[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Faliszówka 13 35 11 2 0 46-8 6 1 0 31-5 5 1 0 15-3
2.  Ostoja Kołaczyce 13 28 8 4 1 27-13 3 3 0 13-8 5 1 1 14-5
3.  Orzeł Bieździedza 13 27 8 3 2 32-19 5 1 1 12-6 3 2 1 20-13
4.  Polonia Kopytowa 13 22 7 1 5 27-29 3 1 2 11-14 4 0 3 16-15
5.  Zamczysko Mrukowa 13 20 6 2 5 20-22 3 0 3 9-10 3 2 2 11-12
6.  Victoria Kobylany 13 19 6 1 6 23-33 2 1 4 13-19 4 0 2 10-14
7.  Gaudium Łężyny 13 18 5 3 5 39-23 2 2 2 25-7 3 1 3 14-16
8.  Czardasz Osiek Jasielski 13 17 5 2 6 21-31 4 1 2 13-15 1 1 4 8-16
9.  Zorza Łęki Dukielskie 13 16 4 4 5 35-27 3 1 2 16-12 1 3 3 19-15
10.  KS Zarzecze 13 15 4 3 6 17-18 2 1 3 9-10 2 2 3 8-8 1 3 1 0 0 1-0
11.  Sobniów Jasło 13 15 4 3 6 22-22 2 1 4 15-14 2 2 2 7-8 1 0 0 0 1 0-1
12.  Orzeł Lubla 13 13 3 4 6 23-28 1 2 3 9-16 2 2 3 14-12
13.  Wisłoka Błażkowa 13 5 1 2 10 13-35 1 1 5 7-15 0 1 5 6-20 1 1 0 1 0 0-0
14.  Sparta Osobnica 13 5 1 2 10 15-52 1 2 4 10-16 0 0 6 5-36 1 1 0 1 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Faliszówka    2-0 7-0 4-0 3-0 6-3 1-1 8-1 
 2 Ostoja Kołaczyce1-1     3-1 2-2 3-1 2-2 2-1 
 3 Orzeł Bieździedza0-3 2-1     4-0 1-0 2-0 1-1 2-1 
 4 Polonia Kopytowa3-1     1-1 0-1 1-10 2-0 4-1 
 5 Zamczysko Mrukowa0-3 1-2     4-2 1-0 1-2 2-1 
 6 Victoria Kobylany0-3 3-3 5-2     0-3 1-2 0-3 4-3 
 7 Gaudium Łężyny3-3 1-2 0-1     1-1 9-0 11-0 
 8 Czardasz Osiek Jasielski0-4 3-2 1-4 2-0     2-1 2-2 3-2 
 9 Zorza Łęki Dukielskie0-3 2-5 1-1 3-0     3-2 7-1 
 10 KS Zarzecze0-0 2-3 0-1 1-2 2-1     4-3 
 11 Sobniów Jasło0-4 2-3 3-4 6-1 1-1 0-1     3-0 
 12 Orzeł Lubla1-2 2-5 0-4 2-2 2-2 2-1     
 13 Wisłoka Błażkowa1-2 0-1 0-3 1-4 3-1 0-0 2-4     
 14 Sparta Osobnica2-4 2-4 1-3 3-4 1-0 1-1 0-0     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Wisłoka Błażkowa 3-1 KS Zarzecze 11 sierpnia, 16:30
Czardasz Osiek Jasielski 2-0 Gaudium Łężyny 11 sierpnia, 11:00
Orzeł Bieździedza 4-0 Zamczysko Mrukowa 10 sierpnia, 17:00
Orzeł Faliszówka 2-0 Polonia Kopytowa 10 sierpnia, 17:00
Victoria Kobylany 0-3 Ostoja Kołaczyce 11 sierpnia, 16:30
Sobniów Jasło 1-1 Zorza Łęki Dukielskie 11 sierpnia, 17:00
Sparta Osobnica 1-1 Orzeł Lubla 11 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

KS Zarzecze 4-3 Orzeł Lubla 15 sierpnia, 16:30
Zorza Łęki Dukielskie 7-1 Sparta Osobnica 15 sierpnia, 11:30
Ostoja Kołaczyce 2-2 Sobniów Jasło 15 sierpnia, 11:00
Polonia Kopytowa 0-1 Victoria Kobylany 15 sierpnia, 15:00
Zamczysko Mrukowa 0-3 Orzeł Faliszówka 15 sierpnia, 13:00
Gaudium Łężyny 3-3 Orzeł Bieździedza 15 sierpnia, 13:00
Wisłoka Błażkowa 1-4 Czardasz Osiek Jasielski 15 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Czardasz Osiek Jasielski 2-2 KS Zarzecze 18 sierpnia, 11:00
Orzeł Bieździedza 2-1 Wisłoka Błażkowa 17 sierpnia, 17:00
Orzeł Faliszówka 4-0 Gaudium Łężyny 17 sierpnia, 17:00
Victoria Kobylany 5-2 Zamczysko Mrukowa 18 sierpnia, 16:30
Sobniów Jasło 2-3 Polonia Kopytowa 18 sierpnia, 17:00
Sparta Osobnica 2-4 Ostoja Kołaczyce 18 sierpnia, 11:00
Orzeł Lubla 2-2 Zorza Łęki Dukielskie 18 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

KS Zarzecze 2-1 Zorza Łęki Dukielskie 25 sierpnia, 16:30
Ostoja Kołaczyce 2-1 Orzeł Lubla 25 sierpnia, 16:00
Polonia Kopytowa 4-1 Sparta Osobnica 25 sierpnia, 15:00
Zamczysko Mrukowa 1-2 Sobniów Jasło 25 sierpnia, 13:00
Gaudium Łężyny 0-1 Victoria Kobylany 24 sierpnia, 16:00
Wisłoka Błażkowa 1-2 Orzeł Faliszówka 25 sierpnia, 16:30
Czardasz Osiek Jasielski 0-4 Orzeł Bieździedza 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Orzeł Bieździedza 1-0 KS Zarzecze 31 sierpnia, 17:00
Orzeł Faliszówka 3-0 Czardasz Osiek Jasielski 31 sierpnia, 17:00
Victoria Kobylany 4-3 Wisłoka Błażkowa 1 września, 16:30
Sobniów Jasło 3-4 Gaudium Łężyny 1 września, 17:00
Sparta Osobnica 1-3 Zamczysko Mrukowa 1 września, 11:00
Orzeł Lubla 2-5 Polonia Kopytowa 1 września, 11:00
Zorza Łęki Dukielskie 0-3 Ostoja Kołaczyce 1 września, 11:30

Kolejka 6 - 7-8 września

KS Zarzecze 0-0 Ostoja Kołaczyce 8 września, 16:30
Polonia Kopytowa 1-10 Zorza Łęki Dukielskie 8 września, 15:00
Zamczysko Mrukowa 2-1 Orzeł Lubla 8 września, 13:00
Gaudium Łężyny 11-0 Sparta Osobnica 8 września, 13:00
Wisłoka Błażkowa 0-0 Sobniów Jasło 8 września, 16:30
Czardasz Osiek Jasielski 1-4 Victoria Kobylany 8 września, 11:00
Orzeł Bieździedza 0-3 Orzeł Faliszówka 7 września, 17:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Orzeł Faliszówka 1-1 KS Zarzecze 14 września, 17:00
Victoria Kobylany 3-3 Orzeł Bieździedza 15 września, 16:30
Sobniów Jasło 6-1 Czardasz Osiek Jasielski 15 września, 16:30
Sparta Osobnica 0-0 Wisłoka Błażkowa 15 września, 11:00
Orzeł Lubla 0-4 Gaudium Łężyny 14 września, 16:30
Zorza Łęki Dukielskie 1-1 Zamczysko Mrukowa 15 września, 11:30
Ostoja Kołaczyce 3-1 Polonia Kopytowa 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 21-22 września

KS Zarzecze 2-3 Polonia Kopytowa 22 września, 15:30
Zamczysko Mrukowa 1-2 Ostoja Kołaczyce 22 września, 13:00
Gaudium Łężyny 1-1 Zorza Łęki Dukielskie 22 września, 13:00
Wisłoka Błażkowa 2-4 Orzeł Lubla 22 września, 15:30
Czardasz Osiek Jasielski 3-2 Sparta Osobnica 21 września, 16:00
Orzeł Bieździedza 2-0 Sobniów Jasło 21 września, 17:00
Orzeł Faliszówka 7-0 Victoria Kobylany 21 września, 15:30

Kolejka 9 - 28-29 września

Victoria Kobylany 0-3 KS Zarzecze 29 września, 15:30
Sobniów Jasło 0-4 Orzeł Faliszówka 29 września, 15:30
Sparta Osobnica 2-4 Orzeł Bieździedza 29 września, 11:00
Orzeł Lubla 2-2 Czardasz Osiek Jasielski 28 września, 16:30
Zorza Łęki Dukielskie 3-2 Wisłoka Błażkowa 29 września, 11:30
Ostoja Kołaczyce 2-2 Gaudium Łężyny 29 września, 15:30
Polonia Kopytowa 1-1 Zamczysko Mrukowa 29 września, 15:00

Kolejka 10 - 5-6 października

KS Zarzecze 0-1 Zamczysko Mrukowa 6 października, 15:30
Gaudium Łężyny 1-2 Polonia Kopytowa 6 października, 13:00
Wisłoka Błażkowa 0-1 Ostoja Kołaczyce 6 października, 15:00
Czardasz Osiek Jasielski 2-1 Zorza Łęki Dukielskie 6 października, 11:00
Orzeł Bieździedza 1-1 Orzeł Lubla 5 października, 16:00
Orzeł Faliszówka 8-1 Sparta Osobnica 5 października, 15:00
Victoria Kobylany 1-2 Sobniów Jasło 6 października, 15:30

Kolejka 11 - 12-13 października

Sobniów Jasło 0-1 KS Zarzecze 12 października, 15:30
Sparta Osobnica 3-4 Victoria Kobylany 13 października, 11:00
Orzeł Lubla 1-2 Orzeł Faliszówka 13 października, 11:00
Zorza Łęki Dukielskie 2-5 Orzeł Bieździedza 13 października, 11:30
Ostoja Kołaczyce 3-1 Czardasz Osiek Jasielski 13 października, 15:30
Polonia Kopytowa 2-0 Wisłoka Błażkowa 13 października, 15:00
Zamczysko Mrukowa 4-2 Gaudium Łężyny 13 października, 13:00

Kolejka 12 - 19-20 października

KS Zarzecze 1-2 Gaudium Łężyny 20 października, 15:30
Wisłoka Błażkowa 0-3 Zamczysko Mrukowa 20 października, 14:00
Czardasz Osiek Jasielski 3-2 Polonia Kopytowa 20 października, 11:00
Orzeł Bieździedza 2-1 Ostoja Kołaczyce 20 października, 14:00
Orzeł Faliszówka 6-3 Zorza Łęki Dukielskie 19 października, 15:00
Victoria Kobylany 0-3 Orzeł Lubla 20 października, 14:00
Sobniów Jasło 3-0 Sparta Osobnica 20 października, 12:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Sparta Osobnica 1-0 KS Zarzecze 26 października, 15:00
Orzeł Lubla 2-1 Sobniów Jasło 26 października, 15:00
Zorza Łęki Dukielskie 3-0 Victoria Kobylany 27 października, 11:30
Ostoja Kołaczyce 1-1 Orzeł Faliszówka 26 października, 14:30
Polonia Kopytowa 3-1 Orzeł Bieździedza 26 października, 15:00
Zamczysko Mrukowa 1-0 Czardasz Osiek Jasielski 27 października, 13:00
Gaudium Łężyny 9-0 Wisłoka Błażkowa 27 października, 13:00

Kolejka 14

KS Zarzecze - Wisłoka Błażkowa
Gaudium Łężyny - Czardasz Osiek Jasielski
Zamczysko Mrukowa - Orzeł Bieździedza
Polonia Kopytowa - Orzeł Faliszówka
Ostoja Kołaczyce - Victoria Kobylany
Zorza Łęki Dukielskie - Sobniów Jasło
Orzeł Lubla - Sparta Osobnica

Kolejka 15

Orzeł Lubla - KS Zarzecze
Sparta Osobnica - Zorza Łęki Dukielskie
Sobniów Jasło - Ostoja Kołaczyce
Victoria Kobylany - Polonia Kopytowa
Orzeł Faliszówka - Zamczysko Mrukowa
Orzeł Bieździedza - Gaudium Łężyny
Czardasz Osiek Jasielski - Wisłoka Błażkowa

Kolejka 16

KS Zarzecze - Czardasz Osiek Jasielski
Wisłoka Błażkowa - Orzeł Bieździedza
Gaudium Łężyny - Orzeł Faliszówka
Zamczysko Mrukowa - Victoria Kobylany
Polonia Kopytowa - Sobniów Jasło
Ostoja Kołaczyce - Sparta Osobnica
Zorza Łęki Dukielskie - Orzeł Lubla

Kolejka 17

Zorza Łęki Dukielskie - KS Zarzecze
Orzeł Lubla - Ostoja Kołaczyce
Sparta Osobnica - Polonia Kopytowa
Sobniów Jasło - Zamczysko Mrukowa
Victoria Kobylany - Gaudium Łężyny
Orzeł Faliszówka - Wisłoka Błażkowa
Orzeł Bieździedza - Czardasz Osiek Jasielski

Kolejka 18

KS Zarzecze - Orzeł Bieździedza
Czardasz Osiek Jasielski - Orzeł Faliszówka
Wisłoka Błażkowa - Victoria Kobylany
Gaudium Łężyny - Sobniów Jasło
Zamczysko Mrukowa - Sparta Osobnica
Polonia Kopytowa - Orzeł Lubla
Ostoja Kołaczyce - Zorza Łęki Dukielskie

Kolejka 19

Ostoja Kołaczyce - KS Zarzecze
Zorza Łęki Dukielskie - Polonia Kopytowa
Orzeł Lubla - Zamczysko Mrukowa
Sparta Osobnica - Gaudium Łężyny
Sobniów Jasło - Wisłoka Błażkowa
Victoria Kobylany - Czardasz Osiek Jasielski
Orzeł Faliszówka - Orzeł Bieździedza

Kolejka 20

KS Zarzecze - Orzeł Faliszówka
Orzeł Bieździedza - Victoria Kobylany
Czardasz Osiek Jasielski - Sobniów Jasło
Wisłoka Błażkowa - Sparta Osobnica
Gaudium Łężyny - Orzeł Lubla
Zamczysko Mrukowa - Zorza Łęki Dukielskie
Polonia Kopytowa - Ostoja Kołaczyce

Kolejka 21

Polonia Kopytowa - KS Zarzecze
Ostoja Kołaczyce - Zamczysko Mrukowa
Zorza Łęki Dukielskie - Gaudium Łężyny
Orzeł Lubla - Wisłoka Błażkowa
Sparta Osobnica - Czardasz Osiek Jasielski
Sobniów Jasło - Orzeł Bieździedza
Victoria Kobylany - Orzeł Faliszówka

Kolejka 22

KS Zarzecze - Victoria Kobylany
Orzeł Faliszówka - Sobniów Jasło
Orzeł Bieździedza - Sparta Osobnica
Czardasz Osiek Jasielski - Orzeł Lubla
Wisłoka Błażkowa - Zorza Łęki Dukielskie
Gaudium Łężyny - Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Mrukowa - Polonia Kopytowa

Kolejka 23

Zamczysko Mrukowa - KS Zarzecze
Polonia Kopytowa - Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce - Wisłoka Błażkowa
Zorza Łęki Dukielskie - Czardasz Osiek Jasielski
Orzeł Lubla - Orzeł Bieździedza
Sparta Osobnica - Orzeł Faliszówka
Sobniów Jasło - Victoria Kobylany

Kolejka 24

KS Zarzecze - Sobniów Jasło
Victoria Kobylany - Sparta Osobnica
Orzeł Faliszówka - Orzeł Lubla
Orzeł Bieździedza - Zorza Łęki Dukielskie
Czardasz Osiek Jasielski - Ostoja Kołaczyce
Wisłoka Błażkowa - Polonia Kopytowa
Gaudium Łężyny - Zamczysko Mrukowa

Kolejka 25

Gaudium Łężyny - KS Zarzecze
Zamczysko Mrukowa - Wisłoka Błażkowa
Polonia Kopytowa - Czardasz Osiek Jasielski
Ostoja Kołaczyce - Orzeł Bieździedza
Zorza Łęki Dukielskie - Orzeł Faliszówka
Orzeł Lubla - Victoria Kobylany
Sparta Osobnica - Sobniów Jasło

Kolejka 26

KS Zarzecze - Sparta Osobnica
Sobniów Jasło - Orzeł Lubla
Victoria Kobylany - Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Faliszówka - Ostoja Kołaczyce
Orzeł Bieździedza - Polonia Kopytowa
Czardasz Osiek Jasielski - Zamczysko Mrukowa
Wisłoka Błażkowa - Gaudium Łężyny

Klasa okręgowa 2019/2020 (Krosno)

Klasa A 2019/2020 (Krosno I)
Klasa A 2019/2020 (Krosno II)

Klasa B 2019/2020 (Krosno I)
Klasa B 2019/2020 (Krosno II)
Klasa B 2019/2020 (Krosno III)
Klasa B 2019/2020 (Krosno IV)
Klasa B 2019/2020 (Krosno V)
Klasa B 2019/2020 (Krosno VI)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas