[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grabowianka Grabówka 13 34 11 1 1 36-9 6 0 0 20-4 5 1 1 16-5
2.  Beskid Posada Górna 13 28 9 1 3 31-17 5 0 2 18-9 4 1 1 13-8
3.  Iwonka Iwonicz 13 22 7 1 5 25-21 3 0 3 11-10 4 1 2 14-11
4.  Cisy Jabłonica Polska 13 21 6 3 4 27-24 3 2 2 13-13 3 1 2 14-11 2 6 2 0 0 5-1
5.  Wisłok Krościenko Wyżne 13 21 7 0 6 26-27 4 0 2 14-10 3 0 4 12-17 2 3 1 0 1 4-4
6.  Karpaty Klimkówka 13 21 7 0 6 31-19 4 0 2 20-6 3 0 4 11-13 2 0 0 0 2 2-6
7.  Iskra Iskrzynia 13 18 5 3 5 21-21 3 2 1 14-6 2 1 4 7-15
8.  LKS Lubatowa 13 16 4 4 5 19-28 3 1 2 10-12 1 3 3 9-16 1 1 0 1 0 1-1
9.  Płomień Zmiennica 13 16 4 4 5 29-25 1 3 2 13-13 3 1 3 16-12 1 1 0 1 0 1-1
10.  LKS Haczów 13 15 4 3 6 24-27 3 2 1 18-10 1 1 5 6-17
11.  LKS Lubatówka 13 14 4 2 7 17-25 2 2 4 10-13 2 0 3 7-12
12.  Huragan Jasionka 13 12 3 3 7 14-27 3 1 3 11-10 0 2 4 3-17
13.  LKS Wesoła 13 11 3 2 8 18-25 2 1 4 10-13 1 1 4 8-12
14.  LKS Golcowa 13 10 3 1 9 25-48 3 0 4 16-16 0 1 5 9-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Grabowianka Grabówka    2-0 2-1 3-0 3-2 4-0 6-1 
 2 Beskid Posada Górna    5-0 3-2 3-1 0-2 3-0 1-3 3-1 
 3 Iwonka Iwonicz1-2     0-1 2-0 3-1 1-5 4-1 
 4 Cisy Jabłonica Polska0-4 1-5     3-0* 3-3 0-0 5-1 1-0 
 5 Wisłok Krościenko Wyżne1-2     3-2 1-3 5-1 2-1 2-1 
 6 Karpaty Klimkówka3-0* 0-2     4-0 6-2 1-2 6-0 
 7 Iskra Iskrzynia1-1 2-1     1-1 2-0 6-0 2-3 
 8 LKS Lubatowa1-5 3-2 2-3     1-0 0-0 3-2 
 9 Płomień Zmiennica3-5 2-3 3-0 1-1     1-1 3-3 
 10 LKS Haczów0-2 2-2 2-1 2-2     3-2 9-1 
 11 LKS Lubatówka1-2 1-1 1-3 2-3 1-1 2-3 1-0     1-0 
 12 Huragan Jasionka0-0 1-4 0-1 0-3* 3-0 3-1     4-1 
 13 LKS Wesoła0-3 0-1 1-2 1-0 1-3 3-0*     4-4 
 14 LKS Golcowa2-3 1-4 2-1 6-2 4-0 0-4 1-2     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Huragan Jasionka 0-1 Iwonka Iwonicz 11 sierpnia, 11:00
Beskid Posada Górna 1-3 Płomień Zmiennica 10 sierpnia, 17:00
LKS Lubatowa 2-3 Karpaty Klimkówka 11 sierpnia, 11:00
LKS Lubatówka 2-3 Wisłok Krościenko Wyżne 11 sierpnia, 15:00
LKS Wesoła 1-3 LKS Haczów 11 sierpnia, 13:00
LKS Golcowa 4-0 Iskra Iskrzynia 11 sierpnia, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 0-4 Grabowianka Grabówka 11 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Iwonka Iwonicz 1-2 Grabowianka Grabówka 15 sierpnia, 16:30
Iskra Iskrzynia 1-1 Cisy Jabłonica Polska 15 sierpnia, 16:30
LKS Haczów 9-1 LKS Golcowa 15 sierpnia, 13:00
Wisłok Krościenko Wyżne 2-1 LKS Wesoła 21 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Karpaty Klimkówka 1-2 LKS Lubatówka 15 sierpnia, 15:00
Płomień Zmiennica 1-1 LKS Lubatowa 15 sierpnia, 15:00
Huragan Jasionka 1-4 Beskid Posada Górna 15 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Beskid Posada Górna 5-0 Iwonka Iwonicz 17 sierpnia, 17:00
LKS Lubatowa 0-0 Huragan Jasionka 18 sierpnia, 13:00
LKS Lubatówka 1-0 Płomień Zmiennica 18 sierpnia, 15:00
LKS Wesoła 1-2 Karpaty Klimkówka 18 sierpnia, 11:00
LKS Golcowa 6-2 Wisłok Krościenko Wyżne 18 sierpnia, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 0-0 LKS Haczów 18 sierpnia, 11:00
Grabowianka Grabówka 3-0 Iskra Iskrzynia 18 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Iwonka Iwonicz 3-1 Iskra Iskrzynia 24 sierpnia, 17:30
LKS Haczów 0-2 Grabowianka Grabówka 25 sierpnia, 13:00
Wisłok Krościenko Wyżne 1-2 Cisy Jabłonica Polska 25 sierpnia, 10:00
Karpaty Klimkówka 6-0 LKS Golcowa 24 sierpnia, 17:00
Płomień Zmiennica 3-3 LKS Wesoła 25 sierpnia, 15:00
Huragan Jasionka 3-1 LKS Lubatówka 25 sierpnia, 13:00
Beskid Posada Górna 3-0 LKS Lubatowa 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

LKS Lubatowa 3-2 Iwonka Iwonicz 1 września, 13:00
LKS Lubatówka 1-2 Beskid Posada Górna 1 września, 15:00
LKS Wesoła 3-0 Huragan Jasionka 1 września, 13:00
(wo)
na boisku 2-3
LKS Golcowa 0-4 Płomień Zmiennica 1 września, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 3-0 Karpaty Klimkówka 31 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-5
Grabowianka Grabówka 2-1 Wisłok Krościenko Wyżne 1 września, 15:00
Iskra Iskrzynia 2-0 LKS Haczów 1 września, 15:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Iwonka Iwonicz 4-1 LKS Haczów 7 września, 16:30
Wisłok Krościenko Wyżne 1-3 Iskra Iskrzynia 8 września, 11:00
Karpaty Klimkówka 3-0 Grabowianka Grabówka 8 września, 13:00
(wo)
na boisku 1-4
Płomień Zmiennica 3-5 Cisy Jabłonica Polska 8 września, 15:00
Huragan Jasionka 4-1 LKS Golcowa 8 września, 15:00
Beskid Posada Górna 3-1 LKS Wesoła 7 września, 17:00
LKS Lubatówka 2-3 LKS Lubatowa 8 września, 15:00

Kolejka 7 - 14-15 września

LKS Lubatówka 1-1 Iwonka Iwonicz 14 września, 17:00
LKS Wesoła 1-0 LKS Lubatowa 15 września, 13:00
LKS Golcowa 2-3 Beskid Posada Górna 15 września, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 5-1 Huragan Jasionka 15 września, 11:00
Grabowianka Grabówka 3-2 Płomień Zmiennica 14 września, 16:30
Iskra Iskrzynia 2-1 Karpaty Klimkówka 15 września, 15:00
LKS Haczów 2-1 Wisłok Krościenko Wyżne 15 września, 16:30

Kolejka 8 - 21-22 września

Iwonka Iwonicz 0-1 Wisłok Krościenko Wyżne 21 września, 15:30
Karpaty Klimkówka 6-2 LKS Haczów 22 września, 13:00
Płomień Zmiennica 3-0 Iskra Iskrzynia 22 września, 15:00
Huragan Jasionka 0-0 Grabowianka Grabówka 22 września, 15:00
Beskid Posada Górna 3-2 Cisy Jabłonica Polska 21 września, 15:30
LKS Lubatowa 3-2 LKS Golcowa 22 września, 13:00
LKS Lubatówka 1-0 LKS Wesoła 22 września, 15:00

Kolejka 9 - 28-29 września

LKS Wesoła 0-1 Iwonka Iwonicz 29 września, 13:00
LKS Golcowa 1-2 LKS Lubatówka 29 września, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 3-3 LKS Lubatowa 29 września, 11:00
Grabowianka Grabówka 2-0 Beskid Posada Górna 29 września, 15:00
Iskra Iskrzynia 6-0 Huragan Jasionka 29 września, 15:00
LKS Haczów 2-2 Płomień Zmiennica 29 września, 13:00
Wisłok Krościenko Wyżne 3-2 Karpaty Klimkówka 29 września, 11:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Iwonka Iwonicz 2-0 Karpaty Klimkówka 5 października, 11:00
Płomień Zmiennica 2-3 Wisłok Krościenko Wyżne 6 października, 15:00
Huragan Jasionka 3-0 LKS Haczów 6 października, 13:00
Beskid Posada Górna 0-2 Iskra Iskrzynia 5 października, 15:30
LKS Lubatowa 1-5 Grabowianka Grabówka 6 października, 13:00
LKS Lubatówka 1-3 Cisy Jabłonica Polska 6 października, 15:00
LKS Wesoła 4-4 LKS Golcowa 6 października, 13:00

Kolejka 11 - 12-13 października

LKS Golcowa 1-4 Iwonka Iwonicz 13 października, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 1-0 LKS Wesoła 13 października, 11:00
Grabowianka Grabówka 4-0 LKS Lubatówka 13 października, 15:00
Iskra Iskrzynia 1-1 LKS Lubatowa 13 października, 15:00
LKS Haczów 2-2 Beskid Posada Górna 13 października, 13:00
Wisłok Krościenko Wyżne 2-1 Huragan Jasionka 13 października, 11:00
Karpaty Klimkówka 4-0 Płomień Zmiennica 12 października, 15:30

Kolejka 12 - 19-20 października

Iwonka Iwonicz 1-5 Płomień Zmiennica 19 października, 15:30
Huragan Jasionka 0-3 Karpaty Klimkówka 20 października, 13:00
(wo)
na boisku 3-2
Beskid Posada Górna 3-1 Wisłok Krościenko Wyżne 19 października, 14:30
LKS Lubatowa 1-0 LKS Haczów 20 października, 13:00
LKS Lubatówka 1-1 Iskra Iskrzynia 20 października, 15:00
LKS Wesoła 0-3 Grabowianka Grabówka 20 października, 13:00
LKS Golcowa 2-1 Cisy Jabłonica Polska 20 października, 13:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Cisy Jabłonica Polska 1-5 Iwonka Iwonicz 26 października, 15:00
Grabowianka Grabówka 6-1 LKS Golcowa 27 października, 14:00
Iskra Iskrzynia 2-3 LKS Wesoła 26 października, 15:30
LKS Haczów 3-2 LKS Lubatówka 27 października, 13:00
Wisłok Krościenko Wyżne 5-1 LKS Lubatowa 27 października, 11:00
Karpaty Klimkówka 0-2 Beskid Posada Górna 26 października, 14:00
Płomień Zmiennica 1-1 Huragan Jasionka 27 października, 14:00

Kolejka 14

Iwonka Iwonicz - Huragan Jasionka
Płomień Zmiennica - Beskid Posada Górna
Karpaty Klimkówka - LKS Lubatowa
Wisłok Krościenko Wyżne - LKS Lubatówka
LKS Haczów - LKS Wesoła
Iskra Iskrzynia - LKS Golcowa
Grabowianka Grabówka - Cisy Jabłonica Polska

Kolejka 15

Grabowianka Grabówka - Iwonka Iwonicz
Cisy Jabłonica Polska - Iskra Iskrzynia
LKS Golcowa - LKS Haczów
LKS Wesoła - Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Lubatówka - Karpaty Klimkówka
LKS Lubatowa - Płomień Zmiennica
Beskid Posada Górna - Huragan Jasionka

Kolejka 16

Iwonka Iwonicz - Beskid Posada Górna
Huragan Jasionka - LKS Lubatowa
Płomień Zmiennica - LKS Lubatówka
Karpaty Klimkówka - LKS Wesoła
Wisłok Krościenko Wyżne - LKS Golcowa
LKS Haczów - Cisy Jabłonica Polska
Iskra Iskrzynia - Grabowianka Grabówka

Kolejka 17

Iskra Iskrzynia - Iwonka Iwonicz
Grabowianka Grabówka - LKS Haczów
Cisy Jabłonica Polska - Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Golcowa - Karpaty Klimkówka
LKS Wesoła - Płomień Zmiennica
LKS Lubatówka - Huragan Jasionka
LKS Lubatowa - Beskid Posada Górna

Kolejka 18

Iwonka Iwonicz - LKS Lubatowa
Beskid Posada Górna - LKS Lubatówka
Huragan Jasionka - LKS Wesoła
Płomień Zmiennica - LKS Golcowa
Karpaty Klimkówka - Cisy Jabłonica Polska
Wisłok Krościenko Wyżne - Grabowianka Grabówka
LKS Haczów - Iskra Iskrzynia

Kolejka 19

LKS Lubatowa - LKS Lubatówka
LKS Haczów - Iwonka Iwonicz
Iskra Iskrzynia - Wisłok Krościenko Wyżne
Grabowianka Grabówka - Karpaty Klimkówka
Cisy Jabłonica Polska - Płomień Zmiennica
LKS Golcowa - Huragan Jasionka
LKS Wesoła - Beskid Posada Górna

Kolejka 20

Iwonka Iwonicz - LKS Lubatówka
LKS Lubatowa - LKS Wesoła
Beskid Posada Górna - LKS Golcowa
Huragan Jasionka - Cisy Jabłonica Polska
Płomień Zmiennica - Grabowianka Grabówka
Karpaty Klimkówka - Iskra Iskrzynia
Wisłok Krościenko Wyżne - LKS Haczów

Kolejka 21

Wisłok Krościenko Wyżne - Iwonka Iwonicz
LKS Haczów - Karpaty Klimkówka
Iskra Iskrzynia - Płomień Zmiennica
Grabowianka Grabówka - Huragan Jasionka
Cisy Jabłonica Polska - Beskid Posada Górna
LKS Golcowa - LKS Lubatowa
LKS Wesoła - LKS Lubatówka

Kolejka 22

Iwonka Iwonicz - LKS Wesoła
LKS Lubatówka - LKS Golcowa
LKS Lubatowa - Cisy Jabłonica Polska
Beskid Posada Górna - Grabowianka Grabówka
Huragan Jasionka - Iskra Iskrzynia
Płomień Zmiennica - LKS Haczów
Karpaty Klimkówka - Wisłok Krościenko Wyżne

Kolejka 23

Karpaty Klimkówka - Iwonka Iwonicz
Wisłok Krościenko Wyżne - Płomień Zmiennica
LKS Haczów - Huragan Jasionka
Iskra Iskrzynia - Beskid Posada Górna
Grabowianka Grabówka - LKS Lubatowa
Cisy Jabłonica Polska - LKS Lubatówka
LKS Golcowa - LKS Wesoła

Kolejka 24

Iwonka Iwonicz - LKS Golcowa
LKS Wesoła - Cisy Jabłonica Polska
LKS Lubatówka - Grabowianka Grabówka
LKS Lubatowa - Iskra Iskrzynia
Beskid Posada Górna - LKS Haczów
Huragan Jasionka - Wisłok Krościenko Wyżne
Płomień Zmiennica - Karpaty Klimkówka

Kolejka 25

Płomień Zmiennica - Iwonka Iwonicz
Karpaty Klimkówka - Huragan Jasionka
Wisłok Krościenko Wyżne - Beskid Posada Górna
LKS Haczów - LKS Lubatowa
Iskra Iskrzynia - LKS Lubatówka
Grabowianka Grabówka - LKS Wesoła
Cisy Jabłonica Polska - LKS Golcowa

Kolejka 26

Iwonka Iwonicz - Cisy Jabłonica Polska
LKS Golcowa - Grabowianka Grabówka
LKS Wesoła - Iskra Iskrzynia
LKS Lubatówka - LKS Haczów
LKS Lubatowa - Wisłok Krościenko Wyżne
Beskid Posada Górna - Karpaty Klimkówka
Huragan Jasionka - Płomień Zmiennica

Klasa okręgowa 2019/2020 (Krosno)

Klasa A 2019/2020 (Krosno I)
Klasa A 2019/2020 (Krosno III)

Klasa B 2019/2020 (Krosno I)
Klasa B 2019/2020 (Krosno II)
Klasa B 2019/2020 (Krosno III)
Klasa B 2019/2020 (Krosno IV)
Klasa B 2019/2020 (Krosno V)
Klasa B 2019/2020 (Krosno VI)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas