[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Krosno VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisłoka Niegłowice 11 28 9 1 1 38-16 5 0 0 17-6 4 1 1 21-10
2.  Standart Święcany 10 24 8 0 2 25-15 3 0 1 13-7 5 0 1 12-8
3.  Jasiołka Szebnie 11 23 7 2 2 27-12 2 1 2 15-11 5 1 0 12-1 1 1 0 1 0 1-1
4.  Tajfun Łubno Szlacheckie 11 23 6 5 0 26-9 3 3 0 13-3 3 2 0 13-6 1 1 0 1 0 1-1
5.  Liwocz Brzyska 11 22 7 1 3 39-16 6 0 0 29-6 1 1 3 10-10 1 3 1 0 0 2-1
6.  Dragon Nowy Glinik 11 22 7 1 3 32-17 3 1 1 20-8 4 0 2 12-9 1 0 0 0 1 1-2
7.  Nowy Dwór Makowiska 11 10 2 4 5 12-21 1 2 2 6-9 1 2 3 6-12
8.  Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 11 9 2 3 6 11-23 1 1 4 4-9 1 2 2 7-14
9.  LKS Warzyce 11 8 1 5 5 7-21 0 1 4 2-11 1 4 1 5-10 1 1 0 1 0 1-1
10.  Dębowczanka Dębowiec 11 8 2 2 7 10-24 2 2 2 6-5 0 0 5 4-19 1 1 0 1 0 1-1
11.  Wrzos Krempna 10 5 1 2 7 10-36 1 2 3 9-16 0 0 4 1-20
12.  Wisłoka Nowy Żmigród 11 0 0 0 11 10-37 0 0 6 4-18 0 0 5 6-19

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Wisłoka Niegłowice    2-1 5-2 3-2 3-0 4-1 
 2 Standart Święcany5-3     0-2 3-1 5-1 
 3 Jasiołka Szebnie2-5     2-2 2-3 4-1 5-0 
 4 Tajfun Łubno Szlacheckie1-1 5-0 1-1     2-1 0-0 4-0 
 5 Liwocz Brzyska    2-1 2-0 5-3 7-0 3-2 10-0* 
 6 Dragon Nowy Glinik1-4 1-1     4-0 8-2 6-1 
 7 Nowy Dwór Makowiska1-2 0-5 1-1     0-0 4-1 
 8 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki0-2 0-2 0-1 2-3     0-0 2-1 
 9 LKS Warzyce1-6 0-1 0-2 0-1 1-1     
 10 Dębowczanka Dębowiec0-2 1-1 0-1 1-1     1-0 3-0 
 11 Wrzos Krempna1-5 0-3 1-2 1-1 2-2     4-3 
 12 Wisłoka Nowy Żmigród1-4 1-3 0-1 1-3 1-5 0-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Wrzos Krempna 2-2 LKS Warzyce 18 sierpnia, 15:30
Tajfun Łubno Szlacheckie 5-0 Standart Święcany 18 sierpnia, 13:00
Dębowczanka Dębowiec 0-2 Dragon Nowy Glinik 18 sierpnia, 11:00
Wisłoka Nowy Żmigród 0-1 Jasiołka Szebnie 17 sierpnia, 17:00
Liwocz Brzyska 2-0 Nowy Dwór Makowiska 18 sierpnia, 15:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0-2 Wisłoka Niegłowice 18 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

LKS Warzyce 1-6 Wisłoka Niegłowice 25 sierpnia, 11:00
Nowy Dwór Makowiska 0-0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 25 sierpnia, 11:00
Jasiołka Szebnie 2-2 Liwocz Brzyska 25 sierpnia, 11:00
Dragon Nowy Glinik 6-1 Wisłoka Nowy Żmigród 25 sierpnia, 13:00
Standart Święcany 5-1 Dębowczanka Dębowiec 25 sierpnia, 11:00
Wrzos Krempna 1-5 Tajfun Łubno Szlacheckie 25 sierpnia, 15:30

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Tajfun Łubno Szlacheckie 0-0 LKS Warzyce 1 września, 13:00
Dębowczanka Dębowiec 1-0 Wrzos Krempna 1 września, 11:00
Wisłoka Nowy Żmigród 1-3 Standart Święcany 1 września, 16:30
Liwocz Brzyska 2-1 Dragon Nowy Glinik 1 września, 15:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0-1 Jasiołka Szebnie 1 września, 13:00
Wisłoka Niegłowice 3-2 Nowy Dwór Makowiska 1 września, 12:00

Kolejka 4 - 7-8 września

LKS Warzyce 1-1 Nowy Dwór Makowiska 8 września, 11:00
Jasiołka Szebnie 2-5 Wisłoka Niegłowice 8 września, 15:00
Dragon Nowy Glinik 8-2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 8 września, 13:00
Standart Święcany 3-1 Liwocz Brzyska 8 września, 11:00
Wrzos Krempna 4-3 Wisłoka Nowy Żmigród 8 września, 15:30
Tajfun Łubno Szlacheckie 4-0 Dębowczanka Dębowiec 8 września, 13:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Dębowczanka Dębowiec 1-1 LKS Warzyce 15 września, 16:00
Wisłoka Nowy Żmigród 1-3 Tajfun Łubno Szlacheckie 15 września, 16:30
Liwocz Brzyska 10-0 Wrzos Krempna 15 września, 15:00
(wo)
na boisku 10-1
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0-2 Standart Święcany 15 września, 13:00
Wisłoka Niegłowice 5-2 Dragon Nowy Glinik 15 września, 11:00
Nowy Dwór Makowiska 0-5 Jasiołka Szebnie 15 września, 11:00

Kolejka 6 - 21-22 września

LKS Warzyce 0-2 Jasiołka Szebnie 22 września, 11:00
Dragon Nowy Glinik 4-0 Nowy Dwór Makowiska 22 września, 11:00
Standart Święcany 5-3 Wisłoka Niegłowice 22 września, 11:00
Wrzos Krempna 1-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 22 września, 15:30
Tajfun Łubno Szlacheckie 2-1 Liwocz Brzyska 22 września, 13:00
Dębowczanka Dębowiec 3-0 Wisłoka Nowy Żmigród 22 września, 11:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Wisłoka Nowy Żmigród 0-2 LKS Warzyce 29 września, 15:30
Liwocz Brzyska 3-2 Dębowczanka Dębowiec 29 września, 15:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2-3 Tajfun Łubno Szlacheckie 29 września, 13:00
Wisłoka Niegłowice 4-1 Wrzos Krempna 29 września, 11:00
Nowy Dwór Makowiska 1-2 Standart Święcany 29 września, 11:00
Jasiołka Szebnie 2-3 Dragon Nowy Glinik 29 września, 11:00

Kolejka 8 - 5-6 października

LKS Warzyce 0-1 Dragon Nowy Glinik 6 października, 11:00
Standart Święcany 0-2 Jasiołka Szebnie 6 października, 11:00
Wrzos Krempna 1-2 Nowy Dwór Makowiska 6 października, 15:30
Tajfun Łubno Szlacheckie 1-1 Wisłoka Niegłowice 6 października, 13:00
Dębowczanka Dębowiec 0-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 6 października, 11:00
Wisłoka Nowy Żmigród 1-5 Liwocz Brzyska 6 października, 15:30

Kolejka 9 - 12-13 października

Liwocz Brzyska 7-0 LKS Warzyce 13 października, 15:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2-1 Wisłoka Nowy Żmigród 13 października, 13:00
Wisłoka Niegłowice 3-0 Dębowczanka Dębowiec 13 października, 11:00
Nowy Dwór Makowiska 1-1 Tajfun Łubno Szlacheckie 13 października, 11:00
Jasiołka Szebnie 5-0 Wrzos Krempna 13 października, 11:00
Dragon Nowy Glinik 1-4 Standart Święcany 13 października, 13:00

Kolejka 10 - 19-20 października

LKS Warzyce 0-1 Standart Święcany 20 października, 11:00
Wrzos Krempna 0-3 Dragon Nowy Glinik 20 października, 14:30
Tajfun Łubno Szlacheckie 1-1 Jasiołka Szebnie 20 października, 13:00
Dębowczanka Dębowiec 1-1 Nowy Dwór Makowiska 20 października, 11:00
Wisłoka Nowy Żmigród 1-4 Wisłoka Niegłowice 20 października, 14:30
Liwocz Brzyska 5-3 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0-0 LKS Warzyce 26 października, 14:00
Wisłoka Niegłowice 2-1 Liwocz Brzyska 27 października, 11:00
Nowy Dwór Makowiska 4-1 Wisłoka Nowy Żmigród 26 października, 15:00
Jasiołka Szebnie 4-1 Dębowczanka Dębowiec 27 października, 11:00
Dragon Nowy Glinik 1-1 Tajfun Łubno Szlacheckie 27 października, 11:00
Standart Święcany - Wrzos Krempna 27 października, 11:00
goście nie dojechali

Kolejka 12

LKS Warzyce - Wrzos Krempna
Standart Święcany - Tajfun Łubno Szlacheckie
Dragon Nowy Glinik - Dębowczanka Dębowiec
Jasiołka Szebnie - Wisłoka Nowy Żmigród
Nowy Dwór Makowiska - Liwocz Brzyska
Wisłoka Niegłowice - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki

Kolejka 13

Wisłoka Niegłowice - LKS Warzyce
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - Nowy Dwór Makowiska
Liwocz Brzyska - Jasiołka Szebnie
Wisłoka Nowy Żmigród - Dragon Nowy Glinik
Dębowczanka Dębowiec - Standart Święcany
Tajfun Łubno Szlacheckie - Wrzos Krempna

Kolejka 14

LKS Warzyce - Tajfun Łubno Szlacheckie
Wrzos Krempna - Dębowczanka Dębowiec
Standart Święcany - Wisłoka Nowy Żmigród
Dragon Nowy Glinik - Liwocz Brzyska
Jasiołka Szebnie - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Nowy Dwór Makowiska - Wisłoka Niegłowice

Kolejka 15

Nowy Dwór Makowiska - LKS Warzyce
Wisłoka Niegłowice - Jasiołka Szebnie
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - Dragon Nowy Glinik
Liwocz Brzyska - Standart Święcany
Wisłoka Nowy Żmigród - Wrzos Krempna
Dębowczanka Dębowiec - Tajfun Łubno Szlacheckie

Kolejka 16

LKS Warzyce - Dębowczanka Dębowiec
Tajfun Łubno Szlacheckie - Wisłoka Nowy Żmigród
Wrzos Krempna - Liwocz Brzyska
Standart Święcany - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Dragon Nowy Glinik - Wisłoka Niegłowice
Jasiołka Szebnie - Nowy Dwór Makowiska

Kolejka 17

Jasiołka Szebnie - LKS Warzyce
Nowy Dwór Makowiska - Dragon Nowy Glinik
Wisłoka Niegłowice - Standart Święcany
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - Wrzos Krempna
Liwocz Brzyska - Tajfun Łubno Szlacheckie
Wisłoka Nowy Żmigród - Dębowczanka Dębowiec

Kolejka 18

LKS Warzyce - Wisłoka Nowy Żmigród
Dębowczanka Dębowiec - Liwocz Brzyska
Tajfun Łubno Szlacheckie - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Wrzos Krempna - Wisłoka Niegłowice
Standart Święcany - Nowy Dwór Makowiska
Dragon Nowy Glinik - Jasiołka Szebnie

Kolejka 19

Dragon Nowy Glinik - LKS Warzyce
Jasiołka Szebnie - Standart Święcany
Nowy Dwór Makowiska - Wrzos Krempna
Wisłoka Niegłowice - Tajfun Łubno Szlacheckie
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - Dębowczanka Dębowiec
Liwocz Brzyska - Wisłoka Nowy Żmigród

Kolejka 20

LKS Warzyce - Liwocz Brzyska
Wisłoka Nowy Żmigród - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Dębowczanka Dębowiec - Wisłoka Niegłowice
Tajfun Łubno Szlacheckie - Nowy Dwór Makowiska
Wrzos Krempna - Jasiołka Szebnie
Standart Święcany - Dragon Nowy Glinik

Kolejka 21

Standart Święcany - LKS Warzyce
Dragon Nowy Glinik - Wrzos Krempna
Jasiołka Szebnie - Tajfun Łubno Szlacheckie
Nowy Dwór Makowiska - Dębowczanka Dębowiec
Wisłoka Niegłowice - Wisłoka Nowy Żmigród
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - Liwocz Brzyska

Kolejka 22

LKS Warzyce - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Liwocz Brzyska - Wisłoka Niegłowice
Wisłoka Nowy Żmigród - Nowy Dwór Makowiska
Dębowczanka Dębowiec - Jasiołka Szebnie
Tajfun Łubno Szlacheckie - Dragon Nowy Glinik
Wrzos Krempna - Standart Święcany

Klasa A 2019/2020 (Krosno I)
Klasa A 2019/2020 (Krosno II)
Klasa A 2019/2020 (Krosno III)

Klasa B 2019/2020 (Krosno I)
Klasa B 2019/2020 (Krosno II)
Klasa B 2019/2020 (Krosno III)
Klasa B 2019/2020 (Krosno IV)
Klasa B 2019/2020 (Krosno V)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas