 1910 Jasło - Brzozovia Brzozów
Tempo Nienaszów - LKS Skołyszyn
Markiewicza Krosno - LKS Czeluśnica

Kolejka 17

Markiewicza Krosno - Start Rymanów
LKS Czeluśnica - Tempo Nienaszów
LKS Skołyszyn - Czarni 1910 Jasło
Brzozovia Brzozów - Przełęcz Dukla
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Przełom Besko
Iskra Przysietnica - Zamczysko Odrzykoń
Cosmos Nowotaniec - Nafta Jedlicze
Kotwica Korczyna - Wisłok Sieniawa

Kolejka 18

Start Rymanów - Kotwica Korczyna
Wisłok Sieniawa - Cosmos Nowotaniec
Nafta Jedlicze - Iskra Przysietnica
Zamczysko Odrzykoń - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Przełom Besko - Brzozovia Brzozów
Przełęcz Dukla - LKS Skołyszyn
Czarni 1910 Jasło - LKS Czeluśnica
Tempo Nienaszów - Markiewicza Krosno

Kolejka 19

Tempo Nienaszów - Start Rymanów
Markiewicza Krosno - Czarni 1910 Jasło
LKS Czeluśnica - Przełęcz Dukla
LKS Skołyszyn - Przełom Besko
Brzozovia Brzozów - Zamczysko Odrzykoń
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Nafta Jedlicze
Iskra Przysietnica - Wisłok Sieniawa
Cosmos Nowotaniec - Kotwica Korczyna

Kolejka 20

Start Rymanów - Cosmos Nowotaniec
Kotwica Korczyna - Iskra Przysietnica
Wisłok Sieniawa - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Nafta Jedlicze - Brzozovia Brzozów
Zamczysko Odrzykoń - LKS Skołyszyn
Przełom Besko - LKS Czeluśnica
Przełęcz Dukla - Markiewicza Krosno
Czarni 1910 Jasło - Tempo Nienaszów

Kolejka 21

Czarni 1910 Jasło - Start Rymanów
Tempo Nienaszów - Przełęcz Dukla
Markiewicza Krosno - Przełom Besko
LKS Czeluśnica - Zamczysko Odrzykoń
LKS Skołyszyn - Nafta Jedlicze
Brzozovia Brzozów - Wisłok Sieniawa
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Kotwica Korczyna
Iskra Przysietnica - Cosmos Nowotaniec

Kolejka 22

Start Rymanów - Iskra Przysietnica
Cosmos Nowotaniec - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Kotwica Korczyna - Brzozovia Brzozów
Wisłok Sieniawa - LKS Skołyszyn
Nafta Jedlicze - LKS Czeluśnica
Zamczysko Odrzykoń - Markiewicza Krosno
Przełom Besko - Tempo Nienaszów
Przełęcz Dukla - Czarni 1910 Jasło

Kolejka 23

Przełęcz Dukla - Start Rymanów
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko
Tempo Nienaszów - Zamczysko Odrzykoń
Markiewicza Krosno - Nafta Jedlicze
LKS Czeluśnica - Wisłok Sieniawa
LKS Skołyszyn - Kotwica Korczyna
Brzozovia Brzozów - Cosmos Nowotaniec
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Iskra Przysietnica

Kolejka 24

Start Rymanów - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Iskra Przysietnica - Brzozovia Brzozów
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołyszyn
Kotwica Korczyna - LKS Czeluśnica
Wisłok Sieniawa - Markiewicza Krosno
Nafta Jedlicze - Tempo Nienaszów
Zamczysko Odrzykoń - Czarni 1910 Jasło
Przełom Besko - Przełęcz Dukla

Kolejka 25

Przełom Besko - Start Rymanów
Przełęcz Dukla - Zamczysko Odrzykoń
Czarni 1910 Jasło - Nafta Jedlicze
Tempo Nienaszów - Wisłok Sieniawa
Markiewicza Krosno - Kotwica Korczyna
LKS Czeluśnica - Cosmos Nowotaniec
LKS Skołyszyn - Iskra Przysietnica
Brzozovia Brzozów - Bieszczady Ustrzyki Dolne

Kolejka 26

Start Rymanów - Brzozovia Brzozów
Bieszczady Ustrzyki Dolne - LKS Skołyszyn
Iskra Przysietnica - LKS Czeluśnica
Cosmos Nowotaniec - Markiewicza Krosno
Kotwica Korczyna - Tempo Nienaszów
Wisłok Sieniawa - Czarni 1910 Jasło
Nafta Jedlicze - Przełęcz Dukla
Zamczysko Odrzykoń - Przełom Besko

Kolejka 27

Zamczysko Odrzykoń - Start Rymanów
Przełom Besko - Nafta Jedlicze
Przełęcz Dukla - Wisłok Sieniawa
Czarni 1910 Jasło - Kotwica Korczyna
Tempo Nienaszów - Cosmos Nowotaniec
Markiewicza Krosno - Iskra Przysietnica
LKS Czeluśnica - Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Skołyszyn - Brzozovia Brzozów

Kolejka 28

Start Rymanów - LKS Skołyszyn
Brzozovia Brzozów - LKS Czeluśnica
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Markiewicza Krosno
Iskra Przysietnica - Tempo Nienaszów
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło
Kotwica Korczyna - Przełęcz Dukla
Wisłok Sieniawa - Przełom Besko
Nafta Jedlicze - Zamczysko Odrzykoń

Kolejka 29

Nafta Jedlicze - Start Rymanów
Zamczysko Odrzykoń - Wisłok Sieniawa
Przełom Besko - Kotwica Korczyna
Przełęcz Dukla - Cosmos Nowotaniec
Czarni 1910 Jasło - Iskra Przysietnica
Tempo Nienaszów - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Markiewicza Krosno - Brzozovia Brzozów
LKS Czeluśnica - LKS Skołyszyn

Kolejka 30

Start Rymanów - LKS Czeluśnica
LKS Skołyszyn - Markiewicza Krosno
Brzozovia Brzozów - Tempo Nienaszów
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Czarni 1910 Jasło
Iskra Przysietnica - Przełęcz Dukla
Cosmos Nowotaniec - Przełom Besko
Kotwica Korczyna - Zamczysko Odrzykoń
Wisłok Sieniawa - Nafta Jedlicze

IV liga 2019/2020 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2019/2020 (Dębica)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Stalowa Wola)

Klasa A 2019/2020 (Krosno I)
Klasa A 2019/2020 (Krosno II)
Klasa A 2019/2020 (Krosno III)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas