[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Górki 11 28 9 1 1 42-10 5 1 0 31-5 4 0 1 11-5
2.  Błękitni Jasienica Rosielna 11 25 8 1 2 39-16 6 0 0 29-5 2 1 2 10-11
3.  LKS Izdebki 11 23 7 2 2 29-15 4 2 0 13-6 3 0 2 16-9
4.  Sokół Domaradz 11 22 7 1 3 40-18 4 0 1 18-6 3 1 2 22-12
5.  Victoria Niebocko 11 21 7 0 4 35-15 5 0 0 26-1 2 0 4 9-14
6.  LKS Trześniów 11 20 6 2 3 31-12 2 2 1 10-5 4 0 2 21-7
7.  JKS Jasionów 11 19 6 1 4 33-26 5 0 1 24-10 1 1 3 9-16
8.  LKS Hłudno 11 10 3 1 7 20-33 1 0 5 10-14 2 1 2 10-19
9.  Jutrzenka Jaćmierz 11 9 3 0 8 17-34 3 0 2 15-10 0 0 6 2-24 1 3 1 0 0 5-0
10.  LKS Wzdów 11 9 3 0 8 17-57 2 0 3 13-19 1 0 5 4-38 1 0 0 0 1 0-5
11.  Orły Jabłonka 11 7 2 1 8 13-38 1 0 5 9-24 1 1 3 4-14
12.  Zryw Dydnia 11 0 0 0 11 4-46 0 0 5 1-16 0 0 6 3-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LKS Górki    3-1 4-0 9-0 9-2 1-1 5-1 
 2 Błękitni Jasienica Rosielna3-1     4-1 5-3 10-0 3-0* 4-0 
 3 LKS Izdebki1-1     2-1 1-0 3-2 2-2 4-0 
 4 Sokół Domaradz0-2 3-2     5-2 6-0 4-0 
 5 Victoria Niebocko3-0*     2-1 5-0 9-0 7-0 
 6 LKS Trześniów0-1 5-0 1-1     2-2 2-1 
 7 JKS Jasionów1-3 4-3 4-3     5-0 5-0* 5-1 
 8 LKS Hłudno1-2 2-6 0-1 1-2 1-2     5-1 
 9 Jutrzenka Jaćmierz1-4 1-5 3-0*     5-0 5-1 
 10 LKS Wzdów1-5 2-8 0-4 5-1     5-1 
 11 Orły Jabłonka0-3 2-6 1-4 1-6 3-5 2-0     
 12 Zryw Dydnia1-4 0-6 0-2 0-2 0-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

LKS Górki 4-0 Victoria Niebocko 18 sierpnia, 15:00
LKS Hłudno 1-2 LKS Trześniów 18 sierpnia, 13:00
JKS Jasionów 5-1 Zryw Dydnia 18 sierpnia, 13:00
LKS Izdebki 2-1 Sokół Domaradz 18 sierpnia, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 10-0 LKS Wzdów 18 sierpnia, 13:00
Orły Jabłonka 2-0 Jutrzenka Jaćmierz 18 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Victoria Niebocko 5-0 Jutrzenka Jaćmierz 25 sierpnia, 13:00
LKS Wzdów 5-1 Orły Jabłonka 25 sierpnia, 13:00
Sokół Domaradz 3-2 Błękitni Jasienica Rosielna 25 sierpnia, 11:00
Zryw Dydnia 1-4 LKS Izdebki 25 sierpnia, 16:30
LKS Trześniów 2-2 JKS Jasionów 25 sierpnia, 11:00
LKS Górki 9-0 LKS Hłudno 25 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

LKS Hłudno 0-1 Victoria Niebocko 1 września, 13:00
JKS Jasionów 1-3 LKS Górki 1 września, 13:00
LKS Izdebki 3-2 LKS Trześniów 1 września, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 4-0 Zryw Dydnia 1 września, 13:00
Orły Jabłonka 2-6 Sokół Domaradz 1 września, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 5-0 LKS Wzdów 1 września, 13:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Victoria Niebocko 9-0 LKS Wzdów 8 września, 13:00
Sokół Domaradz 6-0 Jutrzenka Jaćmierz 8 września, 11:00
Zryw Dydnia 0-2 Orły Jabłonka 8 września, 16:30
LKS Trześniów 5-0 Błękitni Jasienica Rosielna 8 września, 11:00
LKS Górki 3-1 LKS Izdebki 8 września, 15:00
LKS Hłudno 1-2 JKS Jasionów 8 września, 13:00

Kolejka 5 - 14-15 września

JKS Jasionów 4-3 Victoria Niebocko 15 września, 13:00
LKS Izdebki 2-2 LKS Hłudno 15 września, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 3-1 LKS Górki 15 września, 13:00
Orły Jabłonka 1-6 LKS Trześniów 15 września, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 5-1 Zryw Dydnia 15 września, 13:00
LKS Wzdów 2-8 Sokół Domaradz 15 września, 13:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Victoria Niebocko 3-0 Sokół Domaradz 22 września, 15:30
(wo)
przerwany w 90. minucie przy stanie 1-0 - drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry
Zryw Dydnia 0-2 LKS Wzdów 22 września, 15:30
LKS Trześniów 2-1 Jutrzenka Jaćmierz 22 września, 11:00
LKS Górki 1-1 Orły Jabłonka 22 września, 15:00
LKS Hłudno 1-2 Błękitni Jasienica Rosielna 22 września, 16:30
JKS Jasionów 4-3 LKS Izdebki 22 września, 12:00

Kolejka 7 - 28-29 września

LKS Izdebki 1-0 Victoria Niebocko 29 września, 15:30
Błękitni Jasienica Rosielna 5-3 JKS Jasionów 29 września, 12:00
Orły Jabłonka 3-5 LKS Hłudno 29 września, 12:00
Jutrzenka Jaćmierz 1-4 LKS Górki 29 września, 12:00
LKS Wzdów 0-4 LKS Trześniów 29 września, 12:00
Sokół Domaradz 4-0 Zryw Dydnia 29 września, 11:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Victoria Niebocko 7-0 Zryw Dydnia 6 października, 12:00
LKS Trześniów 1-1 Sokół Domaradz 6 października, 11:00
LKS Górki 9-2 LKS Wzdów 6 października, 15:00
LKS Hłudno 5-1 Jutrzenka Jaćmierz 6 października, 12:00
JKS Jasionów 5-0 Orły Jabłonka 6 października, 12:00
(wo)
przerwany po pierwszej połowie przy stanie 5-1 - goście zrezygnowali z gry
LKS Izdebki 1-1 Błękitni Jasienica Rosielna 6 października, 15:30

Kolejka 9 - 12-13 października

Błękitni Jasienica Rosielna 4-1 Victoria Niebocko 13 października, 12:00
Orły Jabłonka 0-3 LKS Izdebki 13 października, 12:00
Jutrzenka Jaćmierz 3-0 JKS Jasionów 13 października, 12:00
(wo)
na boisku 1-2
LKS Wzdów 5-1 LKS Hłudno 13 października, 12:00
Sokół Domaradz 0-2 LKS Górki 13 października, 11:00
Zryw Dydnia 0-6 LKS Trześniów 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Victoria Niebocko 2-1 LKS Trześniów 20 października, 11:00
LKS Górki 5-1 Zryw Dydnia 20 października, 14:30
LKS Hłudno 2-6 Sokół Domaradz 20 października, 11:00
JKS Jasionów 5-0 LKS Wzdów 20 października, 11:00
LKS Izdebki 4-0 Jutrzenka Jaćmierz 20 października, 11:00
Błękitni Jasienica Rosielna 3-0 Orły Jabłonka 20 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 11 - 26-27 października

Orły Jabłonka 1-4 Victoria Niebocko 3 listopada, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 1-5 Błękitni Jasienica Rosielna 27 października, 11:00
LKS Wzdów 1-5 LKS Izdebki 27 października, 11:00
Sokół Domaradz 5-2 JKS Jasionów 27 października, 11:00
Zryw Dydnia 0-2 LKS Hłudno 27 października, 14:30
LKS Trześniów 0-1 LKS Górki 27 października, 11:00

Kolejka 12

Victoria Niebocko - LKS Górki
LKS Trześniów - LKS Hłudno
Zryw Dydnia - JKS Jasionów
Sokół Domaradz - LKS Izdebki
LKS Wzdów - Błękitni Jasienica Rosielna
Jutrzenka Jaćmierz - Orły Jabłonka

Kolejka 13

Jutrzenka Jaćmierz - Victoria Niebocko
Orły Jabłonka - LKS Wzdów
Błękitni Jasienica Rosielna - Sokół Domaradz
LKS Izdebki - Zryw Dydnia
JKS Jasionów - LKS Trześniów
LKS Hłudno - LKS Górki

Kolejka 14

Victoria Niebocko - LKS Hłudno
LKS Górki - JKS Jasionów
LKS Trześniów - LKS Izdebki
Zryw Dydnia - Błękitni Jasienica Rosielna
Sokół Domaradz - Orły Jabłonka
LKS Wzdów - Jutrzenka Jaćmierz

Kolejka 15

LKS Wzdów - Victoria Niebocko
Jutrzenka Jaćmierz - Sokół Domaradz
Orły Jabłonka - Zryw Dydnia
Błękitni Jasienica Rosielna - LKS Trześniów
LKS Izdebki - LKS Górki
JKS Jasionów - LKS Hłudno

Kolejka 16

Victoria Niebocko - JKS Jasionów
LKS Hłudno - LKS Izdebki
LKS Górki - Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Trześniów - Orły Jabłonka
Zryw Dydnia - Jutrzenka Jaćmierz
Sokół Domaradz - LKS Wzdów

Kolejka 17

Sokół Domaradz - Victoria Niebocko
LKS Wzdów - Zryw Dydnia
Jutrzenka Jaćmierz - LKS Trześniów
Orły Jabłonka - LKS Górki
Błękitni Jasienica Rosielna - LKS Hłudno
LKS Izdebki - JKS Jasionów

Kolejka 18

Victoria Niebocko - LKS Izdebki
JKS Jasionów - Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Hłudno - Orły Jabłonka
LKS Górki - Jutrzenka Jaćmierz
LKS Trześniów - LKS Wzdów
Zryw Dydnia - Sokół Domaradz

Kolejka 19

Zryw Dydnia - Victoria Niebocko
Sokół Domaradz - LKS Trześniów
LKS Wzdów - LKS Górki
Jutrzenka Jaćmierz - LKS Hłudno
Orły Jabłonka - JKS Jasionów
Błękitni Jasienica Rosielna - LKS Izdebki

Kolejka 20

Victoria Niebocko - Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Izdebki - Orły Jabłonka
JKS Jasionów - Jutrzenka Jaćmierz
LKS Hłudno - LKS Wzdów
LKS Górki - Sokół Domaradz
LKS Trześniów - Zryw Dydnia

Kolejka 21

LKS Trześniów - Victoria Niebocko
Zryw Dydnia - LKS Górki
Sokół Domaradz - LKS Hłudno
LKS Wzdów - JKS Jasionów
Jutrzenka Jaćmierz - LKS Izdebki
Orły Jabłonka - Błękitni Jasienica Rosielna

Kolejka 22

Victoria Niebocko - Orły Jabłonka
Błękitni Jasienica Rosielna - Jutrzenka Jaćmierz
LKS Izdebki - LKS Wzdów
JKS Jasionów - Sokół Domaradz
LKS Hłudno - Zryw Dydnia
LKS Górki - LKS Trześniów

Klasa A 2019/2020 (Krosno I)
Klasa A 2019/2020 (Krosno II)
Klasa A 2019/2020 (Krosno III)

Klasa B 2019/2020 (Krosno I)
Klasa B 2019/2020 (Krosno II)
Klasa B 2019/2020 (Krosno IV)
Klasa B 2019/2020 (Krosno V)
Klasa B 2019/2020 (Krosno VI)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas